גד אלבז  דרעי  הפגנה  ליפא
גלריה מרהיבה: פסטיבל כדורים פורחים בנגבגלריה מרהיבה: פסטיבל כדורים פורחים בנגבכיכר השבת5
מאות אנשים השתתפו ביום חמישי האחרון בפסטיבל כדורים פורחים, בפארק הלאומי בשור שבנגב, ונהנו מכדורים בשלל צבעים, צורות ודמויות • צפו בגלריה מרהיבה מהנגב (מעניין)
תיעוד ההתנגשות - הרכבת מחצה את המשאית; הנהג ניצל. צפוהרכבת מחצה את המשאית; הנהג ניצל. צפוכיכר השבת
רכבת משא התנגשה במשאית שנתקעה על הפסים במדינת ג'ורג'יה שבארה"ב. חייו של הנהג ניצלו בנס כשיצא מהמשאית רגע לפני ההתקפלות שלה משל היתה קופסת קרטון (מענין)
צפו בהמצאה הסינית שמקלה על הפקקיםצפו בהמצאה הסינית שמקלה על הפקקיםדניאל הרץ6
"משאית הרוכסן" של ג'ינאן מקלה על התנועה העירונית באמצעות שינוי מספר הנתיבים בכל צד, כך יכולה המשאית להוסיף נתיבים לצד הפקוק ולהקל על עומסי התנועה (מעניין)
הכלים שנחשפו - כך שמרו היהודים על הטהרה בגליל • תיעודכך שמרו היהודים על הטהרה בגליל • תיעודכיכר השבת2
תגלית של ארכיאולגים בחפירות בגליל חשה בית יוצר לכלי אבן שאינם מקבלים טומאה. בית היוצר מתוארך לימי בית שני, דבר שמוכיח כי היהודים הקפידו על שמירת הטהרה • צפו (חדשות)
אילוסטרציה - גם אתאיסטים מבינים: הדתיים מוסריים יותרגם אתאיסטים מבינים: הדתיים מוסריים יותראלי רוטמן16
במחקר המקיף שכלל לא פחות מ-3,000 בני אדם המתגוררים ב-13 מדינות - דתיות וחילוניות - עלו ממצאים מפתיעים המוכיחים כי גם הכופרים מבינים: דת ומוסר הולכים יחד (מענין)
מי הדג המסתורי שנושך את רגלי הרוחצים?מי הדג המסתורי שנושך את רגלי הרוחצים?דניאל הרץ12
רוחצים רבים בחופי הים במרכז הארץ מדווחים לאחרונה על מתקפת דגים נושכים, כאשר חלק מהרוחצים מגיעים עד זוב דם. האם מדובר בדגים מסוכנים ומה פשר התופעה? (מעניין)
נעלי הסוסים • צפו בתהליך התקנת הפרסהנעלי הסוסים • צפו בתהליך התקנת הפרסהכיכר השבת13
הצלם מאור קינסבורסקי תיעד תהליך הרכבת פרסה לסוס בחוות הסוסים בקיבוץ 'מרום גולן' שברמת הגולן. פרסת המתכת מגנה על רגלי הסוס ומונעת את השחיקה (מעניין)
תיעוד מרהיב: ליקוי ירח בשמי ישראלתיעוד מרהיב: ליקוי ירח בשמי ישראלכיכר השבת
אמש נראה בישראל ליקוי ירח חלקי. במשך כמה שעות חלקו הדרומי של הירח היה מכוסה ולא נראה. הליקוי הבא - בעוד חצי שנה. צפו בתיעוד הירח ה"נגוס" של וויסאם השלמון (מעניין)
ליקוי ירח לפני כשנה בירושלים - בשעה 20:18, בשמי ישראל: ליקוי ירח חלקיבשעה 20:18, בשמי ישראל: ליקוי ירח חלקיכיכר השבת3
החל מהשעה 20:18 בערב תוכלו לראות ליקוי ירח בחלקו הדרומי של הירח. הליקוי יסתיים ברובו בסביבות השעה 10 בלילה. כל הפרטים על התופעה המרתקת וסיבותיה (מעניין)
מעשנים בגן החיות: נתפס בעדשת המצלמהמעשנים בגן החיות: נתפס בעדשת המצלמהכיכר השבת11
עדשת המצלמה של יוני צור קלטה קוף שתפס סיגריה שנזרקה לעברו על ידי אחד המבקרים. הקוף הפתיע את הסקרנים הרבים, הכניס את הסיגריה לפה והתחיל לעשן אותה (מעניין)
מומיה בת 900 שנה התגלתה בערבות סיבירמומיה בת 900 שנה התגלתה בערבות סיביראלי רוטמן12
כמעט 900 שנה הייתה קבורה אישה בת 35 בתוך שכבת קרח אדירה. "המומיה הארקטית", כפי שהיא מכונה בפי החוקרים, נמצאה כשהיא חנוטה כמעט בשלמות צפונית לסיביר (מענין)
אספן בקבוקים חשף את תרמית הקוסם. צפואספן בקבוקים חשף את תרמית הקוסם. צפואלי רוטמן4
אספן בקבוקים אלמוני לקח לפי תומו את הבקבוק ש"החזיק" פעלולן ו-2 גברים נוספים, וכך נחשפה האמת מאחורי ה"קסם" העלוב. צפו - ושפטו אם הסרטון מבוים מלכתחילה (מענין)
פסטיבל כדורים פורחים בעמק יזרעאל • צפופסטיבל כדורים פורחים בעמק יזרעאל • צפוכיכר השבת4
היום נערך פסטיבל כדורים פורחים במועצה האזורית גלבוע שבעמק יזרעאל. עשרות כדורים פורחים הוטסו בליווי פעלולנים ותצוגות שונות. צפו בתיעוד מהפסטיבל המרהיב (מעניין)
תיוד מקוצר של המסלול בן 10 השעות - בשמי כל ארצות הברית: המטוס צייר מטוסבשמי כל ארצות הברית: המטוס צייר מטוסאלי רוטמן1
מדהים: חובבי תעופה הופתעו לגלות שמסלולו של מטוס הנוסעים המתקדם של בואינג תכנן כך את מסלולו שיישאר בתוכנות המעקב התעופתי ציור ענק של מטוס • צפו (מענין)
צב ענק. אילוסטרציה - הצבה הענקית שמשגעת את האזרחים ביפןהצבה הענקית שמשגעת את האזרחים ביפןכיכר השבת1
גן החיות שיבוקאווה השוכן במערב יפן, הודיע היום כי צבה ענקית ברחה מגן החיות בפעם השנייה בשבועיים האחרונים. "אין לחשוש ממנה, היא שקטה ועדינה" (מעניין)
הספינר העתיק? - האם נמצא הספינר העתיק בעולם? צפוהאם נמצא הספינר העתיק בעולם? צפוכיכר השבת3
מבקר שטייל במוזיאון בשיקגו נתקל במוצג בן אלפי שנה הנראה ממש כמון ה'ספינר' המודרני • בין אוצרי המוזיאון פרצה מחלוקת האם התגלתה הגרסה המקורית של המשחק (מעניין)
גור פנדה חדש נולד לאם פנדה ששוחררה לטבעגור פנדה חדש נולד לאם פנדה ששוחררה לטבעכיכר השבת5
הפנדה צאו צאו ילדה אתמול גור פנדה "שמן" יחסית במשקל 216 גרם ועשתה היסטוריה קטנה לנוכח העובדה שגדלה בשבי ורק לאחרונה שוחררה אל הטבע. צפו בתיעוד (מעניין)
מה הדבר הראשון שהכנסתם לפה אחרי הצום?מה הדבר הראשון שהכנסתם לפה אחרי הצום?נח טוניק10
תה, עוגיות בבית הכנסת, פשטידה טובה, מרק עוף או קובה מיוחדת לליל י' באב? יצאנו לבדוק מה הדבר הראשון שאתם מכניסים לפה אחרי צום תשעה באב. הנה התשובות (מעניין)
האבטיח התיירותי של הסינים - אבטיח לבהאבטיח התיירותי של הסינים - אבטיח לבכיכר השבת5
אבטיחים בצורת לב הפכו לאטרקציה התיירותית האחרונה בעיירה צ'ו ג’ואו במחוז חביי שבצפון סין. החקלאים המקומיים ייצרו את הפירות המעוצבים בשיטה פשוטה אך יעילה (מעניין)
עדויות לחורבן ירושלים בידי הבבלים נחשפועדויות לחורבן ירושלים בידי הבבלים נחשפוכיכר השבת2
בחפירות רשות העתיקות בגן לאומי סובב חומות ירושלים נמצאו ממצאים רבים ביניהם חותמות וכלי אומנות המוכיחים את חורבן ירושלים בידי הבבלים ואת עושר תושביה (מעניין)
גלריה: הצייר שגורם לתושבי ניו יורק לחייךגלריה: הצייר שגורם לתושבי ניו יורק לחייךכיכר השבת5
מה קורה כשיש ממשק מוצלח בין אומנות לחוש הומור בריא? תושבי ניו יורק יודעים את התשובה: כבר תקופה ארוכה שרחובות המטרופולין נצבעים באומנות, כשפריטים שוליים ברחוב הופכים למחזה מרהיב ומשעשע, בידיו האמונות של הצייר טום בוב. למה להכביר במלים, צפו בתמונות ותבינו (מענין)
30 טון אבטיחים רעננו את התלמידים • צפו30 טון אבטיחים רעננו את התלמידים • צפוכיכר השבת5
קולג' בעיר ג'נג ג'או שבסין החליט בשל החום הכבד לרכוש 30 טון אבטיחים עבור התלמידים. האבטיחים העסיסיים נקנו ממשפחות תלמידים נזקקים והמחווה הפכה וויראלית (מעניין)
טבעת עשן מיסתורית ריחפה מעל לונדוןטבעת עשן מיסתורית ריחפה מעל לונדוןכיכר השבת6
מעל מרחבי לונדון תיעדו נהגים שנסעו בכביש ה-M62 באיזור מערב יורקשייר טבעת עשן ענקית ומסתורית. ישנם אנשים שכבר יודעים מה זה (מעניין)
מאסר של שלושה חודשים על אדם שהרג דגמאסר של שלושה חודשים על אדם שהרג דגקובי רוזן8
מי שהעיד נגד הנאשם, היה ילד בן 9, בנה של האישה המותקפת. התביעה אמרה כי הרג הדג גרם לטראומה לילד, ולכן היא דורשת להטיל עונש מאסר על הנאשם (חדשות, בעולם)
המכסה בדמנרק - הישראלית הופתעה: מכסה מרמת גן ב... דנמרקהישראלית הופתעה: מכסה מרמת גן ב... דנמרקכיכר השבת10
זואי שירי, ישראלית מתל אביב המטיילת בדנמרק, לא ציפתה לגלות ד"ש כל כך מקורי מישראל. בלכתה ברחוב הבחינה כי על מכסה הביוב מוטבע הלוגו של... עיריית רמת גן, לא פחות (מעניין)
צפו בתינוק שצולף כשחקן כדורסל מקצועיצפו בתינוק שצולף כשחקן כדורסל מקצועיכיכר השבת11
התינוק קלווין שאנון הוא כנראה כישרון מולד, הוא עוד לא בן שלוש וכבר אביו צילם אותו כשהוא קולע כדור אחר כדור בדייקנות אל תוך סל המשחק שלו המוצב בסלון הבית (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27