www..  טלז סטון  הרב דב קוק  יום השואה
אריאל שרפר - 10 דברות בשבוע: האמת על נתיבי איילון10 דברות בשבוע: האמת על נתיבי איילוןאריאל שרפר3
נתיבי איילון הוכרזו כפרויקט התחבורה הבטוח במדינה. מה כבר יכול לקרות שם כשמיליון רכבים נוסעים בפחות מעשרים קמ"ש? - עשרת הדברות השבועיות של אריאל שרפר (סאטירה)
צרות שכאלה: דוכן רחוב רוצה להחזיר את כוכב המישלןצרות שכאלה: דוכן רחוב רוצה להחזיר את כוכב המישלןכיכר השבת1
כל מי שמתעסק באופן כזה או אחר עם אוכל היה מוכן לשלם המון כדי לזכות בתואר הקולינרי הנחשב ביותר בעולם - כוכב מישלן, אבל בעלת מסעדה ברחבי תאילנד החליטה כי היא מוכנה להחזיר את הסטאר(מעניין)
יהלום 910 קאראט ג'ם דיאמונדס לסוטו - התגלה יהלום ענק בגודל של שני כדורי גולףהתגלה יהלום ענק בגודל של שני כדורי גולףשירות כלכליסט3
עפ"י הערכות, שווי יהלום ה-910 קראט הוא כ-40 מיליון דולר, דבר שהופך אותו לאחד היהלומים היקרים ביותר שהתגלו עד כה. אשתקד נמכר יהלום בן 1,109 קראט ב-53 מיליון דולר (מעניין)
אילוסטרציה - המורה החדש בהתנחלות אפרת: פלסטיניהמורה החדש בהתנחלות אפרת: פלסטיניכיכר השבת14
מה עושים תושבי ההתנחלות אפרת כשהם רוצים להעשיר את הידע שלהם בשפה הערבית? מתכנסים סביב ראג'י סאבטין, פלסטיני מהכפר חוסאן, ולומדים את השפה (מעניין)
נערים מתעדים עצמם באתגר המסוכן - טרנד מסוכן כבש את הרשת ואת הילדיםטרנד מסוכן כבש את הרשת ואת הילדיםכיכר השבת18
באיזה גיל עשיתם כביסה בפעם הראשונה? כנראה שזו הייתה הפעם הראשונה בה באתם במגע עם חומרי הניקוי. טרנד החדש מביא בני נוער וילדים להכניס חומרים רעילים לגוף, וכמובן לתעד הכל (מעניין)
ההודעה שהופצה - בהלה באי: ההודעה שהכניסה את הוואי לבהלהבהלה באי: ההודעה שהכניסה את הוואי לבהלהכיכר השבת
תושבי האי האקזוטי הוואי קיבלו הודעה שקראה להם למצוא מחסה באופן מיידי לאחר שאיום טילים גדול מגיע לאי. לאחר 20 דק' הוסר האיום והשקט שב לאי(בעולם)
ההרס בחנויות הרשת - מחיר יקר מדי: זה מה שקרה ל-H&M בגלל הגזענותמחיר יקר מדי: זה מה שקרה ל-H&M בגלל הגזענותכיכר השבת33
לאחר שהרשת הסירה את תמונת הילד שעל בגד אותו לבש היה כיתוב גזעני, נאלצת החברה להתמודד עם אלימות קשה שמופגנת ברשתות החברתיות, ובאפריקה גם כלפי הרשתות של החברה (מעניין)
10 דברות בשבוע: הוצאת הספרים של טראמפ10 דברות בשבוע: הוצאת הספרים של טראמפאריאל שרפר
וגם - העצה של הנשיא "הגאון והשפוי" לישראל אל מול המצאות הפלסטינים. 10 דברות בשבוע - הטור השבועי של אריאל שרפר (סאטירה)
כל שניה 90 אלף מספרים - מספר ראשוני חדש: יותר מ-23 מיליון ספרותמספר ראשוני חדש: יותר מ-23 מיליון ספרותכיכר השבת13
התרגשות בעולם המתמטיקה כאשר מחשב מצא מספר ראשוני חדש מסוג 'מספר מרסן'. המספר הארוך בין המיליוני ספרות הוא ה-50 מסוגו שנמצא על ידי מתמטיקאים (מעניין)
הילד בעל 'שיער השלג' שריגש את הסיניםהילד בעל 'שיער השלג' שריגש את הסיניםכיכר השבת22
הילד עם 'שיער השלג' הפך לכוכב ברשת הסינית לאחר שתמונתו עם שיער קפוא צולמה על ידי מנהל בית הספר שלו. בעקבות התמונה קיבל הילד הצעות עזרה רבות (מעניין)
המפגש המרגש בין הכלב לבעליו • צפוהמפגש המרגש בין הכלב לבעליו • צפוקובי רוזן15
תושב פתח תקווה ביקש את עזרת המשטרה באיתור כלבו מגזע "רועה הולנדי". התברר כי אדם שעבר בסמוך לביתו חשב שהכלב מוזנח ולקח אותו • צפו במפגש בין הכלב לבעלים (מעניין)
ד"ר נורישיגה קנאי - האסטרונאוט היפני מודאג: גבה בחלל ב-9 ס"מהאסטרונאוט היפני מודאג: גבה בחלל ב-9 ס"מדניאל הרץ1
האוסטרונאוט ד"ר נורישיגה קנאי גבה במהלך שלושת השבועות בהן הוא נמצא בחלל בלא פחות מ-9 ס"מ, כפול מהגביהה הרגילה בחלל. בנאסא יצטרכו למצוא פתרון (מעניין)
הנשיא טראמפ בשירת ההמנון - הפאדיחה של טראמפ: לא יודע את מילות ההמנוןהפאדיחה של טראמפ: לא יודע את מילות ההמנוןכיכר השבת11
נשיא המעצמה הגדולה בעולם, שרגיל להיות בכותרות ורגיל שהן לא מחמיאות, נתפס עכשיו כשהוא שותק במהלך ההמנון האמריקאי או לחלופין, ממציא מילים על דעת עצמו (מעניין)
בלי השכלה או אמצעים: הילד העני שבנה טחנת רוחבלי השכלה או אמצעים: הילד העני שבנה טחנת רוחמישאל לוי1
וויליאם קאמקוואמבה, הוא נער עני שנצרך לעזוב את הלימודים בכדי לפרנס את משפחתו, אבל אז הוא החליט לבנות טחנת רוח. איך מקימים טחנת רוח כשאין לך כלום ואתה בקושי יודע לקרוא? ככה (מעניין)
אילוסטרציה - "מת" 3 פעמים ונחירה מהשק גילתה כי הוא חי"מת" 3 פעמים ונחירה מהשק גילתה כי הוא חיכיכר השבת4
מותו של אסיר בן 50, ש"קם לתחייה" רגעים לפני "נתיחה שלאחר המוות" מטלטל את הרשויות בספרד. בני המשפחה שוקלים הגשת תביעה כנגד הרשויות במדינה (מעניין)
תיבת נח, הדמיה - מדען טורקי טוען: נח תקשר עם בנו בטלפון ניידמדען טורקי טוען: נח תקשר עם בנו בטלפון ניידמישאל לוי87
תיאוריה הזויה ומגוחכת בעליל של חוקר טורקי בשם יאבוז אורנק, טוענת כי בשל המרחק הרב בו שהה נח מבניו היה לו את הצורך לתקשר איתם דרך מכשיר טלפון נייד (מעניין)
מחקר: לדבורים יש העדפה בין ימין לשמאלמחקר: לדבורים יש העדפה בין ימין לשמאלכיכר השבת1
לא, לא מדובר על העדפתם הפוליטית של היצורים העזים שמייצרים דבש ומתיקות, אלא בהעדפתם לפניות כשיש שתי אופציות של ימין ושל שמאל. מסתבר, שיש להן העדפות (מעניין)
תשלום הקנס המגוחך - קנס לרכבת הקלה שולם ב-10 אגורות • צפוקנס לרכבת הקלה שולם ב-10 אגורות • צפואלי רוטמן67
צעירה דתייה שספגה קנס לא מוצדק, לדבריה, מהפקחים הקשוחים של הרכבת הקלה, העבירה ל'סיטיפס' את הכסף במטבעות קטנים אותם אספה במשך זמן רב • צפו (תחבורה)
פעלולי אופנוע, כפי שכנראה לא ראיתם עד כהפעלולי אופנוע, כפי שכנראה לא ראיתם עד כהמישאל לוי11
רוני רנר, אחד מרוכבי הפריסטייל הנועזים בעולם, ניצל את הזריחה לרכיבה פראית על הדיונות של מדבר באחה. אם תפעילו את הווידאו ב-4K, חווית הצפייה שלכם תהיה עוד יותר טובה (מעניין)
דו קיום: הריקוד הסוער של הפלסטיני והחסידדו קיום: הריקוד הסוער של הפלסטיני והחסידכיכר השבת34
בין פקקי תנועה ארוכים שנוצרו היום בגוש עציון, יצא חסיד ברסלב ופצח בריקוד. לאחר זמן, הצטרף אליו נהג פלסטיני שהחליף את המוזיקה לזו שלו - והריקוד נמשך • צפו (מעניין)
וידאו מטורף: שבר שיא עולם בקפיצה חופשיתוידאו מטורף: שבר שיא עולם בקפיצה חופשיתמישאל לוי19
קרלוס מונוז זכה כבר למאות אלפי צפיות לסרטון החדש שלו, בו הוא מתועד כשהוא מבצע קפיצה חופשית כשהוא קשור בחבל, בגובה של מעל 500 מטרים. צפו בווידאו (מעניין)
דגם תיבת נח בהולנד - הסערה בהולנד גרמה לדגם של תיבת נח להיסחף אל היםהסערה בהולנד גרמה לדגם של תיבת נח להיסחף אל היםכיכר השבת1
אמנם הדגם המקורי של התיבה התנ"כית לא חשש ממים, אבל דגם החיקוי שנמצא בהולנד גורם לנזק רב משעה שהשתחרר מהעיגון בחוף, ונסחפה לעבר הים דרך יאכטות רבות(מעניין)
ה"תבלין" של סבתא שלח את כל המשפחה לטיפולה"תבלין" של סבתא שלח את כל המשפחה לטיפולכיכר השבת4
סבתא בישלה דייסה זה של פעם, היום סבתות מבשלות ארוחות הרבה יותר שוות, אך אם יש לסבתא שלכם מרשם לקנאביס רפואי כדאי שתבדקו מה היא שמה כ"תבלין" (מעניין)
אריאל שרפר. ארכיון - 10 דברות בשבוע: טנק המצוות של המחנה הציוני10 דברות בשבוע: טנק המצוות של המחנה הציוניאריאל שרפר3
וגם: האם מאחורי החיזוק של נתניהו למפגינים האיראנים עומדת כוונה אחרת לגמרי? עשרת הדברות השבועיות של אריאל שרפר (סאטירה)
גן חיות בסין יאפשר חווית סיור וירטואלי ברחבי הגןגן חיות בסין יאפשר חווית סיור וירטואלי ברחבי הגןכיכר השבת1
גן חיות, המקום הכי טבעי שיש עומד להפוך גם הוא למרחב וירטואלי? בסין זה כבר קורה. המיזם החדש לא בדיוק התקבל בחפץ לב על ידי ההורים שתהו מה העניין לראות את החיות בסלולרי כשהן מסתובבות לידך בעצמן(מעניין)
אילוסטרציה - גנב כסף מקורבנות הפיגוע והוכתר כגיבור לאומיגנב כסף מקורבנות הפיגוע והוכתר כגיבור לאומיכיכר השבת2
האיש, הומלס במקצועו סיפר מיד לאחר הפיגוע המחריד שגבה את חייהם של 22 אנשים, כי מיד רץ להושיט עזרה. אלא שתיעוד ממקום הפיגוע הראה שמקומו צריך להיות בכלא(מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27