הפלג  מוטי..  הפגנות  עוזיה צדוק
מה הסוד של הפרסומות המגוחכות?מה הסוד של הפרסומות המגוחכות?דינה פלר1
מדוע פרסומות מגוחכות בכל זאת משפיעות עלינו? איך קורה שרעיונות הזויים לחלוטין כעבור זמן מה צוברים פופולאריות עצומה בקרב מגזרים שונים? גוסטב לבון מגלה (פרסום,שיווק)
אלי הלמן - רוכבים על השכול משווקים על הדםרוכבים על השכול משווקים על הדםאלי הלמן20
יוזמה לחלוקת אלפי בקבוקי מים מינרליים בלוויית הנרצחים עוררה את זעמו של אלי הלמן: הנפש סולדת מאותן פעולות. אין מחיר לעזרה לזולת אבל אין כואב מתחושה של ניצול (טור)
יוסי רוזנבוים - דרמה בפרסום: קלמן V בלי קלמןדרמה בפרסום: קלמן V בלי קלמןצביקה גרוניך15
שנים אחדות אחרי הקמתו, משרד הפרסום 'קלמן V' משתנה, לאחר שאחד השותפים, קלמן בורשטיין, הודיע כי לא ימשיך במשרד. הלקוחות נשארים בנתיים אצל 'קלמן V' (ברנז'ה, פרסום)
"תנובה" מציגה: בשר וחלב בצלחת"תנובה" מציגה: בשר וחלב בצלחתיוסי נכטיגל24
פרסומת של חברת "תנובה", בה נראים מאכלי בשר וחלב, מעוררת סערה בציבור החרדי. "תנובה היא לא עוד חברה בישראל, היא כמעט לאומית". החברה: הפרסומת - לערבים (פרסום)
סניף קפה קפה במושבה הגרמנית - פידבק זכה בתקציב "קפה קפה"פידבק זכה בתקציב "קפה קפה"שושי מילר1
משרד הפרסום 'פידבק' מוסיף לאוסף עוד לקוח גדול ומודיע כי זכה בתקציב הפרסום של רשת 'קפה קפה' על כל מותגי המשנה שלה, לחם בשר, פרש קיטשן, לבורטוריו ועוד (פרסום)
מגה בעיר סניף הרצל הרואה סופרמרקט - ההאטה בצריכה מאלצת את הקמעונאיות להוריד מחיריםההאטה בצריכה מאלצת את הקמעונאיות להוריד מחיריםנורית קדוש
רבוע כחול הודיעה שתוזיל עוד 200 מוצרים ברשת המזון העירונית 'מגה בעיר'. סקר שנערך עבור החברה: מעל 80% מהקונים מחוץ לעיר מצהירים שהם קונים יותר ממה שהם צריכים
המבשר: 'תנובה' בפרסומת ל'יטבתה'המבשר: 'תנובה' בפרסומת ל'יטבתה'צביקה גרוניך2
בעיתון "המבשר" פורסמה בסוף השבוע מודעה שיווקית של חברת 'יטבתה', אך אויה, התמונה שצורפה הייתה של חברת 'תנובה'. חיים קליגר: "בחברות הבינו כי מדובר בטעות" (ברנ'ה)
רונן לוי מוסף 6.2.14 - סטימצקי וצומת ספרים כבר לא לבד: אופיס דיפו נכנסת לתחום הספריםסטימצקי וצומת ספרים כבר לא לבד: אופיס דיפו נכנסת לתחום הספריםנורית קדוש
התחרות על ליבו של הקורא החלה: לאחר שקרביץ כבר הודיעה על כניסתה לשוק, גם רשת מכשירי הכתיבה שנרכשה לאחרונה על ידי קבוצת ריטייל 3000 החליטה על המהלך - זאת בעקבות כניסתו לתוקף של חוק הספרים החדש
"תעשיית הגיור" של משרדי הפרסום"תעשיית הגיור" של משרדי הפרסוםשושי מילר5
מה הפחד הגדול של משרדי הפרסום לחרדים? מעצבי פרסום מברוקלין חושפים את הקשר בין הפוטושופ לתעשיית גיור משגשגת ועל הדרך מגלים כמה סודות מקצועיים (ברנז'ה, פרסום)
כוכב קמפיין החרדים: יאיר לפידכוכב קמפיין החרדים: יאיר לפידצביקה גרוניך5
בחלונות בתי התושבים החרדים בבית שמש, בולט שלט פופולרי במיוחד לקראת הבחירות, בו נכתב, לצד תמונת יו"ר "יש עתיד", יאיר לפיד: "האיש הזה בונה על האדישות שלך" (ברנז'ה)
וידאו מיכאל גולן גולן טלקום - משרד התקשורת ישיב לגולן טלקום ערבויות בסך 270 מיליון שקלמשרד התקשורת ישיב לגולן טלקום ערבויות בסך 270 מיליון שקלאופיר דור1
המשרד צפוי להודיע כי ישיב את רוב הערבות הבנקאית שהפקידה החברה לאחר זכייתה במכרז הסלולר; כעת נשאלת השאלה אם בעקבות כך תעלה החברה את התעריפים באופן הדרגתי בחודשים הקרובים
הלוגו של העצרת: תורה וכלאהלוגו של העצרת: תורה וכלאישי כהן8
נמשכות ההכנות לעצרת המיליון שתיערך ביום ראשון הקרוב בכניסה לירושלים, כעת נחשף הלוגו שילווה את עצרת הענק, במרכזו נכתב כי "התורה הקדושה תנצח" • בפנים: הלוגו (מדיה)
משה אבוטבול עם קמפיין אהבהמשה אבוטבול עם קמפיין אהבהצביקה גרוניך12
מטה הבחירות של משה אבוטבול לראשות העיר בית שמש יוצא הבוקר בקמפיין אהבה, עם הסלוגן: "לא תכבו את האהבה". הסיבה: "משה לא יודע לעשות שום דבר רע לאנשים" (ברנז'ה)
אילן שילוח - בגלל ציוץ: חברת החשמל מפטרתבגלל ציוץ: חברת החשמל מפטרתיאיר טוקר3
בעקבות התבטאות של יו"ר קבוצת מקאן, אילן שילוח בטוויטר, חברת החשמל החליטה להפסיק את התקשרותה עם משרד הפרסום. שילוח טען כי הם "עושקי ישראל" (ברנז'ה)
איל ארד - בי"ש: מי שכר את שירותי איל ארד?בי"ש: מי שכר את שירותי איל ארד?צביקה גרוניך1
שמועות עקשניות שהגיעו לכיכר השבת, טוענות כי גורמים בעיר בית שמש מבקשים לשכור את שירותיו של היועץ איל ארד. ארד: "נעשתה אליי פניה, עדיין לא סגרנו", אלי כהן מכחיש (ברנז'ה)
מגניב: מכונת הקסמים של ברמןמגניב: מכונת הקסמים של ברמןכיכר השבת13
אנחנו לא יודעים אם בתחרות הפרסום הבאה הסרטון הזה יקבל את הפרס הראשון, אבל ממדור ברנז'ה הוא כבר קיבל את הציון 100% • צפו בגימיק החדש של ברמן (פרסום ושיווק)
אברהם בריסק - פרסום חרדי • המשרדים המוביליםפרסום חרדי • המשרדים המוביליםישראל כהן4
טבלת הנתונים של "יפעת" חושפת מי עשרת משרדי הפרסום המובילים במגזר הדתי והחרדי. בראש הרשימה: "בולטון פוטנציאל"; "קלמן V" נכנסים לראשונה לעשירייה (פרסום)
הרב מלכה והרב גרוסמן בטקס - בנק ירושלים חנך סניף חדש באלעדבנק ירושלים חנך סניף חדש באלעדכיכר השבת1
באירוע רב משתתפים נחנך השבוע סניף חדש של בנק ירושלים בעיר אלעד. רבני העיר קבעו מזוזות וראש העיר ישראל פרוש בירך ואמר: "אני בטוח שנעשה עבודה טובה יחד" (פרסום)
התקפלו? קמפיין נגד אפליית חרדיםהתקפלו? קמפיין נגד אפליית חרדיםיאיר טוקר2
לאחר הפרסום ב"כיכר השבת" על כך שקמפיין משרד המשפטים נגד אפליה לא הכיל בתוכו את המגזר החרדי, יצא המשרד בקמפיין ייעודי: "זה לא יהודי, לא מוסרי ולא חוקי" נאמר בו (פרסום)
פחית קוקה קולה, כבר לא בראש הסולם - מותגי 2013: 'אפל' מעל 'קוקה קולה'מותגי 2013: 'אפל' מעל 'קוקה קולה'יוני גבאי
דירוג המותגים הנחשקים ביותר בשנת 2013, כולל בתוכו הפתעות: לאחר שנים רבות, קוקה קולה כבר לא במקום הראשון, ולפניה נמצאות החברות הטכנולוגיות אפל וגוגל (פרסום ושיווק)
דיוויד גילה הממונה על ההגבלים העסקיים דיויד גילה - רשות ההגבלים העסקיים לא מאמינה ביישום השוק הסיטונאירשות ההגבלים העסקיים לא מאמינה ביישום השוק הסיטונאיאופיר דור
הרשות בודקת אם קיים כשל שוק במחירים שגובות בזק ו־HOT מספקיות האינטרנט על תשתיות, ואם נדרשת התערבות. תזמון הבדיקה מפתיע וקורא תיגר על החלטות משרד התקשורת, משום שרפורמת השוק הסיטונאי אמורה לשנות את מודל התמחור ממילא
כותב השורות - תרגילים של לקוחות מול אנשי שיווקתרגילים של לקוחות מול אנשי שיווקאבי בנטוב
המנכ"ל, לרוב יהיה זה שיטיח בפני איש השיווק "איני מעוניין בשירותך", ואף יינטוש באמצע הפגישה. לעומתו, הסמנכ"ל ינסה לסדר דיל עם איש השיווק. כדאי שתדעו: הכל משחק (פרסום)
הקמפיין של חברת 'אגד' - פרסומאי: 'אגד' ב"קמפיין אנטישמי"פרסומאי: 'אגד' ב"קמפיין אנטישמי"ישראל כהן134
חברת 'אגד' יצאה בקמפיין לציבור החרדי כי יש להקפיד לשלם על הנסיעות. הנוסעים זעמו ופרסומאי חרדי הגדיר זאת כ"קמפיין אנטישמי אנטי חרדי". ומה מגיבים בחברת אגד? (שיווק)
כמו קופסת סרדינים? - התגובה לאגד: "הנוסעים כסרדינים"התגובה לאגד: "הנוסעים כסרדינים"יוסף פאר46
קמפיין חברת 'אגד' שעורר זעם בקרב לא מעט חרדים, זוכה לתגובה מקורית: מודעות בעלות אופי דומה למקוריות, שאומרות כי חווית הנסיעה באגד דומה לשהייה בקופסת סרדינים (פרסום)
מזון תינוקות תחליפי חלב סופר פארם סימילאק מטרנה - מכרז תחליפי החלב: הכללית  העלתה את הרף ל-3.5 מיליון שקלמכרז תחליפי החלב: הכללית העלתה את הרף ל-3.5 מיליון שקלאורנה יפת
קופת חולים כללית שמפעילה שבעה בתי חולים בארץ, הפיקה לקחים מתוצאות מכרז תחליפי החלב של משרד הבריאות בבתי החולים הממשלתיים, והעלתה את סכום המינימום הנדרש להשתתפות במכרז שלה. שתי הספקיות שיזכו ידרשו להעביר לקופה לא פחות מ-7 מיליון שקל על הזכות לחלוקת תחליפי חלב במחלקות היולדות
שתיית 'לחיים' ב'בית מילר' - "בית מילר" הושק בבני-ברק"בית מילר" הושק בבני-ברקכיכר השבת12
רבנים, אישי ציבור ומכובדים השתתפו בסוף השבוע במרכז העיר בני-ברק כדי לחגוג את הפתיחה של 'בית מילר', מרכז המתנות והיודאיקה של חברת 'מילר' • גלריה (ברנז'ה)

פרסום ושיווק

פרסום ושיווק מביא לכם בערוץ מיוחד, כתבות בנושאי שיווק, פרסום ומדיה, תקשורת, רדיו וטלוויזיה, קידום מכירות, ואינטרקטיב, פרסומות ומפרסמים.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים