יום השואה  גרודנא  מלך..
מביך. מאוד - לוחץ שוב ושוב על ההדק - ללא הצלחה. צפוחייל צפון קוריאני כושל שוב ושוב בירי מהרובה בעת תרגיל צבאי. צפו
א' באייר תשעז | 27.04.17
מביך: במהלך תרגיל באש חיה של חיל היבשה בצבאו של קים ג'ונג און, תועד אחד החיילים כשהוא מנסה פעם ועוד פעם לשחרר צרור מהרובה שבידיו. השליט בטח לא אהב את זה. צפו (מענין)
מול המצלמות: החזאי הסיני נפגע מברק בשידור חימול המצלמות: החזאי הסיני נפגע מברק בשידור חימישאל לוי3
דיווח מגג בניין על סופת רעמים, וספג פגיעה מניצוצות של ברק שהופיע באותן שניות בשמיים. לדבריו, לאחר הפגיעה הוא הרגיש שזרועותיו, ידיו ואצבעותיו חסרות תחושה וסבל מכאבים בכף היד (מעניין)
ויראלי ברשת: האיש שהפך את הרחפן למטוס פרטיויראלי ברשת: האיש שהפך את הרחפן למטוס פרטיכיכר השבת7
אחד הגאדג'טים הנמכרים ביותר בעולם הוא הרחפן. האיש הבא, לקח את הרחפן צעד אחד קדימה והפך אותו למטוס פרטי. האם יצלח בשלום את הנסיעה הראשונה? (מעניין)
המגדל - שבר שיא עולמי: נחנך המגדל הגבוה בדרום קוריאהשבר שיא עולמי: נחנך המגדל הגבוה בדרום קוריאהשירות כלכליסט6
המגדל בגובה 555 מטר, החמישי בגובהו בעולם, בעל רצפת הזכוכית הגבוהה בעולם. מעלית דו קומתית העשויה מזכוכית מטיסה את הנוסעים תוך דקה מקומת הקרקע ועד למצפה (מענין)
הקוסם נבהל והטריק נחשף • צפו בווידאוהקוסם נבהל והטריק נחשף • צפו בווידאוכיכר השבת15
הקוסם הסיני הציג ברחוב העיר טריק בו הוא מחזיק אדם חי חצוי לשניים אך אז ירה לעברו אחד הצופים זיקוקים, הקוסם נבהל וחשף לעיני הצופים את הטריק מאחורי הקסם (מעניין)
חורך את הרשת: החשוד ביקש לעשן, וזו הייתה הסיבהחורך את הרשת: החשוד ביקש לעשן, וזו הייתה הסיבהמישאל לוי14
שוטרים שעצרו נהג בג'ורג'יה לא הבינו מדוע הוא מבקש מהם שוב ושוב לאפשר לו לעשן מחפיסת הסיגריות שלו. ואז הם גילו את הדבר הבא: זה בכלל לא הייתה חפיסת סיגריות, אלא משהו מפחיד יותר (מעניין)
הלוייתנים שוגרו למעמקים עם מצלמות. צפוהלוייתנים שוגרו למעמקים עם מצלמות. צפואלי רוטמן
המצלמות המיוחדות שהוצמדו לגופם של היונקים החביבים חשפו את שגרת החיים שלהם מול יבשת אנטרקטיקה הבלתי מיושבת, במעמקי המים הקפואים. צפו בתיעוד מרתק (מעניין)
רוכב האופנוע נמלט מהנחש - יש לו מזל: הרוכב שהצליח לחמוק מהכשה של קוברהיש לו מזל: הרוכב שהצליח לחמוק מהכשה של קוברהכיכר השבת9
לוליינות יתר או מזל גדול - אתם תחליטו מה הציל את רוכב האופנוע הבא בהודו, שהצליח לחמוק מהכשה של נחש קוברה במהלך נסיעה מהירה, כשהוא רכוב על אופנוע (וידאו)
תאונה שכזאת: הגלגל טס לתוך בית המרקחתתאונה שכזאת: הגלגל טס לתוך בית המרקחתכיכר השבת16
ההמתנה הזו בבית המרקחת בטורקיה יכלה להיגמר אחרת לגמרי: החולים שהמתינו במקום, לא ציפו לחטוף חבטה מגלגל של רכב שנכנס דרך חלון החנות ופגע בהם בצורה ישירה (מעניין)
יותר ממיליון צפיות: הדורבנים הבריחו נמר תוקפנייותר ממיליון צפיות: הדורבנים הבריחו נמר תוקפניכיכר השבת6
סרטון שהפך לוויראלי וחורך את הרשת, מציג שני דורבנים, הנלחמים בנמר בסוואנה בדרום אפריקה. הנמר שהיה מופתע מהתגובה של שני הדורבנים, נמלט מהמקום (מעניין)
וידאו: לא תאמינו כיצד איראן נלחמת בעישוןוידאו: לא תאמינו כיצד איראן נלחמת בעישוןכיכר השבת2
סרטון ממצלמות אבטחה בטהרן, מציג גבר שמשליך סיגריה לרצפה, ונענה בפיצוץ עז. כמה דקות קודם לכן, נראה אדם השופך במקום חומר נוזלי שמתפוצץ במגע עם אש (בעולם)
לויאליות, גרסת הפילים: הגנו מפני תנין תוקפנילויאליות, גרסת הפילים: הגנו מפני תנין תוקפניכיכר השבת8
התנין שניסה לטרוף פילון קטן בעדר שהגיע להרוות את צימאונו לא ציפה לכזו לויאליות מצד יתר חברי העדר שהשיבו מלחמה לתנין, גם התנין לא ציפה שכך זה יסתיים, צפו.
'מגנט סלפי': הפסיק לגדול בגיל 6 חודשים'מגנט סלפי': הפסיק לגדול בגיל 6 חודשיםכיכר השבת5
הכירו את מנפרייט סינגה בן ה-21, שנראה כילד בן שישה חודשים. סינגה הפסיק לגדול כשהיה בן 6 חודשים, ועם השנים הפך לאטרקציה בכפר, צפו (בעולם)
הסב והסבתא קוראים לעזרה - מיליונים צפו בסב שהציל את נכדו מדריסהמיליונים צפו בסב שהציל את נכדו מדריסהכיכר השבת3
הסב האוסטרלי הציל את חיי נכדו הקטן שנפל אל תוך מסילת הרכבת בתחנה בסידני, אוסטרליה. מיליונים צפו כיצד ברגע אחד של תושייה, הציל הסב את נכדו ממוות (מעניין)
הו, האימה: מטיילים שמעו בכי תינוק מתוך האדמההו, האימה: מטיילים שמעו בכי תינוק מתוך האדמהמישאל לוי2
בכי תינוק ששמעו מטיילים מכיוון הקרקע בפארק סמוך לחופי מרוקו, הביא להקפצת המשטרה לאזור - ואלו גילו מחזה מבעית במיוחד: תינוק ואמו שנפלו לתעלה בעומק של תשעה מטרים (מעניין)
נמצא סוג חדש לחלוטין של עכביש ענקינמצא סוג חדש לחלוטין של עכביש ענקידניאל הרץ4
הוא אמנם ענק ורבים (או בעיקר רבות) יקבלו ממראהו התקף לב, אך עכביש הענק בגודל ה-10 ס"מ שהתגלה לפני כ-4 שנים במכסיקו אינו מסוכן לבני אדם ונחשב לסוג חדש (מעניין)
אילוסטרציה - מחקר גילה: למה קשר השרוכים שלנו נפרם?מחקר גילה: למה קשר השרוכים שלנו נפרם?מישאל לוי7
צוות חוקרים מאוניברסיטת ברקלי גילה את התשובה לשאלה שהטרידה את מוחותיהם של רבים. למה לפתע, תמיד ברגע הלא נכון, שרוכי הנעליים שלנו נפרמים? (מעניין, מחקרים)
מסעיר את ארה"ב: שוטרים עצרו ילד אוטיסטמסעיר את ארה"ב: שוטרים עצרו ילד אוטיסטכיכר השבת12
סרטון שתועד השבוע בארצות הברית, ומציג את רגע מעצרו על ידי שוטרים של ג'ון, ילד בן 10 על הספקטרום האוטיסטי, מצליח לעורר סערה ברשתות החברתיות (מעניין, בעולם)
ישראל מוארת לצד המדינות החשוכות - כך נראה כדור הארץ מהחלל בשעות הלילהכך נראה כדור הארץ מהחלל בשעות הלילהכיכר השבת5
סוכנות החלל האמריקאית פרסמה תמונות שצולמו מלוויין מיוחד שמתעד את האורות בכדור הארץ המלמדים על מגמות שונות. ניתן לראות את ישראל מוארת לעומת שכנותיה (מעניין)
ראש הממשלה פונה למטיילים - הבילוי של משפ' נתניהו: מבצר וכבאים. צפוהבילוי של משפ' נתניהו: מבצר וכבאים. צפוכיכר השבת19
עמישראל בהמוניו תר את הארץ לאורכה ולרוחבה בחול המועד, ראש הממשלה ורעייתו שרה בחרו לטייל היום במבצר המונפור שבגליל ולבקר בתחנת הכיבוי בנהריה. צפו (מענין)
צפו: מלכת אנגליה האכילה פילה בבננותצפו: מלכת אנגליה האכילה פילה בבננותמישאל לוי9
מלכת אנגליה אליזבת' ובעלה הנסיך פיליפ הגיעו אמש לביקור מיוחד בגן חיות במחוז בדפורדשייר, חנכו מרכז פילים חדש ואף האכילו את אחת הפילות בבננות (מעניין, בעולם)
נפתרה תעלומת השמלה הכחולה/מוזהבתנפתרה תעלומת השמלה הכחולה/מוזהבתכיכר השבת41
תעלומת השמלה עוררה סערה רבה ברשתות החברתיות, שנתיים אחרי חוקרים מאוניברסיטת ניו יורק הגיעו לפתרון מדוע נראית השמלה בצבעים שונים לאנשים שונים (מעניין)
הפתרון הטוב ביותר להיפטר מהחמץ. אילוסטרציה - איך נפטרים מכל החמץ בספארי? מביאים ליוסיאיך נפטרים מכל החמץ בספארי? מביאים ליוסיkikar.co.il בשיתוף הספארי7
בין בעלי החיים שמציינים את הפסח בהחלפת מזונם אפשר למצוא בעיקר את: הקופים, הפילים, בעלי החיים בפינת החי ועוד. את הלחם שנותר בספארי לפני החג, נוהגים לתת ליוסי הפיל, הפיל הגדול ביותר מבין כל הפילים בגני החיות בעולם שמסוגל לאכול שמונה ככרות לחם ביום (מעניין, שיווקי)
הכוכב הורוד - יהלום ורוד ענק נמכר תמורת 71 מיליון דולריהלום ורוד ענק נמכר תמורת 71 מיליון דולרדניאל הרץ1
"הכוכב הוורוד", יהלום במשקל 59.6 קראט, נמכר בהונג קונג תמורת סכום שיא של 71.2 מיליון דולר. לפני שלוש שנים נמכר היהלום לאיש עסקים חסיד צאנז שלא עמד בתשלום (מעניין)
מיקרוגל וטוסטר. אילוסטרציה - גוגל מגלה: מה הכי מתקשים לנקות לפסח?גוגל מגלה: מה הכי מתקשים לנקות לפסח?אלי רוטמן2
מכשירי החשמל הקשים לניקוי מככבים כמובן בראש הרשימה של שאלות הניקיון הנכתבות בגוגל ישראל, אך גם לא מעט חפצים ואביזרים מפתיעים מופיעים ברשימה זו (מענין, בארץ)
הממצא שנחשף - נחשף ראש העמוד שהקיף את בית המקדשנחשף ראש העמוד שהקיף את בית המקדשאלי רוטמן1
ממצא היסטורי: על הר הבית, סביב בית המקדש, עמד במלוא תפארתו מערך של שדרת עמודים. במהלך סינון עפר מהר הבית, נחשף ראשו המסוגנן של אחד מהעמודים הללו (מענין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
"המים חיים לעולם"
מנחם מן
"המים חיים לעולם"
כ"א בכסלו תשעד2