גור  מירון  ווקאלי  www..
יאיר לוי - דוד רוטנברג דורש: 140 אלף שקל פיצוייםדוד רוטנברג דורש: 140 אלף שקל פיצוייםישי כהן4
העיתונאי דוד רוטנברג מאיים לתבוע את פעיל ש"ס יאיר לוי בשל ציוץ בטוויטר בו טען כי דוד משמש כיועץ תוכן של 'יום ליום' ודורש ממנו פיצויים בסך 140,474 שקלים (ברנז'ה)
שלמה בניזרי - הרב שלמה בניזרי מונה לעורך של 'יום ליום'הרב שלמה בניזרי מונה לעורך של 'יום ליום'ישי כהן41
השר לשעבר הרב שלמה בניזרי מונה לתפקיד העורך הראשי של 'יום ליום', במתכונו החדש כעיתון עצמאי ללא קשר לש"ס. בניזרי: "התפקיד יאפשר לי להמשיך ללמוד תורה" (ברנז'ה)
כש"ברק" שוחח עם אמנון אברמוביץ • צפוכש"ברק" שוחח עם אמנון אברמוביץ • צפוכיכר השבת9
הסטנדאפיסט יוסי וידר התקשר לפרשן אמנון אברמוביץ' כשהוא מחקה בקולו את אהוד ברק ושוחח עמו בין היתר על הפלת שלטונו של נתניהו, והרשת סוערת וגועשת (ברנז'ה)
נדא אמין - העיתונאית האיראנית נדא אמין נחתה בנתב"גהעיתונאית האיראנית נדא אמין נחתה בנתב"גיאיר טוקר13
לאחר שקיבלה את אישורו של שר הפנים אריה דרעי נחתה הבוקר העיתונאית האיראנית, נדא אמין, בישראל עם אשרת תייר. השר דרעי צייץ: "ברוכה הבאה לישראל" (עיתונות)
ערוץ 20 נקנס כי "הדיר את הרפורמים"ערוץ 20 נקנס כי "הדיר את הרפורמים"דניאל הרץ15
מועצת הכבלים והלוויין קנסה ב-101 אלף שקל את ערוץ 20, זאת בשל סירובו המתמיד של הערוץ להעניק ייצוג לרפורמים והקונסרבטיבים בתוכניותיו. בערוץ סירבו להגיב לכך (עיתונות)
נתניהו ואדלסון - רה"מ אולץ לפרסם מועד שיחותיו עם אדלסוןרה"מ אולץ לפרסם מועד שיחותיו עם אדלסוןאלי רוטמן11
ברקע תיק 2000 ההולך ומתגבש לקראת המלצה לכתב אישום נגד נתניהו, מנצח אותו היום רביב דרוקר ומשיג מבית המשפט את חשיפת מועדי שיחותיו עם המו"ל של ישראל היום (ברנז'ה)
נדא אמין - דרעי אישר כניסת עיתונאית איראנית לישראלדרעי אישר כניסת עיתונאית איראנית לישראליאיר טוקר5
שר הפנים אישר באופן חריג את כניסתה של העיתונאית האיראנית נדא אמין שנמצאת בסכנת חיים ממשית בשל העובדה שכתבה כמה מאמרים עבור אתר ישראלי (עיתונות)
יאיר שרקי - יאיר שרקי יכתוב טור שבועי ב'בשבע'יאיר שרקי יכתוב טור שבועי ב'בשבע'יאיר טוקר1
יאיר שרקי, כתב 'חדשות 2', מצטרף לעיתון 'בשבע' המיועד לציבור הדתי-לאומי ויכתוב בו טור שבועי אקטואלי • שרקי: "שמח להתנסות גם בכתיבה שמאפשרת להעמיק יותר" (מדיה)
גלעד שלמור - העיתונאי גלעד שלמור הותקף ונפצע באורח קלהעיתונאי גלעד שלמור הותקף ונפצע באורח קלכיכר השבת5
עיתונאי חדשות 2, גלעד שלמור והצלם שהיה עמו, גל זייטמן, הוכו קשות במהלך הלווית הצעיר הערבי מיפו. השניים קיבלו טיפול במקום והועברו לבית החולים 'איכילוב' במצב קל (ברנז'ה)
מו"ל העיתון אדלסון ונתניהו, בפגישתם הפומבית האחרונה - ישראל היום VS נתניהו: טור חריף נגד רה"מישראל היום VS נתניהו: טור חריף נגד רה"מאלי רוטמן4
כשקוראים את טור הפרשנות שהתפרסם היום בעיתון 'ישראל היום', נדמה לעתים כי כתב אותו יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט. המתיחות בין העיתון לראש הממשלה - מבוימת? (ברנז'ה)
אולפני ערוץ הכנסת - בג"ץ: ערוץ הכנסת לא יעבור לידי ערוץ 20בג"ץ: ערוץ הכנסת לא יעבור לידי ערוץ 20יאיר טוקר
בית המשפט העליון קבע כי ערוץ הכנסת לא יועבר לידי ערוץ 20 עד להחלטה חדשה בעתירה של חדשות 2 בנוגע למכרז. המשמעות: חדשות 2 ימשיכו להפעיל את הערוץ (עיתונות)
שמעון אלקבץ מונה לתפקיד מפקד גל"צשמעון אלקבץ מונה לתפקיד מפקד גל"ציאיר טוקר1
שר הביטחון אביגדור ליברמן החליט למנות את שמעון אלקבץ (51) למפקד גלי צה"ל החדש לאחר סיום תפקידו של ירון דקל בעוד כמה חודשים. אלקבץ: "סגירת מעגל מרגשת" (עיתונות)
יגאל סרנה הוצא לחופשה מ'ידיעות אחרונות'יגאל סרנה הוצא לחופשה מ'ידיעות אחרונות'יאיר טוקר4
העיתונאי שהפסיד במשפטו עם הזוג נתניהו לאחר שלא הצליח להוכיח את הסיפור שפרסם בדף הפייסבוק שלו הושעה ככל הנראה לצמיתות על ידי העיתון 'ידיעות אחרונות' (עיתונות)
מי קובע סדר יום: הרבנים או העיתונאים?מי קובע סדר יום: הרבנים או העיתונאים?כיכר השבת10
פרשן ערוץ 10 אבישי בן חיים וכתב "כיכר השבת" ישראל כהן דנו בתוכנית 'לונדון וקירשנבאום' בתפקידה של התקשורת החרדית העצמאית והאם ישנה "כפיה דתית"? • צפו (בברנז'ה)
המגזין המזויף, מימין - פייק ניוז, גרסת טראמפ: שער ה"טיים" זוייףפייק ניוז, גרסת טראמפ: שער ה"טיים" זוייףכיכר השבת
דווקא כאשר הנשיא טראמפ מתלונן על 'פייק ניוז' וידיעות שקריות המפורסמות נגדו, בחמישה מועדוני גולף שבבעלותו נתלו תמונות ממוסגרות עם שער מזויף של עיתון ה'טיים' (עיתונות)
מיכאל שמש - מיכאל שמש ישמש ככתב פוליטי ב'כאן'מיכאל שמש ישמש ככתב פוליטי ב'כאן'כיכר השבת9
מיכאל שמש, כתב 'גלי צה"ל' בכנסת, ומי שמזוהה כ"כתב החרדי של גל"צ", מצטרף לתאגיד השידור הציבורי 'כאן', שם ישמש ככתב פוליטי בדסק של יואב קרקובסקי (עיתונות)
גדעון לוי - נתניהו נגד גדעון לוי: "שפל חדש של נבזות"נתניהו נגד גדעון לוי: "שפל חדש של נבזות"יאר טוקר9
עיתונאי הארץ האשים את משפחתו של הדר גולדין הי"ד בהסתה, ובתגובה, תקף ראש הממשלה את לוי ואת עיתון 'הארץ' בחריפות: "שפל חדש של נבזות ורוע לב" (ברנז'ה, עיתונות)
בזמן קצר: העיתונאי גייס את כל כספי הפיצויים לנתניהובזמן קצר: העיתונאי גייס את כל כספי הפיצויים לנתניהוכיכר השבת9
העיתונאי יגאל סרנה שחוייב להעביר לראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו פיצויים בסך של 115 אלף שקלים, הצליח לגייס בעזרת תומכיו את מלוא סכום הפיצויים בזמן קצר (חדשות, בארץ)
מוטי גילת באולפן ישראל היום - 'שיקול כלכלי': מוטי גילת פוטר מישראל היום'שיקול כלכלי': מוטי גילת פוטר מישראל היוםכיכר השבת12
עוד שינוי בעיתון של שלדון אדלסון: העיתונאי מוטי גילת פוטר, שבוע לאחר פיטוריו של דן מרגלית. לגילת נאמר כי המניע הוא צמצומים כלכליים, הוא הציע לקצץ חצי משכרו וסורב (ברנז'ה)
עמוס שוקן ודן מרגלית - דן מרגלית יחזור לכתוב טור בעיתון 'הארץ'דן מרגלית יחזור לכתוב טור בעיתון 'הארץ'אלי רוטמן6
"כשאיש לא יזכור מי היה מרגלית, שמו של גדעון לוי יזהר כזוהר הרקיע", תקף בעבר מו"ל 'הארץ' שוקן את הפרשן הוותיק. כעת הוא חוזר להעסיקו לאחר פיטוריו מ'ישראל היום' (ברנז'ה)
דן מרגלית - דן מרגלית: עורך 'ישראל היום' פיטר אותידן מרגלית: עורך 'ישראל היום' פיטר אותיאלי רוטמן14
הפרשן הוותיק, בכיר 'ישראל היום', נקט קו בוטה נגד נתניהו ומשפחתו, בעיקר ברשתות החברתיות טוויטר ופייסבוק בהן הרבה לצייץ ביקורת חריגה בארסיותה - גם נגד עיתונו (ברנז'ה)
אולפני רדיו 'קול חי' - רדיו 'קול חי' עתר לבג"ץ נגד רדיו חרדי ב'כאן'רדיו 'קול חי' עתר לבג"ץ נגד רדיו חרדי ב'כאן'ישי כהן25
שבוע לאחר החלטת הכנסת על הקמת רדיו חרדי חדש בתאגיד 'כאן' - תחנת הרדיו החרדית 'קול חי', נוקטת במהלך דרמטי ועותרת לבג"ץ נגד הקמת הרדיו • פרסום ראשון (מדיה)
עובדי הרשות מסרבים לאפשר ל'כאן' שימוש באפליקציהעובדי הרשות מסרבים לאפשר ל'כאן' שימוש באפליקציהיאיר טוקר2
התאגיד החדש התחיל לשדר כבר הבוקר, אך לא ניתן להאזין לו עדיין באפליקציה של רשות השידור. הסיבה: עובדי הרשות המפוטרים מסרבים להעביר ציוד וידע להפעלתה (ברנז'ה)
בדמעות: צפו בהודעה על סגירת רשות השידורבדמעות: צפו בהודעה על סגירת רשות השידוריאיר טוקר40
היום הוחלט על סיום שידורי רשות השידור ומחר יוחשך המסך עד לפתיחת שידורי התאגיד. צפו בהודעה הדומעת של גאולה אבן-סער על סיום השידורים (ברנז'ה, עיתונות)
שרקי בדק: החרדים בימי הזיכרון והעצמאותשרקי בדק: החרדים בימי הזיכרון והעצמאותכיכר השבת10
יאיר שרקי, כתב חדשות 2, בדק את היחס החרדי ליום הזיכרון לחללי צה"ל וליום העצמאות, התפעל מהנחת הזר של השר ליצמן ומהסיקור היהודי והחרדי ב"כיכר השבת" • צפו (ברנז'ה)
ירון דקל - מפקד גל"צ: אל תשתמשו ב'הגדה המערבית'מפקד גל"צ: אל תשתמשו ב'הגדה המערבית'כיכר השבת
ירון דקל הבהיר לעורכי החדשות של התחנה הצבאית כי הוא מצפה מהם להפסיק להשתמש במושג "הגדה המערבית" אותו הגדיר כחלק מהטרמינולוגיה הפלסטינית והשמאלנית (אנשים)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
הרב ישראל גליס
הרב ישראל גליס
העיתונאים מוצצי הדם // הרב ישראל גליס
כ"ט בשבט תשעח9
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
הכי פופולרים
הכי המדוברים