ישי ריבו  קורין גדעון  מלך..  גפני
רכבת ישראל (אילוסרציה) - הפעלת הקו המהיר לת"א תידחה בחצי שנההפעלת הקו המהיר לתל אביב תידחה בחצי שנה
ו' באדר תשעח | 21.02.18
חלמתם כבר על הנסיעה המהיר מירושלים לתל אביב ללא פקקים - לפני פסח? זה כבר לא יקרה, חרף התחייבותו הברורה של שר התחבורה כץ. הסיבה? כרגיל - רגולציה (תחבורה)
חשד לתאונת 'פגע וברח' בשמעון הצדיקחשד לתאונת 'פגע וברח' בשמעון הצדיקדניאל הרץ4
רכב פגע בשלוש הולכות רגל בצומת הרחובות ארץ חפץ ושמעון הצדיק ופצע אותן קל. הנהג נמלט מהמקום והמשטרה כעת עורכת סריקות וחקירה כדי לאתר את הנהג ורכבו (רכב)
הרלב"ד. אילוסטרציה - שליש מההרוגים בתאונות הדרכים הם הולכי רגלשליש מההרוגים בתאונות הדרכים הם הולכי רגלkikar.co.il בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
רכב אוטונומי (אילוסטרציה) - אשדוד מציגה: עיר ראשונה ללא נהגאשדוד מציגה: עיר ראשונה ללא נהגכיכר השבת
סדרת שיתופי פעולה של עיריית אשדוד עתידה להפוך אותה לעיר המתקדמת ביותר בישראל, לפחות מבחינה תחבורתית. וגם, הקשר בין מבצעי גט טקסי לעתיד האוטונומי בעיר (רכב)
בעקבות מזג האוויר: נהג חולץ עם קייק גומיבעקבות מזג האוויר: נהג חולץ עם קייק גומיכיכר השבת2
מזג האוויר הסוער והגשמים העזים שירדו במהלך סוף השבוע גרמו לשיבושים במקומות רבים, בחלקם זה הפך אפילו למסוכן. נהג שרכבו טבע חולץ והמשטרה חסמה נתיב בכביש 6 (רכב)
נהג המשאית שהרגה 2 חיילים שוחרר לביתו
משטרה ומשפטנהג המשאית שהרגה 2 חיילים שוחרר לביתו

נהג המשאית שגרם למותם של שני חיילי צה"ל ביום שלישי, שוחרר על ידי בית המשפט למעצר בית בן חמשה ימים לאחר שהמשטרה לא הצליחה להוכיח שיש חשד להריגה (משטרה)

נהג ללא רישיון, פגע ברכבים ותקף • צפו
משטרה ומשפטנהג ללא רישיון, פגע ברכבים ותקף • צפו

אישום: תושב ראשל"צ נהג ברכב ללא רישיון נהיגה, פגע ברכבים חונים ואף תקף לאחר מכן עוברים ושבים – צפו בתיעוד האירוע שהביא למעצרו של החשוד (רכב, משטרה)

תיעוד התאונה - ניסו לחתוך לנתיב אחר - וזה מה שקרה • צפו
חדשות תחבורהניסו לחתוך לנתיב אחר - וזה מה שקרה • צפו

רכב שניסה לעבור נתיב תנועה שלא כחוק התהפך, ולולא עמוד הרמזור שבלם את מכת ההתהפכות, היה נהג מתועד זה מתווסף ל-16 הרוגי השבועיים האחרונים בדרכים • צפו (בארץ)

אילוסטרציה - בקרוב: אלפי חניות חדשות ברחבי הארץ
חדשות תחבורהבקרוב: אלפי חניות חדשות ברחבי הארץ

תושב ראש העין שקיבל דו"ח חניה לאחר שהחנה את רכבו בסמוך לברז כיבוי יצא למאבק בתקנה, וככל הנראה כבר מקרוב יוכלו כולם לחנות את רכבם אל מול ברזי הכיבוי (תחבורה, רכב)

נקלעתם לתאונה? הרכב יזעיק את כוחות ההצלה
בטיחות נקלעתם לתאונה? הרכב יזעיק את כוחות ההצלה

המערכת החדשנית שמותקנת בכל הרכבים החדשים באירופה עושה את דרכה לישראל.שר התחבורה כץ אמר כי "מדובר במערכת מצילת חיים ממדרגה ראשונה שתחסוך בחיי אדם רבים"(תחבורה)

בני ברק ביום המסוכן ביותר בשנה - פורים - סקר תושבים: זו העיר הבטוחה ביותר בדרכים
בטיחות סקר תושבים: זו העיר הבטוחה ביותר בדרכים

סקר שנערך בקרב תושבי הערים מצא כי הציון הממוצע בישראל עומד על 5.6 מתוך 10 בתחושת הביטחון של התושבים. בסקר השתתפו גם כמה מהערים החרדיות (רכב)

פקח חנייה. אילוסטרציה - הערים ירושלים וב"ב - שיאניות פקחי החנייה
תחבורה ציבוריתהערים ירושלים וב"ב - שיאניות פקחי החנייה

הביקוש הגובר למקומות חניה והגידול הרב במספר כלי הרכב החדשים, משמחים ראשי ערים רבים שהחליטו להפוך מקומות חניה ציבוריים לנדל"ן שמצמיח קנסות ודמי חניה (תחבורה)

הוסרו מחיצות הבנייה מתחנת הרכבת בבנייני האומה
תחבורה ציבוריתהוסרו מחיצות הבנייה מתחנת הרכבת בבנייני האומה

סקרני ירושלים זכו אתמול להצצה ראשונה לעבר תחנת הרכבת התת-קרקעית החדשה מול בנייני האומה לאחר שנים של בנייה בהן המקום היה מוקף במחיצות בנייה גבוהות (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים