בנות חיל  מלך..  גד אלבז  בני פרידמן
בן שמעון לייב: הזמר בני פרידמן בקומזיץ מיוחדבן שמעון לייב: הזמר בני פרידמן בקומזיץ מיוחדיאיר טוקר
הזמר בני פרידמן התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
עובדיה חממה ב'מדרשיר' לפרשת שמותעובדיה חממה ב'מדרשיר' לפרשת שמותנתנאל לייפר
לכבוד בר המצווה של בנו, אור אברהם, הזמר והיוצר עובדיה חממה בסינגל חדש מתוך פרויקט מדרשיר שלו בו הוא מלחין רעיונות מתוך מדרשים של פרשת השבוע (סינגלים וקליפים)
המלחין מרטין וידרקר בשיר לכבוד ליצמןהמלחין מרטין וידרקר בשיר לכבוד ליצמןיאיר טוקר1
חודש לאחר התפטרותו של יעקב ליצמן מתפקידו כשר בשל חילולי השבת מקדיש לו המלחין מרטין מאיר וידרקר שיר חדש בביצועו של אברימי רוט המוקדש לכבוד השבת וקדושתה (סינגלים)
"בִּי דִי בָּם בָּם"! שיר הקומזיץ עם 'מלכות' והילדים"בִּי דִי בָּם בָּם"! שיר הקומזיץ עם 'מלכות' והילדיםכיכר השבת1
מאיר דוב קליין, המלחין ובעל המנגן ממונטריאול, משיק לראשונה לחן משלו – שיר קומזיץ סוחף, כשלביצוע נבחרה מקהלת 'מלכות' יחד עם מקהלת הילדים של מונטריאול-קנדה (מוזיקה)
אברימי רוט בהצצה מתוך "נוסח גרין" • צפואברימי רוט בהצצה מתוך "נוסח גרין" • צפויאיר טוקר7
הזמר והחזן אברימי רוט בהצצה ראשונה לפרויקט החדש והמסקרן נוסח חדש לתפילות וזמירות השבת מבית היוצר של המלחין החסידי הנודע - יוסי גרין (סינגלים וקליפים)
שלמה רג'ה בסינגל - עוד כוס קפה במזיבוז'שלמה רג'ה בסינגל - עוד כוס קפה במזיבוז'נתנאל לייפר16
שלמה רג'ה, ראפר ומפיק מוסיקאלי משחרר סינגל חדש ומאוד מיוחד באווירת חורף אותו הוא מבצע לבד וגם הפיק אותו בעצמו. הסינגל 'עוד כוס קפה במז'יבוז' נוצר בעקבות מסע בין שבוע במקומות הקדושים באוקראינה (סינגלים)
ילד הפלא שימי ווברמן - "על כפיים ישאונך"ילד הפלא שימי ווברמן - "על כפיים ישאונך"יאיר טוקר7
שיר תפילה מיוחד לכל חולי עמו ישראל בלחנו של מוטי אילוביץ' ובביצועו המרגש של ילד הפלא שימי ווברמן לקראת יום התפילה העולמי לרפואת החולים (10.1.18) בעוד שבוע (סינגלים)
אריה קרלינסקי בסינגל בכורה - "מרומם"אריה קרלינסקי בסינגל בכורה - "מרומם"יאיר טוקר4
אריה קרלינסקי (28) זכה במקום הראשון בתחרות "לחן מנצח" בתוכניתו של יואלי דיקמן, וכעת משיק את סינגל הבכורה שלו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים)
איצי פינק בסינגל קליפ בכורה - "מה זה אדם"איצי פינק בסינגל קליפ בכורה - "מה זה אדם"יאיר טוקר
הזמר והיוצר איצי פינק בסינגל קליפ חדש אותו כתב והלחין ובהפקתו ועיבודו המוזיקלי של הזמר והיוצר נפתלי בלומנטל (סינגלים וקליפים)
שוע קסין בסינגל לכבוד שחרורו של רובשקיןשוע קסין בסינגל לכבוד שחרורו של רובשקיןיאיר טוקר2
הזמר והיוצר שוע קסין עם להקת "הרמוניקס" בשיר חדש לכבוד שחרורו מהכלא של ר' שלמה רובשקין. קסין אחראי ללחן ולעיבוד יחד עם חברי להקתו (סינגלים וקליפים)
אדם צחי בסינגל חדש מאלבום הבכורה - מסתתראדם צחי בסינגל חדש מאלבום הבכורה - מסתתרנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אדם צחי בסינגל חדש מאלבום הבכורה שלו, שיר העוסק בהדחקה וקונפליקט בין שכחה לרצון לזכור. על העיבוד המוזיקלי אחראי צחי יחד עם עמית בן עטר (סינגלים וקליפים)
"שיר השלום" - שלומי דסקל בביצוע מצוין"שיר השלום" - שלומי דסקל בביצוע מצויןיאיר טוקר6
הזמר שלומי דסקל מבצע יחד עם תזמורת A team המורחבת את שירו של מרדכי בן דוד מאלבומו "נשמה". השיר בלחן לועזי זוכה לעיבוד מחודש של אברימי גור-ארי (סינגלים וקליפים)
השיר הישראלי הראשון של הזמר החסידי נמואלהשיר הישראלי הראשון של הזמר החסידי נמואלנתנאל לייפר8
הזמר החסידי נמואל הרוש מפתיע בשיר שונה מסגנונו הרגיל עם שיר שפגש לראשונה ממלחין אנונימי ברשת החברתית בשם לוי רסקין. על העיבוד הופקד דוד איכילביץ' (סינגלים וקליפים)
"חופה לבנה": מאיר גרין בשיר חדש. האזינו"חופה לבנה": מאיר גרין בשיר חדש. האזינויאיר טוקר14
הזמר מאיר גרין בסינגל חדש - "חופה לבנה". את המילים כתבה איריס מור על הלחן אחראי חן הררי עיבוד והפקה מוסיקאלית: תומר מתנה (סינגלים וקליפים)
אהרן שלמה כ"ץ בסינגל בכורה  - שמונה עשרהאהרן שלמה כ"ץ בסינגל בכורה - שמונה עשרהיאיר טוקר3
הזמר אהרן שלמה כ"ץ בסינגל בכורה בלחנו של מוטי אילוביץ' ובעיבודו של המוזיקאי אברומי ברקו. את כ"ץ מלווה מקהלת הילדים "שיר ושבח" (סינגלים וקליפים)
אבישי אשל משיק אלבום חדש - 'השם אחד'אבישי אשל משיק אלבום חדש - 'השם אחד'יאיר טוקר22
הזמר אבישי אשל משיק את אלבום הבכורה שלו לאחר שנים שהוא כבר בתעשיית המוזיקה. האלבום כולל לא פחות מ-18 רצועות מוזיקליות עם מיטב המוזיקאים. האזינו לשיר "אלוקים גדול" מתוכו (סינגלים וקליפים)
ישראל שטרן בקטע אינסטרומנטלי ייחודי - "טראמפ"ישראל שטרן בקטע אינסטרומנטלי ייחודי - "טראמפ"יאיר טוקר4
המוזיקאי ישראל שטרן משיק קליפ מוזיקלי אינסטרומנטלי בו משולבים כלים ייחודיים ומעניינים לקטע מוזיקלי קצר המוקדש לנשיא ארה"ב - דונלד טראמפ. צפו בביצוע (סינגלים וקליפים)
חיים דוד ברסון בסינגל חדש  - "רק גאולה"חיים דוד ברסון בסינגל חדש - "רק גאולה"יאיר טוקר2
הזמר חיים דוד ברסון מציג את אלבום הבכורה שלו לאחר שנים של שירה וחזנות. האזינו לשיר "רק גאולה" מתוך האלבום בלחנו של הרשי ויינברגר ובעיבודם של קליין & ברי (סינגלים)
איצי גילדן בסינגל קליפ לזכר אביו שנפטראיצי גילדן בסינגל קליפ לזכר אביו שנפטרנתנאל לייפר7
הזמר והיוצר איצי גילדן בסינגל קליפ חדש לזכר אביו שנפטר לפני כמה שבועות. השיר הולחן על ידי בעת שניגן לאביו שחלה בפרקינסון וכבר היה במצב קשה בבית האבות (קליפים)
אברימי גולדשטיין בסינגל קליפ חדש לשבתאברימי גולדשטיין בסינגל קליפ חדש לשבתיאיר טוקר3
הזמר אברימי גולדשטיין בשיר חדש אותו הלחין וגם עיבד בליווי מקהלת ידידים העולמית ונגן הגיטרה המפורסם אבי סינגולדה. השיר מצורף לקליפ מתאים ברוח המילים המיוחדות (קליפים)
האזינו: השיר החדש והמרגש של אברהם פרידהאזינו: השיר החדש והמרגש של אברהם פרידיאיר טוקר3
ענק הזמר החסידי אברהם פריד משחרר היום שיר חדש - "מהר", אותו הוא מקדיש לידידו הטוב, מנדל בריקמן ז"ל - אב לשישה ילדים שנפטר לאחר מחלה קשה (מוזיקה)
הזמר בוכי גליק בסינגל בכורה - "הושענה"הזמר בוכי גליק בסינגל בכורה - "הושענה"יאיר טוקר
הזמר החסידי בוכי גליק מבריטניה בסינגל בכורה בהפקתו ועיבודו של המעבד שלומי זלצמן שאחראי גם ללחן יחד עם יענקי ארלנגר. בליווי מקהלת ידידים (סינגלים וקליפים)
שלומי גרטנר מארח את יוסי גרין בקליפ חדששלומי גרטנר מארח את יוסי גרין בקליפ חדשיאיר טוקר7
הזמר הלונדוני שלומי גרטנר בקליפ חדש מתוך אלבומו האחרון "מנחה" - "קיים את הילד הזה" בלחנו ובהשתתפותו של המלחין הנודע יוסי גרין. עיבוד מונה רוזנבלום (סינגלים וקליפים)
יהודה זיתון בסינגל חדש - "ישראל מאמינים"יהודה זיתון בסינגל חדש - "ישראל מאמינים"יאיר טוקר3
הזמר יהודה זיתון בסינגל חדש מתוך אלבומו השישי שיצא לקראת פורים. לשיר אחראים הצמד המוכשר שרון אבילחק על הלחן והמילים ודורון אלימלך על העיבוד המוזיקלי (סינגלים)
חיים גולד בסינגל חדש - "בין יום ובין לילה"חיים גולד בסינגל חדש - "בין יום ובין לילה"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר חיים גולד בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו עליו הוא עמל בשנים האחרונות (סינגלים וקליפים)
מרדכי שפירא בקליפ לייב מרגש - "היום"מרדכי שפירא בקליפ לייב מרגש - "היום"יאיר טוקר6
הזמר החסידי העולה מרדכי שפירא בביצוע לייב מרגש במיוחד בחופה לשירו "היום" בלחנו של איצי וואלדנר ובמילותיה של מירי ישראלי. בליווי תזמורת "קרוהמה" בניצוח נוחי קראהן (קליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים