יניב בן..  גד אלבז  ישי ריבו  ויזניץ
שלום למר ותזמורת סימפיני - מחרוזת ליפאשלום למר ותזמורת סימפיני - מחרוזת ליפאיאיר טוקר
הזמר העולה, שלום למר בביצוע למחרוזת משיריו של ליפא שמלצער בליווי תזמורת סימפיני בעיבודיו של פיני אסטרייכר ומקהלת שירה מתוך חתונה שהתקיימה בישראל (קליפים)
הזמרים שרולי גרין וארי היל - עינינו לי-ההזמרים שרולי גרין וארי היל - עינינו לי-היאיר טוקר2
השיר בשמו האידישי - ״כ׳הייב אויף מיינע אויגן״ הולחן ונכתב על ידי לייבי מושקוביץ שהעביר את השיר לביצועים של שרולי גרין עם ארי היל. על העיבוד האלקטרוני: בנצי שטיין (סינגלים)
אוהד מושקוביץ וידידים שרים רכניץאוהד מושקוביץ וידידים שרים רכניץיאיר טוקר4
רכניץ הלחין את השיר לחתונת ביתו בשנה שעברה. השיר הוקלט ועובד לקראת האלבום "שיר 2" אך יצא בסוף רק באלבום הE.P בפסח. צפו בביצוע החי של אוהד (קליפים)
אובמה ממליץ על להקת הווקאל '613' • צפואובמה ממליץ על להקת הווקאל '613' • צפונתנאל לייפר9
הלהקה המצליחה ביצעה לראשונה את השיר בטקס חנוכה בבית הלבן בו הציג אובמה את הלהקה. לין מנואל מירנדה על הלחן במקור, על העיבודים מייק בוקסר (קליפים)
מיילך קאהן - "יומם שוק מחנה יהודה" • צפומיילך קאהן - "יומם שוק מחנה יהודה" • צפונתנאל לייפר18
הזמר והבדחן מיילך קאהן בקליפ הכי משוגע ושמח שראיתם לאחרונה. הקליפ המושקע צולם בשוק מחנה יהודה בהשתתפות עשרות ניצבים וגם סיר טושלנט מהביל (קליפים)
הקליפ השנתי של מכביטס לחנוכה: מחזמר מרהיבהקליפ השנתי של מכביטס לחנוכה: מחזמר מרהיבנתנאל לייפר14
להקת הווקאל המצליחה מארה"ב התפרסמה מקליפ חנוכה הראשון שלה "אור הנרות", ומאז מידי שנה מוציאה הלהקה קליפ מושקע - הפעם זה מחזמר מרהיב במיוחד (קליפים)
אב ובנו: יענקי ומנדי למר - "רחל מבכה"אב ובנו: יענקי ומנדי למר - "רחל מבכה"יאיר טוקר2
החזן ‏יעקב למר ובנו מנדי שרים שיר באידיש ‏משולב עם קצת חזנות שהולחן ע׳י דוד רוטמן, המתאים לפרשת השבוע - וישלח בה נפטרת רחל ונקברת בבית לחם (סינגלים וקליפים)
צבי זלבסקי בסינגל חדש - יוונים נקבצו עלייצבי זלבסקי בסינגל חדש - יוונים נקבצו עליינתנאל לייפר
הזמר והיוצר הוותיק צבי זלבסקי בסינגל חדש לקראת חג החנוכה, לחן חדש ל"יוונים נקבצו עליי" מתוך הפיוט 'מעוז צור' על העיבוד וההפקה המוזיקלית ד"ר אבי בר איתן (סינגלים)
הזמר אלי ביגון בקליפ חדש - "שבת היום"הזמר אלי ביגון בקליפ חדש - "שבת היום"יאיר טוקר5
אלי ביגון בנו של ירחמיאל ביגון בקליפ חדש לסינגל אותו הוציא לפני כמה חודשים. ביגון אחראי על הלחן ואילו על העיבוד המוזיקלי אחראי אח אחר חנניה ביגון (סינגלים וקליפים)
מקהלת הילדים 'שיר ושבח'  - "מלך המשיח"מקהלת הילדים 'שיר ושבח' - "מלך המשיח"יאיר טוקר5
מקהלת הילדים של המנצח חיים מאיר פליגמן בליווי תזמורת 16 כלים בניצוחו של חזקי לוי מבצעים את הלהיט הוותיק של אברהם פריד בלחנו של גרשון פרנקל (סינגלים וקליפים)
מקהלת יחד במחרוזת משירי ר' בן ציון שנקרמקהלת יחד במחרוזת משירי ר' בן ציון שנקריאיר טוקר19
מקהלת יחד עם בעל המנגן דב פרידמן בליוויו של הקלידן שימי סקלאר מבצעים מחזורת מיוחדת משיריו של בעל המנגן האהוב ר' בן ציון שנקר ז"ל (סינגלים וקליפים)
נפתלי בלומנטל בסינגל חנוכה חדש - חשוףנפתלי בלומנטל בסינגל חנוכה חדש - חשוףנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר נפתלי בלומנטל בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה לקראת חג החנוכה. בלומנטל אחראי על הלחן וההפקה המוזיקלית בשילוב עם איצי פינק (סינגלים וקליפים)
אלבום גראמן חדש בהפקת יוסף משה כהנאאלבום גראמן חדש בהפקת יוסף משה כהנאיאיר טוקר6
הפקת יוקרה מבית ״לחיים״ - הרב יוסף משה כהנא בעיבודו של המוזיקאי יהודה גלילי ובהשתתפות בעלי מנגנים מהשורה הראשונה של המוזיקה החסידית (סינגלים וקליפים)
הראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש - 'עכשיו קרוב'הראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש - 'עכשיו קרוב'יאיר טוקר4
