שירי חנוכה  חנן בן ארי  מסתערבים  ישי ריבו
'שלום עליכם' בסלסה - אחיה אשר כהן אלורו'שלום עליכם' בסלסה - אחיה אשר כהן אלורונתנאל לייפר7
סינגל קליפ שלישי מתוך אלבום של פרשנות למוסיקה יהודית של הפסנתרן והמלחין המוערך אחיה אשר כהן אלורו והפעם 'שלום עליכם' לכבוד ׳השבת העולמית׳ (סינגלים וקליפים)
לוי רובין בסינגל לרפואת חברו  - 'Hey Love'לוי רובין בסינגל לרפואת חברו - 'Hey Love'נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר לוי רובין מארה"ב בסינגל חדש אותו כתב והלחין ובעיבודו המוזיקלי של זוכה פרס הגראמי, המוזיקאי סטו ברוקס. השיר מוקדש לחברו שוע הנאבק על חייו בביה"ח (סינגלים)
הזמר חיים דבש בקאבר חדש - "מודה אני"הזמר חיים דבש בקאבר חדש - "מודה אני"יאיר טוקר5
הזמר והמפיק חיים דבש בבלדה מרגשת העונה לשם "מודה אני". זו היא גרסת קאבר לשיר לועזי מוכר במיוחד ובעיבודו המוזיקלי של יניב בלאס (סינגלים וקליפים)
יוהן מיכאל בסינגל חדש - "בואי בשלום"יוהן מיכאל בסינגל חדש - "בואי בשלום"יאיר טוקר5
הזמר החסידי מצרפת, יוהן מיכאל, בסינגל חופות חדש אותו הלחין ועיבד רפאל רייפר (סינגלים וקליפים)
רועי לביא בסינגל קליפ חדש - "כמה זה טוב"רועי לביא בסינגל קליפ חדש - "כמה זה טוב"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר רועי לביא, יוצא להקת 'התבלינים' בסינגל קליפ חדש אותו כדרכו כתב הלחין עיבד ניגן ושר באולפן החדש שלו, עם שובו לאחרונה לעיר מולדתו אילת (סינגלים וקליפים)
שמעון לביא בסינגל לזכרו של מרן זצוק"לשמעון לביא בסינגל לזכרו של מרן זצוק"ליאיר טוקר5
הזמר שמעון לביא בן ה-18 בסינגל מיוחד ביום ההילולה של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל. את המילים והלחן אסף בן סימון. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד מיקו אנג'ל (סינגלים וקליפים)
אריאל קנדאבי בסינגל חדש - "אל מול אורך"אריאל קנדאבי בסינגל חדש - "אל מול אורך"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר אריאל קנדאבי בסינגל חדש אותו הלחין ועיבד בעצמו למילותיו של תמיר גלבוע. קנדאבי בוגר להקת הרבנות הצבאית ובית הספר רימון וחבר בלהקת 'מפתח סול' (סינגלים)
מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש - "ביחד"מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש - "ביחד"יאיר טוקר11
הזמר מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש עם ילדי ארגון 'יחד'. על המילים אחראית מירי ישראלי ואילו על הלחן איצי וולדנר יחד עם שפירא כשעל העיבוד המוזיקלי אחראי איאן פרייטור (קליפם)
יוחאי מוצרי בסינגל חדש: 'מי אתה ומה אתה עושה פה'יוחאי מוצרי בסינגל חדש: 'מי אתה ומה אתה עושה פה'נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוחאי מוצרי בסינגל חדש ומסתורי המתבסס על סיפורו הנודע של רבי נחמן מברסלב 'אינדיק'. על ההפקה המוזיקלית הופקד טל תמרי (סינגלים וקליפים)
מרדכי גוטליב בסינגל קליפ חדש - כי הם חיינומרדכי גוטליב בסינגל קליפ חדש - כי הם חיינויאיר טוקר10
ר' מרדכי גוטליב בסינגל קליפ חדש, מרגש ומושקע אותו הלחין בעצמו ובעיבודו של יהודה גלילי. מתוך אלבום הבכורה שלו בהפקתו של זאבי פריד שיצא בקרוב (סינגלים וקליפים)
עקיבא מרגליות וחיים ישראל בדואט חדשעקיבא מרגליות וחיים ישראל בדואט חדשנתנאל לייפר4
הזמר עקיבא מרגליות מארח את הזמר חיים ישראל לדואט מרגש אותו הלחין בנו של מרגליות - משה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המעבד יואלי דיקמן (סינגלים וקליפים)
יאיר פלד בקליפ אנימציה חדש - 'שבת היום'יאיר פלד בקליפ אנימציה חדש - 'שבת היום'נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר יאיר פלד בקליפ אנימציה אותו יצר לשיר מתוך אלבומו הראשון "כל הזמן". השיר הולחן לזכרו של האדמו"ר החלוץ שכתב את המילים. עיבוד והפקה מוזיקלית יהודה גלאנץ (סינגלים וקליפים)
בנימין אלבז שר - הסבא בני התרגש ופרץ בבכיבנימין אלבז שר - הסבא בני התרגש ופרץ בבכייאיר טוקר43
אמש, בשמחת בר המצווה לבנימין, בנו של ענק הפופ היהודי-מזרחי גד אלבז, ביצע החתן את השיר ׳תודה׳ שכתב והלחין היוצר איציק דדיה עבור עוזיה צדוק. סב החתן, הזמר בני אלבז פרץ בבכי מרגש במהלך הביצוע (סינגלים וקליפים)
אבי קראוס והראפר ניסים בלאק בשיר לשבתאבי קראוס והראפר ניסים בלאק בשיר לשבתנתנאל לייפר11
הזמר הבריטי אבי קראוס מארח את הראפר ניסים בלאק לסינגל קליפ מקפיץ על השבת אותו הלחין קראוס בעצמו. על ההפקה המוזיקלית הופקד המפיק דין גרינפלד • צפו (קליפים)
געגועים למרן: אלנתן אברג'ל בסינגל קליפגעגועים למרן: אלנתן אברג'ל בסינגל קליפיאיר טוקר5
הזמר אלנתן אברג'ל בסינגל קליפ מרגש שכולו געגועים למרן זצוק"ל. את השיר כתבה קטרין ברכה ואילו על הלחן הנוגע והעיבוד הופקד המעבד עמוס כהן (סינגלים וקליפים)
משה דוויק בשיר על מרן הגר"ע יוסף זצ"ל • צפומשה דוויק בשיר על מרן הגר"ע יוסף זצ"ל • צפוכיכר השבת57
לקראת יום השנה הרביעי לפטירתו של מרן מאור ישראל רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, מוציא לאור הזמר משה דוויק, שיר מיוחד ומרגש לזכרו – "רועה נאמן" • צפו בקליפ המרגש (מוזיקה)
קליפ חתונות חדש לשמעון טובול • צפוקליפ חתונות חדש לשמעון טובול • צפוכיכר השבת26
לאחר שביסס את מעמדו כאחד מזמרי החתונות המצליחים בציבור החרדי, מגיש כעת כוכב הזמר החסידי שמעון טובול, קליפ חתונות המשלב את מיטב להיטי רחבות הריקודים (מוזיקה)
"חכם ותם" בסינגל חדש  - "יתגדל ויתקדש""חכם ותם" בסינגל חדש - "יתגדל ויתקדש"נתנאל לייפר2
שיר חדש של האמן "חכם ותם" מתוך אלבום של פשיטות ויופי קסומים בהפקתו של הזמר והיוצר יוסי נטיב ובעיבודים של הגיטריסטים הנחשבים - נדב בכר ונחמן הלביץ (סינגלים)
עודד ישראל מנשרי בסינגל שני מאלבום שניעודד ישראל מנשרי בסינגל שני מאלבום שנינתנאל לייפר3
הזמר והיוצר עודד ישראל מנשרי בסינגל שני מתוך האלבום השני עליו הוא עובד בהפקתו של שמוליק דניאל. מנשרי כתב והלחין וגם אחראי לנגינה לצד מיטב המוזיקאים (סינגלים)
"ייבנה המקדש": צפו בקליפ המקפיץ של מוטי וייס"ייבנה המקדש": צפו בקליפ המקפיץ של מוטי וייסנתנאל לייפר27
הזמר והקלידן מוטי וייס בסינגל קליפ חדש ומרהיב בעיבודו של יענקי לנדאו ועם עיבוד אלקטרוני של שמוליק ברגר. לשיר מצורף קליפ מקפיץ וכיפי במיוחד (סינגלים וקליפים)
אהרן כהן בסינגל שני מהפרויקט  - אתה קייםאהרן כהן בסינגל שני מהפרויקט - אתה קייםנתנאל לייפר
הזמר והיוצר אהרן כהן בסינגל שני בועט מתוך אלבום הבכורה שלו "אנשי שמות" שיצא בקרוב. כהן אחראי על הלחן והמילים וכן על ההפקה המוזיקלית עם מיטב המוזיקאים (סינגלים)
אבשלום סלוק בסינגל חדש  - "שותפים"אבשלום סלוק בסינגל חדש - "שותפים"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר אבשלום סלוק בסינגל רשמי ראשון מתוך אלבום הבכורה שלו. סלוק כתב והלחין ומארח בשירה את הזמר יונתן דרור. על ההפקה המוזיקלית דותן מושנוב (סינגלים וקליפים)
מקהלת 'משאלות' בסינגל חדש: שיר החופהמקהלת 'משאלות' בסינגל חדש: שיר החופהיאיר טוקר8
שיר החופה בביצוע מקהלת הילדים החדשה 'משאלות'. השיר בוצע במקור על ידי 'הקינדרלעך'. מילים ולחן: ישי לפידות. עיבוד מחודש ולחן פתיחה: דניאל ישי (סינגלים וקליפים)
משה קליין בסינגל חדש - "וקולו נשמע"משה קליין בסינגל חדש - "וקולו נשמע"יאיר טוקר42
הזמר משה קליין בסינגל מקורי שני הפעם שיר רגש שקט בלחנו של אריאל דהן ובעיבודו של בני לאופר ובליווי מקהלת ידידים העולמית (סינגלים וקליפים)
אלירן דרעי בסינגל חדש - "ערב משגע"אלירן דרעי בסינגל חדש - "ערב משגע"יאיר טוקר41
הזמר אלירן דרעי משחרר סינגל אחרון "ערב משגע" לקראת האלבום שיראה אור בקרוב ממש, להיט קצבי שכתב מיכאל קריספין, הלחין ועיבד המוזיקאי דורון אלימלך (סינגלים וקליפים)
'בית ספר לנבואה' בקליפ חדש: הנה ימים באים'בית ספר לנבואה' בקליפ חדש: הנה ימים באיםנתנאל לייפר5
להקת הרוק היהודי 'בית ספר לנבואה' עם הסולן אדם פז בקליפ חדש בועט לסינגל הבכורה מתוך אלבומם השני "מי אתה ומה אתה עושה פה באמצע הרחוב" (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים