קול ברמה  ישי לפידות  נתנאל ישראל  שלי..
יהודה לויכטר ו'הרטרו' - "כל עוד הנר דולק"יהודה לויכטר ו'הרטרו' - "כל עוד הנר דולק"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יהודה לויכטר בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש עליו הוא עובד בימים אלו. לויכטר אחראי ללחן ואילו המילים של רבי ישראל סלנטר ודוד ליפשיץ שאחראי גם לעיבוד (סינגלים)
"אוחילה לקל" - בביצוע בלתי נשכח  • צפו"אוחילה לקל" - בביצוע בלתי נשכח • צפויאיר טוקר13
המלחין ר' הלל פלאיי מלווה בחנן בן ארי, יצחק מאיר, והאחים רזאל בבר המצווה של בנו של ידידיה מאיר מבצע את להיטו המרגש מתוך תפילת הימים הנוראים • צפו ותתרגשו (קליפים)
דייויד טויב בסינגל קליפ לכבוד ר"ה - "חמול"דייויד טויב בסינגל קליפ לכבוד ר"ה - "חמול"יאיר טוקר2
הזמר דייויד טויב בסינגל קליפ חדש מתוך הפרויקט שלו 'מיין נשמה יתירה' המשלב בקטע תפילה לימים הנוראים בין ניגון של מודז'יץ לניגון וויז'ניצאי עתיק במיוחד (סינגלים וקליפים)
עידו פורטל ורועי אמיר - "הנני העני ממעש"עידו פורטל ורועי אמיר - "הנני העני ממעש"נתנאל לייפר1
סינגל נוסף מאלבום הפיוטים המשובח במיוחד של הצמד עידו פורטל ורועי אמיר. "הנני העני ממעש" מתפילת החזן בימים נוראים בביצוע מרגש המבוסס על הנוסח המוכר (קליפים)
מוטי שטיינמץ מבצע "פתח לנו שער"  • צפומוטי שטיינמץ מבצע "פתח לנו שער" • צפויאיר טוקר5
זמר הרגש מוטי שטיינמץ בביצוע מיוחד לקראת ראש השנה של הלהיט "פתח לנו שער" מתוך אלבומו האחרון של מרדכי בן דוד. מתוך מופע הקומזיץ הגדול בעיר אלעד (סינגלים וקליפים)
"לא נפסיק את השמחה" עם "הנחמנים""לא נפסיק את השמחה" עם "הנחמנים"יאיר טוקר1
"הנחמנים"משיקים לקראת ראש השנה את אוסף הלהיטים החדש – "לא נפסיק את השמחה". קבלו להאזנה מתוכו שני סינגלים חדשים של האחים אשל ושל דוד חפצדי (סינגלים)
"סגולה"  - אוהד מושקוביץ & ווקאל'ס  • צפו"סגולה" - אוהד מושקוביץ & ווקאל'ס • צפויאיר טוקר1
הזמר אוהד מושקוביץ בדואט ייחודי עם יוסי גרין ועם להקת 'ווקאלס' בביצוע לייב ייחודי ליצירה "סגולה" מתוך המופע הגדול שנערך בבנייני האומה בירושלים (סינגלים וקליפים)
ישראל ג'רופי בשיר לזכר בתו - "הבן יקיר לי"ישראל ג'רופי בשיר לזכר בתו - "הבן יקיר לי"יאיר טוקר2
הזמר ישראל ג'רופי איבד השנה את בתו שחלתה במחלה קשה. לקראת ראש השנה הוא מבצע את שירו של המלחין החב"די הנודע שלום חריטנוב בביצוע מרגש (סינגלים וקליפים)
"ליבי ובשרי" - ר' שמואל גריינמן בהשמעת בכורה"ליבי ובשרי" - ר' שמואל גריינמן בהשמעת בכורהיאיר טוקר2
ערב ראש השנה, הרב שמואל גריינמן יצר שיר חדש "ליבי ובשרי", לחן שלו למילים של הרב אברהם אבן עזרא - לִבִּי וּבְשרִי יְרַנְּנוּ לְאֵל חָי • הלחן החדש בהשמעת בכורה (שירים חסידיים)
מאמין בניסים - חיים בוקצ'ין בגירסת הגיטרהמאמין בניסים - חיים בוקצ'ין בגירסת הגיטרהיאיר טוקר8
נגן הגיטרה חיים בוק'צין בגרסת גיטרות חשמליות ללהיט של יעקב שוואקי "מאמין בניסים". הלחן של איצי וואלדנר כשעל העיבוד המחודש אחראי בוקצ'ין עצמו (סינגלים וקליפים)
משה שטארך בשיר לזכר אחותו - "תקעו"משה שטארך בשיר לזכר אחותו - "תקעו"יאיר טוקר
משה שטארך שמע באומן לפני שנתיים על מחלתה הקשה של אחותו והלחין את השיר. לפני שלושה חודשים היא נפטרה והוא החליט להקליט אותו בעיבודו והפקתו של בנצי מרכוס (סינגלים)
'אדון עולם' - מקהלת קרית נוער בקליפ חדש'אדון עולם' - מקהלת קרית נוער בקליפ חדשיאיר טוקר4
כמידי שנה מקהלת קרית נוער בסינגל קליפ חדש והפעם "אדון עולם" בלחנו של דוב פרומר ובעיבודו הקופצני והמעניין של המנצח ניר כהן ובליווי קליפ משעשע (סינגלים וקליפים)
ה"ווקאל'ס" - בקליפ חדש לימים הנוראיםה"ווקאל'ס" - בקליפ חדש לימים הנוראיםיאיר טוקר8
חברי ההרכב המוזיקלי FDD Vocal משחררים קליפ חדש עם ביצוע מיוחד לתפילת קדיש בלחנו של היוצר יוני רועה. צפו בקליפ (סינגלים וקליפים)
קאליש, היל ו'קולות' - 'אלו ואלו' - צפו בקליפקאליש, היל ו'קולות' - 'אלו ואלו' - צפו בקליפיאיר טוקר2
ר' מענדל בראכפעלד, משחרר סינגל-קליפ שני מסדרת 'שירי מנחם' מפרי לחניו. בקליפ מרהיב מבצעים הרכב מוזיקלי מלא ובעיבודם הייחודי של קאליש והקלידן יענקי לנדאו (קליפים)
משה טישלר מבצע שלמה יהודה רכניץ • צפומשה טישלר מבצע שלמה יהודה רכניץ • צפויאיר טוקר2
הזמר משה טישלר מלווה בתזמורת A TEAM בעיבודו של אברימי גורארי מבצע את שירו של שלמה יהודה רכניץ "אני לדודי" שבוצע במקור על ידי אוהד מושקוביץ (סינגלים וקליפים)
דביר שפיגל בביצוע ייחודי - "הבן יקיר לי"דביר שפיגל בביצוע ייחודי - "הבן יקיר לי"יאיר טוקר
הזמר והחזן דביר שפיגל בביצוע ייחודי לקטע החזנות הנודע של שמואל מלבסקי "הבן יקיר לי" מתוך תפילת ראש השנה כשהוא מלווה בנגינת הקמנצ'ה של מנדי ורטהיים (קליפים)
האחים נחמן ונותי פוקס בסינגל חדש - רעבעהאחים נחמן ונותי פוקס בסינגל חדש - רעבעיאיר טוקר4
השיר הולחן ע"י האח הצעיר נותי בדרך לציונו של רבי נחמן והוקלט באולפן מאולתר בפרברי אוקראינה. על העיבוד הופקד בשלט רחוק המעבד יענקי כהן (סינגלים וקליפים)
אבי אילסון & צודיק ו'יחד' בדואט מרגש   • צפואבי אילסון & צודיק ו'יחד' בדואט מרגש • צפויאיר טוקר5
הזמר אבי אילסון בביצוע מיוחד בחתונתו של צודיק גרינוולד בליווי מקהלת יחד ובעיבודו של דביר כהן. צפו בדואט המרגש בהפקתו של ישראל ברגמן (סינגלים וקליפים)
הזמר ניר קפטן ובנו עידו מבצעים - "ילד"הזמר ניר קפטן ובנו עידו מבצעים - "ילד"יאיר טוקר9
ניר קפטן ובנו עידו הופיעו לאחרונה בבר מצווה של ילד יחיד למשפחה עשירה מחבר העמים עם שירו של ליאור נרקיס "ילד". לבקשת אם החתן השיר גם הוקלט (סינגלים וקליפים)
הזמר יובל טייב בסינגל חדש - "הנשמה"הזמר יובל טייב בסינגל חדש - "הנשמה"יאיר טוקר6
הזמר והפייטן יובל טייב בסינגל חדש בו הוא מחדש את שירו של אלי לוזון "הנשמה" בעיבוד מחודש של המעבד דוד ביתן. המילים של עלי מוהר והלחן תורכי עממי (סינגלים וקליפים)
"מסוד" - אליעזר שוובר ויצחק מאיר בדואט"מסוד" - אליעזר שוובר ויצחק מאיר בדואטיאיר טוקר1
"מסוד חכמים" הוא סינגל ראשון מתוך אלבום המעוררים 3, מלחניו של אליעזר שוובר, כשהפעם הוא גייס למלאכת השירה את זמר הנשמה יצחק מאיר ובעיבודו של ג'ף הורביץ (סינגלים)
שלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש - "לשמוע"שלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש - "לשמוע"יאיר טוקר2
הזמר שלומי גרטנר בקליפ מרגש ללחנו של אלי קליין בעיבודו של משה מונה רוזנבלום - "לשמוע", שיר מתוך אלבומו האחרון של גרטנר - "מנחה" שיצא בשנה האחרונה (סינגלים וקליפים)
אדלר ו"מלכות" שרים ליתומים ולאלמנותאדלר ו"מלכות" שרים ליתומים ולאלמנותיאיר טוקר6
"אוי באשעפער רחמים" זהו שם השיר אותו כתב והלחין הזמר והקלידן מאיר אדלר שחבר לקראת ר"ה לביצוע המרגש של מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר (סינגלים וקליפים)
יאיר הראל בסינגל קליפ חדש - "והביאותים"יאיר הראל בסינגל קליפ חדש - "והביאותים"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יאיר הראל בסינגל קליפ חדש לקראת הימים הנוראים בשיר אותו הלחין ועיבד בעצמו מתוך הנביא ישעיהו. צפו בביצוע המלווה בעיבוד כלי מיתר מרגש (סינגלים וקליפים)
"ונתנה תוקף" - שמולי אונגר ו"פריילך" • צפו"ונתנה תוקף" - שמולי אונגר ו"פריילך" • צפויאיר טוקר4
הזמר שמולי אונגר מלווה בתזמורת ענק של "פריילך" מבצע את "ונתנה תוקף" הידוע של יאיר רוזנבלום. העיבוד העשיר בוצע על ידי המעבד צבי בלומנפלד (סינגלים וקליפים)
יצחק רייס בסינגל קליפ חדש  - "הנני"יצחק רייס בסינגל קליפ חדש - "הנני"יאיר טוקר7
הזמר יצחק רייס חוזר לאחר שמונה שנות שתיקה עם סינגל קליפ שצולם בירושלים, בכותל ובמפעל לייצור תפילין, שיר העוסק במצוות התפילין (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים