מלך..  הרנטגן  ישי לפידות  מוטי..
עידן יצחקיאן ו'אשתדלותא' - "אבינו רענו"עידן יצחקיאן ו'אשתדלותא' - "אבינו רענו"יאיר טוקר
הזמר-יוצר עידן יצחקיאן מתוך אלבום בכורה עליו הוא שוקד בימים אלו יחד עם המוזיקאי והמלחין שלומי אגמון. יצחקיאן חוזר בתשובה בוגר בית הספר למוזיקה רימון (סינגלים וקליפים)
אוראל אברהם לוי בסינגל בכורה - "בברחי"אוראל אברהם לוי בסינגל בכורה - "בברחי"כיכר השבת4
הזמר ונגן חליל הנאי, אוראל אברהם לוי בסינגל בכורה בלחן חדש מתוך התהילים פרק ג'. כצפוי השיר נפתח ב"תקסים" - קטע סולו מרגש של חליל הנאי של לוי (סינגלים וקליפים)
הזמר מנחם פרנקל בסינגל בכורה מרגשהזמר מנחם פרנקל בסינגל בכורה מרגשיאיר טוקר
סינגל בכורה לזמר מנחם פרנקל שאחראי גם ללחן. פרנקל בחר לעיבוד ולהפקה המוזיקלית את המעבד והקלידן ערן קליין ואת הכנר ואיש החלילים ניר מוצרי (סינגלים וקליפים)
זאנוויל, זמירות וילד הפלא אלי קוניג מרגשיםזאנוויל, זמירות וילד הפלא אלי קוניג מרגשיםיאיר טוקר
זאנוויל ויינברגר יחד עם מקהלת זמירות וילד הפלא אלי קוניג מבצעים בליוויה של תזמורת סימפיני של המעבד פיני אסטרייכר את שירו של יידל ורדיגר בגרסה מרגשת (קליפים)
אריאל זילבר שר על אלאור עזריה • צפואריאל זילבר שר על אלאור עזריה • צפוכיכר השבת23
"להרים הראש ולא לחשוש", זה שם השיר שכתב, הלחין וגם שר, הזמר אריאל זילבר, על החייל היורה אלאור אזריה • "אלאור אזריה אתה הוא הגיבור, ויש עוד חיילים כמוך שם בבור" (סינגל)
המתנה שהכין זאנוויל לחתונתו: 'עד הנה' מרגשהמתנה שהכין זאנוויל לחתונתו: 'עד הנה' מרגשיאיר טוקר1
בעקבות הלחץ של ערב שמחת הכלולות שלו, לא הספיק זאנוויל וינברגר לסיים את מלאכת הפקת השיר החדש. כך שהוא יוצא לאור רק היום, לרגל ה'שבע ברכות' האחרון (סינגל)
להקת jew2 בסינגל חדש - נעבור גם את זהלהקת jew2 בסינגל חדש - נעבור גם את זהנתנאל לייפר12
להקת הפופ האלקטרוני של נתי שיש ואבירם שוקרון בהפקתו המוזיקלית של טל יוגב בסינגל חדש וקופצני המלווה בקליפ מילים מרהיב בביצועו של יעקב אסרף (סינגלים וקליפים)
דודי קאליש ומקהלת זימרה במחרוזת שמחהדודי קאליש ומקהלת זימרה במחרוזת שמחהיאיר טוקר1
המנצח דודי קאליש באירוע הדינר של "ילדי" תשע"ו מונטריאול, קנדה. קאליש ניצח על תזמורת הענק ועל מקהלת זימרה אליה הצטרפה גם מקהלת ילדים (סינגלים וקליפים)
בן שמעון לייב: שמואלי אונגר בקומזיץ ייחודיבן שמעון לייב: שמואלי אונגר בקומזיץ ייחודיכיכר השבת3
הזמר שמואלי אונגר התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בסינגל חדשבעל המנגן הרב שלמה טויסיג בסינגל חדשיאיר טוקר2
הלחן של ר' משולם גרינברגר העיבוד של רולי אזרחי והביצוע של בעל המנגן החסידי הרב שלמה טויסיג במסר של אמונה וביטחון על בסיס אמרה חסידית מוכרת (סיגנלים וקליפים)
הזמר יומי לואי במחרוזת ריקודים סוערתהזמר יומי לואי במחרוזת ריקודים סוערתיאיר טוקר2
צפו במחרוזת חתונה מלהיבה בביצועו של הזמר יומי לואי חלק מעוד הפקה יוקרתית של ארי טייטלבוים גם הפעם בניצוחו של המעבד האגדי ישראל לאם (סינגלים וקליפים)
איתן קלינמן בשיר מרגש לזכר אביו - "קדיש יתום"איתן קלינמן בשיר מרגש לזכר אביו - "קדיש יתום"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר, איתן קלינמן בסינגל חדש לאחר שני אלבומים. השיר נכתב לרגל סיום 12 חודש לפטירתו של אביו, שיר געגועים וחיבור. על ההפקה המוזיקלית עידו גונן (סינגלים)
עקיבא גלב בליווי סימפוני במחרוזת מרגשתעקיבא גלב בליווי סימפוני במחרוזת מרגשתיאיר טוקר
הזמר עקיבא גלב מבצע מחרוזת שירים מרגשים בניצוחו ועיבודו של יידל רוזנפלד. השירים המוכרים זכו לעיבודים מיוחדים לערב בו צולם הקליפ. צפו בביצוע (סינגלים וקליפים)
שי ברק מגייר להיט לועזי והופך אותו לשיר חופהשי ברק מגייר להיט לועזי והופך אותו לשיר חופהיאיר טוקר14
המוזיקאי והמעבד שי ברק מגלה שהוא יודע גם לתת בקולו ולשיר, כשהפעם מדובר בגרסת כיסוי לשיר לועזי שהולבש על מילות החופה "אשר ברא" (סינגלים וקליפים)
משה נריה כורסיה בסינגל חדש: "לא מבינה"משה נריה כורסיה בסינגל חדש: "לא מבינה"יאיר טוקר4
משה נריה כורסיה, מוסיקאי יוצר, בן 25 מנוף איילון, בהכשרתו מחנך, עובד בחודשים האחרונים על אלבום בכורה, וכעת משיק סינגל חדש - "לא מבינה", אותו כתב והלחין. האזינו (מוזיקה)
אלעד שער בסינגל חדש – "קורא בשמך" | האזינואלעד שער בסינגל חדש – "קורא בשמך" | האזינויאיר טוקר10
בעיצומו של החורף הסגרירי, משיק הזמר אלעד שער סינגל חדש שיעשה לכם חם בלב. "קורא בשמך" – הינו פרי שיתוף פעולה של שער, עם הזמר והמוסיקאי איתי עמרן (מוזיקה)
יוני גנוט בסינגל לבנו - "הפכת אותי לאבא"יוני גנוט בסינגל לבנו - "הפכת אותי לאבא"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר יוני גנוט בסינגל נוסף מתוך אלבומו החדש 'דבר איתי באדמית'. גנוט אחראי ללחן והמילים המרגשות ואילו לעיבוד המוזיקלי הוא חבר לשמוליק דניאל (סינגלים וקליפים)
יעקב ברינה בסינגל ראשון מהאלבום השנייעקב ברינה בסינגל ראשון מהאלבום השנינתנאל לייפר1
סנונית ראשונה מתוך אלבומו השני של יעקב ברינה בפרויקט 'שמיים חדשים'. שם השיר 'פיתחו לי' לחן של ברינה, גם כאן ההפקה המוזיקלית של ראובן חיון המוכשר (סינגלים וקליפים)
'שירה' ורובי בנט עם "ניגון הרכבת" • צפו'שירה' ורובי בנט עם "ניגון הרכבת" • צפויאיר טוקר2
מקהלת שירה בליווי תזמורתו של רובי בנט מבצעת את לחנו של ר' יידל קויפמן אידלסון הי"ד, מ"בעלי המנגנים" של חסידות מודז'יץ שנספה בשואה. הביצוע נערך בדינר של ישיבת מיר (קליפים)
בן שמעון לייב: שמחה פרידמן בקומזיץ ייחודיבן שמעון לייב: שמחה פרידמן בקומזיץ ייחודינתנאל לייפר
הזמר שמחה פרידמן התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
"יזכור אהבתם" - אלבום שמיני לפרמישלאן"יזכור אהבתם" - אלבום שמיני לפרמישלאןיאיר טוקר1
ערב שבת אופרוף לבנו של האדמו"ר הר"ר חיים אליעזר, הפיקו בחצר אלבום חדש. על ההפקה הופקד החזן/זמר אברהמי רוט שגייס את יובל סטופל לעיבודים המוזיקליים (חדשות המוזיקה)
צפו במקהלת 'יחד' ב"מחרוזת אילן" מרגשתצפו במקהלת 'יחד' ב"מחרוזת אילן" מרגשתיאיר טוקר1
לקראת שבת ט"ו בשבט, מגישים בפניכם חברי מקהלת 'יחד', לצד הבעל מנגן יענקי רובין וילד הפלא דוד פולק "מחרוזת אילן" ייחודית ומרגשת במיוחד שתכניס אתכם לאווירה (קליפים)
ארי היל וילד הפלא מוישי וויינשטאק - נשמהארי היל וילד הפלא מוישי וויינשטאק - נשמהיאיר טוקר1
ארי היל וילד הפלא מוישי וויינשטאק שרים 'נשמה' – גראמען לגמ"ח זכרון משה אנטווערפן, לזכר ולע"נ הילד היקר משה גרינפעלד ע"ה.לחן: משה קאליש, עיבוד יענקי לנדאו (סינגלים)
צל עץ תמר - עוזיה צדוק בהופעה חיהצל עץ תמר - עוזיה צדוק בהופעה חיהנתנאל לייפר26
נער הפלא עוזיה צדוק בביצוע לייב לשיר 'צל עץ תמר' שמילותיו מתאימות במיוחד לט"ו בשבט שיחול בשבת. השיר מתוך אלבום ההופעה החיה של עוזיה צדוק • צפו (קליפים)
גדי פיינגולד בקליפ חדש - "לא יודע כלום"גדי פיינגולד בקליפ חדש - "לא יודע כלום"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר גדי פיינגולד, הבעלים של אולפן ההקלטות המפורסם פלוטו, הוציא בשנה שעברה אלבום בכורה אישי ממנו יוצא קליפ חדש ומסקרן בו הוא חוזר בזמן (קליפים)
זאנוויל ויינברגר ו'אורות'- על ישראל ועל רבנןזאנוויל ויינברגר ו'אורות'- על ישראל ועל רבנןיאיר טוקר2
זאנוויל ותזמורת אורות מבצעים את יצירתו של ר' אליעזר קאליש, ממלחיני חצר בעלזא, הנפתח בקטע חזנות של החזן הנודע יעקב יצחק רוזנפלד. על העיבוד שיע ברים (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים