מלך..  הרב מוצפי  נתניהו  סליחות
אלעד שער בסינגל חדש מקפיץ - "אושר עד"אלעד שער בסינגל חדש מקפיץ - "אושר עד"יאיר טוקר21
הזמר אלעד שער חוזר בסינגל חדש לשתף פעולה עם המלחין והתמלילן יעקב מנשה. כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית חתום המעבד והמפיק המוסיקלי דוד ביתן (סינגלים וקליפים)
יוסף קוגלר בסינגל קליפ חדש - שירה חדשהיוסף קוגלר בסינגל קליפ חדש - שירה חדשהיאיר טוקר22
סינגל בכורה לזמר יוסף קוגלר בהלחנתו עיבודו והפקתו של הלל קפניק. השיר מתוך אלבום הבכורה של קוגלר עליו הוא עובד בימים אלו במרץ רב (סינגלים וקליפים)
גדליה פנר בסינגל קליפ חדש - "ברוך הגבר"גדליה פנר בסינגל קליפ חדש - "ברוך הגבר"יאיר טוקר7
הזמר גדליה פנר, חבר להקת האקפלה y-studs בסינגל קליפ סולו ראשון -"ברוך הגבר". פנר הלחין ואילו על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד יעקב פלדשטיין (סינגלים וקליפים)
משה כהן בסינגל חדש - "תפילה שהיא בית"משה כהן בסינגל חדש - "תפילה שהיא בית"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר משה כהן בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. כהן הלחין את מילותיה של הסופרת מלכה נתנזון ז"ל העוסקות בתפילה כשעל העיבוד המוזיקלי הופקד ראובן חיון (סינגלים)
מקהלת "נריע" בביצוע מיוחד - שלום עליכםמקהלת "נריע" בביצוע מיוחד - שלום עליכםיאיר טוקר21
מקהלת החזנות 'נריע' בניצוחו של החזן משה סלושץ מבצעת את לחן השבת המרגש והמוכר בכל תפוצות ישראל בעיבודו של גיל אלדמע. צפו בקליפ סביב שולחן השבת (סינגלים וקליפים)
רועי אדרי בסינגל קליפ חדש - 'זה העם שלי'רועי אדרי בסינגל קליפ חדש - 'זה העם שלי'נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר רועי אדרי בסינגל קליפ חדש בסגנון ההיפ-הופ העוסק במצב וברצון לאחדות ואהבת חינם. רועי אדרי כתב והלחין בהפקתו של המתופף דור קלמן (סינגלים קליפים)
'נקודה טובה' – אלבום בכורה לזמר  לוי Y כהן'נקודה טובה' – אלבום בכורה לזמר לוי Y כהןדניאל הרץ4
הזמר לוי Y כהן מלונדון באלבום בכורה בהפקתו של המפיק המוערך נפתלי שניצלער. בהשתתפות מיטב המלחינים והמעבדים במוזיקה החסידית. האזינו לשיר 'מתנה' (סינגלים)
נתי דוראי ומשה מלכי בקליפ - ברכת החופהנתי דוראי ומשה מלכי בקליפ - ברכת החופהיאיר טוקר3
צמד הזמרים הישראלי-צרפתי נתי דוראי מפריז ומשה מלכי מישראל בסינגל חופה חדש. ביצוע קאבר לשיר של אד שירין. על העיבוד המוזיקלי אחראי דידיה אטלן (סינגלים וקליפים)
להקת לב טהור בסינגל קליפ חדש - "הללו"להקת לב טהור בסינגל קליפ חדש - "הללו"נתנאל לייפר8
להקת לב טהור בסינגל קליפ מתוך אלבומם האחרון "לב טהור 5". הקליפ הקופצני המלווה את השיר בסגנון הדיקסילנד האמריקאי הופק ובוים בידי הבמאי המצליח מאיר קאי (קליפים)
עודד ישראל מנשרי בסינגל - הערוצים בוכיםעודד ישראל מנשרי בסינגל - הערוצים בוכיםנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר הברסלבי המוערך, עודד ישראל מנשרי, בסינגל ראשון אותו כתב והלחין מתוך אלבומו השני והפעם בהפקתו של שמוליק דניאל ועם מיטב המוזיקאים בתחום (סינגלים)
מנחם בלוי בסינגל בכורה  חדש - "אהבתי"מנחם בלוי בסינגל בכורה חדש - "אהבתי"יאיר טוקר4
הזמר מנחם בלוי בסינגל בכורה מקפיץ. הלחן והמילים של חיים מרדכי ולס, על העיבודים הופקד יואלי צישינסקי, הגיטרות של דוד חן והכל בליווי חברי מקהלת ידידים העולמית (סינגלים)
"דספזלטוב" - עמירן דביר בסינגל קליפ חדש • צפו"דספזלטוב" - עמירן דביר בסינגל קליפ חדש • צפונתנאל לייפר134
​האמן והיוצר עמירן דביר מפציע בכל פתיחת עונת חתונות עם סינגל חדש, הפעם זה "דספזלטוב" - גרסת כיסוי ללהיט ההיסטרי שחצה את רף ה-3 מיליארד צפיות ביוטיוב (קליפים)
"שלאגר": יידל ורדיגר בלחן חדש "אגדלך""שלאגר": יידל ורדיגר בלחן חדש "אגדלך"נתנאל לייפר4
הזמר יידל ורדיגר בשיר חדש מתוך הפרויקט של לוי"ק טובול - "שלאגר- הפרויקט המוזיקלי". הלחן של טובול ואלי קליין העיבוד של משה לאופר והפתעה גם בגזרת הקולות (סינגלים)
ישי ריבו בסינגל חדש  - "הנה ימים באים"ישי ריבו בסינגל חדש - "הנה ימים באים"נתנאל לייפר52
הזמר והיוצר ישי ריבו, חוזר עם סינגל חדש, מתוך אלבומו השלישי שיצא בעז"ה בעוד כמה חודשים. על המילים והלחן ישי ריבו. עיבוד והפקה מוזיקלית: מאור שושן וישי ריבו (מוזיקה)
סנדי שמואלי בקליפ חדש - "הנה ימים טובים"סנדי שמואלי בקליפ חדש - "הנה ימים טובים"יאיר טוקר7
הזמר והיוצר סנדי שמואלי בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין בעצמו ובעיבודו המוזיקלי של אשר לוגסי. זהו סינגל שני מתוך אלבומו התשיעי של שמואלי המתגורר בניו יורק (סינגלים)
א.י בוזגלו בסינגל חדש - "השם אחד"א.י בוזגלו בסינגל חדש - "השם אחד"יאיר טוקר6
הזמר א.י בוזגלו ממונטריאול שבקנדה בסינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה שלו. השיר "השם אחד" הולחן ועובד בידי בוזגלו עצמו ואילו את המילים כתב יעקב רונס (סינגלים)
מיכאל שניצלער בסינגל חדש  - "עד הנה"מיכאל שניצלער בסינגל חדש - "עד הנה"יאיר טוקר1
הזמר החסידי מארה"ב מיכאל שניצלער בסינגל חדש "עד הנה", בלחנו של הרב לוי פלור ובעיבודו של אנשי אקשטיין בליוויה של מקהלת "זמרה" (סינגלים וקליפים)
הזמר דודי רוט בסינגל חדש - "להודות לך"הזמר דודי רוט בסינגל חדש - "להודות לך"יאיר טוקר6
הזמר דודי רוט בסינגל חדש אנרגטי ומקפיץ אותו הלחין בעצמו, על העיבוד וההפקה אחראי ישי זולברג (סינגלים וקליפים)
אופיר סלומון בסינגל קצבי חדש: "אבא אבא"אופיר סלומון בסינגל קצבי חדש: "אבא אבא"יאיר טוקר12
הזמר אופיר סלומון בסינגל קצבי חדש כשעל המילים והלחן לשיר אחראים עמוס כהן ודן סמרא שהם גם אלו שעומדים מאחורי העיבוד המוזיקלי. מתוך האלבום שבדרך (סינגלים)
אוהד בסינגל מקפיץ חדש - 'נשמח עם החתן'אוהד בסינגל מקפיץ חדש - 'נשמח עם החתן'נתנאל לייפר24
הזמר החסידי המצליח, אוהד מושקוביץ, משחרר להיט אנרגטי ומיוחד שיכבוש את רחבת הריקודים. לחן איצי ברי, עיבוד והפקה מוזיקלית: אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
צח חכים בסינגל חופות חדש - "בזה היום"צח חכים בסינגל חופות חדש - "בזה היום"יאיר טוקר8
הזמר צח חכים בן ה-18, בוגר מקהלת הילדים 'קולות מהשמים' של רפי ביטון בסינגל בכורה - שיר חופות שכתב התמלילן יוסי גיספן והלחין ועיבד המוזיקאי אלירן אביטל (סינגלים וקליפים)
משעשע: כל להיטי החתונות בקליפ אחד • צפומשעשע: כל להיטי החתונות בקליפ אחד • צפונתנאל לייפר26
להקת החתונות "עניין אחר" של הזמר והשחקן נעם יעקובסון במחרוזת חתונות משעשעת במיוחד, בה הם קיבצו את כל להיטי החתונות בתוך שלוש דקות מצחיקות ושמחות (קליפים)
יובל סלע באלבום חדש - "אמונתך בלילות"יובל סלע באלבום חדש - "אמונתך בלילות"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יובל סלע באלבום סולו שני "אמונתך בלילות" אותו כתב והלחין בעצמו והפיק מוזיקלית עם אבי טולדנו. סלע תושב פרדס חנה, יוצר בסגנון הפולק האקוסטי (סינגלים וקליפים)
יצחק מאיר בסינגל מהאלבום החדש - שמחיצחק מאיר בסינגל מהאלבום החדש - שמחנתנאל לייפר
סינגל חדש מאלבומו ה-10 של יצחק מאיר שיצא בקרוב. על הלחן אחראי יצחק מאיר עצמו בתוספת קטעי מעבר מוכרים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית: ערן קליין (סינגלים וקליפים)
קליפ הבכורה להרכב הפופ היהודי ״אוו-מן״קליפ הבכורה להרכב הפופ היהודי ״אוו-מן״נתנאל לייפר92
קליפ בכורה להרכב החדש והקופצני מבית היוצר של הזמר והמלחין ישי לפידות, בלחנו ומילותיו של לפידות ובעיבוד מוזיקלי של חבר ההרכב המעבד שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)
השי רובין בסינגל חדש  - "בבקשה הצל אותי"השי רובין בסינגל חדש - "בבקשה הצל אותי"יאיר טוקר
הזמר השי רובין בסינגל חדש מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו. לפני כ-7 שנים הוציא רובין אלבום עם גדעון לוין ושרולי ויליגר - "מזומן" עכשיו הוא חוזר בסינגל (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע63
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים