הרב עובדיה  מלך..  הרב יצחק..  משפחת גרוס
הרב יניב יעקובי בסינגל חופה חדש - מצאתיהרב יניב יעקובי בסינגל חופה חדש - מצאתייאיר טוקר34
הרב יניב יעקובי עורך חופות זה כבר שנים רבות עכשיו הוא יוצא בסינגל מקורי חדש אותו הלחין וכתב כשעל ההפקה מוסיקאלית והעיבוד הופקד חנן גדג' (סינגלים וקליפים)
אביחי בן חמו ושלמה רג'ה בדואט - "פאלי"אביחי בן חמו ושלמה רג'ה בדואט - "פאלי"יאיר טוקר25
הזמר והפייטן אביחי בן חמו, בן 22 מקרית מלאכי, לאחרונה החליט להוציא חומרים מקוריים. בסינגל החדש 'פאלי' בחר אביחי בן חמו לארח את הראפר והיוצר הדתי שלמה "רג'ה" (סינגלים)
זאנוויל ויינברגר, מלכות ותזמורת פייער שרים "פן פן - כן כן"זאנוויל ויינברגר, מלכות ותזמורת פייער שרים "פן פן - כן כן"יאיר טוקר12
לחנו של יוסי גרין 'פן פן – כן כן', מבוצע בלייב ע"י זאנוויל ויינברגר מקהלת מלכות ותזמורת פייער של הקלידן יענקי לנדאו שאחראי להפקה המוזיקלית המרהיבה (סינגלים וקליפים)
אלי בן הרוש בסינגל חדש - "אשת חיל"אלי בן הרוש בסינגל חדש - "אשת חיל"יאיר טוקר3
הזמר אלי בן הרוש העובד במרץ רב לקראת אלבום הבכורה שיראה אור בקרוב, בסינגל חדש "אשת חיל". את המילים כתב בעצמו יחד עם גל סבג ללחן יווני עממי כשעל העיבוד מאיר משעלי (סינגלים)
עמיחי שפיגלר בסינגל חדש - שבחי ירושליםעמיחי שפיגלר בסינגל חדש - שבחי ירושליםיאיר טוקר8
הזמר והמלחין, עמיחי שפיגלר, בשיר חדש ומקפיץ מתוך אלבום הבכורה שלו שיצא בקרוב לאחר 4 שנות עבודה. השיר בלחנו של שפיגלר עצמו ובעיבודו של יואלי דיקמן (סינגלים וקליפים)
בן שמעון לייב: הזמר חזן שלום למר בקומזיץ לייבבן שמעון לייב: הזמר חזן שלום למר בקומזיץ לייביאיר טוקר
הזמר חזן שלום למר התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
אהרן סיטבון בסינגל קליפ חדש - הגיע זמן הגאולהאהרן סיטבון בסינגל קליפ חדש - הגיע זמן הגאולהיאיר טוקר8
הזמר והיוצר אהרן סיטבון בסינגל קליפ חדש מתוך האלבום עליו הוא עמל בימים אלו. סיטבון שפעיל מוזיקלית למרות גילו המתקדם רתם הפעם את הנכדים לקליפ הנוגע (סינגלים וקליפים)
הזמר מיכאל פרוזנסקי בסינגל קליפ חדשהזמר מיכאל פרוזנסקי בסינגל קליפ חדשיאיר טוקר4
הזמר מיכאל פרוזנסקי בסינגל קליפ חדש, שיר הנושא מתוך אלבום האולפן החמישי שלו שיצא בקרוב. את השיר הלחין אלי שוואב כשעל העיבוד אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (קליפים)
אייל עובד ואורן אחרק בסינגל- "רק שמחה"אייל עובד ואורן אחרק בסינגל- "רק שמחה"יאיר טוקר9
אייל עובד בסינגל חדש ומקורי, 'יש שמחה', בסגנון לטיני מקפיץ, תוסס וסוחף, אותו הוא מלחין ומבצע יחד עם ה-DJ אורן אחרק שאחראי גם לעיבוד המוזיקלי (סינגלים וקליפים)
ליפא שמלצער ורפאל ביברפלד - שבת קודשליפא שמלצער ורפאל ביברפלד - שבת קודשנתנאל לייפר4
הזמר והיוצר ליפא שמעלצר מתארח בסינגל חדש של הראפר והמפיק רפאל ביברפלד מתוך אלבום חדש אותו ביברפלד כתב, הלחין, הפיק ועיבד בעצמו (סינגלים וקליפים)
אברימי רוט מתפלל: "ואנפהא נהירין" • קליפ מיליםאברימי רוט מתפלל: "ואנפהא נהירין" • קליפ מיליםכיכר השבת9
לקראת שבת מגיש אברימי רוט קליפ מילים לאחד הקטעים המרטיטים מתוך הפרויקט "קבלת שבת נוסח גרין": "ואנפהא נהירין בנהירו עילאה ואתעטרת לתתא בעמא קדישא..." (מוזיקה)
להקת המופת "זושא" בקליפ חדש - התקווהלהקת המופת "זושא" בקליפ חדש - התקווהנתנאל לייפר11
הלהקה המשפיעה ביותר על המוזיקה היהודית בשנים האחרונות - 'זושא' בקליפ חדש לשיר מתוך אלבומה האחרון 'עולם מלא צבעים'. גרסת התפילה הייחודית ל'תקווה' (קליפים)
המלחין מאיר וידרקר - הפיוט השנוי במחלוקת כעת בקליפ מרהיב - צפוהפיוט השנוי במחלוקת כעת בקליפ מרהיב - צפויאיר טוקר7
החזן יעקב יצחק רוזנפלד מבצע את לחנו של מאיר מרטין וידרקר לפיוט הנודע "צור משלו" בליווי מקהלת ידידים העולמית ובעיבודו של הפסנתרן מנחם בריסטובסקי (סינגלים וקליפים)
להקת 'פשטות' בשיר חורפי - "גשם טוב"להקת 'פשטות' בשיר חורפי - "גשם טוב"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר עידן יצחקיאן חבר למלחין שלמה אגמון לפרויקט חדש משותף שלהם בו יוקלטו עשרה שירים חדשים . על ההפקה המוזיקלית אחראי המעבד ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
הלהיט החדש של שמילי אונגר  - "תעשה ברכה"הלהיט החדש של שמילי אונגר - "תעשה ברכה"יאיר טוקר2
הזמר שמילי אונגר מארה"ב משיק את אלבומו השני "מאך א ברכה" עם מיטב המלחינים והמעבדים בניצוחו של המפיק המצליח נפתלי משה שניצלער. האזינו לשיר הנושא (סינגלים)
מנדי גפנר ומקהלת 'יחד' - "ניגון סלונים"מנדי גפנר ומקהלת 'יחד' - "ניגון סלונים"יאיר טוקר9
הזמר מנדי גפנר ומקהלת יחד מחדשים את ניגון סלונים העתיק והמקפיץ בלחנו של ר' יוסל מלאך הי"ד לכבוד חתונתו של מנצח המקהלה שרוליק ויצמן. עיבוד: יוחנן אורי (סינגלים)
ישי שלר בשיר לט"ו בשבט - "שיר החקלאי"ישי שלר בשיר לט"ו בשבט - "שיר החקלאי"יאיר טוקר
הזמר והיוצר ישי שלר בלחן חדש למילים המוכרות "אילן". שלר מוציא את השיר לכבוד ט"ו בשבט בעיבודו של לירן אלקובי כשהוא מבטיח הפתעות נוספות בהמשך מלחניו (סינגלים)
להקת הרוק היהודי -"11" בסינגל קליפ בועטלהקת הרוק היהודי -"11" בסינגל קליפ בועטנתנאל לייפר2
להקת הרוק "11" בהובלתו של המפיק והיוצר אלעד טרי בקליפ חדש מתוך אלבום הבכורה של הלהקה שיושק בקרוב. טרי אחראי ללחן ולמילים כשהעיבוד משותף לחברים (קליפים)
רמיקס חדש ל"אין עוד מלבדו" - עמרם אדררמיקס חדש ל"אין עוד מלבדו" - עמרם אדריאיר טוקר3
הזמר עמרם אדר השיק את אלבומו השני לא מכבר וכבר הוא מוציא גרסת רמיקס חדשה ללהיט מתוכו "אין עוד מלבדו" בביצועו של DJ Mas. לחן מילים: איציק שמלי, עיבוד מקור: תמיר צור (סינגלים)
לא רק נואם... - ר' שלמה יהודה רכניץ באלבום חדש מלחניור' שלמה יהודה רכניץ באלבום חדש מלחניויאיר טוקר6
המלחין המצליח, ר' שלמה יהודה רכניץ באלבום חדש עם מיטב הזמרים במוזיקה החסידית שמבצעים את שיריו. האלבום יצא לכבוד חתונת בתו של הנגיד שנערכה בשבוע שעבר (סינגלים)
חיים דבש מחדש קלאסיקה בינלאומיתחיים דבש מחדש קלאסיקה בינלאומיתיאיר טוקר
הזמר חיים דבש מחדש את השיר 'my way' - 'הדרך שלי' של הזמר האגדי פרנק סינטרה בעיבוד חדש של יניב באלס המוכשר (סינגלים וקליפים)
אלי מרכוס ושייע ברקו בדואט חדש - 'וזכיני'אלי מרכוס ושייע ברקו בדואט חדש - 'וזכיני'יאיר טוקר
הזמר אלי מרכוס מארה"ב, מארח את הזמר החסידי שייע ברקו, לדואט מרגש - "וזכיני" (סינגלים וקליפים)
אברומי קלטר ואייבי רוטנברג - 'עפיפון קטן'אברומי קלטר ואייבי רוטנברג - 'עפיפון קטן'נתנאל לייפר6
הזמר אברומי קלטר חבר למלחין הוותיק אייבי רוטנברג כשהם מחדשים שיר מתוך אלבומו הישן "מסעות 2" שיצא לפני כ-25 שנה. על העיבוד הופקד המעבד הוותיק ישראל לם (קליפים)
אלעד שער בסינגל קצבי חדש - המלך הגדולאלעד שער בסינגל קצבי חדש - המלך הגדוליאיר טוקר13
הזמר אלעד שער בסינגל קצבי חדש מתוך אלבום החמישי במספר, את השיר כתב חיים דבש שגם חתום על הפקת אלבומו של שער הנוכחי ללחן של אלירן אביטל. עיבוד מוזיקלי של המעבד והיוצר יוני קיסר (סינגלים)
דודי קאליש משיק את אלבום הבכורה שלודודי קאליש משיק את אלבום הבכורה שלויאיר טוקר3
הזמר והיוצר דודי קאליש משיק סוף סוף אלבום סולו מלא שלו בו הוא אחראי לכל שלבי ההפקה כמלחין, זמר ומעבד מוזיקלי. האזינו לטעימות מהאלבום הייחודי ולשיר "ליבי" (סינגלים)
הזמר והראפר דיסקרייב בקליפ בינלאומי - SET ME FREE‏הזמר והראפר דיסקרייב בקליפ בינלאומי - SET ME FREE‏יאיר טוקר42
הזמר והראפר החב"די 'דיסקרייב' בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין על בעיית הסמים הקשה בקרב נוער מהקהילה היהודית בארה"ב. השיר עוסק בבעיה ובתקווה לפתרונה (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים