גד אלבז  חנן בן ארי  גרוס  ויזניץ
התנין העצום חולף בשביל - תנין אדיר ממדים נצפה בשביל מטיילים בפלורידה. צפותנין אדיר ממדים נצפה בשביל מטיילים בפלורידה. צפו
י"ט בטבת תשעז | 17.01.17
שלשום, נצפה הזוחל העצום - באורך של יותר משלושה מטרים - בעת שחצה שביל מטיילים בפלורידה, לנגד עיניהם הנדהמות של התיירים שהיו במקום. אלו תיעדו את תנועותיו בסרטון שהעלו לרשת (מענין)
מה גרם לעמודי אור מסתוריים בשמי קנדה? צפו בווידאומה גרם לעמודי אור מסתוריים בשמי קנדה? צפו בווידאומישאל לוי1
הרשתות החברתיות התמלאו בימים האחרונים בתמונות מרהיבות שמגיעות מקנדה, ובהן נראים השמיים כשמהם מבהיקים עמודי אור צבעוניים ומרהיבים. חוקרים מסבירים מה הסיבה (מעניין)
צבי ארצי ישראלי - התאוששות באוכלוסיית הצבאים בצפוןהתאוששות באוכלוסיית הצבאים בצפוןכיכר השבת
מספירת הצבאים שנתית באזור הצפון נראה כי קיימת מגמת אישוש באוכלוסיית הצבי הישראלי. על פי הספירה קיים גידול של 10% במספר הצבאים לעומת שנת 2016 (מעניין, בארץ)
תפיסת קוף שנמלט מהחי-כיף. ארכיון - חיפושים ברמת גן אחר הקוף שנמלט מכלובוחיפושים ברמת גן אחר הקוף שנמלט מכלובוכיכר השבת5
אנשי גן החיות 'הספארי' מחפשים בשעות אלו אחר הקוף קונר בן ה-17 שנמלט מכלובו לפני שלושה ימים. הקוף ממשפחת הסבוסים, קטן יחסית ואינו מהווה סכנה לציבור כלל (מעניין)
ארבעה ימי רכיבה על אופנוע בדרך הביתהארבעה ימי רכיבה על אופנוע בדרך הביתהדניאל הרץ
מאות אלפי סינים עושים את דרכם בימים אלו לבתיהם לרגל ראש השנה הסיני. מדוע הם עושים את הדרך המפרכת והארוכה על אופנועים ומי מסייע לרוכבים הנחושים? (מעניין)
מצלמת PHANTOM FLEX 4K - צפו: כך גרעין תירס הופך לפופקורן בסופר סלואו-מושןצפו: כך גרעין תירס הופך לפופקורן בסופר סלואו-מושןכיכר השבת4
מצלמת קולנוע מקצועית צילמה כיצד הופך גרעין תירס לפופקורן. הצילום נעשה בסופר סלואו מושן, ומראה כל הליך בהתחממות גרעין התירס (מעניין)
תליון מסקרן נמצא בחפירה בסוביבורתליון מסקרן נמצא בחפירה בסוביבורכיכר השבת1
בחפירה ארכיאולוגית במחנה ההשמדה בסוביבור נחשף תליון ששם בעליו עשוי להיות קרולינה כהן ז"ל, תליון כמעט זהה לזה, היחיד המוכר עד כה, היה שייך לאנה פרנק (מעניין)
מהדק את תפיליו בכוונה - גלריה: תפילת שחרית בבית כנסת בטהרןגלריה: תפילת שחרית בבית כנסת בטהרןאלי רוטמן18
זהו אינטרס שקוף של השלטון האיראני לשדר את יחסו הטוב ליהודים המקומיים, אך הגלריה האותנטית מבית הכנסת "יוסף אבאד" בטהרן הבירה מרגשת, ושווה יותר מהצצה . צפו (מענין)
מלך השווארמה הסעודי: "זו לא בושה"מלך השווארמה הסעודי: "זו לא בושה"כיכר השבת11
אחת העבודות הבזויות ביותר בסעודיה היא עבודה בחנויות אוכל. אבל צעיר סעודי שהפך ללהיט במדינה לאחר שצולם כשהוא אומר כי הוא לא מתבייש בעבודתו - הצליח לשנות את המפה (מעניין)
כך סללו כביש בן 5 קילומטר ביומיים בלבד. צפוכך סללו כביש בן 5 קילומטר ביומיים בלבד. צפואלי רוטמן4
עיירה קטנטונת במערב אוסטרליה הפכה לפופולרית אצל גולשים רבים בעולם, לאחר שהעירייה העלתה לדף הפייסבוק שלה סרטון המתעד סלילת כביש מהירה. צפו בווידאו (מעניין)
צפו: כך מנקים את עמודי הרכבל מהשלגצפו: כך מנקים את עמודי הרכבל מהשלגכיכר השבת7
בחרמון המושלג פועלים כל העת כדי להכין את האתר למבקרים שצפויים להגיע אליו. באתר מתקיימים עבודות בגובה רב לפינוי השלג והקרח מהרכבלים • צפו בתיעוד (מעניין)
בו טאשי: הספורט המוזר של החיילים היפניםבו טאשי: הספורט המוזר של החיילים היפניםכיכר השבת9
בין האקדמיות הצבאיות ביפן מתקיימת תחרות ספורט מוזרה ומסוכנת בה מנסים קבוצה של 75 אנשים להגן על מוט מול 75 מתחרים שמנסים להטות אותו 30 מעלות • צפו (מעניין)
נהר הדנובה בסריבה - הדייג שהציל את חייהם של 29 בני אדםהדייג שהציל את חייהם של 29 בני אדםכיכר השבת4
הוא מבלה את רוב זמנו בדייג, אך בשני העשורים האחרונים הציל הדייג הסרבי רנטו גרביץ' 29 בני אדם שניסו לשים קץ לחייהם במימי הדנובה הקפואה בסמוך למסעדה שלו (מעניין)
האסטרונאוט קימברו יוצא לתיקון חיצוני בחלל - מדהים: כך אנחנו נראים מהחלל. תיעודמדהים: כך אנחנו נראים מהחלל. תיעודכיכר השבת12
שיין קימברו, אסטרונאוט בתחנת החלל הבינלאומית, פרסם בחשבון הטוויטר שלו את תמונתה של ישראל מהחלל כשהוא מציין: "נוף ארץ הקודש דרך חלונות תחנת החלל" (מעניין)
הרובוט בפעולה - צפו: הרובוט שיחולל מהפכה בענף הדייג?צפו: הרובוט שיחולל מהפכה בענף הדייג?כיכר השבת
חברת PowerVision פיתחה רובוט המתנהג כמו צוללת קטנה עם חכה. הרובוט יסייע לדייג לאתר להקות דגים ולדוג אותן בקלות (חדשות, בארץ)
צפו: כך נראה ונשמע "מצווה טאנץ" בפורטוגזיתצפו: כך נראה ונשמע "מצווה טאנץ" בפורטוגזיתמישאל לוי5
לאחר תפילה בציונו של צדיק העכברים, בילתה קבוצה חסידית בהרי בלמונטה שבפורטוגל. רגע השיא: מצווה טאנץ חסידי - בפורטוגזית. צפו בווידאו (מעניין, בעולם)
המלכודת האכזרית של ציידי החוחיות • צפוהמלכודת האכזרית של ציידי החוחיות • צפוכיכר השבת
עם רמקולים ופיתיון אכזרי של חוחיות חיות - כך עברייני סביבה מנסים לצוד בניגוד לחוק חוחיות המוגדרות כערך טבע מוגן. החשודים נעצרו בידי המשטרה וכתב אישום יוגש בקרוב(בארץ)
הילד החסידי שיוצר טראנסים והפך ללהיט רשתהילד החסידי שיוצר טראנסים והפך ללהיט רשתמישאל לוי47
מאות אלפי צפיות נרשמו תוך זמן קצר לסרטון בו נראה ילד חסידי צעיר, שמילי לנדאו, שיוצר טראנסים מקפיצים בעזרת האורגן המשפחתי - כמו דיג'י וותיק. צפו בקטע (ויראלי, מעניין)
המלכה - השומר בארמון מגלה: כמעט יריתי במלכההשומר בארמון מגלה: כמעט יריתי במלכהאלי רוטמן8
בארמון המלוכה בבקינגאהם מקובל לדווח מראש על כל פעילות מתוכננת של מלכת אנגליה ובני ביתה, אלא שבעלת הבית שברה פעם את הכללים וכמעט נורתה למוות (מענין)
סרטון הילד שמחלץ את אחיו - אמיתי או מבוים?סרטון הילד שמחלץ את אחיו - אמיתי או מבוים?כיכר השבת21
סרטון הילד שמחלץ את אחיו התאום מתחת לשידה שהתהפכה עליו חרך את הרשת וקיבל מיליוני צפיות בעולם כולו. עכשיו מגיעות הטענות כי הוא בכלל בוים על ידי ההורים (מעניין)
ניסה לצאת מביתו בבוקר וגילה חומת לבניםניסה לצאת מביתו בבוקר וגילה חומת לבניםכיכר השבת4
תושב פרנקפורט שבגרמניה הופתע לגלות מול דלת ביתו חומת לבנים שנבנתה בין לילה בידי גורמים לא ידועים. המשטרה המקומית בודקת מי עומד מאחורי העניין (מעניין)
תנין - הסלפי עם התנין הסתיים ב... נשיכההסלפי עם התנין הסתיים ב... נשיכהכיכר השבת1
תיירת מצרפת שביקרה בשמורת טבע בתאילנד ביקשה לעשות סלפי עם תנין. התנין שנבהל מהמחווה נשך אותה ברגלה, היא נפצעה ופונתה לקבלת טיפול בבית החולים (מעניין)
צפו: ילד בן שנתיים מציל את אחיו התאוםצפו: ילד בן שנתיים מציל את אחיו התאוםכיכר השבת69
שני תאומים בני שנתיים צולמו במצלמת מעגל סגור כששידה כבדה התהפכה ואחד מהם נלכד תחתיה. האח השני גילה תושייה, חילץ את אחיו הלכוד והציל את חייו • צפו (מעניין)
המלקחיים בצילום הרנטגן - הסתובב 18 שנה עם מלקחיים בתוך הבטןהסתובב 18 שנה עם מלקחיים בתוך הבטןדניאל הרץ2
כאב בטן קל בגללו הגיע החולה לבית החולים חשף כי במהלך הניתוח שעבר לפני 18 שנה נשכחו בבטנו מלקחיים רפואיות שהספיקו כבר להחליד. הן הוצאו בניתוח שנערך מיד (מעניין)
צעדה יממה בשלג כדי להציל את משפחתהצעדה יממה בשלג כדי להציל את משפחתהכיכר השבת
לאחר שמשפחתה נתקעה בגרנד קניון ללא חילוץ באופק, יצאה האם הגיבורה לצעדת מוות בדרך המכוסה שלג בגובה מטר. כשרגליה קפואות ומזונה מורכב מזרדים וצמחים יבשים בלבד, היא המשיכה לחתור נגד הקור והסיכויים ששאפו לאפס (לב של אמא)
צפו: הסינים התאספו וחגגו את חג החנוכהצפו: הסינים התאספו וחגגו את חג החנוכהכיכר השבת3
"זו הזדמנות בשביל הסינים ללמוד על היהדות, הם מאוד אוהבים את הישראלים ואת התרבות היהודית", כך מסביר עמית אלעזר שיזם אירוע הדלקת נרות לעשרות סינים בבייג'ינג. צפו (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
"המים חיים לעולם"
מנחם מן
"המים חיים לעולם"
כ"א בכסלו תשעד2