הרב שטיינמן  חיים ישראל  חנן בן ארי  הצעת צחוק
עבודות בכביש 1, ארכיון - הלילה: עבודות תשתית בכביש ירושלים ת"אהלילה: עבודות תשתית בכביש ירושלים ת"א
כ"ו בכסלו תשעח | 14.12.17
הסדרי תנועה זמניים עקב עבודות תשתית בכביש 1 למערב ממחלף שער הגיא למחלף לטרון בתאריך 14.12.2017 (יום חמישי) בין השעות 23:00 בלילה עד 06:00 למחרת (משטרה)
כל הסדרי התחבורה הציבורית להלווית מרןכל הסדרי התחבורה הציבורית להלווית מרןכיכר השבת
פורסמו זמני האוטובוסים והקווים השונים מכל רחבי הארץ להלווייתו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בשעה 12 ברחוב חזון איש בבני ברק. לא תותר כניסת רכבים פרטיים לאזור (תחבורה)
נהגת חדשה ביצעה שורת עבירות ונעצרהנהגת חדשה ביצעה שורת עבירות ונעצרהדניאל הרץ2
היא רק נהגת חדשה, אבל כבר הספיקה להיתפס פעמיים על נהיגה בשכרות, לנסוע ברכב ללא טסט ורישיון ולהיתפס כשהיא משוחחת בסלולר. הנהגת נעצרה ותובא לביהמ"ש (משטרה)
הרכבת הקלה של גוש דן - כך היא תפעל - בני ברקים, היכונו: כך תפעל הרכבת הקלה. צפובני ברקים, היכונו: כך תפעל הרכבת הקלה. צפואלי רוטמן11
בנת"ע כבר מתקרבים לשלב עבודות הפיתוח הסופיות על "הקו האדום" של הרכבת הקלה בגוש דן, והיום פורסמה הדמייה יפהפייה שממחישה את אופן פעילות הרכבת • צפו (אקטואליה)
פקק התחבורה הארוך - מתגייסים ל"כביש רמות" - רוזנשטיין ודייטשמתגייסים ל"כביש רמות" - רוזנשטיין ודייטשאלי רוטמן10
שני חברי המועצה יזמו פתרון למצוקה האדירה בכביש רמות, הגורמת מדי יום לעשרות אלפי אנשים להשחית את זמנם בהמתנה מורטת עצבים לפתיחת הפקקים העצומים (חדשות)
המרדף אחר הגנב - חולייה ניסתה לגנוב ג'יפון בירושלים ונלכדה
משטרה ומשפטחולייה ניסתה לגנוב ג'יפון בירושלים ונלכדה

בפעילות משטרת ישראל באזור מעלה אדומים נתפס רכב גנוב ונעצרו ארבעה חשודים במעשה. הרכב הושב לבעליו עוד בטרם הוא הספיק לדווח על גניבתו למשטרת ישראל (משטרה)

נהג או טייס: נעצר במהירות של 193 קמ"ש
משטרה ומשפטנהג או טייס: נעצר במהירות של 193 קמ"ש

נתפס על ידי השוטרים נהג ש"טס" בכביש במהירות 193 קמ"ש, בהיותו שיכור כשהוא טוען "לא שמתי לב". הנהג נעצר ורישיונו נשלל והוא מובא לבית המשפט (רכב, משטרה)

המכונית המיתולוגית של סטיב ג'ובס במכירה פומבית
חדשות תחבורההמכונית המיתולוגית של סטיב ג'ובס במכירה פומבית

חסכתם כסף כדי לקנות את האייפון-X? אולי תחסכו עוד (הרבה) ותקנו את המכונית של מייסד חברת אפל, סטיב ג'ובס, שעומדת למכירה פומבית בארצות הברית (חדשות רכב)

הנמר שכבש את לנורבורגרינג: תצוגת השיא של יגואר
חדשות תחבורההנמר שכבש את לנורבורגרינג: תצוגת השיא של יגואר

המסלול הוא אותו מסלול, מה שמשתנה בו בעיקר הוא מזג האוויר וסוגי המכוניות העולות למסלול הקשה הזה, שהפך לתחרות סמויה בין יצרניות הרכב ונכבש לאחרונה על ידי החברה הבריטית המפורסמת (חדשות)

ח"כ מיכאל מלכיאלי - מלכיאלי: לעצור תקציבים למשרד התחבורה
תחבורה ציבוריתמלכיאלי: לעצור תקציבים למשרד התחבורה

ח"כ מיכאל מלכיאלי תקף בדיון בוועדה לפניות הציבור בכנסת את התחבורה הציבורית בשכונות החרדיות נווה יעקב ובית וגן בירושלים וביקש לעצור תקציבים למשרד התחבורה (תחבורה)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים