קול ברמה  שטיסל  הרב מזוז  חנן בן ארי
אברהם חיים גרין ומקהלת 'שירה' - "עד מתי"אברהם חיים גרין ומקהלת 'שירה' - "עד מתי"יאיר טוקר3
ילד הפלא אברהם חיים גרין מלווה ב'שירה' ובתזמורת 'סבבה' מבצע את שירו של עמרם אדר "עד מתי" בלחנם של איצי וואלדנר ויואל ד. גולדשטיין. עיבוד: מנדי הרשקוביץ (קליפים)
להקת פשטות בסינגל חדש - מירוץ החייםלהקת פשטות בסינגל חדש - מירוץ החייםנתנאל לייפר
הזמר והיוצר עידן יצחקיאן חבר למלחין שלמה אגמון לפרויקט חדש משותף שלהם בו יוקלטו עשרה שירים חדשים . על ההפקה המוזיקלית אחראי המעבד ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
'עקיבא' מרגש בניגון לא מוכר של קרליבך'עקיבא' מרגש בניגון לא מוכר של קרליבךנתנאל לייפר7
במוצאי שבת יחול יום השנה 23 לפטירתו של ר' שלמה קרליבך ששיריו וניגוניו כבשו את העולם היהודי. הזמר 'עקיבא' מבצע שיר מרגש לא מוכר של הרבי המרקד (סינגלים וקליפים)
שריאל אהרונוביץ' בסינגל קליפ - "טפטוף"שריאל אהרונוביץ' בסינגל קליפ - "טפטוף"יאיר טוקר1
הזמר והיוצר שריאל אהרונוביץ' בסינגל חדש אותו כתב והלחין כשאל העיבוד חוברים אליו גבי סלקין והזמר חמי רודנר שהיה מורהו של אהרונוביץ' בבית הספר למוזיקה 'מזמור' (קליפים)
יואלי גרינפלד בסינגל חדש - מנעי קולך מבכייואלי גרינפלד בסינגל חדש - מנעי קולך מבכייאיר טוקר
הזמר החסידי יואלי גרינפלד עם ילד הפלא שייע מנדלוביץ' מבצעים לכבוד הילולת רחל אמנו לחן חדש של ר' יעקב פיינגולד ל"מנעי קולך מבכי" בעיבודו של זושא שניצלער (סינגלים)
מוטי שטיינמץ באלבום בכורה מלא • האזינומוטי שטיינמץ באלבום בכורה מלא • האזינונתנאל לייפר49
המלחין בני הרשקוביץ נפטר ממחלה קשה בגיל צעיר יחסית אך הספיק להלחין למוטי שטיינמץ את הלהיט המרגש "אל תשליכני". האזינו לשיר ולתקציר האלבום (סינגלים וקליפים)
נתנאל מנת בסינגל מקורי ראשון - קול ברמהנתנאל מנת בסינגל מקורי ראשון - קול ברמהיאיר טוקר16
אחרי כמה קאברים מוצלחים, ילד הפלא נתנאל מנת, בסינגל מקורי ראשון לכבוד, יא' חשוון, יום פטירתה של רחל אמנו, אותו הלחין אביו משה מנת ועיבד לירן אלקובי (סינגלים קליפים)
משה כהן בסינגל שלישי - "שלום עליכם"משה כהן בסינגל שלישי - "שלום עליכם"יאיר טוקר
הזמר והיוצר משה כהן בסינגל שלישי משיריו. הסינגל הוא מתוך אלבום חדש ומקורי עליו עובד כהן בימים אלו עם המפיק והמעבד המוכשר ראובן חיון (סינגלים וקליפים)
ישראל מן בסינגל חדש - "הבו להשם"ישראל מן בסינגל חדש - "הבו להשם"יאיר טוקר11
הזמר, המלחין והמעבד ישראל מן בסינגל רביעי, הראשון אותו הלחין ועיבד בעצמו תופעה נדירה במיוחד במוזיקה החסידית. לביצוע הצטרפו מיטב הנגנים ומקהלת ידידים (סינגלים וקליפים)
צבי זילברשטיין בסינגל קליפ חדש - "תודה"צבי זילברשטיין בסינגל קליפ חדש - "תודה"נתנאל לייפר8
הזמר והיוצר צבי זילברשטיין הוציא לפני כשנה את אלבום הדואטים שלו 'קול הכוכבים' עם מיטב הזמרים במוזיקה החסידית עכשיו הוא יוצא בקליפ קומדי חדש (סינגלים וקליפים)
רולי דיקמן ומיכאל שניצלער בדואט שמחהרולי דיקמן ומיכאל שניצלער בדואט שמחהיאיר טוקר5
לקראת השקת אלבומו של גדול הזמר החסידי מארה"ב מיכאל שניצלער, "מימיני מיכאל", משחרר הזמר רולי דיקמן דואט משותף עם שניצלער - מתוך אלבומו הטרי כח הרצון (סינגלים)
אלי הרצליך והלאופרים בקליפ ביתי מרגשאלי הרצליך והלאופרים בקליפ ביתי מרגשיאיר טוקר7
הזמר אלי הרצליך מלווה במשה ואלי לאופר מבצע את שירו "מלך יחיד" אותו הלחין עבורו אלי לאופר כשהאב משה לאופר מלווה אותם בנגינת הפסנתר (סינגלים וקליפים)
יוסף שחם בסינגל קליפ שני - "אור פנימי"יוסף שחם בסינגל קליפ שני - "אור פנימי"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוסף שחם בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלו. שחם כתב את המילים ולחן עם רוני שחם ואילו על ההפקה המוזיקלית הופקד ג'ף הורביץ. עיבוד אשר בן אבו (סינגלים וקליפים)
'שלום עליכם' בסלסה - אחיה אשר כהן אלורו'שלום עליכם' בסלסה - אחיה אשר כהן אלורונתנאל לייפר7
סינגל קליפ שלישי מתוך אלבום של פרשנות למוסיקה יהודית של הפסנתרן והמלחין המוערך אחיה אשר כהן אלורו והפעם 'שלום עליכם' לכבוד ׳השבת העולמית׳ (סינגלים וקליפים)
לוי רובין בסינגל לרפואת חברו  - 'Hey Love'לוי רובין בסינגל לרפואת חברו - 'Hey Love'נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר לוי רובין מארה"ב בסינגל חדש אותו כתב והלחין ובעיבודו המוזיקלי של זוכה פרס הגראמי, המוזיקאי סטו ברוקס. השיר מוקדש לחברו שוע הנאבק על חייו בביה"ח (סינגלים)
הזמר חיים דבש בקאבר חדש - "מודה אני"הזמר חיים דבש בקאבר חדש - "מודה אני"יאיר טוקר5
הזמר והמפיק חיים דבש בבלדה מרגשת העונה לשם "מודה אני". זו היא גרסת קאבר לשיר לועזי מוכר במיוחד ובעיבודו המוזיקלי של יניב בלאס (סינגלים וקליפים)
יוהן מיכאל בסינגל חדש - "בואי בשלום"יוהן מיכאל בסינגל חדש - "בואי בשלום"יאיר טוקר5
הזמר החסידי מצרפת, יוהן מיכאל, בסינגל חופות חדש אותו הלחין ועיבד רפאל רייפר (סינגלים וקליפים)
רועי לביא בסינגל קליפ חדש - "כמה זה טוב"רועי לביא בסינגל קליפ חדש - "כמה זה טוב"נתנאל לייפר5
הזמר והיוצר רועי לביא, יוצא להקת 'התבלינים' בסינגל קליפ חדש אותו כדרכו כתב הלחין עיבד ניגן ושר באולפן החדש שלו, עם שובו לאחרונה לעיר מולדתו אילת (סינגלים וקליפים)
שמעון לביא בסינגל לזכרו של מרן זצוק"לשמעון לביא בסינגל לזכרו של מרן זצוק"ליאיר טוקר5
הזמר שמעון לביא בן ה-18 בסינגל מיוחד ביום ההילולה של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל. את המילים והלחן אסף בן סימון. על העיבוד המוזיקלי הופקד המעבד מיקו אנג'ל (סינגלים וקליפים)
אריאל קנדאבי בסינגל חדש - "אל מול אורך"אריאל קנדאבי בסינגל חדש - "אל מול אורך"נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר אריאל קנדאבי בסינגל חדש אותו הלחין ועיבד בעצמו למילותיו של תמיר גלבוע. קנדאבי בוגר להקת הרבנות הצבאית ובית הספר רימון וחבר בלהקת 'מפתח סול' (סינגלים)
מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש - "ביחד"מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש - "ביחד"יאיר טוקר11
הזמר מרדכי שפירא בסינגל קליפ חדש עם ילדי ארגון 'יחד'. על המילים אחראית מירי ישראלי ואילו על הלחן איצי וולדנר יחד עם שפירא כשעל העיבוד המוזיקלי אחראי איאן פרייטור (קליפם)
יוחאי מוצרי בסינגל חדש: 'מי אתה ומה אתה עושה פה'יוחאי מוצרי בסינגל חדש: 'מי אתה ומה אתה עושה פה'נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוחאי מוצרי בסינגל חדש ומסתורי המתבסס על סיפורו הנודע של רבי נחמן מברסלב 'אינדיק'. על ההפקה המוזיקלית הופקד טל תמרי (סינגלים וקליפים)
מרדכי גוטליב בסינגל קליפ חדש - כי הם חיינומרדכי גוטליב בסינגל קליפ חדש - כי הם חיינויאיר טוקר10
ר' מרדכי גוטליב בסינגל קליפ חדש, מרגש ומושקע אותו הלחין בעצמו ובעיבודו של יהודה גלילי. מתוך אלבום הבכורה שלו בהפקתו של זאבי פריד שיצא בקרוב (סינגלים וקליפים)
עקיבא מרגליות וחיים ישראל בדואט חדשעקיבא מרגליות וחיים ישראל בדואט חדשנתנאל לייפר4
הזמר עקיבא מרגליות מארח את הזמר חיים ישראל לדואט מרגש אותו הלחין בנו של מרגליות - משה. על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד המעבד יואלי דיקמן (סינגלים וקליפים)
יאיר פלד בקליפ אנימציה חדש - 'שבת היום'יאיר פלד בקליפ אנימציה חדש - 'שבת היום'נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר יאיר פלד בקליפ אנימציה אותו יצר לשיר מתוך אלבומו הראשון "כל הזמן". השיר הולחן לזכרו של האדמו"ר החלוץ שכתב את המילים. עיבוד והפקה מוזיקלית יהודה גלאנץ (סינגלים וקליפים)
בנימין אלבז שר - הסבא בני התרגש ופרץ בבכיבנימין אלבז שר - הסבא בני התרגש ופרץ בבכייאיר טוקר42
אמש, בשמחת בר המצווה לבנימין, בנו של ענק הפופ היהודי-מזרחי גד אלבז, ביצע החתן את השיר ׳תודה׳ שכתב והלחין היוצר איציק דדיה עבור עוזיה צדוק. סב החתן, הזמר בני אלבז פרץ בבכי מרגש במהלך הביצוע (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים