מלך..  עמירן דביר  קינדרלעך  בני פרידמן
"מלך זילברשלג עזב את הקבוצה" • צפו"מלך זילברשלג עזב את הקבוצה" • צפו
כ"ב באב תשעז | 14.08.17
קבוצות הוואטסאפ ממשיכות להפיץ שמועות ותמונות חטטניות מאירועים שונים לכוכב הרשת החרדי, מלך זילברשלג זה נמאס לחלוטין והוא גם עושה משהו בשביל לעצור את זה (חרדים)
האפליקציות שמשאירות אתכם בלי סוללההאפליקציות שמשאירות אתכם בלי סוללהבני סולומון
חברת האבטחה AVAST פרסמה את רשימת האפליקציות שזוללות לכם את הסוללה, חבילת הגלישה והמקום במכשיר. מי האפליקציה הגרועה ביותר עבור המשתמשים? (אפליקציות)
אוהבים אימוג'י? בואו לראות את החדשיםאוהבים אימוג'י? בואו לראות את החדשיםבני סולומון1
בעוד כמה חודשים יואשרו אימוג'ים חדשים שיצטרפו לחבריהם הוותיקים בתוכנות השונות. מי הם הסמלילים החדשים שאושרו ומה התהליך שמביא לבחירת האימוג'ים המשעשעים (דיגיטל)
חדש: אפליקציית סידור עם צורת הדףחדש: אפליקציית סידור עם צורת הדףכיכר השבת10
אפליקציית הסידור החדשה "כלילת יופי" מאפשרת תפילה על פי עיצוב הסידור הרגיל ועם תוספות יעילות לפי התאריכים השונים והמיקום, ההורדה והשימוש חינם (סלולר ואפליקציות)
חדש בטלגרם: תמונות שמוגבלות בזמן ונמחקותחדש בטלגרם: תמונות שמוגבלות בזמן ונמחקותבני סולומון
מעתה ניתן לשלוח באפליקציית המסרים תמונות מוגבלות בזמן שנמחקות לאחר הזמן המוגדר. במקרה של צילום מסך תקבלו הודעה על כך. בגרסה החדשה שיפורים נוספים (אפליקציות)
לקוחות: קיבלנו קנס בגלל אפליקציית פנגולקוחות: קיבלנו קנס בגלל אפליקציית פנגובני סולומון5
ביממה האחרונה מתלוננים לקוחות של אפליקציית החנייה הפופולרית "פנגו" על תקלות קשות שגרמו לחלקם לקבל דוחות חנייה או לשלם על חנייה ארוכה ללא צורך (אפליקציות)
האם בקרוב נראה פרסומות בוואטסאפ?האם בקרוב נראה פרסומות בוואטסאפ?בני סולומון1
אפליקצית המסרים הפופולארית שוקלת כיצד להפוך את התוכנה גם לרווחית לאחר שהושקע בה סכום אדיר של 19 מיליארד דולר. האם מדובר בפרסומות? מוקדם לומר (דיגיטל)
להבדיל: פיתוח ישראלי יסייע לעיוורי צבעיםלהבדיל: פיתוח ישראלי יסייע לעיוורי צבעיםכיכר השבת
עיוורי צבעים מתקשים לזהות דברים רבים, פרויקט של אשת הייטק ישראלית יסייע להם לזהות את ההבדלים בין הצבעים. האפליקציה צפויה לצאת לשוק בעוד כשנה-שנתיים (דיגיטל)
השדרוגים האחרונים ב'וואטסאפ' והסכנה שבהםהשדרוגים האחרונים ב'וואטסאפ' והסכנה שבהםכיכר השבת4
אם עד היום בזבזתם זמן מול אפליקציים המסרים הפופולרית, סביר להניח שמהיום תבזבזו עוד יותר זמן • אלו כל השדרוגים האחרונים, וגם, הסכנה שהם עלולים לגרום לכם (דיגיטל)
סמסונג עקפה את אפל - אצל הזייפניםסמסונג עקפה את אפל - אצל הזייפניםרפאל קאהאן
שוק הזיופים הסיני מתמקד במכשירי סמסונג, שמהווים 43.6% ממנו. האייפון מחזיק רק 10% ואחריו - מכשירי שיאומי, אופו ו-וואווי. המכשירים המזויפים הם בגדר סכנה לצרכן (דיגיטל)
שיפור חדש ויעיל בתוכנת הוואטסאפ • צפושיפור חדש ויעיל בתוכנת הוואטסאפ • צפוכיכר השבת3
משתמשי אנדרואיד? הוואטסאפ הופך להרבה יותר ידידותי עבורכם. שדרוג חדש של התוכנה מאפשר לכם להדגיש, להטות ועוד מבלי להזדקק לקודים ובצורה פשוטה (דיגיטל)
אייפון וגלאקסי. ארכיון - האייפון והגלאקסי באילת - הכי זולים בעולםהאייפון והגלאקסי באילת - הכי זולים בעולםכיכר השבת5
באיזו עיר בעולם תרכשו אייפון וגלקסי במחיר הנמוך ביותר? מבדיקת תוכנית חיסכון עולה כי באילת המכשירים החדשים זולים יותר מכל מקום אחר בעולם (דיגיטל)
לקוחות 'סלקום' סבלו מתקלות במשך שעותלקוחות 'סלקום' סבלו מתקלות במשך שעותבני סולומון
לקוחות 'סלקום' התלוננו כי במשך שעות ארוכות סבלו מתקלה טכנית שגרמה לכך ששיחות רבות לא הגיעו אליהם והופנו לתא הקולי. סלקום: "קושי נקודתי, הנושא בטיפול" (סלולר, דיגיטל)
הנוט 7 המחודש - סמסונג מחזירה לשוק את המכשיר המתלקח - נוט 7סמסונג מחזירה לשוק את המכשיר המתלקח - נוט 7בני סולומון
שנה לאחר שהוסר ונאסף בידי החברה הודיעה ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאינית כי היא משווקת מחדש בינתיים רק בארצה את הנוט 7, הפעם עם סוללות בטוחות (דיגיטל)
הסמארטפון הכשר של עסקן. - הסמארטפון הכשר של עסקן -  10,000 מנויים חדשיםהסמארטפון הכשר של עסקן - 10,000 מנויים חדשיםkikar.co.il בשיתוף עסקן5
עסקן מקיימת שיתוף פעולה בלעדי ובינלאומי עם חברת סמסונג והציגה לראשונה סמארטפון כשר ברמת היצרן, המשמעות המרכזית היא כי מדובר במכשירים אשר מצד אחד שומרים על כשרות מלאה והתאמה מוחלטת לערכים של הציבור החרדי אך בו בזמן שומרים על תפקוד מלא ותקין של המכשירים (סלולר, שיווקי)
וואטסאפ מגדילה את הקבצים שניתן לשלוחוואטסאפ מגדילה את הקבצים שניתן לשלוחבני סולומון
ענקית המסרים הודיעה כי תאפשר בגרסה הבאה שלה לשלוח את כל סוגי הקבצים וכן תגדיל את נפח הקבצים אותם ניתן לשלוח באמצעותה בצורה משמעותית (סלולר ואפליקציות)
מעכשיו תיהנו משני מספרים במכשיר אחדמעכשיו תיהנו משני מספרים במכשיר אחדבני סלומון3
חברת סלקט השיקה אפליקציה חדשה שמאפשרת מספר נוסף באותו המכשיר מבלי צורך בסים נוסף. האפליקציה מאפשרת הוצאת וקבלת שיחות ושליחת הודעות במספר נוסף (דיגיטל)
גלקסי 8, מכשיר הדגל האחרון של סמסונג - סמסונג לא מחכה לאייפון: הנוט 8 ייחשף באוגוסטסמסונג לא מחכה לאייפון: הנוט 8 ייחשף באוגוסטרפאל קאהאן
סמסונג החליטה להקדים את חשיפת פאבלט העילית שלה, במטרה להקדים את אפל בהצגת טלפון דגל חדש. בתוך כך, נודע כי סמארטפון הגלקסי S8 נמכר פחות טוב משציפתה סמסונג, על אף יתרונותיו
יוטיוב תיאבק בטרור ותמחק סרטוני הסתהיוטיוב תיאבק בטרור ותמחק סרטוני הסתהכיכר השבת
ענקית הווידאו הבינלאומית שבבעלות גוגל חשפה תכנית למאבק בטרור שעשה לא אחת שימוש בסרטונים למטרות תעמולה. במקביל יוטיוב תיצור סרטונים למאבק בטרור (דיגיטל)
מחזיקים עדיין בלאקברי? הוואטסאפ ייעלםמחזיקים עדיין בלאקברי? הוואטסאפ ייעלםבני סולומון
עוד כשבועיים תפסיק לפעול אפליקציית הוואטסאפ במכשירי בלאקברי עם מערכת ההפעלה של החברה. גם מכשירי נוקיה מסדרה 40 יפסיקו אף הם לתמוך באפליקציה (אפליקציות)
השיפורים החדשים של "וואטסאפ" כבר פההשיפורים החדשים של "וואטסאפ" כבר פהבני סולומון
האפליקציה הפופולרית השיקה גרסה חדשה למכשירי האייפון עם כמה תכונות חדשות שיסייעו ויקלו עליכם לשלוח ולקבל תמונות, לענות בקלות וכמה פילטרים לעריכת תמונות (דיגיטל)
אפליקציית המסרים "טלגרם" משתדרגתאפליקציית המסרים "טלגרם" משתדרגתבני סולומון
המתחרה של וואטסאפ מיישרת קו עם האחות הגדולה ומשדרגת את האפשרויות של תוכנת המסרים ומאפשרת שיחות וידאו ואפשרויות נוספות בסלולר ובגרסת הדקסטופ (דיגיטל)
כמה אפליקציות מפעילים ביום ולכמה זמן?כמה אפליקציות מפעילים ביום ולכמה זמן?בני סולומון
דו"ח שמנתח את השימוש באפליקציות הסלולר ב-10 מדינות שונות מלמד כי המשתמש הממוצע עושה שימוש בעשר אפליקציות כשהדפדפן והרשתות החברתיות בראשן (דיגיטל)
כך תנעצו שיחות חשובות בוואסאפכך תנעצו שיחות חשובות בוואסאפכיכר השבת2
גרסת הבטא החדשה של התוכנה הפופולרית מאפשרת למשתמשים לנעוץ שלוש שיחות בראש הרשימה כך שהן לא יזוזו כלל גם אם תכנסנה הודעות חדשות למכשיר (אפליקציות)
שעתיים בלי וואטסאפ: תכנת המסרים קרסהשעתיים בלי וואטסאפ: תכנת המסרים קרסהבני סולומון9
מסיבה שעדיין לא הובהרה הפסיקה אמש לפעול תוכנת המסרים הפופולרית וואטסאפ במשך שעתיים. המשתמשים מיהרו להציף את הרשתות החברתיות בדיווחים בנושא (דיגיטל)
מיליוני מכשירי אנדרואיד פתוחים להאקריםמיליוני מכשירי אנדרואיד פתוחים להאקריםבני סולומון
חוקרים מאונברסיטת מישיגן חושפים כי שימוש במאות אפליקציות שנמצאות ב'גוגל פליי' אינו מאובטח מספיק והמידע של המשתמשים פתוח בקלות עבור האקרים (אפליקציות)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים