ווקאלי  לב לאחים  יום השואה  שטיינמן
קרא על המזרח התיכון? הקושנרים בחופשה - 'הארץ' לעגו לג'ראד קושנר על סמך סאטירה'הארץ' לעגו לג'ראד קושנר על סמך סאטירה
כ"ז בניסן תשעז | 23.04.17
כתב 'הארץ', אמיר אורן, דיווח בטורו באנגלית על חתן הנשיא, היועץ הבכיר ג'ארד קושנר, ולעג לו, אך מתברר כי הכתב הסתמך על טור סאטירי שהתפרסם ב'ניו יורקר' (עיתונות)
מוסף "זהות שאולה" - ביקורת עיתוני פסח: הטור שלא עושה הנחותביקורת עיתוני פסח: הטור שלא עושה הנחותהגונז האלמוני16
בקהילה או משפחה? יתד נאמן או הפלס? ומה קרה בגזרת החינמונים? 'הגונז האלמוני' בטור ביקורת עיתונות מיוחד על עיתוני חג הפסח שקרא, ויש גם דירוג • אל תפספסו (עיתונות)
אברהם דוב גרינבוים - גרינבוים לדרעי: לא אערוך את "יום ליום"גרינבוים לדרעי: לא אערוך את "יום ליום"ישי כהן16
אברהם דוב גרינבוים, רבו של הקמפוס החרדי בגן יבנה ולשעבר עורך 'בקהילה', הודיע ליו"ר ש"ס השר דרעי כי הוא דוחה את ההצעה לשמש כעורכו הראשי של 'יום ליום' (ברנז'ה)
מלניה טראמפ. ארכיון - מלאניה טראמפ תקבל מיליונים מה"דיילי מייל"מלאניה טראמפ תקבל מיליונים מה"דיילי מייל"יאיר טוקר
רעייתו של נשיא ארה"ב דרשה פיצוי של 150 מיליון דולרים מהצהובון הבריטי שהוציא את דיבתה. במסגרת הסדר שהושג, העיתון פרסם התנצלות וישלם למלניה כ-3 מיליון דולר (עיתונות)
העיתון החרדי פירסם אישה בשער ומחקהעיתון החרדי פירסם אישה בשער ומחקצבי שיימן, חדשות סרוגים
בשער העיתון 'משפחה' לחג הפסח שהופץ ברשתות החברתיות הופיעה במטושטש דמותה של אישה, אך במהדורה שירדה לדפוס תמונת האישה כבר הוסרה בפוטושופ (ברנז'ה)
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלרבשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלריעקב אייכלר7
יעקב אייכלר, פרשן פוליטי בתאגיד השידור הציבורי החדש, שלא נכנס אליו על תקן החרדי שמדבר על חרדים, מספר למה הוא וחבריו החרדים בתאגיד, ימשיכו לעשות אקטואליה (דעות)
נתניהו, כחלון ודרעי, אמש - 'המודיע' מציג: כחלון - כן, נתניהו ודרעי - לא'המודיע' מציג: כחלון - כן, נתניהו ודרעי - לאישי כהן וישראל כהן12
בצעד מפתיע עיתון 'המודיע' מצנזר את ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר ש"ס השר אריה דרעי, בידיעה על הסכם הגג בבית שמש. בסביבת דרעי זועמים, גורם ב'המודיע' מסביר (ברנז'ה)
אריה דרעי ו'יום ליום' - פרסום ראשון: ש"ס משתלטת על "יום ליום"פרסום ראשון: ש"ס משתלטת על "יום ליום"ישי כהן45
תנועת ש"ס נמצאת בשלבים אחרונים לקראת העברה מלאה של עיתון "יום ליום" לבעלותה. ל"כיכר השבת" נודע כי היו"ר אריה דרעי מתכנן להפוך את העיתון לחינמון דו שבועי (ברנז'ה)
גיא לרר - גיא לרר זכה בפרס DIGIT לעיתונות דיגיטליתגיא לרר זכה בפרס DIGIT לעיתונות דיגיטליתשאול כהנא
איש התקשורת גיא לרר, מגיש 'הצינור' בערוץ 10, הוא הזוכה בפרס DIGIT לעיתונות דיגיטלית בישראל, עבור פרויקט 'החזית', פרויקט חברתי שכולל את דפי הפייסבוק החזקים (ברנז'ה)
סקר TGI לעיתונות החרדית: מגמת ירידהסקר TGI לעיתונות החרדית: מגמת ירידהישראל כהן11
סקר TGI למגזר החרדי חושף מגמת ירידה כללית בעיתונות החרדית המודפסת, זאת לעומת שוק האינטרנט שמתחזק כל העת, בו מוביל 'כיכר השבת' בבטחה במקום הראשון (עיתונות)
הדס שטייף - הדס שטייף נעצרה בזירת השריפה בפורתהדס שטייף נעצרה בזירת השריפה בפורתאלי רוטמן6
באירוע שריפת מפעל הזיקוקים, שלווה בפיצוץ חומרים נפיצים, הורחקו כל הכתבים מחשש לחייהם. כתבת גל"צ הדס שטייף שניסתה לחדור לזירה נאזקה ונלקחה בניידת (ברנז'ה)
למי חברי הכנסת היו מתחפשים? צפו בווידאולמי חברי הכנסת היו מתחפשים? צפו בווידאוכיכר השבת1
לכבוד חג הפורים בדקה לשכת העיתונות הממשלתית עם חברי הכנסת למי הם היו מתחפשים • איציק שמולי ל... אורי מקלב ובצלאל סמוטריץ' ל... יעקב ליצמן • צפו בווידאו (ברנז'ה)
יעקב ריבלין עם עמיתו אבי בלום - דרמה ברדיו: ריבלין ובלום עוברים ל"קול חי"דרמה ברדיו: ריבלין ובלום עוברים ל"קול חי"ישי כהן112
צמד הפרשנים החרדים יעקב ריבלין ואבי בלום, פורשים מרדיו 'קול ברמה' ועוברים להגיש תוכנית חדשה בתחנה המתחרה - 'קול חי', כך נודע הערב ל"כיכר השבת" (ברנז'ה, תקשורת)
ד"ר אבישי בן חיים - "דוקטור אבישי בן חיים, כתב לענייני חרדים""דוקטור אבישי בן חיים, כתב לענייני חרדים"נתנאל לייפר8
כתב ערוץ 10 לענייני חרדים, אבישי בן חיים, זכה היום בתואר דוקטור לאחר שעבודת הדוקטורט שכתב על מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל אושרה באופן סופי. מזל טוב! (עיתונות, ברנז'ה)
ספי עובדיה - מתיחה בפייסבוק "הפילה" את ספי עובדיהמתיחה בפייסבוק "הפילה" את ספי עובדיהישראל שפירא1
כתב חדשות 10 ספי עובדיה דיווח על קשריו כביכול של השר נפתלי בנט במשרד מבקר המדינה אך בירור קצר העלה שהמודעות עליהן הסתמך הכתב - לא אמיתיות (ברנז'ה)
הצלם נפתלי לרר התארס, כולם התייצבוהצלם נפתלי לרר התארס, כולם התייצבוישראל כהן4
רבנים, אדמו"רים, שרים, חברי כנסת, אישי ציבור וחברים מהתעשייה הגיעו כדי לאחל מזל טוב לחתן הטרי הצלם נפתלי לרר שהתארס אמש • תיעוד מהשמחה הגדולה (ברנז'ה)
הפדיחה בעיתון - מביך: החקיין של טראמפ בשער העיתוןמביך: החקיין של טראמפ בשער העיתוןדניאל הרץ
ה"אל נציונל", עיתון ברפובליקה הדומיניקנית, נאלץ להתנצל לאחר שבטעות פרסם את תמונת החקיין של הנשיא האמריקאי, אלק בלדווין, במקום את תמונתו המקורית (מעניין)
אבי בלום מונה לשותף בכיר במשרד עורכי דין מובילאבי בלום מונה לשותף בכיר במשרד עורכי דין מוביליאיר טוקר14
העיתונאי ועו"ד אבי בלום, מונה לשותף בכיר במשרד עורכי הדין היוקרתי והמוכר 'כבירי-נבו-קידר', ושמו הוסף לשמו של המשרד - שיקרא מעתה 'כבירי-נבו-קידר-בלום' (ברנז'ה, אנשים)
נפתלי לרר וארוסתו - מזל טוב:  הצלם נפתלי לרר התארסמזל טוב: הצלם נפתלי לרר התארסישראל כהן25
הערב התקיימה שמחת הוורט לצלם החרדי נפתלי לרר - בנו של שוקי לרר - עם הכלה עתי שולמן (ברנז'ה)
מכירת עיתונים בבורו פארק, הבוקר - יש הבנות: תם קרב העיתונים בבורו פארקיש הבנות: תם קרב העיתונים בבורו פארקישראל כהן1
לאחר משא ומתן שנמשך מאז שעות הבוקר, בצילן של משאיות שמכרו את העיתונים, המו"לים ובעלי המכולות הגיעו להבנות ראשונות לקראת פתרון הסכסוך ביניהם | פרסום ראשון (מדיה)
דון למכירת עיתונים בבורו פארק - בורו פארק: העיתונים נמכרים במשאיותבורו פארק: העיתונים נמכרים במשאיותישראל כהן1
בצל המאמצים להגיע להסדר ולפתור את המשבר, המו"לים ובעלי העיתונים החרדים פעלו במהירות כדי למנוע את עליית המחירים והציבו משאיות ודוכנים, כדי למכור עיתונים (עיתונות)
דוכן עיתונים בבורו פארק - העיתונים החרדים התאחדו נגד המכולותהעיתונים החרדים התאחדו נגד המכולותישראל כהן2
בעלי המכולות בבורו פארק דרשו מראשי העיתונים והמגזינים החרדים להוריד את המחיר כדי שירוויחו יותר. המו"לים התאגדו יחד והודיעו - נמכור את העיתונים במקומות אחרים (עיתונות)
ח"F קסניה סבטלובה - חברת כנסת שימשה כפרשנית תחת שם בדויחברת כנסת שימשה כפרשנית תחת שם בדוייאיר טוקר2
ועדת האתיקה של הכנסת אסרה על חה"כ קסניה סבטלובה להמשיך ולהופיע בתקשורת הרוסית כפרשנית תחת שם עט. לטענתה עשתה זאת בהתנדבות מטעמים פטריוטיים (ברנז'ה)
רגב ומוזס, היום במשטרה - ב'להב 433': עורך ישראל היום ומו"ל 'ידיעות'ב'להב 433': עורך ישראל היום ומו"ל 'ידיעות'אלי רוטמן1
'פרשת 2000' לא יורדת מהכותרות, וכעת נוכחים במשרדי היחידה החוקרת בלוד גם עמוס רגב עורך 'ישראל היום' וגם נוני מוזס מו"ל 'ידיעות אחרונות' - מי כנחקר ומי כעד (ברנז'ה)
רון ירון, העורך, מגיע לתחנת המשטרה - מו"ל 'ידיעות' נחקר שוב; העורך מוסר עדותמו"ל 'ידיעות' נחקר שוב; העורך מוסר עדותאלי רוטמן
בכירי העיתון ידיעות אחרונות נוכחים כעת בתחנות המשטרה, לשם זומנו בהקשר לפרשה המדוברת בה נפגשו ארנון מוזס, המו"ל, עם ראש הממשלה בנימין נתניהו (ברנז'ה, עיתונות)
מוזס מגיע לחקירה, הבוקר - מו"ל ידיעות אחרונות נחקר שוב במשטרהמו"ל ידיעות אחרונות נחקר שוב במשטרהאלי רוטמן
בפעם השניה נחקר כעת ארנון (נוני) מוזס, מו"ל 'ידיעות אחרונות' לאור הקלטות השיחות שערך עם נתניהו. עורך 'ידיעות' מפרסם הבוקר מאמר חריג בשער העיתון (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז7
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
מגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבוים
כ"א באב תשעו10
הנקראים
המדוברים