בנות חיל  גפני  בני פרידמן  מזג אויר
שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש - "רבונו"שמחה ליינר בסינגל קליפ חדש - "רבונו"נתנאל לייפר6
הזמר שמחה ליינר מארה"ב בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו החדש "מרקד" שיצא לפני כשבועיים. השיר מצורף לקליפ מרהיב שצולם למרות מזג האוויר הקר בארה"ב (קליפים)
קובי ברומר בסינגל חדש - "יאללה לרקוד"קובי ברומר בסינגל חדש - "יאללה לרקוד"יאיר טוקר15
זמר החתונות האנרגטי קובי ברומר מצליח להפתיע גם הפעם עם סינגל בלתי שגרתי שידליק לכם את החורף בהפקה אלקטרונית ומושקעת בלחנו של אביאל גרואכר (סינגלים)
רפאל דוד בסינגל חדש - "אשרי מי שמאמין"רפאל דוד בסינגל חדש - "אשרי מי שמאמין"יאיר טוקר
סינגל שלישי מתוך אלבום הביכורים של הזמר רפאל דוד שיראה אור בקרוב. על השיר חתום המוסיקאי והיוצר שרון אבילחק, כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית אמון המעבד והמפיק המוסיקלי דורון אלימלך (סינגלים)
מיכאל ידיד בסינגל חדש מפרויקט התיקון הכללימיכאל ידיד בסינגל חדש מפרויקט התיקון הכללינתנאל לייפר
הזמר והיוצר מיכאל ידיד, בסינגל חמישיי מתוך פרויקט 'התיקון הכללי' בהפקתו המוזיקלי של אביב פרי. ידיד שחזר בתשובה בשנים האחרונות עובד בימים אלו על אלבום בכורה (סינגלים)
שריאל אהרונוביץ' בסינגל חדש - קווה אל ה'שריאל אהרונוביץ' בסינגל חדש - קווה אל ה'נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר שריאל אהרונוביץ' בסינגל חדש אותו כתב הלחין ועיבד בעצמו. למלאכת הנגינה הוא צירף את יוני אלוש שאחראי לנגינת רוב הכלים (סינגלים וקליפים)
נדב מירנדה בסינגל חדש - "מתוך השקט"נדב מירנדה בסינגל חדש - "מתוך השקט"יאיר טוקר4
הזמר נדב מירנדה בסינגל חדש מתוך אלבום הבכורה שלו. על המילים והלחן אחראים שרון אבילחק ואודי דוד ואילו על העיבוד וההפקה המוזיקלית הופקד דורון אלימלך (סינגלים וקליפים)
משה פלד בסינגל קליפ חדש - "הוא שמע"משה פלד בסינגל קליפ חדש - "הוא שמע"נתנאל לייפר17
לאחר הצלחת הסינגל הראשון "קרב יום", יוצא האמן והיוצר משה פלד בסינגל-קליפ שני ומושקע בלחנו ומילותיו הוא, יצירה בהפקה משותפת עם המעבד רון קרזבום (סינגלים וקליפים)
אריה דוד ויוני אליאב במחרוזת חתונה סוערתאריה דוד ויוני אליאב במחרוזת חתונה סוערתיאיר טוקר12
הזמר אריה דוד משוויץ עלה לישראל לא מכבר ועתה הוא יוצא במחרוזת חתונות סוערת במיוחד בעיבודו והפקתו של יוני אליאב ובליווי תזמורתו המלאה. צפו בביצוע השמח (קליפים)
הזמר ניסים ברוך בסינגל חדש - "תפילה"הזמר ניסים ברוך בסינגל חדש - "תפילה"יאיר טוקר
אמן הקול ומנצח מקהלת הגברים הירושלמית "גשר המיתרים", ניסים ברוך, בסינגל חדש. ברוך שנחשב למורה לפיתוח קול מוכר הוציא לא מכבר אלבום חדש מלחניו ושיריו (סינגלים)
שלמה יעקב וובר ו'זמירות' במצווה טאנץ מרגששלמה יעקב וובר ו'זמירות' במצווה טאנץ מרגשיאיר טוקר
בעל המנגן שלמה יעקב וובר בנו של המלחין הנודע פינקי בביצוע מיוחד למצווה טאנץ מרגש בליווי מקהלת זמירות והקלידן יוסי איידליס בביצוע הרמוני ומוזיקלי להפליא (קליפים)
שייע רובינשטיין בסינגל קליפ - לילה קט אחדשייע רובינשטיין בסינגל קליפ - לילה קט אחדיאיר טוקר
המר שייע רובינשטיין בסינגל קליפ חדש לסיומו של חג החנוכה אותו הלחין וכתב בעבורו צביקה רובינשטיין. השיר מצורף לקליפ המראה ממראות הדלקות חג החנוכה (סינגלים וקליפים)
מנחם ויינשטיין בשיר לכבודו של רובשקיןמנחם ויינשטיין בשיר לכבודו של רובשקיןנתנאל לייפר2
הזמר מנחם ויינשטיין מבצע את שירו של היוצר המיתולוגי משה יס ז"ל - "אני יכול לראות חופש" לכבוד השמחה הגדולה עם שחרורו מהכלא של ר' שלום מרדכי רובשקין (סינגלים)
אלבום הבכורה של דודי קנופלר:  'מיין חלום'אלבום הבכורה של דודי קנופלר: 'מיין חלום'יאיר טוקר
זמר הקומזיצים דודי קנופלר מגיש את אלבום הבכורה שלו עליו עמל בשלוש השנים האחרונות. האזינו לשיר הנושא שלו "מיין חלום" ולטעימות משירי האלבום החדש (סינגלים וקליפים)
יואלי קליין - חתן בר המצווה תרם את השיר לכבוד שחרור רובשקיןחתן בר המצווה תרם את השיר לכבוד שחרור רובשקיןיאיר טוקר3
בעל המנגן יואלי קליין הפיק שיר לרגל בר המצווה של בנו הבכור שתתקיים הערב אך החתן בחר להקדיש את השיר לרגל שחרורו המפתיע של שלום מרדכי רובשקין (סינגלים וקליפים)
יעקב שוואקי ורובשקין מאמינים בניסים • צפויעקב שוואקי ורובשקין מאמינים בניסים • צפוכיכר השבת4
בעיצומו של קונצרט חנוכה ב"בוקה רטון" מיאמי פלורידה, הגי​עה הבשורה המשמחת על שחרורו לאלתר של האסיר החב"די שלום מרדכי רובשקין • צפו בהתרגשות של יעקב שוואקי (מוזיקה)
חיים גולד בסינגל חדש "לקראת שבת"חיים גולד בסינגל חדש "לקראת שבת"כיכר השבת4
חיים גולד בסינגל חדש "לקראת שבת", אותו כתב והלחין. על העיבוד המוזיקלי הופקדו אחיה אשר כהן אלורו כהן. הקולות בשיר הם של זאנוויל וינברגר, יעקב רוטבלט, יוסי וינברגר. האזינו (מוזיקה)
ישי רביבו בסינגל חדש - "חייב להאמין"ישי רביבו בסינגל חדש - "חייב להאמין"יאיר טוקר5
הזמר והמוזיקאי הצעיר ישי רביבו בסינגל חדש אותו כתב והלחין לזכר חברו שנפטר נעם ידידיה ז"ל. רביבו אחראי ללחן המילים וגם לעיבוד וההפקה המוזיקלית (סינגלים וקליפים)
יוסי גרין בשיר חדש לכבוד שחרור רובשקין • האזינויוסי גרין בשיר חדש לכבוד שחרור רובשקין • האזינויאיר טוקר7
המלחין החסידי הנודע יוסי גרין בשיר חדש לכבוד שחרורו המפתיע של שלום רובשקין על ידי הנשיא טראמפ • גרין ניגש לפסנתר הביתי שלו וזה השיר שיצא במקום (חדשות המוזיקה)
שלום למר, "נרננה" ותזמורתו של יהושע פריד  - "הללו"שלום למר, "נרננה" ותזמורתו של יהושע פריד - "הללו"יאיר טוקר11
יצירתו של החזן האגדי יוסלה רוזנבלט בביצועו של הכוכב הנודע מארה״ב שלום למר, כאשר מקהלת נרננה מלווה אותו בהרמוניית קולות. ועל כל אלה מנצח המעבד והמנצח הנודע יהושע פריד ותזמורתו בת 20 נגנים (סינגלים וקליפים)
ברי וובר משיק אלבום חדש  בקליפ  • צפוברי וובר משיק אלבום חדש בקליפ • צפויאיר טוקר8
הזמר החסידי המצליח ברי וובר משיק אלבום חדש בהפקתו של נפתלי שניצלער בקליפ חדש בסגנון שירי "עונג שבת" עם מקהלת 'לב' (סינגלים וקליפים)
ערן לחמי בסינגל חדש - "מחייה החיים"ערן לחמי בסינגל חדש - "מחייה החיים"יאיר טוקר12
הזמר והיוצר ערן לחמי בסינגל חדש "מחייה החיים" מתוך אלבום חדש אותו הוא מפיק בימים אלו עם המוזיקאי נאור סינואני באמצעות פרויקט מימון המונים (סינגלים וקליפים)
עודד דוד בסינגל מהאלבום החדש - "נפילה"עודד דוד בסינגל מהאלבום החדש - "נפילה"נתנאל לייפר
בציבור החרדי הוא זכור בעיקר מסדרת הסיפורים 'חבורת מצוות', אך הוא גם זמר ויוצר פעיל שעומד כעת בפני אלבומו השלישי אלבום סולו משיריו. הפקה מוזיקלית: ערן יהושע (סינגלים)
הזמר לוי פאלקוביץ' באלבום שני - "טוב לי"הזמר לוי פאלקוביץ' באלבום שני - "טוב לי"יאיר טוקר8
הזמר החסידי המצליח לוי פאלקוביץ' משיק אלבום שני לאחר ההצלחה של אלבומו הראשון ושל הקליפים הרבים בהם הוא משתתף. באלבום משתתפים מיטב המלחינים והמעבדים (סינגלים)
משה סטורך בסינגל קליפ לחנוכה: על הניסיםמשה סטורך בסינגל קליפ לחנוכה: על הניסיםיאיר טוקר2
הזמר משה סטורך בלחן חדש ל"על הניסים" בסגנון מוזיקת הקאנטרי האמריקאית, חדי העין יזהו את הגיטרסיט דוד סווירסקי מלהקת המושב (סינגלים וקליפים)
יוסי אסולין בסינגל חדש - "הנרות הללו"יוסי אסולין בסינגל חדש - "הנרות הללו"יאיר טוקר9
יוסי אסולין בסינגל חדש אותו הלחין בעצמו לכבוד חג החנוכה וברית בנו מתוך טקס הדלקת הנרות, בהפקתו המוזיקלית של מנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
יעקב קליין בסינגל חדש - "שקט כה רועש"יעקב קליין בסינגל חדש - "שקט כה רועש"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר יעקב קליין בסינגל חדש אותו כתב הלחין עיבד ושר בעצמו. השיר "שקט כה רועש" עוסק במציאות הקב"ה בעולם ונקודת ה"אין עוד מלבדו" (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים