גד אלבז  ברלנד  חנוכה  ניר בן ארצי
חג השבועות. אילוסטרציה - הסגולה שתתן לכם שנה שלווהסגולות לחג השבועות
ד' בסיון תשעו | 10.06.16
פילון האלכסנדרוני מביא מסורת שמנהג האיסיים בליל שבועות להיות נעורים כל הלילה, אבל מהיכן ההבטחה ל"מי שלא ישן בליל שבועות ישלים שנתו"?. הרב חיים פוקס מגיש, לרגל חג השבועות, את כל סגולות החג, המסורת והתפילות. וגם: הכל על תיקון ליל שבועות
חוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותחוששים משפעת החזירים? קבלו מקבץ סגולותהרב חיים פוקס13
השפעת מכה ואסונות רבים פוקדים את הציבור החרדי. לצד החיזוק כהוראת גדולי ישראל, יש לא מעט סגולות שיכולות לסייע. הרב חיים פוקס מגיש מדריך מיוחד: שמות קודש ועשבי רוט"א (סגולות, יהדות)
סגולות להינצל מפל פגע רע - הרב פוקס מגיש: סגולות נגד מחבליםהרב פוקס מגיש: סגולות נגד מחבליםהרב חיים פוקס19
גל הפיגועים שוטף את הארץ ואזרחים רבים מצטיידים באמצעי הגנה פיזים. הרב חיים פוקס מגיש: רשימת הסגולות לשמירה מכל פגע רע. מ"העז שבבית המטבחיים שמנה ממני" ועד לקמיעות. כנסו (סגולות)
פרשת המן - סגולת היום: "פרשת המן", שניים מקראסגולת היום: "פרשת המן", שניים מקראהרב חיים פוקס37
"פרשת המן" סגולה לפרנסה? כל השנה או רק ביום שלישי של פרשת בשלח? הרב חיים פוקס מביא מקורות. וגם: פרשת המן, להורדה (סגולות)
סגולה בדוקה ומנוסה - סגולה נוראה: להתרחץ ברעלסגולה נוראה: להתרחץ ברעלהרב חיים פוקס15
בכירה במפעל הפיס הואשמה בניסיון לרצח בגלל ששפכה כספית על דלת חברתה, בתגובה היא אמרה שרב אמר לה שזו סגולה • הרב פוקס במאמר על כספית (אל תנסו את זה בבית)
המדריך המלא: כך תאריכו ימיםהמדריך המלא: כך תאריכו ימיםהרב חיים פוקס21
רוצים להאריך ימים? הרב חיים פוקס במאמר מיוחד, עם כל הסגולות היותר ידועות והפחות מוכרות שייסיעו לכם להישאר כאן כמה שיותר זמן. וגם: כמה חשוב להאציל סמכויות? (סגולות)
הרב חיים פוקס - הרב פוקס מציג: סגולות ל'חרד"ק'הרב פוקס מציג: סגולות ל'חרד"ק'הרב חיים פוקס8
לאחר שפרסם סגולות נגד גזירת הגיוס ועורר את זעמו של גבי גזית, הרב חיים פוקס מציג: מקבץ סגולות לחיילים החרדים. וגם מסביר: מה פספסו התחקירנים שעברו על המאמר? (טור)
מיוחד: סגולה להינצל מגיוס לצבאמיוחד: סגולה להינצל מגיוס לצבאהרב חיים פוקס44
חתונה המבטיחה שחרור מהצבא, הידור בתפילין, זכות הצדיק הציצית וזכות אבות שמגנה מפני הצבא וזכות ארץ ישראל. הרב חיים פוקס מציג: סגולות להינצל מגיוס (רוחניות)
תפילה. אילוסטרציה - סגולת ערב ר"ח סיוון: תפילת השל"הסגולת ערב ר"ח סיוון: תפילת השל"הכיכר השבת
רבי ישעיהו הלוי הורוביץ, (השל"ה), חיבר תפילה מיוחדת להורים שיתפללו עבור ילדיהם שילכו בדרך הישר. את התפילה נהוג לומר בערב ראש חודש סיוון. כעת להורדה (סגולות)
מדוע חלות מפתח מביאות פרנסהמדוע חלות מפתח מביאות פרנסההרב חיים פוקס16
אפיתם כבר חלות בצורת מפתח? הרב חיים פוקס מציג את המקורות לסגולה שנפוצה בכל קהילות ישראל, ומגלה - שלושה טעמים לסגולות חלת המפתח, לשבת אחר פסח. מיוחד (סגולות)
אילוסטרציה - סגולה: אגרת רבי שמעון מאוסטרופליסגולה: אגרת רבי שמעון מאוסטרופליכיכר השבת1
סגולה לערב פסח: "מי שמעיין בזה מובטח לו שינצל באותה שנה מכל מכשול וממיתה משונה, ושום אדם לא ימשול בו, וכל אויביו יפלו תחתיו, והוא על במותימו ידרוך". הנוסח המלא (בארץ)
קמע לשמירה נגד חגבים - סגולה נגד ארבהסגולה נגד ארבההרב חיים פוקס6
כך התמודדו בתימן מול הארבה, בעת שהיה מנסה לחסל את היבול: חכמי תימן כתבו נוסחה מיוחדת הכוללת תפילה נגד הארבה ומשמשת גם כקמיע. הרב חיים פוקס חושף (מדור סגולה)
האפיפיור הפורש - הרב עדס חשף: מדוע פרש האפיפיורהרב עדס חשף: מדוע פרש האפיפיוריוסף פאר35
המקובל הרב יעקב עדס: האפיפיור בנדיקטוס ה-16 קיבל ספר שהציג בפניו דרך לדבקות על טבעית, ולכן פרש מכהונתו "זה כמו שהוא אומר שהנצרות לא אמת" • האזינו (העולם הרוחני)
מרגש: "אחרי 34 שנים נולדה לי בת"מרגש: "אחרי 34 שנים נולדה לי בת"יאיר טוקר18
הרב שלמה נקי, שנישא לפני 34 שנים, לא זכה במשך שנים לפרי בטן. היום בראיון לעמי מיימון סיפר האב המאושר על הולדת ביתו הבכורה, שהגיעה לאחר ריקוד מרגש עם רבו (סגולות)
סגולות הפוריות של חודש אדרסגולות הפוריות של חודש אדרMame
עוד לפני נס ההצלה של פורים אנחנו מצווים לשמוח 'משנכנס אדר'. חודש זה קיבל את הסימן האסטרולוגי דגים, כיוון שהם הסמל הכי טוב לשפע ופריון. הכל על סגולות החודש (בית)
צפו: המופת של הרב יעקב עדסצפו: המופת של הרב יעקב עדסכיכר השבת
המופתים של הגאון הרב יעקב עדס כבר מוכרים, כעת, מתוך סרט להנצחת 12 חיילי צהל שנהרגו בפיגוע בחברון, מפקד חברון והקב"ט מגלים מופת נוסף של הרב (מעניין)
(צילום: פלאש 90) - חנוכה: סגולה לזיווג ולפרנסה טובהחנוכה: סגולה לזיווג ולפרנסה טובהשרי לביא6
חנוכה כבר כאן, והוא גדוש בסגולות ובמנהיגים שונים. "כיכר השבת" מגיש: מדריך הסגולות המלא לחג - לזיווג הגון, לפרנסה ולשמירה. וגם: פנינים לחג האורות (כיכר)
מתפללים. - גדולי ישראל ו"השעה התשיעית"גדולי ישראל ו"השעה התשיעית"קובי רוזן3
היום בצהריים, בין 13:41 ל-13:50 זהו עת רצון לפי סגולת "השעה התשיעית", ובזמן הזה נהגו להרבות בתפילה. "כיכר השבת" חוזר לדעתם של גדולי ישראל על הסגולה הנפוצה (סגולות)
הרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאותהרב פוקס מוכיח: שדים קיימים במציאותהרב חיים פוקס162
התגובות על הסגולה נגד חפצים שלקחו שדים הביאו את הרב חיים פוקס לכתוב מאמר נוסף, העושה סדר בנושא ומוכיח: שדים באמת קיימים במציאות. מרתק (סגולות)
אילוסטרציה - סגולה: להחזיר אבידה שהשדים לקחוסגולה: להחזיר אבידה שהשדים לקחוהרב חיים פוקס50
רבי חיים ויטאל מציין שישנן אבידות שלא נעלמות דרך מקרה או שכחה. ישנם מקרים שבהם שדים מעורבים והם לא בדיוק אבידות אלא "לקיחות" (סגולות, עולם רוחני)

מיסטיקה

מיסטיקה וסגולות בכיכר השבת - מי אינו רוצה סגולה שתושיע אותו? סגולה לפרנסה, לילדים, נגד עין הרע או לחתונה. במדור סגולות תמצאו הכל על עולם הנסתר, קבלה וישועות

עדכונים
כיכר facebook
הרב חיים פוקס
הרב חיים פוקס
הסגולה שתתן לכם שנה שלווה
ד' בסיון תשעו8
הנקראים
המדוברים