גד אלבז  מנחה  גרוס  חנוכה
כל משפחה חרדית צריכה אחד כזה - ארון ספרים מדליק שכל משפחה חרדית צריכהצפו: ארון ספרים שהוא בעצם דלת סודית לחדר נוסף
כ"ד בטבת תשעז | 22.01.17
ללא ספק, זה ארון הספרים שכל משפחה חרדית צריכה: במקום לבזבז שטח עם דלת רגילה, חלק מארון הספרים הוא בעצם דלת סודית לחדר נוסף. כך תנסו את זה בבית (עיצוב פנים, בבית)
הבית (?) היקר ביותר בארה"ב - יש לאן לשאוף: כך נראה הבית היקר ביותר בארה"ביש לאן לשאוף: כך נראה הבית היקר ביותר בארה"בכיכר השבת1
קצת הגזמנו שקראנו לזה "בית", כי מדובר במבנה עצום בעל 4 מפלסים שכולל 2 סוויטות להורים (למה?), 10 חדרי ילדים ענקיים, ו -יושבים? - 21 חדרי אמבטיה. לראות ולא להאמין
מלניה טראמפ. צנועה ומתוחכמת - מלניה טראמפ: לוק צנוע אחד שווה אלף מיליםמלניה טראמפ: לוק צנוע אחד שווה אלף מיליםרחלי פרייפלד
אז מה עומד מאחורי בחירתה של אשת הנשיא המושבע בחליפה אלגנטית ולגמרי צנועה? בלוק אחד היא הצליחה להעביר כמה מסרים, ואנחנו כאן כדי לתמלל אותם (אופנה)
מבטיחה את הקפה הטוב בעולם - המכונה שמבטיחה לכם את הקפה הטוב בעולםהמכונה שמבטיחה לכם את הקפה הטוב בעולםכיכר השבת2
אם לשפוט לפי כמות הזהב שהיא מכילה, אז יש מצב שהיא צודקת ומספקת את הקפה הטוב בעולם. הכירו את מכונת הקפה המלכותית מצרפת (עיצוב, סטייל)
שאני אשפשף? מה פתאום! - צפו: 6 טריקים יעילים לניקוי כלי מטבח עקשנייםצפו: 6 טריקים יעילים לניקוי כלי מטבח עקשנייםכיכר השבת3
מוותרים על הכנת השייק - כי למי יש עצבים לנקות את הבלנדר? מחכים שעות לסיר שהשרתם במלא מים כי התחתית שלו נשרפה כליל? לא עוד (ניקיון וארגון, בבית)
חולצות לבנות לשבת, אפשרי? וניש קליה. אילוסטרציה - איך לשמור על החולצות הלבנות בוהקות לאורך זמן
נקיון וארגוןאיך לשמור על החולצות הלבנות בוהקות לאורך זמן

להצליח לשמור על חולצות השבת לבנות לאורך זמן, זהו אתגר גם לעקרות הבית המנוסות ביותר. בהגיע השבת, כשכל בני המשפחה ישובים סביב השולחן, וחולצות השבת לבנות ומבהיקות, אתם תדעו למה (נקיון, שיווקי)

לא תאמינו מה מסתתר שם בפנים - דוחה: מה קורה למצעים שלא כובסו מספיק
נקיון וארגוןדוחה: מה קורה למצעים שלא כובסו מספיק

אוקיי, יש סיכוי גבוה שהמיטה שלכם היא חממת חיידקים פוריה ומלבלבת. הסיבה? אתם לא מחליפים ומכבסים מספיק את המצעים שעליה (ניקיון, בריאות)

השולחן שישנה לגמרי את יום העבודה שלכם - השולחן שישנה לגמרי את יום העבודה שלכם
עיצוב פניםהשולחן שישנה לגמרי את יום העבודה שלכם

כולכם תסכימו שאין כמו תנומה קצרה ויעילה באמצע יום עבודה מתיש, בטח אחד כזה שכולל ישיבה ממושכת מול מחשב או מסמכים צפופי אותיות. אז הנה הפתרון (עיצוב)

טרנדים אאוט, בז' אין - אל תאמינו למעצבים שמציעים לכם צבעים טרנדיים
עיצוב פניםאל תאמינו למעצבים שמציעים לכם צבעים טרנדיים

מסתבר שהדיבורים על מותו של הבז' היו מוקדמים מדי. לפי מחקרים, כל "הצבעים הטרנדיים של השנה" שגויים לחלוטין ויש צבע אחד שאתם באמת צריכים (עיצוב פנים, סטייל)

בוחרת בפוליטיקה. איוונקה טראמפ - בוחרת בפוליטיקה: איוונקה טראמפ נפרדת מהמותג שלה
אופנהבוחרת בפוליטיקה: איוונקה טראמפ נפרדת מהמותג שלה

על רקע ההשבעה המתקרבת לנשיאות בארה"ב, איוונקה טראמפ נפרדת ממותג האופנה שלה שנקרא על שמה ובוחרת לסייע לאביה בתפקידו החדש (אופנה, חדשות)

קניון רמות במבצעי סוף עונה מיוחדים - מבצעים חמים במיוחד לחורף שכדאי לא לפספס
אופנהמבצעים חמים במיוחד לחורף שכדאי לא לפספס

קניון רמות מציג סוף עונה עם הנחות ענק. ביגוד, פיאות, משקפיים, תיקים, תכשיטים, ספרים ועד מגוון מוצרי המזון. על מבחר מותגים תקבלו מבצעים חסרי תקדים. ירושלמים? הרווחתם בענק (אל תפספסו, שיווקי)

ככה אמור להיראות חורף - 10 תמונות שיזכירו לכם איך אמור להיראות חורף
אל תפספסו 10 תמונות שיזכירו לכם איך אמור להיראות חורף

תכל'ס? לא פייר שרק ירושלמים וצפוניים זוכים למחוות ממנו. אבל היי, תמיד אפשר לצפות בתמונות שלו ולהיזכר איך חורף אמור להיראות באמת (אינסטגרם, בעולם)

יש חיים אחרי איקאה? ובכן, כן - יש מצב שאתם מבוגרים מכדי לקנות באיקאה
אל תפספסו יש מצב שאתם מבוגרים מכדי לקנות באיקאה

עתידות: גם אם כרגע אתם מכורים, יש סיכוי גבוה שיבוא יום בו תנטשו את ענקית הריהוט והכלים השבדית "איקאה" לטובת-- רגע, לטובת מה בעצם? (עיצוב, חדשות)

בית וסטייל

בית אופנה לציבור החרדי בארץ ובעולם: חדשות על אופנה, מעצבים, איפור, יופי, עיצובים והכל בסטייל. פאשניסטה דתייה? זה המקום בשבילך.

עדכונים
כיכר facebook