בנות חיל  גד אלבז  מלך..  בני פרידמן
אבי הס בסינגל שני - "אנעים זמירות"אבי הס בסינגל שני - "אנעים זמירות"יאיר טוקר4
זמר הקומזיצים והיוצר אבי הס בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד בימים אלו. הס הלחין את השיר וגם מנגן בגיטרה ובחליל צד. על העיבוד הופקד מנחם ספרא (סינגלים)
משה יעקב בסינגל בכורה - "צאתך לשלום"משה יעקב בסינגל בכורה - "צאתך לשלום"יאיר טוקר8
הזמר משה יעקב מוציא השיר "צאתך לשלום", סינגל בכורה, יחודי ומרגש. את השיר כתב והלחין אופיר כהן ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקדו אופיר כהן ודן סמרא (סינגלים)
צבי זילברשטיין בסינגל קליפ  חדש: מגן אבותצבי זילברשטיין בסינגל קליפ חדש: מגן אבותיאיר טוקר2
הזמר והיוצר צבי זילברשטיין בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו השני "יעלה" שיצא בימים אלו ובו הוא שר מלחניו חלקם בדואטים עם מיטב זמרי המוזיקה החסידית (סינגלים וקליפים)
אפרים אורן בסינגל בכורה - עד עלות השחראפרים אורן בסינגל בכורה - עד עלות השחרנתנאל לייפר3
סינגל בכורה לאפרים אורן משעלבים, קיבוצניק, מורה במודיעין ומוזיקאי, יוצר, מלחין ושר. אורן כתב והלחין את השיר לפני 14 שנה ללידת בנו ועכשיו הוא מופק מוזיקלית על ידי יניב כהן (סינגלים וקליפים)
הזמר גיל עקיביוב בסינגל שני - "ושבו הבנים"הזמר גיל עקיביוב בסינגל שני - "ושבו הבנים"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר גיל עקיביוב בסינגל שני מתוך אלבומו החדש עליו הוא עובד בימים אלו. את המילים כתב שלמה אקוה ואילו על הלחן והעיבוד המוזיקלי אחראי עקיביוב בעצמו (סינגלים)
'מזרח טיש': יעקב דסקל שר  - שלום לבן דודי'מזרח טיש': יעקב דסקל שר - שלום לבן דודייאיר טוקר10
הזמר החסידי יעקב דסקל בביצוע ראשון מתוך האלבום החדש והייחודי בו מנגיש ר' יוסף משה כהנא את ניגוני עדות המזרח לקהל האשכנזי עם מיטב הזמרים החסידיים (סינגלים וקליפים)
להקת 'מזמור שיר' בסינגל קליפ חדש ומרגשלהקת 'מזמור שיר' בסינגל קליפ חדש ומרגשנתנאל לייפר2
להקת החתונות "מזמור שיר" בביצוע מיוחד ומרגש ל"ניגון הבעל שם טוב" הידוע. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי יגאל שטטנר. על השירה: יאיר כהן (סינגלים וקליפים)
אברימי רוט ו"מלכות": מחרוזת סערט ויז'ניץאברימי רוט ו"מלכות": מחרוזת סערט ויז'ניץיאיר טוקר6
הזמר אברימי רוט מלווה במקהלת מלכות עם תזמורתו המורחבת של המעבד והמנצח יואלי דיקמן במחרוזת מיוחדת מלחניו המרגשים של המלחין המיתולוגי ר' חיים בנט (קליפים)
רועי לביא בקליפ חדש - "לעוף אליך"רועי לביא בקליפ חדש - "לעוף אליך"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר רועי לביא בקליפ חדש לסינגל שהוציא בשבוע שעבר אותו כתב הלחין עיבד וניגן בעצמו. הקליפ צולם במהלך סיבוב הופעות של לביא באוסטריה (סינגלים וקליפים)
"ניגון זלאטשוב" - ארי רייך ואברהם בלטי"ניגון זלאטשוב" - ארי רייך ואברהם בלטייאיר טוקר2
ילד הפלא ארי רייך ונגן הקלרינט אברהם בלטי בביצוע מיוחד לניגון העתיק והמוכר מתוך ולקראת אלבום הבכורה של ארי רייך שיצא בקרוב ממש (סינגלים וקליפים)
להקת 'לב וויס' בסינגל קליפ חדש - "תנא"להקת 'לב וויס' בסינגל קליפ חדש - "תנא"יאיר טוקר1
להקת 'לב וויס' של אבא ברקוביץ' בביצוע מחודש לשירו של דוד גבאי "תנא" בלחנו של אלימלך בלומנשטיין. צפו בביצוע המחודש (סינגלים וקליפים)
ליפא שמלצער בלהיט חדש: "גם זה יעבור"ליפא שמלצער בלהיט חדש: "גם זה יעבור"נתנאל לייפר10
הזמר והיוצר הצבעוני ליפא שמלצער בסינגל קליפ חדש לכבוד ההופעה המיוחדת של ארגון 'אהל'. השיר "גם זה יעבור" משלב בין אנגלית לעברית ועוסק בשלמה המלך (סינגלים)
צבי זילברשטיין באלבום חדש 'יעלה' • האזינוצבי זילברשטיין באלבום חדש 'יעלה' • האזינויאיר טוקר
הזמר והיוצר צבי זילברשטיין באלבום דואטים שני עם מיטב הזמרים במוזיקה החסידית. האזינו לדואט מקפיץ מתוכו עם הזמר העולה מרדכי שפירא - "ברכות" (סינגלים וקליפים)
אהרן כהן בסינגל חדש  - פרק כח'-כט'אהרן כהן בסינגל חדש - פרק כח'-כט'נתנאל לייפר1
שיר חדש מפרויקט "אנשי שמות" של היוצר והמלחין אהרן כהן המילים הן סימן כ"ח כ"ט מתוך השתפכות הנפש של רבי נחמן כשכהן אחראי על הלחן ויוסי סידי על העיבוד (סינגלים)
שמואל 'לויתן' לוי בקליפ חדש - Home Freeשמואל 'לויתן' לוי בקליפ חדש - Home Freeנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שמואל לוי המכונה 'לויתן' בקליפ חדש לסינגל שהוציא לפני כמה ימים. לוי המתגורר בלוס אנג'לס הוציא בעבר כמה אלבומים של מוזיקה יהודית חלקם בעברית חלקם באנגלית (סינגלים וקליפים)
אלעד שער בסינגל חדש - 'הלילה נרקוד'אלעד שער בסינגל חדש - 'הלילה נרקוד'יאיר טוקר17
הזמר הים תיכוני אלעד שער משנה כיוון מוזיקלי בסינגל חדש ומקפיץ אותו כתב והלחין בעבורו גבריאל סרוסי. על העיבוד המוזיקלי אחראי עמוס כהן (סינגלים וקליפים)
הזמר דוד שמחה בסינגל חדש - "אשת חיל"הזמר דוד שמחה בסינגל חדש - "אשת חיל"יאיר טוקר11
הזמר החסידי מצרפת דוד שמחה בסינגל חדש ומרגש בהפקתו ועיבודו המוזיקלי של המעבד משה לאופר. על הלחן אחראי דוד שמחה עצמו בשיתוף לויק טובול (סינגלים וקליפים)
אביתר בנאי או רן ראשון? - ביקורת אלבוםאביתר בנאי או רן ראשון? - ביקורת אלבוםנתנאל לייפר5
אלבומו החדש והמסתורי של רן ראשון חושף אמן רגיש ומעניין שקולו מזכיר באופן מפתיע את היוצר הבולט ביותר בתחום - אביתר בנאי. נתנאל לייפר האזין לאלבום כדי לספר לכם (מגזין)
בני פרידמן במחווה מיוחדת לשלוחים • צפובני פרידמן במחווה מיוחדת לשלוחים • צפונתנאל לייפר4
הזמר בני פרידמן במחווה מיוחדת לשלוחי חב"ד שנמצאים בימים אלו בכינוס השלוחים המסורתי בניו יורק. פרידמן משתמש בלהיט של להקת זושא "דב בער" במילים חדשות (קליפים)
בנימין ישראל בסינגל חדש - "ידיים באוויר"בנימין ישראל בסינגל חדש - "ידיים באוויר"יאיר טוקר8
זמר החתונות בנימין ישראל בסינגל רביעי, להיט קצבי וחורפי - "ידיים באוויר". את השיר החדש כתבו מיכאל קריספין ועציון מוסאי, ועיבדו דן סמרה ועמוס כהן בהשתתפות טובי הנגנים (סינגלים)
שני חיון בסינגל בכורה: דואט עם דודו שנפטרשני חיון בסינגל בכורה: דואט עם דודו שנפטרנתנאל לייפר5
המוזיקאי והיוצר שני חיון בסינגל חדש אותו כתב והלחין על בסיס פיוט מהסליחות המרוקאיות אותן תרגם. לשירה הוא צירף הקלטה של דודו מבית החולים במחלתו האחרונה (סינגלים)
'בית ספר לנבואה' בקליפ חדש - לאן  הקסם נעלם'בית ספר לנבואה' בקליפ חדש - לאן הקסם נעלםנתנאל לייפר6
הרכב הרוק היהודי "בית ספר לנבואה" בסינגל קליפ שני מתוך אלבומם השני והייחודי "מי אתה ומה אתה עושה פה באמצע הרחוב" שמספר ב-4 שירים שונים את אותו הסיפור (סינגלים)
מקורי: הפיוט השבתי בלחן אשכנזי • צפומקורי: הפיוט השבתי בלחן אשכנזי • צפויאיר טוקר3
המלחין מאיר מרטין וידרקר, מביא לראשונה לחן אשכנזי מעניין על אותם מילים של "יודוך רעיוני" - המוכרות בעיקר לבני עדות המזרח, הלחן קיבל עיבוד מרתק של הפסנתרן מנחם בריסטובסקי. השיר כבר יצא באלבום 'שבת המלכה 2' ובוצע שם ע"י החזן יעקב יצחק רוזנפלד, וכעת הגיעה העת והזמן לתת ביטוי נוסף ודגש בדמות קליפ מילים יפהפה ונעים לעין (קליפים)
רועי לביא בסינגל חדש -  "לעוף אליך"רועי לביא בסינגל חדש - "לעוף אליך"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר החב"די רועי לביא בסינגל חדש אותו כרגיל כתב הלחין ועיבד וגם הקליט באולפנו שעבר לאחרונה לאילת עיר ילדותו. בקרוב יצא לשיר גם קליפ שצולם באוסטריה (סינגלים)
שמואל 'לויתן' לוי בסינגל חדש  - Home freeשמואל 'לויתן' לוי בסינגל חדש - Home freeנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שמואל לוי המכונה 'לויתן' בסינגל חדש. לוי המתגורר בלוס אנג'לס הוציא בעבר כמה אלבומים של מוזיקה יהודית חלקם בעברית חלקם באנגלית (סינגלים וקליפים)
אליה גבאי בסינגל הבכורה - "בין השורות"אליה גבאי בסינגל הבכורה - "בין השורות"נתנאל לייפר11
הזמר והיוצר אליה גבאי בסינגל בכורה מתוך האלבום החדש שיצא בחודשים הקרובים. גבאי כתב והלחין בעיבודו והפקתו המוזיקלית של המעבד המוכשר שמוליק דניאל (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים