אברהם פריד  רולי דיקמן  הפלג  סורוצקין
אברהם פריד בסינגל מ'צמאה' - "על הסלע"אברהם פריד בסינגל מ'צמאה' - "על הסלע"נתנאל לייפר16
גדול הזמר החסידי אברהם פריד, בביצוע מקפיץ לשיר "על הסלע" מתוך האלבום החדש 'צמאה 4' בו מיטב היוצרים שרים ניגוני חב"ד. על העיבוד נאור כרמי ועקיבא תורג'מן (סינגלים)
יואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש: הנחלתו תורהיואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש: הנחלתו תורהיאיר טוקר2
הזמר יואל דוד גולדשטיין בסינגל חדש בלחנם של יואל דוד עצמו והמלחין איצי וואלדנר ובעיבודו של אברומי ברקו ובהשתתפותם של מקהלת שיר ושבח (סינגלים וקליפים)
'כי באמת': מסר מוזיקאלי מיוחד מה'שפת אמת' לרגל חג הסוכות'כי באמת': מסר מוזיקאלי מיוחד מה'שפת אמת' לרגל חג הסוכותכיכר השבת5
סיפור מיוחד מאת הסופר ר' משה גוטמן היה ההשראה ליצירת השיר ממילותיו של בעל ה"שפת אמת" זצוק"ל. על ההפקה המוזיקלית "שיר הלל" (סינגלים וקליפים)
יוסף קרדונר בסינגל חדש: תחזיקו עצמכם ביחדיוסף קרדונר בסינגל חדש: תחזיקו עצמכם ביחדנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יוסף קרדונר בסינגל מתוך אלבומו החדש "תשוקת הנשמה". השיר שחותם את האלבום הולחן ועובד על ידי קרדונר עצמו המלווה במשה יעקב בן ארויה וגיא צבי מינץ (סינגלים)
יעקב אסרף בקליפ לחג סוכות  - "סוכה ולולב"יעקב אסרף בקליפ לחג סוכות - "סוכה ולולב"נתנאל לייפר3
המוזיקאי המוכשר, נגן הגיטרות יעקב אסרף, בקטע אינסטרומנטלי לכבוד חג הסוכות מלווה בקליפ חביב שמדגים את צורת ההקלטה של הפיוט החג האהוב (סינגלים וקליפים)
מיכה גמרמן בקליפ האנימציה לחג הסוכותמיכה גמרמן בקליפ האנימציה לחג הסוכותיאיר טוקר10
הזמר מיכה גמרמן בסינגל קליפ מתוך אלבום שירי החגים שלו וגם הפעם עם קליפ אנימציה מושקע המצורף למחרוזת האיכותית בעיבודם של אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
נפתלי קמפה שר "ליחדא שמא" • האזינונפתלי קמפה שר "ליחדא שמא" • האזינונתנאל לייפר12
הזמר והיוצר נפתלי קמפה בסינגל חדש ומרגש, אותו הלחין בעצמו ובעיבודם המוזיקלי של הצמד המוכשר אלי קליין ואיצי ברי ובליווי מקהלת בני ישיבות (סינגלים וקליפים)
סינגל ראשון של 'יוזמת הכישרונות הצעירים'סינגל ראשון של 'יוזמת הכישרונות הצעירים'יאיר טוקר7
חנניה ביגון, משה לנג ויהודה ליטקי בסינגל קליפ ראשון של יוזמת טיפוח הכשרונות הצעירים של הזמר חנניה ביגון לנערים בני 16-21 שיוצרים מקצועית בפיקוח רבנים (סינגלים וקליפים)
אבי אילסון ו'יחד' במחרוזת ריקודים נוסטלגיתאבי אילסון ו'יחד' במחרוזת ריקודים נוסטלגיתיאיר טוקר13
הזמר אבי אילסון, מלווה במקהלת 'יחד' ותזמורתו של דביר כהן במחרוזת ריקודים נוסטלגית כפי שנשמעה כל חתונה חרדית לפני כ-15-20 שנה. צפו בביצוע האיכותי והמושקע (קליפים)
יוסף שחם בסינגל בכורה - "אני אוהב אותי"יוסף שחם בסינגל בכורה - "אני אוהב אותי"יאיר טוקר7
הזמר והיוצר יוסף שחם בסינגל בכורה אותו כתב והלחין בעצמו על נושא הצורך בלאהוב את עצמך כשעל העיבוד אחראי אשר בן אבו איש להקת 'אנדרדוס', המעבד ג'ף הורביץ ושחם עצמו (סינגלים)
סינגל הבכורה של משה דוויק: "למעלה" • צפוסינגל הבכורה של משה דוויק: "למעלה" • צפוכיכר השבת34
במהלך השנים האחרונות משה דוויק כבש את רחבות האירועים בציבור החרדי והותיר את חותמו. כעת הוא משחרר סינגל בכורה - "למעלה" - סינגל קצבי וסוחף • צפו (מוזיקה)
אוהד מושקוביץ מארח במחרוזת מוזיקליתאוהד מושקוביץ מארח במחרוזת מוזיקליתיאיר טוקר8
הזמר החסידי אוהד מושקוביץ בקליפ חדש עם מחרוזת של מיטב שיריו בו הוא מארח את איציק דדיה ועוזיה צדוק מתוך המופע בבנייני האומה בניצוחו של גרשון פריישטט (קליפים)
רולי דיקמן משיק אלבום בכורה: "כח הרצון" • צפורולי דיקמן משיק אלבום בכורה: "כח הרצון" • צפויאיר טוקר29
הזמר רולי דיקמן יוצא באלבום בכורה מושקע במיוחד "כח הרצון", עם מיטב המלחינים ועם אירוחים מפתיעים כשעל ההפקה המוזיקלית האח המעבד יואלי דיקמן (סינגלים וקליפים)
עמי נגר בסינגל ראשון מאלבום שני - 'לבטים'עמי נגר בסינגל ראשון מאלבום שני - 'לבטים'נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר עמי נגר, בוגר ריאליטי המוזיקה 'דה וויס' יוצא בסינגל ראשון מתוך אלבומו השני. נגר כתב והלחין ואילו העיבוד בהפקתו המוזיקלית של נאור כרמי (סינגלים וקליפים)
שלום למר בסינגל קליפ חדש - "תנועה'לה"שלום למר בסינגל קליפ חדש - "תנועה'לה"נתנאל לייפר4
הזמר והחזן שלום למר בסינגל קליפ מתוך אלבום הבכורה שלו "שלום", השיר שחותם את האלבום "תנועה'לה" בלחנו ומילותיו של הרשי רוטנברג ובעיבודו של יוחי בריסקמן (קליפים)
גד, בני ובנימין אלבז שרים "אבן מאסו הבונים" •  צפוגד, בני ובנימין אלבז שרים "אבן מאסו הבונים" • צפונתנאל לייפר27
הבן גד הסבא בני והנכד בנימין אלבז בסינגל קליפ מקפיץ ואנרגטי במיוחד שצולם בירושלים ובניו יורק כמתנת בר מצווה לבנימין מהבמאי המוכשר דני פינקלמן (סינגלים וקליפים)
איציק דדיה במחרוזת שמחה משיריו • צפואיציק דדיה במחרוזת שמחה משיריו • צפויאיר טוקר12
הזמר איציק דדיה במחרוזת שמחה ארוכה משיריו בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט מתוך המופע של אוהד מושקוביץ בבנייני האומה ירושלים. צפו בביצוע הנלהב (סינגלים וקליפים)
אורי דוידי בסינגל קליפ חדש  - "הלוואי"אורי דוידי בסינגל קליפ חדש - "הלוואי"יאיר טוקר11
הזמר אורי דוידי השיק את אלבום הבכורה שלו ממנו יוצא הסינגל "הלוואי" בלחנו של איצי וואלדנר ובעיבודו של איאן פרייטור • צפו בקליפ המילים האנרגטי (סינגלים וקליפים)
אבישי לוי בסינגל חדש: "הריקוד מתחיל"אבישי לוי בסינגל חדש: "הריקוד מתחיל"יאיר טוקר24
הזמר אבישי לוי בשיר חדש ומקפיץ "הריקוד מתחיל". לוי מופיע על במות מגיל קטן מאוד כילד פלא, כעת חוזר עם שיר בלחן אלבני עם המעבד דוד ביתן והתמלילנית קטרין ברכה (סינגלים)
ערן קליין בשיר השנתי המסורתי - "אופניים"ערן קליין בשיר השנתי המסורתי - "אופניים"נתנאל לייפר
המעבד והמפיק ערן קליין מוציא מידי שנה שיר אחד בו הוא יוצא מאחורי הקלעים ולא רק כותב ומלחין אלא נותן את קולו בשיר. הפעם מדובר בשיר בסגנון ייחודי אלקטרוני (סינגלים)
איתן כץ מרגש עם תזמורת ענק: 'לשם ייחוד'איתן כץ מרגש עם תזמורת ענק: 'לשם ייחוד'נתנאל לייפר
הזמר איתן כץ מבצע את שירו המרגש של ר' רז הרטמן "לשם ייחוד" מתוך אלבומו הראשון של הרטמן 'שובה'. על העיבוד והתזמור של כלי המיתר אחראי ג'סטין מולינס (סינגלים קליפים)
הלל מאיר בסינגל בכורה חדש  – צדיק כתמרהלל מאיר בסינגל בכורה חדש – צדיק כתמריאיר טוקר9
הזמר הלל מאיר בסינגל בכורה חדש אותו הלחין בעצמו ובהפקתו המוזיקלית של המעבד שמואל יפת. האזינו לשיר הקצבי ומלא האנרגיות והשמחה (סינגלים וקליפים)
'מפתח סול' ב"שיר של יום": 'ונתנה תוקף''מפתח סול' ב"שיר של יום": 'ונתנה תוקף'נתנאל לייפר1
ההרכב הווקאלי המשובח 'מפתח סול' חותם את פרויקט "שיר של יום" בו ביצעו חברי ההרכב בכל יום של עשרת ימי תשובה שיר חדש. היום הם מתאחדים לביצוע ווקאלי מרגש (סינגלים)
ירון בר - להקת להבה בסינגל חדש - "צמאה נפשי"להקת להבה בסינגל חדש - "צמאה נפשי"נתנאל לייפר
להקת להבה עם הסולן ירון בר בלחן חדש לפיוט מזמירות השבת שכתב רבי אברהם אבן עזרא, את השיר הלחין נדב כרמיאל ועיבד ג'ף הורביץ (סינגלים וקליפים)
אדם צחי בסינגל בכורה נוגע  - "יום השכחה"אדם צחי בסינגל בכורה נוגע - "יום השכחה"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר אדם צחי מתקוע בסינגל בכורה מתוך אלבום הביכורים שלו שיצא בקרוב. השיר מספר את סיפורו של אביו שלחם במלחמת יום הכיפורים ושב משם שונה (סינגלים)
הראפר רפאל הברו ופיני שכטר בדואט חדשהראפר רפאל הברו ופיני שכטר בדואט חדשיאיר טוקר10
הראפר היהודי השחור רפאל 'הברו' פולשר ביחד עם הזמר והיוצר פיני שכטר בדואט מתקתק ומיוחד בהפקתו של המוזיקאי הנודע סי לנזבאום. שיר העוסק בעבודת המידות (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים