מחבל מתאבד. אילוסטרציה - ברדיו גלגל"צ שידרו שיר המעודד "שהידים"ברדיו גלגל"צ שידרו שיר המעודד "שהידים"
כ"ד באב תשעז | 16.08.17
"מוכן למות בגאווה כשהיד" - שורה זו הושמעה בשיר של להקה פלסטינית ששודר בלא אחרת מאשר הרדיו המוזיקלי של התחנה הצבאית. זו מסרה בתגובה: "השדרן לא הבין" (ברנז'ה)
דרוקר, תא"ל וינטר וסג"ל - תחקיר וינטר: אראל סג"ל התנצל בפני דרוקרתחקיר וינטר: אראל סג"ל התנצל בפני דרוקראלי רוטמן2
תחקיר העיתונאי רביב דרוקר נגד תא"ל וינטר חובש הכיפה, הוביל להאשמתו ע"י העיתונאי אראל סג"ל ברצון לסיכול קידומו הצבאי ממניעים אידאולוגיים. היום הוא התנצל על כך (ברנז'ה)
סערת עוף ה'בראקל' הגיעה לערוץ 10 • צפוסערת עוף ה'בראקל' הגיעה לערוץ 10 • צפוכיכר השבת3
הסערה סביב כשרותו של עוף ה'בראקל' ממשיכה לעורר הדים רבים וגורמת להתעניינות בכלי התקשורת • צפו בכתב 'כיכר השבת' מסביר לגיא לרר ב'הצינור' את פשר המחלוקת (מדיה)
צפו: 'ערוץ הכנסת' על פרויקט 'כיכר השבת'צפו: 'ערוץ הכנסת' על פרויקט 'כיכר השבת'כיכר השבת1
בתוכנית 'כנסת ברשת' המשודרת בערוץ הכנסת הקדישו דקות ארוכות לסקירת פרויקט "עוצרים את השנאה" • כתב "כיכר השבת" הסביר על מאחורי הקלעים של היוזמה • צפו (ברנז'ה)
עו"ד יורם שפטל - בגלל שפטל: התחנה נקנסה ב-120 אלף שקלבגלל שפטל: התחנה נקנסה ב-120 אלף שקלכיכר השבת7
תחנת 'רדיו ללא הפסקה' נקנסה על ידי הרשות השניה לטלוויזיה ולרדיו בסכום של 120 אלף שקלים בעקבות מספר התבטאויות של עו"ד יורם שפטל המגיש תכנית בתחנה (מדיה)
ההלוויה שהפכה למפגן שנאה ואלימות, אמש - תקיפת הכתבים ביפו: 'היה להם רצח בעינים'תקיפת הכתבים ביפו: 'היה להם רצח בעינים'אלי רוטמן3
אמש הותקף באלימות כתב וצלם של חדשות 2 בידי משתתפי הלווית הצעיר הערבי שנורה בידי שוטרים בשבת. לדברי הצלם, "כל מי שהתחשק לו לתת אגרוף או בעיטה - נתן" (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי' - 5.2% האזנה: רדיו 'קול חי' במקום הראשון5.2% האזנה: רדיו 'קול חי' במקום הראשוןיאיר טוקר15
רדיו 'קול חי' ממשיך להוביל במקום הראשון, בקרב התחנות החרדיות והדתיות, עם 5.2 אחוזי האזנה. במקום השני, 'קול ברמה' עם 4.4 אחוזים. רשת 'מורשת' עם 3.3 אחוזים (מדיה)
אודי סגל - אחרי 18 שנה: אודי סגל עוזב את 'חדשות 2'אחרי 18 שנה: אודי סגל עוזב את 'חדשות 2'כיכר השבת9
אחרי 18 שנה ב"חדשות 2", אודי סגל, הפרשן הכתב המדיני, עוזב ומצטרף ל"רשת", זאת לקראת פיצול הערוצים. סגל: "השינויים הם הזדמנות ליצור דברים חדשים" (ברנז'ה, מדיה)
ליצמן ורזי ברקאי - ליצמן וה'תהלים' - מול 'מגש הכסף'. האזינוליצמן וה'תהלים' - מול 'מגש הכסף'. האזינואלי רוטמן13
בראיון בגל"צ, נדהם רזי ברקאי להבין ששר הבריאות לא מכיר את השיר העברי המיתולוגי 'מגש הכסף' של נתן אלתרמן, אך יעקב ליצמן שלף את התהלים והימם את המראיינים (ברנז'ה)
נשות הכותל. אילוסטרציה - תאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעהתאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעההרב ישראל גליס23
אם היו מי שתלו תקוות בהקמת 'התאגיד', מתברר כי בענייני דת ומדינה דוגמת 'מתווה הכותל', ההסתה ממשיכה כתמיד - וזה עוד לפני הפארסה של מחיקת תוכנית 'מלווה מלכה' (טור)
החשיפות של 'ברגע האמת' - פאנל בערוץ 2: הרבי, כפי שלא הכרתם. צפופאנל בערוץ 2: הרבי, כפי שלא הכרתם. צפוכיכר השבת7
בין דפי "ברגע האמת", הספר שחושף את מתווה הקשרים הסודיים שארג הרבי מליובאוויטש עם בכירי המדינה, נפרסים המהלכים הביטחוניים הרגישים שהרבי היה מעורב בהם (מדיה)
סמל הרשת הבריטית - רה"מ לבן הנשיא: 'תודה על העמידה לצידנו'רה"מ לבן הנשיא: 'תודה על העמידה לצידנו'אלי רוטמן
הכותרת המקוממת והעוינת של ה-BBC לפיגוע הרצחני בירושלים, שונתה לאחר מחאתו הפומבית של בן הנשיא טראמפ. כעת מודה לו על כך ראש הממשלה נתניהו (מדיני)
הדס מלכא הי"ד, שנרצחה בפיגוע - BBC והפיגוע: אחרי הדיווח העוין - מתנצליםBBC והפיגוע: אחרי הדיווח העוין - מתנצליםאלי רוטמן1
ברשת החדשות הממלכתית הבריטית סיקרו שוב, באופן מקומם במיוחד, את הפיגוע הקשה בירושלים. הפעם, לאחר שגולשי הרשתות החברתיות מחו קשות, הגיעה ההתנצלות (ברנז'ה)
אראל סג"ל - דו"צ נגד גל"צ: משדרים ידיעות מומצאותדו"צ נגד גל"צ: משדרים ידיעות מומצאותכיכר השבת2
תכניתו של אראל סג"ל, הסמן הימני בתחנה הצבאית, שוב גוררת עימות מול הצבא. דובר צה"ל מפרסם היום תגובה נגד אייטם ששודר בתכנית, שלטענת הדובר אינו נכון (בארץ)
אהרן רבינוביץ - 'הארץ': אטינגר עוזב, אהרן רבינוביץ יחליפו'הארץ': אטינגר עוזב, אהרן רבינוביץ יחליפוכיכר השבת3
כשנה לאחר הצטרפותו לאתר "בחדרי חרדים", אהרון רבינוביץ עוזב את האתר ומצטרף ככתב ב"הארץ", שם ישמש ככתב לענייני חרדים במקומו של יאיר אטינגר, שעוזב (ברנז'ה, מדיה)
האיש החזק בתאגיד: "הרדיו החרדי - לנשים"האיש החזק בתאגיד: "הרדיו החרדי - לנשים"יאיר טוקר9
בראיון ל"ידיעות אחרונות" התייחס אלדד קובלנץ, האיש החזק בתאגיד השידור 'כאן' לכוונה להקים תחנת רדיו חרדית חדשה - ואמר כי הוא שוקל להפוך אותה לתחנה נשית חרדית (ברנז'ה)
תכנית מורשת חדשה בערוץ 'כאן 11' • צפותכנית מורשת חדשה בערוץ 'כאן 11' • צפוכיכר השבת
כאן, תאגיד השידור הישראלי, העלה לאוויר בערוץ 'כאן 11' בטלוויזיה, תכנית מורשת חדשה: 'פרשת דרכים' בהגשת גל גבאי - רצועה שבועית, המשודרת בכל שישי ובמוצ"ש (מדיה)
התוועדות: הכר את הגביר ודע מי מקושר אליוהתוועדות: הכר את הגביר ודע מי מקושר אליוכיכר השבת
האם המגזר החרדי כותב ספרות יפה יותר מהספרות הכללית? איך הפכה חבורת "תרי"ג מצוות" ללהיט בעולם החרדי? ופינה חדשה ונוצצת: הכר את הגביר, ודע מי מקושר אליו (בשיתוף 'כאן')
אילוסטרציה - עתירת רדיו 'קול חי' לבג"ץ - בידיעת ש"סעתירת רדיו 'קול חי' לבג"ץ - בידיעת ש"סישי כהן9
אם היו מי שביקשו לפרשן את עתירת 'קול חי' שנחשפה ב"כיכר השבת" נגד הקמת הרדיו החרדי החדש ב'כאן', כמלחמה בש"ס, כעת מתברר כי היא תואמה מראש (ברנז'ה)
קול ישראל, ארכיון - "זה סוף החדשות": המהדורה האחרונה של רשת ב'"זה סוף החדשות": המהדורה האחרונה של רשת ב'כיכר השבת7
מגיש החדשות קובי ברקאי, הגיש הערב (ראשון) את מהדורת החדשות האחרונה ששודרה בקול ישראל - "אנחנו נפרדים מכם לשלום ואומרים בפעם האחרונה, זה סוף החדשות מקול ישראל" (ברנז'ה)
זמן שידוכים: איך בוחרים לובי לפגישה ראשונה?זמן שידוכים: איך בוחרים לובי לפגישה ראשונה?כיכר השבת
ערב ל"ג בעומר ופתיחת עונת החתונות, זה הזמן לצלול לסוגיות הבוערות: איך בוחרים את הלובי המתאים לפגישה הראשונה, כמה כסף צריכים ההורים של בני הזוג להעניק לזוג הצעיר, ואיך באמת החרדים מציעים נישואים? (בשיתוף 'כאן')
בנין הטלוויזיה ברוממה - נתניהו על סגירת רשות השידור: לא מכובדתנתניהו על סגירת רשות השידור: לא מכובדתכיכר השבת
ראש הממשלה הגיב על ההחלטה לסגור את רשות השידור באופן מפתיע ומבלי לתת לעובדים להיפרד כראוי ואמר כי מדובר בהחלטה שנעשתה שלא בידיעתו ולא בסמכותו (מדיה)
מנדי גרוזמן בהלם: ישי לפידות מזדקןמנדי גרוזמן בהלם: ישי לפידות מזדקןכיכר השבת
וגם: האם הזמר ישי לפידות הולך ונהיה צעיר יותר? ומדוע הציבור הדתי והחרדי חוזרים אל המוזיקה הישנה והמסורתית? פרק חדש בפודקאסט של מנדי גרוזמן | בשיתוף "כאן" בהקמה
אולפני ערוץ הכנסת - ערוץ 20 זכה במכרז להפעלת ערוץ הכנסתערוץ 20 זכה במכרז להפעלת ערוץ הכנסתיאיר טוקר
ערוץ המסורת הימני זכה במכרז מועצת הכבלים והלווין להפעלת ערוץ הכנסת בתקציב של 25 מיליון שקלים בשנה. הזכייה מחזקת משמעותית את המותג של ערוץ 20 (מדיה)
כאן מחפשים: היכן נמצא כתר ארם צובא?כאן מחפשים: היכן נמצא כתר ארם צובא?יאיר טוקר4
תחקירני "כאן" הגיעו למסמך היסטורי החתום בידי הנשיא לשעבר יצחק בן צבי, המעיד על כך שהובאה לידיו מגילת אסתר חצי שרופה, שניצלה מבית הכנסת הבוער בחלב. כעת הם מבקשים את עזרתכם במציאת כתר ארם צובא (ברנז'ה, מדיה)
מנדי גרוזמן ושמעון ברייטקופף מתוועדים. האזינומנדי גרוזמן ושמעון ברייטקופף מתוועדים. האזינוכיכר השבת5
מה הקשר בין יאיר לפיד וחסידות בעלזא? האם יש הבדל בין תודעת השואה במגזר החרדי לחילוני? מי יכול היה בקלות להפוך לליצן העיירה? וגם: הצצה למאגרי ההקלטות הסודיים של תלמידי הישיבות. האזינו להתוועדות (בשיתוף 'כאן' בהקמה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
תאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעה
ב' בתמוז תשעז23
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15
יעל קליגר
יעל קליגר
סיפורים טובים
כ"ט באדר תשעה5
הנקראים
המדוברים