ישי ריבו  קול תורה  נתניהו  חיים משה
שמחה ליינר בקליפ חדש - "מחרוזת חופה"שמחה ליינר בקליפ חדש - "מחרוזת חופה"יאיר טוקר2
זמן קצר אחר יציאת אלבומו החדש "מרקד" יוצא הזמר החסידי שמחה ליינר בקליפ חדש בו הוא מבצע בשירה ובנגינה על פסנתר הכנף מחרוזת חופה המבוססת על לחנים מהסרט המוזיקלי "האמן הגדול מכולם" (סינגלים וקליפים)
יחיאל ליכטיגר בקליפ חדש - "אמת אתה"יחיאל ליכטיגר בקליפ חדש - "אמת אתה"יאיר טוקר12
הזמר והחזן יחיאל ליכטיגר, בווידאו-קליפ חדש וייחודי לסינגל הקצבי שלו - "אמת אתה" אותו הלחין ועיבד אלי לאופר. על הקליפ היפיפה אחראי דוידי נחשון (סינגלים וקליפים)
איתן קלינמן בסינגל חדש - "הולך ומאיר"איתן קלינמן בסינגל חדש - "הולך ומאיר"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר איתן קלינמן בסינגל שני מתוך אלבומו השלישי עליו הוא עובד בימים אלו. כרגיל קלינמן אחראי ללחן ולמילים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד עידו גונן (סינגלים)
הראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש - מדברים עלייהראפר שלמה רג'ה בסינגל חדש - מדברים עליייאיר טוקר95
הראפר החרדי שלמה רג'ה, שזכה לתשומת לב רבה ברשת יוצא בסינגל קליפ נוסף הפעם בניחוח מזרחי אותו כתב הלחין עיבד והפיק מוזיקלית בעצמו (סינגלים וקליפים)
אסף שפר בסינגל חדש - "יש לי מלאך"אסף שפר בסינגל חדש - "יש לי מלאך"יאיר טוקר3
"יש לי מלאך" הוא שיר מקורי שכתב נחמן שטרן על פי תחושותיו של הזמר אסף שפר, על העיבוד וההפקה אחראי האמן והיוצר עדי פרז ועל הלחן אסף בעצמו (סינגלים וקליפים)
יחיאל לזרוס בסינגל חדש - "הודו להשם"יחיאל לזרוס בסינגל חדש - "הודו להשם"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר יחיאל לזרוס בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המוזיקאי ג'ייק אנטליס (סינגלים וקליפים)
דוד פיניש בסינגל בכורה - "ממשיך לנוע"דוד פיניש בסינגל בכורה - "ממשיך לנוע"יאיר טוקר4
הפייטן והזמר דוד פיניש (32) מאופקים בסינגל בכורה - "ממשיך לנוע" אותו כתב יטיב רום והלחינה מיכל בהרל. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד שי סעדיה (סינגלים)
סינגל חדש של יונתן רזאל: "עוד יום"סינגל חדש של יונתן רזאל: "עוד יום"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יונתן רזאל מבצע מחדש את לחנו של הזמר מתי כספי "עוד יום" מתוך אלבום המופע החדש שלו שיצא בקרוב - הקלטת מופע שלם עם התזמורת הסימפונית ראשל"צ (סינגלים)
ארי גולדוואג בסינגל חדש - לא נפסיק לרקודארי גולדוואג בסינגל חדש - לא נפסיק לרקודנתנאל לייפר5
הזמר והיוצר ארי גולדוואג האחראי ללהיטים רבים במוזיקה החסידית יוצא בקרוב באלבום חדש ממנו יוצא קליפ המילים המושקע "לא נפסיק לרקוד" (סינגלים וקליפים)
מיכאל קונסמן בסינגל חדש - "ישיש עלייך"מיכאל קונסמן בסינגל חדש - "ישיש עלייך"יאיר טוקר7
מיכאל קונסמן מגיש: ישיש - סינגל בכורה אותו הלחין במקצב דאנס מקפיץ והופק בשיתוף פעולה עם אחיו יהודה. השניים הם בניו של אמן הג'ז רפאל (רומן) קונסמן ז"ל (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן ובובות "שדרות המצווה" בקומזיץ פורים מיוחדבני פרידמן ובובות "שדרות המצווה" בקומזיץ פורים מיוחדיאיר טוקר
הזמר בני פרידמן ובובות 'שדרות המצווה' התארחו בתוכנית הקומזיץ לייב הפורימית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה (מוזיקה)
ירחמיאל זיגלר בסינגל חדש לפורים - כן תהיה לנוירחמיאל זיגלר בסינגל חדש לפורים - כן תהיה לנויאיר טוקר1
הזמר ירחמיאל זיגלר העובד בימים אלו על אלבום חדש, יוצא בסינגל חדש אותו כתב הלחין ועיבד בעצמו לכבוד ימי הפורים - "כן תהיה לנו" (סינגלים וקליפים)
"אנשי הפורים" בסינגל בכורה - "חייב איניש""אנשי הפורים" בסינגל בכורה - "חייב איניש"יאיר טוקר
לא כולם מורידים את המסכה: להקה אלמונית לחלוטין בסינגל פורים אלמוני אך אלקטרוני ומקפיץ למילים - "חייב איניש לבסומי" (סינגלים וקליפים)
יצחק מאיר ודייויד טויב מבצעים  - תנתן נפשייצחק מאיר ודייויד טויב מבצעים - תנתן נפשינתנאל לייפר4
הזמר יצחק מאיר בדואט עם הזמר דייויד טויב כשהם מלווים על ידי בני לאופר מבצעים את המילים המרגשות מהמגילה במנגינת "פנה לעלבון" המוכרת (סינגלים וקליפים)
פסח שלמה שווארץ בסינגל חדש - ותוסף אסתרפסח שלמה שווארץ בסינגל חדש - ותוסף אסתריאיר טוקר
הזמר החסידי והמלחין, פסח שלמה שווארץ, בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו לכבוד ימי חג הפורים - "ותוסף אסתר". על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד שמוליק ויינריך (סינגלים)
להקת '11' בסינגל רוק בועט חדש - בדרך לנינוהלהקת '11' בסינגל רוק בועט חדש - בדרך לנינוהנתנאל לייפר8
להקת הרוק (היהודי) 11 בהובלתו של המפיק והיוצר אלעד טרי בסינגל חדש מתוך האלבום - "11 - שניה לפני". השיר "בדרך לנינוה" מבטא (מתוך התכתבות עם יונה הנביא) את הרצון לעשות את הדבר שלשמו נועדת. ואת הבלבול הבלתי נמנע המתלווה לבירור הזה (סינגלים)
יואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש - אמרנו וענינויואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש - אמרנו וענינויאיר טוקר
הזמר יואל דוד גולדשטיין בסינגל קליפ אלקטרוני מקפיץ בלחנו של שרגא גסטטנר - "אמרנו וענינו" על העיבוד המקפיץ אלי לישנסקי וניר גרף (סינגלים וקליפים)
אלי שלום בסינגל חדש - "אודה השם"אלי שלום בסינגל חדש - "אודה השם"יאיר טוקר
המלחין החסידי ר' יוסי לוונבראון בסינגל חדש מתוך האלבום החדש "ליבי" מלחניו. לוונבראון הוציא בעבר כבר שני אלבומים עם מיטב הזמרים. את השיר מבצע הזמר אלי שלום. עיבוד: משה סיגל (סינגלים)
יואלי קליין ושייע גרוס מציגים  - "קל מסתתר"יואלי קליין ושייע גרוס מציגים - "קל מסתתר"יאיר טוקר
בעל המנגן יואלי קליין בסינגל פורימי חדש ומקפיץ במיוחד על עיבוד ההפקה המושקעת, פרי לחנו של האיש והמוזיקה שייע גרוס, הופקד נפתלי משה שניצלער, כשאת הכל מלווה ילד הפלא יוסף שאול שטראססער (סינגלים)
לפני כולם: הקליפ המקפיץ במיוחד של אוומןלפני כולם: הקליפ המקפיץ במיוחד של אוומןיאיר טוקר43
להקת הפופ היהודי אוו-מן בסינגל קליפ חדש קופצני למילותיו של ישי לפידות ובלחנם של נתנאל ישראל ושרולי ברונכר. על העיבוד האלקטרוני המקפיץ אחראי שרולי ברונכר (סינגלים)
ישיבת אורייתא מארחת שורת כוכבים בסינגל משלהישיבת אורייתא מארחת שורת כוכבים בסינגל משלהיאיר טוקר12
ישיבת אורייתא החסידית מחליטה להפיק סינגל משלה! כך נכנסו לאולפן בזה אחר זה כל השמות הגדולים בארץ ובחו"ל: לוי פאלקוביץ', זאנוויל ויינברגר, מאיר אדלר, פנחס ביכלר, אהרלה סאמט, שלמה כהן, יואלי קליין ומקהלת מלכות. על ההפקה והעיבוד המוזיקאלי המעבד האלקטרוני הצעיר בנצי שטיין. מילותיו של סנדי שטיינר (סינגלים)
מאט דאב בביצוע מקפיץ - "אדמה ושמיים"מאט דאב בביצוע מקפיץ - "אדמה ושמיים"יאיר טוקר1
הדיג'יי מאט דאב בסינגל קליפ חדש בהפקתו ובסיועו של רולי אזרחי. גרסת כיסוי ללחן העממי למילים של שמעון סוויסה בעיבוד אלקטרוני מקפיץ (סינגלים וקליפים)
'מגבית של חיים' - הג'ינגל הפורימי המפתיע'מגבית של חיים' - הג'ינגל הפורימי המפתיעיאיר טוקר2
לראשונה טובי הזמרים והמוחות משתתפים בגי'נגל שטרם נישמע כמותו בעולם הישיבות. בין המשתתפים: אריה קרלינסקי, שלמה חיים מייעס, אבי בלומנטל ואלי פרידמן (סינגלים)
פרחי ניו יורק בסינגל קליפ חדש  - "בשמחה"פרחי ניו יורק בסינגל קליפ חדש - "בשמחה"נתנאל לייפר1
להקת הילדים של איצי בולד בסינגל קליפ חדש לכבוד חג הפורים בלחנו של בולד עצמו ובעיבודו של דני גרוס. השיר זכה לקליפ מעניין ומושקע (סינגלים וקליפים)
עמירן דביר ו"גדליה" בסינגל פורים חדשעמירן דביר ו"גדליה" בסינגל פורים חדשיאיר טוקר63
הזמר עמירן דביר יחד עם המעבד החרדי הצעיר שרולי ברונכר, הם מארחים את השחקן אורי לייזרוביץ' שמגלם את 'גדליה' - אחת הדמויות הבולטות בסדרה. 'שבבניקים' (סינגלים)
'אבינו' - הזמר איציק דדיה בקליפ חדש'אבינו' - הזמר איציק דדיה בקליפ חדשיאיר טוקר7
הזמר והיוצר איציק דדיה מוציא קליפ חדש לשיר 'אבינו' שכתב והלחין בעצמו, מתוך מופע שנערך בניו יורק לפני מספר חודשים (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים