מוטי..  סורוצקין  רולי דיקמן  אברהם פריד
אילוסטרציה - עיריית ב"ב מחפשת "נהגת משאית בצבא"?עיריית ב"ב מחפשת "נהגת משאית בצבא"?ישראל כהן2
עיריית בני ברק פרסמה מודעה על מכרז לנהג משאית פינוי אשפה, ב"המודיע" ו"המבשר" השאירו את הדרישה: "נהגת משאית בצבא", לעומת "יתד נאמן" שצנזר זאת (עיתונות)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לידיעה - הילדות החרדיות צולמו במירון באופן פוגעניהילדות החרדיות צולמו במירון באופן פוגעניאלי רוטמן3
עיתון הארץ חוטף היום תביעה כספית, כפיצוי לילדות חרדיות ששהו לצד הוריהן במירון בעת הילולת הרשב"י, בסביבה מטונפת: "זוהי הסתה אנטי חרדית מכוונת" (ברנז'ה, עיתונות)
סקר TGI לעיתונות החרדית | כל המספריםסקר TGI לעיתונות החרדית | כל המספריםישראל כהן7
'קול חי' נחלש מעט אך עדיין מוביל על 'קול ברמה' • 'משפחה' ו'בקהילה' מתחזקים וכך גם 'יתד נאמן' ו'המבשר' • 'המודיע' ו'הפלס' נחלשים • החינמונים בעלייה • כל המספרים (ברנז'ה)
הקוסם. נתניהו - מגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבויםמגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבויםאברהם דוב גרינבוים10
אנשים מסביבו יתחלפו והתקשורת תחפש מתנות במרתפיו, אבל הוא כאן כדי להישאר. ויש לו גם חברותא בתלמוד בבלי • אברהם דוב גרינבוים עם "מגילת הקוסם" נתניהו (עיתונות)
עקיבא וייס, ארכיון - עוד חרדי ב"כאן": עקיבא וייס מצטרף לתאגידעוד חרדי ב"כאן": עקיבא וייס מצטרף לתאגידישי כהן4
העיתונאי עקיבא וייס הודיע על סיום עבודתו ב"בחדרי חרדים" והצטרפותו לתאגיד השידור הישראלי החדש. וייס ישמש ככתב בדסק הכלכלי. "גאה להיות חלק מהדבר הכי לוהט בתקשורת בישראל" (עיתונות)
נתניהו והעיתונאים, רגע לאחר התדרוך - הסימפוזיון של נתניהוהסימפוזיון של נתניהוחיים אילוז10
במשך יותר מחמש שעות הפגין ראש הממשלה בנימין נתניהו את כישוריו בפני העיתונאים החרדים. אבל... | חיים אילוז, עורך "כיכר השבת", מסכם את הסימפוזיון של הקוסם (ברנז'ה)
עמי מימון ומנחם טוקר - סוער בברנז'ה: מנחם טוקר VS עמי מימוןסוער בברנז'ה: מנחם טוקר VS עמי מימוןיאיר טוקר80
שדרן 'קול חי' מנחם טוקר פרסם ציוץ מפרגן לתוכניתו, המתחרה מ'קול ברמה', עמי מימון, הפריך את המספרים. והקרב בניהם נמשך גם בתגובות ל'כיכר השבת' (ברנז'ה)
גדעון לוי - נתניהו לעיתונאי 'הארץ': "אתם מתעלמים מהמציאות"נתניהו לעיתונאי 'הארץ': "אתם מתעלמים מהמציאות"אלי רוטמן1
שעה לא קלה עברה על שני הצדדים במפגש הלא פשוט שהתקיים היום בלשכת ראש הממשלה: מצד אחד - ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, מצד שני - גדעון לוי וחבריו מ'הארץ' (ברנז'ה)
ישיבת סיעת ש"ס בכנסת - ח"כ בש"ס: 'עיתונאים, מותר למתוח ביקורת'ח"כ בש"ס: 'עיתונאים, מותר למתוח ביקורת'ישי כהן5
חבר כנסת מתנועת ש"ס משחרר התבטאות מפתיעה נגד עיתונאים חרדים שונים שנמנעים מלמתוח ביקורת מוצדקת על התנועה ואומר: "גם אנחנו טועים ומותר לבקר אותנו" (ברנז'ה)
אילוסטרציה - היומונים נזכרים לדווח על סכנת הקורנפלקסהיומונים נזכרים לדווח על סכנת הקורנפלקסשאול כהנא4
יותר משבוע חלף מאז פרוץ משבר הקורנפלקס של חברת 'תלמה', ורק הבוקר נזכרים היומונים החרדיים לדווח לקוראיהם על הסכנה בהימצאות חיידקי סלמונלה במוצרים (עיתונות)
שידורי התאגיד הציבורי יחלו באפריל 2017שידורי התאגיד הציבורי יחלו באפריל 2017דניאל הרץ
הכנסת אישרה באישון ליל את התאריך החדש לפתיחת שידורי התאגיד כשלאנשיו ישנה האפשרות להזדרז ולפתוח אותו אף בתחילת שנת 2017 במידה ויהיו מוכנים (עיתונות)
טל שניידר - טל שניידר זעמה, 'יתד נאמן' מתנצל ומבהירטל שניידר זעמה, 'יתד נאמן' מתנצל ומבהירישראל כהן1
הטעות של 'יתד נאמן', שכינה את טל שניידר "עיתונאי", עורר את זעמה של העיתונאית הפוליטית מה שהביא את העיתון השמרני להבהיר הבוקר כי נפלה טעות בכתבה (ברנז'ה)
זייברט וטננבוים - הדובר חוגג: "כותרת אוהדת לחנוך זייברט"הדובר חוגג: "כותרת אוהדת לחנוך זייברט"שאול כהנא4
דובר עיריית בני ברק שיגר הודעה לעיתונות בה חגג את "הכותרת האוהדת" לחנוך זייברט בעיתון "גלובס" תוך שהוא מתעלם מהביקורת והטענות שהועלו בעקבות הראיון (ברנז'ה)
גולדברג וחבר קרוב, אובמה - ומי קורא להפסיק את המנוי ל'הארץ'? ג'פרי גולדברגומי קורא להפסיק את המנוי ל'הארץ'? ג'פרי גולדברגנתנאל לייפר1
העיתונאי היהודי-אמריקאי הבכיר, ג'פרי גולדברג, קרא להפסיק לקרוא את עיתון "הארץ" בשל הדעות שמובאות בו שמשמשות, לטענתו, את הניאו נאצים במלחמתם ביהודים (ברנז'ה)
טל שניידר, "עיתונאי ישראלי" על פי יתד נאמן - תקרת הזכוכית: יתד נאמן הפך עיתונאית ל"עיתונאי"תקרת הזכוכית: יתד נאמן הפך עיתונאית ל"עיתונאי"ישראל כהן10
טל שניידר, מהעיתונאיות הבולטות בתחום הפוליטי היא "עיתונאי ישראלי" על פי הביטאון הליטאי "יתד נאמן" שהביא ציטוט שלה על הבחירות בארה"ב. כעת היא דורשת הבהרה מהעיתון (ברנז'ה)
דרעי עם הכתבים לענייני חרדים - כתבי הדתות מגיבים לדרעי: "במומו סופר"כתבי הדתות מגיבים לדרעי: "במומו סופר"יאיר טוקר7
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי האשים את הכתבים לענייני חרדים ברדיפת ש"ס, הכתבים מצדם לא שותקים ומגיבים לו מי ברשימת החילוניים והסרוגים שהוא מעסיק ומי בהטחת האשמות על אובססיה של דרעי (ברנז'ה)
יהודה שלזינגר - דרעי אוהב להיות מקופח / יהודה שלזינגרדרעי אוהב להיות מקופח / יהודה שלזינגריהודה שלזינגר47
דרעי מנסה להלך אימים, הוא רוצה שבפעם הבאה לפני ששרקי מפרסם קלטת נגדו, שאטינגר כותב פרשנות או שנחשוני מביא התבטאות של רב ספרדי הוא יחשוב פעמיים - אבל זה לא ילך לו (טור)
יו"ר ש"ס אריה דרעי - דרעי תוקף: כתבי הדתות רודפים את ש"סדרעי תוקף: כתבי הדתות רודפים את ש"סישי כהן34
יו"ר ש"ס, שר הפנים אריה דרעי ממשיך במתקפה החריפה נגד הכתבים לענייני חרדים ומאשים אותם ברדיפת תנועת ש"ס והתגייסות בבחירות למען מפלגת 'יחד' (ברנז'ה)
דרעי וכתבים לענייני חרדים, ארכיון - כתבי הדתות: "דרעי מטיל רפש בעיתונאים"כתבי הדתות: "דרעי מטיל רפש בעיתונאים"ישי כהן58
"כל בדל ביקורת היא רדיפה, כל כותרת לגיטימית היא הסתה" טוענים בתא כתבי הדתות בתגובה לדבריו של יו"ר ש"ס אריה דרעי נגד העיתונאים המסקרים את תחום הדתות בתקשורת (ברנז'ה)
אריה דרעי - דרעי נגד התקשורת: "לא מעסיקה חרדים"דרעי נגד התקשורת: "לא מעסיקה חרדים"כיכר השבת7
במהלך דיון על דחיית פתיחת תאגיד השירות הציבורי תקף יו"ר ש"ס שר הפנים אריה דרעי את התקשורת הכללית על כך שאינה מעסיקה חרדים, המרגישים, לדבריו, נטע זר בתקשורת בישראל (ברנז'ה)
גרג צוקרמן - "גם אם אאבד אייטם גדול - לא אעבוד בשבת""גם אם אאבד אייטם גדול - לא אעבוד בשבת"יהודה לוינגר5
גרגורי צוקרמן, עיתונאי בוול סטריט ג'ורנל, פיספס את 'אייטם השנה' בגלל ששמר על השבת, אבל הוא לא מתחרט על זה: "גם אם קורה האירוע הכי חשוב בעולם העיתונות - אני לא הולך לעבודה" (ברנז'ה)
רב הסלבס בקריאה: הצילו את גדולי התורה של הדור הבארב הסלבס בקריאה: הצילו את גדולי התורה של הדור הבאיאיר טוקר11
מידי יום מגיש רב הסלבס מרדכי חסידים פינה בתוכניתו של מנחם טוקר ב'קול חי'. את הפינה האחרונה הוא ניצל לזעקה למען הנוער החרדי: "אבא ומשגיח צריכים לחבק. מה זה כל יום זורקים ילדים? הם הולכים לרחובות" (ברנז'ה)
עמוס שוקן - רוצים לדעת מתי יצא הצום הבא? קנו "הארץ"רוצים לדעת מתי יצא הצום הבא? קנו "הארץ"דניאל הרץ1
עמוס שוקן, המוציא לאור של עיתון "הארץ", הצהיר לבקשת אחת הגולשות כי זמני יציאת הצום של כל הצומות יפורסמו בעיתון זאת לאחר הטענות כי הרמדאן פורסם בניגוד לצום י"ז בתמוז (עיתונות)
שחר אילן מחדו"ש חוזר לתפקיד פרשן כלכלישחר אילן מחדו"ש חוזר לתפקיד פרשן כלכלידניאל הרץ1
מי שלחם רבות כנגד החרדים בשנים האחרונות, ימונה לתפקיד פרשן כלכלי ב"כלכליסט" אחרי שבע שנים בעמותת חדו"ש. האם מי שדעתו ידועה מראש יכול להיות עיתונאי אובייקטיבי? (ברנז'ה)
אבישי בן חיים - אבישי בן חיים ימונה למפקד תחנת גלי צה"ל?אבישי בן חיים ימונה למפקד תחנת גלי צה"ל?יאיר טוקר2
"הארץ" מדווח כי בבורסת שמות המועמדים לתפקיד מפקד תחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל נמצא העיתונאי אבישי בן חיים. לצדו הוצעו גם קלמן ליבסקינד, שרון גל ויועז הנדל (ברנז'ה, תקשורת)
חיים כהן שמייצג את המשקיעים החדשים - אנשי עסקים רוכשים את 'קו עיתונות' במיליוניםאנשי עסקים רוכשים את 'קו עיתונות' במיליוניםיאיר טוקר8
קבוצת משקיעים מדרום אמריקה ירכשו עד 33 אחוז מקבוצת "קו עיתונות" על פי שווי של 22 מיליון שקלים. זהותם של המשקיעים לא נמסרה, מי שייצג אותם בקבוצה הוא חיים כהן. כל הפרטים (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
מגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבוים
כ"א באב תשעו10
הנקראים
המדוברים