גד אלבז  ליפא  גוגל  אברהם פריד
אבי אילסון & צודיק ו'יחד' בדואט מרגש   • צפואבי אילסון & צודיק ו'יחד' בדואט מרגש • צפויאיר טוקר5
הזמר אבי אילסון בביצוע מיוחד בחתונתו של צודיק גרינוולד בליווי מקהלת יחד ובעיבודו של דביר כהן. צפו בדואט המרגש בהפקתו של ישראל ברגמן (סינגלים וקליפים)
הזמר ניר קפטן ובנו עידו מבצעים - "ילד"הזמר ניר קפטן ובנו עידו מבצעים - "ילד"יאיר טוקר9
ניר קפטן ובנו עידו הופיעו לאחרונה בבר מצווה של ילד יחיד למשפחה עשירה מחבר העמים עם שירו של ליאור נרקיס "ילד". לבקשת אם החתן השיר גם הוקלט (סינגלים וקליפים)
הזמר יובל טייב בסינגל חדש - "הנשמה"הזמר יובל טייב בסינגל חדש - "הנשמה"יאיר טוקר6
הזמר והפייטן יובל טייב בסינגל חדש בו הוא מחדש את שירו של אלי לוזון "הנשמה" בעיבוד מחודש של המעבד דוד ביתן. המילים של עלי מוהר והלחן תורכי עממי (סינגלים וקליפים)
"מסוד" - אליעזר שוובר ויצחק מאיר בדואט"מסוד" - אליעזר שוובר ויצחק מאיר בדואטיאיר טוקר1
"מסוד חכמים" הוא סינגל ראשון מתוך אלבום המעוררים 3, מלחניו של אליעזר שוובר, כשהפעם הוא גייס למלאכת השירה את זמר הנשמה יצחק מאיר ובעיבודו של ג'ף הורביץ (סינגלים)
שלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש - "לשמוע"שלומי גרטנר בסינגל קליפ חדש - "לשמוע"יאיר טוקר2
הזמר שלומי גרטנר בקליפ מרגש ללחנו של אלי קליין בעיבודו של משה מונה רוזנבלום - "לשמוע", שיר מתוך אלבומו האחרון של גרטנר - "מנחה" שיצא בשנה האחרונה (סינגלים וקליפים)
אדלר ו"מלכות" שרים ליתומים ולאלמנותאדלר ו"מלכות" שרים ליתומים ולאלמנותיאיר טוקר6
"אוי באשעפער רחמים" זהו שם השיר אותו כתב והלחין הזמר והקלידן מאיר אדלר שחבר לקראת ר"ה לביצוע המרגש של מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר (סינגלים וקליפים)
יאיר הראל בסינגל קליפ חדש - "והביאותים"יאיר הראל בסינגל קליפ חדש - "והביאותים"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יאיר הראל בסינגל קליפ חדש לקראת הימים הנוראים בשיר אותו הלחין ועיבד בעצמו מתוך הנביא ישעיהו. צפו בביצוע המלווה בעיבוד כלי מיתר מרגש (סינגלים וקליפים)
"ונתנה תוקף" - שמולי אונגר ו"פריילך" • צפו"ונתנה תוקף" - שמולי אונגר ו"פריילך" • צפויאיר טוקר4
הזמר שמולי אונגר מלווה בתזמורת ענק של "פריילך" מבצע את "ונתנה תוקף" הידוע של יאיר רוזנבלום. העיבוד העשיר בוצע על ידי המעבד צבי בלומנפלד (סינגלים וקליפים)
יצחק רייס בסינגל קליפ חדש  - "הנני"יצחק רייס בסינגל קליפ חדש - "הנני"יאיר טוקר7
הזמר יצחק רייס חוזר לאחר שמונה שנות שתיקה עם סינגל קליפ שצולם בירושלים, בכותל ובמפעל לייצור תפילין, שיר העוסק במצוות התפילין (סינגלים וקליפים)
דספסיטו באידיש - קלמן שוורץ שר רבי נחמןדספסיטו באידיש - קלמן שוורץ שר רבי נחמןיאיר טוקר8
הזמר קלמן שוורץ בגרסת קאבר נוספת ללהיט הבינלאומי "דספסיטו" הפעם באידיש עם מילים הקשורות לעלייה לקברו של רבי נחמן מברסלב לקראת ראש השנה (סינגלים וקליפים)
צפו בלהקת האלקטרו JEW2: אין עוד מלבדוצפו בלהקת האלקטרו JEW2: אין עוד מלבדונתנאל לייפר5
להקת JEW2 בסינגל קליפ חדש לקראת הימים הנוראים כשהפעם משלבת הלהקה בין שירו של שלומי שבת לבין תפילת הימים הנוראים • צפו והאזינו לביצוע (סינגלים וקליפים)
זו כבר מסורת: צפו בקליפ של מכביטס לראש השנהזו כבר מסורת: צפו בקליפ של מכביטס לראש השנהנתנאל לייפר11
להקת הווקאל המצליחה מארה"ב בסינגל קליפ חדש לקראת השנה החדשה והפעם בגרסה בועטת וקופצנית במיוחד לשיר מתוך המחזמר "עולם גדול נפלא" (סינגלים וקליפים)
איצי בולד מגיש אלבום חדש ל-NYBC: 'מנגן'איצי בולד מגיש אלבום חדש ל-NYBC: 'מנגן'יאיר טוקר4
המלחין והמעבד איצי בולד באלבום חדש למקהלת הילדים שלו פרחי ניו יורק אלבום אותו הלחין בעצמו ובהפקתם המוזיקלית של דני גרוס ואריה קונסטלר עם לא פחות מ-16 שירים (סינגלים)
שיר מרגש  וסיפור עצוב: 'כבשן האש'  • האזינושיר מרגש וסיפור עצוב: 'כבשן האש' • האזינויאיר טוקר2
הזמר והיוצר אברימי גולדשטיין בשיר חדש אותו הלחין לאחר ששמע סיפור עצוב ומרגש במיוחד על עלבון ארוך שנים. גולדשטיין אחראי גם להפקה המוזיקלית ולעיבוד (סינגלים)
מנדי ג'רופי, אלי מרכוס וחוני מילקי בקליפמנדי ג'רופי, אלי מרכוס וחוני מילקי בקליפיאיר טוקר5
הזמרים מנדי ג'רופי, אלי מרכוס וחוני מילקי בסינגל קליפ חדש אותו הלחין אלי מרכוס ועיבד והפיק מוזיקלית חוני מילקי. המילים מתוך תפילת ר"ה מהפיוט "ונתנה תוקף" (קליפים)
מיכאל ידיד במזמור לב' מתוך פרויקט תהיליםמיכאל ידיד במזמור לב' מתוך פרויקט תהיליםיאיר טוקר
הזמר והיוצר מיכאל ידיד, בסינגל רביעי מתוך פרויקט 'התיקון הכללי' בהפקתו המוזיקלי של אביב פרי. ידיד שחזר בתשובה בשנים האחרונות עובד בימים אלו על אלבום בכורה (סינגלים)
אילון ודור הייטנר מבצעים - "כאייל תערוג"אילון ודור הייטנר מבצעים - "כאייל תערוג"יאיר טוקר
אילון הייטנר בשירה וכלי נשיפה ממתכת ודור הייטנר - שירה, גיטרה ומנדולינה מבצעים את ניגונו של האדמו"ר הזקן מחב"ד - "כאייל תערוג על אפיקי מים". צפו בביצוע (סינגלים וקליפים)
נפתלי יס בקליפ תפילה חדש - "Oh Lord"נפתלי יס בקליפ תפילה חדש - "Oh Lord"יאיר טוקר
תלי (נפתלי) יס, בנו של משה יס האגדי, הוציא סינגל מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד. השיר "הו אדוני", שיר תפילה באנגלית העוסק בבקשות רוחניות. עכשיו הוא מוציא גם קליפ (קליפים)
יצחק ריס ושמואל יפת - יצחק ריס בסינגל חדש - רבים חללים הפילהיצחק ריס בסינגל חדש - רבים חללים הפילהיאיר טוקר11
הזמר יצחק ריס רוכב על הטרנד החדש - שירים נגד האינטרנט והסמרטפון אותם רצים לפרסם דווקא באינטרנט... ריס כתב והלחין והקלידן שמואל יפת עיבד מוזיקלית (סינגלים וקליפים)
ברי וובר מרגש בסינגל חדש  - "וטהר ליבנו"ברי וובר מרגש בסינגל חדש - "וטהר ליבנו"יאיר טוקר2
הזמר ברי וובר בסינגל חדש בלחנו של שימשי ניימן ובעיבודו והפקתו המוזיקלית של נפתלי שניצלער. השיר מלא הרגש מתאים במיוחד לימים אלו של הסליחות (סינגלים וקליפים)
אברימי רוט שר מרטין וידרקר - "תנו שבח"אברימי רוט שר מרטין וידרקר - "תנו שבח"יאיר טוקר1
הזמר אברימי רוט בשיר לשבת מתוך אלבומו השלישי של המלחין מאיר מרטין וידרקר. השיר עובד על ידי המעבד מנחם בריסטובסקי והוא מלווה במקהלת ידידים העולמית (סינגלים)
שייע גרוס ויואלי קליין מציגים: שאל בני שאלשייע גרוס ויואלי קליין מציגים: שאל בני שאליאיר טוקר9
הצמד שהביא לכם את סדרת הלהיטים מ״ואפילו בהסתרה״ ועד ״פשיסחא״ מפציע שוב בסינגל נוסף בשם ״שאל בני שאל״. עיבוד: הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
ותשובה, ותפילה וצדקה: החדש של מונהותשובה, ותפילה וצדקה: החדש של מונהנתנאל לייפר23
הזמר יעקב שוואקי בסינגל מתוך אלבומו החדש של המעבד והיוצר משה מונה רוזנבלום "מונה 7". את השיר הלחין הבן שניאור רוזנבלום ואילו העיבוד כמובן של מונה עצמו (סינגלים)
מקהלת 'נרננה' במחרוזת ריקודים סוערתמקהלת 'נרננה' במחרוזת ריקודים סוערתיאיר טוקר4
מקהלת "נרננה" ויענקי רובין מפתיעים שוב עם מחרוזת ריקודים עדכנית מקפיצה ועליזה, מיטב הלהיטים, עם הבעל מנגן ר' משה שטקל, שהוסיף נופך ואנרגיות משלו (סינגלים)
שלמה נחמיה רוזנברג - "אדיר במרום השם"שלמה נחמיה רוזנברג - "אדיר במרום השם"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר שלמה נחמיה רוזנברג, שמככב בעיקר בקומזיצים בארה"ב, יוצא בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו (סינגלים וקליפים)
אורי דוידי באלבום בכורה - האזינו ל"בליבי"אורי דוידי באלבום בכורה - האזינו ל"בליבי"יאיר טוקר6
הזמר אורי דוידי מארה"ב יוצא באלבום בכורה "הלוואי" עם מיטב המעבדים והמלחינים במוזיקה החסידית. האזינו לשיר "בליבי" בלחנו של איצי וואלדנר, עיבוד: יוני אליאב (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים