יניב בן..  גד אלבז  הרב מוצפי  גרוס
אילוסטורציה - דו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראלדו"ח: אלו הרחובות הכי מסוכנים בישראל
כ"ז בשבט תשעז | 23.02.17
דו"ח "רחובות אדומים" של משטרת ישראל לשנת 2017 חושף את רשימת הרחובות הכי מסוכנים בישראל מבחינת מספר תאונות הדרכים וחומרתן כדי להתאים את האכיפה (בטיחות)
חניון אגד בעת השביתה בבירה - הקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתהקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתאלי רוטמן
על רק הודעת ההסתדרות שלשום על כוונתה להשבית את פעילות 'אגד' בעוד חודש, מתברר כי יש בסיס מקומם לתחושת החברה הגדולה והוותיקה כי בסוף תמיד יוותרו לה (תחבורה)
למרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהלמרות המצלמות - מספר ההרוגים בעלייהדניאל הרץ
מצלמות המהירות שהותקנו בשנים האחרונות מכניסות כסף רב אך לא מצליחות להוריד את מספר ההרוגים בדרכים כשבמקביל בית המשפט יכריע אם הן בכלל אמינות (רכב)
הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספות - הרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותהרכבת הקלה: הרחבת פעילות בשכונות נוספותkikar.co.il בשיתוף סיטיפס2
חברת 'סיטיפס' זכיינית הרכבת הקלה, ביקשה לקבל את משוב הציבור בנוגע לפעילותה של הרכבת. עולה כי מרבית משתמשי הרכבת הקלה רוצים לראות את הפעילות מתרחבת לשכונות ולאזורים נוספים (תחבורה, שיווקי)
אוטובוסי אגד - יו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדיו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדאלי רוטמן
"לא נעמוד מנגד בשעה שאלפי נהגים לא מצליחים לסגור את החודש בכבוד, והמדינה מצדה ממשיכה לדרדר את ענף ההיסעים לשפל חסר תקדים", טוען יו"ר ההסתדרות (תחבורה)
אילוסטרציה - מחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%
חדשות תחבורהמחיר הנסיעה במונית יועלה השבוע ב-4%

הרקע להעלאה שתיחתם בהמשך השבוע הוא טענות נהגי המוניות על התייקרות מתמשכת בעלויות הפעלת המוניות. רק לפני חצי שנה הוחלט להוזיל את העלויות (חדשות, תחבורה)

בוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכם
חדשות תחבורהבוהים בסמארטפון? ההולנדים יצרו רמזורים עבורכם

בעיירה בודגרבן ההולנדית הציבו פסי LED ייחודיים על המדרכות בתקווה שהם ימשכו את תשומת הלב של הולכי הרגל ששקועים בסמארטפון שלהם תוך כדי הליכה (חדשות תחבורה)

הונדה ג'אז, אחד הדגמים שיוזמן לריקול - 35 אלף רכבי הונדה יוזמנו לריקול במוסכים
בטיחות 35 אלף רכבי הונדה יוזמנו לריקול במוסכים

חברת הונדה תבצע ריקול ענק לכ-35 אלף רכבים שיש צורך להחליף את כריות האוויר המסוכנות שלהם. החברה תבצע את ההחלפה על חשבונה אך הנהגים חייבים לבצעה (בטיחות)

כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?
בטיחות כמה אתם מסכנים את חייכם תוך כדי נהיגה?

מחקר חדש חושף את המספרים הסטטיסטיים של הסיכון לתאונה כאשר עושים דברים נוספים מלבד נהיגה והמספרים מלחיצים. כמה מסוכן לאכול, לדבר או לשלוח הודעה? (רכב)

ח"כ אורי מקלב. ארכיון - "לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות"
תחבורה ציבורית"לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות"

חבר הכנסת אורי מקלב (דגל התורה) פנה לשר האוצר משה כחלון בדרישה שלא לאשר את ייקור מחיר הנסיעה במוניות בשיעור של ארבעה אחוזים בשל הפגיעה בנוסעים (תחבורה)

אל על - "לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על"
תחבורה ציבורית"לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על"

החשש מהשבתה כוללת של מטוסי אל על, בשל השיבושים הבלתי פוסקים וכוונת 8 מפקחים לפרוש מעבודתם, הוסר זמנית על ידי השופטת שלא הסתירה את כעסה: "גנון" (בארץ)

מצלמת מהירות. אילוסטרציה - "מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות"
משטרה ומשפט"מצלמות המהירות בדרכים - אינן אמינות"

האם עשרות אלפי נהגים שילמו קנסות - לשווא? נציג המשטרה הודה כי מערכת מצלמות המהירות מעולם לא נבדקה כיאות. הוגשה תביעה ייצוגית בסך 70 מיליון ש"ח (רכב)

הרכב שהושבת - הסיעה את ילדיה למרות שלא הוציאה רישיון
משטרה ומשפטהסיעה את ילדיה למרות שלא הוציאה רישיון

תושבת הישוב בני עי"ש נעצרה ע"י המשטרה בעת שהסיעה את ילדיה לגן ולבית הספר, וזאת על אף שלא הוציאה רישיון נהיגה מעולם. "מה נזכרתם אחרי 25 שנה", טענה (חדשות)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8