גרובייס  אולמרט  עברי אנוכי  מוטי..
תיעוד הזוי: השיטה החדשה של הכייסים בבואנוס איירסתיעוד הזוי: השיטה החדשה של הכייסים בבואנוס איירס
א' בתמוז תשעז | 25.06.17
חשבתי שאחרי שעליתם לרכבת אפשר להירגע מהפחד מהכייסים? בבואנוס איירס הם מצאו שיטה חדשה: התפרצות מחלונות הרכבת. צפו בתיעוד ההזוי שקלטו מצלמות המשטרה (מעניין)
הפעוט שוטט בנחת על הכביש הראשי. צפו בווידאוהפעוט שוטט בנחת על הכביש הראשי. צפו בווידאוכיכר השבת6
בבלפאסט בירת אירלנד, נבהלו לרגע נהגים שנסעו באחד הכבישים כשראו לפתע תינוק בלונדיני מהדס לו בשלווה בינות לרכבים. רק בנס הוא לא נדרס • צפו בתיעוד (מעניין, בעולם)
התאונה המוזרה - בחזרה למצעד: טנק החליק על הכביש • צפובחזרה למצעד: טנק החליק על הכביש • צפואלי רוטמן
לוחות השריון של טנק ה-T72, שנועדו לעמוד בפני פגיעת טיל נגד טנקים, נהרסו לאחר שנהגו החליק על כביש רטוב במהלך חזרות למצעד בבלארוס, וגם עמוד התאורה נפגע. צפו (מעניין)
הפיל טבע, הוריו זינקו למים והצילו אותו. צפוהפיל טבע, הוריו זינקו למים והצילו אותו. צפואלי רוטמן12
במצלמות גן החיות בבירת דרום קוריאה, סיאול, נצפתה לאחרונה דרמה נוגעת ללב, כשפילון זעיר נפל אל מי האגם. למקום מיהרו הוריו, שקפצו למים והצילו אותו. צפו (מענין)
אילוסטרציה - אחרי 4 ימים, בלי אוכל: תינוק חולץ חי מההריסותאחרי 4 ימים, בלי אוכל: תינוק חולץ חי מההריסותכיכר השבת3
אחרי ארבעה ימים תחת הריסות ההפצצה במוסול, חולץ פעוט כבן שנה, מורעב ומפוחד - אבל בחיים. צפו בתיעוד שהפך לוויראלי ברשת (מעניין)
אילוסטרציה - עובדי ה-CIA גנבו חטיפים ממכונה ופוטרועובדי ה-CIA גנבו חטיפים ממכונה ופוטרוכיכר השבת2
העובדים פיתחו שיטה מתחוכמת ש'עבדה' על המכונה ודימתה אמצעי תשלום וכך במשך שנה נגנבו מהמכונה חטיפים בשווי 3,000 דולר. מצלמות שהוצבו חשפו את המבוכה (בעולם)
צפו בסרט החדש של גרובייס: לנגן מהנשמהצפו בסרט החדש של גרובייס: לנגן מהנשמהכיכר השבת19
המפיק הנודע יהודה גרובייס והתלמידים של 'מגדל אור' בסרט חדש שצולם כחלק ממגמת התלמידים ובהשתתפותו של הרב יצחק דוד גרוסמן שרואה חשיבות בקידום התלמידים (מעניין)
פרופ' הוקינג. ארכיון - הפרופסור השתגע? "לעזוב את כדור הארץ"הפרופסור השתגע? "לעזוב את כדור הארץ"אלי רוטמן74
סטיבן הוקינג, שקנה בצדק את מעמדו כפיזיקאי הבכיר ביותר כיום ומוכר גם בשל נכותו הבולטת, מתריע כי הכדור עומד בפני השמדה מפגיעת אסטרואיד או התפוצצות אוכלוסין (מענין)
הר געש - חשש: הר געש ישבית את כל התעופה האירופיתחשש: הר געש ישבית את כל התעופה האירופיתמישאל לוי5
חוקרים מזהירים כי הר הגעש האימתני קאמפי פלגריי שהתפרץ בפעם האחרונה במאה החמש עשרה, עשוי להתפרץ שוב בקרוב ולגרום לשיתוק המערך האווירי באירופה (מעניין, בעולם)
הטייס, מנתח הלב - הציל נוסעת באמצע טיסההטייס, מנתח הלב - הציל נוסעת באמצע טיסהכיכר השבת7
טייס אל על, שהחליט לעשות הסבה מקצועית לאחר שנים של עבודה כמנתח לב, הציל את חייה של נוסעת בתום טיסת החברה מנתב"ג לבוקרשט. לקראת הנחיתה חזר לתאו (מעניין)
כריש לוויתן ענק ביקר באיזור אילת  •  צפוכריש לוויתן ענק ביקר באיזור אילת • צפוכיכר השבת
כריש לוויתן באורך יותר מ-6 מטרים נצפה בחופי אילת. אנשי רשות הטבע והגנים הצליחו לפגוש אותו וגם לתעד את החוויה בגלריה מיוחדת שמראה מעט על הדג הענק המסתורי (מעניין)
ויראלי ברשת: חסידים הפכו חתונה לפארק שעשועיםויראלי ברשת: חסידים הפכו חתונה לפארק שעשועיםמישאל לוי24
רכבת הרים עושה לכם בחילות אבל אתם ממש רוצים להנות מהחוויה? לקבוצה הזאת, שהגיעה לשמח בשמחת חתונה חרדית, יש פתרון: רכבת הרים נייחת. בלי פחד גבהים, בלי ירידות תלולות, אבל עם אפקט כמעט אמיתי (מעניין)
כוס שוקו - ממה עושים שוקו? מיליוני אמריקנים: מפרה חומהממה עושים שוקו? מיליוני אמריקנים: מפרה חומהאלי רוטמן2
7 אחוזים מהאמריקנים מאמינים כי מקורו של המשקה הפופולרי הוא מ... פרות חומות. מדהימה עוד יותר היא העובדה, כי לא מדובר בילדים אלא באמריקנים בוגרים (מענין)
המרדף בעין גדי - המרדף הנחוש של הזאב אחר הגדי • צפוהמרדף הנחוש של הזאב אחר הגדי • צפוכיכר השבת9
פקחי רשות הטבע והגנים נחשפו למרדף מדהים של זאב אחר גדי בצוקי עין גדי • הזאב רדף בנחישות אחר הגדי הקטן שהפגין כושר טיפוס וקפיצות מדהימים • צפו במרדף (מעניןי)
האלימות במטוס - מהומה בטיסת 'טורקיש איירליינס'  • צפומהומה בטיסת 'טורקיש איירליינס' • צפוכיכר השבת1
אנשי צוות של חברת 'טורקיש איירלנס' חבטו ואחזו בנוסע ממוצא אפגני. האיש גורש מבריטניה למרות שטען כי בידו אזרחות איטלקית. הנוסעים נדרשו לא לצלם את התקרית (מעניין)
"3,000 שנות היסטוריה פלסטינית" בספר אחד"3,000 שנות היסטוריה פלסטינית" בספר אחדיאיר טוקר20
ההיסטוריה הפלסטינית ארוכת השנים תמיד סקרנה אתכם? תמיד רציתם לדעת עוד על התרומה של הפלסטינים לאנושות? אסף וול בספר חדש בעל 120 עמודים עם כל המידע שיש בעניין (מעניין)
נזקק לכוס מים אחרי החוויה - בשידור חי: נשיא המדינה בלע צרעה • צפובשידור חי: נשיא המדינה בלע צרעה • צפואלי רוטמן24
נשיא קוסטה ריקה העניק ראיון בשידור חי, במהלכו התקרבה צרעה לפיו - והוא בלע אותה בעודה בחייה, כנראה בטעות. הנוכחים התקשו לצפות בזה, הוא פרץ בצחוק • צפו (מענין)
צפו: המטוסים ערכו "ריקוד זוגי בשמיים"צפו: המטוסים ערכו "ריקוד זוגי בשמיים"כיכר השבת6
מטוסי הבואינג החדשים ביותר, מטוס הבואינג 787-10 דרימליינר (רחב גוף) ומטוס הבואינג 737 MAX 9 (צר גוף), ערכו טיסת ראווה משותפת שנראתה כ"ריקוד" • צפו (מעניין)
שעת צוהריים - האקדמיה ללשון: לא צהריים - אלא צוהרייםהאקדמיה ללשון: לא צהריים - אלא צוהרייםאלי רוטמן5
כללי הכתיב נקבעו סמוך להקמת המדינה. כעת, לאחר 70 שנה, ערכה בהם האקדמיה כמה שינויים המבוססים בעיקר על האופן שבו הציבור משתמש בשפה. כל השינויים, קראו ושננו (מעניין)
הטקס הלא שגרתי - ה"שהחיינו" המפתיע של שגריר טנזניה. צפוה"שהחיינו" המפתיע של שגריר טנזניה. צפואלי רוטמן12
באמצע טקס קבלת כתב האמנתו כשגריר בישראל, במשכן נשיא המדינה, נעמד האפריקני הנרגש, שלף כיפה מכיסו ונתן את הגרסה המקורית שלו לברכת ה"שהחיינו". צפו (מענין)
האנשים העצלנים ביותר או החכמים ביותר בעולם?האנשים העצלנים ביותר או החכמים ביותר בעולם?מישאל לוי9
מסתבר שאפשר לנדנד את הילדה ובו זמנית גם להתרווח בחצר על כוס בירה, או לטייל עם הילד ולהישאר עם ידיים פנויות - הכירו את האנשים העצלנים בעולם, או דווקא החכמים ביותר בעולם (מעניין)
המכונית, כפי שתועדה במצלמת המשאית - פשוט נס: מכונית ניצלה מהתנגשות במשאית באוהיופשוט נס: מכונית ניצלה מהתנגשות במשאית באוהיומישאל לוי3
תיעוד שצולם בחודש שעבר באוהיו שבארה"ב, מציג מכונית פרטית שניצלה בנס מהתנגשות במשאית בצומת דרכים. בתיעוד נראית המשאית, הנוסעת במהירות גבוהה, כשהיא במרחק סנטימטרים מהמכונית. צפו בווידאו (מעניין)
הוחלפה בבית החולים ותפוצה ב-90 אלף יורוהוחלפה בבית החולים ותפוצה ב-90 אלף יורודניאל הרץ
בית המשפט האוסטרי פסק כי אישה שהוחלפה בבית החולים לאחר לידתה וגדלה מבלי לדעת שהוריה אינם הוריה הביולוגים תפוצה על ידי בית החולים בסך כולל של 90 אלף יורו (מעניין)
צפו: הטיפוסים שאתם כנראה פוגשים בכל סופר-מרקטצפו: הטיפוסים שאתם כנראה פוגשים בכל סופר-מרקטמישאל לוי7
זה שנזכר באמצע החשבון ב"עוד דבר אחד" וחוזר עם ערימת מוצרים, זה שמנשנש כל הדרך לחשבון, זה שמפיל מוצרים ועוד 16 אנשים שאתם פוגשים כמעט בכל ביקור בסופרמרקט (מעניין)
הנינג'ה החרדי "מכה שוב" עם סרטון חדשהנינג'ה החרדי "מכה שוב" עם סרטון חדשכיכר השבת9
כיצד להתגונן ממכות אגרוף? זה אולי נראה מעט מורכב אבל עם אימונים סבירים ניתן לחקות את השיטות הרבות אותן מציג בסרטון ה"נינג'ה החרדי" - ישי אמנו דאן 5 בנינג'וטסו (מעניין)
העיתונאים שמאחורי הספר "ברגע האמת" - בן כספית ניסה להבין את סודו של הרבי. צפובן כספית ניסה להבין את סודו של הרבי. צפוכיכר השבת16
העיתונאים יוסי אליטוב ושלום ירושלמי התארחו באולפן התכנית 'עושים סדר' בערוץ 23 של 'החינוכית', ותיארו באוזני הצופים והמראיין מה עומד מאחורי הספר שחיברו. צפו (מענין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
"המים חיים לעולם"
מנחם מן
"המים חיים לעולם"
כ"א בכסלו תשעד2