גד אלבז  מלך..  סקר  הרב שטיינמן
צומת בית דגן - צומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושניצומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושניכיכר השבת
המשטרה הודיעה כי החל מהשעה 10 בלילה בליל ראשון ושני ועד לשעה חמש לפנות בוקר ייחסמו שני נתיבי תנועה בכביש 44 בשל עבודות בכביש. עומסי תנועה צפויים במקום (רכב)
אילוסטרציה - כך תנהגו נכון ובטוח - גם בימי בין הזמניםכך תנהגו נכון ובטוח - גם בימי בין הזמניםכיכר השבת
לקראת ימי בין הזמנים במשטרה מפרסמים סדרת המלצות בטיחות לנהגים, במיוחד אלו שפחות מנוסים ומורגלים בנהיגה, אך נוהגים ברכבים שכורים בימי בין הזמנים (משטרה, רכב)
נעצר בלי רישיון על קטנוע העומד לפירוקנעצר בלי רישיון על קטנוע העומד לפירוקדניאל הרץ1
השוטרים הירושלמים שעצרו רוכב קטנוע שנסע בצורה מעוררת חשד גילו קטין בן 17 שנעצר בחשד לנהיגה בקטנוע שהורד לפירוק וללא רישיון נהיגה. הקטנוע נשלח להשמדה (רכב)
גנבו מרצדס בעזרת... מחשב ניידגנבו מרצדס בעזרת... מחשב ניידכיכר השבת
שני גנבים צולמו כשהם גונבים מרצדס חדשה ויוקרתית באמצעות מחשב נייד שאפשר להם ככל הנראה להתגבר על מערכת הנעילה המודרנית של הרכב ולגנוב אותו בקלות (רכב)
המשאית נעצרה עם 4.4 טון מעל המותרהמשאית נעצרה עם 4.4 טון מעל המותרדניאל הרץ1
נהג חדש הסיע משאית עם משקל חורג של 4.4 טון וטען אני חדש בעסק הזה אף אחד לא שקל אותי בעבודה לפני שיצאתי לנסיעה״. רשיונו נשלל והוא זומן לבית המשפט (משטרה, רכב)
אל על תשלם 92 אלף ש"ח פיצויים לנוסעיםאל על תשלם 92 אלף ש"ח פיצויים לנוסעיםכיכר השבת
נוסעי אל-על ממוסקבה לישראל שטיסתם נדחתה ב-17 שעות יקבלו כל אחד פיצויים של כ-2000 ש"ח זאת לפי פסיקת בית המשפט שקבע כי התקלה אינה "נסיבות מיוחדות" (משפט)
רישיון של נהג נפסל בגלל טעות בהקלדהרישיון של נהג נפסל בגלל טעות בהקלדהדניאל הרץ
נהג שזומן לבית המשפט לאחר שנתפס במהירות גבוהה על ידי מצלמות המהירות - שאמינותן מוטלת בספק, הופתע לגלות כי טעות הקלדה גרמה לכך שרישיונו נפסל לחודשיים (רכב)
ממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חדניאל הרץ5
מחר ייכנסו לתוקף הקנסות המוגדלים על מספר עבירות תנועה חמורות ביניהם נסיעה ברמזור אדום, נהיגה מעל המהירות המותרת ונסיעה ללא רישיון רכב בתוקף (רכב)
דהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידייםדהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידייםכיכר השבת4
"התינוק היה רעב יש לו כיסא מאחורה", זה התירוץ של האם שנתפסה על ידי השוטרים כשהתינוק בידיה במושב הקדמי ברכב שנסע במהירות של 147 קמ"ש בכביש 1 (אקטואליה)
קיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצרקיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצרדניאל הרץ
כעס על דו"ח חניה שקיבל, השליך את הדו"ח לפח והתלונן במשטרה שרכבו נגנב. בעקבות פעילות חקירתית מקצועית שכללה סריקת מצלמות הובררה האמת והמתלונן נעצר (רכב)
אילוסטורציה - דו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראלדו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראלדניאל הרץ3
דו"ח "רחובות אדומים" של משטרת ישראל לשנת 2017 חושף את רשימת הרחובות הכי מסוכנים בישראל מבחינת מספר תאונות הדרכים וחומרתן כדי להתאים את האכיפה (בטיחות)
למרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהלמרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהדניאל הרץ
מצלמות המהירות שהותקנו בשנים האחרונות מכניסות כסף רב אך לא מצליחות להוריד את מספר ההרוגים בדרכים כשבמקביל בית המשפט יכריע אם הן בכלל אמינות (רכב)
מצלמת מהירות. אילוסטרציה - "מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות""מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות"אלי רוטמן1
האם עשרות אלפי נהגים שילמו קנסות - לשווא? נציג המשטרה הודה כי מערכת מצלמות המהירות מעולם לא נבדקה כיאות. הוגשה תביעה ייצוגית בסך 70 מיליון ש"ח (רכב)
הרכב שהושבת - הסיעה את ילדיה למרות שלא הוציאה רישיוןהסיעה את ילדיה למרות שלא הוציאה רישיוןקובי רוזן3
תושבת הישוב בני עי"ש נעצרה ע"י המשטרה בעת שהסיעה את ילדיה לגן ולבית הספר, וזאת על אף שלא הוציאה רישיון נהיגה מעולם. "מה נזכרתם אחרי 25 שנה", טענה (חדשות)
עשיתם תאונה? מחשב הרכב יחשוף אתכםעשיתם תאונה? מחשב הרכב יחשוף אתכםדניאל הרץ
המשטרה רכשה מערכת CDR המסוגלת לשאוב מידע שנאגר במחשב הרכב במשך 6 הדקות שקדמו לתאונה, כדי לחשוף את פעולות הנהג לפני התאונה ולהבין את סיבותיה (משטרה)
המיניבוס בכפר הסיע 28 ילדים, במקום 16המיניבוס בכפר הסיע 28 ילדים, במקום 16אלי רוטמן
משטרת ישראל הגבירה מאוד לאחרונה את האכיפה על עבירות התנועה במגזר הערבי, והמקרה שבכותרת הוא רק אחד מני רבים הגורמים לגל התאונות הקטלניות במגזר (בארץ)
אימת הנהגים: המכשיר החדש של המשטרהאימת הנהגים: המכשיר החדש של המשטרהדניאל הרץ10
נגמרו הסיפורים: מחשב 'עיני הנץ' שהותקן לאחרונה בניידות, נותן לשוטרים, במקום, מידע מהיר על הרכבים שעוברים מולם וזאת מבלי להזדקק לכל פעולה נוספת (רכב, משטרה ומשפט)
נסעתם באור אדום? תקנסו ב-1,500 שקליםנסעתם באור אדום? תקנסו ב-1,500 שקליםדניאל הרץ1
ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה את תקנות התעבורה החדשות לפיהן יוחמרו הקנסות בחלק מעבירות התנועה החמורות דוגמת נסיעה באדום או מהירות גבוהה (רכב, משפט)
הורים זומנו לדין בגלל... אופניים חשמלייםהורים זומנו לדין בגלל... אופניים חשמלייםדניאל הרץ2
נערים מתחת לגיל 16 רכבו על אופניים חשמליים בניגוד לחוק ולתקנות התעבורה ונתפסו בידי המשטרה. האופניים הוחרמו והוריהם של הנערים קיבלו הזמנה לדין (משטרה ומשפט)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה - הציע שוחד לשוטר כדי לבטל דו"ח והורשעהציע שוחד לשוטר כדי לבטל דו"ח והורשעכיכר השבת1
נהג בן 35 מדרום הארץ, שהודה והורשע בכך שהציע 450 שקלים לשוטר תנועה כדי שיבטל לו דו"ח תנועה, יבצע 250 שעות למען הציבור וקנס של 4000 שקל (משטרה ומשפט)
בפעם השנייה תוך שבוע: נתפסה ללא רישיוןבפעם השנייה תוך שבוע: נתפסה ללא רישיוןכיכר השבת2
חשד: למרות שנחקרה והוזהרה רק לפני שבוע, המשיכה סייעת בגן ילדים לנהוג ברכב כאשר היא נוהגת ללא רישיון נהיגה וללא רישיון רכב כנדרש בחוק. רכבה הוחרם (משטרה)
תוצאות בדיקת השכרות - נהג נתפס עם רמת אלכוהול - פי 4 מהמותרנהג נתפס עם רמת אלכוהול - פי 4 מהמותרכיכר השבת1
תושב ערד נתפס נוהג כשבגופו רמת אלכוהול פי ארבע מהמותר, 1,110 מיקרוגרם בליטר אויר. הנהג הועבר לחקירה במשטרה שבסיומה שוחרר בתנאים מגבילים (רכב, משטרה)
אילוסטרציה - אלו הערים המסוכנות ביותר לגניבת רכבאלו הערים המסוכנות ביותר לגניבת רכבדניאל הרץ1
ירושלים מובילה את ראשות הטבלה עם 8% מאירועי גניבת הרכבים, אחריה - תל אביב ופתח תקווה. ההערכה החא שכמות הרכבים החדשים היא שגורמת לגניבות (רכב)
ברח בגלל דו"ח תנועה ופגע ב-41 כלי רכבברח בגלל דו"ח תנועה ופגע ב-41 כלי רכבכיכר השבת3
נהג משאית שברח משוטרים על מנת להימנע מדו"ח תנועה נסע בניגוד לכיוון התנועה ופגע ב-41 רכבים ופצע 3 בני אדם קל. לאחר מרדף וירי לעבר הגלגלים הוא נעצר • צפו (רכב)
בית המשפט: כל החזקת טלפון ביד אסורהבית המשפט: כל החזקת טלפון ביד אסורהנתנאל לייפר9
נהג שנתפס כשמכשיר הפלאפון בידו נענש בפסילת רישיון ל-14 יום וקנס של 1500 שקל, הוא ערער על העונש אך בית המשפט קבע כי החוק אוסר להחזיק את הסלולר לחלוטין (רכב)
נהג ניצח את המשטרה: דו"ח המהירות בוטלנהג ניצח את המשטרה: דו"ח המהירות בוטלדניאל הרץ
מכה למשטרה: נהג שנסע על פי המצלמות במהירות של 28 קמ"ש מעל המותר טען כי אלו שאמורים לכייל את המצלמות לא הוסמכו בצורה מקצועית וביהמ"ש קיבל את טענתו (רכב)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים