הרב שטיינמן  מלך..  חנוכה  יאיר שרקי
טכנולוגיית סורק האצבע שלא קיימת באייפון X תוצג בקרובטכנולוגיית סורק האצבע שלא קיימת באייפון X תוצג בקרוב
כ"ו בכסלו תשעח | 14.12.17
האייפון X שהושק לפני כחודשיים הצליח לגרום לאנשים רבים להוציא הרבה כסף עבור המכשיר שמייצג את קדמת הטכנולוגיה, אלא שעתה הכריזה החברה שמייצרת עבור אפל את מסכי המגע כי בקרוב תשיק מכשיר של חברה מתחרה בו תכלל האופציה המהווה פריצת דרך טכנולוגית (דיגיטל)
כך תציקו פחות לאנשים בוואטסאפכך תציקו פחות לאנשים בוואטסאפכיכר השבת
רוצים להגיב על הודעה בקבוצת הווטסאפ אבל רוצים לעשות זאת באופן פרטי? בקרוב זה יתאפשר לכם מבלי שתצטרכו להסביר לבן שיחתכם על מה אתם מגיבים (דיגיטל, חדשות)
לייטריקס - חברה ישראלית זכתה בתואר אפליקציית השנה של אפלחברה ישראלית זכתה בתואר אפליקציית השנה של אפלכיכר השבת2
החברה שנוסדה בשנת 2013 מפתחת יישומונים מתחום צילומי ועריכת הוידאו וזוכה בהכרתם של חברות הדיגיטל הגדולות בעולם. רוצים לעבוד בחברה? ייתכן ובקרוב תצא החברה לסבב גיוס נוסף (דיגיטל)
מכשיר של חברת שיאומי - שיאומי הסינית מתקדמת לקראת הנפקה ב-50 מיליארד דולרשיאומי הסינית מתקדמת לקראת הנפקה ב-50 מיליארד דולרכיכר השבת1
החברה הסינית שהחלה את דרכה רק בשנת 2010 כבר הצליחה להדביק את המתחרות הסיניות ובכמה ארצות אף את סמסונג הענקית. כעת עובדת החברה על הנפקה אדירה ואולי גם חנות לייף סטייל חדשה במרכז הארץ (חדשות)
אילוסטרציה - בקרוב: סמסונג תציע אפשרות של קריאה בכף הידבקרוב: סמסונג תציע אפשרות של קריאה בכף הידכיכר השבת1
אל דאגה, הם לא יידעו מאומה על העתיד שלכם, אלא יתנו לכם אופציה נוספת לפרוץ מכשיר ששכחתם את הסיסמה שלו. רק נזכיר שאול את העתיד הם לא יודעים, אך העבר שלכם ידוע להם ועוד איך
וואטסאפ בבשורה חדשה למנהלי הקבוצותוואטסאפ בבשורה חדשה למנהלי הקבוצותבני סולומון2
בעדכון התוכנה הבא של אפליקציית המסרים הפופולרית בעולם, מסתמן, כי סוף סוף יזכו מנהלי הקבוצות ביכולת להפעיל קבוצה ללא תגובות החברים בה (סלולר ואפליקציות)
תקלה עולמית באפליקציית המסרים וואטסאפתקלה עולמית באפליקציית המסרים וואטסאפכיכר השבת2
גולשים רבים ברחבי ישראל - ובעולם - דיווחו על תקלה באפליקציית המסרים וואטסאפ. לחלקם היא כלל לא פעלה, ולאחרים היא פעילה באופן חלקי בלבד. כעבור חצי שעה התקלה סודרה (דיגיטל)
התכונה החדשה בוואטסאפ שתקל עליכםהתכונה החדשה בוואטסאפ שתקל עליכםבני סולומון3
בינתיים זה רק באייפון אבל גם משתמשי האנדרואיד יוכלו ככל הנראה בקרוב ליהנות מהתכונה החדשה של ווטאסאפ המאפשר הקלטה קולית מבלי ללחוץ על המכשיר (דיגיטל)
היעד הבא של סמסונג: פלאפון חכם וגמיש מאודהיעד הבא של סמסונג: פלאפון חכם וגמיש מאודכיכר השבת
השם של המכשיר שמזכיר את מכשיר הדגל של אפל - יהיה המכשיר הראשון של סמסונג בעל יכולות גמישות. המכשיר ישווק תחילה בדרום קוריאה, וישראל? נצטרך להתגמש בתאריך (דיגיטל)
משרדי גוגל בקליפורניה - מטריד: מכשירי אנדרואיד שולחים מיקום גם ללא GPSמטריד: מכשירי אנדרואיד שולחים מיקום גם ללא GPSבני סולומון1
ניתן לכבות את רכיב המיקום במכשירים הסלולריים, אך מתברר כי למרות זאת המכשיר ממשיך לשלוח לגוגל דוחו"ת על מיקומו בהתאם לחיבורי האינטרנט הזמינים. גוגל: הנתונים נמחקו (דיגיטל)
מחיקת הודעה הוואטסאפ - מחקו לכם הודעה בוואטסאפ? כך תקראו אותהמחקו לכם הודעה בוואטסאפ? כך תקראו אותהכיכר השבת4
פחות מחודש מאז שיצא העדכון החדש של וואטסאפ וכבר נוצרה אפליקציה שמחזירה את המצב לקדמותו. הורידו את האפליקציה וכך תהיו רואים ובלתי נראים (וירטואלית) (דיגיטל)
נוקיה משיקה ארבעה סמארטפונים חדשיםנוקיה משיקה ארבעה סמארטפונים חדשיםכיכר השבת4
החברה שייצרה עבורנו את המכשירים שנחשבו בעבר לטובים ביותר, הודיעה כי תשיק בקרוב 4 מכשירים חכמים • המכשירים יגיעו לארץ והחברה מבטיחה מחיר הוגן • דבר אחד בטוח, הפעם יהיה קשה יותר למלא את המסך בסנייק (סלולר)
חברה ישראלית תובעת את 'אפל'חברה ישראלית תובעת את 'אפל'כיכר השבת
החברה שמייצרת רכיבים אופטיים למצלמות סמארטפונים הגישה תביעה כנגד ענקית הטכנולוגיה שלטענתה השתמשה במספר פטנטים שהוצעו לה בעבר על ידי החברה (דיגיטל)
תקלה כלל עולמית באפליקציית הוואטסאפתקלה כלל עולמית באפליקציית הוואטסאפבני סולומון1
גולשים רבים בישראל ובמדינות רבות באירופה לא הצליחו לקבל הודעות ולשלוח אותן, ולפי הדיווחים גם לא להתחבר לשרתי אפליקציית המסרים הפופולרית (סלולר ואפליקציות)
'וואטסאפ' תאפשר מחיקת הודעה שנשלחה'וואטסאפ' תאפשר מחיקת הודעה שנשלחהבני סולומון6
החל מהגרסה החדשה ששוחררה ניתן יהיה למחוק תוך 7 דקות הודעות שגויות ששלחתם בטעות. כיצד תוכלו לעשות זאת ובאיזה מקרים זה יהיה זמין • כל הפרטים (אפליקציות)
הפתרון שיקל לכם את השימוש בוואטסאפהפתרון שיקל לכם את השימוש בוואטסאפבני סולומון6
כמה פעמים רציתם לשלוח הודעה בוואטסאפ לאדם שאינו ברשימת אנשי הקשר שלכם וגם אינכם מעוניינים שהוא יופיע בה כיוון שמדובר בשיחה חד פעמית? אלו הפתרונות (דיגיטל)
המהפך של טוויטר: 280 תווים בהודעה אחתהמהפך של טוויטר: 280 תווים בהודעה אחתבני סולומון
הרשת החברתית שכל ייחודה היה המסרים הקצרים שלה עם 140 תווים, במהפך משמעותי במיוחד של הכפלת מספר התווים בהודעה ל-280 זאת כדי למשוך קהל חדש (דיגיטל)
יש לכם תא קולי? הוואטסאפ שלכם בסכנהיש לכם תא קולי? הוואטסאפ שלכם בסכנהבני סולומון6
בלי שום ידע טכני מורכב ניתן פשוט לגנוב ממכם את חשבון הוואטסאפ שלכם ולמנוע מכם גישה אליו • כיצד זה עובד ואיך תתגוננו ותמנעו גישה של הפורצים לחשבונכם? (אפליקציות)
תקלה בגלקסי 8: המצלמה האחורית מאבדת פוקוסתקלה בגלקסי 8: המצלמה האחורית מאבדת פוקוסניסים פרץ16
יותר ויותר רוכשים של מכשיר הגלקסי 8 של סמסונג מדווחים על תקלה שמתרחשת בו, במסגרתה המצלמה האחורית של המכשיר מאבדת פוקוס לחלוטין, ויוצרת תמונות מטושטשות (דיגיטל)
אפליקציה חדשה לדיווח על בנייה פלסטיניתאפליקציה חדשה לדיווח על בנייה פלסטיניתבני סולומון
במועצה האזורית שומרון השיקו אפליקצייה חדשה דרכה יכולים המתיישבים לדווח על בניות בלתי חוקיות של הפלסטינים ובכך לייעל את המאבק של המועצה בתופעה המטרידה (דיגיטל)
ה'וואטסאפ' התעדכן גם למכשירי האייפוןה'וואטסאפ' התעדכן גם למכשירי האייפוןבני סולומון
לאחר כחודשיים מאז שודרגה התוכנה למכשירי האנדרואיד מגיעים השיפורים בעריכת הטקסט גם לתוכנת ה-IOS מבית אפל וגם משתמשי האייפון יכולים לעדכן את התוכנה (דיגיטל)
זהירות: קישורים זדוניים מופצים בוואטסאפזהירות: קישורים זדוניים מופצים בוואטסאפבני סולומון
הרשות הלאומית להגנה בסייבר מזהירה מפני ניסיונות "פישינג" דרך תכנת הוואטסאפ הפופולרית. ההונאה בדרך כלל היא הודעה במסווה של זכייה מטעם חברת תעופה (דיגיטל)
וואטסאפ בונה אפליקציה מיוחדת לעסקיםוואטסאפ בונה אפליקציה מיוחדת לעסקיםבני סולומון
האפליקציה החדשה של וואטסאפ שפרטיה דלפו לאתרי מפתחים שונים ברחבי העולם תעניק ככל הנראה שירות מענה מסודר לבעלי העסקים המורשים תמורת תשלום (אפליקציות)
שוטר אמריקאי מתוך הקמפיין בו הושקו המכשירים - 36 אלף מכשירי משטרת ניו יורק הלכו לפח36 אלף מכשירי משטרת ניו יורק הלכו לפחבני סולומון
החלטה של חברת מיקרוסופט להפסיק את התמיכה למערכת ההפעלה הכושלת שלה ווינדוס פון תגרום לנזק משמעותי עבור משטרת ניו יורק שמחזיקה ב-36 אלף מכשירים כאלה (סלולר)
בקרוב בוואטסאפ שלכם: הודעות צבעוניותבקרוב בוואטסאפ שלכם: הודעות צבעוניותבני סולומון
בעדכון הקרוב של אפליקציית המסרים המהירים הפופולארית בעולם תוכלו לשתף הודעות צבעוניו. בנוסף, מלבד העיצוב, תוכלו לצרף אליהן קישורים לאתרים חיצונייים (אפליקציות)
האפליקציות שהישראלים מכורים אליהםהאפליקציות שהישראלים מכורים אליהםבני סולומון1
סקר שנערך בקרב מיליארד ו-900 מיליון משתמשי אנדרואיד חשף את השימוש של המשתמשים הישראלים באפליקציות החדשות, הטיולים וגם באפליקציות הבריאות השונות (דיגיטל)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים