נתנאל ישראל  סורוצקין  יעקב לבין  גד אלבז
טראמפ על שער המגזין - איש השנה של מגזין "טיים": הנשיא הנבחר טראמפאיש השנה של מגזין "טיים": הנשיא הנבחר טראמפכיכר השבת2
מגזין "טיים" בחר בנשיא ארצות הברית הנבחר דונלד טראמפ שהפתיע וגבר בבחירות לנשיאות על יריבתו הילרי קלינטון. טראמפ מוגדר על ידי המגזין כ"נשיא ארצות הברית המפולגת" (חדשות)
אבי גרינצייג. ארכיון - אבי גרינצייג מונה לעורך הראשי של 'קו עיתונות'אבי גרינצייג מונה לעורך הראשי של 'קו עיתונות'כיכר השבת7
אבי גרינצייג, מונה לעורך הראשי של רשת "קו עיתונות", זאת לאחר 7 שנים ב"בחדרי חרדים", במהלכן כיהן גם כעורך ראשי. יו"ר הדירקטוריון: "מאמינים ומאחלים לאבי הצלחה" (ברנז'ה)
יאיר לפיד - יאיר לפיד: "הממשלה נבהלה מכיכר השבת"יאיר לפיד: "הממשלה נבהלה מכיכר השבת"יאיר טוקר6
יאיר לפיד על ביטול מתווה הכותל בעקבות הסיקור ב"כיכר השבת": "בזמנו אמרתי 'כמה אתרי אינטרנט', הבנתי שזה לא כמה, זה רק 'כיכר השבת'" (ברנז'ה, עיתונות)
האם התקשורת באמת עוינת את נתניהו?האם התקשורת באמת עוינת את נתניהו?כיכר השבת3
ראש הממשלה נתניהו מרבה לאחרונה להתכתש ולהחליף מהלומות עם עיתונאים וכלי תקשורת • האם התקשורת אכן עוינת אותו או שהוא חי בתחושה מוטעית שכולם נגדו? (סקר)
הרב מאזוז נגד יהודה שלזינגר: 'לעורר שנאה'הרב מאזוז נגד יהודה שלזינגר: 'לעורר שנאה'ישי כהן15
ראש ישיבת "כסא רחמים" התייחס לראיון עם הגר"ש עמאר שחולל סערה, והתבטא נגד העיתונאי - יהודה שלזינגר, שלדבריו עורר שנאה • שלזינגר: "שה' יפנק אותך" (ברנז'ה)
טוויטר. ארכיון - הכירו: זה השם החסידי החדש של "טוויטר"הכירו: זה השם החסידי החדש של "טוויטר"ישראל כהן6
בעיתון "המבשר" ביקשו להתייחס לציוצו של נשיא ארה"ב בטוויטר בקשר להסכם המדיני עם קובה, אולם מכיוון שלא יכלו לציין כי טראמפ אמר את הדברים בטוויטר, הם החליטו להגדיר את הרשת: "רישומים ציבוריים" (ברנז'ה)
ינון פלח - אחרי 14 שנה: ינון פלח פורש מקו עיתונותאחרי 14 שנה: ינון פלח פורש מקו עיתונותיאיר טוקר13
במשך 14 עבד העיתונאי ינון פלח ברשת 'קו עיתונות' - והערב לאחר חרושת שמועות הוא פורש מתפקידו כעורך הראשי. "היו אלו שנים מלאי עשיה, אתגר ויצירה" כתב פלח לחבריו (מדיה)
דרעי ב"ועידת המודיע" - גואטה נגד 'יתד', אבי מימרן נגד הבכיינותגואטה נגד 'יתד', אבי מימרן נגד הבכיינותישי כהן17
'יתד' פרסם הבוקר ידיעה מינורית על "ועידת המודיע", בתגובה, תקף ח"כ יגאל גואטה את העיתון על השמטת דרעי וזכה למענה מהשדרן אבי מימרן שתקף את הבכיינות (ברנז'ה)
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליךאחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליךאריה ארליך33
ידידיי בתקשורת, העם החליט לחנך אתכם. בקרוב תצטרכו לחפש עבודה אחרת • אריה ארליך, סגן עורך "משפחה", בטור מיוחד ונוקב על התקשורת, העם והתהום שביניהם (עיתונות)
מה חיפשו עובדי אתר ynet בבני ברק? צפו בתיעודמה חיפשו עובדי אתר ynet בבני ברק? צפו בתיעודישראל כהן27
עובדים במערכת אתר ynet הגיעו אמש לסיור הכרות עם החברה החרדית בבני ברק, שמעו הרצאה מהרב מרדכי בלוי, שוחחו עם תושבים וסיימו בקניית חלות טריות לשבת (ברנז'ה)
המודיע. ארכיון - "הדרת נשים": חדו"ש נגד ועידת המודיע"הדרת נשים": חדו"ש נגד ועידת המודיעישראל כהן2
עמותת חדו"ש, פנתה למשתתפי "ועידת המודיע" בנושא כלכלה ועסקים, בקריאה לבטל את הגעתם לאירוע בעקבות כך שלא הוזמנו נשים להשתתף בוועידה ובדיונים השונים (ברנז'ה)
תמונת קלינטון משער "המודיע" לצד הציוץ של בסר - "מצטער ששאלנו פוסקים ולא את עיתון המודיע""מצטער ששאלנו פוסקים ולא את עיתון המודיע"ישראל כהן8
לאחר המתקפה הבוקר ביומון החסידי-השמרני "המודיע" נגד "משפחה" שהחליט להציב תמונת אישה בעמוד השער שלו, עורך בכיר בעיתון מגיב: "מצטער ששאלנו רבנים ופוסקים ולא את המודיע" (ברנז'ה)
השער של 'משפחה' - בגלל תמונת קלינטון: 'המודיע' נגד 'משפחה'בגלל תמונת קלינטון: 'המודיע' נגד 'משפחה'ישראל כהן13
עיתון "משפחה" בשפה האנגלית שבר את המוסכמות ופרסם את תמונת הילרי קלינטון. "המודיע" תוקף את המהלך ומבהיר כי לא יפרסם את תמונתה - ולא כעמדה פוליטית (ברנז'ה)
חוגג הישג מקצועי היסטורי - טוקר: "היועצים של דרעי טועים, זה טירוף"טוקר: "היועצים של דרעי טועים, זה טירוף"נתנאל לייפר55
שדרן הרדיו הפופולרי ואיש התקשורת חוגג 20 שנות רדיו ו-200 תכניות טלוויזיה בערוץ 2 וחושף בראיון וידאו מיוחד את כל הסודות והלחצים הפוליטיים שסביב תחנות הרדיו (ברנז'ה)
אברהם דוב גרינבוים - עורך בקהילה פורש מתפקידו: "לוקח פסק זמן"עורך בקהילה פורש מתפקידו: "לוקח פסק זמן"יאיר טוקר9
אברהם דוב גרינבוים, ששימש בארבע השנים האחרונות כעורך הראשי של עיתון 'בקהילה', פורש מהעיתון: "לכל דבר יש סוף". העיתונאי שלמה קוק יחליף אותו בתפקידו (ברנז'ה, עיתונות)
שער משפחה. היסטוריה בעיתונות החרדית - ניצחון ראשון להילרי: אישה בשער 'משפחה'ניצחון ראשון להילרי: אישה בשער 'משפחה'ישראל כהן34
בלי קשר לתוצאות הבחירות לנשיאות, יהיו באשר יהיו, קלינטון רושמת הישג של ממש בכל הקשור לעיתונות חרדית: האישה הראשונה שמופיעה על שער עיתון חרדי. כל הפרטים (ברנז'ה)
ראש הממשלה בנימין נתניהו - תשורה לליצמן? נתניהו ינאם בכנס 'המודיע'תשורה לליצמן? נתניהו ינאם בכנס 'המודיע'ישראל כהן7
ראש הממשלה בנימין נתניהו ינאם בכינוס של העיתון השמרני 'המודיע', המזוהה עם שר הבריאות יעקב ליצמן שתומך ביוזמת נתניהו לפירוק תאגיד השידור החדש "כאן" (ברנז'ה, עיתונות)
יקי אדמקר. ארכיון - העיתונאי יקי אדמקר מונה לכתב פרלמנטרי ב'וואלה'העיתונאי יקי אדמקר מונה לכתב פרלמנטרי ב'וואלה'יאיר טוקר10
העיתונאי החרדי יקי אדמקר קודם לתפקיד הכתב הפרלמנטרי של אתר 'וואלה NEWS', זאת במקביל לעבודתו ככתב לענייני חרדים של האתר (ברנז'ה, מדיה)
אילוסטרציה - מה קראתם בחג הסוכות? טור ביקורת עיתונות חגיגימה קראתם בחג הסוכות? טור ביקורת עיתונות חגיגיהגונז האלמוני29
אחרי החגים כבר כאן, הזמן לעשות את כל המטלות שדחינו מלפני החגים, ועבורנו עוד אחת שאותה ניתן לעשות רק לאחר החג, וזה, כמידי חג בחגו, ביקורת עיתוני החג (ברנז'ה עיתונות)
קלמן ליבסקינד מצטרף לתאגיד 'כאן'קלמן ליבסקינד מצטרף לתאגיד 'כאן'יאיר טוקר3
ליבסיקינד שנחשב כמשתייך לצד הימני של המפה הפוליטית חתם בתאגיד החדש ויעזוב את רדיו גלי ישראל בו הוא משדר כיום ויגיש מידי יום תכנית אקטואליה ברשת ב' (ברנז'ה, מדיה)
מרן שר התורה בחג הסוכות - בית הגר"ח יוצא נגד כתבה ב'בקהילה'בית הגר"ח יוצא נגד כתבה ב'בקהילה'ישראל כהן4
בית הגר"ח קנייבסקי מפרסם ב"יתד נאמן" הבהרה כי כתבה שפורסמה ב"בקהילה" על מפגש של הגר"ח עם חברו לספסל הלימודים נעשתה שלא על דעתו ודעת בני הבית (ברנז'ה)
אורי גרודר - הבמאי החרדי אורי גרודר מצטרף לתאגידהבמאי החרדי אורי גרודר מצטרף לתאגידיאיר טוקר3
הבמאי והיוצר החרדי, אורי גרודר, מי שאחראי לסרט "זרע קודש" מצטרף ל'כאן בהקמה'. גרודר מצטרף לחטיבת הטלוויזיה וישמש כממונה תחום מורשת (ברנז'ה, תקשורת)
המגיש החרדי יעקב אייכלר מצטרף לתאגידהמגיש החרדי יעקב אייכלר מצטרף לתאגידיאיר טוקר8
המגיש והפרשן החרדי עוזב את "ערוץ הכנסת" שם הגיש תכנית שבועית ומצטרף ל'כאן' - תאגיד השידור הציבורי החדש. יגיש תכנית אקטואליה יומית ברשת ב' החדשה (עיתונות)
הפלס מפתיע: פרסומות של חברות גדולותהפלס מפתיע: פרסומות של חברות גדולותישראל כהן14
מעל גבי עיתון הפלס המצוי תחת חרם, הופיעו היום פרסומות של חברות גדולות. האם זוהי שבירת החרם? לפחות אחד מבעלי המודעות טוען כי זה פורסם שלא בידיעתו (עיתונות)
הוא חזר. יאיר שרקי - יאיר שרקי חוזר לעבודתו ב'חדשות 2'יאיר שרקי חוזר לעבודתו ב'חדשות 2'יאיר טוקר3
לאחר שפרש מתפקידו בחברת החדשות של ערוץ 2 וחתם לפני כשלושה חודשים בתאגיד השידור הציבורי - 'כאן', הודיע שרקי כי החליט לחזור בו וישוב לעבודה בחדשות 2 (ברנז'ה)
אילוסטרציה - עיריית ב"ב מחפשת "נהגת משאית בצבא"?עיריית ב"ב מחפשת "נהגת משאית בצבא"?ישראל כהן2
עיריית בני ברק פרסמה מודעה על מכרז לנהג משאית פינוי אשפה, ב"המודיע" ו"המבשר" השאירו את הדרישה: "נהגת משאית בצבא", לעומת "יתד נאמן" שצנזר זאת (עיתונות)

עיתונות

עיתונות במיטבה. כתבות על עיתונות עברית, עיתונות חרדית, יחסי ציבור ופירסום. מה קורה בעולם העיתונות ובברנז'ה העיתונאית? כל הדיווחים בכיכר השבת.

כיכר facebook
יעקב אייכלר על רקע אולפני 'כאן' - בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
יעקב אייכלר
בשביל זה קם התאגיד // יעקב אייכלר
ט' בניסן תשעז8
אריה ארליך - אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
אריה ארליך
אחיי העיתונאים, זמנכם תם // אריה ארליך
י"ט בחשוון תשעז33
אברהם דוב גרינבוים
אברהם דוב גרינבוים
מגילת הקוסם | אברהם דוב גרינבוים
כ"א באב תשעו10
הנקראים
המדוברים