בישיץ  עברי אנוכי  תקף  גרובייס
ברי וובר בסינגל קליפ חדש לכבוד ר' שמעוןברי וובר בסינגל קליפ חדש לכבוד ר' שמעוןיאיר טוקר6
הזמר ברי וובר בקליפ חדש ללהיט "רבי שמעון" מתוך אלבומו האחרון "אגודה אחת" בלחנו של בעל המנגן פינקי וובר. הקליפ צולם במירון בהשתתפות מקהלת "מלכות" (סינגלים וקליפים)
הזמר עמרם אדר בסינגל חדש - "רבי נחמן"הזמר עמרם אדר בסינגל חדש - "רבי נחמן"יאיר טוקר4
6 שנים מאז אלבום הבכורה שלו "הלילה" הזמר עמרם אדר מארה"ב חוזר בסינגל מקפיץ מאלבומו השני בלחנו של הזמר איציק שמלי ובעיבודו של תמיר צור. בקרוב הקליפ (סינגלים)
סנדי שמואלי חוזר בסינגל חדש - "אני שר"סנדי שמואלי חוזר בסינגל חדש - "אני שר"נתנאל לייפר1
שבע שנים חלפו מאלבומו האחרון של הזמר סנדי שמואלי מארה"ב שחוזר בסינגל חדש מתוך אלבומו התשיעי. השיר בלחנו ומילותיו של שמואלי עובד בידי אשר לוגסי (סינגלים)
גרשון ורובה מארח את ארי גולדוואג בקליפגרשון ורובה מארח את ארי גולדוואג בקליפנתנאל לייפר
הזמר והיוצר גרשון ורובה בסינגל קליפ ווקאלי משובח בו הוא מארח את הזמר והיוצר ארי גולדוואג, השיר הוקלט במקור באלבומו האחרון של ורובה - "אני יהודי" (סינגלים וקליפים)
"אליך בתמימות" - משה שטקל בסינגל חדש"אליך בתמימות" - משה שטקל בסינגל חדשיאיר טוקר
לחן מיוחד של ר' נתן מרגליות, לתפילה להינצל מהיצר הרע, שכתב זקינו הגאון הצדיק רבי מאיר מרגליות. הלחן בעיבוד וואקלי מיוחד לימי הספירה. עיבוד וניצוח: שוע פריד (סינגלים)
'שירה', משה הרצל והילד אברהם חיים גרין'שירה', משה הרצל והילד אברהם חיים גריןכיכר השבת4
מקהלת שירה מבצעת בעיבוד ווקאלי לימי הספירה את לחנו של ר' משולם גרינברגר מתוך אלבומו החדש 'אותך אבקש' עם הסולן משה הרצל וילד הפלא אברהם חיים גרין (קליפים)
ירושלים שלי - להקת ווקאל'ס ושי אברמסוןירושלים שלי - להקת ווקאל'ס ושי אברמסוןיאיר טוקר5
להקת ווקאל'ס, מארחת בסינגל בכורה את החזן הראשי לצה"ל שי אברמסון לדואט בשיר 'ירושלים שלי' אותו כתבו והלחינו איציק דדיה והמנהל המוזיקלי נתנאל בן גיאת (סינגלים)
'מלכות', ברוך ויזל ומוטי ויזל - 'נאך איין שבת''מלכות', ברוך ויזל ומוטי ויזל - 'נאך איין שבת'יאיר טוקר10
במתחם ה'אלט נוי שטעטעל' בירושלים, התכנסה לה מקהלת 'מלכות' לערב שכולו עונג שבת. ביצוע ווקאלי מרהיב של השיר 'נאך איין שאבעס' - בעיבודו וניצוחו של פנחס ביכלר (קליפים)
יוסי גרין בביצוע ווקאלי ללהיטו "אדרבה"יוסי גרין בביצוע ווקאלי ללהיטו "אדרבה"יאיר טוקר6
גדול המלחינים במוזיקה היהודית יוסי גרין מגיש גרסה ווקאלית לקלאסיקה שכתב לאברהם פריד, בביצוע מקהלת הילדים החסידית "יידיש נחת" ובהפקת מוישה קרויס (סינגלים)
ישי שלר - "והנה השם" - הגרסה הווקאליתישי שלר - "והנה השם" - הגרסה הווקאליתכיכר השבת3
הזמרק ישי שלר יחד ילדי הפלא האחים נתנאל ויהונתן מנת, מבצעים את הלהיט של בנו של האדמו"ר מזוטשקא ר' ישעיה אשר רוזנבוים שמושר לאחרונה בכל אירוע (סינגלים וקליפים)
נתנאל כהן - "עברי אנוכי" הגרסה הווקאליתנתנאל כהן - "עברי אנוכי" הגרסה הווקאליתיאיר טוקר22
הצמד נתנאל כהן ויונתן שטרן בביצוע ווקאלי במיוחד לימי ספירת העומר ללהיט הגדול של בני פרידמן בלחנו של ארי גולדוואג המצוין. על העיבוד והקולות יונתן שטרן (סינגלים)
מיכה גמרמן וארי גולדוואג בקליפ אקאפלהמיכה גמרמן וארי גולדוואג בקליפ אקאפלהיאיר טוקר12
הזמר מיכה גמרמן בליווי מלחין השיר הזמר והיוצר ארי גולדוואג בביצוע ווקאלי ללהיט "רק שמחה". הביצוע הוקלט ויצא באלבום "A Capella Soul 3" של גולדוואג • צפו (קליפים)
זאנוויל ויינברגר ומקהלת 'שירה' - 'אנא בכוח'זאנוויל ויינברגר ומקהלת 'שירה' - 'אנא בכוח'יאיר טוקר5
הזמר זאנוויל ויינברגר מלווה במקהלת 'שירה' בביצוע ווקאלי מיוחד לימי ספירת העומר ליצירה "אנא בכוח" של חסידות זדיקוב המושרת בסביבות ימי חג השבועות (סינגלים וקליפים)
מנדי ג'רופי מגיש "ושמרו" של פריד  - ווקאלימנדי ג'רופי מגיש "ושמרו" של פריד - ווקאלייאיר טוקר5
ג'רופי: "אחד משירי שבת האהובים עלי הוא שירו של אברהם פריד - ״ושמרו״. אני שמח להגיש אותו בגירסה ווקאלית להאזנה בימי הספירה". מנחם מוניס אחראי לעיבוד (סינגלים)
להקת 'כיפה לייב' במאש אפ ווקאלי  מיוחדלהקת 'כיפה לייב' במאש אפ ווקאלי מיוחדיאיר טוקר12
להקת הווקאל הישראלית "כיפה לייב" במאש אפ מיוחד לכבוד יום העצמאות בו הם משלבים בין עברית ואנגלית לעיבודי אקאפלה ייחודיים וקליפ מרהיב ממראות ארץ ישראל (קליפים)
ארי גולדוואג בביצוע א-קאפלה למיילךארי גולדוואג בביצוע א-קאפלה למיילךיאיר טוקר8
הזמר והיוצר ארי גולדוואג בגרסה ווקאלית וקליפ ללהיט של מיילך קאהן. השיר מתוך אלבום א-קאפלה חדש בהפקתו וביצועו של גולדוואג: "A Cappella Soul 4" (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר בביצוע ווקאלי - "והנה השם"שמחה ליינר בביצוע ווקאלי - "והנה השם"יאיר טוקר6
שמחה ליינר בביצוע ווקאלי ללהיטי הרגש "והנה השם" של האחים דסקל ונשמה של הזמר שלומי גרטנר. הקליפ צולם במיקום משעשע - מכון ניקוי הרכב בערב חג (סינגלים וקליפים)
שלומי גרטנר מתוך "שירי פנחס 2" - ווקאלישלומי גרטנר מתוך "שירי פנחס 2" - ווקאליכיכר השבת
הזמר הבריטי שלומי גרטנר בביצוע ווקאלי לשיר "וזכיני" מתוך האלבום "שירי פנחס 2" של המלחין פנחס וולף. העיבוד הווקאלי כמו גם הרגיל שייך למעבד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
ווקאלי: אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני ה''ווקאלי: אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני ה''יאיר טוקר4
לא מזמן יצא הזמר אלעד כהן בדואט עם בנו רפאל דניאל נ"י, העונה לשם "רפאני" השיר ריגש רבים וזכה לתגובות נלהבות. כעת יוצא השיר בגירסא הווקאלית לימי הספירה (סינגלים)
יוסף עבאדי בגרסה ווקאלית  - "דרך מנצחת"יוסף עבאדי בגרסה ווקאלית - "דרך מנצחת"יאיר טוקר4
בעיצומם של ימי ספירת העומר, משיק הזמר יוסף עבאדי גרסה ווקאלית לשירו "דרך מנצחת". על הלחן, העיבוד, ההפקה הווקאלית וביצוע הקולות מופקד המוסיקאי יוני קיסר (סינגלים)
"נכספה" - נתנאל גנץ גם בגרסה הווקאלית"נכספה" - נתנאל גנץ גם בגרסה הווקאליתיאיר טוקר8
נכספה, סינגל הביכורים של הזמר הצעיר נתנאל גנץ, נכתב על ידי הזמר והיוצר שולי רנד שפגש את גנץ ואהב את שירתו. עכשיו בשל ימי הספירה הוא יוצא גם בגרסה ווקאלית (סינגלים)
ר' שלמה טויסיג - "אין גדולה": גרסה ווקאליתר' שלמה טויסיג - "אין גדולה": גרסה ווקאליתיאיר טוקר
לפני חודש יצא השיר "אין גדולה כגדולתך" של בעל המנגן ר' שלמה טויסיג, שיר שהלחין ר' משולם גרינברגר, וזוכה כעת לגרסה ווקאלית לימי העומר בעיבודו של מוישי קרויס (סינגלים)
נמואל הרוש בקליפ ווקאלי מרהיב - "אלוקיי"נמואל הרוש בקליפ ווקאלי מרהיב - "אלוקיי"יאיר טוקר15
הזמר נמואל הרוש בגרסה ווקאלית ייחודית לשירו "אלוקיי". הביצוע שמתאים לימי הספירה זכה גם לקליפ מרהיב שממחיש את העיבוד והביצוע של נמואל (סינגלים וקליפים)
ווקאלי: מקהלת מלכות - מארש גליצאי עתיקווקאלי: מקהלת מלכות - מארש גליצאי עתיקיאיר טוקר2
האזינו לטעימה מתוך האלבום הווקאלי 'אשריכם ישראל' שחולק לקוראי מגזין 'קהלא קדישא' של העדה החרדית: מארש גליצאי עתיק בעיבודו הווקאלי של פנחס ביכלר (סינגלים)
אלעד שער - 'קורא בשמך' הגרסה הווקאליתאלעד שער - 'קורא בשמך' הגרסה הווקאליתיאיר טוקר4
הזמר אלעד שער בגרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט החורף שלו "קורא בשמך" שתגרום לכם להתרגש ולהתחזק, גם בימי ספירת העומר. על העיבוד וההפקה יניב בלאס (סינגלים)
יעקב שוואקי ולהקת 'שיר סול' - ראו בנים"יעקב שוואקי ולהקת 'שיר סול' - ראו בנים"יאיר טוקר6
יעקב שוואקי הופיע בנופש פסח יוקרתי במקסיקו. במהלך המופע הפתיעו מקהלת האקפלה האמריקאית "שיר סול" בביצוע מיוחד לשיר "ראו בנים" שהלחין יונתן רזאל (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע63
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים