סורוצקין  שטיסל  ווקאלי  לחמניות
ריקוד הדגלים - אירועי יום ירושלים • כל הסדרי התנועהאירועי יום ירושלים • כל הסדרי התנועהכיכר השבת
היערכות משטרת ישראל לאירועי יום ירושלים: אירוע לציון 50 שנה לשחרור ירושלים, 'ריקוד הדגלים', טקס ממלכתי בגבעת התחמושת והילולת שמואל הנביא • כל הפרטים (משטרה)
ח"כ גפני נקנס קלות על מהירות מופרזתח"כ גפני נקנס קלות על מהירות מופרזתדניאל הרץ2
זו לא הפעם הראשונה של חבר הכנסת שרכבו נתפס נוסע במהירות מופרזת אלא שבבית המשפט פספסו את ההרשעה הקודמת רק לפני כחודשיים והקלו בעונשו (משטרה ומשפט)
ניסה להכין את אשתו לטסט ועוכב לחקירהניסה להכין את אשתו לטסט ועוכב לחקירהדניאל הרץ
בפעילות משטרתית בנתניה, עצרו השוטרים נהגת שעוררה את חשדם אך אז הם הופתעו לראות שהיא מחליפה מקומות עם בעלה שישב לצדה, שתירץ את פשר ההחלפה (אקטואליה)
פרץ לרכבים עם שלט אוניברסלי ונעצרפרץ לרכבים עם שלט אוניברסלי ונעצרדניאל הרץ
חשד: פרץ לארבעה רכבים בחניון של אולם אירועים בלוד בעזרת שלט אוניברסלי. החשוד ניסה להימלט מהמקום באמצעות אופניים חשמליים אך נלכד בידי השוטרים (משטרה)
הטרקטור שהושבת - נהג בטרקטור ללא רישיון ובשלילה ונעצרנהג בטרקטור ללא רישיון ובשלילה ונעצרדניאל הרץ
נהג שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם ויום קודם לכן גם נאסר עליו לעשות רישיון, נסע בטרקטור והסיע עמו נער בן 15. הוא נעצר ונכלא לצורך הארכת מעצרו בביהמ"ש (רכב, משטרה)
עמדת ה"שליטה" בזיופים - מצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריהמצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריהדניאל הרץ1
מערכת משוכללת תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, לזיוף תוצאות מבחני התיאוריה בבאר שבע, נחשפה ע״י חוקרי משטרת ישראל. 4 חשודים נעצרו, כתב אישום יוגש (משטרה)
נתפס משוחח בנייד ומחזיק נייד ביד השנייהנתפס משוחח בנייד ומחזיק נייד ביד השנייהדניאל הרץ
נהג תושב הצפון נתפס משוחח בנייד בזמן נהיגה וידו השנייה אוחזת במכשיר נייד נוסף, אז מי אוחז בהגה? מתברר שאף אחד שמחזיק ברישיון נהיגה. הוא נעצר ונכלא (משטרה, רכב)
דו"ח: בתי המשפט מקלים על עברייני תנועהדו"ח: בתי המשפט מקלים על עברייני תנועהדניאל הרץ
דו"ח מיוחד של אגף המחקר של המשטרה חושף כי בתי המשפט מקלים מאד גם מול עברייני התנועה הקשים. רוב רובם של המקרים מסתיימים ללא מאסר בפועל (רכב, משטרה)
צומת בית דגן - צומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושניצומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושניכיכר השבת
המשטרה הודיעה כי החל מהשעה 10 בלילה בליל ראשון ושני ועד לשעה חמש לפנות בוקר ייחסמו שני נתיבי תנועה בכביש 44 בשל עבודות בכביש. עומסי תנועה צפויים במקום (רכב)
אילוסטרציה - כך תנהגו נכון ובטוח - גם בימי בין הזמניםכך תנהגו נכון ובטוח - גם בימי בין הזמניםכיכר השבת
לקראת ימי בין הזמנים במשטרה מפרסמים סדרת המלצות בטיחות לנהגים, במיוחד אלו שפחות מנוסים ומורגלים בנהיגה, אך נוהגים ברכבים שכורים בימי בין הזמנים (משטרה, רכב)
נעצר בלי רישיון על קטנוע העומד לפירוקנעצר בלי רישיון על קטנוע העומד לפירוקדניאל הרץ1
השוטרים הירושלמים שעצרו רוכב קטנוע שנסע בצורה מעוררת חשד גילו קטין בן 17 שנעצר בחשד לנהיגה בקטנוע שהורד לפירוק וללא רישיון נהיגה. הקטנוע נשלח להשמדה (רכב)
גנבו מרצדס בעזרת... מחשב ניידגנבו מרצדס בעזרת... מחשב ניידכיכר השבת
שני גנבים צולמו כשהם גונבים מרצדס חדשה ויוקרתית באמצעות מחשב נייד שאפשר להם ככל הנראה להתגבר על מערכת הנעילה המודרנית של הרכב ולגנוב אותו בקלות (רכב)
המשאית נעצרה עם 4.4 טון מעל המותרהמשאית נעצרה עם 4.4 טון מעל המותרדניאל הרץ1
נהג חדש הסיע משאית עם משקל חורג של 4.4 טון וטען אני חדש בעסק הזה אף אחד לא שקל אותי בעבודה לפני שיצאתי לנסיעה״. רשיונו נשלל והוא זומן לבית המשפט (משטרה, רכב)
אל על תשלם 92 אלף ש"ח פיצויים לנוסעיםאל על תשלם 92 אלף ש"ח פיצויים לנוסעיםכיכר השבת
נוסעי אל-על ממוסקבה לישראל שטיסתם נדחתה ב-17 שעות יקבלו כל אחד פיצויים של כ-2000 ש"ח זאת לפי פסיקת בית המשפט שקבע כי התקלה אינה "נסיבות מיוחדות" (משפט)
רישיון של נהג נפסל בגלל טעות בהקלדהרישיון של נהג נפסל בגלל טעות בהקלדהדניאל הרץ
נהג שזומן לבית המשפט לאחר שנתפס במהירות גבוהה על ידי מצלמות המהירות - שאמינותן מוטלת בספק, הופתע לגלות כי טעות הקלדה גרמה לכך שרישיונו נפסל לחודשיים (רכב)
ממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חדניאל הרץ5
מחר ייכנסו לתוקף הקנסות המוגדלים על מספר עבירות תנועה חמורות ביניהם נסיעה ברמזור אדום, נהיגה מעל המהירות המותרת ונסיעה ללא רישיון רכב בתוקף (רכב)
דהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידייםדהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידייםכיכר השבת4
"התינוק היה רעב יש לו כיסא מאחורה", זה התירוץ של האם שנתפסה על ידי השוטרים כשהתינוק בידיה במושב הקדמי ברכב שנסע במהירות של 147 קמ"ש בכביש 1 (אקטואליה)
קיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצרקיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצרדניאל הרץ
כעס על דו"ח חניה שקיבל, השליך את הדו"ח לפח והתלונן במשטרה שרכבו נגנב. בעקבות פעילות חקירתית מקצועית שכללה סריקת מצלמות הובררה האמת והמתלונן נעצר (רכב)
אילוסטורציה - דו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראלדו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראלדניאל הרץ3
דו"ח "רחובות אדומים" של משטרת ישראל לשנת 2017 חושף את רשימת הרחובות הכי מסוכנים בישראל מבחינת מספר תאונות הדרכים וחומרתן כדי להתאים את האכיפה (בטיחות)
למרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהלמרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהדניאל הרץ
מצלמות המהירות שהותקנו בשנים האחרונות מכניסות כסף רב אך לא מצליחות להוריד את מספר ההרוגים בדרכים כשבמקביל בית המשפט יכריע אם הן בכלל אמינות (רכב)
מצלמת מהירות. אילוסטרציה - "מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות""מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות"אלי רוטמן1
האם עשרות אלפי נהגים שילמו קנסות - לשווא? נציג המשטרה הודה כי מערכת מצלמות המהירות מעולם לא נבדקה כיאות. הוגשה תביעה ייצוגית בסך 70 מיליון ש"ח (רכב)
הרכב שהושבת - הסיעה את ילדיה למרות שלא הוציאה רישיוןהסיעה את ילדיה למרות שלא הוציאה רישיוןקובי רוזן3
תושבת הישוב בני עי"ש נעצרה ע"י המשטרה בעת שהסיעה את ילדיה לגן ולבית הספר, וזאת על אף שלא הוציאה רישיון נהיגה מעולם. "מה נזכרתם אחרי 25 שנה", טענה (חדשות)
עשיתם תאונה? מחשב הרכב יחשוף אתכםעשיתם תאונה? מחשב הרכב יחשוף אתכםדניאל הרץ
המשטרה רכשה מערכת CDR המסוגלת לשאוב מידע שנאגר במחשב הרכב במשך 6 הדקות שקדמו לתאונה, כדי לחשוף את פעולות הנהג לפני התאונה ולהבין את סיבותיה (משטרה)
המיניבוס בכפר הסיע 28 ילדים, במקום 16המיניבוס בכפר הסיע 28 ילדים, במקום 16אלי רוטמן
משטרת ישראל הגבירה מאוד לאחרונה את האכיפה על עבירות התנועה במגזר הערבי, והמקרה שבכותרת הוא רק אחד מני רבים הגורמים לגל התאונות הקטלניות במגזר (בארץ)
אימת הנהגים: המכשיר החדש של המשטרהאימת הנהגים: המכשיר החדש של המשטרהדניאל הרץ9
נגמרו הסיפורים: מחשב 'עיני הנץ' שהותקן לאחרונה בניידות, נותן לשוטרים, במקום, מידע מהיר על הרכבים שעוברים מולם וזאת מבלי להזדקק לכל פעולה נוספת (רכב, משטרה ומשפט)
נסעתם באור אדום? תקנסו ב-1,500 שקליםנסעתם באור אדום? תקנסו ב-1,500 שקליםדניאל הרץ1
ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה את תקנות התעבורה החדשות לפיהן יוחמרו הקנסות בחלק מעבירות התנועה החמורות דוגמת נסיעה באדום או מהירות גבוהה (רכב, משפט)

משטרה ומשפט

מדור רכב של כיכר השבת מביא לכם את כל החדשות העדכניות מעולם המשטרה והמשפט הנוגעים לדיני התעבורה, עבירות תנועה ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים