הרב עובדיה  מלך..  חיים משה  הרב יצחק..
אליהו חייט וישראל לאוב - "ונהפוך הוא"אליהו חייט וישראל לאוב - "ונהפוך הוא"יאיר טוקר
הזמר והיוצר אליהו חייט הלחין ומבצע יחד עם הזמר ישראל לאוב המוכר לנו מאלבומו של ניסים בלאק, שיר פורים קופצני ואלקטרוני - "ונהפוך הוא" (סינגלים וקליפים)
יאיר בוחניק בסינגל בכורה לפורים - ובכל מדינה ומדינהיאיר בוחניק בסינגל בכורה לפורים - ובכל מדינה ומדינהיאיר טוקר8
יאיר בוחניק בוגר ישיבת ההסדר קרני שומרון. מנגן בפסנתר מגיל צעיר ועוסק בהלחנת שירים. כיום לומד מוזיקה בקריית אונו ועכשיו עם סינגל בכורה בעיבודו של יאיר הראל (סינגלים)
אוריין טירי במחרוזת פורים בניחוח תימניאוריין טירי במחרוזת פורים בניחוח תימנייאיר טוקר6
הזמר אוריין טירי בביצוע מסולסל ומעניין לשירי הפורים במחרוזת קצבית ומרקידה. עשר דקות של להיטי הפורים בגוון תימני מקפיץ (סינגלים וקליפים)
ניגון החזק - הפסנתרן אחיה אשר כהן אלורוניגון החזק - הפסנתרן אחיה אשר כהן אלורונתנאל לייפר2
הפסנתרן אחיה אשר כהן אלורו בקטע נוסף מתוך פרויקט גדול בו הוא מבצע את לחניו של הרב יצחק גינזבורג. הפעם לחן ללא מילים, אבל לכבוד פורים אפשר להתאים אותו ל"שושנת יעקב", כאשר המעבר הוא במילים "ארור המן" (קליפים)
רוני משה בסינגל בכורה - "גלה ליבי"רוני משה בסינגל בכורה - "גלה ליבי"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר רוני משה בסינגל בכורה מתוך אלבום הבכורה שלו. משה אחראי ללחן ולמילים ואילו על ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי הגיטריסט והמוזיקאי אילן קינן (סינגלים)
עומרי כהן בסינגל בכורה  -"שכן"עומרי כהן בסינגל בכורה -"שכן"כיכר השבת4
סינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של היוצר והזמר עומרי כהן שייצא לאור בחודשים הקרובים. השיר עוסק בתחושת המוגנות שלנו כמאמינים שמשהו שומר עלינו כל הזמן (סינגלים וקליפים)
איציק כהן בסינגל פורים חדש - ברוכה אסתראיציק כהן בסינגל פורים חדש - ברוכה אסתריאיר טוקר4
הזמר איציק כהן בסינגל ראפ לכבוד חג הפורים. על המילים אחראית זהבה כהן על הלחן: דניאל בנסמיאן וא. כהן. עיבוד והפקה מוזיקלית: דניאל בנסמיאן (סינגלים וקליפים)
אבשלום סלוק בסינגל חדש - "מסכות"אבשלום סלוק בסינגל חדש - "מסכות"נתנאל לייפר2
עם איזה פוזה אנחנו מגיעים? את מי אנחנו מנסים להרשים? איזה מסכות אנחנו שמים על עצמנו? הזמר והיוצר אבשלום סלוק משיב בשיר החדש אותו מוציא לקראת ימי הפורים הבעל"ט (סינגלים)
"ועל הניסים": הסבא והנכד שרים עם יוסי גרין"ועל הניסים": הסבא והנכד שרים עם יוסי גריןנתנאל לייפר1
הסבא בנצי שכטר והנכד מנדי שכטר מבצעים את שירו החדש של המלחין יוסי גרין לקראת חג הפורים הבעל"ט. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי מנדי הרשקוביץ (סינגלים וקליפים)
שמואל יונה בקליפ חדש - "זה רק הלב שלי"שמואל יונה בקליפ חדש - "זה רק הלב שלי"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שמואל יונה בקליפ חדש לשירו "זה רק הלב שלי". כדרכו של יונה הוא אחראי ללחן, למילים, לעיבוד המוזיקלי לשירה והפעם גם ליצירת הקליפ (סינגלים וקליפים)
שרולי וגשל ויואלי ליבוביץ' - "היינטיגן טאג"שרולי וגשל ויואלי ליבוביץ' - "היינטיגן טאג"יאיר טוקר4
ניגון ה"מיסירולו" הידוע בטורקיה וביוון וגם בתפוצות ישראל זכה לגרסאות רבות שונות ומשונות, הפעם בחרו וגשל וליבוביץ' לבצע אותו בצורה פורימית ועם מילים באידיש (סינגלים)
טיש שומרי אמונים בפורים - עזר שומרי אמונים בשיר מקפיץ לימי הפוריםעזר שומרי אמונים בשיר מקפיץ לימי הפוריםיאיר טוקר
גם ב'שומרי אמונים' יוצאים לקראת פוריםבשיר חדש ל"עזר" בביצועו של הזמר שמעון דושינסקיא למילים המולבשות על מנגינת "הושיעה" של סערט ויז'ניץ. על העיבוד יעקב לפקוביץ' (סינגלים וקליפים)
'נרננה' דסקל ולוטרמן מגישים: "חייב איניש לבסומי"'נרננה' דסקל ולוטרמן מגישים: "חייב איניש לבסומי"יאיר טוקר5
שיר חסידי מקפיץ ואנרגטי במיוחד שהופק ומבוצע ע"י מקהלת "נרננה" עם הבעל מנגן החסידי יעקב יהודה דסקל והקלידן שמוליק לוטרמן שעיבד וניגן את השיר המקפיץ (סינגלים)
אש, שלג ו... תנינים - הסינגל קליפ המפתיע של פוריםאש, שלג ו... תנינים - הסינגל קליפ המפתיע של פוריםנתנאל לייפר5
חברי התזמורת של יהודה גלילי שנכנסו לאולפני 'גל קול' כדי להקליט שיר לפורים, הופתעו בעצמם מהתוצאה: להיט פורימי, מקורי, מרענן ובעיקר- לא שגרתי בעליל (סינגלים וקליפים)
'עניין אחר' במאשאפ שירים משעשע במיוחד'עניין אחר' במאשאפ שירים משעשע במיוחדיאיר טוקר19
להקת החתונות הסרוגה - 'עניין אחר' בקליפ מיוחד לכבוד חג הפורים בו הם מערבבים שירים ישראליים ושירים חסידיים גם יחד בצורה משעשעת כמיטב המסורת של הלהקה (סינגלים)
זבולון נתנוב בסינגל בכורה מפתיע - 'צמאון'זבולון נתנוב בסינגל בכורה מפתיע - 'צמאון'נתנאל לייפר11
הזמר והיוצר החב"די זבולון נתנוב בסינגל בכורה מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עמל בימים אלו. נתנוב אחראי ללחן ולמילים אותם כתב יחד עם אילן דמרי. נאור כרמי על העיבוד (סינגלים)
עודד דוד בקליפ חדש - "אדון העולמות"עודד דוד בקליפ חדש - "אדון העולמות"יאיר טוקר
הזמר והיוצר עודד דוד המוכר בציבור החרדי מסדרת האלבומים "חבורת מצוות" בקליפ חדש לשיר אותו הוציא לפני כמה שנים באווירה קבלית - "אדון העולמות" בעיבודו של ערן יהושע (קליפים)
חיים גרין באלבום חדש - "לחיים חיים"חיים גרין באלבום חדש - "לחיים חיים"יאיר טוקר
זמר החתונות מארה"ב חיים גרין באלבום שמחה חדש לכבוד חג הפורים ובו 34 רצועות שמחה. האזינו לרצועת "לחיים" בלחנו של ליפא שמלצער שבוצעה במקור על ידי שמחה ליינר (סינגלים)
מנדי J מארח את דוד אבייב ו-DJ איציק • צפומנדי J מארח את דוד אבייב ו-DJ איציק • צפויאיר טוקר5
הזמר מנדי J בקליפ מיוחד לכבוד פורים -"מסכתא ברכות" בו הוא מארח את הזמר דוד אבייב כשעל ההפקה המוזיקלית הקופצנית אחראי DJ איציק (סינגלים וקליפים)
יובל אסרף בסינגל בכורה - "קולות"יובל אסרף בסינגל בכורה - "קולות"יאיר טוקר8
יובל אסרף בן הכמעט 18, בסינגל בכורה אותו כתב והלחין בעצמו וגם ניגן על הפסנתר. על ההפקה המוזיקלית הופקד נדב פרסר (סינגלים וקליפים)
יהודה גרין בסינגל פורים חדש - 'ונהפוך הוא'יהודה גרין בסינגל פורים חדש - 'ונהפוך הוא'נתנאל לייפר4
הזמר והיוצר יהודה גרין, בסינגל חדש מתוך אלבומו החדש שיצא בקרוב. גרין שנחשב לאחד ממשיכי דרכו המוזיקליים של קרליבך אחראי כדרכו ללחן (סינגלים וקליפים)
צחי בוחבוט בסינגל חופות חדש  - 'אשת חיל'צחי בוחבוט בסינגל חופות חדש - 'אשת חיל'יאיר טוקר4
הזמר והיוצר צחי בוחבוט יוצא בשיר חדש שנקרא "אשת חיל" שאותו הלחין בעצמו למילים מתוך קידוש יום השבת בעיבוד של יוגב סמינה. השיר הינו חלק מתוך אלבום שיצא בקרוב (סינגלים)
יוני Z בקליפ מרהיב ומושקע - "מה נעשה"יוני Z בקליפ מרהיב ומושקע - "מה נעשה"יאיר טוקר14
הזמר יוני Z מארה"ב בקליפ חדש ללהיט שלו "מה נעשה". הקליפ המושקע צולם ברומניה לאחר סערת שלג מפתיעה למדיי. על הקליפ המושקע אחראים האחים אריין (קליפים)
גבריאל טומבק בסינגל קליפ חדש - "אלוקיי"גבריאל טומבק בסינגל קליפ חדש - "אלוקיי"יאיר טוקר6
זמר הפופ הצרפתי גבריאל טומבק בסינגל קליפ חדש בעברית - "אלוקיי" השיר נכתב על ידי "אריאלה" ובעיבודו של ג'וליאן תומס. את טומבק מלווה על הפסנתר יעקב לוי (סינגלים)
ליפא שמלעצר בסינגל חדש - 'שנודר אין אודר'ליפא שמלעצר בסינגל חדש - 'שנודר אין אודר'יאיר טוקר2
הזמר החסידי ליפא שמלצער בסינגל שני מתוך האלבום "נראה כמו ליפא" בו משתף ליפא פעולה עם כשרונות צעירים שמלחינים ומבצעים איתו שירים. הפעם שירו של יוסי לואי על אוספי הכספים בפורים (סינגלים)
ברי וובר במחרוזת פורים חדשה • צפוברי וובר במחרוזת פורים חדשה • צפויאיר טוקר4
הזמר החסידי ברי וובר במחרוזת פורים בלוזיסטית וייחודית באווירה אחרת לחלוטין ממה שאתם מצפים. צפו בברי וובר בהלחנה ספונטנית של שלושה שירי פורים שבוצעו מיד לקליפ (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע65
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים