יניב בן..  חנן בן ארי  הר הבית  מוטי..
ימים אחדים אחרי החתונה: שמילי אונגר כבר משמח • צפוימים אחדים אחרי החתונה: שמילי אונגר כבר משמח • צפויאיר טוקר1
הזמר שמואלי אונגר בחתונה מושקעת במיוחד ביחד עם מקהלת ידידים ותזמורת ענק בניצוחו של המעבד הוותיק ישראל לאם ובהפקתו של אהרן טייטלבאום (סינגלים וקליפים)
יונתן רזאל בסינגל חדש: "עכשיו אני עף"יונתן רזאל בסינגל חדש: "עכשיו אני עף"יאיר טוקר3
לאחר "נווה תלאות", יונתן רזאל מוציא לאור סינגל שני "עכשיו אני עף" גם אותו כתב והלחין יונתן לעיבוד והפקה מוזיקלית שלו ושל אלון יופה. שיר מקסים, אופטימי ומרגש (מוזיקה)
"שבט אחים" וחיליק פרנק - "ימי החנוכה""שבט אחים" וחיליק פרנק - "ימי החנוכה"נתנאל לייפר1
אלבום ניגוני חנוכה חדש בביצוע הרכב "שבט אחים" המארח את נגן הקלרינט הנודע, חיליק פרנק, בביצועים אינסטרומנטליים, מלאי חום ושמחה של שירי החנוכה (סינגלים)
ירחמיאל זיגלר וחברים  - "ימים של אור"ירחמיאל זיגלר וחברים - "ימים של אור"נתנאל לייפר
הזמר ירחמיאל זיגלר בביצוע לייב מחודש לשיר אותו הקליט לפני כמה שנים, למלאכה הוא רתם את הקלידן הוותיק והמוערך אריאל כהן אלורו ואת המתופף שחר קהתי (קליפים)
הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש - "אלוקים"הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש - "אלוקים"יאיר טוקר9
הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. על המילים: חגי אוזן | מיכאל קריספין לחן: חגי אוזן. עיבוד, הפקה מוסיקלית ומיקס: עמוס כהן (סינגלים)
להקת הקינדרלך בסינגל חדש - "הבל פיהם"להקת הקינדרלך בסינגל חדש - "הבל פיהם"יאיר טוקר30
להקת הילדים הפופלארית בסינגל חדש, הפעם בסגנון תפילה מרגש ונוגע ללב. על הלחן והמילים אחראי שרון אבילחק המצוין ואילו על ההפקה המוזיקלית דורון אלימלך (סינגלים)
בוגרי ישיבת ווטרברי - "ריקם אל תשיבנו"בוגרי ישיבת ווטרברי - "ריקם אל תשיבנו"נתנאל לייפר2
בוגרי ישיבת ווטרברי וחברים הקימו יחד את פרויקט "תפילה" מתוכו יצא השיר החדש בתפילה לרפואת אחד מהחברים. על ההפקה המוזיקלית אחראי המוזיקאי אריה קונסטלר (סינגלים)
חנן בן ארי בסינגל חדש: "לא לבד"חנן בן ארי בסינגל חדש: "לא לבד"יאיר טוקר28
אחרי "תותים", חנן בן ארי משחרר סינגל חדש - "לא לבד", מתוך האלבום השני עליו הוא עובד בימים אלו. "רוצה להאמין שאנשים יצלחו בגבורה את מחסום התותים ויפתחו את הלב" (מוזיקה)
הזמר אור קולנברג בסינגל חדש  - "נר דולק"הזמר אור קולנברג בסינגל חדש - "נר דולק"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר הצעיר אור קולנברג בסינגל בכורה חדש בהפקתו של המפיק המוזיקלי לואי להב מתוך אלבום שלם עליו הוא עובד בימים אלו (סינגלים וקליפים)
עוזיה צדוק מארח את איציק דדיה - "הבט"עוזיה צדוק מארח את איציק דדיה - "הבט"יאיר טוקר43
נער הפלא, עוזיה צדוק, משיק אלבום DVD מתוך הופעה מיוחדת שערך ב'רידינג 3' בהשתתפות הזמרים אוהד מושקוביץ, איציק דדיה והכנר דניאל אהביאל (סינגלים וקליפים)
יהורם גאון בשיר חדש: "אחינו כל בית ישראל"יהורם גאון בשיר חדש: "אחינו כל בית ישראל"נתנאל לייפר1
עובדיה חממה הלחין, יהורם גאון שר מתוך הפרויקט המשותף שלהם מתוכו כבר יצאו שני סינגלים. השיר הולחן לאחר עצרת למען שחרור שלושת הנערים החטופים (סינגלים וקליפים)
יובל סלע מארח את שחר אריאל - אמונתךיובל סלע מארח את שחר אריאל - אמונתךנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יובל סלע הלחין את מילות המחאה של שחר אריאל שמתארח גם בשירה, מתוך אלבומו השני עליו הוא עובד בימים אלו עם המוזיקאים פטריק סבג ואבי טולדנו (סינגלים)
אלעד שער מחדש את יאיר גדסי – "אמונה"אלעד שער מחדש את יאיר גדסי – "אמונה"יאיר טוקר16
הזמר אלעד שער מחדש לכבוד אלבומו החדש את שירו של הזמר והיוצר יאיר גדסי "אמונה" על העיבוד וההפקה המוזיקלית המחודשת אחראי המוזיקאי יוני קיסר (מזרחי)
לוי רובין בסינגל קליפ חדש - ימי צעירותנולוי רובין בסינגל קליפ חדש - ימי צעירותנונתנאל לייפר
זמר הפולק החב"די, לוי רובין, בסינגל קליפ חדש. רובין התפרסם כשהופיע כזמר הפותח של זמר הרגאיי מתיסיהו. קולו המיוחד וסגנונו המרגש מושכים מאזינים מהעולם כולו (קליפים)
פיני שכטר בסינגל חדש - כל זמן שהנר דולקפיני שכטר בסינגל חדש - כל זמן שהנר דולקיאיר טוקר4
הזמר פיני שכטר בליווי הכנרת מרים הרשקופ שר את לחנו של ר' בן ציון קלצקו מתוך פרויקט השבת הבינלאומי בו משתתפים אמנים רבים שמבצעים שירים חדשים בנושא השבת (קליפים)
כש"בובה מייסעס" השתלטו על דוכן חב"דכש"בובה מייסעס" השתלטו על דוכן חב"דנתנאל לייפר14
להקת הבובות היהודית בקליפ חדש ומשעשע בו הם מצטרפים לדוכן הנחת התפילין של חב"ד בשוק מחנה יהודה בירושלים בשיר עם מסר הקורא ליהודים בעולם להניח תפילין (קליפים)
בני פרידמן והמשוררים: מחרוזת "ברידרלך"בני פרידמן והמשוררים: מחרוזת "ברידרלך"יאיר טוקר3
הזמר בני פרידמן ומקהלת המשוררים מלווים בתזמורת הענק A Team בביצוע מרהיב לשיריהם של ר' יו"ט ארליך ור' דוד ורדיגר ז"ל. על העיבודים: אבריימי גורארי (סינגלים וקליפים)
יוסף עבאדי בשיר חדש לכבוד אביו -  "אבא"יוסף עבאדי בשיר חדש לכבוד אביו - "אבא"יאיר טוקר6
הזמר יוסף עבאדי בסינגל חדש אותו הוא מקדיש לאביו לרגל יום הולדתו. עבאדי אחראי ללחן המילים ואפילו שותף בהפקה המוזיקלית של השיר מתוך אלבום הבכורה שלו (סינגלים)
האחים סולומון בסינגל קליפ חדש - "חיים"האחים סולומון בסינגל קליפ חדש - "חיים"נתנאל לייפר2
להקת האחים סלומון בסינגל קליפ חדש שצולם במראות המרהיבים של דרום אפריקה ועוסק במסע החיים דרך דמותו של צעיר מקומי שיוצא למסע ושב אל ביתו (סינגלים וקליפים)
ניגון ר"ח כסליו: "שבט אחים" וחיליק פרנקניגון ר"ח כסליו: "שבט אחים" וחיליק פרנקנתנאל לייפר1
הרכב הנשים המקצועי, 'שבט אחים', באלבום חנוכה חדש איכותי במיוחד ובהשתתפותו של נגן הקלרינט המפורסם, חיליק פרנק. האזינו לביצוע מצוין לניגון ראש חודש כסליו (סינגלים)
להקת 'שיר סול' במחרוזת חנוכה ווקאליתלהקת 'שיר סול' במחרוזת חנוכה ווקאליתנתנאל לייפר5
להקת הווקאל האמריקאית 'שיר סול' בהנהגתו והפקתו של דוד רוס וג'ס שור במחרוזת חנוכה חדשה ומלאת אנרגיות של שירי החג בליווי קליפ משעשע ועשוי להפליא (סינגלים וקליפים)
עמיר בניון בסינגל חדש מתוך 'צמאה 3'עמיר בניון בסינגל חדש מתוך 'צמאה 3'נתנאל לייפר1
סינגל חדש מתוך האלבום 'צמאה 3' מתוך בסדרת האלבום עטורת השבחים של נאור כרמי. עמיר בניון מבצע את 'בך השם חסיתי' בלחן חב"די עממי ובביצוע ייחודי ומרגש (סינגלים)
רועי אדרי בסינגל חדש - "ששון ושמחה"רועי אדרי בסינגל חדש - "ששון ושמחה"נתנאל לייפר
הזמר רועי אדרי כתב שלושה שירים מקוריים לפס הקול של סרטה של הבמאית החרדית רמה בורשטיין 'לעבור את הקיר' אחד מהם הוא השיר 'הולך ובא' שמבצע עוז זהבי (סינגלים)
כשניגוני חנוכה פוגשים תזמורת ג'אז גדולהכשניגוני חנוכה פוגשים תזמורת ג'אז גדולהנתנאל לייפר
מוזיקאי הג'אז הישראלי אייל וילנר מוציא לקראת חג החנוכה מיני אלבום עם 5 קטעים של שירי חנוכה בגרסאות ביג בנד ייחודיות שהוקלטו בבית הכנסת העתיק בניו יורק (סינגלים)
אלי דויטש מארח את יוני גנוט - 'זה היום'אלי דויטש מארח את יוני גנוט - 'זה היום'נתנאל לייפר2
לכבוד ראש חודש כסליו, הזמר אלי דויטש מארח את הזמר יוני גנוט לדואט רוקיסטי מתוך ההלל. דויטש עובד בימים אלו על אלבום הבכורה שלו עם המפיק והמעבד אבי טל (קליפים)
מיכה גמרמן בסינגל קליפ חדש ומושקעמיכה גמרמן בסינגל קליפ חדש ומושקעיאיר טוקר22
הזמר החסידי מברזיל רגיל להפתיע בחומרים מושקעים, הלחן של אלי שוואב העיבוד של הצמד אלי קליין ואיצי ברי כשהשיר זוכה לקליפ יצירתי ומעניין בבימויו של מנדי פלין (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים