ישי ריבו  מונסי  אברהם פריד  נתניהו
מני גירא-שורץ, ארכיון - עורך 'בחדרי חרדים' מני גירא-שורץ - עוזבעורך 'בחדרי חרדים' מני גירא-שורץ - עוזב; יעקב גרודקה יחליפו
ב' בניסן תשעח | 18.03.18
מני גירא-שורץ, העורך הראשי של 'בחדרי חרדים', הודיע על פרישתו. "אפשר להמשיך לפרויקט הבא", צייץ, "נפגש בקרוב על המסך והמיקרופון"; יעקב גרודקה יחליפו בתפקיד (ברנז'ה)
שמעון אלקבץ - מהפכת אלקבץ: פחות חילולי שבת בגל"צמהפכת אלקבץ: פחות חילולי שבת בגל"צנתנאל לייפר4
שמעון אלקבץ, מפקד תחנת 'גלי צה"ל', פועל כדי לצמצם את חילולי השבת בתחנה הצבאית, כך נודע ל'כיכר השבת' • אלקבץ: 'נעשית עבודת מטה לצמצם את חילולי השבת' (מדיה)
אראל סג"ל - השדרן הימני הפופולרי עוזב את גלי צה"להשדרן הימני הפופולרי עוזב את גלי צה"ליאיר טוקר8
מגיש התכנית הקרויה על שמו בגל"צ, אראל סג"ל, פורש מתחנת הרדיו הצבאית לאחר שחש כי מצרים את צעדיו, בין השאר בביקורת קשה שמתח עליו הרמטכ"ל איזנקוט (ברנז'ה)
הרב גליס ורינה מצליח. ארכיון - "תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס19
"תסתמו לרבנים האלה את הפה כבר, די!", אלו הם דבריה של העיתונאית רינה מצליח. היא אף פעם לא אמרה "תסתמו לשופטים", או "לפרקליטות". אז מי את רינה מצליח? (דעות)
ידידיה מאיר - "שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס""שמח שהמאזינים לא רוצים רק פוליטיקה ונייעס"כיכר השבת3
העיתונאי ידידיה מאיר התייחס היום לתוצאות סקר TGI שפורסם והעניק לתכניתו אחוזי האזנה גבוהים: "מרגש שאנשים מתעניינים גם בתורה, חסידות ומוזיקה יהודית ישנה" (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי' - TGI: ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיותTGI: ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיותכיכר השבת29
סקר TGI לחצי השני של שנת 2017 מלמד על ירידה בהאזנה לתחנות הרדיו החרדיות, אך עדיין רדיו 'קול חי' מוביל במקום הראשון עם 4.7% לעומת רדיו 'קול ברמה' עם 3.9% (ברנז'ה)
הסטנדאפיסיטית סמדר מורג "מפריעה" לשרת המשפטים. - קרוב לאלף נשים בכנס השנה של מאמעקרוב לאלף נשים בכנס השנה של מאמעכנס מאמע4
בערב גדוש במופעים והרצאות מרתקות, התכנסו נשות המגזר במלון וולדורף אסטוריה בירושלים לפגוש את הנשים המובילות בישראל ובמגזר בערב שלם של העצמה נשית (כנס מאמע)
תקשורת. אילוסטרציה - ומי תוקף את העיתונאים? עיתון 'יתד נאמן'...ומי תוקף את העיתונאים? עיתון 'יתד נאמן'...כיכר השבת16
'יתד נאמן', בטאון מפלגת 'דגל התורה', יוצא במתקפה נגד ה"עיתונאים", משל שלל הבעיות והאתגרים העומדים בפני הציבור החרדי בכלל והליטאי בפרט, כבר נפתרו (ברנז'ה, מדיה)
כך בלם היועמ"ש את שר הביטחון ליברמןכך בלם היועמ"ש את שר הביטחון ליברמןדניאל הרץ7
שר הביטחון זעם על דבריו של המשורר יונתן גפן ואמר כי הורה לאסור את השמעתו ב'גלי צה"ל', אלא שמיד לאחר מכן הודיע היועץ המשפטי לממשלה כי אין לליברמן סמכות כזו (ברנז'ה)
מלך זילברשלג בסדרה חדשה: "עב"מ" • צפומלך זילברשלג בסדרה חדשה: "עב"מ" • צפוכיכר השבת35
מלך זילברשלג, כוכב הרשת של 'כאן', יגיש סדרת דוקו-חדשה - "עב"מ" (עוילם בעלוי מלואכה), בת 9 פרקים, בה הוא יחשוף את המקצועות שהעולם החרדי משמר באדיקות • צפו (מדיה)
נחום בנדיקט מאגס, אורן אלימלך מקבוצת גל אורן - קבוצת גל אורן מתחזקת במגזר: התמזגה עם 'אגס'קבוצת גל אורן מתחזקת במגזר: התמזגה עם 'אגס'אסף מגידו
קבוצת גל אורן מחזקת את מובילותה במגזרים ומפרידה בין פעילות המשרד החרדי לבין הדתי לאומי (ברנז'ה, מדיה)
הפגנת עובדי ערוץ 20. ארכיון - אושר החוק להצלת ערוץ 20 מסגירה מיידיתאושר החוק להצלת ערוץ 20 מסגירה מיידיתיאיר טוקר
בשבועות האחרונים הפגינו עובדי ערוץ 20 המסורתי-ימני, בעקבות התנכלויות שהם חוו וסכנת סגירה ממשית. חוק חדש שאושר היום במליאת הכנסת, צפוי להציל אותם (ברנז'ה מדיה)
אריאל דרעי והגאון ריב אופיר מלכה - 'קול ברמה' דרשו מביהמ"ש: צו מניעה נגד "חידון ההלכה"'קול ברמה' דרשו מביהמ"ש: צו מניעה נגד "חידון ההלכה"יאיר טוקר141
בדיון דרמטי בבית המשפט דרשו נציגי 'קול ברמה' להוציא צו מניעה נגד שידור "חידון ההלכה" עם הגאון הרב אופיר מלכה ב'קול חי' ובכך למנוע תורה מעשרות אלפים בטענה לזכויות יוצרים (מדיה)
אחת מתמונות האילוסטרציה - הפנים החדשות של ישראל: גם חרדים בפניםהפנים החדשות של ישראל: גם חרדים בפניםדניאל הרץ5
הושלם שלב הפיילוט בבניית מאגר התמונות הישראלי שיזמה השרה גמליאל, שיכיל גם תמונות של בני עדות המזרח, אתיופים, דתיים וגם מדור מיוחד לתמונות של חרדים (מדיה)
זלזול? המצעד של גלגל"צ - בצום עשרה בטבתזלזול? המצעד של גלגל"צ - בצום עשרה בטבתכיכר השבת13
תחנת הרדיו הצבאית קבעה את שידור מצעד המוזיקה המקיף שלה - דווקא ליום י' בטבת, שהוא גם יום הקדיש הכללי שנקבע על ידי הרבנות הראשית. גל"צ בתגובה: "נפיק לקחים להבא" (ברנז'ה)
אולפני גל"צ ימוקמו במתחם רשות השידוראולפני גל"צ ימוקמו במתחם רשות השידוראלי רוטמן1
ראש עיריית ירושלים הציע, וכך כנראה יקרה: אולפני התחנה הצבאית יעברו לירושלים, וימוקמו במתחם בו היו מבני רשות השידור בבירה (ברנז'ה)
הפגנת עובדי ערוץ 20 - מנכ"ל ערוץ 20: היום יחולקו מכתבי שימועמנכ"ל ערוץ 20: היום יחולקו מכתבי שימועאביב גוטר
מנכ"ל ערוץ 20 שכי פרנץ עדכן את העובדים כי ימשיך בצעדים המדורגים לסגירת הערוץ • "כולי תקווה כי הממשלה ומועצת הכבלים והלוויין יפעלו ונצליח להציל את הבית שלנו" (ברנז'ה)
החיקוי של נוסבאום - הפך לחקיין: נתניהו חיקה כתב משטרה  • צפוהפך לחקיין: נתניהו חיקה כתב משטרה • צפואלי רוטמן23
רוה"מ בנאומו בפני תומכיו, חיקה את טון דיבורו של הכתב משה נוסבאום וסימן בידיו על גבות העיניים כמרמז לגבות העבותות של הכתב • צפו - והשוו לחיקוייו הקודמים (ברנז'ה)
אבי לן על רקע הדף - 'סטטוסים מצייצים' יחזור לאוויר ביום ראשון'סטטוסים מצייצים' יחזור לאוויר ביום ראשוןכיכר השבת
בית המשפט קבע כי פייסבוק תשיב ביום ראשון בשעה שש בערב את הדף "סטטוסים מצייצים" שהורד על ידה לפני כשלוש שנים. בנוסף יקבל אבי לן פיצויים בסך רבע מיליון ש"ח (מדיה)
רזי ברקאי - 'קללות' רזי ברקאי הפכו ל'השתאות' • האזינו'קללות' רזי ברקאי הפכו ל'השתאות' • האזינוכיכר השבת26
השדרן רזי ברקאי פתח הבוקר (רביעי) את תוכניתו במונולוג נרגש על הקללות שהתחלפו בהשתאות נוכח אלפי הנוהרים להלוויית מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל ב- ה-104 • האזינו (מדיה)
'הצנרת' על הפטנטים החדשים בעולם החרדי • צפו'הצנרת' על הפטנטים החדשים בעולם החרדי • צפוכיכר השבת6
כתב "כיכר השבת" התארח בתוכנית 'הצנרת' בערוץ 13 על התגובות לדבר של הזמר יונתן רזאל המקרופון של ח"כ שולי מועלם - בשבת קודש, וה'וויז' של חסידי גור • צפו (מדיה)
דבריו המפתיעים של גלעד - 'לא נהיה יהודונים': דרישה לחקור את המגיש'לא נהיה יהודונים': דרישה לחקור את המגישאלי רוטמן33
סערה: אברי גלעד הצדיק בשידור את ה"פרעות" שערכו מתנחלים בכפר קוסרא, לאחר ניסיון הלינץ' בטיול בר המצווה. בתגובה, דורשים בשמאל לפתוח נגדו בחקירה פלילית (ברנז'ה)
הרשת סוערת: יונתן רזאל והדבק בעינייםהרשת סוערת: יונתן רזאל והדבק בעינייםכיכר השבת119
בחירתו של הזמר יונתן רזאל לשים דבק שחור על עיניו, במהלך הופעתו בפני אלפי נשים, כאשר חלק מהבנות החלו לרקוד, עוררה סערה ברשתות החברתיות • ומה דעתכם? (ברנז'ה)
עמי מימון עם שדר הרדיו דידי הררי - עמי מימון קיבל ציון לשבח על ה'חידודון'עמי מימון קיבל ציון לשבח על ה'חידודון'כיכר השבת36
בכנס אילת לעיתונות, זכה השדרן עמי מימון, בקטגוריית ציון לשבח בתוכניות למגזר החרדי, על התוכנית 'חידודון' • מימון: "שמח ונרגש לקבל פרס על האור שאנו מפיצים" (ברנז'ה)
מיכאל הנגבי - סערה: הנגבי השתלח במגזר שלם; להחרים!סערה: הנגבי השתלח במגזר שלם; להחרים!ישראל כהן34
זו אמנם תוכנית סאטירה שלא זוכה לאחוזי רייטינג משמעותיים, אך ההכללה של מיכאל הנגבי נגד כלל החרדים בעקבות 'הפלג' - עוררה את זעמם של אנשי תקשורת חרדים (ברנז'ה)
ההסתה - והניתוק. האזינו - אמר ש"שנאת החרדים מוצדקת" ונזרק מהשידוראמר ש"שנאת החרדים מוצדקת" ונזרק מהשידוריאיר טוקר33
השר לשעבר מטעם 'שינוי', מפלגתו הזכורה לרעה של לפיד האב, ניצל את סערת "משבר השבת" להסתה קשה נוספת נגד החרדים. בתגובה, מיהר המגיש שרון גל להורידו בבושת פנים משידור הרדיו (מדיה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח19
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15
הנקראים
המדוברים