גוגל  הפלג  הפגנות  ליפא
פרימן, יוכפז וורשבסקי - יו"ר ערוץ 10 נגד המנכ"ל שלו: "סדן לא אמר"יו"ר ערוץ 10 נגד המנכ"ל שלו: "סדן לא אמר"אלי רוטמן3
עימות בין בכירי ערוץ 10 סביב סערת רמי סדן - פרידמן יו"ר הערוץ לא מסכים עם טענת המנכ"לים ורשבסקי ויוכפז שסדן התבטא באופן גזעני. רוב מוחלט של חברי הדירקטוריון תומכים בגרסתו (ברנז'ה)
בקמפיין הממשלתי: חסיד גור, מנופאיבקמפיין הממשלתי: חסיד גור, מנופאייאיר טוקר17
איציק אלברשטיין, חסיד גור העוסק לפרנסתו כמנופאי, משתתף בקמפיין של משרד הכלכלה להעסקת חרדים • בסרטון שהופק, הבוס החילוני מספר על החשש מהעסקת חרדים שהתבדה • צפו (ברנז'ה)
ארבעת "העילויים" - בסדרה על בני ישיבות: יהודה לוי בתפקיד עצמובסדרה על בני ישיבות: יהודה לוי בתפקיד עצמוישראל כהן24
סדרת טלוויזיה חדשה מצולמת בימים אלו כשהנושא המרכזי הינו סביב אורחות חייהם של ארבעה תלמידי ישיבה. לצוות השחקנים צורף השחקן יהודה לוי שישחק בה בתפקיד עצמו (ברנז'ה, אנשים)
מנחם טוקר - מידי שישי: טוקר יגיש תוכנית חדשה; התוכנית במוצ"ש תאוחרמידי שישי: טוקר יגיש תוכנית חדשה; התוכנית במוצ"ש תאוחריאיר טוקר6
השדרן מנחם טוקר יגיש מידי יום שישי תוכנית חדשה - 'עונג שבת', שתשודר בכל שבוע ממקום אחר בארץ. במקביל, התוכנית במוצאי שבת תאוחר בשל שיעור הראשון לציון הגר"י יוסף (ברנז'ה)
מלאכי חזקיה - וזה סוף החדשות: מלאכי חזקיה פורשוזה סוף החדשות: מלאכי חזקיה פורשיאיר טוקר4
מלאכי חזקיה, בן ה-65, אחד ממגישי החדשות הבולטים ב'קול ישראל' פורש היום (שלישי), לאחר יותר מ-40 שנה ברדיו. אחרי 42 שנים על הגל, הגיע הזמן לעצור ולהתנגב", כתב לחבריו (ברנז'ה)
הדוברים החדשים - 'איחוד הצלה' מציג: ארגון אחד, 17 דוברים'איחוד הצלה' מציג: ארגון אחד, 17 דובריםיאיר טוקר1
מערך הדוברות של "איחוד הצלה" התרחב לאחר מינויים של 17 דוברים אזוריים חדשים, שיהיו ממונים על הקשר עם התקשורת המקומית. מוטי אלמליח: "יתנו את המענה לעיתונות המקומית" (מדיה)
מתוך שידורי גלי צה"ל - דקל וסגל מגישים: מערכון הבטחות הפוליטיקאיםדקל וסגל מגישים: מערכון הבטחות הפוליטיקאיםיאיר טוקר4
העיתונאים ירון דקל ועמית סגל פתחו הבוקר (חמישי) את התוכנית השבועית שלהם בגלי צה"ל עם מערכון על הבטחות הפוליטיקאים ערב הקמת הממשלה ובחודשים האחרונים • האזינו (ברנז'ה)
מנחם טוקר בגרסה הרדיופונית - מנחם טוקר מועמד ל'פרס האקדמיה לטלוויזיה'מנחם טוקר מועמד ל'פרס האקדמיה לטלוויזיה'משה ברדא6
תכניתו של מנחם טוקר שמשודרת בזכיינית ערוץ 2 "רשת", מועמדת לפרס האקדמיה לטלויזיה וקולנוע, כך נודע לכיכר השבת. טוקר: "זו הנקודה היחידה בערוץ 2 של חיבור לדת ומסורת. זה הישג" (ברנז'ה)
ליאור דיין בהצצה לחתונה חרדית • צפוליאור דיין בהצצה לחתונה חרדית • צפוכיכר השבת4
ליאור דיין, השתתף לראשונה בחתונה חרדית ושמע מהאורחים על עולם השידוכים של המגזר החרדי • אחד מבחורי הישיבה הסביר לדיין כי אם ייראו שהוא הצטלם לטלוויזיה "השיק שלי ירד" (ברנז'ה)
ארקדי גאידמק - ארקדי גאידמק נגד ערוץ 2: "סילפו את דבריי"ארקדי גאידמק נגד ערוץ 2: "סילפו את דבריי"חיים אבני4
איש העסקים ארקדי גאידמק התראיין לערוץ 2, לאחר שידור הראיון טען ארקדי כי דבריו סולפו. ארקדי האשים עוד כי ערוץ 2 חרגו מההסכמים שסוכמו עימו וסילפו את דבריו ודרש מהם לתקן את הרושם שנוצר.(מדיה)
אברהם איסר בריסק - אברהם טריגר במודעת ברכה ל... איסר בריסקאברהם טריגר במודעת ברכה ל... איסר בריסקישראל כהן7
ב"הפלס" מתפרסמת הבוקר מודעת ברכה מפתיעה לאברהם איסר בריסק, מנכ"ל משרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל', עליה חתום אברהם טריגר, מנהל המאבק במשרדי הפרסום בעקבות החרם (מדיה)
ברגע האחרון: הכתב ניצל מהתאונה בשידור חיברגע האחרון: הכתב ניצל מהתאונה בשידור חייאיר טוקר3
אלכס סווידגה, כתב של רשת "KTVU", ניצל מתאונת דרכים קטלנית בשידור חי. האירוע התרחש כאשר אלכס נשלח על ידי המערכת להעביר בשידור חי סיקור בנוגע לאירוע חדשותי מכביש סואן (ברנז'ה)
צוריאל קריספל - צוריאל קריספל בטוויטר: "ألا تعتقدون ذلك?"צוריאל קריספל בטוויטר: "ألا تعتقدون ذلك?"כיכר השבת3
בחשבון הטוויטר של סוכנות ידיעות בערבית צייצו את דבריו של הראשון לציון על חובת הריגת מחבל עם סכין וזכו לתגובה, בשפה הערבית, של סגן ראש עיריית אלעד צוריאל קריספל (ברנז'ה, מדיה)
חמאס פרץ לערוץ 2: "הטרור לא נגמר"חמאס פרץ לערוץ 2: "הטרור לא נגמר"יאיר טוקר11
ארגון חמאס השתלט במהלך סוף השבוע על שידורי ערוץ 2 בלווין והעביר מסר מאיים לתושבי ישראל במהלך שידור פרק של תכנית הריאליטי "האח הגדול": "תישארו בבתים, הסיפור לא נגמר" (מדיה)
הגאון רבי זמיר כהן - "יש אמונה" ב'קול חי': הרב זמיר כהן בתוכנית חדשה"יש אמונה" ב'קול חי': הרב זמיר כהן בתוכנית חדשהיאיר טוקר8
יו"ר ארגון "הידברות" ורב שכונת אתרוג בביתר-עילית, הגאון רבי זמיר כהן, יחל להגיש תכנית שבועית חדשה ברדיו "קול חי", בשם "יש אמונה". התוכנית תשודר מדי יום רביעי בשעה 22:00 (מדיה)
צפו: כשעמי מימון והלימוזינה כבשו את בני ברקצפו: כשעמי מימון והלימוזינה כבשו את בני ברקיאיר טוקר28
שדרן הרדיו עמי מימון יצא לשדר את תכניתו היומית "חידודון" בצורה לא שגרתית במיוחד: הוא הסתובב בלימוזינת פאר ברחבי העיר בני ברק וחילק כסף למאזינים שענו על חידות. צפו בווידאו מסכם (מדיה)
מגיש ארץ נהדרת, אייל קיציס - זעם ברשת: "בארץ נהדרת עשו צחוק מהאסון"זעם ברשת: "בארץ נהדרת עשו צחוק מהאסון"כיכר השבת39
רוקדים על דם ההרוגים? מערכון ששודר בתכנית 'ארץ נהדרת' עשה, לפי הגולשים, צחוק מהאסון בו נהרגו שישה בני אדם. הוגשה תלונה לרשות השנייה וברשת פורסמו מאות תגובות נגד התוכנית (ברנז'ה)
למה "המודיע" צנזר את התינוק והטיטול? צפולמה "המודיע" צנזר את התינוק והטיטול? צפוכיכר השבת13
בעוד בכל העיתונים החרדים, בפרסומת לטיטולים נראה תינוק לבוש חולצה קצרה וטיטול, בעיתון "המודיע" בחרו להלביש לו מכנסיים וחולצה ארוכה • ישראל כהן הסביר בערוץ 2 את הסיבות לכך (מדיה)
המודעה החדשה על רקע התאונה הקשה - לאחר הסערה והתירוצים: 'אגד' במודעה חדשהלאחר הסערה והתירוצים: 'אגד' במודעה חדשהישראל כהן6
לאחר הסערה שנוצרה ומסכת התירוצים של חברת 'אגד', בהם ניסתה להצדיק פרסום מודעת ניחומים שפגעה במשפחות, מפרסמת הבוקר החברה מודעת ניחומים חדשה עם שמות ההרוגים (מדיה)
התנצלות? אגד פרסמה מודעת אבל; "ציניות"התנצלות? אגד פרסמה מודעת אבל; "ציניות"צביקה גרוניך17
חברת אגד פרסמה הבוקר מודעת אבל ביומונים החרדים להרוגי "אסון 402", אך ללא שמותם וללא כל התנצלות. ברשתות החברתיות זועמים. ח"כ לביא ל"כיכר השבת": "זו שערורייה" (ארץ)
ארץ נהדרת לכלא? עו"ד: "פגיעה ברגשות דת"ארץ נהדרת לכלא? עו"ד: "פגיעה ברגשות דת"אהרן רבינוביץ12
הצילום של אנשי "ארץ נהדרת" בבית כנסת ממשיך לעורר סערה. כעת טוען עו"ד במכתב לרשות השנייה כי חוק העונשין אוסר שידור קטעים פוגעניים. הרשות השניה: "הקטע לא שודר בערוץ 2" (בארץ)
מי משדר מוזיקה ב"גלגל"צ החרדי"?מי משדר מוזיקה ב"גלגל"צ החרדי"?יאיר טוקר16
בימים האחרונים נחשפו מאזיני הרדיו לתדר חדש 102.5 FM, המשדר ברצף מוזיקה חרדית, כשרבים תוהים האם מדובר ב"גלג"צ חרדי". ל"כיכר השבת" נודע כי זהו תדר חדש של רדיו קול חי (מדיה)
ביזיון: מערכון של 'ארץ נהדרת' צולם בביהכ"נ עם ספר תורהביזיון: מערכון של 'ארץ נהדרת' צולם בביהכ"נ עם ספר תורהצביקה גרוניך25
אין גבול לחוצפה: תכנית הבידור 'ארץ נהדרת' המשודרת בערוץ 2, צילמה מערכון בתוך בית כנסת עם ספר תורה פתוח. הגולשים ברשתות זועמים: "יש גבול לסאטירה, הם פגעו ברגשות" (חדשות, מדיה)
ברקאי: "מתנצל בפני המשפחות, לא חוזר בי"ברקאי: "מתנצל בפני המשפחות, לא חוזר בי"יאיר טוקר10
אחרי הסערה שעוררה התבטאותו שהשוותה לכאורה בין משפחות שכולות למשפחות מחבלים והקיצוץ בתכניתו. רזי ברקאי הגיב בתחילת "מה בוער" ואמר: "בינתיים אני כאן, מה יקרה מחר?"(מדיה)
קורע: הגרסה של "טובים השניים" לנאום פרושקורע: הגרסה של "טובים השניים" לנאום פרושיאיר טוקר15
ח"כ מאיר פרוש תקף במליאת הכנסת את ההסכם עם נשות הכותל והרפורמים, וב"טובים השניים" כמובן לא יכולים לפסוח על אירוע כזה בלי מערכון הולם. האזינו (ברנז'ה, מערכונים)
רזי ברקאי - אחרי 20 שנה: רזי ברקאי שוקל לעזוב את גל"צאחרי 20 שנה: רזי ברקאי שוקל לעזוב את גל"ציאיר טוקר12
רזי ברקאי, מגיש "מה בוער" בגלי צה"ל, שוקל לעזוב את התחנה לאור העובדה ששמע בתקשורת על החלטת מפקד התחנה לקצץ את תכניתו בחצי ולשבץ את העיתונאי אראל סג"ל במקומו (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
תאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעה
ב' בתמוז תשעז24
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15
יעל קליגר
יעל קליגר
סיפורים טובים
כ"ט באדר תשעה5
הנקראים
המדוברים