גרודנא  בית שמש  מלכי  זילברשלג
עמדת ה"שליטה" בזיופים - מצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריהמצלמה נסתרת ומיקרופון: כך זויפו מבחני התאוריה
א' באייר תשעז | 27.04.17
מערכת משוכללת תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים, לזיוף תוצאות מבחני התיאוריה בבאר שבע, נחשפה ע״י חוקרי משטרת ישראל. 4 חשודים נעצרו, כתב אישום יוגש (משטרה)
המכונית מעופפת - זה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפוזה קורה: המכונית המעופפת תצא השנה לשוק. צפואלי רוטמן4
במכונית המשוכללת תוכלו לנהוג גם ללא עשיית רישיון. כמה דיווחים במגזינים כלכליים טוענים, כי אחד המשקיעים המרכזיים בסטארט אפ הזה הוא לארי פייג', ממייסדי גוגל (רכב)
נתפס משוחח בנייד ומחזיק נייד ביד השנייהנתפס משוחח בנייד ומחזיק נייד ביד השנייהדניאל הרץ
נהג תושב הצפון נתפס משוחח בנייד בזמן נהיגה וידו השנייה אוחזת במכשיר נייד נוסף, אז מי אוחז בהגה? מתברר שאף אחד שמחזיק ברישיון נהיגה. הוא נעצר ונכלא (משטרה, רכב)
ציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקציר חדש נפתח ביציאה מהעיר בני ברקדניאל הרץ21
לאחר שנים של עיכובים בתכנית, נפתח סוף סוף ציר חדש ביציאה מבני ברק - בצומת קוקה קולה מכיוון רחוב אברהם בן-דוד, שאמור להקל על העומס הרב ברחוב כהנמן (תחבורה)
'בדיקת ינשוף' לנהג שנחשד בנהיגה תחת שכרות. אילוסטרציה - יותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםיותר חילונים: חצי מהישראלים נהגו שתוייםאלי רוטמן
מסוכן מאוד לנסוע בכבישי ישראל בשעות הלילה המאוחרות - זו המסקנה העולה מאליה מתוצאות הסקר החדש שערכה עמותת אור ירוק. וגם: מי ומי בנהגים השיכורים (תחבורה)
רכב פולקסווגן ID CROSS - היצרניות מנסות לכבוש את סין עם מכוניות חשמליות
חדשות תחבורההיצרניות מנסות לכבוש את סין עם מכוניות חשמליות

כדי לכבוש את השוק הסיני, על היצרניות להתחשב בהעדפותיהם של המתעשרים החדשים ובצרכים הסביבתיים של המדינה, הסובלת מזיהום אוויר כבד (חדשות תחבורה, רכב)

רכב של אובר - צרות ב'אובר': נהגים תובעים, בכיר פרש
חדשות תחבורהצרות ב'אובר': נהגים תובעים, בכיר פרש

אחרי נשיא החברה ושורת בכירים ארוכה, נוטש את אובר גם שאריף מרקבי, שהוביל את פרויקט הרכב האוטונומי שלה. בתוך כך, קבע בית דין בברזיל כי על החברה לפצות עובד ולספק לנהגים תנאים סוציאליים - למרות שאין היא מגדירה אותם כעובדיה

רכב טסלה דגם סדאן - תביעה ייצוגית נגד טסלה: 'נהיגה לא בטוחה'
בטיחות תביעה ייצוגית נגד טסלה: 'נהיגה לא בטוחה'

תביעה שהוגשה על ידי לקוחות החברה טוענת כי הרכבים האוטונומיים של החברה אינם בטוחים מספיק ומסכנים את הלקוחות שמשתמשים בתכונת הנהיגה האוטונומית (רכב)

משאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפו
בטיחות משאית מתהפכת ונעלמת מהכביש • צפו

האירוע המפתיע נקלט במצלמת הרכב שנסע מאחורי המשאית הסינית שהייתה עמוסה ככל הנראה במשקל יתר רב ובצורה לא מאוזנת מה שהביא לתוצאה ההזויה (בטיחות, רכב)

מוניות בנתב"ג. אילוסטרציה - מכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזל
תחבורה ציבוריתמכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזל

המונופול שהיה עד כה לחברה אחת, להסעת יוצאים מנמל התעופה בן גוריון לרחבי ישראל, בדרך להישבר - ואיתו המחיר הגבוה מיכולתם הכלכלית של רבים מהנוסעים

תמונה מוכרת מדי. אילוססטרציה - 'אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם'
תחבורה ציבורית'אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם'

איום חד משמעי מזה לא ידעה אגד זמן רב אם בכלל: חריגות השירות הקיצוניות בקווי 3 ו-1 לכותל ובחזרה, כך גם בקו 36, מציבות את החברה בפני אולטימטום נוקשה וברור (תחבורה)

דו"ח: בתי המשפט מקלים על עברייני תנועה
משטרה ומשפטדו"ח: בתי המשפט מקלים על עברייני תנועה

דו"ח מיוחד של אגף המחקר של המשטרה חושף כי בתי המשפט מקלים מאד גם מול עברייני התנועה הקשים. רוב רובם של המקרים מסתיימים ללא מאסר בפועל (רכב, משטרה)

צומת בית דגן - צומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושני
משטרה ומשפטצומת בית דגן ייסגר בלילות ראשון ושני

המשטרה הודיעה כי החל מהשעה 10 בלילה בליל ראשון ושני ועד לשעה חמש לפנות בוקר ייחסמו שני נתיבי תנועה בכביש 44 בשל עבודות בכביש. עומסי תנועה צפויים במקום (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8