מלך..  גד אלבז  רוזן  אברהם פריד
דאצ'יה. - דאצ'יה: הפתרון הטוב ביותר למשפחות ברוכות ילדיםדאצ'יה: הפתרון הטוב ביותר למשפחות ברוכות ילדים
כ"ט בתשרי תשעח | 19.10.17
שני גנבי רכבים נתפסו לאחר שנמלטו מרכבשני גנבי רכבים נתפסו לאחר שנמלטו מרכבדניאל הרץ
פעילות מבצעית ממוקדת הביאה למעצרם של 2 חשודים בגין החזקת רכב גנוב וזיוף סימניו. השוטרים זיהו את הרכב החשוד ומצאו בו כלי פריצה ומחשבי רכבים שהובילו לחשודים (רכב)
מתפללים ביום ההילולה בקבר שמעון הצדיק - הילולת שמעון הצדיק • כל הסדרי התנועההילולת שמעון הצדיק • כל הסדרי התנועהכיכר השבת
המשטרה סיימה את ההיערכות לאירוע 'הילולת שמעון הצדיק' שתתקיים ביום רביעי בערב וביום חמישי, כשאלפים רבים צפויים להגיע ולהעתיר בתפילה במקום הקדוש (משטרה, רכב)
שינוי תנועה במאה שערים: תושבים זועמיםשינוי תנועה במאה שערים: תושבים זועמיםכיכר השבת
בעקבות עבודות שיפוץ בשכונת מאה שערים החליטה העירייה לבצע שינויי תנועה ברחוב. תושבי השכונה הוותיקה זועמים וטוענים כי השינויים יכולים לגרום לתאונות דרכים (משטרה)
רשיון רכב. משרד התחבורה. אילוסטרציה - צריכים להוציא רישיון רכב? ככה תחסכו בזמןצריכים להוציא רישיון רכב? ככה תחסכו בזמןkikar.co.il בשיתוף משרד התחבורה
הרכב הגנוב - ניסה להבריח את הרכב במחסום ונעצר מיד
משטרה ומשפטניסה להבריח את הרכב במחסום ונעצר מיד

גנב הלילה על פי החשד רכב ממושב מסילת ציון ונעצר על ידי לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל, מוקדם יותר היום במעבר קלנדיה, כשהוא בדרכו לשטחים (משטרה, רכב)

טירוף: נהג על 250 קמ"ש ומחא כפיים • צפו
משטרה ומשפטטירוף: נהג על 250 קמ"ש ומחא כפיים • צפו

צעיר מג'לג'וליה תועד נוהג בפסילה במהירות של 250 קמ"ש תוך כדי מחיאות כפיים נלהבות • התיעוד הגיע לידי המשטרה שעצרה את הנהג הפוחז והגישה נגדו כתב אישום (משטרה)

אילוסטרציה - לאחר צאת הצום: עלייה במחירי הדלק
חדשות תחבורהלאחר צאת הצום: עלייה במחירי הדלק

בחצות הלילה שבין מוצאי השבת ליום ראשון - מוצאי יום כיפור - יעלו שוב מחירי הדלק שבפיקוח ב-6 אג' לליטר. כעת עומד מחיר ליטר בנזין 95 אוקטן על 6.06 שקלים (כלכלה, בארץ)

אחד הרכבים שהוחרם - תיעוד: המשטרה החרימה רכבים משופרים
בטיחות תיעוד: המשטרה החרימה רכבים משופרים

המשטרה החרימה בשבוע האחרון 31 רכבים משופרים שנתפסו בכפרים ערבים ורשמה דו"חות לנהגים • צפו בתיעוד מהרכבים שתפסה המשטה, וגם: מהו רכב משופר? (חדשות)

סכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפות
בטיחות סכנת באופניים חשמליים: הפציעות נחשפות

מחקר חדש שהתפרסם בימים אלו על כמות וסוגי הפציעות לאחר תאונות באופניים חשמליים עם מידע מבתי החולים בישראל חושף את הפציעות המסוכנות שנגרמות מהכלי (רכב)

הרכבת הקלה בירושלים, ארכיון - תחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיור
תחבורה ציבוריתתחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיור

סקר חדש שנערך בקרב משתמשי התחבורה הציבורית מגלה כי מחירי הדיור בישראל מושפעים מהתחבורה הציבורית. וגם: אלו הערים בהם משתמשים יותר בתחבורה הציבורית (רכב)

ארכיון, התאונה לפני שבועיים - רכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת
תחבורה ציבוריתרכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת

בפעם השנייה החודש: רכב פרטי ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת הקלה. פעולת הרכבות הוגבלה כמה שעות בשל התאונה רק עד גבעת התחמושת בלבד (תחבורה ציבורית)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8
הנקראים
המדוברים