קינדרלעך  עמירן דביר  מרדכי שפירא  הרב מאיר..
רכב משפחתי. דאצ'יה. - צפוף? סוף סוף רכב משפחתי שגם ילדים אוהביםכבר לא צפוף: סוף סוף רכב משפחתי שגם ילדים אוהבים
כ"ח באב תשעז | 20.08.17
אין משפחה מרובת ילדים שלא מכירה את מערך הלבטים שצץ בכל תחילתה של תקופת החגים: איך מגיעים בנוחות? איך מתניידים ביעילות בלי לפרוץ את מסגרת התקציב על נסיעות מיותרות? המשפחתיות המסורתיות קנו את שמן כפתרון חלקי בלבד וכל רצון למצוא רכב גדול יותר מצריך התמודדות עם מעמסה כלכלית מורכבת (רכב, שיווקי)
צעיר נתפס "טס" במהירות של 192 קמ"שצעיר נתפס "טס" במהירות של 192 קמ"שדניאל הרץ2
תושב אשדוד בן 24 נתפס כשהוא נוהג ברכבו במהירות של 192 קמ"ש. כאשר עצרו אותו השוטרים המופתעים הוא טען להגנתו כי נסע במהירות 120 קמ"ש בלבד (רכב, משטרה)
ח"כ אורי מקלב והרכבת הקלה - 'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחות'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחותישי כהן26
בארבעת השנים האחרונות העניקה חברת סיטי פס 68,635 דוחות לנוסעים בסך של 6,932,599 שקל, מתוכם רק מאה שלושים ושבעה דוחות בוטלו . מקלב: "זו שערורייה" (תחבורה)
בית המשפט: אופניים חשמליים הם כמו אופנועבית המשפט: אופניים חשמליים הם כמו אופנועדניאל הרץ14
בפסק תקדימי של בית המשפט בכפר סבא קבע השופט כי דינם של אופניים כרכב ממונע והרוכב עליהם אינו זכאי לביטוח כהולך רגל. כרגע אין עדיין ביטוח לאופניים (רכב, משפט)
אילוסטרציה, ארכיון - מבצע משטרתי נגד רכבים משודרגים ומשופריםמבצע משטרתי נגד רכבים משודרגים ומשופריםדניאל הרץ
משטרת ישראל הודיעה כי פתחה במבצע אכיפה נרחב נגד כלי רכב המשודרגים שלא כחוק וגורמים לסיכון של הנהגים והרכבים שלצדם, זאת לצד מפגעים נוספים (משטרה, רכב)
זירת האירוע - ירי באוויר ועשרה פצועים במרדף משטרתי
משטרה ומשפטירי באוויר ועשרה פצועים במרדף משטרתי

מרדף משטרתי אחר חוליית גנבי רכבים הפך לאירוע רב נפגעים כשהגנבים שנהגו בפראות התנגשו במונית שירות ואילצו את אחד השוטרים לירות באוויר. שניים נעצרו (משטרה)

כמעט אסון: משאית בניגוד לכיוון התנועה
משטרה ומשפטכמעט אסון: משאית בניגוד לכיוון התנועה

"לא האמנתי למראה עיני, משאית פול טריילר נוסעת מולי בניגוד לכיוון הנסיעה", סיפר השוטר המופתע שעצר משאית במהלך נסיעה בנתיב הנגדי, דבר שיכל להסתיים באסון (רכב)

הרכב שייחשף - משפחתית בסטייל: הסטיישן של אסטון מרטין
חדשות תחבורהמשפחתית בסטייל: הסטיישן של אסטון מרטין

יצרנית רכבי היוקרה אסטין מרטין תציג השבוע את רכב הסטיישן שלה, הראשון שמיוצר רשמית על ידי החברה. מחיר הרכב יעמוד על יותר מ-3 מיליון שקלים לפני מיסים (רכב)

רכב התצוגה - "אם היינו קיימים אז, כך היינו נראים בשנות ה-40"
חדשות תחבורה"אם היינו קיימים אז, כך היינו נראים בשנות ה-40"

יצרנית הרכב היפנית התקנאה ביצרניות הוותיקות המציגות את הרכבים הראשונים שיצרו, ויצרה דגם של רכב שהיה אמור, לדבריה, להיראות כך, אילו החברה הייתה קיימת בשנות ה-40 (רכב)

סכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפות
בטיחות סכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפות

מחקר חדש שהתפרסם בימים אלו על כמות וסוגי הפציעות לאחר תאונות באופניים חשמליים עם מידע מבתי החולים בישראל חושף את הפציעות המסוכנות שנגרמות מהכלי (רכב)

רוכבי אופנוע? בטיחות בנסיעה. אילוסטרציה - רוכבים על אופנוע? ככה תגבירו את הבטיחות בנסיעה
בטיחות רוכבים על אופנוע? ככה תגבירו את הבטיחות בנסיעה

תאונת דרכים בעת רכיבה על אופנוע בתל אביב, הביאה להקמת שלוחה ישראלית של חברת HELITE הצרפתית, היצרנית האירופית הגדולה והמובילה במוצרי כריות אוויר לבישות עבור רוכבים. מייסדי החברה: גו'אן גולדברג, יונתן סימון סלם וסמואל סלם מביאים לכם את המוצרים שישפרו את הבטיחות עבור רוכבי האופנוע (רכב, שיווקי)

רב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעה
תחבורה ציבוריתרב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעה

הסאבווי של בייג'ין עובר לתשלום סלולרי לאחר פיילוט מוצלח שנערך. הנוסעים יוכלו למלא נסיעות באמצעות אפליקציה ייעודית שתחליף את כרטיסי הפלסטיק העכשוויים (תחבורה)

תחנת האומה בירושלים - הרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עוד
תחבורה ציבוריתהרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עוד

מתברר כי קו הרכבת המהיר בין ירושלים לתל אביב יחל לפעול רק בעוד כשנה, איחור של ארבעה חודשים מהתאריך המתוכנן מראש זאת בנוסף לכמות הרכבות המקוצצת בחצי (תחבורה)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8