הראפר והמפיק שלמה רג'ה מארח בשיר חדש את הראפר "אור גנוז" והזמר נתנאל נעמי ששר והלחין את הפזמון. רג'ה עצמו אחראי על הלחן וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
ילד הפלא עידו קפטן – "מי כמוני ילד"ילד הפלא עידו קפטן – "מי כמוני ילד"נתנאל לייפר25
סינגל ביכורים בגיל אחת-עשרה לעידו קפטן בנו של הזמר ואיש התקשורת ניר קפטן שאחראי גם על הלחן. על העיבוד המוזיקלי אחראי המפיק המוכשר ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
ליאור אלמליח, מיכה שטרית, זאב רווח וחברים שרים "אעופה אשכונה"ליאור אלמליח, מיכה שטרית, זאב רווח וחברים שרים "אעופה אשכונה"נתנאל לייפר13
ביצוע מחודש ואנרגטי לפיוט האהוב "אעופה אשכונה". שירה: ליאור אלמליח, מיכה שטרית, זאב רווח, אור כהן, מיכאל פרץ, משה לוק, אלחי לגריסי. עיבוד והפקה: ציקי זנתי (קליפים)
יוני גנוט מארח את אריק סיני - 'נשבעתי לך'יוני גנוט מארח את אריק סיני - 'נשבעתי לך'נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר יוני גנוט מארח את הזמר אריק סיני לביצוע המבוסס על הלהיט של ר' חיים בנט. על העיבוד המוזיקלי אחראי יחד עם גנוט, המעבד שמוליק דניאל (סינגלים)
"א ישוע׳לע" - לוי פולקוביץ' ומקהלת שירה"א ישוע׳לע" - לוי פולקוביץ' ומקהלת שירהיאיר טוקר
תזמורת בלו מלודי עם הזמר לוי פלקוביץ ומקהלת שירה בביצוע מיוחד לקלאסיקה באידיש של מרדכי בן דוד בלחנו של ר' יו"ט ארליך ז"ל על העיבוד המחודש אחראי אלי לקס (קליפים)
ימים אחדים אחרי החתונה: שמילי אונגר כבר משמח • צפוימים אחדים אחרי החתונה: שמילי אונגר כבר משמח • צפויאיר טוקר1
הזמר שמואלי אונגר בחתונה מושקעת במיוחד ביחד עם מקהלת ידידים ותזמורת ענק בניצוחו של המעבד הוותיק ישראל לאם ובהפקתו של אהרן טייטלבאום (סינגלים וקליפים)
יונתן רזאל בסינגל חדש: "עכשיו אני עף"יונתן רזאל בסינגל חדש: "עכשיו אני עף"יאיר טוקר3
לאחר "נווה תלאות", יונתן רזאל מוציא לאור סינגל שני "עכשיו אני עף" גם אותו כתב והלחין יונתן לעיבוד והפקה מוזיקלית שלו ושל אלון יופה. שיר מקסים, אופטימי ומרגש (מוזיקה)
"שבט אחים" וחיליק פרנק - "ימי החנוכה""שבט אחים" וחיליק פרנק - "ימי החנוכה"נתנאל לייפר1
אלבום ניגוני חנוכה חדש בביצוע הרכב "שבט אחים" המארח את נגן הקלרינט הנודע, חיליק פרנק, בביצועים אינסטרומנטליים, מלאי חום ושמחה של שירי החנוכה (סינגלים)
ירחמיאל זיגלר וחברים  - "ימים של אור"ירחמיאל זיגלר וחברים - "ימים של אור"נתנאל לייפר
הזמר ירחמיאל זיגלר בביצוע לייב מחודש לשיר אותו הקליט לפני כמה שנים, למלאכה הוא רתם את הקלידן הוותיק והמוערך אריאל כהן אלורו ואת המתופף שחר קהתי (קליפים)
הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש - "אלוקים"הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש - "אלוקים"יאיר טוקר9
הזמר אופיר סלומון בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. על המילים: חגי אוזן | מיכאל קריספין לחן: חגי אוזן. עיבוד, הפקה מוסיקלית ומיקס: עמוס כהן (סינגלים)
להקת הקינדרלך בסינגל חדש - "הבל פיהם"להקת הקינדרלך בסינגל חדש - "הבל פיהם"יאיר טוקר30
להקת הילדים הפופלארית בסינגל חדש, הפעם בסגנון תפילה מרגש ונוגע ללב. על הלחן והמילים אחראי שרון אבילחק המצוין ואילו על ההפקה המוזיקלית דורון אלימלך (סינגלים)
בוגרי ישיבת ווטרברי - "ריקם אל תשיבנו"בוגרי ישיבת ווטרברי - "ריקם אל תשיבנו"נתנאל לייפר2
בוגרי ישיבת ווטרברי וחברים הקימו יחד את פרויקט "תפילה" מתוכו יצא השיר החדש בתפילה לרפואת אחד מהחברים. על ההפקה המוזיקלית אחראי המוזיקאי אריה קונסטלר (סינגלים)
חנן בן ארי בסינגל חדש: "לא לבד"חנן בן ארי בסינגל חדש: "לא לבד"יאיר טוקר28
אחרי "תותים", חנן בן ארי משחרר סינגל חדש - "לא לבד", מתוך האלבום השני עליו הוא עובד בימים אלו. "רוצה להאמין שאנשים יצלחו בגבורה את מחסום התותים ויפתחו את הלב" (מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים