ליפא  ישי ריבו  חדשות  יניב בן..
אליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - "מרחב"אליעד לנדאו בסינגל קליפ חדש - "מרחב"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר אליעד לנדאו, אחד היוצרים החדשים והמרתקים במוזיקה היהודית בסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו "עדות". עיבודים והפקה מוסיקלית - יובל שפריר ועופר קורן (קליפים)
צבי זילברשטיין בסינגל חדש - "משכן שלום"צבי זילברשטיין בסינגל חדש - "משכן שלום"יאיר טוקר
הזמר והמלחין צבי זילברשטיין בסינגל נוסף מתוך אלבומו השני 'יעלה' והפעם בלדת חופות - "משכן שלום". על הלחן אחראי איצי וואלדנר שגם מתארח בשירה ואילו על המילים בעברית - מירי ישראלי (סינגלים)
דודי פרישמן בסינגל חדש - "ואני תפילה"דודי פרישמן בסינגל חדש - "ואני תפילה"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר דודי פרישמן בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. פרישמן כתב והלחין על העיבוד וההפקה המוסיקלית אחראים דותן לב ארי ואורי אהרון (סינגלים וקליפים)
'שמחה טיש' עם מקהלת 'מלכות' באלבום חדש'שמחה טיש' עם מקהלת 'מלכות' באלבום חדשיאיר טוקר
האזינו לשיר "ליהודים" מתוך האלבום החדש מבית לחיים הפקות עם מקהלת מלכות בלחנו של הרב יוסף משה כהנא. אלבום פורים מלא בשמחה כיאה וכיאות (סינגלים וקליפים)
להקת 'הקינדרלעך' בביצוע לייב מלהיבלהקת 'הקינדרלעך' בביצוע לייב מלהיביאיר טוקר15
להקת הילדים המצליחה ערכה מופע גדול בניו יורק לפני כמה חודשים ועתה לקראת חג הפורים משוחרר מתוכו הביצוע ללהיט "The Time Is Now" (סינגלים וקליפים)
משה קליין בסינגל קצבי - "ברכו את השם"משה קליין בסינגל קצבי - "ברכו את השם"יאיר טוקר28
הזמר משה קליין בסינגל נוסף לקראת אלבום הבכורה שלו. על הלחן הקצבי, העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
יהושע לימוני בסינגל חדש - "אמצע המדבר"יהושע לימוני בסינגל חדש - "אמצע המדבר"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר יהושע לימוני בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש עליו הוא עמל בימים אלו. לימוני אחראי ללחן ולמילים ואילו אודי שמחון על העיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
עשור ואלף זוגות נחגגו בקליפ ייחודי ומרגשעשור ואלף זוגות נחגגו בקליפ ייחודי ומרגשיאיר טוקר7
להקת החתונות ארמוני-ה חוגגת 1000 זוגות בקליפ ייחודי בו הם הזמינו את הזוגות לצפות בחדר הקרנה פרטי בקטעים מתוך חתונתם שנערכה לפני כמה שנים (סינגלים וקליפים)
חיים פיסגוס בסינגל בכורה - "יודע"חיים פיסגוס בסינגל בכורה - "יודע"יאיר טוקר2
הזמר חיים פיסגוס בסינגל בכורה אותו הלחין בעצמו. על העיבוד המוזיקלי אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
בן שמעון לייב: הזמר גד אלבז בקומזיץ לייבבן שמעון לייב: הזמר גד אלבז בקומזיץ לייביאיר טוקר4
הזמר גד אלבז התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
אלי לוין ולהקת 'פומפדיתא' בקליפ מרהיבאלי לוין ולהקת 'פומפדיתא' בקליפ מרהיביאיר טוקר4
הזמר אלי לוין מלווה בשני בני דודיו צבי ומתי לוין הלא הם להקת 'פומפדיתא' בסינגל קליפ חדש. את השיר למדו יחד בביקורם בישראל והוא מצורף לקליפ יפיפה במיוחד. על העיבוד: רולי אזרחי (סינגלים וקליפים)
להקת לב טהור בסינגל חדש - ברכת החודשלהקת לב טהור בסינגל חדש - ברכת החודשנתנאל לייפר1
להקת לב טהור בשיר זיכרון - שנה לפטירתו של חברם חיים סילבר. את השיר הלחין חבר הלהקה גדי פוקס ובהפקתו של מנהיג הלהקה אלי שוובל (סינגלים וקליפים)
אלעד כהן בסינגל קליפ  - "כח השמחה"אלעד כהן בסינגל קליפ - "כח השמחה"יאיר טוקר27
הזמר והשדרן אלעד כהן בסינגל קליפ ייחודי בבימויו של הזמר הברזילאי מיכה גמרמן. כהן מופיע בקליפ בדמות אנימציה על שיר שהלחין בעצמו ועובד על ידי דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
פיני איינהורן מחדש את מרדכי בן דוד  • צפופיני איינהורן מחדש את מרדכי בן דוד • צפויאיר טוקר6
הזמר פיני איינהורן והקלידן שימי סקלר מבצעים את השיר "Unity" בהשראת סיפורו האישי של ר' שלום מרדכי רובשקין ונס שחרורו. השיר מבוצע במקור ע"י מ.ב.ד, את המילים בעברית כתב סקלר, כשהשירה הסוחפת של איינהורן נותנת טעם חדש לשיר האהוב (סינגלים וקליפים)
'מתוניסיה לירושלים': ארז נטף מקיים את הצוואה'מתוניסיה לירושלים': ארז נטף מקיים את הצוואהנתנאל לייפר9
המוסיקאי והיוצר ארז נטף מגשים את הצוואה של אביו לאחר 28 שנה: אלבום פיוטים נדירים ומוכרים של יהודי תוניסיה, המתבסס על קלטת ישנה שבה הוקלטו סבו (סינגלים וקליפים)
אודי דמארי מחדש - "בלבבי משכן אבנה"אודי דמארי מחדש - "בלבבי משכן אבנה"יאיר טוקר11
לכולם הוא כותב שירי פופ קופצניים בעברית אבל הוא בוחר לבצע בעצמו קלאסיקה חסידית ישנה של ר' שמואל ברזיל מלהקת 'רגש'. אודי דמארי בעיבוד ושירה (סינגלים וקליפים)
יצחק משעניה בסינגל חדש - "ישראל"יצחק משעניה בסינגל חדש - "ישראל"יאיר טוקר4
הזמר יצחק משעניה מארגנטינה בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו ובעיבודו של המעבד אבי מסיקה. משעניה המשמש גם כחזן בבואנוס איירס מקדיש את השיר לישראל (סינגלים)
ישי ריבו בסינגל חדש - "אחת ולתמיד" • האזינוישי ריבו בסינגל חדש - "אחת ולתמיד" • האזינונתנאל לייפר45
הזמר והיוצר ישי ריבו בסינגל פולק חדש, קליל ומרענן מתוך אלבומו השלישי "שטח אפור" שישוחרר לחנויות בעוד תשעה ימים. על ההפקה המוזיקלית: ישי ריבו ומאור שושן (סינגלים וקליפים)
יונתן ויניק בסינגל בכורה - "שיויתי"יונתן ויניק בסינגל בכורה - "שיויתי"יאיר טוקר1
הזמר יונתן ויניק בסינגל בכורה אותו הלחין בעצמו בהשראת המשנה ברורה על העיבוד המוזיקלי האלקטרוני אחראי חאץ פלאם המוכשר בן ה-15 בלבד ממונסי (סינגלים וקליפים)
שרולי ברונכר מארח את מידד טסה - 'ענווה'שרולי ברונכר מארח את מידד טסה - 'ענווה'נתנאל לייפר44
המוזיקאי שרולי ברונכר מארח בשיר שהלחין ועיבד את הזמר המזרחי-חסידי מידד טסה. השיר זוכה גם לקליפ מושקע ומעניין בו בעצם שני עולמות שונים נפגשים בסופו של דבר (קליפים)
חיים אלטר בסינגל בכורה - "דע כשהאדם"חיים אלטר בסינגל בכורה - "דע כשהאדם"יאיר טוקר5
הזמר והיוצר חיים אלטר, בן ה-19 בשיר חדש אותו כתב מתוך ליקוטי מוהר"ן. השיר עובד והופק על ידי המוזיקאי גלעד פוטולסקי (סינגלים וקליפים)
אביחי פז גרינוולד בסינגל חדש - מיליון צעדיםאביחי פז גרינוולד בסינגל חדש - מיליון צעדיםנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אביחי פז גרינוולד בסינגל חדש אותו כתב והלחין מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו. הפקה מוסיקלית: אוהד דרשן. עיבוד: אוהד דרשן ואביחי פז גרינוולד (סינגלים)
אילן דמרי בסינגל סולו חדש - "פדני"אילן דמרי בסינגל סולו חדש - "פדני"נתנאל לייפר1
סולן להקת המדרגות, הזמר והיוצר בסינגל סולו חדש מתוך פרויקט הסולו שלו - "פדני" פיוט טוניסאי אותו למד מאביו ז"ל. על העיבוד וההפקה ינקלה סגל ויניב רבה (סינגלים וקליפים)
בן שמעון לייב: הזמר אלי מרכוס בקומזיץ לייבבן שמעון לייב: הזמר אלי מרכוס בקומזיץ לייביאיר טוקר
הזמר אלי מרכוס התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש - "נעבור"שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש - "נעבור"נתנאל לייפר6
הזמר שמחה ליינר בסינגל קליפ נוסף מתוך אלבומו החדש "מרקד". השיר "נעבור" נכתב הולחן ועובד על ידי המעבד הישראלי אודי דמארי. לשיר צולם קליפ מושקע (סינגלים וקליפים)
יוני Z בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלויוני Z בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלויאיר טוקר6
הזמר יוני Z (יוני זיגלבוים) משחרר עוד סינגל לקראת השקת אלבום הבכורה שלו. זהו השיר הראשון שהולחן עבור האלבום על ידי איצי וואלדנר ועובד על ידי דניאל קפלר ואיאן פרייטור (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים