מנחה  ישי ריבו  הרב מוצפי  גרוס
איתן כץ שר ניגוני ברסלב בליווי תזמורת ענקאיתן כץ שר ניגוני ברסלב בליווי תזמורת ענקנתנאל לייפר1
הזמר איתן כץ בביצוע חופי ייחודי מסצנת החופות בארה"ב בליווי תזמורת גדולה עם כלי נשיפה ומיתר שמבצעת יחד עם כץ ברגש רב שניים מניגוני ברסלב (סינגלים וקליפים)
להקת הוואקל "613" בסינגל חדש לשבתלהקת הוואקל "613" בסינגל חדש לשבתנתנאל לייפר4
כחלק מ"פרויקט השבת" מוציאה להקת האקאפלה המצליחה מארה"ב פארודיה חדשה המבוססת על שיר של ג'סטין טימברלייק. על העיבוד הווקאלי, מייק בוקסר (סינגלים)
החברים של מוטי רוטלר -  "ביקשתי"החברים של מוטי רוטלר - "ביקשתי"נתנאל לייפר1
חבריו של זמר המקהלות מוטי רוטלר התאחדו לכבוד יום הולדתו ה-40 כדי לשיר לו בהפתעה את אחד מלחניו. על העיבוד וההפקה שרולי ברונכר. פסנתר שימי סקלאר (סינגלים)
הזמר ניר קלינגל בסינגל בכורה: "שבע"הזמר ניר קלינגל בסינגל בכורה: "שבע"נתנאל לייפר4
ניר קלינגל בסינגל הבכורה שלו מתוך האלבום עליו הוא עובד בימים אלו קלינגל אחראי למילים וללחן ואילו על ההפקה המוסיקלית: אייל ליאון קצב ובועז וולף (סינגלים וקליפים)
זמר ההיפ-הופ "בינוני" בסינגל קליפ חדשזמר ההיפ-הופ "בינוני" בסינגל קליפ חדשנתנאל לייפר6
קליפ היפ-הופ חדש שצולם בישראל עם היוצר "בינוני" משלב נופים מרהיבים עם מקצב קופצני, סינגל בכורה מתוך האלבום החדש עליו הוא עובד בימים אלו (סינגלים וקליפים)
שמע ישראל אלוקי - מקהלת הילדים הסוריתשמע ישראל אלוקי - מקהלת הילדים הסוריתיאיר טוקר8
מקהלת הילדים הסורית מארה"ב בביצוע חדש ללהיט "שמע ישראל". על העיבוד וההפקה שי ברק על הניצוח ג'ק ברכה. לחן שמואל אלבז, מילים יוסי גיספן • צפו (סינגלים וקליפים)
משה קליין בלהיט חדש: "דבר נאה ומתקבל"משה קליין בלהיט חדש: "דבר נאה ומתקבל"יאיר טוקר42
יוצא תכנית "הקול הבא" הזמר משה קליין בסינגל בכורה מעולם החתונות בהפקתם של הצמד המוזיקלי אלי קליין ואיצי ברי ובלחנו של אלי קליין (סינגלים וקליפים)
ים בלי ים: הביצוע המיוחד של יוני שרון ל"צמאה"ים בלי ים: הביצוע המיוחד של יוני שרון ל"צמאה"נתנאל לייפר2
נגן כלי ההקשה המוכשר, יוני שרון, בביצוע מרהיב ומעניין לשיר "צמאה לך נפשי" החב"די כשהוא עושה שימוש במכשיר ה"לופר" ובכלי הקשה מיוחדים ומגוונים במיוחד (וקליפים)
יצחק מאיר בסינגל חדש - ידיד נפשיצחק מאיר בסינגל חדש - ידיד נפשנתנאל לייפר1
הזמר יצחק מאיר בשיר חדש אותו הלחין מתוך האלבום החדש עליו הוא עובד בימים אלו. על העיבוד המוזיקלי אחראי המוזיקאי והגיטריסט אוהד דרשן (סינגלים וקליפים)
הזמר אלי דויטש בסינגל שני - "ברית שלומי"הזמר אלי דויטש בסינגל שני - "ברית שלומי"נתנאל לייפר3
אחרי השיר "נעילה" הזמר והיוצר אלי דויטש בסינגל שני אותו הלחין למילות הנביא ישעיהו מתוך אלבום הבכורה המסקרן שלו בהפקתו של המעבד המוערך אבי טל (סינגלים וקליפים)
שמחה פרידמן ויוסף חיים במחרוזת ראש חודששמחה פרידמן ויוסף חיים במחרוזת ראש חודשנתנאל לייפר4
לכבוד שני ימי ראש חודש מר-חשוון הבאים עלינו לטובה, מגישים המוזיקאים החב"דיים - הזמר שמחה פרידמן והקלידן יוסף חיים - מחרוזת ניגוני חב"ד. צילום: וידאו גרי (קליפים)
אלימלך כהן בסינגל קליפ חדש  - ממעמקיםאלימלך כהן בסינגל קליפ חדש - ממעמקיםנתנאל לייפר6
אלימלך כהן ניצל מהפיגוע בעיר העתיקה מה שהביא אותו לכתוב ולהלחין שיר על האירוע על העיבוד וההפקה מוזיקלית: שלמה רג'ה (סינגלים וקליפים)
'רוג'רס פארק' בסינגל חדש - הרנינו'רוג'רס פארק' בסינגל חדש - הרנינונתנאל לייפר6
להקת הפולק היהודית אמריקאית רוג'רס פארק, המורכבת מיוסף פייסין ומורדי קורץ, בסינגל קליפ חדש עם ניגון חב"ד. צילום ועריכה עטרה וולף (סינגלים וקליפים)
"עמלים בתורה" – סינגל בכורה לקובי וינר"עמלים בתורה" – סינגל בכורה לקובי וינריאיר טוקר6
הזמר והקלידן קובי וינר בסינגל בכורה בלחנו של המלחין אברימי שפירא ובעיבודו של המוזיקאי מנחם ספרא. את השיר מקדיש וינר לעמלי התורה שמתחילים את הזמן (סינגלים)
צפו • מקהלת "שיר ושבח" - מחרוזת דבקותצפו • מקהלת "שיר ושבח" - מחרוזת דבקותיאיר טוקר10
מקהלת הילדים "שיר ושבח" של המנצח ארי פליגמן בשמחת בית השואבה של ארגון "מתעסקים". התזמורת והעיבוד של ישראל לאם תחת הפקתו של המפיק ארי טייטלבום (קליפים)
יצחק מאיר בסינגל חדש - אשת חיליצחק מאיר בסינגל חדש - אשת חילנתנאל לייפר5
הזמר יצחק מאיר מבצע לחן חדש של המוזיקאית אורית איזק לפיוט ליל השבת האהוב - "אשת חיל". על העיבוד המוזיקלי והפסנתר הופקד המוזיקאי אופיר זקס (סינגלים וקליפים)
יהודה לויכטר ו'הרטרו' בקליפ חדש ומשעשעיהודה לויכטר ו'הרטרו' בקליפ חדש ומשעשענתנאל לייפר5
זמר הרגאיי היהודי, יהודה לויכטר, בסינגל חדש מלא אנרגיות ושמחה מתוך אלבום הסולו השני שלו עליו הוא עובד בימים אלו עם המעבד המוזיקלי המוכשר דוד ליפשיץ (סינגלים וקליפים)
שלמה מינס בסינגל חדש - איך העולם מסתובבשלמה מינס בסינגל חדש - איך העולם מסתובביאיר טוקר8
המוזיקאי עמוס כהן חתום על הלחן והעיבוד המושקע, הכותבת קטרין ברכה על המילים, כשעל השירה הזמר שלמה מינס שיוצא בסינגל חורפי חדש (סינגלים וקליפים)
דבקות בבית הרב קוק: גרסת מוסא ברלין ל"הנני בידך"דבקות בבית הרב קוק: גרסת מוסא ברלין ל"הנני בידך"נתנאל לייפר10
נגן הקלרינט המיתולוגי מוסא ברלין ולהקתו מבצעים בצורה מרגשת ולקול שירה אדירה של הקהל בהקפות שניות בבית הרב קוק בירושלים את הלהיט "הנני בידך" של אברהם פריד (קליפים)
שמואל הררי במחרוזת להיטי-רוק חדשהשמואל הררי במחרוזת להיטי-רוק חדשהיאיר טוקר14
הזמר שמואל הררי, יוצא 'הקול הבא' במחרוזת חתונות מקפיצה ומרקידה במיוחד בעיבודו של אלי אוסדון ובליווי מקהלת ידידים העולמית בניצוחו של יעקב רוטבלט (סינגלים וקליפים)
יהודה שמעה בסינגל חדש - מסיני עד המוריהודה שמעה בסינגל חדש - מסיני עד המורנתנאל לייפר23
ביום יום שלו, יהודה שמעה הוא ספר מצליח בבני ברק ,אך מאחורי המספריים והמסרק מסתתר זמר ויוצר מעניין במיוחד. סינגל שני בעיבודו של המפיק המוכשר ראובן חיון (סינגלים)
אלי ביר וחברים בשיר קומזיץ מיוחד לחוה"מאלי ביר וחברים בשיר קומזיץ מיוחד לחוה"מנתנאל לייפר1
הזמר אלי ביר בביצוע קומזיץ מיוחד לשירו "כי לישועתך", ביצוע שמזכיר במיוחד את הרבי המרקד , ר' שלמה קרליבך. תשע דקות של התרוממות הרוח והמון רגש (סינגלים וקליפים)
צפו בקליפ המקפיץ של שמחה פרידמן: "בקרוב"צפו בקליפ המקפיץ של שמחה פרידמן: "בקרוב"יאיר טוקר19
לאחר שכבש את תחנות הרדיו, משחרר הזמר החסידי שמחה פרידמן קליפ וידאו חדש, מושקע ומפתיע, ללהיט של הקיץ האחרון - "בקרוב" (יתגדל). צפו לפני כולם (מוזיקה, קליפים)
עקיבא גלב ולהקת שיר ושבח במחרוזת שבתעקיבא גלב ולהקת שיר ושבח במחרוזת שבתיאיר טוקר
הזמר עקיבא גלב ומקהלת הילדים 'שיר ושבח' במחרוזת שירי שבת מלחניו של גלב עצמו ובעיבודו המוזיקלי של יידל רוזנפלד ובהפקתו של המפיק גרשי מוסקוביץ' (סינגלים וקליפים)
ישי ריבו  בסינגל חדש מתוך צמאה 3 - ימין ה'ישי ריבו בסינגל חדש מתוך צמאה 3 - ימין ה'נתנאל לייפר4
סינגל שני מתוך הפרויקט המצליח והפעם ביצוע של ישי ריבו ללחן החב"די של האדמו"ר הצמח צדק מתוך ההלל ברוח ימי חג הסוכות. על העיבוד וההפקה כרגיל נאור כרמי (סינגלים)
"צמד ילד" בקליפ חדש לסינגל "אעופה""צמד ילד" בקליפ חדש לסינגל "אעופה"יאיר טוקר9
צמד הילדים המצליח בקליפ חדש לסינגל שיצא לפני כחודש "אעופה אשכונה" כתגובה של המפיקים ישי לפידות ואריה הנץ להחלטה ההזויה של אונסק"ו בנוגע לירושלים (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים