ישי ריבו  הרב עובדיה  מלך..  חיים משה
עמירן דביר - זמרי החתונות מסכמים עונה בוערתזמרי החתונות מסכמים עונה בוערתצביקה גרוניך5
עונת החתונות יצאה להפסקה ארוכה של שלושה שבועות, והזמרים מסכמים רגעים מרגשים ופחות של עונה סוערת ומודים: החופש הזה הוא מרווח נשימה הכרחי (מוזיקה, מגזין)
ראיון אולפן: אליקם בוטה מדבר ושרראיון אולפן: אליקם בוטה מדבר ושרגבי כץ27
לרגל צאת אלבומו החדש, התיישב אליקם בוטה לראיון אולפן עם גבי כץ, ושוחח עמו על יצירה, לחנים, עיבודים ומוזיקה מזרחית. ויש גם ביצוע מיוחד לגולשי "כיכר השבת". צפו (מוזיקה,וידאו)
קטעי הסולו גיטרה הגדולים; פרק שניקטעי הסולו גיטרה הגדולים; פרק שניגבי כץ11
10 קטעי הסולו גיטרה הנבחרים שפורסמו כאן, זכו לתגובות רבות, בהן גם כאלו שקבלו על כך ששירים מסויימים לא נכללו ברשימה. בשבילם, גבי כץ אסף קטעים חדשים. בואו לדרג (מוזיקה)
Top 10: הפתיחים הכי מזומזמיםTop 10: הפתיחים הכי מזומזמיםגבי כץ8
"שמחם" ו"משיח" של מרדכי בן דוד, "יתגדל" של חיים ישראל, "שירו למלך" של יידל ורדיגר ו"כאיל תערוג" של מנדלסון וליסטוונד. גבי כץ מגיש: הפתיחים שהפכו לחלק מהשיר (מוזיקה)
שרולי ורדיגר, יניב בן משיח, שלום ווגשל וליפא שמעלצר - מה עושים הזמרים בספירת העומר?מה עושים הזמרים בספירת העומר?גבי כץ42
ליפא שמעלצר נערך לתואר הראשון, שלמה כהן נמצא עם הילדים, לישראל ורדיגר יש עבודה, חיים ישראל ואלי הרצליך נערכים לאלבום חדש. מה עושים הזמרים בימי ספירת העומר? (מגזין)
יעקב שוואקי - האברך שחולל מהפךהאברך שחולל מהפךאלי שפירא26
יעקב שוואקי, פעם אברך אמריקני, וכיום כוכב ענק, ביצע שינוי במוזיקה החסידית וגרר אחריו את התעשייה. הוא הופיע בנוקיה, אירח אמנים כלליים ואפילו שר במזרחית (מוזיקה, מאמרים)
האזינו לזיץ: 3 שעות של שירי קרליבךהאזינו לזיץ: 3 שעות של שירי קרליבךיאיר טוקר3
העיתונאי בני רבינוביץ קיבץ לכבוד חול המועד דחג הפסח עשרות בחורי ישיבה יחד עם אמנים רבים לשלוש שעות של זיץ מיוחד משיריו של ר' שלמה קרליבך • האזינו לזיץ הגדול (מוזיקה)
מיוחד: המוזיקאים של שושלת ורדיגרמיוחד: המוזיקאים של שושלת ורדיגרצביקה גרוניך
ההיסטוריה המוזיקלית של משפחת ורדיגר - מרתקת. אבי השושלת, אלתר דוד יצחק ורדיגר היה זמר, חזן ומלחין חסידי ושימש חזן חצר גור במשך שנים. האזינו למשדר המיוחד (מוזיקה)
אברהם פריד, יעקב שוואקי, שלמה כהן, יניב בן משיח, מועצת השירה היהודית ושלומי טויסיג - רגע לפני היובש: עשרת להיטי החורףרגע לפני היובש: עשרת להיטי החורףגבי כץ16
לפני תקופת היובש של ספירת העומר, גבי כץ ריכז עבורכם את עשרת הלהיטים במוזיקה החסידית שכבשו את תחנות הרדיו והמצעדים במהלך חודשי החורף (Top10 חרדים, מוזיקה)
ערב שבת זכור: שעתיים מוזיקליותערב שבת זכור: שעתיים מוזיקליותכיכר השבת
ערב שבת זכור, רגעים לפני בוא חג הפורים, אתר "כיכר השבת" שמח להגיש שעתיים של מוזיקה שמחה ומקפיצה. המשדר מוגש בשיתוף אתר toker.fm של השדרן מנחם טוקר (מגזין)
הזמר המזרחי חרדי סובל מאינפלציה: יניב בן משיח ומשה פרץ - המוזיקה המזרחית חיה ובועטתהמוזיקה המזרחית חיה ובועטתאלי שפירא12
אחרי ההספד המרגש שנשא על המוזיקה החסידית "שמתה בייסורים קשים", אלי שפירא טוען כי המוזיקה המזרחית חיה ובועטת - לטוב ולרע. ומה עם הזאנר ה"מזרחסידי"? (מוזיקה)
משדר מוזיקלי חגיגי לט"ו בשבטמשדר מוזיקלי חגיגי לט"ו בשבטכיכר השבת1
אתר "כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה ומקפיצה לכבוד ט"ו בשבט. המשדר מוגש בשיתוף אתר toker.fm של השדרן מנחם טוקר. האזנה ערבה (מוזיקה)
האחים גת רגע לפני העליה לגמר, אמש - קידוש השם? חרדים בגמר ריאליטיקידוש השם? חרדים בגמר ריאליטיצביקה ליברמן62
האחים גת, אריה וגילי, חרדים שעשו היסטוריה כשהעפילו לשלב הגמר בתוכנית מוזיקה והפכו לחרדים הראשונים שישתתפו בגמר של תוכנית ריאליטי. האם מדובר בקידוש השם? (מוזיקה)
האזינו: שעה מוזיקלית לכבוד שבתהאזינו: שעה מוזיקלית לכבוד שבתיאיר טוקר
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
צפו: שוואקי שר איינשטייןצפו: שוואקי שר איינשטייןיאיר טוקר23
הזמר יוסף חיים שוואקי ביצע באירוע הדלקת נר חנוכה את השיר "עוף גוזל" של אריק איינשטיין • האזינו לשילוב המעניין בין הצליל החסידי שבקולו של שוואקי לשיר הישראלי (מוזיקה)
19 שנים לקרליבך: הקלטה היסטורית19 שנים לקרליבך: הקלטה היסטוריתכיכר השבת16
א' אלול תשכ"א, הרב יהודה קולדצקי החליט לפתוח את הזמן ב"ישוב החדש" בקומזיץ עם ר' שלמה קרליבך • 19 שנה לפטירת קרליבך, האזינו להקלטה היסטורית מהקומזיץ (מגזין)
יוסי גיל עם מרדכי בן דוד - האזינו: מרדכי בן דוד אצל יוסי גילהאזינו: מרדכי בן דוד אצל יוסי גיליאיר טוקר1
ענק הזמר החסידי, מרדכי בן דוד, העניק בסוף השבוע ראיון מרתק ומיוחד ליוסי גיל, בתוכניתו "ליל שישי" ב'קול ברמה' לרגל י"ט שנים להסתלקותו של האדמו"ר מריבניץ (מוזיקה)
יונתן רזאל בהופעה - יונתן רזאל: החילונים רוצים להתחבריונתן רזאל: החילונים רוצים להתחבראפי ליברמן1
הזמר יונתן רזאל בראיון חג למדור מוזיקה של 'כיכר השבת': על הפריצה הגדולה, על חילונים וקרבה לדת, ועל הרב עובדיה יוסף: "הוא ממש דמות בשבילי, מקווה לזכות לפגוש אותו" (מגזין)
תיעוד מרגש: נגני הרחוב החסידייםתיעוד מרגש: נגני הרחוב החסידייםיעקב לביא17
הרכב נגני הרחוב החסידיים לא נח לרגע, גם בחג הסוכות. אמש, ניגן הצמד את "איכה", שירו של שולי רנד במקור, אל מול עשרות צעירים חילונים שבילו בירושלים. צפו בוידאו (חג סוכות)
ערב ר"ה: מוזיקה מזרחית ופיוטיםערב ר"ה: מוזיקה מזרחית ופיוטיםיאיר טוקר1
"כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית של שירים מזרחיים ופיוטים לראש השנה. מקבלים את שנת תשע"ד בשעה של מוזיקה. האזנה ערבה ושנה טובה מכל צוות האתר (ימי סליחות)
תתכוננו לחג עם מוזיקה שקטהתתכוננו לחג עם מוזיקה שקטהיאיר טוקר
"כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית שקטה לראש השנה. מקבלים את שנת תשע"ד בשעה של מוזיקה שקטה ומרגשת. האזנה ערבה ושנה טובה מכל צוות האתר (ימי סליחות)
אליאור איצקוביץ - "כשהגעתי לבית הכנסת חשתי תחושה שלא חוויתי מימיי""כשהגעתי לבית הכנסת חשתי תחושה שלא חוויתי מימיי"יאיר טוקר13
אליאור איצקוביץ, ממשפחה חילונית מהרצליה, חיפש במשך שנים אחר מעט רוחניות, אותה הוא מצא בטיול בתאילנד. כעת, הוא מספר על התהליך, ומשחרר סינגל להשמעה (מוזיקה)
תתכוננו לחג עם מוזיקה קצביתתתכוננו לחג עם מוזיקה קצביתיאיר טוקר1
"כיכר השבת" שמח להגיש: שעה מוזיקלית קצבית לראש השנה. מקבלים את שנת תשע"ד בשעה של מוזיקה קצבית ומיוחדת. האזנה ערבה ושנה טובה מכל צוות האתר (ימי סליחות)
אהרן רזאל: "קבעתי" זה שיר מחאהאהרן רזאל: "קבעתי" זה שיר מחאהיאיר טוקר3
הזמר אהרן רזאל והעיתונאי ידידיה מאיר העלו מופע חדש ומשותף, "קבעתי את מושבי"; אמש, דקות לפני תחילת המופע הם שוחחו עם 'כיכר השבת', צפו בראיון ובקטעים מהמופע (מוזיקה)
"הרוחניות תמיד הייתה שם": דין דין אביב - דין דין אביב: "בברסלב בוערת אש"דין דין אביב: "בברסלב בוערת אש"נסים בן חיים18
לזמרת דין דין אביב "היה טוב" לא חסר לה כלום, אבל בכל זאת נשמת המשוררת שלה השתוקקה אל היכל התשובה. היום היא מעבירה קורס בשירה לנשים בלבד • ראיון
שרולי ורדיגר - מיוחד: איך עושים מוזיקה ווקאלית?מיוחד: איך עושים מוזיקה ווקאלית?יוסף פאר1
הזמר ישראל ורדיגר, שלא מזמן שיחרר ביצוע ווקאלי לאחד מלהיטיו, מגלה: כך מייצרים שיר ווקאלי. האם השיר נפגם? והאם יבצע שיר ווקאלי נוסח מכביטס? התשובות בפנים (מוזיקה)

מגזין

כתבות עומק מרתקות ולא שגרתיות על מוזיקה חסידית, מוזיקה מזרחית והכי חשוב מוזיקה יהודית מקורית. חשיפות, קטעי מוזיקה נדירים, וראיונות עם זמרים חסידיים.

כיכר facebook
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
אריאל כהן
המוזיקה שמרן כה אהב // אריאל כהן
ג' בחשוון תשעח18
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז26
הנקראים
המדוברים