מלך..  שבאבניקים  עמירן דביר  גד אלבז
זוכה החידון בשנה שעברה - הערב: הגמר הגדול של 'חידון תורת מרן'הערב: הגמר הגדול של 'חידון תורת מרן'יאיר טוקר15
חמישה מתמודדים הגיעו לגמר הגדול של 'חידון תורת מרן' - העונה השנייה, שישודר הערב (רביעי) ברדיו 'קול ברמה' ויועבר בשידור חי כאן - באתר "כיכר השבת" | כל הפרטים (ברנז'ה)
ה"השוואה" - ה"השוואה" בין ראש הממשלה לצורר הנאציה"השוואה" בין ראש הממשלה לצורר הנאציאלי רוטמן5
תסריטאית בתוכנית סאטירה נשכנית, בערוץ 10, ביצעה בעמוד הפייסבוק שלה סוג של השוואה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לאדולף היטלר - ועוררה סערה (ברנז'ה, מדיה)
הנוף מגג העולם. מגדלי עזריאלי - קבוצת "עזריאלי" אירחה את התקשורת החרדיתקבוצת "עזריאלי" אירחה את התקשורת החרדיתkikar.co.il בשיתוף שחור ולבן
מפגש ייחודי ויוצא דופן, התקיים השבוע באחד המקומות הגבוהים במזרח התיכון, על גג העולם. ראשי ומנהלי קבוצת "עזריאלי", נועדו לשיח אישי ומרתק עם קבוצה מובילה של אנשי תקשורת ומובילי דעה במגזר החרדי והדתי (תקשורת, שיווקי)
כתב "כיכר השבת" ישראל כהן והנשיא - בבית הנשיא: 'כיכר השבת' ומובילי דעת קהלבבית הנשיא: 'כיכר השבת' ומובילי דעת קהלכיכר השבת3
נציג אתר "כיכר השבת" היה החרדי היחיד במפגש "מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות" שנערך בבית הנשיא ראובן ריבלין ששיבח את הפעילות החברתית | סיקור מיוחד (ברנז'ה)
מלך זילברשלג והפייעס במדריך "ונשמרתם" - צדיקים, מלך יסביר לכם איך לטייל נכון בקיץצדיקים, מלך יסביר לכם איך לטייל נכון בקיץקובי רוזן26
יוצאים לטיול בבין הזמנים? מלך זילברשלג, הכוכב החרדי של התאגיד, עם מדריך קצר של "ונשמרתם" - איך לטייל בטוח בלי לפגוש את כוחות ההצלה ובלי פגיעות, בעזרת השם (ברנז'ה)
צפו: צלם ערוץ 20 מותקף בדרום תל אביבצפו: צלם ערוץ 20 מותקף בדרום תל אביבכיכר השבת10
צלם ערוץ 20, בני דגן, הותקף באלימות על ידי שלושה צעירים, מסתננים, בדרום תל אביב. "אפילו לא הספקתי להתקפל, והם מיד דחפו אותי ובעטו בי בבטן", סיפר. צפו בתקיפה (ברנז'ה)
בנימין נתניהו - ראש הממשלה מודה: אני מתנגד ל'תאגיד'ראש הממשלה מודה: אני מתנגד ל'תאגיד'אלי רוטמן4
עיתונאים שהשתתפו בשיחות הרקע שקיים נתניהו לאחרונה, נדהמו מהשפה הבוטה בה נקט וגילו את כל האמת על יחסו ל'תאגיד' העומד לקום. הוא אף תקף את יחס התקשורת לשרה הצדיקה, לדבריו (ברנז'ה)
קופמן מסתבך - בגלל מירי רגב: רון קומפן יושעה מקמפייןבגלל מירי רגב: רון קומפן יושעה מקמפייןדניאל הרץ3
רון קופמן שקרא לשרת התרבות, מירי רגב, "בהמה וטפשה" ובעקבות כך הושעה מתכנית הרדיו שלו, נענש גם כשהושעה מקמפיין של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (ברנז'ה)
קרא לשרה מירי רגב "טיפשה" והושעה משידור ברדיוקרא לשרה מירי רגב "טיפשה" והושעה משידור ברדיודניאל הרץ19
השדרן רון קופמן שידוע בלשונו הבוטה ובהשתלחויותיו הושעה מתפקידו לאחר שקרא לשרה מירי רגב "בורה וטיפשה" במהלך שידור תכנית הספורט הקבועה שלו (מדיה)
ההבהרה של ערוץ 2: חוגים - לא רק לחרדיםההבהרה של ערוץ 2: חוגים - לא רק לחרדיםאלי רוטמן
סערה זוטא חוללה אמש כתבת ערוץ 2 עם הידיעה שפירסמה על מקור תקציב לחוגי העשרה לחרדים. הח"כים החרדים זעמו, והערב התפרסמה סוג של הבהרה בענין (ברנז'ה, מדיה)
הלוגו החדש - השם החדש של 'התאגיד': "כאן"השם החדש של 'התאגיד': "כאן"יאיר טוקר2
תאגיד השידור הציבורי שהוקם כדי להחליף את רשות השידור חושף הבוקר (ראשון) את השם החדש ואת הלוגו שילווה את שידורי התאגיד - "כאן" (מדיה)
פארק יוסמיט מעדשת המצלמה של הייסמית' - צלמת תרמה את כל תמונותיה ונתבעה עליהןצלמת תרמה את כל תמונותיה ונתבעה עליהןדניאל הרץ
אין גבול לחוצפה: סוכנות התמונות "גטי אימג'ס" נתבעת על ידי הייסמית' על מכירת יותר מ-18 אלף מתמונותיה שהיו מיועדות לשימוש חופשי זאת לאחר שנתבעה על שימוש בתמונה שלה (מדיה)
תחנות הרדיו החרדיות בירידה; 'קול חי' מובילתחנות הרדיו החרדיות בירידה; 'קול חי' מוביליאיר טוקר43
סקר TGI הסוקר את אחוזי החשיפה של כלי התקשורת ומתפרסם היום, כמדי חציון, מלמד כי ישנה ירידה כללית באחוזי האזנה לתחנות הרדיו החרדיות, עם זאת רדיו 'קול חי' עדיין במקום הראשון (ברנז'ה)
ירון דקל - ליברמן: אולי תשבחו גם את ספרו של היטלרליברמן: אולי תשבחו גם את ספרו של היטלרדניאל הרץ2
שר הביטחון, אביגדור ליברמן זימן אליו לפגישה את מפקד גלי צה"ל ירון דקל ונזף בו על שידור שירו של מחמוד דרוויש. "הוא אינו יכול להיות חלק מהנרטיב המכונן של הישראליות" (ברנז'ה, מדיה)
הקץ נדחה? בית רשות השידור - התנגדות חריפה לדחיית הקמת התאגידהתנגדות חריפה לדחיית הקמת התאגידדניאל הרץ
שר האוצר, משה כחלון, הודיע כי ייאבק נגד כוונת ראש הממשלה לדחות את הקמת התאגיד בעיקר בשל העלויות הגבוהות לקופת המדינה, כחצי מיליארד שקלים. בתאגיד טוענים כי יהיו מוכנים בזמן (מדיה)
שר הביטחון הזמין את מפקד גל"צ לבירורשר הביטחון הזמין את מפקד גל"צ לבירורדניאל הרץ8
שר הביטחון אביגדור ליברמן, הזמין את מפקד גל"צ ירון דקל לשיחת בירור בשל שידור שירו של המשורר הפלסטיני כ"טקסט מכונן". ליברמן: "ליקוי מאורות, לא ניתן לעבור על כך לסדר היום" (ברנז'ה)
זילברשלג - הכוכב החרדי של "התאגיד": אלימלך זילברשלגהכוכב החרדי של "התאגיד": אלימלך זילברשלגיאיר טוקר42
ב"תאגיד" הודיעו על צירופו של מלך זילברשלג, חרדי ואושיית רשתות חברתיות, לחטיבת הדיגיטל של התאגיד. "אני בא עם הרבה מוטיבציה מצוייד בזוג פאות וסמארטפון ומצטרף למערכת חדשה, רעננה ומבטיחה" אמר זילברשלג (ברנז'ה)
דחייה נוספת: רשות השידור תיסגר רק ב-2018דחייה נוספת: רשות השידור תיסגר רק ב-2018רן בוקר, ynet
תאגיד השידור הציבורי, שכבר גייס כ-200 עובדים לשורותיו, אמור היה להתחיל את שידוריו באוקטובר הקרוב - אולם בהסתדרות ובמשרד התקשורת סיכמו במשותף על דחייה נוספת (חדשות, מדיה)
גידי אורשר - שר הביטחון ליברמן בוחן את סגירת גלי צה"לשר הביטחון ליברמן בוחן את סגירת גלי צה"לאלי רוטמן10
לאחר אין סוף דיבורים בנושא, ועל רקע טענות קבועות מימין על תחנת רדיו צבאית בעלת אוריינטציה שמאלנית - מנצל כעת אביגדור ליברמן את תפקידו כשר הביטחון כדי לבדוק את סגירת גל"צ (מדיה)
גלי צה"ל - עיתונאי גל"צ כתב נגד 'מזרחים יללנים' והושעהעיתונאי גל"צ כתב נגד 'מזרחים יללנים' והושעהרן בוקר, ynet21
מבקר הקולנוע של תחנת הרדיו גלי צה"ל גידי אורשר תקף את "היללנים המקצועיים מן המזרח" והושעה מהתחנה הצבאית. הוא עצמו טען כי "מי שטוען לפוסט גזעני הוא גזען בעצמו" (חדשות, ארץ)
לא מתייאשים: מינוי רמי סדן ייבחן בשניתלא מתייאשים: מינוי רמי סדן ייבחן בשניתדניאל הרץ11
ההאשמות שעלו בתקשורת בנוגע לקורות החיים של רמי סדן וחוסר התאמתו לתפקיד יו"ר הדירקטוריון הביאו את הרשות השניה להכריז שתבחן מחדש את קורות החיים של המועמדים שמינתה (ברנז'ה)
מיכאל האוזר-טוב - עיתונאי הותקף באלימות על ידי שוטריםעיתונאי הותקף באלימות על ידי שוטריםאלי רוטמן4
במהלך מחאת יוצאי אתיופיה בתל אביב, הותקף באלימות עיתונאי גלי צה"ל בידי שוטרים - אף שדווחו וידעו כי הוא עיתונאי שרק בא לסקר. המשטרה טוענת כי הוא לא נשמע להוראות (ברנז'ה, מדיה)
בניין רשות השידור הישנה - כך 'התאגיד' פונה לאנשי התקשורת החרדיתכך 'התאגיד' פונה לאנשי התקשורת החרדיתנתנאל לייפר4
לאחר שנשמעו טענות על התאגיד שאינו מגייס עיתונאים ואנשי תקשורת חרדיים יצא התאגיד במודעה היתולית בסגנון פשקוויל הקוראת לאנשי תקשורת חרדיים להגיש קורות חיים (ברנז'ה, מדיה)
ביום ראשון: רמי סדן ייכנס לתפקידו החדשביום ראשון: רמי סדן ייכנס לתפקידו החדשישי כהן1
לאחר שבג"ץ דחה את עתירת ש"ס ולא הוציא צו ביניים למינוי ולמרות איומי ש"ס, רמי סדן, ייכנס ביום ראשון הקרוב לתפקידו כיושב ראש דירקטוריון חדשות ערוץ 10 (ברנז'ה)
אחרי רמי סדן: גזענות בשידור חי בערוץ 10אחרי רמי סדן: גזענות בשידור חי בערוץ 10סרוגים
הגזענות והגועל האמתיים של ערוץ 10, הם לא מנת חלקו של רמי סדן, אלא של מגישת חדשות השבת אושרת קוטלר, שבסיום כתבה על פעיל ההסברה עזרי אמרה: "יש גם מתנחלים שפויים" (סרוגים)
בשידור חי: כך הביך אבי מימרן את הפלג הירושלמיבשידור חי: כך הביך אבי מימרן את הפלג הירושלמייאיר טוקר26
"דובר הפלג הירושלמי" מסרב לאשר לרבנים מטעמו להתראיין ל"קול חי" בגלל אי מתן ביטוי בערוץ? כך טען היום בשידור חי אבי מימרן, מגיש המהדורה המרכזית של התחנה. האזינו (חרדים, ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
"תסתמו לרבנים את הפה" // הרב ישראל גליס
י"ט בשבט תשעח19
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15
הנקראים
המדוברים