טראמפ  הרב מוצפי  איציק דדיה  בני פרידמן
הזמר דדי גראוכר חוזר ובגדול: "בואו נשמח" • האזינוהזמר דדי גראוכר חוזר ובגדול: "בואו נשמח" • האזינונתנאל לייפר3
דדי גראוכר, מגדולי הזמר החסידי, החתום על להיטים רבים במוזיקה היהודית חסידית שהפכו לנכסי צאן ברזל, בקמבק מוזיקלי מפתיע עם להיט קצבי חדש בהפקת יואלי דיקמן (סינגלים)
עקיבא מרגליות בסינגל חדש מתוך האלבוםעקיבא מרגליות בסינגל חדש מתוך האלבוםנתנאל לייפר8
הזמר עקיבא מרגליות בסינגל בכורה מתוך אלבומו הרביעי לאחר עשור של שתיקה מוזיקלית כשהוא מגייס את בנו להלחנה וללמלאכת העיבוד את מאסטרו יואלי דיקמן (סינגלים)
אבי פרץ ויומי לואי בליווי חופה מרגש • צפואבי פרץ ויומי לואי בליווי חופה מרגש • צפויאיר טוקר1
עוד חופה מרגשת מבית ההפקות של ארי טייטלבוים כשהפעם הזמרים אבי פרץ ויומי לואי שמבצעים את 'מי בן שיח' ו'אם אשכחך ירושלים' בליווי תזמורת בניצוח ישראל לאם (קליפים)
להקת 'איש פשוט' בסינגל קליפ בכורהלהקת 'איש פשוט' בסינגל קליפ בכורהנתנאל לייפר2
"מטוס ים" הוא סינגל ראשון מתוך אלבום ה-EP החדש של להקת "איש פשוט" מארה"ב. השיר נע בין ראפ לפאנק וזוכה לקליפ רכבת מעניין עם הסולן יעקב קפקא (סינגלים וקליפים)
שמחה פרידמן מגיש: ניגוני חב"ד בקצב מזרחישמחה פרידמן מגיש: ניגוני חב"ד בקצב מזרחיכיכר השבת6
שני ניגונים אלו מושרים בפי חסידי חב"ד הראשונים עוד מזמן אדמו"ר הזקן בעל התניא. יין ישן ומשובח זה, מוגש בקנקן חדש ובקצב מזרחי, מתוך הופעה חיה עם תזמורתו של יובל סטופל והכנר שימי וויצהנדלר.
'מלכות' ומשולם גרינברגר - "מה תשתוחחי"'מלכות' ומשולם גרינברגר - "מה תשתוחחי"יאיר טוקר1
'מה תשתוחחי' מתוך אלבומו החדש של משולם גרינברגר יחד עם מקהלת מלכות, תזמורתו של יהודה גלילי ומקהלת הילדים 'קול הנערים' עם ילד הפלא יוסי ויטמן (סינגלים וקליפים)
הזמר הערשי רוטנברג מבלגיה בסינגל בכורההזמר הערשי רוטנברג מבלגיה בסינגל בכורהיאיר טוקר4
רוטנברג כתב את הלחן המרגש למילים שקודם הנחת תפילין ליד מיטת חוליו של רבו הרב אהרן כהן שנפטר ממחלה קשה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי דוד פינק (סינגלים)
אלעד לביא בסינגל בכורה - "המלאך הגואל"אלעד לביא בסינגל בכורה - "המלאך הגואל"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אלעד לביא בוגר האקדמיה למוזיקה בירושלים בסינגל בכורה מתוך אלבום עליו הוא עובד. לביא הלחין ועיבד כשאליו הצטרפה מקהלת הילדים אנקור (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר המשוררים ויוחי בריסקמן • צפושמחה ליינר המשוררים ויוחי בריסקמן • צפויאיר טוקר6
הזמר שמחה ליינר מלווה בתזמורתו של יוחי בריסקמן ומקהלת המשוררים במחרוזת שמחה עם מיטב הלהיטים בארה"ב כולל שירים ישראלים שיעלו חיוך נבוך לכל ישראלי (סינגלים וקליפים)
"היום השמיני" בסינגל קליפ חדש - "תורה""היום השמיני" בסינגל קליפ חדש - "תורה"נתנאל לייפר3
האחים מרכוס הלא הם להקת "היום השמיני" בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומם החדש 'האט'. הלחן כרגיל משותף לשניים. המילים של שמואל והעיבוד של בנצי (סינגלים וקליפים)
'הלב והמעיין' ושלמה גרוניך משלבים חיבורים'הלב והמעיין' ושלמה גרוניך משלבים חיבוריםיאיר טוקר1
רב הלילה או א-ל מסתתר בשפריר חביון? חברי להקת 'הלב והמעיין' ביחד עם הזמר והיוצר שלמה גרוניך מבצעים את הניגון העתיק של צאנז גם למילות המשורר הישראלי (קליפים)
דוד גבאי מתוך "שירי פנחס 2" - "נרננה"דוד גבאי מתוך "שירי פנחס 2" - "נרננה"יאיר טוקר
דוד גבאי בשיר מתוך אלבום שירי ר' פנחס וולף-"שירי פנחס 2" בהפקתו המוזיקלית של דני גרוס. באלבום משתתפים ומבצעים את השירים זמרים נוספים מהשורה הראשונה (סינגלים)
גידי דבוש בסינגל חדש - "מילים של עידוד"גידי דבוש בסינגל חדש - "מילים של עידוד"נתנאל לייפר
גידי דבוש בסינגל חדש מתוך אלבומו השני "בא בנשימה" בהפקתו המוזיקלית של צח דרורי. דבוש שמשמש ביום יום כמדריך סדנאות שקוף ומשלב בשיריו מהמסרים (סינגלים)
ביצוע נדיר: כך חגג מרדכי בן דוד את פוריםביצוע נדיר: כך חגג מרדכי בן דוד את פוריםיאיר טוקר3
הזמר מרדכי בן דוד הצטרף לבנו יידל ורדיגר וברוך שלום בלסופסקי לביצוע הלהיט מתוך אלבום הבכורה של בסלוספסקי - 'ויכולו'. על הליווי המוזיקלי פיני אסטרייכר (סינגלים וקליפים)
שולי רנד מחדש שיר של מאיר אריאל - עם כלייזמריםשולי רנד מחדש שיר של מאיר אריאל - עם כלייזמריםנתנאל לייפר6
שולי רנד מבצע את אחד משיריו של הזמר והיוצר מאיר אריאל ז"ל כשהוא מלווה בלהקת הכליזמר 'אוי דויז'ן' מתוך מופע משותף שלו עם הלהקה. צפו בביצוע מלא ההבעה (קליפים)
ג'ייק פולנסקי בסינגל קליפ חדש - "אחי"ג'ייק פולנסקי בסינגל קליפ חדש - "אחי"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר ג'ייק פולנסקי, לשעבר מלהקת הרוק היהודית 'יעקב חסד', בסינגל קליפ מאלבום הסולו החדש שלו "אור" - "אחי" אותו כתב הלחין ועיבד בעצמו (סינגלים וקליפים)
חיים ישראל בדואט עם ישי ריבו: "ניגון החיים"חיים ישראל בדואט עם ישי ריבו: "ניגון החיים"יאיר טוקר20
הזמר חיים ישראל יוצא בדואט חדש ומרגש עם הזמר ישי ריבו לשיר "ניגון מהחיים", אותו כתב אבישי שמואל נריה. על הלחן אחראים חיים ישראל וערן כרמי - שגם עיבד את השיר (מוזיקה)
אברומי קאליש וטולי בריל במחרוזת פוריםאברומי קאליש וטולי בריל במחרוזת פוריםיאיר טוקר2
צמד הזמרים מארה"ב במחרוזת אלקטרונית סוערת ומלאת אנרגיה בעיבודו המוזיקלי של DJ נוסי שתקפיץ לכם את סעודת הפורים ותעזור לכם להיכנס לאווירת החג (סינגלים וקליפים)
להקת six13 בסינגל קליפ לייב- "לכה דודי"להקת six13 בסינגל קליפ לייב- "לכה דודי"נתנאל לייפר3
להקת האקאפלה המצליחה מארה"ב בקליפ לייב לאחד מלהיטי הלהקה הראשונים "לכה דודי" בלחנו של מנהיג הלהקה מייק בוקסר. צפו בביצוע החי שכולו בפה (קליפים)
נדב בכר וה"אקפד" - "חייב איניש לבסומי"נדב בכר וה"אקפד" - "חייב איניש לבסומי"נתנאל לייפר
נגן הגיטרה הווירטואוז, נדב בכר, בביצוע סולו שלו לניגון הפורים הידוע "חייב איניש לבסומי" כשהוא עושה שימוש בגיטרה בלבד מלווה ב"אקפד" הדיגיטלי הייחודי (קליפים)
להקת כיפה לייב  בקליפ חדש - "פורים UP"להקת כיפה לייב בקליפ חדש - "פורים UP"נתנאל לייפר4
להקת האקפאלה הישראלית בסינגל קליפ חדש ומשעשע לכבוד חג הפורים המורכב מפארודיות לשירים לועזיים שזכו למילים המתאימות לחג הפורים באנגלית ובעברית (קליפים)
ר' שמואל ברזיל בסינגל חדש - משנכנס אדרר' שמואל ברזיל בסינגל חדש - משנכנס אדריאיר טוקר
המלחין האגדי ר' שמואל ברזיל העומד מאחורי סדרת האלבומים 'רגש' ומאות לחנים חלקם הפכו לנכסי צאן ברזל, יוצא בשיר חדש לכבוד חג הפורים - "משנכנס אדר" (סינגלים)
יואלי גרינפלד עם תזמורתו של לוי לסין • צפויואלי גרינפלד עם תזמורתו של לוי לסין • צפויאיר טוקר
סצנת החתונות האמריקאית מספקת לנו מחרוזת קליפ חדשה והפעם הזמר יואלי גרינפלד במחרוזת חתונה מקפיצה בליווי תזמורתו המורחבת של הקלידן לוי לסין (סינגלים וקליפים)
חיים גרין בסינגל חדש: 'יושב בצלו של הקב"ה'חיים גרין בסינגל חדש: 'יושב בצלו של הקב"ה'יאיר טוקר
כמידי שנה, מגיש זמר החתונות מארה"ב חיים גרין סינגל מיוחד לקראת פורים לקראת מגבית ההתרמה של ארגון "לחירות" המסייע לחולים, נזקקים ואסירים יהודים בארה"ב (סינגלים)
מנדי J בסינגל חדש לקראת פורים - 'המלך'מנדי J בסינגל חדש לקראת פורים - 'המלך'יאיר טוקר
הזמר מנדי J בסינגל אלקטרוני חדש וסוער בלחנו ועיבודו של יוסי ניומן, השיר הולחן על מילות תפילת שמונה עשרה ברכת המלך הקדוש (סינגלים וקליפים)
אחת הזוויות... - להיות כל איש שורר בביתו - צפו בקליפ 360להיות כל איש שורר בביתו - צפו בקליפ 360יאיר טוקר4
ארגון עורה יצר עבורכם קליפ פורים ייחודי ב-360 מעלות, כשהפעם ניתן לראות אירועים שונים באותו החדר בכל רגע נתון. צפו בקליפ המשעשע ושחקו בזוויות שונות (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע63
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים