יניב בן..  גד אלבז  חנן בן ארי  מנחה
איל כהן בסינגל חדש - "עוזב את הרקיע"איל כהן בסינגל חדש - "עוזב את הרקיע"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר איל כהן בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש שיצא בקרוב. השיר עוסק ברצון ליצור לא רק תחת אור הפנסים. כהן כתב והלחין ויהוא ירון אחראי על ההפקה המוזיקלית (סינגלים)
צפו: לראשונה - מרדכי בן דוד ואלי פרידמן בדואטצפו: לראשונה - מרדכי בן דוד ואלי פרידמן בדואטכיכר השבת4
המופע בבית שמש הפגיש לראשונה את הזמרים מרדכי בן דוד עם אלי פרידמן על במה אחת בדואט מרגש על השיר "והכן פרנסתנו" צפו בביצוע האדיר בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט ומקהלת בעלי המנגנים (מוזיקה)
נאור אלחדד בסינגל בכורה - "כיצד מרקדין"נאור אלחדד בסינגל בכורה - "כיצד מרקדין"יאיר טוקר21
זמר החתונות נאור אלחדד (24) מטבריה, בסינגל בכורה בלחנו של דודי בן שבת ובעיבודו של דביר כהן. על קולות המקהלה אחראים חברי מקהלת ידידים העולמית (סינגלים)
הזמר מנחם מושקוביץ בסינגל חדש - "יבוא"הזמר מנחם מושקוביץ בסינגל חדש - "יבוא"יאיר טוקר1
מנחם מושקוביץ באלבום בכורה - ״שמו של מלך״. אלבום משובח מוקפד ומרענן בו נוטלים חלק טובי השמות בתחום. את האלבום הפיק וגם עיבד בחלקו צבי בלומנפלד (סינגלים וקליפים)
אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני השם'אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני השם'יאיר טוקר21
הזמר אלעד כהן הלחין את תפילתו של רבי אליעזר פאפו לרפואתו של שכן חולה וצירף לביצוע המרגש את בנו הקטן. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד עדי נתנאלי (סינגלים)
נועם מיכאל בסינגל חדש - "שים שלום"נועם מיכאל בסינגל חדש - "שים שלום"נתנאל לייפר
הזמר נועם מיכאל בסינגל נוסף, מתוך אלבום הבכורה שלו שיצא בקרוב ממש. על הלחן אחראי הזמר והיוצר עציון מאיר ואילו על ההפקה המוזיקלית אחראי טל פורר (סינגלים וקליפים)
דודי קנפלר ומקהלת שירה - ברכת כהניםדודי קנפלר ומקהלת שירה - ברכת כהניםיאיר טוקר2
הזמר דודי קנפלר בליווי מקהלת שירה בביצוע מיוחד לשירו של ליאור נרקיס - ברכת כהנים בלחנה של ליאת רבנר, כשעל העיבוד המחודש אחראי יידל רוזנפלד (סינגלים וקליפים)
גרשון ורובה בסינגל מהאלבום - "אני ישראל"גרשון ורובה בסינגל מהאלבום - "אני ישראל"נתנאל לייפר
גרשון ורובה אחראי להפקות רבות במוזיקה היהודית, עכשיו הוא יוצא באלבום מקורי ראשון מושקע ואיכותי. האזינו לשיר הנושא מתוכו בלחנו של אלי שוואב (סינגלים וקליפים)
צפו בבני פרידמן ותזמורת פריילאך  - "מהרה"צפו בבני פרידמן ותזמורת פריילאך - "מהרה"יאיר טוקר
הזמר בני פרידמן מלווה בתזמורת המורחבת של 'פריילאך' בביצוע ייחודי לשיר 'מהרה' מתוך אלבומו החדש בלחנו של איצי וואלדנר ובעיבודו של צבי בלומנפלד (סינגלים וקליפים)
החזן שי אברמסון ולהקת סולן - "לדור ודור"החזן שי אברמסון ולהקת סולן - "לדור ודור"נתנאל לייפר4
החזן הצבאי שי אברמסון עם להקת סולן בביצוע מיוחד ליצירתו של מאיר פינקלשטיין. העיבוד המושקע של אופיר סובול לוקח את היצירה למקום מוסיקאלי אחר ומיוחד (סינגלים וקליפים)
אביגדור גביש בסינגל חדש מאלבום הבכורהאביגדור גביש בסינגל חדש מאלבום הבכורהנתנאל לייפר3
הזמר והיוצר אביגדור גביש בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו "יום חדש" בהפקתו המוזיקלית של יהוא ירון. השיר החדש משלב בצבעוניות מוזיקלית בין רגאיי לג'אז ורוק (סינגלים)
יניב בן משיח בסינגל קליפ: "הראש בעננים"יניב בן משיח בסינגל קליפ: "הראש בעננים"יאיר טוקר141
הזמר יניב בן משיח בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו הבא. את השיר החדש כתבו והלחינו הצמד דולב רם ופן חזות שגם אחראים על העיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
אוהד מושקוביץ וגבריאל דרילמן - חופהאוהד מושקוביץ וגבריאל דרילמן - חופהיאיר טוקר2
הזמר הנודע אוהד מושקוביץ והכוכב החדש גבריאל דרילמן במחרוזת חופה מרגשת במיוחד בליווי תזמורתו הגדולה של המעבד ישראל לאם ובהפקתו של ארי טייטלבאום (קליפים)
יוסי גרין מגיש: "הנרות הללו" מיוחד ל-"זאת חנוכה"יוסי גרין מגיש: "הנרות הללו" מיוחד ל-"זאת חנוכה"יאיר טוקר5
רגע לפני שמסתיים לו חג האורים, מגיש גדול המלחינים במוזיקה היהודית יוסי גרין לחן חדש ל-"הנרות הללו", בעיבודו של הטאלנט הצעיר מנדי הרשקוביץ (מוזיקה)
יצחק ניסים ועופר ביטון בשיר לזכר בניטה ולביא הי"דיצחק ניסים ועופר ביטון בשיר לזכר בניטה ולביא הי"דיאיר ביטון1
השיר שנכתב בארבע שפות - עברית, אנגלית, צרפתית וערבית הוקדש לאהרן בניטה והרב נחמיה לביא שנרצחו לפני כשנה וחצי בעיר העתיקה בירושלים בפיגוע בחג סוכות (סינגלים)
מרדכי בן דוד מארח את ישי ריבו - 'צמאה לך'מרדכי בן דוד מארח את ישי ריבו - 'צמאה לך'נתנאל לייפר12
גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד הופיע אמש בארנה בירושלים שם אירח את ישי ריבו לביצוע מיוחד לניגון חב"ד 'צמאה לך נפשי'. צפו בביצוע המיוחד ובשירת הקהל האדירה (קליפים)
חיליק פרנק ו'בלו מלודי' במחרוזת כלייזמרחיליק פרנק ו'בלו מלודי' במחרוזת כלייזמרנתנאל לייפר3
נגן הקלרינט חיליק פרנק במחרוזת כלייזמר מלהיבה עם תזמורת בלו מלודי בעיבודו ונגינתו של מנדי הרשקוביץ. צפו במחרוזת מלאת השמחה וההתלהבות (סינגלים וקליפים)
DJ רועי הרוש ברמיקס רשמי - מאמין בניסיםDJ רועי הרוש ברמיקס רשמי - מאמין בניסיםיאיר טוקר7
לאחר ההצלחה מגיש הרוש את גרסת הרמיקס רשמית ללהיט "מאמין בניסים" של יעקב שוואקי. בסביבתו של שוואקי מספרים כי בשבועות הקרובים יצא לאור אלבום חדש (סינגלים)
אהרן רזאל והתזמורת הסימפונית  - "את אחי"אהרן רזאל והתזמורת הסימפונית - "את אחי"נתנאל לייפר4
אהרן רזאל והתזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור בביצוע ייחודי ומרגש של שירו של רזאל "את אחי" שזכה לעיבוד סימפוני מלא ומעורר עניין (סינגלים וקליפים)
הזמר עידן דוד בסינגל קליפ חדש - "הכי טוב"הזמר עידן דוד בסינגל קליפ חדש - "הכי טוב"נתנאל לייפר1
קליפ ראשון מתוך אלבום הבכורה של עידן דוד. דוד אחראי ללחן והמילים עליהם ייעץ הזמר והיוצר שולי רנד ואילו על ההפקה המוזיקלית אחראי נועם עקרבי (סינגלים וקליפים)
המלחין יוסף אייזנשטרק - "בימים ההם"המלחין יוסף אייזנשטרק - "בימים ההם"יאיר טוקר8
בגיל 16 הוא הלחין את 'טוב להודות' המפורסם עכשיו הוא מציג לחן חדש ברוח הימים האחרונים וההחלטה באו"ם - והמלים "בימים ההם בזמן הזה" מקבלים משמעות (סינגלים)
דייויד טויב בביצוע מיוחד מויז'ניץ  - "יוונים"דייויד טויב בביצוע מיוחד מויז'ניץ - "יוונים"יאיר טוקר1
הזמר דייויד טויב בחר לבצע את 'יוונים' מתוך היצירה של מלחין חצר ויז'ניץ ר' ניסן יוסט עליה גדל כילד. טויב מלווה את עצמו בנגינת הפסנתר כשהוא שר ברגש רב (סינגלים וקליפים)
דוד לואי בביצוע מיוחד לחנוכה: "מעוז צור"דוד לואי בביצוע מיוחד לחנוכה: "מעוז צור"נתנאל לייפר
הזמר דוד לואי בביצוע מיוחד אותו שחרר לרגל חג החנוכה, ביצוע רוקיסטי לפיוט המוכר והידוע מעוז צור במנגינה הקלאסית שזוכה לטיפול חדשני ומעניין (סינגלים וקליפים)
מאיר גרין וישי לפידות בלהיט חנוכה מקפיץמאיר גרין וישי לפידות בלהיט חנוכה מקפיץיאיר טוקר37
צמד הזמרים האנרגטי מבצעים את הלחן המילים וההפקה של ישראליק נאבול ואילו על העיבוד המקפיץ אחראי דוד נתנאלי השיר ילווה את הדלקות החנוכיה עם שלוחי חב"ד (סינגלים)
יוהן מיכאל בסינגל חתונות חדש - עוד ישמעיוהן מיכאל בסינגל חתונות חדש - עוד ישמעיאיר טוקר6
הזמר מצרפת בסינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה שלו והפעם בעברית ועם מקצב מקפיץ במיוחד. על הלחן והעיבוד אחראי שמואל אטלן ואילו על המילים רפאל סטרוק (סינגלים וקליפים)
שחזור מדהים של השטעטל בקליפ של בן הרבישחזור מדהים של השטעטל בקליפ של בן הרבייאיר טוקר27
ר' מענדל ראטה, בן האדמו"ר משומרי אמונים, הפך מזמן לתופעה של ממש כמהפכן ואמן מוזיקלי, עכשיו הוא חוזר עם קליפ מטורף שכמותו עוד לא ראיתם מבחינות רבות (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים