הפלג  שולי רנד  עמירן דביר  אורייתא
ממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"חממחר: עברת ברמזור אדום? תשלם 1500 ש"ח
כ"ה באדר תשעז | 23.03.17
מחר ייכנסו לתוקף הקנסות המוגדלים על מספר עבירות תנועה חמורות ביניהם נסיעה ברמזור אדום, נהיגה מעל המהירות המותרת ונסיעה ללא רישיון רכב בתוקף (רכב)
התאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוהתאונה הקטלנית תועדה במצלמת דרך. צפוכיכר השבת7
יוסף ניר ז"ל, נהרג לפני כחודש בתאונת דרכים קטלנית בצומת אוהלים בכביש 40. מגד הנהג הפוגע הוגש כתב אישום. התאונה, תועדה במצלמת דרך של נהג שנסע בכביש (רכב)
לא תהיה שביתה. בינתיים - הוקפאה השבתת 'אגד': הצדדים יקיימו מו"מהוקפאה השבתת 'אגד': הצדדים יקיימו מו"מכיכר השבת
ההסתדרות הודיעה הערב כי תכבד את הצעת בית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב להשהות את השביתה שתוכננה ממחר באגד - ותפתח במשא ומתן אינטנסיבי עם ההנהלה (חדשות)
הפגנת נהגי אגד בדרישה להעלאת שכרם. ארכיון - מחר: שביתה כללית של קווי אגד בכל הארץמחר: שביתה כללית של קווי אגד בכל הארץאלי רוטמן3
הסתדרות עובדי המדינה מתכוונת להשבית לחלוטין מחר, ליום אחד, את קווי אגד בכל רחבי הארץ. שר התחבורה ישראל כץ בתגובה תקיפה: "השתנו או שתיעלמו" (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציה - החל מהיום: נסיעה במונית תעלה לכם יותרהחל מהיום: נסיעה במונית תעלה לכם יותראלי רוטמן1
חילופי האשמות בין משרד האוצר למשרד התחבורה: מי הניע את ההתייקרות במחיר הנסיעה במונית בשיעור 4 אחוז? האוצר מפנה לתחבורה, שמצידו נועץ אותה בהתייקרות הסולר (בארץ)
מכוניות שמגיעות בנמל אילת - אלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילת
חדשות תחבורהאלפי מכוניות חדשות ניזוקו מהברד באילת

הברד הכבד שירד לפני כשבועיים באילת גרם לנזקים למכוניות החדשות שמאוחסנות בשטחי האחסון ליד הנמל. הנזק נאמד במיליוני שקלים וחברות מיוחדות הגיעו מאירופה לתקן (רכב)

ישראל כץ - 408 מיליון שקל לכבישים ביהודה ושומרון
חדשות תחבורה408 מיליון שקל לכבישים ביהודה ושומרון

תוכנית משרד התחבורה ביהודה ושומרון - שדרוג הכניסות לירושלים מיו"ש, בניית רכבל ממעלה אדומים להר הצופים והארכת קווי הרכבת הקלה בירושלים ליישובי הסביבה (רכב)

צפו בתיעוד המדהים - רוכב אופניים ניצל מדריסה ברגע האחרון. צפו
בטיחות רוכב אופניים ניצל מדריסה ברגע האחרון. צפו

בערך אלפית שנייה הפרידה בין רוכב האופניים החשמליים, הפזיז, שחצה כביש באופן אסור, לבין מה שנראה כמוות בטוח מדריסה של מכונית שנדמה שהיא מתנגשת בו. צפו (תחבורה)

רכב טויוטה CHR מבחן רכב - מבחני ריסוק: אאודי, לנדרוב או טויוטה?
בטיחות מבחני ריסוק: אאודי, לנדרוב או טויוטה?

מניתוח תוצאות מבחן הריסוק של טויוטה CHR עולה כי תא הנוסעים נותר יציב הן בריסוק חזיתי והן בריסוק צידי. זאת לעומת פיאט 500 שקיבלה ציון מאכזב של שלושה כוכבים (רכב)

הונג קונג - 'אל על' נלחמת על כיס הטסים להונג קונג
תחבורה ציבורית'אל על' נלחמת על כיס הטסים להונג קונג

אל על נאלצת להוריד את מחירי הטיסות מת"א להונג קונג, בשל תחרות עזה שתחל בקרוב על הטסים לעיר המרוחקת. החברה מציעה כת גם הטבות שונות לטסים באמצעותה (תחבורה)

נהגי אגד בהפגנה - בעוד 5 ימים: שביתת ענק בחברת 'אגד'
תחבורה ציבוריתבעוד 5 ימים: שביתת ענק בחברת 'אגד'

ביום שלישי הקרוב, אם לא יקרה משהו דרמטי, צפויה לצאת לדרך שביתת ענק של חברת אגד במחאה על הסחבת, לדברי החברה, שנוקטים משרדי האוצר והתחבורה (תחבורה ציבורית)

דהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידיים
משטרה ומשפטדהרו על 147 קמ"ש עם תינוק קטן בידיים

"התינוק היה רעב יש לו כיסא מאחורה", זה התירוץ של האם שנתפסה על ידי השוטרים כשהתינוק בידיה במושב הקדמי ברכב שנסע במהירות של 147 קמ"ש בכביש 1 (אקטואליה)

קיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצר
משטרה ומשפטקיבל דו"ח חניה, טען שרכבו נגנב ונעצר

כעס על דו"ח חניה שקיבל, השליך את הדו"ח לפח והתלונן במשטרה שרכבו נגנב. בעקבות פעילות חקירתית מקצועית שכללה סריקת מצלמות הובררה האמת והמתלונן נעצר (רכב)

חדשות רכב

חדשות רכב ותחבורה - תחבורה היא תנועה של אנשים או סחורות ממקום אחד למקום אחר על ידי אמצעי תחבורה. מדור רכב מביא לכם חדשות מעולם התחבורה, כבישים חדשים, דרכים ועוד- כיכר השבת

כיכר facebook
עו"ד רוני פאלוך
עו"ד רוני פאלוך
איך נכנסים לצומת? / עו"ד רוני פאלוך
י"ח באייר תשעו8