פורים  ויזניץ  תחפושות
פיקה: התסמונת שגורמת לאנשים לאכול דברים מוזריםפיקה: התסמונת שגורמת לאנשים לאכול דברים מוזריםכיכר השבת
ראיתם את הילד אוכל נייר? נהנים מאכילת קרח? יכול מאוד להיות שאתם סובלים מתסמונת פיקה. רשימת הדברים אותם אוכלים אנשים הסובלים מהתסמונת ארוכה ובהרבה מקרים הם זקוקים לטיפול רפואי (מעניין)
פינת ליטוף: החיות שכבשו את הרשת בשבוע האחרוןפינת ליטוף: החיות שכבשו את הרשת בשבוע האחרוןכיכר השבת
הכלבלב שניסה לתפוס שלג בוושינגטון, הפיל שקפץ לביקור בבריכה עם "מגש" תפוחים, הכלבים שפגשו את בעליהם אחרי תקופה ארוכה ולמה לא כדאי לצחוק על ארי ים. מקבץ חיות ויראליות מהשבוע האחרון (מעניין)
חתולים או כלבים: מי החכם ביותר?חתולים או כלבים: מי החכם ביותר?כיכר השבת6
חובבי החתולים יטענו כי החתול הוא החיה החכמה ביותר ויתקלו בבוז מצידם של בעלי הכלבים שמתבצרים במחשבתם לפיה הכלב הוא החכם. מחקר חדש עושה סוף לוויכוח (מעניין)
אילוסטרציה - תנועת הגוף שתגרום לכם להיראות חביביםתנועת הגוף שתגרום לכם להיראות חביביםדניאל הרץ2
מחקר חדש שנערך באוניברסיטה ביפן קובע מה היא תנועת הגוף שתגרום לכם להירואת אנשים יותר חביבים ופתוחים בעיני בעל שיחכם וכיצד תעשו זאת בחכמה ובעדינות (מעניין)
ניהלה את העיר דרך ה'וואטסאפ' ונעצרהניהלה את העיר דרך ה'וואטסאפ' ונעצרהדניאל הרץ
שחיתות מדהימה: לידאן לייטה בת ה-27 ניהלה עיר בברזיל כשהיא מתגוררת 272 ק"מ משם באמצעות הוואטסאפ. היא גנבה 6 מיליון דולר מהתקציב ונידונה ל-14 שנה בכלא (מעניין)
מודעת האבל - "נפטר בטרם עת בשנה ה-109 לחייו""נפטר בטרם עת בשנה ה-109 לחייו"כיכר השבת17
מודעת אבל על פטירת יששכר גולדשטיין ז"ל בן ה-109, הצליחה לעורר תשומת לב, בשל הכיתוב "נפטר בטרם עת". בני המשפחה מספרים כי הם מילאו את בקשת הנפטר (מעניין)
מתוך משחק התגובה של הישראלים - כוונת ה'מגן דוד' יורה על השפם של... היטלרכוונת ה'מגן דוד' יורה על השפם של... היטלראלי רוטמן1
כ"נקמה" על צנזור משחק חדשני בגרמניה ואי הפצתו בישראל, בשל אלמנטים נאציים המהווים את עיקרו, יצרו מספר ישראלים משחק משלהם - המשפיל-נאצים בדרכו (דיגיטל)
רגעי השיא - מי ניצח? הברדלס בתחרות מול מכונית מירוץ • צפומי ניצח? הברדלס בתחרות מול מכונית מירוץ • צפוכיכר השבת7
מארגני הפורומולה E החליטו לקיים מירוץ יוצא דופן כששני המתחרים יהיו מכונית פורמולה חשמלית וצ'יטה (ברדלס), מאחר ולשניהם נתוני פתיחה זהים • צפו בתחרות (מעניין)
אילוסטרציה - ההורים היו בדרך להלוויה וגילו כי התינוק חיההורים היו בדרך להלוויה וגילו כי התינוק חידניאל הרץ2
הורים לזוג פגים בהודו התבשרו כי התינוקות מתו והיו בדרך להובילם לקבורה, אך לפתע ראו תזוזה בתוך שק הפלסטיק. שני רופאי ביה"ח שטיפלו בתינוקות פוטרו מתפקידם (מעניין)
לחצתם נודניק? קבלו 9 דקות שינה שממש לא יעזרו לכםלחצתם נודניק? קבלו 9 דקות שינה שממש לא יעזרו לכםכיכר השבת2
לילה של שינה טרופה והשעון מעורר מתחיל לעשות את שלו, אתם שולחים את היד כדי לכבות אותו ולקום, אך מתחשק לכם להרגיש את המיטה עוד כמה דק', אז אתם לוחצים על הנודניק, כמה דק' תרוויחו? (מעניין)
אוטובוס בדרך לדלהי. אילוסטרציה - גרבי הנוסע באוטובוס הסריחו - והוא נכלאגרבי הנוסע באוטובוס הסריחו - והוא נכלאאלי רוטמן8
משטרת הודו לקחה ברצינות את תלונת נוסעי האוטובוס בדרך לדלהי, ועצרה את הנוסע שהוריד גרביים באמצע הנסיעה וסירב לדרישות שאר הנוסעים להשליך אותן מהחלון (מעניין)
החזיר את הכסף וזכה בעצמו - החזיר 30 פאונד וזכה בהגרלה ב-50,000 פאונדהחזיר 30 פאונד וזכה בהגרלה ב-50,000 פאונדכיכר השבת6
האיש בשנות ה-50 לחייו מצא בכספומט סכום כסף קטן - 30 פאונד, וחצי שעה לאחר שהחזיר אותו גילה כי זכה בסכום כסף אגדי. "אוכל להשתתף בחתונת בן דודי במקסיקו", סיפר (עולם)
הלילה: הירח יהיה גדול ובהיר - יותר מהרגילהלילה: הירח יהיה גדול ובהיר - יותר מהרגילדניאל הרץ
הירח צפוי להיות הלילה גדול ובהיר יותר מהרגיל. מדוע ומתי זה קורה, ומה הסיבה שהירח נראה בגוונים אדומים וצהובים בעת זריחתו? כל מה שכדאי לדעת על התופעה האסטרונומית (מעניין)
אריאל שרפר - עשרת הדברות השבועיות: רכבת מזיקה לבריאות?עשרת הדברות השבועיות: רכבת מזיקה לבריאות?אריאל שרפר6
נכון שליצמן אמר שהתפטר במחאה על חילול שבת - אך יש שמועה שהרכבת מזיקה לבריאות! אריאל שרפר עם עוד 9 דברות לסיכום השבוע האחרון במבט סאטירי (סאטירה)
הפעלול של רד בול הוא אחד המסוכנים שראיתםהפעלול של רד בול הוא אחד המסוכנים שראיתםמישאל לוי3
פרסי פוגן ו-ווינס רפט, שני רחפנים אנושיים, הצליחו לעוף לעבר מטוס קל בשעה שטס בשמיים מבלי להיקרע לגזרים ממדחף המטוס. וזה בהחלט מטורף (מעניין)
השר עדכן רובוטית: "שמעת שליצמן התפטר?"השר עדכן רובוטית: "שמעת שליצמן התפטר?"מישאל לוי8
"אני רוצה לעדכן אותך שאחרי שליצמן התפטר, לא בטוח שתהיה לי עבודה", אמר שר הכלכלה אלי כהן לרובוטית "החכמה בעולם", ונתקל בשתיקה מביכה. צפו בווידאו (מעניין, בעולם)
מייקל ווילימאס וביילי סלרס - מרגש: נפטר לפני 5 שנים ושלח פרחים לבתומרגש: נפטר לפני 5 שנים ושלח פרחים לבתודניאל הרץ16
צעירה מטנסי ארה"ב קיבלה כל שנה מאביה שנפטר זר פרחים ליום ההולדת. הזרים הוזמנו מראש על ידי אביה בעת שחלה ואליהם צורף מכתב מרגש. תמונת הזר ריגשה מיליונים (מעניין)
רק ברוסיה: האדם שמסתובב ברחוב עם נמר מחמדרק ברוסיה: האדם שמסתובב ברחוב עם נמר מחמדמישאל לוי5
מצלמות אבטחה בניז'ני נובגורוד תיעדו אדם המזוהה בשם אלכסנדר, כשהוא יוצא מבניין דירות עם חיית המחמד שלו - נמר, שנראה מאולף וצייתן (מעניין)
נתפס במצלמות: שוד הוודקה הגדול בלוס אנג'לסנתפס במצלמות: שוד הוודקה הגדול בלוס אנג'לסכיכר השבת7
משטרת קליפורניה מחפשת אחר שלושה חשודים בגניבת ענק ממזקקת וודקה בלוס אנג'לס. על פי החשד, השלושה גנבו לפחות 1,800 גלוני וודקה בשווי של מעל רבע מיליון דולרים (מעניין)
תיעוד התקרית הקשה - מפחיד: טיגריס ברח מכלוב ופצע ילדים • צפומפחיד: טיגריס ברח מכלוב ופצע ילדים • צפואלי רוטמן3
תקרית מפחידה בספארי בצפון סין: טיגריס הצליח לברוח מהכלוב שלו באמצע מופע בקרקס, ופצע בציפורניו שני ילדים. לאחר זמן הצליחו להשתלט עליו ולהחזירו לכלוב • צפו (מענין)
המשנה הסדורה של העיתונאי הבכיר - העיתונאי הערבי הפתיע: אין דבר כזה פלסטיןהעיתונאי הערבי הפתיע: אין דבר כזה פלסטיןאלי רוטמן19
"כתוב בקוראן: ארץ הקודש לישראל. אין שום כיבוש" - הדברים לא יצאו מפי איש מחנה הימין הקיצוני בישראל, או אוונגליסט אמריקאי. עיתונאי ערבי עומד מאחוריהם. צפו בקטע (מעניין)
אילוסטרציה - ילדה בת 8 גנבה את רכב האם ודהרה בכבישילדה בת 8 גנבה את רכב האם ודהרה בכבישאלי רוטמן6
אישה שיצאה עם בתה הקטנה למסע קניות באינדיאנה, הופתעה לגלות שרכב השטח שלה נעלם. היא נדהמה, כשנודע לה שבת ה-8 היא האחראית להיעלמות הרכב (מעניין)
נס לעיני המצלמות: הילד שניצל מדריסת משאיתנס לעיני המצלמות: הילד שניצל מדריסת משאיתמישאל לוי3
שני ילדים שחזרו הביתה מבית הספר בהאנוי, וייטנאם במהלך החודש האחרון, תועדו במצלמת אבטחה שעה שאחד מהם נחלץ בנס מדריסה על ידי משאית. צפו בתיעוד (מעניין, בעולם)
אריאל שרפר - עשרת הדברות השבועיות: אריאל שרפר מסכם שבועעשרת הדברות השבועיות: אריאל שרפר מסכם שבועאריאל שרפר9
מי שמחשיב את עצמו כיום צעיר ורוצה להאמין שעד שיגיע לגבורות יהיה בארץ חוק ביטוח סיעודי ממלכתי יכול להתחיל להתפלל שהמשיח יגיע לפני-כן. אריאל שרפר מסכם שבוע בטור סאטירי חדש (מעניין)
אילוסטרציה - נתן לאישה 20 דולר וקיבל בחזרה 110 אלףנתן לאישה 20 דולר וקיבל בחזרה 110 אלףכיכר השבת15
האיש הזה לא זכה בלוטו, ולא עקץ אף אחד. הוא הומלס שעשה מעשה טוב, בזכותו קיבל מספיק כסף כדי לשקם את חייו. 'שלח לחמך על פני המים כי ברב הימים תמצאנו' (מעניין)
הסינים מציגים: טנק אמפיבי חדש • צפוהסינים מציגים: טנק אמפיבי חדש • צפודניאל הרץ6
ה-VN18 הוא טנק סיני חדש שיכול לנוע במהירות בים וביבשה ובעל יכולות התקפיות מגוונות במיוחד. הטנק אותו מכנים הסינים "נשק הקסם" הוא אחד המתקדמים בעולם (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27