גוגל  מוטי..  רולי דיקמן  גד אלבז
אוריה אלקיים - האזינו: כך נפרד כתב הדתות אוריה אלקיים מגלי צה"להאזינו: כך נפרד כתב הדתות אוריה אלקיים מגלי צה"ליאיר טוקר
אוריה אלקיים, מי ששימש עד אמש ככתב החרדים והדתות של גלי צה"ל, נפרד מהתחנה ויחל בקרוב את עבודתו בתאגיד השידור החדש. האזינו לשיחת הפרידה שלו מרינו צרור בשידור חי (ברנז'ה, מדיה)
נתניהו. יודע מה שהוא עושה? - "אתה נווט, עילוי, נואם בחסד, סופר, מחונן""אתה נווט, עילוי, נואם בחסד, סופר, מחונן"אלי רוטמן1
מעורבותו של ראש הממשלה נתניהו בשוק התקשורת חדרה גם לרשות השידור, ומתגלת כנלעגת במיוחד. כך הכתיבה לשכתו את נוסח השאלה עבור יהורם גאון שראיין אותו לכבוד יום העצמאות (ברנז'ה)
יגאל גואטה וישראל גליס - תג מחיר: ישראל גליס תקף את גואטה ופוטרתג מחיר: ישראל גליס תקף את גואטה ופוטרשאול כהנא60
כן, גם זה קורה, עיתונאים מפוטרים בגלל ביקורת על פוליטיקאים, הפעם ח"כ יגאל גואטה נפגע ודרש את פיטוריו של גליס - וקיבל (ברנז'ה, מדיה)
יאיר שרקי. עוזב את חדשות 2 - "יהיה אש": יאיר שרקי עוזב את ערוץ 2"יהיה אש": יאיר שרקי עוזב את ערוץ 2יאיר טוקר13
שנתיים לאחר שהחל לשמש ככתב הדתות של חדשות 2, העיתונאי יאיר שרקי, מודיע על עזיבת הערוץ לטובת תאגיד החדשות הציבורי המוקם בימים אלו. "בעזרת השם יהיה אש", הוא מבטיח (ברנז'ה)
רמי סדן - רמי סדן לעיתונאי גידי וייץ: פרסמת שקריםרמי סדן לעיתונאי גידי וייץ: פרסמת שקריםישי כהן2
רמי סדן, שיגר באמצעות עורך דינו אילן בומבך מכתב לעיתונאי 'הארץ' גידי וייץ ודרש ממנו התנצלות ופיצוי על הציטוטים שייחס לו נגד ש"ס ואריה דרעי ומאיים לתבוע אותו בבית המשפט (עיתונות)
כך דיווחו העיתונים החרדים על ה"מועדון"כך דיווחו העיתונים החרדים על ה"מועדון"ישראל כהן15
היומונים החרדיים מדווחים הבוקר על הטבח ההמוני בארה"ב, אך נמנעים מלאזכר כי הוא התרחש ב"מועדון", אותו הם מכנים כ"אולם אירועים", "בניין רחב" ו"אולם הומה" • סקירה (ברנז'ה, עיתונות)
הרב יוסף מעניק הקדשה לצלם יעקב כהן, אמש - ההקדשה של הראשון לציון לצלם יעקב כהןההקדשה של הראשון לציון לצלם יעקב כהןיאיר טוקר8
הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף העניק את ספריו החדשים 'שו"ת הראשון לציון' לצלם יעקב כהן, מי שנחשב לצלם הבית של תנועת ש"ס, וצירף הקדשה מיוחדת: "מכובדנו, גן של הדסים" (ברנז'ה)
אולפן 'חדשות 10'. ארכיון - עיתונאי 'חדשות 10' מתנערים מדבריו של סדןעיתונאי 'חדשות 10' מתנערים מדבריו של סדןישי כהן3
עיתונאי 'חדשות 10' מתנערים מדברי הגזענות שיוחסו ליו"ר חדשות 10 החדש רמי סדן. מתן חודרוב, מבכירי העיתונאים, הודיע לסגן שר האוצר איציק כהן כי הם מתנערים מההתבטאות האומללה (ברנז'ה)
עובדי ערוץ 10. חוששים לתפקודם העצמאי - מתנחל בראשות ערוץ 10: רמי סדן יו"ר הערוץמתנחל בראשות ערוץ 10: רמי סדן יו"ר הערוץאלי רוטמן2
מינוי דרמטי בחברת החדשות - רמי סדן, תושב אפרת, ממקורבי ראש הממשלה נתניהו, מונה היום לתפקיד יו"ר דירקטוריון חדשות 10. תסיסה גוברת בקרב עובדי החדשות החוששים ממינויו (ברנז'ה)
אברי גלעד - כך נפלו העיתונאים החרדים עם ציטוט מפוברקכך נפלו העיתונאים החרדים עם ציטוט מפוברקיאיר טוקר9
"טמטום" ו"אטימות" היו רק חלק מהתגובות של עיתונאים חרדים על ציטוט שהופץ בשמו של אברי גלעד שהאשים לכאורה ילודה חרדית באסון באשדוד. אלא שהציטוט המסולף הומצא ע"י קו נייעס (ברנז'ה)
פרוש ואשר. ארכיון - ההודעה המשותפת של 'יתד נאמן' ו'המבשר'ההודעה המשותפת של 'יתד נאמן' ו'המבשר'ישראל כהן1
לרגל מימוש החוק הנורבגי ב'יהדות התורה', בהתפטרות סגן השר מאיר פרוש מהכנסת לטובתו של יעקב אשר, 'יתד נאמן' ו'המבשר' מפרסמים הודעה משותפת. ואיך עיתון 'המודיע' מדווח? (עיתונות)
אבישי בן חיים - עזבו את אבישי בן חיים בשקט / דעהעזבו את אבישי בן חיים בשקט / דעהאלי שפירא21
ההתנפלות החרדית על אבישי בן חיים מיותרת, לא נכונה וחוטאת לאמת. כי הוא היחיד שהצליח לא להעביר שום מסר בעל משמעות. הוא סה"כ שוב הציג את החרדים באופן אובייקטיבי ענייני והוגן (טור)
אורי איגרא - הכירו: זה כתב הדתות החדש של גלי צה"להכירו: זה כתב הדתות החדש של גלי צה"למשה ברדא2
אורי איגרא, נשוי ובן 23, יחל בחודש יולי לשמש ככתב לענייני דתות ב'גלי צה"ל' ויחליף את אוריה אלקיים. אביו הדיין הרב אליעזר איגרא ל"כיכר השבת": "בשמי ובשם כל המשפחה - הרבה הצלחה" (מדיה)
ידידיה מאיר - כבר לא מתלהב: ידידיה מאיר פורש מ'אפעס'כבר לא מתלהב: ידידיה מאיר פורש מ'אפעס'יאיר טוקר5
איש התקשורת ידידיה מאיר עוזב את "ידיעות אחרונות" ויפסיק את עריכת מדור הסאטירה - "אפעס". לדבריו, הוא חש תחושת מיצוי וכבר לא מתלהב מעריכת המדור (ברנז'ה)
עיתונאי הארץ התלונן בטוויטר ודרעי התגייס לעזורעיתונאי הארץ התלונן בטוויטר ודרעי התגייס לעזוריהודה לוינגר10
עיתונאי הארץ, ברק רביד, התלונן על מספר העמדות המועט של ביקורות הדרכונים לישראלים בנתב"ג. הוא פנה לשר הפנים אריה דרעי דרך הטוויטר, שענה לו במהירות וטיפל בבעייה (ברנז'ה)
שמעון ריקלין: "לא אתראיין יותר לערוץ 2"שמעון ריקלין: "לא אתראיין יותר לערוץ 2"סרוגים
איש התקשורת וההסברה, שמעון ריקלין, הודיע כי הוא ביקש שלא להתארח יותר במהדורת חדשות הלילה של ערוץ 2 וזאת בעקבות היחס שהעניקו לו בשידור אמש. "כנראה שעברתי את הגבול מבחינתם כאשר העזתי ללכת לעצרת"
הרבי מויז'ניץ מונסי וההכחשה הבוקר - שיחה עם האדמו"ר? בויז'ניץ מונסי זועמיםשיחה עם האדמו"ר? בויז'ניץ מונסי זועמיםישראל כהן8
בויז'ניץ מונסי סוערות הרוחות בעקבות שיחה עם הרבי המתפרסמת בגיליון החג של 'משפחה'. מודעת מחאה מטעם גבאי הרבי, מתפרסת הבוקר ומה טוענים ב"משפחה"? כל הפרטים (עיתונות)
חידה ב'המבשר': איזה "חפץ חשמלי" נפל?חידה ב'המבשר': איזה "חפץ חשמלי" נפל?ישראל כהן2
במהלך השבת האחרונה נהרגה ילדה שלאחר מכשיר טלוויזיה נפל על ראשה וגופה. הבוקר, עיתון "המבשר" מדווח על האסון אך מסתפק בדיווח על כך שעל הילדה נפל "חפץ חשמלי" (ברנז'ה)
בשער ה"ניו יורקר": איור של יהודי חסידי והיפסטרבשער ה"ניו יורקר": איור של יהודי חסידי והיפסטריאיר טוקר3
המגזין הנחשב "הניו יורקר", מפרסם השבוע כתבת שער על שירות הרכבות בניו יורק, אותה מעטר איור של הישראלי תומר חנוכה בו מופיעים יהודי חסידי לצד היפסטר ניו יורקי מזוקן (ברנז'ה, עיתונות)
נתניהו וסרנה - נתניהו תובע 279,243 שקלים  מיגאל סרנהנתניהו תובע 279,243 שקלים מיגאל סרנהיאיר טוקר6
משפחת נתניהו תובעת באמצעות עו"ד יוסי כהן את העיתונאי יגאל סרנה בסך 279,243 שקלים בעקבות פוסט שפרסם בפייסבוק בו טען כי שרה נתניהו זרקה "גבר לא צעיר" באמצע כביש 1 (ברנז'ה)
מגזין טיים, ארכיון - בגלל השיימינג של לע"מ: מגזין טיים התקפלבגלל השיימינג של לע"מ: מגזין טיים התקפלכיכר השבת
מגזין "טיים" כינה את אחד המחבלים כ"מעצב גרפי", ללא הוספת העובדה כי המחבל רצח ופצע חפים מפשע. בלע"מ יצאו לשיימינג נגד המגזין ברשת וכמה חודשים לאחר מכן הוא התקפל (עיתונות)
החרדים ללפ"מ: דאג לתקציב פרסום שוויוניהחרדים ללפ"מ: דאג לתקציב פרסום שוויוניכיכר השבת
ראשי הסיעות החרדיות בכנסת אריה דרעי, נפגשו עם מנהל לשכת הפרסום הממשלתית גדי מרגלית ודרשו להתאים את תקציב הפרסום במגזר החרדי לשיעורו של המגזר באוכלוסיה (ברנז'ה)
'קול חי' מוביל, החינמונים נחלשים • הנתונים'קול חי' מוביל, החינמונים נחלשים • הנתוניםישראל כהן29
'קול חי' מזנק קדימה ומוביל בפער ניכר על 'קול ברמה' • 'משפחה' עם עלייה משמעותית • 'יתד נאמן' מתחזק, 'המודיע' ו'המבשר' נחלשים • החינמונים בהיחלשות משמעותית • כל הנתונים (עיתונות)
"משפחה" - 'משפחה' מוביל, 'מרווה לצמא' במקום השני'משפחה' מוביל, 'מרווה לצמא' במקום השנייאיר טוקר7
'הפלס' כמעט אחרון, 'משפחה' בראש ו'מרווה לצמא' מפתיע במקום השני • ובשוק האינטרנט? “כיכר השבת" מוביל במקום הראשון ובפער ניכר עם למעלה ממיליון מבקרים מידי חודש • כל הנתונים (עיתונות)
הגן שנפגע מהפרסומים - טעות בזיהוי: כך פגעה התקשורת בגן המצליחטעות בזיהוי: כך פגעה התקשורת בגן המצליחכיכר השבת9
בלי לבדוק יותר מדי לעומק, כתבים פרסמו את תמונתו של גן ילדים מצליח בפתח תקווה כאילו מדובר בגן בו פעוט טולטל על ידי מטפלת וספג נזקים. בעלי הגן שוקלים להגיש תביעת דיבה (חדשות, ברנז'ה)
הרבי מערלוי זצ"ל - פטירת הרבי מערלוי בשערי העיתונים. סיקורפטירת הרבי מערלוי בשערי העיתונים. סיקורישראל כהן8
שערי היומונים עוסקים כצפוי בפטירת הרבי מערלוי. "כ"ק מרן האדמו"ר מערלוי זצוקללה"ה", נכתב ב'המודיע'. ב'יתד' ציינו בכותרת את שמו וב'המבשר': "כ"ק מרן אדמו"ר מערלוי - איננו" (עיתונות)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
מגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבוים
כ"א באב תשעו10
הנקראים
המדוברים