הפלג  מלך..  רולי דיקמן  הפגנה
השולחן החדשני - תפריט דיגיטלי: שולחן המסעדות החדשניתפריט דיגיטלי: שולחן המסעדות החדשנידניאל הרץ6
שולחן חדשני הוצג בשבוע שעבר על ידי חברת המסחר האלקטרונית של סין 'עליבאבא' בקונגרס המחשוב בסין. השולחן החדש יאפשר גישה נוחה לתפריט המסעדה (מעניין)
מיליארדר חילק דולרים למי ששר בכותל. צפומיליארדר חילק דולרים למי ששר בכותל. צפוישראל כהן62
לאונרדו פרקש, מיליארדר יהודי המקורב לחב"ד ומוכר בהתנהלותו הייחודית, הגיע היום לכותל המערבי וחילק שטר של 100 דולר לכל מי שהצטרף אליו לשירת רבים • צפו (מענין)
לא תאמינו מה אתם יכולים לעשות עם קולהלא תאמינו מה אתם יכולים לעשות עם קולהמישאל לוי31
אוהבים לשתות קולה לצד ארוחה בשרית טובה? חכו שתראו מה עוד אתם יכולים לעשות איתה. דוגמאות: לנקות קומקום, רצפות או לכלוך עיקש מכלים. בקיצור, צפו (מעניין)
מלניה ודונלד טראמפ - מלניה או איוונה: מי "הגברת הראשונה"?מלניה או איוונה: מי "הגברת הראשונה"?כיכר השבת1
משרדה של מלניה טראמפ בבית הלבן, הוציא הלילה הודעה חריגה בה הוא מבהיר כי מלניה היא "הגברת הראשונה", זאת בניגוד לטענותיה של איוונה, גרושתו של טראמפ (אקטואליה)
פחד: המטוס הענק החליק על המסלול • צפופחד: המטוס הענק החליק על המסלול • צפוכיכר השבת5
משב רוח חזק היכה במטוס הנוסעים הגדול בעולם - איירבוס A380, בעת שזה נחת בגרמניה. המטוס החליק על המסלול, עד שהטייסים הצליחו לייצב אותו • צפו בדרמה (מעניין, עולם)
יוסי פרחי והלולב הארוך - הלולב הענק של נתניה: באורך 3.03 מטריםהלולב הענק של נתניה: באורך 3.03 מטריםכיכר השבת23
לאחר שלפני 12 שנים החזיק אתרוגהגדול במשקל 4.40 ק"ג, מציג השנה יוסי פרחי מנתניה לולב ענק באורך 3.03 מטרים. "ההליכה לבית הכנסת הייתה אטרקציה", מספר פרחי (מעניין)
הסטארטאפ ששולח פתקים לכותל המערביהסטארטאפ ששולח פתקים לכותל המערביכיכר השבת5
המוח היהודי ממציא לנו פטנטים והפעם סטארטאפ הגובה כסף תמורת הטמנת פתקים בין אבני הכותל עם תעריף רגיל-מהיר ומהיר במיוחד וכן מחיר מיוחד לתמונת הפתק בכותל (מעניין)
הפסל לפי ההדמיה - לווין מיוחד ישוגר לחלל לצרכי אומנות בלבדלווין מיוחד ישוגר לחלל לצרכי אומנות בלבדכיכר השבת1
יוזמה שאפתנית תטיס לחלל לווין מיוחד שכל מטרתו להוות פסל אמנותי בשמים. הלווין שיחזיר את אור השמש יוכל להיראות גם בלא אמצעים טלסקופיים וישוגר ב-2018 (מעניין)
הרכב החדש - המשפחה אספה בקבוקים ורכשה מהם רכבהמשפחה אספה בקבוקים ורכשה מהם רכבכיכר השבת16
איתן טלקר שילם לילדיו כדי שיאספו בקבוקי פלסטיק למחזור ולאחר 5 חודשים קנה בכסף שהצטבר רכב. "קורא לכולם לאמץ את הרעיון, שמירה על איכות הסביבה ובונוס של אלפי שקלים" (מעניין)
השודד המחופש - התחפש לבקבוק קוקה קולה ושדד מסעדההתחפש לבקבוק קוקה קולה ושדד מסעדהכיכר השבת15
שוד מוזר התרחש במסעדה למזון מהיר בעיר הנדרסון בקנטקי שבארה"ב, כאשר אדם מחופש לבקבוק קוקה קולה איים על בעל המסעדה עם אקדח בשעת בוקר ושדד 500 דולר (מעניין)
מחייכים - ולא יודעים שחברם טובע מאחוריהם - סלפי מוות: חייכו למצלמה - וחברם טבע לידסלפי מוות: חייכו למצלמה - וחברם טבע לידאלי רוטמן6
הודו נסערת, והכל בגלל תמונה אחת מזעזעת: נערים יצאו לבילוי משותף בנהר הסמוך, והשתעשעו בצילום סלפי קבוצתי, ורק אחרי שצפו בתמונה גילו בה את חברם טובע (מענין עולם)
טילים עפו באוויר: פיצוץ עוצמתי בבסיס • צפוטילים עפו באוויר: פיצוץ עוצמתי בבסיס • צפואלי רוטמן9
תושבים באוקראינה קלטו במצלמותיהם פיצוץ אדיר בבסיס תחמושת של הצבא, שגרם לפינוי של כ-30 אלף תושבים. ראש הממשלה: "גורמים חיצוניים אחראים לזה" • צפו (מעניין עולם)
ראש השנה באומן כפי שעוד לא ראיתם • צפוראש השנה באומן כפי שעוד לא ראיתם • צפוכיכר השבת24
עשרות אלפי יהודים מהעולם שוהים בימי ראש השנה בעיר אומר שבאוקראינה, במחיצת ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א • גלריה מהעיר אומן כפי שעוד לא ראיתם • צפו (מעניין, עולם)
האתר - וההסברים המרתקים - מתחת לבסיס צה"ל: ישוב יהודי מבית ראשוןמתחת לבסיס צה"ל: ישוב יהודי מבית ראשוןאלי רוטמן2
החפירות באזור בסיס ההדרכה המיתולוגי של צה"ל, גילו ישוב גדול ששרד כיבושים רבים: "ממצאים שלא האמנו שנמצא. יש שם צוהר לכל התקופות שהיו כאן מימי בית ראשון" (מענין ארץ)
האזרח הישר - מתאר את מה שאירע - כספומט פלט כסף; מי שהשיב אותו קיבל עטכספומט פלט כסף; מי שהשיב אותו קיבל עטכיכר השבת19
נחום קולימוביץ' ניגש למשוך כסף מהכספומט, ובמקום הסכום הפעוט והמבוקש שרצה, יצאו בטעות עשרות שטרות של 200. כשהשיב את ההון הרב, קיבל בתמורה... עט • צפו (מעניין)
הצורר היטלר - זה הסכום ששולם עבור פנקסו האישי של היטלרזה הסכום ששולם עבור פנקסו האישי של היטלרכיכר השבת14
פנקס אישי שהכיל מאות מספרי טלפון ופרטים אישיים של ראשי המפלגה הנאצית נמכר במכירה פומבית בסכום כפול מההערכה הראשונית (מעניין)
ה"ברכה" - כשראש העיר איחל: "תחל שנה וקללותיה"כשראש העיר איחל: "תחל שנה וקללותיה"כיכר השבת20
במכתב ברכה ששיגר ראש עיריית כפר סבא יהודה בן חמו לתושבים, נכתב: "תחל שנה וקללותיה, תכלה שנה וברכותיה" • העירייה: "מדובר בטעות הקלדה שנעשתה בתום לב" (בארץ)
בלי לבדוק בגוגל: מוכנים ל-20 שאלות על תשע"ז?בלי לבדוק בגוגל: מוכנים ל-20 שאלות על תשע"ז?כיכר השבת3
מי התבטא בצורה גזענית כלפי אובמה, כמה חשודים נעצרו בגל השריפות ומי טינף על החרדים? חושבים שאתם בקיאים באירועי השנה החולפת? נסו את השאלון שלנו (מעניין)
ליצמן ולפיד או דרעי וישי - מי תרצו שיעשה שלום?ליצמן ולפיד או דרעי וישי - מי תרצו שיעשה שלום?כיכר השבת44
ימי חודש אלול והימים הנוראים מלאים ברוחות פיוס ושלום. אספנו עבורכם כמה סכסוכים בולטים. במי מהם הכי דחוף להשכין שלום? הצביעו עכשיו (מעניין)
מלך זילברשלג מתנתק מהסמארטפון והלייקים • צפומלך זילברשלג מתנתק מהסמארטפון והלייקים • צפוכיכר השבת128
ראש השנה יחול השנה בימים חמישי ושישי ובצמוד אליו תחול שבת קודש, בשל כך, נערך מלך זילברשלג להתמודדות המאתגרת - התנתקות מהסמארטפון והלייקים ל-3.5 ימים (מעניין)
טראמפ שיתף סרטון בו הוא 'חובט כדור' בקלינטוןטראמפ שיתף סרטון בו הוא 'חובט כדור' בקלינטוןכיכר השבת4
בסרטון הערוך נראה טראמפ כשהוא חובט בכדור גולף, ו"מפיל" את יריבתו הדמוקרטית הילרי קלינטון. טראמפ ספג ביקורת בעקבות שיתוף הסרטון (מעניין)
ויראלי ברשת: הילד שלא ספר את דונלד טראמפויראלי ברשת: הילד שלא ספר את דונלד טראמפמישאל לוי28
נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ניסה להפתיע את פרנק, ילד בן 11 שכיסח את הדשא במדשאות הבית הלבן, אבל הילד היה כל כך ממוקד, שהוא כמעט ולא התייחס לנשיא. צפו בווידאו (מעניין)
4 שנים ב-2 דקות: כך נבנה הגשר החדש בהדסון4 שנים ב-2 דקות: כך נבנה הגשר החדש בהדסוןכיכר השבת4
לראשונה מזה חמישים שנה, בחודש שעבר נפתח לתנועה גשר חדש ומרשים על נהר ההדסון שבניו יורק. הגשר החדש נקרא על שמו של מושל ניו יורק בעבר, מריו קומו. סרטון שפורסם ברשת מציג: 4 שנות העבודה על הגשר - ב-2 דקות (וידאו, מעניין)
כאן מצילים צבי ים • צפו בתיעוד המצולםכאן מצילים צבי ים • צפו בתיעוד המצולםכיכר השבת3
המרכז להצלת צבי ים ליד מכמורת הוא המרכז היחידי בארץ המטפל בצבי ים ומסייע להם לחזור לטבע. הצבים שנמצאים בסכנת הכחדה נפגעים מסיבות הקשורות לאדם (מעניין)
תנין ענק יצא מהמים ששטפו את העיר • צפותנין ענק יצא מהמים ששטפו את העיר • צפואלי רוטמן16
אזהרות המומחים מתממשות: תושבים בפלורידה נדהמו ונבהלו היום לראות תנין גדול חוצה את הרחוב באמצע העיר, לאחר שירד מפלס מי ההוריקן ששטפו אותה • צפו (מעניין, בעולם)
עוצמה שכזאת: ההוריקן ייבש את החופים באוקיינוסעוצמה שכזאת: ההוריקן ייבש את החופים באוקיינוסכיכר השבת10
סופת ההוריקן האימתנית "אירמה" החלה לפגוע בפלורידה וכולנו תקווה שתותיר אחריה כמה שפחות נזקים בגוף וברכוש, אולם תמונות שצולמו בסוף השבוע האחרון בחופי איי הבהאמה מציגים את עוצמתה ההרסנית והמפחידה (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27