בית שמש  גפני  חמינתח  רכניץ
המכונית נמלטת מרכב הגרירה - נהג המכונית 'התעופף' מרכב הגררנהג המכונית 'התעופף' מרכב הגררמישאל לוי7
אחד הדברים שהכי מעצבנים את הנהגים זה להיגרר עם המכונית ע"י פקחי העיריות. אזרח בריטי החליט להיאבק בפקח והצליח להימלט בדרך לא שגרתית מרכב הגרירה. צפו (רכב)
אילוסטרציה - לראשונה: ביהמ"ש מכיר בהון השחורלראשונה: ביהמ"ש מכיר בהון השחורעו"ד דודי הלפר3
ביהמ"ש הכיר בכסף 'שחור', זאת בכל הנוגע לפיצויים למשפחת הרוג בתאונה. ע"פ הפסיקה, משפחת אברך שעבד בשחור זכאית לפיצויים למרות שהאב לא דיווח על הכנסותיו (רכב)
ביהמ"ש: מצלמות המהירות אמינותביהמ"ש: מצלמות המהירות אמינותשרון מנדל
בית המשפט לתעבורה בבאר שבע קבע כי לא ניתן לערער על אמינותן של מצלמות המהירות החדשות. השופט: "מדובר במערכת המבצעת מדידת זמן ומרחק מדויק מאוד" (רכב, משפט)
מרדף משטרתי - צפו: ניידת משטרה נגד שני אופנועניםצפו: ניידת משטרה נגד שני אופנועניםשרון מנדל4
רוכבי אופנועים מרגישים בטוחים יחסית מפני ניידות משטרה, כאשר הם יכולים ביתר קלות להתחמק מהשוטרים. מספר פעלולנים העלו סרטון המתעד "מרדף" משטרתי מסוכן (רכב)
רכב לאחר שהתפוצץ - הרכב שלכם התפוצץ? זו לא תאונההרכב שלכם התפוצץ? זו לא תאונהענת רואה
תושב אילת נפצע ממטען שהוצמד לרכבו עקב "טעות בזיהוי" והתפוצץ בדרכו לעבודה. נדחה הערעור שלו להכיר באירוע כתאונת עבודה המזכה אותו בפיצוי מהביטוח הלאומי (רכב)
קטנוע סאן יאנג - הרכב הנגנב בישראל: קטנוע סאן יאנגהרכב הנגנב בישראל: קטנוע סאן יאנגתומר הדר
משטרת ישראל מסכמת חצי שנה של גניבותף קטנועי סאן יאנג בראש עם 903 יחידות גנובות, אחריהם קטנועי קימקו עם 497 יחידות. במקום השלישי - מיצובישי לאנסר משנות ה-90 (רכב)
מצלמה מצלמת מהירות מודרנית וידאו - מצלמות המהירות מגיעות לעירייהמצלמות המהירות מגיעות לעירייהתומר הדר
חוק ההסדרים המעודכן מעניק לרשויות המקומיות מקור הכנסה נוסף ומרחיב את מגוון עבירות התנועה שעליהן הן יוכלו להעניק קנסות. הכל על חוק ההסדרים המעודכן (אקטואליה)
מצלמה מצלמת מהירות מודרנית וידאו - מבוכה למצלמות: המהירות לא ירדהמבוכה למצלמות: המהירות לא ירדהתומר הדר1
לפי סקר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הנהגים העלו את מהירות נסיעתם אחרי שעברו את המצלמות החדשות, ואף הגיעו למהירויות גבוהות מזו שנסעו בשנת 2011 (כלכלה, רכב)
מצלמה מצלמת מהירות מודרנית וידאו - מצלמות המהירות, למה הן נחוצות?מצלמות המהירות, למה הן נחוצות?תומר הדר2
פאנל שעסק ביעילותן של מצלמות המהירות החדשות הגיע למסקנה כי העבירה החמורה ביותר היא נהיגה במהירות מופרזת. בחינה של הגורמים לתאונות מעלה תמונה אחרת (רכב)
מצלמה מצלמת מהירות מודרנית וידאו - מצלמת מהירות ראשונה בכביש 5מצלמת מהירות ראשונה בכביש 5תומר הדר
לפי כמה ימים הותקנה המצלמה - המודדת את מהירותן של מכוניות החולפות על פני שני פסים אלקטרו-מגנטיים הטמונים בכביש. היא מוקמה במרחק של כ-300 מטר ממחלף ירקונים (ארץ)
הילדים רבים. בטוחים שכדאי להתערב?הילדים רבים. בטוחים שכדאי להתערב?כיכר השבת
אתם בטח מכירים את זה, אתם עסוקים בתפעול הבית, גיהוץ, בישול, אפיה, ניקיון, ואז הילדים מתחילים לריב. מתי אנחנו ההורים צריכים לקחת החלטה ולהתערב בריב? והאם כדאי שנתפוס את משרת השופט או שעדיף לתת לצדדים פשוט לטעון את טענותיהם ולהתפשר בינהם?
נתקלים בקשיים בחינוך הילדים? מדריך מיוחדנתקלים בקשיים בחינוך הילדים? מדריך מיוחדכיכר השבת
חשבתם פעם למה לכל מקצוע שכמעט קיים צריך לעבור שיעורי הכנה לפני תחילת העבודה, ורק בתחום חינוך הילדים מצפים מאיתנו לנחות ישר לתחום ללא שום הכנה מוקדמת? אם גם אתם הורים שנתקלים בקשיים או שאתם מכירים הורים כאלה, הכתבה הזאת מיועדת בשבילכם (מדריך, חינוך ילדים)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

כיכר facebook