פורים  שבאבניקים  מידד טסה  הרב ברלנד
אלדד ציטרין ואמיר אלייב  - "נוף הרכבת"אלדד ציטרין ואמיר אלייב - "נוף הרכבת"נתנאל לייפר8
נגן הקלידים והמוזיקאי, אלדד ציטרין, מארח את נגן הקנון אמיר אלייב לקטע אינסטרומנטלי מיוחד בלחנו של ציטרין, בביצוע מעניין לאור העובדה שהוא נוצר לייב באמצעות מכשיר 'הלופר' (קליפים)
הרשי סגל, זאנוויל ויינברגר ומלכות במחרוזת חתונההרשי סגל, זאנוויל ויינברגר ומלכות במחרוזת חתונהיאיר טוקר10
הקלידן הרשי סגל בליווי תזמורת מורחבת עם הזמר זאנוויל ויינברגר מלווה במקהלת מלכות במחרוזת חתונות סוערת ומלאת שמחה (סינגלים וקליפים)
"כנפי רוח" - אודי דמארי ועמירם בן לולו"כנפי רוח" - אודי דמארי ועמירם בן לולויאיר טוקר21
המפיק המוזיקלי אודי דמארי ושדרן הרדיו עמירם בן לולו בביצוע מחודש ללהיט למילותיו של הראי"ה קוק בלחנה של אביגיל עוזיאל-עמר. עיבוד והפקה מוסיקלית: אודי דמארי (סינגלים)
"מלך של דמקה" בביצוע ישיבת 'משכנותיך'"מלך של דמקה" בביצוע ישיבת 'משכנותיך'יאיר טוקר5
תלמידי מגמת המוזיקה של ישיבת משכנותיך בניהולו של המלחין הרב אבי אברהם בסינגל מרגש נוסף אותו כתבו הלחינו וביצעו בעצמם בהכוונת מנהל המגמה (סינגלים וקליפים)
יוחאי בן אב"י בקליפ חדש לקראת ט"ו בשבטיוחאי בן אב"י בקליפ חדש לקראת ט"ו בשבטנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר יוחאי בן אב"י (רוזנבאום) בקליפ חדש מתוך אלבומו האחרון "בואו ונצא" לשיר "חשק נטיעת אילנות" ממילותיו של הרב קוק בלחנו של יוחאי ועיבוד של בני שוורץ (קליפים)
שיר מרגש לזכרו של הילד נחמן עתיה ז"לשיר מרגש לזכרו של הילד נחמן עתיה ז"ליאיר טוקר4
הרב מיכאל חודר בשיר אותו כתב והלחין לזכרו של הילד נחמן עתיה ז"ל. הבית הראשון הולחן בימי השבעה בעת שיחה עם האב השכול ובמהלך השנה הושלם השיר והוקלט (סינגלים)
אסף קורן בסינגל חופות חדש - 'זאת הפעם'אסף קורן בסינגל חופות חדש - 'זאת הפעם'יאיר טוקר2
הזמר אסף קורן בלחן חופות חדש אותו הוא מוציא לאור בעיבודו המוזיקלי של נחום עושרי. סינגל שני מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד בימים אלו (סינגלים וקליפים)
בני ביגון בסינגל חדש לזכר קדושי השואהבני ביגון בסינגל חדש לזכר קדושי השואהיאיר טוקר3
הזמר והיוצר בני ביגון בשיר חדש אותו כתב והלחין בהשארת סיפורו של ניצול השואה לייבל זיסמן. על העיבוד המוזיקלי הופקד איאן פרייטור ועל הקולות מקהלת 'זמירות' (סינגלים)
אופיר סלומון בסינגל חדש - "תודה לא-ל"אופיר סלומון בסינגל חדש - "תודה לא-ל"יאיר טוקר16
רגע לפני השקת אלבום הבכורה, הזמר המזרחי אופיר סלומון בסינגל קצבי. על המילים אחראי עציון מוסאי ואילו על הלחן, העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי אלי קשת (סינגלים וקליפים)
אהרן רזאל בשיר חדש - "כי מציון תצא"אהרן רזאל בשיר חדש - "כי מציון תצא"נתנאל לייפר7
הזמר והיוצר אהרן רזאל, בשיר חדש אותו כתב והלחין לכבוד ארגון "תורה מציון". השיר הוא המשך למסורת של רזאל שהוציא כבר 2 אלבומים לכבודה של התורה (סינגלים וקליפים)
אברימי רוט ויוסי גרין מאלתרים יחד הבדלהאברימי רוט ויוסי גרין מאלתרים יחד הבדלהיאיר טוקר3
צמד המוזיקאים הזמר אברימי רוט והמלחין יוסי גרין מאלתרים יחד הבדלה מוזיקלית לאחר שבת מיוחדת בה הושק 'נוסח גרין', נוסח תפילה מלחניו של המלחין הוותיק (סינגלים וקליפים)
בן שמעון לייב: הזמר אלי מרכוס בקומזיץ לייבבן שמעון לייב: הזמר אלי מרכוס בקומזיץ לייביאיר טוקר1
הזמר אלי מרכוס התארח בתוכנית הקומזיץ לייב השבועית של פיצ'ה בן שמעון, שמשודרת מידי שבוע באתר 'כיכר השבת'. בתכנית מתארח מידי שבוע זמר מהשורה הראשונה והפעם עם הקלאסיקות הגדולות של המוזיקה החסידית באנגלית (מוזיקה)
מקהלת משאלות מרגשת עם "על כפיו יביא"מקהלת משאלות מרגשת עם "על כפיו יביא"יאיר טוקר9
מקהלת הילדים 'משאלות' בביצוע עכשווי לקלאסיקה הישראלית "על כפיו יביא" מילותיו של יורם טהרלב ולחנו של יאיר רוזנבלום. על העיבוד והניצוח אחראי דניאל ישי (סינגלים)
קול דודי - 'מלכות' וברוך ויזל בביצוע מיוחדקול דודי - 'מלכות' וברוך ויזל בביצוע מיוחדיאיר טוקר4
מקהלת 'מלכות', תזמורת 'פייער' ובעל המנגן ברוך ויזל מבצעים את 'קול דודי' של בעל התניא זי"ע בביצוע מיוחד לרגל יום ההילולא מתוך מופע במוסקבה (סינגלים וקליפים)
הזמר אהרון פרוכטמן בניגון האדמו"ר הזקןהזמר אהרון פרוכטמן בניגון האדמו"ר הזקןיאיר טוקר4
ערב יום ההילולא של בעל התניא והשו"ע אדמו"ר הזקן משיק הזמר החסידי אהרון פרוכטמן ניגון 'דביקות' מיוחד המיוחס לאדמו"ר בעיבודו של המוזיקאי עדי נתנאלי (סינגלים וקליפים)
שלמה ואיתן כ"ץ בשיר לזכרו של מרן הרב שטיינמן זצ"לשלמה ואיתן כ"ץ בשיר לזכרו של מרן הרב שטיינמן זצ"לנתנאל לייפר2
האחים שלמה ואיתן כ"ץ בהופעה חיה בניו יורק, מבצעים לחן משותף שלהם לשיר "על הצדיקים" לזכרו הטהור של מרן הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל (סינגלים וקליפים)
נגון שמח מחפש שם - בביצוע אחיה אשר כהן אלורונגון שמח מחפש שם - בביצוע אחיה אשר כהן אלורונתנאל לייפר6
הניגון מבטא את שמחת הנפש באלקים, "ואני בה' אעלוזה, אגילה באלקי ישעי". כרגע אין שם לניגון, והמאזינים מוזמנים לשלוח הצעות בתגובות. הפסנתרן הנודע אחיה אשר כהן אלורו בסינגל נוסף מפרויקט הניגונים של הרב יצחק גינזבורג (קליפים)
"והנה השם ניצב עליו": אברהם פריד בשיר ושיעור"והנה השם ניצב עליו": אברהם פריד בשיר ושיעורכיכר השבת5
במהלך סדרת אירועי "צמאה" שנערכו בי"ט כסלו בירושלים, ביצע ענק הזמר החסידי אברהם פריד את "והנה השם ניצב עליו", לא לפני שיעור קצרצר שמסר לקהל. צפו בווידאו (מוזיקה)
ריש לקיש בסינגל חדש  - "דודי ירד לגנו"ריש לקיש בסינגל חדש - "דודי ירד לגנו"יאיר טוקר
הזמר והיוצר יהודה בן סעדון המכונה 'ריש לקיש' בסינגל חדש מתוך אלבומו הקרב ובא. מדובר בלחן חדש של ריש לקיש לפיוט של ר' חיים הכהן זצ"ל ובעיבודו של דני סיון (סינגלים)
אוריין טירי בסינגל חדש ומרגש - "לך האל"אוריין טירי בסינגל חדש ומרגש - "לך האל"יאיר טוקר15
הזמר אוריין טירי בסינגל בכורה, בביצוע מיוחד לשירו של ר' שלום שבזי. על הלחן אחראי שלמה דחיאני. על העיבוד וההפקה המוסיקלית הופקד מנחם מוניס (סינגלים וקליפים)
"אור פשוט" בסינגל חדש  - "מחכה לחיוכךָ""אור פשוט" בסינגל חדש - "מחכה לחיוכךָ"נתנאל לייפר2
היוצר מנשה קושנר בעל הכינוי 'Simple Light' בסינגל רגאיי חדש מתוך אלבומו המתקרב. קושנר כתב את 'שיר ההתבודדות' כפי שהוא מכנה אותו וגם אחראי להפקה המוזיקלית (סינגלים)
בני פרידמן בקליפ חדש - "רבי יהושע אומר"בני פרידמן בקליפ חדש - "רבי יהושע אומר"יאיר טוקר9
הזמר בני פרידמן בקליפ חדש מתוך אלבומו האחרון 'למלא את העולם באור', שיר המוקדש לדודו הרב יהושע גורדון ז"ל ולמלחמה בקשיים. ברוך שלום בלסופסקי על הלחן והצמד קליין & ברי על העיבוד (קליפים)
אליעד לנדאו בסינגל קליפ בכורה - "קר לי וחם"אליעד לנדאו בסינגל קליפ בכורה - "קר לי וחם"נתנאל לייפר2
הזמר והיוצר אליעד לנדאו משיק אלבום בכורה - עדות בסינגל קליפ בכורה בועט וסוער מתוכו - "קר לי וחם". מילים ולחן - אליעד לנדאו. עיבודים והפקה מוסיקלית - יובל שפריר ועופר קורן (קליפים)
אזמר בשבחין - ארז נטף מארח את אילן דמריאזמר בשבחין - ארז נטף מארח את אילן דמרינתנאל לייפר2
לפני כ-30 שנה קיבל ארז נטף, מלחין, נגן עוד ויוצר, קלטת שהכילה פיוטים נדירים ומוכרים של שירת הקודש של יהודי תוניס, שביצעו סבו של ארז, ר' שמעון נטף ז"ל, וסבא-רבא שלו, ר' אליהו גז זצ"ל. במהלך השנים שילב נטף את הפיוטים הללו בפרויקטים שונים שלו, ובאלבומו החדש "מתוניסיה לירושלים" הקליט אותם בעיבודים חדשים (סינגלים וקליפים)
חננאל אוחנה בשיר לזכר אחיו שטבע בכנרתחננאל אוחנה בשיר לזכר אחיו שטבע בכנרתיאיר טוקר47
לפני כמה חודשים טבע למוות איתמר אוחנה בכנרת, אחיו חננאל אוחנה יוצא בסינגל בכורה חדש אותו כתב והלחין יחד עם בן גולן לזכר אחיו. "זו הצוואה של אחי" (סינגלים וקליפים)
הזמר והיוצר אסף הרוש בסינגל בכורה - מקוםהזמר והיוצר אסף הרוש בסינגל בכורה - מקוםנתנאל לייפר16
הזמר והיוצר אסף הרוש (27) משיק את סינגל הבכורה המרגש שלו אותו כתב והלחין בעצמו כשעל ההפקה המוזיקלית והעיבודים אחראי מאור שושן (סינגלים וקליפים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע64
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים