שטיסל  ווקאלי  אברהם פריד  חיים ישראל
100 שנים לשיירת הסוסים האוסטרלית  • צפו100 שנים לשיירת הסוסים האוסטרלית • צפוכיכר השבת1
מאה רוכבים אוסטרלים הגיעו כדי לשחזר את מסע הסוסים של החיילים האוסטרלים לפני מאה שנה בדיוק שהביאה לגירושם של העותומנים מארץ ישראל • צפו בתיעוד המסע (מעניין)
דיוקנו של סימור ואן דר ברג ומצבת קברו בבאר שבע - מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייטמדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייטהרב ישראל גליס20
רב צבאי שמגיע במיוחד מאוסטרליה להשתתף בטקס צבאי בבית הקברות הבריטי בבאר שבע מגלה כי במקום קבור גם חייל יהודי, שנרצח בקרב על באר שבע ב... י"א בחשון (מאמר)
התעוררה בבוקר וגילתה 19 מיליון דולר בבנקהתעוררה בבוקר וגילתה 19 מיליון דולר בבנקכיכר השבת21
קלייר ויינרייט, עורכת דין מסידני גילתה בוקר אחד כי בחשבון הבנק שלה ישנה יתרה של למעלה מ-19 מיליון דולרים. הצעד שהיא עשתה - שלנו די מובן - עורר הדים רבים (מעניין, בעולם)
היטלר עם חבריו למפלגה - לפני הנאצים: היטלר נדחה ממפלגה אחרתלפני הנאצים: היטלר נדחה ממפלגה אחרתאלי רוטמן5
מחקר חדש שמתפרסם היום מגלה, כי הצורר הנאצי אדולף היטלר תכנן תחילה הצטרפות למפלגה גרמנית אחרת - וכי אם הדבר היה קורה, עוצמתו היתה פחותה משמעותית (מעניין)
מעבר החצייה שיפחית את מספר התאונות?מעבר החצייה שיפחית את מספר התאונות?מישאל לוי16
בכפר הדייגים האיסלנדי איסאפיירד'ור צבעו לאחרונה את אחד ממעברי החצייה כך שהוא מציג לנהגים המתקרבים אליו כאילו יש עצמים על הכביש, בניסיון להאט את התנועה. צפו (מעניין)
זה הדבר הבא? האופניים שנוסעים על המיםזה הדבר הבא? האופניים שנוסעים על המיםמישאל לוי8
חברת "Manta5" מניו זילנד יצרה אופניים חשמליים שמסוגלים לנסוע גם על מים זאת בעזרת טכנולוגיה המדמה כנפי מטוס. המוצר נמצא עדיין בפיתוח, אבל אנחנו כבר נערכים לשייט אופניים על הירקון (מעניין)
צפו: ילד בן שש מדהים את הטייסים במטוסצפו: ילד בן שש מדהים את הטייסים במטוסדניאל הרץ15
הוא עוד לא בן שש אבל הידע שלו בתעופה ובמערכות המטוס הפתיע את טייסי חברת התעופה של אבו דאבי שנדהמו לשמוע מפי הילד סקירה על מערכות המטוס השונות (מעניין)
ברק אובמה ישמש כחבר מושבעיםברק אובמה ישמש כחבר מושבעיםדניאל הרץ8
הנשיא לשעבר ברק אובמה זומן על ידי מדינת אילינוי בה הוא מחזיק בית לתפקיד ציבורי חדש • מה יכלול התפקיד וכמה ישתכר מי שעד לפני פחות משנה היה נשיא ארה"ב? (מעניין)
מסוקים, מטוסים ולוחמי אש • צפו בתרגילמסוקים, מטוסים ולוחמי אש • צפו בתרגילכיכר השבת4
תרגיל ה-MEFF הבינלאומי שהתקיים בישראל השבוע ועסק בכיבוי שריפת ענק, מספק מראות מרהיבים במיוחד של לחימת כוחות הכיבוי מישראל ומארבע מדינות נוספות • צפו (מעניין)
ברגע האחרון: בן שנתיים חולץ מרכב נעול. תיעודברגע האחרון: בן שנתיים חולץ מרכב נעול. תיעודמישאל לוי21
אפולו רובין, ילד בן שנתיים מפלורידה שיצא עם הוריו לקניות באורלנדו, חטף את מפתחות הרכב מאמו ונעל את עצמו בתוכו. כך נראו ניסיונות החילוץ שלו (מעניין, בעולם)
צעירים קטארים. אילוסטרציה - צעירים מוסלמים זכאים לחתונת פאר בחינםצעירים מוסלמים זכאים לחתונת פאר בחינםאלי רוטמן8
שלטונות קטאר מספקים לצעירים אולמות חתונה מפוארים - כולל תאורה, רמקולים, מסכי ענק ואפילו חדר לחתן ולכלה - בחינם. לזוג נותר רק להחליט אם לבחור בבופה פתוח (מענין)
רכבת ללא מסילה או אוטובוס עם קרונות?רכבת ללא מסילה או אוטובוס עם קרונות?כיכר השבת8
הרכבת הראשונה בעולם ללא מסילה החלה אתמול בנסיעות המבחן שלה בעיר ג'וג'ואו, מחוז חונאן במרכז סין. הרכבת מגיעה למהירות 70 קמ"ש ומכילה עד 500 נוסעים (מעניין)
צפו: כך יו"ר הכנסת נערך למושב החורףצפו: כך יו"ר הכנסת נערך למושב החורףכיכר השבת6
בסרטון שהעלה לפייסבוק, נראה יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין כשהוא מנקה את פטיש היו"ר, ומאחל: "מושב חורף פורה ומועיל!" צפו בסרטון (מעניין)
המראה המרטיט שריגש את מתנדבי ההצלההמראה המרטיט שריגש את מתנדבי ההצלהכיכר השבת12
להבות הענק שהיתמרו באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה עוררו תחושה מרטיטה בקרב מתנדבי ההצלה שאבטחו את לוחמי האש. "נשאנו תפילה בוערת", מספר מתנדב (מעניין)
הטיפול במפגין הפצוע - המפגין החרדי נפצע וטופל על-ידי השוטריםהמפגין החרדי נפצע וטופל על-ידי השוטריםכיכר השבת88
במהלך הפגנת 'הפלג הירושלמי' בכביש 4, אחד המפגינים ניסה לעלות על החומה אך נפל ונפצע. לוחם יס"מ מצא אותו פצוע ושוטר מתנדב המשמש כחובש העניק לו טיפול (מעניין)
בני ברק עוד לא ראתה הסעה כזו לחתן וכלהבני ברק עוד לא ראתה הסעה כזו לחתן וכלהכיכר השבת96
בלב העיר בני ברק, הובלו חתן וכלה לאירוע חתונתם בהסעה גרנדיוזית שתושבי העיר עוד לא ראו. הרכבים שנסעו לצידם צפרו לעידוד וברכה. צפו בתיעוד מרחובות העיר (מעניין, בארץ)
כך הגיבה השימפנזה שסירבה לאכול כשפגשה "ידיד"כך הגיבה השימפנזה שסירבה לאכול כשפגשה "ידיד"כיכר השבת11
הסרטון הזה צולם באפריל 2016, ומאז השימפנזה שמככבת בו כבר הספיקה למות, אולם בימים האחרונים הוא חזר להציף את הרשת וסחט תגובות נלהבות מאלפי גולשים שהתרגשו מהקשר שנוצר בין החיה לאיש שטיפל בה (מעניין)
מה אתם רואים כאן? הנעל שמשגעת את הרשתמה אתם רואים כאן? הנעל שמשגעת את הרשתכיכר השבת81
הנעל שבתמונה הצליחה לעורר סערה לאחר שהדעות לגבי הצבע שלה שנויות במחלוקת, אז מה הצבע שאתם רואים?
קוויבק סיטי: רחפן התנגש במטוס נוסעיםקוויבק סיטי: רחפן התנגש במטוס נוסעיםכיכר השבת1
הרחפן פגע במטוס הנוסעים בעת שהמטוס ביצע נחיתה בשדה התעופה של העיר קוויבק סיטי שבקנדה. על המטוס היו שמונה נוסעים והוא הצליח לנחות שלום וללא פגע (מעניין)
אטרקציה סיוטית: גשר זכוכית נסדק מלהיב את הסיניםאטרקציה סיוטית: גשר זכוכית נסדק מלהיב את הסיניםמישאל לוי10
הליכה על גשרים גבוהים מזכוכית תמיד הביאה עמה לא מעט רגעי חשש אצל חלק מהמבקרים. אבל כעת, גשר שהפך לאטרקציה סינית לוקח את האקסטרים למקום מפחיד הרבה יותר (מעניין)
נחשפו חלקים נוספים של הכותל המערבינחשפו חלקים נוספים של הכותל המערבידניאל הרץ8
הבוקר נחשפו לציבור מתחת לרחבת הכותל המערבי נדבכים נוספים של הכותל שכוסו לפני כ-1700 בעפר לאחר רעידת אדמה. במקום נמצאו תגליות היסטוריות נוספות • צפו (מעניין)
"חותם שלמה" התגלה בבית שודד עתיקות"חותם שלמה" התגלה בבית שודד עתיקותדניאל הרץ6
לא ברור לחלוטין עד כמה מדובר בממצא אותנטי אך המשטרה הטורקית תפסה בביתו של שודד עתיקות ממצאים עתיקים במיוחד ביניהם חותמו, לכאורה, של שלמה המלך (מעניין)
כך הכותל המערבי נשטף באמצע הלילה • צפוכך הכותל המערבי נשטף באמצע הלילה • צפוכיכר השבת24
בשעת לילה מאוחרת, בעוד את הכותל המערבי פוקדים מעט מתפללים, נכנס רכב הניקוי לפעולה ושוטף את הרחבה הענקית המלאה מתפללים בכל שעות היום • צפו (מעניין, ארץ)
השולחן החדשני - תפריט דיגיטלי: שולחן המסעדות החדשניתפריט דיגיטלי: שולחן המסעדות החדשנידניאל הרץ6
שולחן חדשני הוצג בשבוע שעבר על ידי חברת המסחר האלקטרונית של סין 'עליבאבא' בקונגרס המחשוב בסין. השולחן החדש יאפשר גישה נוחה לתפריט המסעדה (מעניין)
מיליארדר חילק דולרים למי ששר בכותל. צפומיליארדר חילק דולרים למי ששר בכותל. צפוישראל כהן62
לאונרדו פרקש, מיליארדר יהודי המקורב לחב"ד ומוכר בהתנהלותו הייחודית, הגיע היום לכותל המערבי וחילק שטר של 100 דולר לכל מי שהצטרף אליו לשירת רבים • צפו (מענין)
לא תאמינו מה אתם יכולים לעשות עם קולהלא תאמינו מה אתם יכולים לעשות עם קולהמישאל לוי31
אוהבים לשתות קולה לצד ארוחה בשרית טובה? חכו שתראו מה עוד אתם יכולים לעשות איתה. דוגמאות: לנקות קומקום, רצפות או לכלוך עיקש מכלים. בקיצור, צפו (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
הנקראים
המדוברים