קול ברמה  חנן בן ארי  אברהם פריד  נתנאל ישראל
אבי קראוס והראפר ניסים בלאק בשיר לשבתאבי קראוס והראפר ניסים בלאק בשיר לשבתנתנאל לייפר11
הזמר הבריטי אבי קראוס מארח את הראפר ניסים בלאק לסינגל קליפ מקפיץ על השבת אותו הלחין קראוס בעצמו. על ההפקה המוזיקלית הופקד המפיק דין גרינפלד • צפו (קליפים)
געגועים למרן: אלנתן אברג'ל בסינגל קליפגעגועים למרן: אלנתן אברג'ל בסינגל קליפיאיר טוקר5
הזמר אלנתן אברג'ל בסינגל קליפ מרגש שכולו געגועים למרן זצוק"ל. את השיר כתבה קטרין ברכה ואילו על הלחן הנוגע והעיבוד הופקד המעבד עמוס כהן (סינגלים וקליפים)
משה דוויק בשיר על מרן הגר"ע יוסף זצ"ל • צפומשה דוויק בשיר על מרן הגר"ע יוסף זצ"ל • צפוכיכר השבת57
לקראת יום השנה הרביעי לפטירתו של מרן מאור ישראל רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל, מוציא לאור הזמר משה דוויק, שיר מיוחד ומרגש לזכרו – "רועה נאמן" • צפו בקליפ המרגש (מוזיקה)
קליפ חתונות חדש לשמעון טובול • צפוקליפ חתונות חדש לשמעון טובול • צפוכיכר השבת26
לאחר שביסס את מעמדו כאחד מזמרי החתונות המצליחים בציבור החרדי, מגיש כעת כוכב הזמר החסידי שמעון טובול, קליפ חתונות המשלב את מיטב להיטי רחבות הריקודים (מוזיקה)
"חכם ותם" בסינגל חדש  - "יתגדל ויתקדש""חכם ותם" בסינגל חדש - "יתגדל ויתקדש"נתנאל לייפר2
שיר חדש של האמן "חכם ותם" מתוך אלבום של פשיטות ויופי קסומים בהפקתו של הזמר והיוצר יוסי נטיב ובעיבודים של הגיטריסטים הנחשבים - נדב בכר ונחמן הלביץ (סינגלים)
עודד ישראל מנשרי בסינגל שני מאלבום שניעודד ישראל מנשרי בסינגל שני מאלבום שנינתנאל לייפר3
הזמר והיוצר עודד ישראל מנשרי בסינגל שני מתוך האלבום השני עליו הוא עובד בהפקתו של שמוליק דניאל. מנשרי כתב והלחין וגם אחראי לנגינה לצד מיטב המוזיקאים (סינגלים)
"ייבנה המקדש": צפו בקליפ המקפיץ של מוטי וייס"ייבנה המקדש": צפו בקליפ המקפיץ של מוטי וייסנתנאל לייפר27
הזמר והקלידן מוטי וייס בסינגל קליפ חדש ומרהיב בעיבודו של יענקי לנדאו ועם עיבוד אלקטרוני של שמוליק ברגר. לשיר מצורף קליפ מקפיץ וכיפי במיוחד (סינגלים וקליפים)
אהרן כהן בסינגל שני מהפרויקט  - אתה קייםאהרן כהן בסינגל שני מהפרויקט - אתה קייםנתנאל לייפר
הזמר והיוצר אהרן כהן בסינגל שני בועט מתוך אלבום הבכורה שלו "אנשי שמות" שיצא בקרוב. כהן אחראי על הלחן והמילים וכן על ההפקה המוזיקלית עם מיטב המוזיקאים (סינגלים)
אבשלום סלוק בסינגל חדש  - "שותפים"אבשלום סלוק בסינגל חדש - "שותפים"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר אבשלום סלוק בסינגל רשמי ראשון מתוך אלבום הבכורה שלו. סלוק כתב והלחין ומארח בשירה את הזמר יונתן דרור. על ההפקה המוזיקלית דותן מושנוב (סינגלים וקליפים)
מקהלת 'משאלות' בסינגל חדש: שיר החופהמקהלת 'משאלות' בסינגל חדש: שיר החופהיאיר טוקר8
שיר החופה בביצוע מקהלת הילדים החדשה 'משאלות'. השיר בוצע במקור על ידי 'הקינדרלעך'. מילים ולחן: ישי לפידות. עיבוד מחודש ולחן פתיחה: דניאל ישי (סינגלים וקליפים)
משה קליין בסינגל חדש - "וקולו נשמע"משה קליין בסינגל חדש - "וקולו נשמע"יאיר טוקר42
הזמר משה קליין בסינגל מקורי שני הפעם שיר רגש שקט בלחנו של אריאל דהן ובעיבודו של בני לאופר ובליווי מקהלת ידידים העולמית (סינגלים וקליפים)
אלירן דרעי בסינגל חדש - "ערב משגע"אלירן דרעי בסינגל חדש - "ערב משגע"יאיר טוקר41
הזמר אלירן דרעי משחרר סינגל אחרון "ערב משגע" לקראת האלבום שיראה אור בקרוב ממש, להיט קצבי שכתב מיכאל קריספין, הלחין ועיבד המוזיקאי דורון אלימלך (סינגלים וקליפים)
'בית ספר לנבואה' בקליפ חדש: הנה ימים באים'בית ספר לנבואה' בקליפ חדש: הנה ימים באיםנתנאל לייפר5
להקת הרוק היהודי 'בית ספר לנבואה' עם הסולן אדם פז בקליפ חדש בועט לסינגל הבכורה מתוך אלבומם השני "מי אתה ומה אתה עושה פה באמצע הרחוב" (סינגלים וקליפים)
להקת 'נשמחה' במחרוזת שמחה מלהיבהלהקת 'נשמחה' במחרוזת שמחה מלהיבהיאיר טוקר5
להקת החתונות 'נשמחה' במחרוזת שמחה מקפיצה ומלהיבה עם הסולן שמואל רקנטי כשעל העיבוד המוזיקלי לשירים המוכרים אחראים חברי הלהקה (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן בסינגל קליפ חדש - "כולם שרים"בני פרידמן בסינגל קליפ חדש - "כולם שרים"נתנאל לייפר13
הזמר בני פרידמן בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו האחרון "כולם שירים" בו הוא מארח את הבובות של קלטות הילדים 'Mitzvah Boulevard'. צפו בביצוע החם והמקפיץ (קליפים)
סוחף במיוחד: מרדכי בן דוד בבנייני האומהסוחף במיוחד: מרדכי בן דוד בבנייני האומהיאיר טוקר18
גדול הזמר החסידי בביצוע לייב מרגש במיוחד לשירו של יוסי גרין מתוך אלבומו האחרון 'צעקה' - "רופא לך". צפו באלפים מצטרפים למרדכי בן דוד בשירה נלהבת (סינגלים וקליפים)
שלמה יהודה רכניץ בשיר חדש: 'מזמור לתודה'שלמה יהודה רכניץ בשיר חדש: 'מזמור לתודה'יאיר טוקר2
הנגיד הידוע גם בכושר ההלחנה שלו, הלחין שיר חדש במיוחד עבור שמחת בית השואבה של ישיבת מיר בה גם נשא כהרגלו נאום ארוך ומושחז. צפו בביצוע בסוכה (סינגלים וקליפים)
בני פרידמן ואוהד מושקוביץ - "אדרבא תניא"בני פרידמן ואוהד מושקוביץ - "אדרבא תניא"דניאל הרץ1
צמד הזמרים המצליחים ביצעו 'מאשאפ' מיוחד משני הלהיטים הגדולים של יוסי גרין - 'תניא' ו'אדרבא', מתוך המופע המיוחד של ארגון סולם ולעיני 400 צופים (סינגלים וקליפים)
הימים הנוראים: מוטי שטיינמץ עם "חמול על מעשיך"  • צפוהימים הנוראים: מוטי שטיינמץ עם "חמול על מעשיך" • צפויאיר טוקר2
הזמר מוטי שטיינמץ בביצוע מרטיט לניגון העתיק של חסידות מודז'יץ "חמול על מעשיך" מתוך הקומזיץ הגדול באלעד בליווי תזמורת גדולה בניצוחו של המעבד רובי בנט (סינגלים וקליפים)
הזמר נוריאל חדד בסינגל חדש - "אמונה"הזמר נוריאל חדד בסינגל חדש - "אמונה"נתנאל לייפר10
הזמר נוריאל חדד בוגר להקת הרבנות הצבאית בסינגל חדש אותו כתב חדד יחד עם שי רביזדה שאחראי ללחן. על ההפקה המוזיקלית הופקד המעבד המוכשר ראובן חיון (סינגלים)
אלי שלר בסינגל קליפ בכורה - "חטוף" • צפואלי שלר בסינגל קליפ בכורה - "חטוף" • צפויאיר טוקר6
הזמר ר' אלי שלר בסינגל קליפ חדש "חטוף" אותו הלחין וכתב על פי הגמרא בעירובין. על הההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי שמולי רוזנברג (סינגלים וקליפים)
יוחאי בן אב"י בסינגל ליארצייט של רבי נחמןיוחאי בן אב"י בסינגל ליארצייט של רבי נחמןנתנאל לייפר
הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י בסינגל חדש לקראת יום פטירתו של רבי נחמן מברסלב שיחול במוצ"ש. את השיר הלחין יוחאי במסע לאומן. על ההפקה המוזיקלית בני שוורץ (סינגלים)
אברהם פריד בסינגל מ'צמאה' - "על הסלע"אברהם פריד בסינגל מ'צמאה' - "על הסלע"נתנאל לייפר16
גדול הזמר החסידי אברהם פריד, בביצוע מקפיץ לשיר "על הסלע" מתוך האלבום החדש 'צמאה 4' בו מיטב היוצרים שרים ניגוני חב"ד. על העיבוד נאור כרמי ועקיבא תורג'מן (סינגלים)
יואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש: הנחלתו תורהיואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש: הנחלתו תורהיאיר טוקר2
הזמר יואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש בלחנם של יואל דוד עצמו והמלחין איצי וואלדנר ובעיבודו של אברומי ברקו ובהשתתפותם של מקהלת שיר ושבח (סינגלים וקליפים)
'כי באמת': מסר מוזיקאלי מיוחד מה'שפת אמת' לרגל חג הסוכות'כי באמת': מסר מוזיקאלי מיוחד מה'שפת אמת' לרגל חג הסוכותכיכר השבת5
סיפור מיוחד מאת הסופר ר' משה גוטמן היה ההשראה ליצירת השיר ממילותיו של בעל ה"שפת אמת" זצוק"ל. על ההפקה המוזיקלית "שיר הלל" (סינגלים וקליפים)
יוסף קרדונר בסינגל חדש: תחזיקו עצמכם ביחדיוסף קרדונר בסינגל חדש: תחזיקו עצמכם ביחדנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יוסף קרדונר בסינגל מתוך אלבומו החדש "תשוקת הנשמה". השיר שחותם את האלבום הולחן ועובד על ידי קרדונר עצמו המלווה במשה יעקב בן ארויה וגיא צבי מינץ (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים