פורים  ישי ריבו  הפגנה  סקר
תשלום הקנס המגוחך - קנס לרכבת הקלה שולם ב-10 אגורות • צפוקנס לרכבת הקלה שולם ב-10 אגורות • צפואלי רוטמן67
צעירה דתייה שספגה קנס לא מוצדק, לדבריה, מהפקחים הקשוחים של הרכבת הקלה, העבירה ל'סיטיפס' את הכסף במטבעות קטנים אותם אספה במשך זמן רב • צפו (תחבורה)
פעלולי אופנוע, כפי שכנראה לא ראיתם עד כהפעלולי אופנוע, כפי שכנראה לא ראיתם עד כהמישאל לוי11
רוני רנר, אחד מרוכבי הפריסטייל הנועזים בעולם, ניצל את הזריחה לרכיבה פראית על הדיונות של מדבר באחה. אם תפעילו את הווידאו ב-4K, חווית הצפייה שלכם תהיה עוד יותר טובה (מעניין)
דו קיום: הריקוד הסוער של הפלסטיני והחסידדו קיום: הריקוד הסוער של הפלסטיני והחסידכיכר השבת34
בין פקקי תנועה ארוכים שנוצרו היום בגוש עציון, יצא חסיד ברסלב ופצח בריקוד. לאחר זמן, הצטרף אליו נהג פלסטיני שהחליף את המוזיקה לזו שלו - והריקוד נמשך • צפו (מעניין)
וידאו מטורף: שבר שיא עולם בקפיצה חופשיתוידאו מטורף: שבר שיא עולם בקפיצה חופשיתמישאל לוי19
קרלוס מונוז זכה כבר למאות אלפי צפיות לסרטון החדש שלו, בו הוא מתועד כשהוא מבצע קפיצה חופשית כשהוא קשור בחבל, בגובה של מעל 500 מטרים. צפו בווידאו (מעניין)
דגם תיבת נח בהולנד - הסערה בהולנד גרמה לדגם של תיבת נח להיסחף אל היםהסערה בהולנד גרמה לדגם של תיבת נח להיסחף אל היםכיכר השבת1
אמנם הדגם המקורי של התיבה התנ"כית לא חשש ממים, אבל דגם החיקוי שנמצא בהולנד גורם לנזק רב משעה שהשתחרר מהעיגון בחוף, ונסחפה לעבר הים דרך יאכטות רבות(מעניין)
ה"תבלין" של סבתא שלח את כל המשפחה לטיפולה"תבלין" של סבתא שלח את כל המשפחה לטיפולכיכר השבת4
סבתא בישלה דייסה זה של פעם, היום סבתות מבשלות ארוחות הרבה יותר שוות, אך אם יש לסבתא שלכם מרשם לקנאביס רפואי כדאי שתבדקו מה היא שמה כ"תבלין" (מעניין)
אריאל שרפר. ארכיון - 10 דברות בשבוע: טנק המצוות של המחנה הציוני10 דברות בשבוע: טנק המצוות של המחנה הציוניאריאל שרפר3
וגם: האם מאחורי החיזוק של נתניהו למפגינים האיראנים עומדת כוונה אחרת לגמרי? עשרת הדברות השבועיות של אריאל שרפר (סאטירה)
גן חיות בסין יאפשר חווית סיור וירטואלי ברחבי הגןגן חיות בסין יאפשר חווית סיור וירטואלי ברחבי הגןכיכר השבת1
גן חיות, המקום הכי טבעי שיש עומד להפוך גם הוא למרחב וירטואלי? בסין זה כבר קורה. המיזם החדש לא בדיוק התקבל בחפץ לב על ידי ההורים שתהו מה העניין לראות את החיות בסלולרי כשהן מסתובבות לידך בעצמן(מעניין)
אילוסטרציה - גנב כסף מקורבנות הפיגוע והוכתר כגיבור לאומיגנב כסף מקורבנות הפיגוע והוכתר כגיבור לאומיכיכר השבת2
האיש, הומלס במקצועו סיפר מיד לאחר הפיגוע המחריד שגבה את חייהם של 22 אנשים, כי מיד רץ להושיט עזרה. אלא שתיעוד ממקום הפיגוע הראה שמקומו צריך להיות בכלא(מעניין)
המים הרותחים הפכו לשלג בפחות משניה • צפוהמים הרותחים הפכו לשלג בפחות משניה • צפוכיכר השבת6
חושבים שאצלכם עכשיו קר מאד? צפו בהדגמה של שליח חב"ד בלייק לואיז שבקנדה, מה קורה כאשר מים רותחים מותזים באוויר הקר כמה עשרות מעלות מתחת לאפס (מעניין)
מסיבה מיוחדת בסין: ראש השנה לקופיםמסיבה מיוחדת בסין: ראש השנה לקופיםכיכר השבת2
השמורה הלאומית טאי-חאנג במחוז חנאן במזרח סין היא בית ל-3,000 קופי מקאק. צוות השמורה החליט להזמין אותם למסיבה לרגל תחילת השנה האזרחית עם תפוחים, תפוזים, צנון, בוטנים ועוד הפתעות (מעניין)
עגבניות שרי. גדולות ביחס לפיתוח החדש - פיתוח ישראלי חדש מציג - עגבנייה זעירהפיתוח ישראלי חדש מציג - עגבנייה זעירהאלי רוטמן1
לא עוד עגבניית שרי המוכרת לכל. קבלו את הדבר הבא בתחום: שלושה חקלאים פיתחו עגבנייה חדשה, שדרוג של הפיתוח הקודם, שגודלה לא אמור לעלות על גודל מטבע (מעניין)
לאחר הסערה: כך נראה השלג בחרמון • צפולאחר הסערה: כך נראה השלג בחרמון • צפוכיכר השבת
הסערה החורפית שפקדה ביומיים האחרונים את ישראל הורידה כמויות נאות של שלג שנערם באתר החרמון - במפלס התחתון כ-12 ס"מ ובמפלס העליון כ-25 ס"מ • תיעוד (מעניין)
אדם נעקץ מיתוש ואיבד את זיכרונו לחלוטיןאדם נעקץ מיתוש ואיבד את זיכרונו לחלוטיןכיכר השבת9
האיש ששהה באותה העת בעבודתו חש שנעקץ, אך לא ייחס לכך משמעות, כשהלך לבית החל המצב להידרדר. אשתו שלא משה ממיטתו "במצב הפוך הוא גם היה דואג לי כך" (מעניין)
ריקוד החתונה החסידי שמשגע את הרשת • צפוריקוד החתונה החסידי שמשגע את הרשת • צפוכיכר השבת37
ריקוד משפחתי מיוחד בחתונה חסידית תועד על ידי אריה ארליך, והסרטון שהופץ ברשתות זכה לאלפי לייקים ושיתופים, לאחר שבני המשפחה רקדו יחד על גבי ההוברבורד (מעניין)
טביעת החותם - וההסברים - 'לשר העיר': חותם מבית ראשון נמצא בכותל'לשר העיר': חותם מבית ראשון נמצא בכותלאלי רוטמן6
חפירות ארכיאולוגיות ברחבת הכותל המערבי חשפו תגלית היסטורית: טביעת חותם ועליה הכתובת העברית "לשר העיר". המומחים מסבירים את פשר החותם והכתובת • צפו (מענין)
אאוצ': תפס שתי חניות, וזה העונש שהוא קיבלאאוצ': תפס שתי חניות, וזה העונש שהוא קיבלמישאל לוי16
כשאתם מחנים את הרכב שלכם ותופסים שתי חניות, סביר להניח שתעוררו לא מעט זעם בקרב אנשים שיבקשו לחנות לידכם. במקרה הבא, זה לא הסתכם בזעם. נהגי הג'יפים החליט להעניש את נהג המרצדס וחסמו לו את הכניסה לרכב, כך שלא נותרו לו הרבה ברירות, אלא להיכנס מתא המטען. צפו
תאילנד: העבריין נשלח ל-6,637 שנות מאסרתאילנד: העבריין נשלח ל-6,637 שנות מאסרכיכר השבת14
העבריין הצעיר הונה אלפי בני אדם שהתפתו להשקיע אצלו מיליוני דולרים. לאחר גזר הדין הודה העבריין במיוחס לו וזכה להקלה כאשר עונשו נחתך בחצי. וכמה ירצה בפועל? (מעניין)
השטר החדש - וה"מינוס" של בנק ישראלהשטר החדש - וה"מינוס" של בנק ישראלכיכר השבת13
לשפה העברית הצטרפו במהלך השנים טעויות כתיב וסלנגים שהוטמעו היטב, ומוסדות המדינה שמרו על השפה כפי שהיא. אך השטר החדש שהנפיק בנק ישראל לוקה בטעות פיסוק פרוידיאנית (מעניין)
אריאל שרפר - 10 דברות שבועיות: בוגי והתמונות המטושטשות10 דברות שבועיות: בוגי והתמונות המטושטשותאריאל שרפר2
למה הצלם התקשה להוציא תמונה לא מטושטשת של בוגי יעלון? ומהו ההישג המשמעותי של המשטרה בפרשת דוד ביטן? 10 דברות בשבוע - הטור הסאטירי של אריאל שרפר (סאטירה)
הציוץ שחולל את הסערה - "לילה ישראלי": הציוץ שהסעיר את הרשת האמריקאית"לילה ישראלי": הציוץ שהסעיר את הרשת האמריקאיתכיכר השבת7
אחרי שנשיא ארה"ב הכיר בירושלים כעיר הבירה של ישראל, הגיע הזמן שהאמריקאים יכירו גם בחומוס כמאכל ישראלי. אלא שגם לזה יש מתנגדים שאפילו מכנים את זה כרצח עם תרבותי (מעניין)
מרגש את הרשת: כך הגיב בן 16 שהתקבל להרווארדמרגש את הרשת: כך הגיב בן 16 שהתקבל להרווארדמישאל לוי33
לא פשוט להתקבל ללימודים באוניברסיטת הרווארד, אבל לא כל מי שמצליח להתקבל חוגג כמו הנער הזה: תלמיד בן 16 מלואיזיאנה תועד ברגע בו קיבל את הבשורה כי התקבל ללימודים באוניברסיטה היוקרתית. צפו (מעניין)
בניית המגדל - לזכר ילד שנפטר: מגדל לגו ענק נבנה בת"אלזכר ילד שנפטר: מגדל לגו ענק נבנה בת"אאלי רוטמן15
חצי מיליון לבני לגו: תלמידי בית הספר בתל אביב בו למד עומר סייג, שנפטר מסרטן נדיר, בחרו להנציח אותו באמצעות יצירת שיא עולמי חדש בגודלו של מגדל לגו בכיכר רבין • צפו (מענין)
שני האחים ה"חדשים" - שני חברי הילדות הטובים גילו שהם... אחיםשני חברי הילדות הטובים גילו שהם... אחיםדניאל הרץ2
שני חברי ילדות גילו להפתעתם באמצעות בדיקות DNA כי הם בעצם אחים מאמא. החברים המופתעים סיפרו לבני משפחותיהם על הגילוי המפתיע במסיבה מרגשת (מעניין)
להיט ויראלי: השחף ש'עקץ' מצלמה ותיעד את חייולהיט ויראלי: השחף ש'עקץ' מצלמה ותיעד את חייוכיכר השבת3
אישה מנורבגיה שפיזרה חתיכות לחם במרפסת ביתה בכדי לתעד שחפים בתקריב במצלמת הגו-פרו שלה, זכתה למצוא את המצלמה רק לאחר 5 חודשים. בינתיים, אחד השחפים תיעד בעזרתה כמה דקות מחייו (מעניין)
הזוג המלכותי - מתח בממלכה: האם רק טראמפ לא יוזמן לחתונת הנסיך?מתח בממלכה: האם רק טראמפ לא יוזמן לחתונת הנסיך?כיכר השבת16
בעוד טראמפ אינו אהוד על הנסיך הארי וארוסתו, ולכן לא יוזמן לחתונתם, את אובמה הם דווקא מחבבים - אך נוכחתו עלולה להעמיק את הקרע בין ארה"ב לממשלה בראשות מיי (מעניין)

מעניין

מעניין בכיכר השבת - כל הסיפורים המעניינים, המוזרים והמיוחדים ביותר שאספנו במיוחד בשבילכם מהרשת. סרטונים ויראלים תמונות ובקיצור כל מה שויראלי ומעניין. כתבות מעניינות

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
מדהים: קבר החייל נחשף - סמוך ליארצייט
י"א בחשוון תשעח20
ישראל קליין
ישראל קליין
אלף מילים & תמונה אחת / ישראל קליין
כ"ג באייר תשעו13
שמעון ליברטי
שמעון ליברטי
עשרת הנוסעים שהייתם שמחים לתלות...
י"ד באדר ב' תשעו27
הנקראים
המדוברים