פורים  שירי פורים  ישי ריבו  מידד טסה
גדעון לוי - נתניהו לעיתונאי 'הארץ': "אתם מתעלמים מהמציאות"נתניהו לעיתונאי 'הארץ': "אתם מתעלמים מהמציאות"אלי רוטמן2
שעה לא קלה עברה על שני הצדדים במפגש הלא פשוט שהתקיים היום בלשכת ראש הממשלה: מצד אחד - ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, מצד שני - גדעון לוי וחבריו מ'הארץ' (ברנז'ה)
ישיבת סיעת ש"ס בכנסת - ח"כ בש"ס: 'עיתונאים, מותר למתוח ביקורת'ח"כ בש"ס: 'עיתונאים, מותר למתוח ביקורת'ישי כהן5
חבר כנסת מתנועת ש"ס משחרר התבטאות מפתיעה נגד עיתונאים חרדים שונים שנמנעים מלמתוח ביקורת מוצדקת על התנועה ואומר: "גם אנחנו טועים ומותר לבקר אותנו" (ברנז'ה)
אילוסטרציה - היומונים נזכרים לדווח על סכנת הקורנפלקסהיומונים נזכרים לדווח על סכנת הקורנפלקסשאול כהנא4
יותר משבוע חלף מאז פרוץ משבר הקורנפלקס של חברת 'תלמה', ורק הבוקר נזכרים היומונים החרדיים לדווח לקוראיהם על הסכנה בהימצאות חיידקי סלמונלה במוצרים (עיתונות)
שידורי התאגיד הציבורי יחלו באפריל 2017שידורי התאגיד הציבורי יחלו באפריל 2017דניאל הרץ
הכנסת אישרה באישון ליל את התאריך החדש לפתיחת שידורי התאגיד כשלאנשיו ישנה האפשרות להזדרז ולפתוח אותו אף בתחילת שנת 2017 במידה ויהיו מוכנים (עיתונות)
טל שניידר - טל שניידר זעמה, 'יתד נאמן' מתנצל ומבהירטל שניידר זעמה, 'יתד נאמן' מתנצל ומבהירישראל כהן1
הטעות של 'יתד נאמן', שכינה את טל שניידר "עיתונאי", עורר את זעמה של העיתונאית הפוליטית מה שהביא את העיתון השמרני להבהיר הבוקר כי נפלה טעות בכתבה (ברנז'ה)
זייברט וטננבוים - הדובר חוגג: "כותרת אוהדת לחנוך זייברט"הדובר חוגג: "כותרת אוהדת לחנוך זייברט"שאול כהנא4
דובר עיריית בני ברק שיגר הודעה לעיתונות בה חגג את "הכותרת האוהדת" לחנוך זייברט בעיתון "גלובס" תוך שהוא מתעלם מהביקורת והטענות שהועלו בעקבות הראיון (ברנז'ה)
גולדברג וחבר קרוב, אובמה - ומי קורא להפסיק את המנוי ל'הארץ'? ג'פרי גולדברגומי קורא להפסיק את המנוי ל'הארץ'? ג'פרי גולדברגנתנאל לייפר1
העיתונאי היהודי-אמריקאי הבכיר, ג'פרי גולדברג, קרא להפסיק לקרוא את עיתון "הארץ" בשל הדעות שמובאות בו שמשמשות, לטענתו, את הניאו נאצים במלחמתם ביהודים (ברנז'ה)
טל שניידר, "עיתונאי ישראלי" על פי יתד נאמן - תקרת הזכוכית: יתד נאמן הפך עיתונאית ל"עיתונאי"תקרת הזכוכית: יתד נאמן הפך עיתונאית ל"עיתונאי"ישראל כהן10
טל שניידר, מהעיתונאיות הבולטות בתחום הפוליטי היא "עיתונאי ישראלי" על פי הביטאון הליטאי "יתד נאמן" שהביא ציטוט שלה על הבחירות בארה"ב. כעת היא דורשת הבהרה מהעיתון (ברנז'ה)
דרעי עם הכתבים לענייני חרדים - כתבי הדתות מגיבים לדרעי: "במומו סופר"כתבי הדתות מגיבים לדרעי: "במומו סופר"יאיר טוקר7
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי האשים את הכתבים לענייני חרדים ברדיפת ש"ס, הכתבים מצדם לא שותקים ומגיבים לו מי ברשימת החילוניים והסרוגים שהוא מעסיק ומי בהטחת האשמות על אובססיה של דרעי (ברנז'ה)
יהודה שלזינגר - דרעי אוהב להיות מקופח / יהודה שלזינגרדרעי אוהב להיות מקופח / יהודה שלזינגריהודה שלזינגר47
דרעי מנסה להלך אימים, הוא רוצה שבפעם הבאה לפני ששרקי מפרסם קלטת נגדו, שאטינגר כותב פרשנות או שנחשוני מביא התבטאות של רב ספרדי הוא יחשוב פעמיים - אבל זה לא ילך לו (טור)
יו"ר ש"ס אריה דרעי - דרעי תוקף: כתבי הדתות רודפים את ש"סדרעי תוקף: כתבי הדתות רודפים את ש"סישי כהן34
יו"ר ש"ס, שר הפנים אריה דרעי ממשיך במתקפה החריפה נגד הכתבים לענייני חרדים ומאשים אותם ברדיפת תנועת ש"ס והתגייסות בבחירות למען מפלגת 'יחד' (ברנז'ה)
דרעי וכתבים לענייני חרדים, ארכיון - כתבי הדתות: "דרעי מטיל רפש בעיתונאים"כתבי הדתות: "דרעי מטיל רפש בעיתונאים"ישי כהן58
"כל בדל ביקורת היא רדיפה, כל כותרת לגיטימית היא הסתה" טוענים בתא כתבי הדתות בתגובה לדבריו של יו"ר ש"ס אריה דרעי נגד העיתונאים המסקרים את תחום הדתות בתקשורת (ברנז'ה)
אריה דרעי - דרעי נגד התקשורת: "לא מעסיקה חרדים"דרעי נגד התקשורת: "לא מעסיקה חרדים"כיכר השבת7
במהלך דיון על דחיית פתיחת תאגיד השירות הציבורי תקף יו"ר ש"ס שר הפנים אריה דרעי את התקשורת הכללית על כך שאינה מעסיקה חרדים, המרגישים, לדבריו, נטע זר בתקשורת בישראל (ברנז'ה)
גרג צוקרמן - "גם אם אאבד אייטם גדול - לא אעבוד בשבת""גם אם אאבד אייטם גדול - לא אעבוד בשבת"יהודה לוינגר5
גרגורי צוקרמן, עיתונאי בוול סטריט ג'ורנל, פיספס את 'אייטם השנה' בגלל ששמר על השבת, אבל הוא לא מתחרט על זה: "גם אם קורה האירוע הכי חשוב בעולם העיתונות - אני לא הולך לעבודה" (ברנז'ה)
רב הסלבס בקריאה: הצילו את גדולי התורה של הדור הבארב הסלבס בקריאה: הצילו את גדולי התורה של הדור הבאיאיר טוקר11
מידי יום מגיש רב הסלבס מרדכי חסידים פינה בתוכניתו של מנחם טוקר ב'קול חי'. את הפינה האחרונה הוא ניצל לזעקה למען הנוער החרדי: "אבא ומשגיח צריכים לחבק. מה זה כל יום זורקים ילדים? הם הולכים לרחובות" (ברנז'ה)
עמוס שוקן - רוצים לדעת מתי יצא הצום הבא? קנו "הארץ"רוצים לדעת מתי יצא הצום הבא? קנו "הארץ"דניאל הרץ1
עמוס שוקן, המוציא לאור של עיתון "הארץ", הצהיר לבקשת אחת הגולשות כי זמני יציאת הצום של כל הצומות יפורסמו בעיתון זאת לאחר הטענות כי הרמדאן פורסם בניגוד לצום י"ז בתמוז (עיתונות)
שחר אילן מחדו"ש חוזר לתפקיד פרשן כלכלישחר אילן מחדו"ש חוזר לתפקיד פרשן כלכלידניאל הרץ1
מי שלחם רבות כנגד החרדים בשנים האחרונות, ימונה לתפקיד פרשן כלכלי ב"כלכליסט" אחרי שבע שנים בעמותת חדו"ש. האם מי שדעתו ידועה מראש יכול להיות עיתונאי אובייקטיבי? (ברנז'ה)
אבישי בן חיים - אבישי בן חיים ימונה למפקד תחנת גלי צה"ל?אבישי בן חיים ימונה למפקד תחנת גלי צה"ל?יאיר טוקר2
"הארץ" מדווח כי בבורסת שמות המועמדים לתפקיד מפקד תחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל נמצא העיתונאי אבישי בן חיים. לצדו הוצעו גם קלמן ליבסקינד, שרון גל ויועז הנדל (ברנז'ה, תקשורת)
חיים כהן שמייצג את המשקיעים החדשים - אנשי עסקים רוכשים את 'קו עיתונות' במיליוניםאנשי עסקים רוכשים את 'קו עיתונות' במיליוניםיאיר טוקר8
קבוצת משקיעים מדרום אמריקה ירכשו עד 33 אחוז מקבוצת "קו עיתונות" על פי שווי של 22 מיליון שקלים. זהותם של המשקיעים לא נמסרה, מי שייצג אותם בקבוצה הוא חיים כהן. כל הפרטים (ברנז'ה)
אוריה אלקיים - האזינו: כך נפרד כתב הדתות אוריה אלקיים מגלי צה"להאזינו: כך נפרד כתב הדתות אוריה אלקיים מגלי צה"ליאיר טוקר
אוריה אלקיים, מי ששימש עד אמש ככתב החרדים והדתות של גלי צה"ל, נפרד מהתחנה ויחל בקרוב את עבודתו בתאגיד השידור החדש. האזינו לשיחת הפרידה שלו מרינו צרור בשידור חי (ברנז'ה, מדיה)
נתניהו. יודע מה שהוא עושה? - "אתה נווט, עילוי, נואם בחסד, סופר, מחונן""אתה נווט, עילוי, נואם בחסד, סופר, מחונן"אלי רוטמן1
מעורבותו של ראש הממשלה נתניהו בשוק התקשורת חדרה גם לרשות השידור, ומתגלת כנלעגת במיוחד. כך הכתיבה לשכתו את נוסח השאלה עבור יהורם גאון שראיין אותו לכבוד יום העצמאות (ברנז'ה)
יגאל גואטה וישראל גליס - תג מחיר: ישראל גליס תקף את גואטה ופוטרתג מחיר: ישראל גליס תקף את גואטה ופוטרשאול כהנא60
כן, גם זה קורה, עיתונאים מפוטרים בגלל ביקורת על פוליטיקאים, הפעם ח"כ יגאל גואטה נפגע ודרש את פיטוריו של גליס - וקיבל (ברנז'ה, מדיה)
יאיר שרקי. עוזב את חדשות 2 - "יהיה אש": יאיר שרקי עוזב את ערוץ 2"יהיה אש": יאיר שרקי עוזב את ערוץ 2יאיר טוקר13
שנתיים לאחר שהחל לשמש ככתב הדתות של חדשות 2, העיתונאי יאיר שרקי, מודיע על עזיבת הערוץ לטובת תאגיד החדשות הציבורי המוקם בימים אלו. "בעזרת השם יהיה אש", הוא מבטיח (ברנז'ה)
רמי סדן - רמי סדן לעיתונאי גידי וייץ: פרסמת שקריםרמי סדן לעיתונאי גידי וייץ: פרסמת שקריםישי כהן2
רמי סדן, שיגר באמצעות עורך דינו אילן בומבך מכתב לעיתונאי 'הארץ' גידי וייץ ודרש ממנו התנצלות ופיצוי על הציטוטים שייחס לו נגד ש"ס ואריה דרעי ומאיים לתבוע אותו בבית המשפט (עיתונות)
כך דיווחו העיתונים החרדים על ה"מועדון"כך דיווחו העיתונים החרדים על ה"מועדון"ישראל כהן15
היומונים החרדיים מדווחים הבוקר על הטבח ההמוני בארה"ב, אך נמנעים מלאזכר כי הוא התרחש ב"מועדון", אותו הם מכנים כ"אולם אירועים", "בניין רחב" ו"אולם הומה" • סקירה (ברנז'ה, עיתונות)
הרב יוסף מעניק הקדשה לצלם יעקב כהן, אמש - ההקדשה של הראשון לציון לצלם יעקב כהןההקדשה של הראשון לציון לצלם יעקב כהןיאיר טוקר8
הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף העניק את ספריו החדשים 'שו"ת הראשון לציון' לצלם יעקב כהן, מי שנחשב לצלם הבית של תנועת ש"ס, וצירף הקדשה מיוחדת: "מכובדנו, גן של הדסים" (ברנז'ה)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח5
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
הנקראים
המדוברים