מוטי..  רולי דיקמן  אברהם פריד  ליפא
אילוסטרציה - מה הפריע לי בקמפיין החדש של "מטרנה"?מה הפריע לי בקמפיין החדש של "מטרנה"?חיים קליגר10
מטרנה מעלה קמפיין נוסף לציבור החרדי בחלק מאמצעי המדיה של המגזר. כמו בכל שבוע, גם הפעם סוקר עבורכם חיים קליגר את הקמפיין. מה הוא אהב ומה הפריע לו בקריאייטיב? (פרסום ושיווק)
השקופים של מפעל הפיס / הטור השבועיהשקופים של מפעל הפיס / הטור השבועיחיים קליגר10
מפעל הפיס מדווח על הכנסות של מיליארדים והוא אחד המפרסמים הגדולים בשוק הכללי. אבל מדוע הוא נזכר בחרדים רק בהגרלות הגדולות וגם אז מעניק תקציב זעום? הטור של חיים קליגר (פרסום)
תשעת הימים בפרסום: חגיגת תחליפי בשר לזכר חורבן הביתתשעת הימים בפרסום: חגיגת תחליפי בשר לזכר חורבן הביתחיים קליגר5
לקראת תשעת הימים, יוצאות חברות תחליפי הבשר בקמפיינים חגיגיים במגזר החרדי. הן כבר שכחו שמדובר בכלל בתקופת אבל על חורבן בית המקדש. וגם: על ניצול בהייטק (פרסום)
מגה בעיר סניף הרצל הרואה סופרמרקט - המספרים נחשפים: 93% מהספקים הגדולים הצביעו בעד ההסדר שהציעה מגההמספרים נחשפים: 93% מהספקים הגדולים הצביעו בעד ההסדר שהציעה מגהנורית קדוש
הדיון בהסדרת החובות של רשת מגה: 88 ספקים תמכו מתוך 95. כל 154 הספקים הקטנים הצביעו בעד ההסדר. התוצאות יוגשו מחר לשופט המחוזי בלוד אילן שילה שיקיים דיון בהסדר (חדשות, כלכלה)
קמפיין צרפתי מבריק נגד אנטישמיותקמפיין צרפתי מבריק נגד אנטישמיותיאיר טוקר13
בקמפיין מבריק במיוחד, מציעה רשת הטלוויזיה FTV את דגני הבוקר שיוסיפו לכם כוח למלחמה בבורות ושמפו ומטהר אוויר שינקו גזענות ואנשטימיות. צפו בקמפיין הצרפתי המבריק נגד אנטישמיות (פרסום)
קוקה קולה - כך חולקה עוגת הפרסום של "קוקה קולה"כך חולקה עוגת הפרסום של "קוקה קולה"חיים קליגר3
מדור שבועי חדש ב"כיכר השבת": בכל שבוע ינתח יועץ השיווק חיים קליגר קמפיין בולט אחד. מה היתרונות, מה החסרונות, כיצד חולקה עוגת הפרסום במדיות השונות ועוד. והשבוע: קוקה קולה (פרסום)
שופרסל תרכוש סניף 'ברכת הארץ'שופרסל תרכוש סניף 'ברכת הארץ'דותן לוי
ביהמ"ש המחוזי בתל אביב התיר לשופרסל ששכרה את המקום מחברת ברכת הארץ, של מנחם כרמל, לרכוש את הסניף, זאת לאחר שהאחרונה סירבה למכור להם אותו (כלכלה)
יעלון נגד קמפיין זקן: מישהו השתגעיעלון נגד קמפיין זקן: מישהו השתגעכיכר השבת6
שר הביטחון משה בוגי יעלון, התפנה מעט מעיסוקיו ויוצא בחריפות נגד הקמפיין לרשת הרהיטים בו תככב שולה זקן. בטוויטר שלו צייץ: "אין גבול לציניות" ומה עקצו הגולשים? (ברנז'ה)
ל'כיכר השבת' דרושים אנשי שיווקל'כיכר השבת' דרושים אנשי שיווקכיכר השבת1
קבוצת "כיכר השבת" המובילה את עולם התוכן למגזר החרדי ממשיכה להתרחב ואתם מוזמנים להצטרף להצלחה. טובים במכירות? מקומכם איתנו *המשרה מיועדת לגברים ונשים (דרושים)
קניות ב סופרמרקט רשת שיווק רשתות שיווק יוקר מחיה - שקיפות מחירים או תיאום בין ספקים: פרק נוסף בחוק המזון נכנס לתוקפושקיפות מחירים או תיאום בין ספקים: פרק נוסף בחוק המזון נכנס לתוקפונורית קדוש
רשתות המזון מחויבות לדווח מהיום על מחירי מוצריהן בכל אחד מהסניפים. היזמים נערכים לאפליקציות השוואת מחירים, אך עדיין לא ברור אם הצרכן ירוויח מזה
שלטים בטיימס סקוור - שלטי הענק ב"טיימס סקוור" יוסרו?שלטי הענק ב"טיימס סקוור" יוסרו?שירות כלכליסט
חוק פדרלי בן 70 שנה מגביל את הגודל של השלטים שמותר להציב לאורך כבישים; עתה מותנת העברת 90 מיליון דולר לעירייה לצורך בניית תשתיות בהסרת השלטים (פרסום ומדיה)
דואר ישראל סניף דואר - דואר ישראל חתם על הסכם שיתוף פעולה עם שופרסלדואר ישראל חתם על הסכם שיתוף פעולה עם שופרסלאופיר דור2
במסגרתו לקוחות ימסרו ויקבלו חבילות בסניפי הרשת. הפיילוט מתחיל בסניפי שופרסל בנס ציונה, תלפיות בירושלים וקניון רננים ברעננה, שופרסל דיל בדימונה והר יונה בנצרת עילית
רמי לוי - רמי לוי במו"מ ראשוני לרכישת מגהרמי לוי במו"מ ראשוני לרכישת מגהנווית זומר, ידיעות אחרונות3
אביגדור קפלן, מנכ"ל קבוצת אלון, מנהל שיחות מול רמי לוי, הבוחן את רכישת הרשת המצויה בקשיים; אם המגעים יצליחו תהפוך רשת רמי לוי לשנייה בגודלה בישראל (חדשות, כלכלה)
חלב תנובה - 'תנובה מנסה למנוע הורדת מחירים''תנובה מנסה למנוע הורדת מחירים'כיכר השבת6
למרות שהיא חולשת על שוק הגבינות הצהובות בישראל, עם נתח שוק של כ-80 אחוזים, חברת "תנובה" מנסה למנוע מחברת "נטו" לשווק גבינה צהובה עם אריזה דומה לשלה (כלכלה)
ישראל כץ כנס תעשיינים - מפעל פלטכניקה נסגר: 100 עובדים פוטרומפעל פלטכניקה נסגר: 100 עובדים פוטרונווית זומר1
בעקבות החלטת שר התחבורה ישראל כץ להתיר יבוא אוטובוסים מסין, החליטו בקיבוץ ניצנים לסגור את יצרנית הכיסאות לאוטובוסים
אמנים רחמנים, אנא תרמו ג'ינגל  ל-ג'אמנים רחמנים, אנא תרמו ג'ינגל ל-ג'ישראל כהן13
מיום ליום נדמה כי הקופה שהוקצבה לפרסומאי יהדות התורה דלה במיוחד. ל'כיכר השבת' נודע כי מוזיקאים התבקשו לתרום או למכור במחיר מוזל יצירות שלהם לקמפיין הבחירות (ברנז'ה)
אברהם בריסק חיתן בן; צפו בגלריהאברהם בריסק חיתן בן; צפו בגלריהישראל כהן3
אדמו"רים, רבנים, אישי ציבור ובכירי תעשיית הפרסום החרדית השתתפו בחתונת בנו של ר' אברהם איסר בריסק מ"בולטון בוטנציאל". צפו בתיעוד מיוחד של הצלם אברמי ברגר (חדשות)
מוצרי חלב - המלצה לנתניהו: העלה את מוצרי החלב המפוקחים ב-1.3%המלצה לנתניהו: העלה את מוצרי החלב המפוקחים ב-1.3%עמרי מילמן
הוועדה משותפת למשרד החקלאות ומשרד האוצר המליצה לשר האוצר בפועל נתניהו ושר החקלאות שמיר על ההעלאה של מחיר חלב רגיל, חמאה, גבינה צהובה ולבנה ועוד
ליפמן ופירון - הדתיים של יש עתיד: ליפמן צונזרהדתיים של יש עתיד: ליפמן צונזרצביקה גרוניך30
ביש עתיד הקימו מטה מיוחד בניסיון לגייס קולות מהציונות הדתית, השבוע הם פרסמו קמפיין עם הבטחות שונות ותמונות של הח"כים הדתיים פירון, שטרן ולביא, אך ליפמן לא הוצג (פוליטי)
הפגנה ערוץ 10 - "הכרעת נתניהו נוגעת לקיומה של עיתונות חופשית שלא מפחדת מפוליטיקאים""הכרעת נתניהו נוגעת לקיומה של עיתונות חופשית שלא מפחדת מפוליטיקאים"אופיר דור
על רקע סכנת סגירת ערוץ 10 מחר בחצות, עובדיו מפגינים בשעה זו מול קריית הממשלה בתל אביב וקוראים לו למנוע את סגירתו
בית החולים הדסה עין כרם בירושלים - ביה"ח הדסה הוציא מיליונים על יח"צביה"ח הדסה הוציא מיליונים על יח"צצביקה גרוניך
למרות המצב הפיננסי הקשה אליו נקלע בית החולים הדסה עין כרם, הנהלת בית החולים הוציאה לא פחות משני מיליון שקלים על שירותי דוברות וייעוץ אסטרטגי חיצוניים (ברנז'ה)
אלעד סוויסה - היבואן שניצח את טומי הילפיגרהיבואן שניצח את טומי הילפיגראורנה יפת7
בית המשפט העליון קיבל באופן חלקי ערעור שהגיש אלעד סוויסה, יבואן בגדים מבני ברק, המוכר בגדים של טומי היפליגר והפחית את הפיצוי שנפסק לו ל-100 אלף שקלים (ברנז'ה)
מוסף תנובה פרות פרה - שביל החלב של האוצר: הפעם הציבור לא ייהנה מההוזלה בחלב הגולמישביל החלב של האוצר: הפעם הציבור לא ייהנה מההוזלה בחלב הגולמינורית קדוש
אף שמחיר המטרה של החלב יירד בתחילת אוקטובר ב־10 אגורות לליטר, מחירו לצרכן בסופר לא יופחת. הסיבה: קיזוז שמבצע האוצר עם הרבעון הקודם, שבו לא התייקר מחיר החלב לצרכן, אף על פי שמחיר המטרה עלה
טרה מכריזה: מהפכת מעדני החלבטרה מכריזה: מהפכת מעדני החלבכיכר השבת1
לאחר השקת מחלבה מהמתקדמות בעולם וביסוס מעמדה כשחקן משמעותי וחדשני טרה מכריזה על מהפכה בשוק מעדני החלב עם סדרת מעדנים חדשה תחת השם "מוו" (פרסום)
מתוך סרטון ההסברה של פיקוד העורף למגזר החרדי - "סרטון פיקוד העורף מזלזל בחרדים""סרטון פיקוד העורף מזלזל בחרדים"אהרן רבינוביץ74
סרטוני ההסברה של פיקוד העורף לציבור החרדי עוררו זעם רב בקרב אנשי פרסום: "סרטונים ברמה כזו לעולם לא היו מתפרסמים במגזר הכללי". מה דעתכם? (ברנז'ה, פרסום)
קניות סופר עגלה עגלות נטושות אשראי - צוק איתן הוביל להתאוששות קלה במכירות ענף המזון ביוליצוק איתן הוביל להתאוששות קלה במכירות ענף המזון ביולינורית קדוש
בזמן שהפעילות הקמעונ אית ירדה בענף המזון הסובל מתחילת השנה מירידה במכירות

פרסום ושיווק

פרסום ושיווק מביא לכם בערוץ מיוחד, כתבות בנושאי שיווק, פרסום ומדיה, תקשורת, רדיו וטלוויזיה, קידום מכירות, ואינטרקטיב, פרסומות ומפרסמים.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים