גד אלבז  הפגנה  סקר  ניר בן ארצי
המראה המרטיט שריגש את מתנדבי ההצלההמראה המרטיט שריגש את מתנדבי ההצלה
כ"ט בתשרי תשעח | 19.10.17
להבות הענק שהיתמרו באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה עוררו תחושה מרטיטה בקרב מתנדבי ההצלה שאבטחו את לוחמי האש. "נשאנו תפילה בוערת", מספר מתנדב (מעניין)
הטיפול במפגין הפצוע - המפגין החרדי נפצע וטופל על-ידי השוטריםהמפגין החרדי נפצע וטופל על-ידי השוטריםכיכר השבת64
במהלך הפגנת 'הפלג הירושלמי' בכביש 4, אחד המפגינים ניסה לעלות על החומה אך נפל ונפצע. לוחם יס"מ מצא אותו פצוע ושוטר מתנדב המשמש כחובש העניק לו טיפול (מעניין)
בני ברק עוד לא ראתה הסעה כזו לחתן וכלהבני ברק עוד לא ראתה הסעה כזו לחתן וכלהכיכר השבת77
בלב העיר בני ברק, הובלו חתן וכלה לאירוע חתונתם בהסעה גרנדיוזית שתושבי העיר עוד לא ראו. הרכבים שנסעו לצידם צפרו לעידוד וברכה. צפו בתיעוד מרחובות העיר (מעניין, בארץ)
כך הגיבה השימפנזה שסירבה לאכול כשפגשה "ידיד"כך הגיבה השימפנזה שסירבה לאכול כשפגשה "ידיד"כיכר השבת9
הסרטון הזה צולם באפריל 2016, ומאז השימפנזה שמככבת בו כבר הספיקה למות, אולם בימים האחרונים הוא חזר להציף את הרשת וסחט תגובות נלהבות מאלפי גולשים שהתרגשו מהקשר שנוצר בין החיה לאיש שטיפל בה (מעניין)
מה אתם רואים כאן? הנעל שמשגעת את הרשתמה אתם רואים כאן? הנעל שמשגעת את הרשתכיכר השבת67
הנעל שבתמונה הצליחה לעורר סערה לאחר שהדעות לגבי הצבע שלה שנויות במחלוקת, אז מה הצבע שאתם רואים?
קוויבק סיטי: רחפן התנגש במטוס נוסעיםקוויבק סיטי: רחפן התנגש במטוס נוסעיםכיכר השבת
הרחפן פגע במטוס הנוסעים בעת שהמטוס ביצע נחיתה בשדה התעופה של העיר קוויבק סיטי שבקנדה. על המטוס היו שמונה נוסעים והוא הצליח לנחות שלום וללא פגע (מעניין)
אטרקציה סיוטית: גשר זכוכית נסדק מלהיב את הסיניםאטרקציה סיוטית: גשר זכוכית נסדק מלהיב את הסיניםמישאל לוי8
הליכה על גשרים גבוהים מזכוכית תמיד הביאה עמה לא מעט רגעי חשש אצל חלק מהמבקרים. אבל כעת, גשר שהפך לאטרקציה סינית לוקח את האקסטרים למקום מפחיד הרבה יותר (מעניין)
נחשפו חלקים נוספים של הכותל המערבינחשפו חלקים נוספים של הכותל המערבידניאל הרץ8
הבוקר נחשפו לציבור מתחת לרחבת הכותל המערבי נדבכים נוספים של הכותל שכוסו לפני כ-1700 בעפר לאחר רעידת אדמה. במקום נמצאו תגליות היסטוריות נוספות • צפו (מעניין)
"חותם שלמה" התגלה בבית שודד עתיקות"חותם שלמה" התגלה בבית שודד עתיקותדניאל הרץ6
לא ברור לחלוטין עד כמה מדובר בממצא אותנטי אך המשטרה הטורקית תפסה בביתו של שודד עתיקות ממצאים עתיקים במיוחד ביניהם חותמו, לכאורה, של שלמה המלך (מעניין)
כך הכותל המערבי נשטף באמצע הלילה • צפוכך הכותל המערבי נשטף באמצע הלילה • צפוכיכר השבת23
בשעת לילה מאוחרת, בעוד את הכותל המערבי פוקדים מעט מתפללים, נכנס רכב הניקוי לפעולה ושוטף את הרחבה הענקית המלאה מתפללים בכל שעות היום • צפו (מעניין, ארץ)
השולחן החדשני - תפריט דיגיטלי: שולחן המסעדות החדשניתפריט דיגיטלי: שולחן המסעדות החדשנידניאל הרץ4
שולחן חדשני הוצג בשבוע שעבר על ידי חברת המסחר האלקטרונית של סין 'עליבאבא' בקונגרס המחשוב בסין. השולחן החדש יאפשר גישה נוחה לתפריט המסעדה (מעניין)
מיליארדר חילק דולרים למי ששר בכותל. צפומיליארדר חילק דולרים למי ששר בכותל. צפוישראל כהן61
לאונרדו פרקש, מיליארדר יהודי המקורב לחב"ד ומוכר בהתנהלותו הייחודית, הגיע היום לכותל המערבי וחילק שטר של 100 דולר לכל מי שהצטרף אליו לשירת רבים • צפו (מענין)
לא תאמינו מה אתם יכולים לעשות עם קולהלא תאמינו מה אתם יכולים לעשות עם קולהמישאל לוי30
אוהבים לשתות קולה לצד ארוחה בשרית טובה? חכו שתראו מה עוד אתם יכולים לעשות איתה. דוגמאות: לנקות קומקום, רצפות או לכלוך עיקש מכלים. בקיצור, צפו (מעניין)
מלניה ודונלד טראמפ - מלניה או איוונה: מי "הגברת הראשונה"?מלניה או איוונה: מי "הגברת הראשונה"?כיכר השבת1
משרדה של מלניה טראמפ בבית הלבן, הוציא הלילה הודעה חריגה בה הוא מבהיר כי מלניה היא "הגברת הראשונה", זאת בניגוד לטענותיה של איוונה, גרושתו של טראמפ (אקטואליה)
פחד: המטוס הענק החליק על המסלול • צפופחד: המטוס הענק החליק על המסלול • צפוכיכר השבת4
משב רוח חזק היכה במטוס הנוסעים הגדול בעולם - איירבוס A380, בעת שזה נחת בגרמניה. המטוס החליק על המסלול, עד שהטייסים הצליחו לייצב אותו • צפו בדרמה (מעניין, עולם)
יוסי פרחי והלולב הארוך - הלולב הענק של נתניה: באורך 3.03 מטריםהלולב הענק של נתניה: באורך 3.03 מטריםכיכר השבת23
לאחר שלפני 12 שנים החזיק אתרוגהגדול במשקל 4.40 ק"ג, מציג השנה יוסי פרחי מנתניה לולב ענק באורך 3.03 מטרים. "ההליכה לבית הכנסת הייתה אטרקציה", מספר פרחי (מעניין)
הסטארטאפ ששולח פתקים לכותל המערביהסטארטאפ ששולח פתקים לכותל המערביכיכר השבת5
המוח היהודי ממציא לנו פטנטים והפעם סטארטאפ הגובה כסף תמורת הטמנת פתקים בין אבני הכותל עם תעריף רגיל-מהיר ומהיר במיוחד וכן מחיר מיוחד לתמונת הפתק בכותל (מעניין)
הפסל לפי ההדמיה - לווין מיוחד ישוגר לחלל לצרכי אומנות בלבדלווין מיוחד ישוגר לחלל לצרכי אומנות בלבדכיכר השבת1
יוזמה שאפתנית תטיס לחלל לווין מיוחד שכל מטרתו להוות פסל אמנותי בשמים. הלווין שיחזיר את אור השמש יוכל להיראות גם בלא אמצעים טלסקופיים וישוגר ב-2018 (מעניין)
הרכב החדש - המשפחה אספה בקבוקים ורכשה מהם רכבהמשפחה אספה בקבוקים ורכשה מהם רכבכיכר השבת16
איתן טלקר שילם לילדיו כדי שיאספו בקבוקי פלסטיק למחזור ולאחר 5 חודשים קנה בכסף שהצטבר רכב. "קורא לכולם לאמץ את הרעיון, שמירה על איכות הסביבה ובונוס של אלפי שקלים" (מעניין)
השודד המחופש - התחפש לבקבוק קוקה קולה ושדד מסעדההתחפש לבקבוק קוקה קולה ושדד מסעדהכיכר השבת15
שוד מוזר התרחש במסעדה למזון מהיר בעיר הנדרסון בקנטקי שבארה"ב, כאשר אדם מחופש לבקבוק קוקה קולה איים על בעל המסעדה עם אקדח בשעת בוקר ושדד 500 דולר (מעניין)
מחייכים - ולא יודעים שחברם טובע מאחוריהם - סלפי מוות: חייכו למצלמה - וחברם טבע לידסלפי מוות: חייכו למצלמה - וחברם טבע לידאלי רוטמן6
הודו נסערת, והכל בגלל תמונה אחת מזעזעת: נערים יצאו לבילוי משותף בנהר הסמוך, והשתעשעו בצילום סלפי קבוצתי, ורק אחרי שצפו בתמונה גילו בה את חברם טובע (מענין עולם)
טילים עפו באוויר: פיצוץ עוצמתי בבסיס • צפוטילים עפו באוויר: פיצוץ עוצמתי בבסיס • צפואלי רוטמן9
תושבים באוקראינה קלטו במצלמותיהם פיצוץ אדיר בבסיס תחמושת של הצבא, שגרם לפינוי של כ-30 אלף תושבים. ראש הממשלה: "גורמים חיצוניים אחראים לזה" • צפו (מעניין עולם)
ראש השנה באומן כפי שעוד לא ראיתם • צפוראש השנה באומן כפי שעוד לא ראיתם • צפוכיכר השבת24
עשרות אלפי יהודים מהעולם שוהים בימי ראש השנה בעיר אומר שבאוקראינה, במחיצת ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א • גלריה מהעיר אומן כפי שעוד לא ראיתם • צפו (מעניין, עולם)
האתר - וההסברים המרתקים - מתחת לבסיס צה"ל: ישוב יהודי מבית ראשוןמתחת לבסיס צה"ל: ישוב יהודי מבית ראשוןאלי רוטמן2
החפירות באזור בסיס ההדרכה המיתולוגי של צה"ל, גילו ישוב גדול ששרד כיבושים רבים: "ממצאים שלא האמנו שנמצא. יש שם צוהר לכל התקופות שהיו כאן מימי בית ראשון" (מענין ארץ)
האזרח הישר - מתאר את מה שאירע - כספומט פלט כסף; מי שהשיב אותו קיבל עטכספומט פלט כסף; מי שהשיב אותו קיבל עטכיכר השבת19
נחום קולימוביץ' ניגש למשוך כסף מהכספומט, ובמקום הסכום הפעוט והמבוקש שרצה, יצאו בטעות עשרות שטרות של 200. כשהשיב את ההון הרב, קיבל בתמורה... עט • צפו (מעניין)
הצורר היטלר - זה הסכום ששולם עבור פנקסו האישי של היטלרזה הסכום ששולם עבור פנקסו האישי של היטלרכיכר השבת14
פנקס אישי שהכיל מאות מספרי טלפון ופרטים אישיים של ראשי המפלגה הנאצית נמכר במכירה פומבית בסכום כפול מההערכה הראשונית (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
"המים חיים לעולם"
מנחם מן
"המים חיים לעולם"
כ"א בכסלו תשעד2