גד אלבז  מלך..  הצעת צחוק  משה גפני
המים הרותחים הפכו לשלג בפחות משניה • צפוהמים הרותחים הפכו לשלג בפחות משניה • צפוכיכר השבת6
חושבים שאצלכם עכשיו קר מאד? צפו בהדגמה של שליח חב"ד בלייק לואיז שבקנדה, מה קורה כאשר מים רותחים מותזים באוויר הקר כמה עשרות מעלות מתחת לאפס (מעניין)
מסיבה מיוחדת בסין: ראש השנה לקופיםמסיבה מיוחדת בסין: ראש השנה לקופיםכיכר השבת2
השמורה הלאומית טאי-חאנג במחוז חנאן במזרח סין היא בית ל-3,000 קופי מקאק. צוות השמורה החליט להזמין אותם למסיבה לרגל תחילת השנה האזרחית עם תפוחים, תפוזים, צנון, בוטנים ועוד הפתעות (מעניין)
עגבניות שרי. גדולות ביחס לפיתוח החדש - פיתוח ישראלי חדש מציג - עגבנייה זעירהפיתוח ישראלי חדש מציג - עגבנייה זעירהאלי רוטמן1
לא עוד עגבניית שרי המוכרת לכל. קבלו את הדבר הבא בתחום: שלושה חקלאים פיתחו עגבנייה חדשה, שדרוג של הפיתוח הקודם, שגודלה לא אמור לעלות על גודל מטבע (מעניין)
לאחר הסערה: כך נראה השלג בחרמון • צפולאחר הסערה: כך נראה השלג בחרמון • צפוכיכר השבת
הסערה החורפית שפקדה ביומיים האחרונים את ישראל הורידה כמויות נאות של שלג שנערם באתר החרמון - במפלס התחתון כ-12 ס"מ ובמפלס העליון כ-25 ס"מ • תיעוד (מעניין)
אדם נעקץ מיתוש ואיבד את זיכרונו לחלוטיןאדם נעקץ מיתוש ואיבד את זיכרונו לחלוטיןכיכר השבת9
האיש ששהה באותה העת בעבודתו חש שנעקץ, אך לא ייחס לכך משמעות, כשהלך לבית החל המצב להידרדר. אשתו שלא משה ממיטתו "במצב הפוך הוא גם היה דואג לי כך" (מעניין)
ריקוד החתונה החסידי שמשגע את הרשת • צפוריקוד החתונה החסידי שמשגע את הרשת • צפוכיכר השבת36
ריקוד משפחתי מיוחד בחתונה חסידית תועד על ידי אריה ארליך, והסרטון שהופץ ברשתות זכה לאלפי לייקים ושיתופים, לאחר שבני המשפחה רקדו יחד על גבי ההוברבורד (מעניין)
טביעת החותם - וההסברים - 'לשר העיר': חותם מבית ראשון נמצא בכותל'לשר העיר': חותם מבית ראשון נמצא בכותלאלי רוטמן6
חפירות ארכיאולוגיות ברחבת הכותל המערבי חשפו תגלית היסטורית: טביעת חותם ועליה הכתובת העברית "לשר העיר". המומחים מסבירים את פשר החותם והכתובת • צפו (מענין)
אאוצ': תפס שתי חניות, וזה העונש שהוא קיבלאאוצ': תפס שתי חניות, וזה העונש שהוא קיבלמישאל לוי16
כשאתם מחנים את הרכב שלכם ותופסים שתי חניות, סביר להניח שתעוררו לא מעט זעם בקרב אנשים שיבקשו לחנות לידכם. במקרה הבא, זה לא הסתכם בזעם. נהגי הג'יפים החליט להעניש את נהג המרצדס וחסמו לו את הכניסה לרכב, כך שלא נותרו לו הרבה ברירות, אלא להיכנס מתא המטען. צפו
תאילנד: העבריין נשלח ל-6,637 שנות מאסרתאילנד: העבריין נשלח ל-6,637 שנות מאסרכיכר השבת14
העבריין הצעיר הונה אלפי בני אדם שהתפתו להשקיע אצלו מיליוני דולרים. לאחר גזר הדין הודה העבריין במיוחס לו וזכה להקלה כאשר עונשו נחתך בחצי. וכמה ירצה בפועל? (מעניין)
השטר החדש - וה"מינוס" של בנק ישראלהשטר החדש - וה"מינוס" של בנק ישראלכיכר השבת13
לשפה העברית הצטרפו במהלך השנים טעויות כתיב וסלנגים שהוטמעו היטב, ומוסדות המדינה שמרו על השפה כפי שהיא. אך השטר החדש שהנפיק בנק ישראל לוקה בטעות פיסוק פרוידיאנית (מעניין)
אריאל שרפר - 10 דברות שבועיות: בוגי והתמונות המטושטשות10 דברות שבועיות: בוגי והתמונות המטושטשותאריאל שרפר2
למה הצלם התקשה להוציא תמונה לא מטושטשת של בוגי יעלון? ומהו ההישג המשמעותי של המשטרה בפרשת דוד ביטן? 10 דברות בשבוע - הטור הסאטירי של אריאל שרפר (סאטירה)
הציוץ שחולל את הסערה - "לילה ישראלי": הציוץ שהסעיר את הרשת האמריקאית"לילה ישראלי": הציוץ שהסעיר את הרשת האמריקאיתכיכר השבת7
אחרי שנשיא ארה"ב הכיר בירושלים כעיר הבירה של ישראל, הגיע הזמן שהאמריקאים יכירו גם בחומוס כמאכל ישראלי. אלא שגם לזה יש מתנגדים שאפילו מכנים את זה כרצח עם תרבותי (מעניין)
מרגש את הרשת: כך הגיב בן 16 שהתקבל להרווארדמרגש את הרשת: כך הגיב בן 16 שהתקבל להרווארדמישאל לוי32
לא פשוט להתקבל ללימודים באוניברסיטת הרווארד, אבל לא כל מי שמצליח להתקבל חוגג כמו הנער הזה: תלמיד בן 16 מלואיזיאנה תועד ברגע בו קיבל את הבשורה כי התקבל ללימודים באוניברסיטה היוקרתית. צפו (מעניין)
בניית המגדל - לזכר ילד שנפטר: מגדל לגו ענק נבנה בת"אלזכר ילד שנפטר: מגדל לגו ענק נבנה בת"אאלי רוטמן15
חצי מיליון לבני לגו: תלמידי בית הספר בתל אביב בו למד עומר סייג, שנפטר מסרטן נדיר, בחרו להנציח אותו באמצעות יצירת שיא עולמי חדש בגודלו של מגדל לגו בכיכר רבין • צפו (מענין)
שני האחים ה"חדשים" - שני חברי הילדות הטובים גילו שהם... אחיםשני חברי הילדות הטובים גילו שהם... אחיםדניאל הרץ2
שני חברי ילדות גילו להפתעתם באמצעות בדיקות DNA כי הם בעצם אחים מאמא. החברים המופתעים סיפרו לבני משפחותיהם על הגילוי המפתיע במסיבה מרגשת (מעניין)
להיט ויראלי: השחף ש'עקץ' מצלמה ותיעד את חייולהיט ויראלי: השחף ש'עקץ' מצלמה ותיעד את חייוכיכר השבת3
אישה מנורבגיה שפיזרה חתיכות לחם במרפסת ביתה בכדי לתעד שחפים בתקריב במצלמת הגו-פרו שלה, זכתה למצוא את המצלמה רק לאחר 5 חודשים. בינתיים, אחד השחפים תיעד בעזרתה כמה דקות מחייו (מעניין)
הזוג המלכותי - מתח בממלכה: האם רק טראמפ לא יוזמן לחתונת הנסיך?מתח בממלכה: האם רק טראמפ לא יוזמן לחתונת הנסיך?כיכר השבת15
בעוד טראמפ אינו אהוד על הנסיך הארי וארוסתו, ולכן לא יוזמן לחתונתם, את אובמה הם דווקא מחבבים - אך נוכחתו עלולה להעמיק את הקרע בין ארה"ב לממשלה בראשות מיי (מעניין)
אילוסטרציה - האישה שקיבלה את חשבון החשמל הגדול בעולםהאישה שקיבלה את חשבון החשמל הגדול בעולםכיכר השבת2
"העיניים שלי כמעט יצאו מחוריהן", סיפרה מארי בת ה-58, עת קיבלה את חשבון החשמל שלה ונחשפה למימדי הסכום הנקוב. לאחר שפנתה לחברה, התבררה הטעות הגדולה (מעניין)
גורד שחקים לא גמור יוצע למכירה פומבית ב... עליבאבאגורד שחקים לא גמור יוצע למכירה פומבית ב... עליבאבאכיכר השבת4
ביהמ"ש הכריז על מכירה פומבית באתר המכירות עליבאבא של גורד שחקים שיועד להיות מלון אך בנייתו לא הסתיימה 7 שנים. הבניין יימכר במחיר התחלתי של כ-84 מיליון דולר (מעניין)
הילד החרדי שסחף את הרשת עם פרשת השבועהילד החרדי שסחף את הרשת עם פרשת השבועכיכר השבת31
הסיפורים של הילד בן הארבע גרמו לצופים להתאהב בו, והסרטון בו הוא מתאר את פרשת השבוע הפך לוויראלי ברשתות החברתיות. צפו בקטע (מעניין)
שידר באינסטגרם בנהיגה - המשטרה הגיבהשידר באינסטגרם בנהיגה - המשטרה הגיבהכיכר השבת
צילום מסך מעניין מסתובב ברשת וזוכה לויראליות. בצילום מסך נראית הודעה שקיבל נהג מדובאי מהמשטרה המקומית תוך כדי שהוא מצלם סרטון לייב לרשת החברתית כשהוא באמצע נהיגה (מעניין)
הרוויח מיליונים מביטקוין ועכשיו הוא תורםהרוויח מיליונים מביטקוין ועכשיו הוא תורםדניאל הרץ3
תורם אלמוני המכונה "אננס" שהרוויח על פי הערכות כ-86 מיליון דולר מביטקוין הודיע על הקמת קרן על סך כ-75 מיליון דולר שתתרום את הכסף לארגוני צדקה ברחבי העולם (מעניין)
הפתעה מבהילה לאבא: ילדים בערימת העליםהפתעה מבהילה לאבא: ילדים בערימת העליםכיכר השבת14
האישה חשבה ככל הנראה שזה יהיה מצחיק להפתיע את בעלה בהסתרת הילדים בתוך ערימת עלים בזמן שהוא יוצא לנקות את החצר עם מפוח עלים. התגובה שלו הייתה מבוהלת במיוחד (מעניין)
זאב וצבוע "פרגנו" אחד לשני בתור לשוקתזאב וצבוע "פרגנו" אחד לשני בתור לשוקתאלי רוטמן5
נדיר: בסבלנות חריגה המתינו האחד לשני זאבים וצבועים, חיות יריבות בימים רגילים, בתור לשוקת שהותקנה בישוב בערבה, אליה הם באים כדי להרוות את צימאונם (מעניין)
בהלה בקליפורניה: "חייזרים" בשמי המדינהבהלה בקליפורניה: "חייזרים" בשמי המדינהאלי רוטמן7
אלפי תושבים במדינת קליפורניה, נתקפו בהלה בליל שבת כשצפו במחזה מבהיל בשמים: שובל אור ענקי מלווה בהילה לא ברורה. בהמשך התברר - זהו אינו חייזר... • צפו (מענין)
סיפורו של  הגאון שהמציא את המסוק בגיל 12סיפורו של הגאון שהמציא את המסוק בגיל 12ניצן סדן, כלכליסט3
גאונים רבים נגעו בהמצאת המסוק אבל איגור סיקורסקי הצליח להפוך אותו מתיאוריה למציאות בשטח. סיפורו של הילד הרוסי שרצה לחולל מהפכה בתחבורה, וזכה לתהילת עולם (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
הנקראים
המדוברים