הרב שטיינמן  שטיינמן  מסתערבים  חיים ישראל
כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימינילחוצים? כך תדעו בקלות האם ילדכם שמאלי או ימיני
כ"ו בכסלו תשעח | 14.12.17
פעם, כשילד גילה סימני איטרות, נהגו בו ביד קשה כדי שיהפוך להיות ימיני, היום השיטות רוככו וכבר לא מתעללים בילדים אך הם עדיין עוברים הליך היימנה שלא בהכרח טוב להם (הורים)
להישמר מפני שריפות בבתים. אילוסטרציה - בחורף עולה כמות השריפות בבתים - כך תשמרובחורף עולה כמות השריפות בבתים - כך תשמרוkikar.co.il בשיתוף כבאות והצלה בישראל
בוקר מוצלח לא תלוי רק בקפה. נסו מים, למשל - לא רק קפה: 6 דרכים לבוקר מוצלח יותרלא רק קפה: 6 דרכים לבוקר מוצלח יותרכיכר השבת2
השולחן ערוך נפתח במילים "יתגבר כארי לעמוד בבוקר לעבודת בוראו" ומסתבר שלקום בבוקר זאת משימה לא פשוטה ללא מעט אנשים. איך עושים את זה נכון? (אימון אישי)
בוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעבוטל המכס על מוצרי תינוקות, משקפיים ועדשות מגעכיכר השבת5
בנוסף, חתם שר האוצר גם על צו המבטל את המס על משקפי ראיה ועדשות מגע. הצו יהיה בתוקף עד לסוף השנה הבאה ובהתאם לתוצאות יוחלט אם ימשיך הצו או שלא (משפחה)
סיפור לילדים: האדמו"ר הזקן בחתונה מיוחדת • צפוסיפור לילדים: האדמו"ר הזקן בחתונה מיוחדת • צפוכיכר השבת4
הרב עידו וובר בפינה מיוחדת ב"כיכר השבת": סיפור לילדים לפני השינה - בליווי ניגון מיוחד של גיטרה • והערב: סיפור מרתק על האדמו"ר הזקן בחתונה מיוחדת • צפו בווידאו (משפחה)
אילוסטרציה - חינוך או אילוף // טור חובה להורים ולמחנכים
חינוך ילדיםחינוך או אילוף // טור חובה להורים ולמחנכים

אנו רגילים שמטרה מרכזית בחינוך הינה להורות לילדים את הנכון והטוב, ולחייב שישמעו בקולנו - "סמכות הורית". אך האם אכן זו המטרה שאנו רוצים להגיע עם ילדינו בחינוכם? (הורים)

לא עוד קמפיינים כואבים. אילוסטרציה - בקהילות מבינים: לא עוד קמפיינים כואבים
בביתבקהילות מבינים: לא עוד קמפיינים כואבים

הפתרון של חסידויות וחצרות רבות הוא יצירת מסגרת ביטוח קולקטיבי לכלל חברי הקהילה. עלות הביטוח, עבור כל אחד מהחסידים, היא נמוכה במיוחד אך הם מקבלים סל שירותים רחב מאוד (בריאות, שיווקי)

סיפור לילדים: בחור הישיבה הגובר ביצרו • צפו
בביתסיפור לילדים: בחור הישיבה הגובר ביצרו • צפו

הרב עידו וובר בפינה מיוחדת ב"כיכר השבת": סיפור לילדים לפני השינה - בליווי ניגון מיוחד של גיטרה • והערב: סיפור מרתק על בחור הישיבה הגובר ביצרו • צפו בווידאו (משפחה)

משפחה

משפחה היא מערכת עדינה ומורכבת מזוגיות, שלום בית וחינוך הילדים. במדור משפחה של כיכר השבת, תמצאו כתבות מרתקות, מאמרים מדעיים ועצות מומחים למשפחה החרדית

כיכר facebook
משתתף בתכנית, באמירה ישירה וכנה - חתונה ממבט ראשון או "עד שיראנה"? / טור
הרב נחמיה היילברון
חתונה ממבט ראשון או "עד שיראנה"? / טור
י"א בחשוון תשעח26
האם אתם יודעים מי יהיה האושפיזין שלכם?
אברהם רקובסקי
האם אתם יודעים מי יהיה האושפיזין שלכם?
י"ג בתשרי תשעח4
הנקראים
המדוברים