אברהם פריד  סורוצקין  נשות הכותל  אריה דרעי
לראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתלראשונה, יונתן רזאל פותח את הלב // ביקורתנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר יונתן רזאל באלבום שלישי חדש - "פותח לב". מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין לאלבום החדש ויספר לכם האם רזאל באמת הצליח לפתוח את ליבו (מגזין, מוזיקה)
מרדכי בן דוד: 'במשך שנים סבלתי  פחד במה'מרדכי בן דוד: 'במשך שנים סבלתי פחד במה'יאיר טוקר10
גדול הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, העניק ראיון נדיר למגזין 'עמי' בו הוא מספר על פחד הבמה האדיר ממנו סבל והלחץ שגרם לו לרצות לפרוש לחלוטין מהתחום ומה גרם לו להישאר (מגזין)
מרדכי בן דוד  -  "צעקה": ביקורת אלבוםמרדכי בן דוד - "צעקה": ביקורת אלבוםנתנאל לייפר64
מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" בטור ביקורת על אלבומו החדש של גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד. האם הוא משחזר את הצלחות העבר או שכבר חלף זמנו ונס ליחו? (מגזין מוזיקה)
'מידי חודש בחודשו' - טעימה מפיוטי החודש'מידי חודש בחודשו' - טעימה מפיוטי החודשאריאל כהן3
הפיוטים במסורת ישראל בעלי חשיבות רבה הן מבחינה תורנית והן רגשית. המוזיקאי אריאל כהן בטור חודשי חדש יספר מעט על פיוטי החודש, משמעותם וגם על הזווית המוזיקלית (מוזיקה)
הביצוע המרגש של אביתר בנאי בירושלים • צפוהביצוע המרגש של אביתר בנאי בירושלים • צפוכיכר השבת6
במהלך האירוע המרכזי לציון 50 שנה לאיחוד ירושלים, בסמוך לחומות העיר העתיקה, הזמר אביתר בנאי ריגש את כולם בביצוע לשיר "שער הרחמים" של אחיו מאיר ז"ל • צפו (מוזיקה)
צפו: בן סנוף מבצע את "לך ירושלים"צפו: בן סנוף מבצע את "לך ירושלים"כיכר השבת
במהלך האירוע המרכזי אמש (ראשון) לציון 50 שנה לאיחוד העיר ירושלים, בסמוך לחומות העיר העתיקה, ביצע הזמר בן סנוף את השיר "לך ירושלים" • צפו בווידאו (מוזיקה)
ביקורת מוזיקה: "שירים אארוג" - אלי דויטשביקורת מוזיקה: "שירים אארוג" - אלי דויטשנתנאל לייפר2
הזמר אלי דויטש הגשים חלום לאחר שנים ארוכות והוציא אלבום בכורה יחד עם המפיק המוזיקלי אבי טל. מה חושב מבקר המוזיקה של כיכר השבת על האלבום וההפקה (מגזין)
איציק דדיה: "עד היום עשיתי מה שאמרו לי"איציק דדיה: "עד היום עשיתי מה שאמרו לי"נתנאל לייפר23
הזמר והיוצר איציק דדיה בראיון וידאו מיוחד ל"כיכר השבת", לרגל הסינגל החדש שהשיק. דדיה מתייחס לתדמית שלו, למוזיקה ומצהיר: "זה הזמן לפתוח דף חדש" • צפו (מוזיקה)
ליפא שמלצר ומשה חבושה בדואט • צפוליפא שמלצר ומשה חבושה בדואט • צפויאיר טוקר14
הפייטן משה חבושה נפגש השבוע באקראי, בטיילת בעיר טבריה על שפת הכנרת, עם הזמר החסידי ליפא שמלצר, בתוך רגעים ספורים המפגש הפך לדואט משותף • צפו (מוזיקה)
מוסא ברלין בהופעה - האיש שמנגן 56 שנים ברצף בהילולא במירוןהאיש שמנגן 56 שנים ברצף בהילולא במירוןנתנאל לייפר3
אמן הכלייזמר הוותיק מוסא ברלין, מנגן כבר יותר מיובל את פס הקול של הילולת רשב"י. בראיון מיוחד הוא מדבר הכל - כולל איך הוא מסתדר עם ניגון "בשלטון הכופרים" במירון? (מוזיקה)
ארי גולדוואג באלבום אקאפלה - ביקורתארי גולדוואג באלבום אקאפלה - ביקורתנתנאל לייפר
המלחין המצליח באלבום להיטים מיוחד לימי הספירה בעיבודו ובביצועו עם מיטב השירים החסידיים של השנה האחרונה. מה חושב עליו מבקר המוזיקה של "כיכר השבת"? (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד יתארח באלבומו של אהרן רזאלמרדכי בן דוד יתארח באלבומו של אהרן רזאלנתנאל לייפר3
דואט מפתיע בין גדול הזמר החסידי לבין אחד מגדולי היוצרים של המוזיקה היהודית המקורית באלבום החדש עליו עובד רזאל בימים אלו בשילוב מוזיקאים ישראליים וחסידיים כאחד (מגזין)
מתוך קליפ הפסח האחרון - ברכה ווקאלית: האלבום החדש של six13ברכה ווקאלית: האלבום החדש של six13נתנאל לייפר3
להקת האקאפלה האמריקאית six13 באלבום חדש - "ברכות". מה חושב מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' על האלבום החדש ומדוע לדעתו six13 היא הלהקה הטובה ביותר בתחום (מגזין)
אביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתאביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורתנתנאל לייפר11
הוא נחשף באלבום החדש באומץ רב ולא מפסיק לעבור תהליכים פנימיים אבל האם הוא אכן פונה גם לציבור חרדי? בנאי באלבום חדש או מדויק יותר בשני חצאי אלבום (מוזיקה)
כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'כיכר השבת
פסנתר הכנף האיכותי של אולפני OOV פגש את הפסנתרן נתנאל לייפר ושירי ההלל לאלבום חג אינסטרומנטלי קליל ונעים עם מיטב מנגינות ההלל המוכרות והאהובות (מוזיקה)
מוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתמוזיקה לועזית? הברירה היהודית // ביקורתנתנאל לייפר2
אלכס קלייר הוא האמן החרדי המצליח בעולם, הוא ממלא הופעות ברחבי אירופה ועכשיו יצא באלבום חדש "זנב לאריות". מה חושב עליו מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' (מגזין מוזיקה)
עקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםעקיבא ב'עולמות' מוזיקלים - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר עקיבא, הוציא את אלבום הבכורה שלו 'עולמות' והפתיע את מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' עם ההפקה, הקול המרגש, הלחנים והכתיבה הנוגעת שלו (מגזין מוזיקה)
מה גרם למבקר שלנו להגדיר אלבום כ"מטופש במיוחד"מה גרם למבקר שלנו להגדיר אלבום כ"מטופש במיוחד"נתנאל לייפר10
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' האזין ל"האט", אלבומם השביעי של להקת 'היום השמיני', הלא הם האחים מרכוס. מה הוא חושב על המילים והאם התוצאה הסופית מכפרת? (מגזין)
עידן דוד באלבום בכורה "אחד" // ביקורתעידן דוד באלבום בכורה "אחד" // ביקורתנתנאל לייפר1
מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת' התחיל להאזין לאלבום הבכורה של עידן דוד - "אחד" בסקפטיות מרובה, מה קרה לאחר מכן והאם תחושותיו המוקדמות היו מוצדקות? (מגזין)
שמחת פורים בבית רכניץ - משתה היין: מוטי שטיינמץ הופיע בפני רכניץמשתה היין: מוטי שטיינמץ הופיע בפני רכניץישראל כהן10
המיליארדר החרדי שלמה רכניץ ערך השנה מסיבת פורים מצומצמת יחסית בביתו שבלוס אנג'לס, בהשתתפות מקורבים, מקהלה חסידית ואמן הרגש מוטי שטיינמץ • צפו בווידאו (מגזין)
'תשועתם היית לנצח' - שירי פורים הנצחיים'תשועתם היית לנצח' - שירי פורים הנצחייםנתנאל לייפר
שירי הפורים מלווים אותנו החל מגיל הגן ועד לגיל מבוגר כמעט ללא שינוי. חלק מהשירים נראים כבני אלמוות אך מקורם רק לפני כמה עשרות שנים. פרויקט מיוחד מאחורי השירים (מגזין)
"הדלק את האור" מתוך האלבום החדש - "בכיתי עליו" - זמר הליווי של מתיסיהו מספר"בכיתי עליו" - זמר הליווי של מתיסיהו מספרנתנאל לייפר5
נתן זנד מי שליווה את מסע ההופעות של הזמר מתיסיהו מילר בשיאו יוצא באלבום סולו משלו ומספר ל'כיכר השבת' על היחסים עם זמר הרגאיי ועל האלבום החדש (מגזין מוזיקה)
נהרי ואבוטבול - צפו: יחיאל נהרי בדואט עם משה אבוטבולצפו: יחיאל נהרי בדואט עם משה אבוטבולכיכר השבת8
במהלך הילולת משה רבינו ע"ה בבית שמש, ביצע הפייטן יחיאל נהרי דואט מיוחד עם ראש העיר משה אבוטבול לפיוט "על לבבי מדרש בית נשיא" • צפו בווידאו ותמונות (ברנז'ה)
לב טהור 5  - חדשנות ושמרנות יחד // ביקורתלב טהור 5 - חדשנות ושמרנות יחד // ביקורתנתנאל לייפר
להקת לב טהור האמריקאית באלבום חמישי. מה חושב מבקר המוזיקה של "כיכר השבת" על התבשיל שרקחו חברי הלהקה, ובכלל - על תופעת להקות הבנים האמריקניות (מגזין מוזיקה)
מרדכי בן דוד. אילוסטרציה - הפצת האלבום של מרדכי בן דוד תדחההפצת האלבום של מרדכי בן דוד תדחהנתנאל לייפר16
בהפקה של כוכב הזמר הוותיק הודיעו כי בעקבות ההדלפה של שיר מתוך האלבום, הוא יעובד מחדש - מה שידחה את יציאת האלבום. גורמים בתעשייה טוענים כי הסיבות אחרות (מוזיקה)
ארכיון - משנכנס: בואו לבחור את שיר הפורים האהוב עליכםמשנכנס: בואו לבחור את שיר הפורים האהוב עליכםכיכר השבת
"משנכנס אדר" או להיט ה'המחבלים' "ומרדכי לא יכרע ולא ישתחווה? בואו לבחור את השיר שהכי עושה לכם את חודש אדר וחג הפורים (סקרים)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26
הנקראים
המדוברים