ברלנד  אברומי..  מידד טסה  קינדרלעך
יואלי קליין - חתן בר המצווה תרם את השיר לכבוד שחרור רובשקיןחתן בר המצווה תרם את השיר לכבוד שחרור רובשקיןיאיר טוקר3
בעל המנגן יואלי קליין הפיק שיר לרגל בר המצווה של בנו הבכור שתתקיים הערב אך החתן בחר להקדיש את השיר לרגל שחרורו המפתיע של שלום מרדכי רובשקין (סינגלים וקליפים)
יעקב שוואקי ורובשקין מאמינים בניסים • צפויעקב שוואקי ורובשקין מאמינים בניסים • צפוכיכר השבת4
בעיצומו של קונצרט חנוכה ב"בוקה רטון" מיאמי פלורידה, הגי​עה הבשורה המשמחת על שחרורו לאלתר של האסיר החב"די שלום מרדכי רובשקין • צפו בהתרגשות של יעקב שוואקי (מוזיקה)
חיים גולד בסינגל חדש "לקראת שבת"חיים גולד בסינגל חדש "לקראת שבת"כיכר השבת4
חיים גולד בסינגל חדש "לקראת שבת", אותו כתב והלחין. על העיבוד המוזיקלי הופקדו אחיה אשר כהן אלורו כהן. הקולות בשיר הם של זאנוויל וינברגר, יעקב רוטבלט, יוסי וינברגר. האזינו (מוזיקה)
ישי רביבו בסינגל חדש - "חייב להאמין"ישי רביבו בסינגל חדש - "חייב להאמין"יאיר טוקר5
הזמר והמוזיקאי הצעיר ישי רביבו בסינגל חדש אותו כתב והלחין לזכר חברו שנפטר נעם ידידיה ז"ל. רביבו אחראי ללחן המילים וגם לעיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
יוסי גרין בשיר חדש לכבוד שחרור רובשקין • האזינויוסי גרין בשיר חדש לכבוד שחרור רובשקין • האזינויאיר טוקר7
המלחין החסידי הנודע יוסי גרין בשיר חדש לכבוד שחרורו המפתיע של שלום רובשקין על ידי הנשיא טראמפ • גרין ניגש לפסנתר הביתי שלו וזה השיר שיצא במקום (חדשות המוזיקה)
שלום למר, "נרננה" ותזמורתו של יהושע פריד  - "הללו"שלום למר, "נרננה" ותזמורתו של יהושע פריד - "הללו"יאיר טוקר11
יצירתו של החזן האגדי יוסלה רוזנבלט בביצועו של הכוכב הנודע מארה״ב שלום למר, כאשר מקהלת נרננה מלווה אותו בהרמוניית קולות. ועל כל אלה מנצח המעבד והמנצח הנודע יהושע פריד ותזמורתו בת 20 נגנים (סינגלים וקליפים)
ברי וובר משיק אלבום חדש  בקליפ  • צפוברי וובר משיק אלבום חדש בקליפ • צפויאיר טוקר8
הזמר החסידי המצליח ברי וובר משיק אלבום חדש בהפקתו של נפתלי שניצלער בקליפ חדש בסגנון שירי "עונג שבת" עם מקהלת 'לב' (סינגלים וקליפים)
ערן לחמי בסינגל חדש - "מחייה החיים"ערן לחמי בסינגל חדש - "מחייה החיים"יאיר טוקר12
הזמר והיוצר ערן לחמי בסינגל חדש "מחייה החיים" מתוך אלבום חדש אותו הוא מפיק בימים אלו עם המוזיקאי נאור סינואני באמצעות פרויקט מימון המונים (סינגלים וקליפים)
עודד דוד בסינגל מהאלבום החדש - "נפילה"עודד דוד בסינגל מהאלבום החדש - "נפילה"נתנאל לייפר
בציבור החרדי הוא זכור בעיקר מסדרת הסיפורים 'חבורת מצוות', אך הוא גם זמר ויוצר פעיל שעומד כעת בפני אלבומו השלישי אלבום סולו משיריו. הפקה מוזיקלית: ערן יהושע (סינגלים)
הזמר לוי פאלקוביץ' באלבום שני - "טוב לי"הזמר לוי פאלקוביץ' באלבום שני - "טוב לי"יאיר טוקר8
הזמר החסידי המצליח לוי פאלקוביץ' משיק אלבום שני לאחר ההצלחה של אלבומו הראשון ושל הקליפים הרבים בהם הוא משתתף. באלבום משתתפים מיטב המלחינים והמעבדים (סינגלים)
משה סטורך בסינגל קליפ לחנוכה: על הניסיםמשה סטורך בסינגל קליפ לחנוכה: על הניסיםיאיר טוקר2
הזמר משה סטורך בלחן חדש ל"על הניסים" בסגנון מוזיקת הקאנטרי האמריקאית, חדי העין יזהו את הגיטרסיט דוד סווירסקי מלהקת המושב (סינגלים וקליפים)
יוסי אסולין בסינגל חדש - "הנרות הללו"יוסי אסולין בסינגל חדש - "הנרות הללו"יאיר טוקר9
יוסי אסולין בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו לכבוד חג החנוכה וברית בנו מתוך טקס הדלקת הנרות, בהפקתו המוזיקלית של מנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
יעקב קליין בסינגל חדש - "שקט כה רועש"יעקב קליין בסינגל חדש - "שקט כה רועש"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יעקב קליין בסינגל חדש אותו כתב הלחין עיבד ושר בעצמו. השיר "שקט כה רועש" עוסק במציאות הקב"ה בעולם ונקודת ה"אין עוד מלבדו" (סינגלים וקליפים)
אליה והב בסינגל חדש  - "אבדה הדרך"אליה והב בסינגל חדש - "אבדה הדרך"יאיר טוקר19
הזמר ו"הפייטן של המדינה" אליה והב יוצא עם סינגל חדש חורפי ומרגש "הדרך חזרה" שמעביר מסר על חיבור לאלוקים מכל מצב, את השיר כתב צ'ולי זכאי והלחין גיל נגר לעיבוד והפקה של שי ראובני (סינגלים)
ניר קפטן בסינגל קליפ חדש - 'מלאכי שמיים'ניר קפטן בסינגל קליפ חדש - 'מלאכי שמיים'יאיר טוקר18
אחרי שני הסינגלים "שובו בניי" ו"גן של משחקים", משיק הזמר והיוצר ניר קפטן סינגל שלישי. "מלאכי שמיים" – פרי יצירתו של קפטן, מבטא את החיבור העמוק בין אב לילדיו. ובאלגוריה, בנינו לבין אבינו שבשמיים. עיבוד: דורון אלימלך (סינגלים)
להקת שיר סול במחרוזת "אלביס חנוכה"להקת שיר סול במחרוזת "אלביס חנוכה"נתנאל לייפר10
להקת הווקאל האמריקאית 'שיר סול' בקליפ חדש לכבוד חג החנוכה - מחרוזת קאברים לשיריו של הזמר אלביס פרסלי עם מילים שהותאמו במיוחד לחג החנוכה (סינגלים וקליפים)
קבר יוסף הצדיק בשכם - בן אליגון בסינגל חדש - "יוסף הצדיק"בן אליגון בסינגל חדש - "יוסף הצדיק"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר בן אליגון בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו המתאים לפרשת השבוע פרשת מקץ - "יוסף הצדיק" על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי יוסי גרשון (סינגלים)
גד אלבז ו"ניצולי השואה" בקליפ חדש  • צפוגד אלבז ו"ניצולי השואה" בקליפ חדש • צפויאיר טוקר51
מספר ניצולי שואה חברו ללהקה, וביחד עם האמן גד אלבז הופיעו ליד השער המפורסם בברלין בשיר "כי לא יכבה נרו", לא לפני שהסבירו לצעירים במקום את הרקע למופע (קליפים)
'די חנוכה ניגון': הקליפ של ידידים ודייויד טויב'די חנוכה ניגון': הקליפ של ידידים ודייויד טויביאיר טוקר6
האמן דייויד טויב מארח את מקהלת "ידידים" העולמית בסינגל-קליפ, שני מתוך הפרויקט "מיין נשמה יתירה", בניגון צועני שאומץ בידי האדמו"רים לחצר הקודש ויז'ניץ (קליפים)
אורן ברג בסינגל בכורה - מסתובבים עם העולםאורן ברג בסינגל בכורה - מסתובבים עם העולםנתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אורן ברג, חזר בתשובה בשנים האחרונות וכעת עובד על אלבום הבכורה שלו. השיר הראשון מתוכו עוסק במלחמה העצמית בציניות ובמחסומים הפנימיים (סינגלים)
הפסנתרן של הגדולים בשירי הרב גינזבורגהפסנתרן של הגדולים בשירי הרב גינזבורגנתנאל לייפר11
אחיה אשר כהן אלורו מנגן לאברהם פריד, יהורם גאון, עמיר בניון, יעקב שוואקי ועוד רבים וטובים עכשיו הוא מוציא ביצוע פסנתר לשיר "רחמים רבים" בלחנו של הרב יצחק גינזבורג מתוך פרויקט שלם משירי הרב (קליפים)
זלמן שטוב מספר ושר: נס חנוכה בוייאטנםזלמן שטוב מספר ושר: נס חנוכה בוייאטנםיאיר טוקר7
הזמר זלמן שטוב בסיפור מוזיקלי חדש לכבוד חג החנוכה בסגנונו האהוב של ר' שלמה קרליבך. סיפור נס חנוכה שסופר ממקור ראשון במלחמת וייאטנם. עיבוד נתי קלוגר (סינגלים)
ערן קליין בסינגל חדש - "מעט טוב"ערן קליין בסינגל חדש - "מעט טוב"נתנאל לייפר2
המעבד ערן קליין משחרר מידי פעם יצירות פרי עטו אותן הוא גם מבצע בעצמו הפעם הוא בוחר בשיר תפילה מהורהר ברוח ימי חג האורים (סינגלים וקליפים)
מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש - "לך"מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש - "לך"כיכר השבת11
מרדכי שפירא, אחד הזמרים המבטיחים במוזיקה החסידית בסינגל קליפ חדש קופצני ומלא חיים כדרכו של שפירא. על הלחן אחראי אלי שוואב ואילו על העיבוד "פליימטס" (קליפים)
האחים סלומון בסינגל קליפ - "אחת שאלתי"האחים סלומון בסינגל קליפ - "אחת שאלתי"נתנאל לייפר4
להקת האחים סלומון בסינגל קליפ חדש "אחת שאלתי" מתוך האלבום השני עליו הם עובדים בימים אלו (סינגלים וקליפים)
'המכביטס' בסינגל קליפ חדש  לכבוד חנוכה'המכביטס' בסינגל קליפ חדש לכבוד חנוכהנתנאל לייפר5
להקת הווקאל האמריקאית המצליחה 'המכביטס' בסינגל קליפ חדש לכבוד חג החנוכה - "נרות על אדן החלון" פארודיה לשיר של הזמר אד שירין. עיבוד: ג'וליאן הורביץ (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים