אריאל קוניק בעל הרשת - "קו עיתונות" יפיצו עיתון חינם נוסף
אריאל קוניק בעל הרשת (צילום: ארכיון כיכר השבת)
אאא

בעוד בשוק העיתונות החילונית עסוקים בחוק "ישראל היום" שהציעו מספר חברי כנסת, שנועד למנוע את חלוקת העיתון בחינם, נדמה כי העיתונות החרדית עסוקה בהגדלת התפוצה בחינם.

בכוונת רשת המקומונים "קו עיתונות" המופצים חינם בריכוזים החרדים והדתיים ברחבי הארץ מידי שבוע בימים רביעי או חמישי, להתרחב בקרוב.

לפי התוכנית שעד עתה טרם נחשפה רשמית, בעלי העיתון ישקיעו בעיתון חדש שיחולק חינם בימי שישי בכל הריכוזים החרדים.

לפי גורמים בעיתון החלטה על שם העיתון נפלה עוד כשההצעה לפתוח את העיתון החלה לעלות במשרדי העיתון בבני ברק: "השם לא יהיה 'קו עיתונות' ולא שם כמו אחד מהעיתונים הקיימים ברשת".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מסתמן כי העיתון ייצא לאור כבר אחרי חג הפסח, ובו יתפרסמו כתבות חדשותיות ומגזיניות. "המדורים בעיתונים הקיימים יישארו כפי שהם, אין בכוונתנו לשנות", הסביר גורם בעיתון.

ההחלטה לחלק את העיתון בסופי שבוע ללא כל תשלום מעוררת תמיהה, האם הכוונה היא לחדד את המלחמה מול השבועונים הנמכרים בתשלום. גורם ברשת "קו עיתונות" שולל זאת על הסף: "אנחנו לא מגיעים לנהל מלחמה עם אחד מהעיתונים".

מ"קו עיתונות" נמסר ל"כיכר השבת" כי "העיתון החדש יחולק בכל יום שישי בכל הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ בתפוצה של 100,000 עותקים.

"אנו שמחים להיות העיתון הראשון שיחולק חינם בימי שישי וזאת בנוסף לעיתון הרגיל המופץ באמצע השבוע. לעיתון החדש יצורפו כותבים ובעלי טורים בנוסף לצוות הקיים כיום ברשת קו עיתונות".