מלך..  הרב גרוסמן  מוטי..  קינדרלעך
וילונות לאמבטיה בכלפה. - לשדרג את הבית: וילונות בד צבעוניים לאמבטיהלשדרג את הבית: וילונות בד צבעוניים לאמבטיה
כ"ה באב תשעז | 17.08.17
עוברים דירה? כל הטיפים לריהוט נכון ומעוצב. אילוסטרציה - עוברים דירה? כל הטיפים לריהוט נכון ומעוצבעוברים דירה? כל הטיפים לריהוט נכון ומעוצבkikar.co.il בשיתוף american comfort
מעבר דירה הוא הזדמנות מצוינת לרהט מחדש את הבית ולהתאים אותו לצרכי המשפחה. עם זאת, כדאי גם לדעת מה לקנות ומה להביא מהבית הישן, לקבוע סדר עדיפויות כדי לא לחרוג מהתקציב ולהתרשם מסגנונות עיצוב שונים (בית וסטייל, שיווקי)
טכנולוגיית  'AddWash' המאפשרת להוסיף כביסה באמצע. - פשוט להוסיף בגד באמצע הכביסה - אפשרי?פשוט להוסיף בגד באמצע הכביסה - אפשרי?kikar.co.il בשיתוף סמליין
מכירים את זה שאוספים את כל הכביסה של כל המשפחה, סורקים את הבית לראות שלא שכחנו כלום, מפעילים את המכונה ומגלים ששכחנו להכניס גרב או פריט אחר? לראשונה בעולם טכנולוגיית AddWash הבלעדית לסמסונג, מאפשרת להוסיף בקלות ובמהירות פריטי ביגוד שנשכחו גם לאחר שתוכנית הכביסה כבר החלה (נקיון, שיווקי)
מפלי שוקולד - גולת הכותרת של בר המתוקים. - מה הופך אירוע למושלם? תשובה נכונה: מפלי שוקולדמה הופך אירוע למושלם? תשובה נכונה: מפלי שוקולדkikar.co.il בשיתוף בר מתוקים לאירועים27
כל אירוע הופך לשמח יותר אם יש בו גם בר מתוקים, אבל לא מאלו הפשוטים: מגשי פירות צבעוניים ומעוצבים, מאפים מתוקים, וכמובן גולת הכותרת: מפלי שוקולד נוטפים שלא רק הילדים לא יכולים להתאפק מלגשת אליהם מייד (סטייל, שיווקי)
גיוון ואיכות בבגדים. מותג catimini. - מה היה קורה אם כולם היו לובשים את אותם בגדים?מה היה קורה אם כולם היו לובשים את אותם בגדים?kikar.co.il בשיתוף catimini3
היצירתיות ועידוד למחשבה מקורית, הן חלק חשוב מהתפתחות הילד. דרך אחת להביא דרור לילד להביע את עצמו קשורה לבגדים אותו הוא בוחר ללבוש. כל מה שצריך עכשיו זו רק קולקצייה צבעונית שתביא לו את מגוון האפשרויות לבחור (אופנה וסטייל, שיווקי)
כביסה נערמת. אילוסטרציה - ככה תנצחו גם את הכתמים שהתייבשו בתשעת הימים
נקיון וארגוןככה תנצחו גם את הכתמים שהתייבשו בתשעת הימים

תשעת הימים כבר כמעט מאחורינו והכתמים שהתייבשו והצטברו על הבגדים מאיימים עלינו, עשרות עד מאות פריטי לבוש מונחים בסל הכביסה כבר יותר מיום או יומיים ועליהם מגוון כתמים שגורמים לנו לחשוש שהם לא ירדו עוד לעולם (ניקיון, שיווקי)

כתמים שרק מחכים לכביסה. אילוסטרציה - איך נציל את הבגדים מהכתמים שמצטברים בתשעת הימים?
נקיון וארגוןאיך נציל את הבגדים מהכתמים שמצטברים בתשעת הימים?

במשך שבוע וחצי עוברות המחשבות שטורדות את מנוחתנו: ערימות הכביסה מלאות הכתמים שמחכות לאחרי תשעה באב, והכתמים מתייבשים ונעשים קשים יותר, ומי יודע אם הבגדים ישובו להיות נקיים כבעבר. אולי הגיע הזמן לוותר ולזרוק את כל הכביסה לפח? (ניקיון)

נצלו את השטח - הטיפים שיהפכו כל דירה קטנטנה למדהימה
עיצוב פניםהטיפים שיהפכו כל דירה קטנטנה למדהימה

מצוקת הדיור מאלצת רבים מאיתנו להתפשר על דירות קטנות ממה שחלמנו. איך תהפכו את הדירה הקטנה למקום נעים יותר? לפניכם הטיפים שיעשו לכם סדר בדירה ובראש (עיצוב)

האחוזה - הבית היקר ביותר בשוויץ מוצע תמורת 72 מיליון דולר
עיצוב פניםהבית היקר ביותר בשוויץ מוצע תמורת 72 מיליון דולר

אחוזת "דומיין פרה סאן ז'אן" ממוקמת בפרבר היוקרתי ואנדוברה הסמוך לג'נבה וכוללת מרתף יינות, אורווה שהוסבה לבית אורחים, מבנה למגורי צוות ונוף המשקיף למון בלאן. צפו בתמונות

שואפת לשיק אירופאי מעודכן? לכי על מטפחת
אופנהשואפת לשיק אירופאי מעודכן? לכי על מטפחת

איך להפוך את חבישת כיסויי הראש לחוויה מעצימה, איכותית ואופנתית לא פחות - כבר למעלה מעשור (יופי, אופנה)

המוצר המסוכן - אזהרה: סכנת התחשמלות במברשת חשמלית
אופנהאזהרה: סכנת התחשמלות במברשת חשמלית

הממונה על התקינה הוציא אזהרה לציבור על ליקויים חמורים במוצר מברשת חשמלית המשווק באתרי האינטרנט ויכול לגרום לסכנה למשתמשים. בנוסף ננקטו הליכים נגד המשווק (סטייל)

ארכיטקטורה מרהיבה מבתי הכנסת בעולם • צפו
אל תפספסו ארכיטקטורה מרהיבה מבתי הכנסת בעולם • צפו

הצלם יוסי זיליגר צילם את בית הכנסת הגדול בבודפסט שבהונגריה ואת בית הכנסת המיוחד בעיר ליפטובסקי מיקולס שבסלובקיה למרגלות הרי הטטרה (אל תפספסו, בית וסטייל)

סיור ויזואלי של בוגרות השלוחה החרדית במעלה
אל תפספסו סיור ויזואלי של בוגרות השלוחה החרדית במעלה

השבוע נפתחה התערוכה השנתית של בוגרות מחזור ג' בשלוחה החרדית של ביה"ס מעלה בירושלים. התערוכה היוותה מעין גלריה חזותית, שהכילה פרויקטים אישיים וקבוצתיים של כל סטודנטית והתקיימה ב'גולה', טרמינל אירועים והופעות של תרבות יהודית, במתחם התחנה הישנה בירושלים (סטייל, שיווקי)

בית וסטייל

בית אופנה לציבור החרדי בארץ ובעולם: חדשות על אופנה, מעצבים, איפור, יופי, עיצובים והכל בסטייל. פאשניסטה דתייה? זה המקום בשבילך.

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
הלברטל: הפאות משתלטות על הרחוב הספרדי
י"ז בסיון תשעז260
הנקראים
המדוברים