מירון  לג בעומר  אלעד  מכביטס
החרמון המושלג כפי שלא ראיתם מעולם • צפוהחרמון המושלג כפי שלא ראיתם מעולם • צפוכיכר השבת6
היומיים הכי מושלגים בשנה תועדו במצלמת הרחפן של יונתן שוורץ, והתוצאה המושלמת גורמת לנו לרצות לעמוד בכל הפקקים בדרך לחרמון • צפו בחרמון כפי שטרם ראיתם (מעניין)
ההורים השקרנים - סיפרו שבנם חולה בסרטן וגרפו הון מתרומותסיפרו שבנם חולה בסרטן וגרפו הון מתרומותכיכר השבת6
סיפור הזוי במיוחד של זוג הורים מפלורידה שגרמו לבנם בן ה-13 לחשוב שהוא חולה בסרטן מוח סופני, כדי לזכות בכספי התרומות שיגיעו אליהם. ההורים הנוכלים נעצרו (מעניין)
הילד החולה הפך ללוחם אש ליום אחד • צפוהילד החולה הפך ללוחם אש ליום אחד • צפוכיכר השבת6
דוד הקטן, החולה במחלה קשה, חלם להפוך ללוחם אש. בסיוע לוחמי האש בירושלים, חלומו התגשם ליום אחד, במהלכו הוא נסע בכבאית, סייע בכיבוי שריפה והפעיל מנוף גבהים (מעניין)
דיוקנאות הנשיאים - אחרי פוטין הגיע תורו: דיוקן של טראמפ ממטבעות סנטאחרי פוטין הגיע תורו: דיוקן של טראמפ ממטבעות סנטכיכר השבת
"חשבתי לעצמי, אתה כל כך זול, איך אתה יכול להיות נשיא ארה"ב?" זאת הסיבה שבחרו השניים לבנות דיוקן שכולו עשוי ממטבעות בעלות ערך נמוך ומאסימוני משחק הפוקר(מעניין)
במינוס שלושים מעלות: שרד חמישה ימים ביער מושלגבמינוס שלושים מעלות: שרד חמישה ימים ביער מושלגכיכר השבת2
צעיר בשנות השלושים לחייו איבד את דרכו ביער מושלג וקפוא, והצליח לשרוד בזכות מצית שהיתה ברשותו, איתה המיס את הקרח והרחיק חיות טורפות (מעניין)
כורכום - כסף לא קונה אושר? כורכום - דווקא כןכסף לא קונה אושר? כורכום - דווקא כןכיכר השבת7
הוא מריח ואף נראה למרחוק, וכעת מתברר כי לצד סגולותיו הקולנריות יש לכורכום לא מעט סגולות בריאותיות • במידה ותאהבו, יתכן ומצאנו עבורכם את המתכון ל... אושר (בריאות)
חדש בחרמון: ה"תותח" שמייצר שלג • צפוחדש בחרמון: ה"תותח" שמייצר שלג • צפוכיכר השבת8
תותח שלג מייצור איטלקי הובא לחרמון בכדי למצוא פתרונות לייצור שלג. התותח עובד בצורה אוטומטית בהתאם לטמפ' ולאחוזי הלחות ומעיף שלג למרחק של כ-60 מטר. צפו (מעניין)
לוחמי צה"ל שרים את "בתי צאי מבית כלא" • צפולוחמי צה"ל שרים את "בתי צאי מבית כלא" • צפוכיכר השבת50
תיעוד מרגש במיוחד של לוחמי 'נצח יהודה', מחזור נוב' 17, בסוף המסע שרים בבא"ח כפיר לכבוד ט"ו בשבט את הפיוט "בתי צאי מבית כלא", המדבר על סיום הגלות • צפו (מעניין)
אריאל שרפר - עשרת הדברות השבועיות: הרמזים של שרהעשרת הדברות השבועיות: הרמזים של שרהאריאל שרפר
רעיית ראש הממשלה הזכירה בקלטת מהעבר את חקירות בעלה בהווה בצופן מיוחד? ועוד 9 דברות שבועיות בטור של אריאל שרפר (סאטירה)
למה היפנים אוכלים בננה עם הקליפה?למה היפנים אוכלים בננה עם הקליפה?כיכר השבת
ט"ו בשבט הסתיים, אבל בשנה הבאה יתכן ועל שולחן הסדר תעלה ותבוא הבננה המיוחדת הזאת, שלא מטריחה אתכם לקלף אותה - אלא מאפשרת לאכול גם את הקליפה (מעניין)
היהלומים שנמצאו - החביאה בבגדיה יהלומים בשווי חצי מיליון שקלים ונעצרההחביאה בבגדיה יהלומים בשווי חצי מיליון שקלים ונעצרהכיכר השבת
קו מוסקבה-תל אביב עולה לכותרות יותר מדי פעמים בשל אותם מבריחים שמנסים להבריח יהלומים יוקרתיים מרוסיה לישראל, ובחזרה. העונש המירבי - 7 שנות מאסר (מעניין)
המהפך האדיר שעבר  האיש הכי שמן בעולםהמהפך האדיר שעבר האיש הכי שמן בעולםכיכר השבת7
לאחר שהוכתר כאיש השמן ביותר בעולם ומצבו הבריאותי הידרדר עד כדי סכנת חיים, הוא עבר ניתוח להצרת קיבה ולאחריו דיאטה שתשאיר אתכם המומים מהתוצאות (מעניין)
חסידי ברסלב מציגים: ורקד זאב עם כבשחסידי ברסלב מציגים: ורקד זאב עם כבשכיכר השבת10
בלב חברון, במיוחד במציאות המתוחה השוררת בכל מקום חיכוך בין יהודים לערבים, רגילים לראות מראות קצת שונים מריקוד ה"נ נח" הסוער שסחף גם את ערביי האזור (מעניין)
ילדים חילונים שרו באידיש מול נתניהו • צפוילדים חילונים שרו באידיש מול נתניהו • צפוכיכר השבת42
רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, השתתפה בטקס לכבוד יום השואה הבינלאומי, והתרגשה לשמוע ילדים חילונים שרים באידיש את השיר הידוע על לימוד האל"ף בי"ת • צפו (מעניין)
אילוסטרציה - מחרתיים, לפנות בוקר: "סופר-ירח, כחול, דם"מחרתיים, לפנות בוקר: "סופר-ירח, כחול, דם"אלי רוטמן16
שלוש תופעות אסטרונומיות יופיעו יחדיו בירח שייראה לאחר עלות השחר ביום רביעי הקרוב, במחזה שהופיע לאחרונה בשנת ה' אלפים תרכ"ד - לפני 152 שנים (מעניין, חדשות)
הצצה נדירה: כך נראה תהליך בניית מטוס נוסעיםהצצה נדירה: כך נראה תהליך בניית מטוס נוסעיםכיכר השבת1
הייתם בפנים וראיתם אותו מבחוץ, אבל איך מרכיבים את המפלצת האווירית הזאת? זה כנראה עדיין לא ראיתם. חברת שיאמן איירליינס מספקת הצצה נדירה שאסור לכם להחמיץ (מעניין)
הסבר ב-10 שניות: למה לא לעשות סלפי עם רכבת?הסבר ב-10 שניות: למה לא לעשות סלפי עם רכבת?כיכר השבת9
הצעיר ההודי שסך הכל רצה לגרום ללייקים לזרום אליו לא שעה לצעקות חברו וגם לא לצפירות הקטר. בסופו של דבר הוא קיבל הרבה יותר לייקים משציפה(מעניין)
כל הסינים דומים? לא תאמינו עד כמה זה יכול לעזורכל הסינים דומים? לא תאמינו עד כמה זה יכול לעזורכיכר השבת16
שוטר משנחאי שיחק תפקיד של בנם המת של בני זוג קשישים שאיבדו את בנם. בתחילה, אמו של השוטר התנגדה, אך לבסוף הסכימה כדי לסייע לאם השכולה שחלתה (מעניין)
הלווין לפני שיגורו - הלווין הזוהר שמרגיז את האסטרונומיםהלווין הזוהר שמרגיז את האסטרונומיםדניאל הרץ
לוויין חדש ששיגרה חברת חלל פרטית מניו זילנד מרגיזה את האסטרונומים שטוענים כי הוא גורם לזיהום אור וכי מדובר בפתח לשיגורים של פרויקטים מיותרים דומים (מעניין)
הנסיך הארי וארוסתו - טראמפ על החתונה המלכותית: "לא ידוע לי" שהוזמנתיטראמפ על החתונה המלכותית: "לא ידוע לי" שהוזמנתיכיכר השבת1
בראיון לרשת הטלוויזיה הבריטית ITV נשאל הנשיא טראמפ אם קיבל הזמנה לחתונה המלכותית של הנסיך הארי, ואמר: "לא שידוע לי", אך איחל לזוג המלכותי "שיהיו מאושרים" (מעניין)
כך השפיעה הסערה על חוף שרתון • צפוכך השפיעה הסערה על חוף שרתון • צפוכיכר השבת1
הסערה החורפית שפקדה את ישראל בסוף השבוע הכתה גם בחופי תל אביב שם הכו הגלים בשצף קצף • צפו בווידאו מיוחד מיום שישי האחרון בחוף שרתון שצילם יהודה גליקמן (מעניין)
אריאל שרפר - 10 דברות בשבוע: הברכה של מייק פנס10 דברות בשבוע: הברכה של מייק פנסאריאל שרפר1
סגן-נשיא-ארה"ב מייק פנס כ"כ התרשם מהכרזות המושקעות שהערבים בכנסת הניפו לכבודו. אולי בגלל זה הוא בירך בעברית: שהקיאנו - וקיא עמנו - וייגענו לזמן הזה... (סאטירה)
כזה עוד לא ראיתם: מסע סקי מסביב לעולםכזה עוד לא ראיתם: מסע סקי מסביב לעולםכיכר השבת12
אם היה עכשיו "בין הזמנים", היינו ממליצים לכם לארוז אומץ (כן כן, לא טעינו) וקצת כסף ולצאת למסע הסקי הזה. רק אל תשכחו מצלמה, בלי תיעוד לא נאמין לכם (מעניין)
בית הכלא המבודד ביותר בעולם - אות חיים ראשון אחרי 55 שנים מחוץ לכלאאות חיים ראשון אחרי 55 שנים מחוץ לכלאכיכר השבת1
שלושת האסירים שבליל ה-11 ביוני 1962 הצליחו להימלט מתוככי מתקן הכליאה השמור ביותר בעולם, לא נמצאו מעולם. כעת פורסם כי אחד מהם ביקש להסגיר עצמו (מעניין)
הכל בראש - הסוד הצבעוני של סוכריות סקיטלס נחשףהסוד הצבעוני של סוכריות סקיטלס נחשףכיכר השבת1
מה עושים באוניברסיטאות? חוקרים סוכריות. ועכשיו ברצינות, מסתבר שבזמן שאנחנו חושבים כי יש הבדל בין הכתום לאדום, כל הסוכריות בעלי טעם זהה אך צבע שונה לחלוטין (מעניין)
נשך סוללה של אייפון וגרם לפיצוץ בחנותנשך סוללה של אייפון וגרם לפיצוץ בחנותכיכר השבת2
מה גרם לצעיר סיני שבסך הכל רצה לקנות סוללה חדשה, להכניס את הסוללה לפה ולנשוך אותה? אין לזה תשובה ברורה, מה שברור זה שהיה לו מזל (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27