מוטי..  נתנאל ישראל  סורוצקין  גד אלבז
כך תעברו בקלילות מהאייפון לאנדרואידכך תעברו בקלילות מהאייפון לאנדרואידבני סולומון1
תכונה חדשה של אפליקציית הדרייב של גוגל מאפשרת לגבות נתונים מהמכשיר ולהעביר אותם בקלילות למכשיר האנדרואיד החדש מבלי לבצע פעולה נוספת (סלולר ואפליקציות)
בקרוב בוואטסאפ: מחיקת הודעות שנשלחובקרוב בוואטסאפ: מחיקת הודעות שנשלחובני סולומון4
תוכנת המסרים הפופולארית לא מאפשרת מחיקת או עריכת הודעות שנשלחו כבר, דבר שגורם לעתים לטעויות מביכות. גרסת הבטא החדשה של התוכנה בודקת אפשרות כזו (דיגיטל)
עיצוב קונספט לגלקסי הבא - כל מה שאנחנו יודעים בינתיים על מכשיר הגלקסי הבאכל מה שאנחנו יודעים בינתיים על מכשיר הגלקסי הבאבני סולומון5
עוד לא נקבע תאריך להשקת מכשיר הגלקסי 8 של סמסונג, אולם דיווחים שונים ברשת מצביעים על מהפכה של ממש שסמסונג מתכוונת לבצע בו. הנה כל מה שאנחנו יודעים (דיגיטל)
האפליקציה שתיידע את החברים שלכם היכן אתםהאפליקציה שתיידע את החברים שלכם היכן אתםבני סולומון2
ענקית האינטרנט גוגל השיקה אפליקציה חדשה המכונה 'אנשי קשר מהימנים', שמיועדת לסייע באיתור נעדרים בעת חירום. איך בדיוק זה יעבוד? (חדשות הטכנולוגיה)
יש לכם מכשיר ישן? הוואטסאפ יפסיק לפעוליש לכם מכשיר ישן? הוואטסאפ יפסיק לפעולבני סולומון1
אפליקציית המסרים הפופולרית הודיעה כי עד סוף השנה הלועזית בעוד כחודש בעלי מכשירים ישנים יזדקקו לרכוש מכשיר חדש אם ירצו להמשיך ולהשתמש בוואטסאפ (דיגיטל)
וואטסאפ משיקה רשמית את שיחות הווידאווואטסאפ משיקה רשמית את שיחות הווידאובני סולומון1
ענקית המסרים הפופולארית משיקה רשמית את שיחות הווידאו לאחר תקופת ניסיון בהן הורצה האפשרות. האופציה תתאפשר באמצעות עדכון תוכנה ודרך כפתור השיחות בתוכנה (דיגיטל)
הנה זה קורה: שיחות וידיאו בוואטסאפהנה זה קורה: שיחות וידיאו בוואטסאפבני סולומון5
תכנת המסרים הפופולרית "וואטסאפ" משפרת את אפשרויות השימוש שלה ובגרסת הנסיינים החדשה שלה היא מאפשרת שיחות וידיאו בין שני משתמשים (סלולר ואפליקציות)
האם הטלפון החדיש של גוגל עמד במבחן ההישרדות?האם הטלפון החדיש של גוגל עמד במבחן ההישרדות?בני סולומון3
ערוץ היוטיוב של "JerryRigEverything" קיבל את המכשיר החדש של גוגל, וערך לו מבחן הישרדות מיוחד, במסגרתו ניסה "לפצוע" אותו באמצעות סכין יפני ולשרוף אותו באמצעות מצית. האם הוא שרד? צפו (דיגיטל)
בסרטון: מכשירי גלקסי נוט 7 שהתפוצצו - ההודעה החריגה של סמסונג: כבו את הסלולרי מידההודעה החריגה של סמסונג: כבו את הסלולרי מידמישאל לוי1
המבוכה לשיא: לאחר שנאלצה לרקל את מכשירי הגלקסי נוט - סמסונג קראה בבהילות גם למשתמשים שמכשיריהם הוחלפו לכבות אותם מיידית. המכשיר לא סופק בישראל עד כה (חדשות)
משתדרגים: כך תוכלו לערוך תמונה בוואטסאפמשתדרגים: כך תוכלו לערוך תמונה בוואטסאפבני סולומון2
תוכנת המסרים הפופולרית עושה צעד קדימה גם בתחום עריכת התמונות והיא תאפשר הוספת כיתוב וציורים על תמונות כמו גם שיפור בתאורת תמונות חשוכות (סלולר ואפליקציות)
גוגל השיקה סמארטפון עם מצלמה עוצמתיתגוגל השיקה סמארטפון עם מצלמה עוצמתיתגיא לוי וירון דרוקמן, ynet2
גוגל הציגה באירוע בסן פרנסיסקו את מכשיר הפיקסל, שיהיה הראשון שיכלול בתוכו את העוזרת החדשה של החברה. לסמארטפון מצלמה שקיבלה את הציון הגבוה ביותר מצוות בדיקה אובייקטיבי. בגוגל הציגו גם משקפי מציאות מדומה וחידושים בבית החכם
רענון: טוויטר מגמישה את נושא 140 התוויםרענון: טוויטר מגמישה את נושא 140 התוויםבני סולומון
הרשת החברתית הנפוצה הודיעה כי תגמיש את נושא 140 התווים ותאפשר מעתה תמונות, גיפים וציטוטים מעבר לרף התווים המותר, מה שיאפשר למשתמשים יותר מקום (דיגיטל)
בית המשפט: "פלאפון מנסה להחזיר אותנו לימים אפלים"בית המשפט: "פלאפון מנסה להחזיר אותנו לימים אפלים"כיכר השבת
בית משפט לתביעות קטנות בנצרת חייב את חברת פלאפון לפצות שלושה לקוחות שתבעו את החברה בגין "מתנות חינם" שניתנו להם, בסכום של 10,000 שקלים (חדשות, סלולר)
מהיום תוכלו לתייג חבר בקבוצת הוואטסאפמהיום תוכלו לתייג חבר בקבוצת הוואטסאפבני סולומון
וואטסאפ מרחיבה את האפשרויות ומוסיפה למשתמשים אופציה נוחה נוספת, תיוג חברים בקבוצת הווטאסאפ כדי להסב את תשומת ליבם להודעה הספציפית (סלולר, דיגיטל)
מכשיר בעייתי - רשות התעופה: אסור להעלות את 'נוט 7' למטוסיםרשות התעופה: אסור להעלות את 'נוט 7' למטוסיםבני סולומון
אחרי הריקול: חברת סמסונג סופגת היום מכה תדמיתית קשה בישראל, עם הודעת רשות שדות התעופה על איסור העלאת המכשירים המתלקחים לטיסות, כפי שהוכרז גם בארה"ב (סלולר)
בזכות גוגל: ניתן להאזין ליוטיוב גם במסך כבויבזכות גוגל: ניתן להאזין ליוטיוב גם במסך כבויבני סולומון2
גרסה חדשה של הדפדפן הפופולרי בעולם תאפשר למשתמשים בסלולר להאזין למוזיקה דרך יוטיוב תוך כדי שימוש באפליקציות אחרות במקביל ושיפורים נוספים (חדשות, דיגיטל)
הרכב שעלה באש - סכנת הגלקסי: "רכב עלה באש בגלל מכשיר שהתפוצץ"סכנת הגלקסי: "רכב עלה באש בגלל מכשיר שהתפוצץ"כיכר השבת7
בפלורידה נפתחה חקירה לאחר שרכב עלה באש והתפוצץ בעקבות מכשיר גלקסי שהושאר בטעינה בתוך הרכב, אף אדם לא נפגע. סמסונג: תחזירו את המכשירים שקניתם (דיגיטל)
מבחן נפילה: צפו בדגם החדש של LG נופלמבחן נפילה: צפו בדגם החדש של LG נופלבני סולומון1
מבחני נפילה למכשירים הם דבר מסקרן, המכשיר החדש של LG עמד למבחן אכזרי והושלך מגבהים ומזוויות שונות במטרה לבחון את עמידותו. האם יעמוד במבחן ולא יישבר? (דיגיטל)
האייפון החדש - עיצוב יוקרתי, עמיד במים ובלי שקע לאוזניות: אייפון 7עיצוב יוקרתי, עמיד במים ובלי שקע לאוזניות: אייפון 7בני סולומון7
אפל השיקה באירוע נוצץ את מכשיר האייפון החדש שלה: iPhone 7 - שזוכה לעיצוב מלוטש, מצלמה משודרגת ועמיד בפני מים ואבק. בנוסף, השקע המיועד לאוזניות נעלם באייפון 7, ובמקומו - חיבור אחיד למטען ולאוזניות. הכירו את iPhone 7 (סמארטפונים)
כבר בלי הוואטסאפ - צה"ל פיתח מערכת כתחליף לוואטסאפצה"ל פיתח מערכת כתחליף לוואטסאפדניאל הרץ1
בשל בעיות בטיחות קשות שנגרמו מהשימוש בתוכנת המסרים וואטסאפ החליטו בצה"ל ליצור מערכת חדשה ומאובטחת שתדמה את התוכנה המוכרת ותסייע לחיילים (דיגיטל)
לקח לכם הרבה זמן, אינסטגרם - העדכון שכולנו חיכינו לו מגיע לאינסטגרםהעדכון שכולנו חיכינו לו מגיע לאינסטגרםכיכר השבת
האפליקציה הפופולרית הכריזה על עדכון הכרחי שכולנו חיכינו לו: בקרוב יתאפשר לעשות זום-אין על תמונות. באמת שהגיע הזמן (סלולר ואפליקציות, דיגיטל)
המכשיר הבעייתי - סמסונג הודיעה על ריקול מכשירי NOTE 7סמסונג הודיעה על ריקול מכשירי NOTE 7בני סולומון
ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית הודיעה על איסוף כל המכשירים שנמכרו עד כמה מהדגם החדש שנחשב למכשיר הדגל של החברה והחלפתם עד למציאת הבעיה (דיגיטל)
אפליקציה לגננות: כך תמנעו שכחת ילדים ברכבאפליקציה לגננות: כך תמנעו שכחת ילדים ברכבדניאל הרץ3
"איי אם היר" תאפשר לגננות לבדוק נוכחות בצורה מהירה ולהודיע להורים באמצעות הודעת SMS שילדיהם אינם נמצאים בגן כדי למנוע שכחת ילדים ברכב (אפליקציות)
שומרים עליכם על הכביש. שומרי הדרך. אילוסטרציה - "שומרי הדרך" שיצילו אתכם כל יום על הכביש"שומרי הדרך" שיצילו אתכם כל יום על הכבישkikar.co.il בשיתוף הרשות האומית לבטיחות בדרכים6
הקטל בכבישים נמשך והמדינה לא מצליחה לבלום אותו. מתחילת השנה עומד מספר ההרוגים על 237, כפי מספר ההרוגים בזמן הזה בשנה שעברה. פרוייקט אזרחי חדש מעוניין לנסות לעצור את הריגת השווא, הכירו את "שומרי הדרך - שינוי חברתי בדרכים" (דיגיטל, שיווקי)
מערכת הביטחון מזהירה משימוש בווטאסאפמערכת הביטחון מזהירה משימוש בווטאסאפבני סולומון1
במערכת הביטחון מפנימים את השימוש בטכנולוגיה ויוצאים בהנחיות חדשות לעובדי מערכת הביטחון כיצד לנהוג ולא לנהוג בתוכנות המסרים ובמיוחד בוואטסאפ הפופולרי (דיגיטל)
תקלת מסך חדשה במכשירי האייפון 6/פלוסתקלת מסך חדשה במכשירי האייפון 6/פלוסדניאל הרץ2
משתמשים רבים התלוננו בימים האחרונים על תקלת מסך מטרידה במיוחד במכשירים היוקרתיים. חברת אפל עדיין לא התייחסה לנושא והיא אינה מטפלת בו באופן רשמי (סלולר)

סלולר ואפליקציות

חדשות ומידע מקיף על סלולר ואפליקציות בכיכר השבת. מדריכים לאנדרואיד ולאייפון, חדשות, ועדכונים חמים מרוכזים עבורך באתר המוביל.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים