הרב שטיינמן  בית שמש  כיכר tv  משה גפני
סמסונג עקפה את אפל - אצל הזייפניםסמסונג עקפה את אפל - אצל הזייפניםרפאל קאהאן
שוק הזיופים הסיני מתמקד במכשירי סמסונג, שמהווים 43.6% ממנו. האייפון מחזיק רק 10% ואחריו - מכשירי שיאומי, אופו ו-וואווי. המכשירים המזויפים הם בגדר סכנה לצרכן (דיגיטל)
שיפור חדש ויעיל בתוכנת הוואטסאפ • צפושיפור חדש ויעיל בתוכנת הוואטסאפ • צפוכיכר השבת3
משתמשי אנדרואיד? הוואטסאפ הופך להרבה יותר ידידותי עבורכם. שדרוג חדש של התוכנה מאפשר לכם להדגיש, להטות ועוד מבלי להזדקק לקודים ובצורה פשוטה (דיגיטל)
אייפון וגלאקסי. ארכיון - האייפון והגלאקסי באילת - הכי זולים בעולםהאייפון והגלאקסי באילת - הכי זולים בעולםכיכר השבת6
באיזו עיר בעולם תרכשו אייפון וגלקסי במחיר הנמוך ביותר? מבדיקת תוכנית חיסכון עולה כי באילת המכשירים החדשים זולים יותר מכל מקום אחר בעולם (דיגיטל)
לקוחות 'סלקום' סבלו מתקלות במשך שעותלקוחות 'סלקום' סבלו מתקלות במשך שעותבני סולומון
לקוחות 'סלקום' התלוננו כי במשך שעות ארוכות סבלו מתקלה טכנית שגרמה לכך ששיחות רבות לא הגיעו אליהם והופנו לתא הקולי. סלקום: "קושי נקודתי, הנושא בטיפול" (סלולר, דיגיטל)
הנוט 7 המחודש - סמסונג מחזירה לשוק את המכשיר המתלקח - נוט 7סמסונג מחזירה לשוק את המכשיר המתלקח - נוט 7בני סולומון
שנה לאחר שהוסר ונאסף בידי החברה הודיעה ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאינית כי היא משווקת מחדש בינתיים רק בארצה את הנוט 7, הפעם עם סוללות בטוחות (דיגיטל)
הסמארטפון הכשר של עסקן. - הסמארטפון הכשר של עסקן -  10,000 מנויים חדשיםהסמארטפון הכשר של עסקן - 10,000 מנויים חדשיםkikar.co.il בשיתוף עסקן5
עסקן מקיימת שיתוף פעולה בלעדי ובינלאומי עם חברת סמסונג והציגה לראשונה סמארטפון כשר ברמת היצרן, המשמעות המרכזית היא כי מדובר במכשירים אשר מצד אחד שומרים על כשרות מלאה והתאמה מוחלטת לערכים של הציבור החרדי אך בו בזמן שומרים על תפקוד מלא ותקין של המכשירים (סלולר, שיווקי)
וואטסאפ מגדילה את הקבצים שניתן לשלוחוואטסאפ מגדילה את הקבצים שניתן לשלוחבני סולומון
ענקית המסרים הודיעה כי תאפשר בגרסה הבאה שלה לשלוח את כל סוגי הקבצים וכן תגדיל את נפח הקבצים אותם ניתן לשלוח באמצעותה בצורה משמעותית (סלולר ואפליקציות)
מעכשיו תיהנו משני מספרים במכשיר אחדמעכשיו תיהנו משני מספרים במכשיר אחדבני סלומון3
חברת סלקט השיקה אפליקציה חדשה שמאפשרת מספר נוסף באותו המכשיר מבלי צורך בסים נוסף. האפליקציה מאפשרת הוצאת וקבלת שיחות ושליחת הודעות במספר נוסף (דיגיטל)
גלקסי 8, מכשיר הדגל האחרון של סמסונג - סמסונג לא מחכה לאייפון: הנוט 8 ייחשף באוגוסטסמסונג לא מחכה לאייפון: הנוט 8 ייחשף באוגוסטרפאל קאהאן
סמסונג החליטה להקדים את חשיפת פאבלט העילית שלה, במטרה להקדים את אפל בהצגת טלפון דגל חדש. בתוך כך, נודע כי סמארטפון הגלקסי S8 נמכר פחות טוב משציפתה סמסונג, על אף יתרונותיו
יוטיוב תיאבק בטרור ותמחק סרטוני הסתהיוטיוב תיאבק בטרור ותמחק סרטוני הסתהכיכר השבת
ענקית הווידאו הבינלאומית שבבעלות גוגל חשפה תכנית למאבק בטרור שעשה לא אחת שימוש בסרטונים למטרות תעמולה. במקביל יוטיוב תיצור סרטונים למאבק בטרור (דיגיטל)
מחזיקים עדיין בלאקברי? הוואטסאפ ייעלםמחזיקים עדיין בלאקברי? הוואטסאפ ייעלםבני סולומון
עוד כשבועיים תפסיק לפעול אפליקציית הוואטסאפ במכשירי בלאקברי עם מערכת ההפעלה של החברה. גם מכשירי נוקיה מסדרה 40 יפסיקו אף הם לתמוך באפליקציה (אפליקציות)
השיפורים החדשים של "וואטסאפ" כבר פההשיפורים החדשים של "וואטסאפ" כבר פהבני סולומון
האפליקציה הפופולרית השיקה גרסה חדשה למכשירי האייפון עם כמה תכונות חדשות שיסייעו ויקלו עליכם לשלוח ולקבל תמונות, לענות בקלות וכמה פילטרים לעריכת תמונות (דיגיטל)
אפליקציית המסרים "טלגרם" משתדרגתאפליקציית המסרים "טלגרם" משתדרגתבני סולומון
המתחרה של וואטסאפ מיישרת קו עם האחות הגדולה ומשדרגת את האפשרויות של תוכנת המסרים ומאפשרת שיחות וידאו ואפשרויות נוספות בסלולר ובגרסת הדקסטופ (דיגיטל)
כמה אפליקציות מפעילים ביום ולכמה זמן?כמה אפליקציות מפעילים ביום ולכמה זמן?בני סולומון
דו"ח שמנתח את השימוש באפליקציות הסלולר ב-10 מדינות שונות מלמד כי המשתמש הממוצע עושה שימוש בעשר אפליקציות כשהדפדפן והרשתות החברתיות בראשן (דיגיטל)
כך תנעצו שיחות חשובות בוואסאפכך תנעצו שיחות חשובות בוואסאפכיכר השבת2
גרסת הבטא החדשה של התוכנה הפופולרית מאפשרת למשתמשים לנעוץ שלוש שיחות בראש הרשימה כך שהן לא יזוזו כלל גם אם תכנסנה הודעות חדשות למכשיר (אפליקציות)
שעתיים בלי וואטסאפ: תכנת המסרים קרסהשעתיים בלי וואטסאפ: תכנת המסרים קרסהבני סולומון9
מסיבה שעדיין לא הובהרה הפסיקה אמש לפעול תוכנת המסרים הפופולרית וואטסאפ במשך שעתיים. המשתמשים מיהרו להציף את הרשתות החברתיות בדיווחים בנושא (דיגיטל)
מיליוני מכשירי אנדרואיד פתוחים להאקריםמיליוני מכשירי אנדרואיד פתוחים להאקריםבני סולומון
חוקרים מאונברסיטת מישיגן חושפים כי שימוש במאות אפליקציות שנמצאות ב'גוגל פליי' אינו מאובטח מספיק והמידע של המשתמשים פתוח בקלות עבור האקרים (אפליקציות)
מכשיר הגלאקסי S8 - התקלה המוזרה של מכשיר הגלאקסי S8התקלה המוזרה של מכשיר הגלאקסי S8בני סולומון
לקוחות שרכשו את מכשיר הדגל החדש של סמסונג מתלוננים על תקלה מוזרה שמאתחלת אותו ללא סיבה. בחברה שסבלה מבאג חמור גם בדגם הקודם מנסים לטפל בתקלה (טכנולוגיה)
סוף סוף תוכלו למחוק הודעות מביכות בוואטסאפ?סוף סוף תוכלו למחוק הודעות מביכות בוואטסאפ?בני סולומון
חשבון הטוויטר בו מתפרסמות הידיעות על גרסאות הבטא של וואטסאפ חשף כי בגרסה הבאה תוכלו למחוק הודעות שעדיין לא נקראו בידי הנמען כמו גם לשנות את גופן הכתב (דיגיטל)
מוסף 21.11.13 מחלת הסטארט אפ נועם ברדין וויז - "שלטונות איראן חסמו סופית את אפליקציית ווייז לשימוש הנהגים""שלטונות איראן חסמו סופית את אפליקציית ווייז לשימוש הנהגים"גולן חזני, סן פרנסיסקו1
כך דיווח נועם ברדין, לשעבר מנכ"ל ווייז וכיום סגן נשיא בגוגל, בכנס ישראל דילמייקרס בסיליקון ואלי בסן פרנסיסקו. לדבריו, ארה"ב היא המדינה שבה מספר המשתמשים בווייז הוא הגדול בעולם
נטול לחצנים ומסגרת: הכירו את הגלקסי החדשנטול לחצנים ומסגרת: הכירו את הגלקסי החדשכיכר השבת
סמסונג משיקה את צמד הסמאטרפונים החדש: הגלאקסי S8 וה-S8+ שמגיעים עם צג שטוח ללא מסגרת ולחצנים, מצלמה מתקדמת של 12 מגה פיקסל, וממשק חכם המאפשר הורדת קבצים במהירות שיא. המכשיר יתמוך בפתרון החדש של סמסונג, ה- Samsung DeX, שיהפוך את הסמארטפון לסביבת עבודה שולחנית נוחה (דיגיטל)
החברים על מפת המיקומים בתכונה החדשה - תנסו: הפיצר החדש של פייסבוק-מסנג'רתנסו: הפיצר החדש של פייסבוק-מסנג'ראלי רוטמן2
התכונה החדשה זו שתגרום שהפרטנר לשיתוף שלך יידע בדיוק איפה אתם. על ידה אף תוכלו לסייע לקבוצת חברים שקבעו להיפגש במקום צפוף למצוא אחד את השני (דיגיטל)
המכשיר הבעייתי - ה'נוט 7' של סמסונג ימכרו שוב או יושכרוה'נוט 7' של סמסונג ימכרו שוב או יושכרואלי רוטמן1
המכשירים שגרמו לחברת סמסונג הפסדי עתק לאחר שהתפרסמה סכנת ההתלקחות של הסוללות שלהם, יוחדשו - כך לפי הודעה רשמית - ויוצעו להשכרה או ימכרו מחדש
על חשבון ההורים: הילד שיחק בפלאפון ב-16 אלף שקלעל חשבון ההורים: הילד שיחק בפלאפון ב-16 אלף שקלבני סולומון1
הורי הילד הופתעו לגלות שמשחק בו שיחק בנם וביצע רכישות ללא אישורם וללא סיסמא הביא ליצירת חוב של 16 אלף שקל. נפגעים נוספים הגישו תביעה ייצוגית נגד גוגל (דיגיטל)
"וואטסאפ צריכה להיות חשופה למשטרה""וואטסאפ צריכה להיות חשופה למשטרה"בני סולומון
שרת הפנים הבריטית התייחסה לכך שהמפגע בלונדון העביר מסרים דרך תכנת המסרים - וואטסאפ ואמרה כי יש צורך לוודא שמחבלים לא עושים שימוש שלילי בהצפנה (סלולר, דיגיטל)
מיכאל גולן בעלים של גולן טלקום - עובדי גולן טלקום פתחו בשביתה במחאהעובדי גולן טלקום פתחו בשביתה במחאהאסנת ניר
עובדי 'גולן טלקום' נטשו את עמדותיהם ויצאו להפגין מול בניין אלקטרה במחאה על מענק של 300 שקל לעובד שניתן להם על מכירת החברה לאלקטרה צריכה (דיגיטל, סלולר)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים