ניצחון לערוץ 20: יוכל לשדר שעת חדשותניצחון לערוץ 20: יוכל לשדר שעת חדשותכיכר השבת
לאחר מאבק ארוך וקנסות אותם ספג בשנים האחרונות בשל רצונו לשדר גם חדשות, קיבל היום ערוץ 20 את הרישיון לשדר משדר חדשות, שעה ביום, בשעות השיא (מדיה, ברנז'ה)
הגר"ש עמאר - לבכיר בפייסבוק מותר מה שלגולשים אסורלבכיר בפייסבוק מותר מה שלגולשים אסוריאיר טוקר
הרשת חסמה משתמשים בשל העובדה שפרסמו את פרטי הקשר של בכיריה בישראל, אך מתברר כי לסמנכ"ל השיווק שלה מותר לפרסם את פרטי ההתקשרות לגר"ש עמאר (מדיה)
בואו לקבוע מה יהיה שמו של המדור החדש שלנובואו לקבוע מה יהיה שמו של המדור החדש שלנומערכת כיכר השבת193
"כיכר השבת" ישיק בקרוב מדור חדש שיעסוק בתחומי עניין בחייו של הגבר החרדי. וכאן אתם נכנסים לתמונה: יש לכם שם שלדעתכם יכול להתאים למדור? הציעו לנו בטוקבקים (ברנז'ה)
"תפסיק עם זה". עודה - עודה פוצץ ראיון: "אני פגוע - זה היער שלי!"עודה פוצץ ראיון: "אני פגוע - זה היער שלי!"אלי רוטמן20
"תפסיק. זה המקום שלי, אני זה הפגוע פה, לא אתה. זה המקום שלי, זה היער שלי, אלה הם העצים שלי, נולדתי פה, אבא שלי נולד פה" - שאג איימן עודה ופוצץ ראיון. צפו (ברנז'ה)
מדוע הנשים הודרו מוועידת המודיע? צפומדוע הנשים הודרו מוועידת המודיע? צפוכיכר השבת7
ועידת המודיע עוררה התעניינות בתקשורת שדנה בחנוכיה שנתניהו - לא קיבל ובשאלה - מדוע הנשים הודרו מהכינוס • צפו בהסבר של כתב 'כיכר השבת' בתוכנית 'חי בלילה' (מדיה)
תאגיד  "כאן": תחנת רדיו חרדי כבר בהקמהתאגיד "כאן": תחנת רדיו חרדי כבר בהקמהיאיר טוקר4
בתאגיד השידור הציבורי החדש טוענים כי הדיבורים על תחנת רדיו לציבור החרדי רציניים וכי הם פועלים כבר עתה להקמת תחנה דיגיטלית ואף תחנת רדיו רגילה לציבור החרדי (מדיה)
טטיאנה הופמן - הלם בערוץ 2: טטיאנה הופמן נפטרההלם בערוץ 2: טטיאנה הופמן נפטרהיאיר טוקר9
הלם במערכת חדשות 2: טטיאנה הופמן, מראשונות עיתונאי חברת החדשות של ערוץ 2, נפטרה אמש (שני) במפתיע בביתה בירושלים, לאחר שלקתה בדום לב, והיא בת 69 (מדיה)
נועה ירון דיין - החוזרת בתשובה תגיש את 'מה בוער' בגל"צהחוזרת בתשובה תגיש את 'מה בוער' בגל"צאלי רוטמן23
החוזרת בתשובה המפורסמת, סופרת מצליחה ואם לשבעה, תצטרף כמגישה קבועה של תכנית האקטואליה 'מה בוער' בגלי צה"ל, לצד השדרן המיתולוגי רזי ברקאי (ברנז'ה, מדיה)
עיתון או עלון? זה מה שהדתיים הכי קוראיםעיתון או עלון? זה מה שהדתיים הכי קוראיםכיכר השבת
ממצאי סקר מדד העיתונות של מכון מסקר מעלים כי 'מצב הרוח' הוא העיתון הנקרא ביותר באופן קבוע במגזר הדתי לאומי, כשהוא עוקף את בשבע, מקור ראשון ועולם קטן (מדיה)
אילנה דיין מקריאה את תגובת נתניהו - תגובת נתניהו - "חשש להתרת דמה של אילנה דיין"תגובת נתניהו - "חשש להתרת דמה של אילנה דיין"ישראל כהן6
סיעת 'המחנה הציוני' פנתה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לחקור את ממצאי תחקיר 'עובדה' על התנהלות ראש הממשלה וכן את תגובתו, שלטענתם, מתירה את דמה של אילנה דיין (ברנז'ה)
מוזיקה חסידית בגלגלצ? - א יידישע רדיו: גלגל"צ תשדר בעתיד מוזיקה חסידית?א יידישע רדיו: גלגל"צ תשדר בעתיד מוזיקה חסידית?יאיר טוקר2
עצומה שרצה ברשת בשנה האחרונה קוראת להשמיע מוזיקה ביידיש בתחנה הצבאית גלגל"צ. יש לכם שירים שלדעתכם ראויים להשמעה מעל גלי האתר? הציעו אותם בתגובות (ברנז'ה, רדיו)
עמי מימון ומיכאל מלכאילי - האזינו: מלכיאלי מנתק את הטלפון ל'קול ברמה'האזינו: מלכיאלי מנתק את הטלפון ל'קול ברמה'יאיר טוקר124
במהלך תוכנית "חידודון" בהגשת עמי מימון ברדיו "קול ברמה", הוא חייג בהפתעה לח"כ החדש בש"ס, מיכאל מלכיאלי, שלא היסס לנתק את הטלפון בשידור. ואיך זה הסתיים? האזינו (ברנז'ה)
ח"כ ברקו - הערוץ יפצה את הח"כית שכונתה "בהמה"הערוץ יפצה את הח"כית שכונתה "בהמה"אלי רוטמן3
שמעון שיפר, הפרשן המדיני החבר בפאנל תכנית אקטואליה בערוץ 10, לא התאפק כשדבריה של ח"כ ענת ברקו מהליכוד עלו על השולחן - וכינה אותה 'בהמה'. הערוץ ישלם (מדיה)
נתן זהבי - "ליצמן, אני מזהיר - דם הקשישים בראשך""ליצמן, אני מזהיר - דם הקשישים בראשך"אלי רוטמן20
סגירתו הקרובה של בית אבות בחיפה, גורמת לשדרן הרדיו הפרובוקטיבי לפתוח פה גדול ולא נקי במיוחד על שר הבריאות והרשויות הרלוונטיות, לדבריו, למצוקת הקשישים (חדשות)
'חדשות 2' על צלמי הפפראצי החרדי • צפו'חדשות 2' על צלמי הפפראצי החרדי • צפוכיכר השבת16
יאיר שרקי, כתב חדשות 2, העניק לציבור הכללי הצצה נדירה לעולם מעניין ומרתק - הפפראצי החרדי, שעוקב באדיקות אחר כל תיעוד של הרבנים והאדמו"רים • צפו בכתבה (מדיה)
אולפני 'כאן' - עובדי תאגיד 'כאן' פנו לכחלון: "מכפישים אותנו"עובדי תאגיד 'כאן' פנו לכחלון: "מכפישים אותנו"יאיר טוקר2
עובדי תאגיד השידור הציבורי פנו במכתב מיוחד לשר האוצר משה כחלון, וביקשו ממנו לעמוד לצדם במאבק לאי סגירת התאגיד. "סופגים נאצות מנבחרי ציבור. מכפישים אותנו" (ארץ)
מתערב. נתניהו - חיזוק לנתניהו: ליצמן מצטרף לביטול תאגיד השידור 'כאן'חיזוק לנתניהו: ליצמן מצטרף לביטול תאגיד השידור 'כאן'ישי כהן6
ראש הממשלה עדכן את ראשי המפלגות כי בכוונתו להעלות הצעה לפירוק התאגיד 'כאן'. בעוד ש"ס והבית היהודי צפויים להתנגד, השר ליצמן הודיע: "נעשה כרצונו של נתניהו" (פוליטי)
המשרדים הזמניים של "כאן" - שחקן חדש: התאגיד יבקש להקים רדיו חרדישחקן חדש: התאגיד יבקש להקים רדיו חרדיכיכר השבת7
היכונו למתחרה חדש בתחום הרדיו החרדי? תאגיד השידור כאן צפוי לבקש לפתוח שתי תחנות רדיו חדשות, בהן אחת שתפנה לחרדים, וצפויה לפגוע באחוזי האזנה לתחנות הקיימות (מדיה)
העיתונאי שי קאהן הכפיש וחויב ב-170 אלףהעיתונאי שי קאהן הכפיש וחויב ב-170 אלףיאיר טוקר4
שי קאהן נתבע על ידי דידי שור, תחקירנית "פנים אמיתיות", על התקפותיו האישיות נגדה. לאחר שלא הגיש כתב הגנה פסק ביהמ"ש נגדו את מלוא הסכום: 170 אלף ש"ח (חרדים)
רמי סדן - לאחר מאבק: רמי סדן הודח מ'חדשות 10'לאחר מאבק: רמי סדן הודח מ'חדשות 10'ישי כהן13
רמי סדן, מי שצוטט באמירות - אותן הכחיש - כנגד תנועת ש"ס והעומד בראשה השר אריה דרעי ומצביעי המפלגה, הודח על ידי הרשות השניה מתפקידו כיו"ר דירקטוריון חדשות 10 (מדיה)
מ-CNN ועד אל ג'זירה: מדווחים על מות פרסמ-CNN ועד אל ג'זירה: מדווחים על מות פרסאלי רוטמן
בכל עיתוני העולם, אתרי החדשות, ערוצי הטלוויזיה והרשתות החברתיות - מדווח דבר מותו של שמעון פרס בהבלטה ובהדגשה. כך נראה אצלם מות הנשיא הישראלי. צפו (מדיה)
הצצה בלעדית: "הרבי של הילד הקטן" • צפוהצצה בלעדית: "הרבי של הילד הקטן" • צפונתנאל לייפר13
סדרה חדשה בערוץ 20 העוסקת בגדולי הרבנים תציג בכל פרק פרופיל מעמיק על אחד מגדולי הדור • צפו בטעימה מרגשת ובלעדית מהפרק על הרבי מליובאוויטש (מדיה, ברנז'ה)
שיף: "אפשר לנסות להכיל אותי איכשהו"שיף: "אפשר לנסות להכיל אותי איכשהו"חיה כהן
מנהלת אורח חיים חרדי, בוגרת 'בית יעקב' ונשואה לחב"דניק, אבל מחשיבה עצמה לדוגמנית החרדית הראשונה ומשתתפת בריאליטי 'המשימה: אמזונס'. אז איך זה מסתדר? (ברנז'ה)
צפו: כתב "כיכר השבת" על חתונת השלוםצפו: כתב "כיכר השבת" על חתונת השלוםכיכר השבת8
המפגש הנדיר של גדולי ישראל בחתונת חסידות גור מעורר עניין גם בתקשורת הכללית. כתב ופרשן "כיכר השבת" ישראל כהן הסביר ב"לונדון וקירשנבאום" מה כל כך ריגש אותנו (מדיה)
מלך זילברשלג בתדריך "א-לול!" - "א-לול": מלך בתדריך טירונות לבני הישיבות"א-לול": מלך בתדריך טירונות לבני הישיבותקובי רוזן27
הדבר הראשון שילד נתקל בו ביום הראשון בישיבה הוא "אלול" - החודש הכי מלחיץ והכי מפחיד בשנה הישיבתית או כמו שמלך קורא לזה: הטירונות של בני הישיבות (ברנז'ה)
זוכה החידון בשנה שעברה - הערב: הגמר הגדול של 'חידון תורת מרן'הערב: הגמר הגדול של 'חידון תורת מרן'יאיר טוקר15
חמישה מתמודדים הגיעו לגמר הגדול של 'חידון תורת מרן' - העונה השנייה, שישודר הערב (רביעי) ברדיו 'קול ברמה' ויועבר בשידור חי כאן - באתר "כיכר השבת" | כל הפרטים (ברנז'ה)

מדיה

דיווחים בנושא תקשורת ומדיה. כל מה שחדש בעולם המדיה, מדיה חברתית, ניו מדיה ועוד. אמצעי התקשורת מגיעים אליכם עם עדכוני טלוויזיה, רדיו ואינטרנט.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
תאגיד 'כאן' - אותם השדרנים, אותה ההסתה / דעה
ב' בתמוז תשעז24
קובי אריאלי - הכנופייה ניצחה
קובי אריאלי
הכנופייה ניצחה
ט"ז בסיון תשעה15
יעל קליגר
יעל קליגר
סיפורים טובים
כ"ט באדר תשעה5
הנקראים
המדוברים