ליפא  יניב בן..  בני פרידמן  בעלזא

קינוחים

ריבועי לימון או "למון בארס" - ריבועי לימון שפשוט אין דרך לפספס איתםלכבוד שבתריבועי לימון שפשוט אין דרך לפספס איתםיש כאן איזון מדויק בין קרם לימוני עשיר ובסיס חמאתי מופלא שיקצור מחמאות מכולם (מתכונים לשבת, אוכל)
נגיסי פאדג' שוקולד ואגוזי פקאן - צפו: קינוח פרווה חגיגי של נגיסי שוקולד פקאןמתוק לשבתצפו: קינוח פרווה חגיגי של נגיסי שוקולד פקאןומרוב שזה טעים אף אחד לא יזכור שזה בריא. כן, קראתם נכון. לא רק שזה פרווה, המרכיבים טבעיים לגמרי (מתכונים לשבת)
ריבועי בצק פריך עם קרם לימון - קינוח לשבת: ריבועי קרם עשירים תוך 15 דקותלכבוד שבתקינוח לשבת: ריבועי קרם עשירים תוך 15 דקותמשתוקקים למשהו מתוק, מהיר ומרענן? זה בשבילכם: מתכון לריבועי קרם לימון עשירים, מרשימים וטעימים כל כך שתכל'ס, בקושי עבדתם עליהם. כל ההכנה שלהם מסתכמת ב-15 דקות. ב-40 הדקות הנוספות, הם מבלים זמן איכות בתנור (מתכונים לשבת, אוכל)
קינוח אגסים ביין רוזה מתובל בווניל וג'ינג'ר - קינוח אגסים ביין רוזה מתובל - הקצפת עליכםמיוחד לשבתקינוח אגסים ביין רוזה מתובל - הקצפת עליכםאוקיי, פירות בקינוחים עלולים ליצור כאב ראש לא קטן, אבל כאן פשוט אין איך לטעות (מתכונים לשבת, אוכל)
גלידת שוקולד פרווה לגמרי - 2 מרכיבים ויש לכם קינוח נצחי שתכינו כל שבתלכבוד שבת2 מרכיבים ויש לכם קינוח נצחי שתכינו כל שבתמתכון לגלידת שוקולד פרווה לגמרי שאתם עומדים לקנח בה כל סעודת שבת. באחריות (מתכונים לשבת, אוכל)
טריקולד שוקולד: בראוניז, מוס וקצפת - טריקולד: קינוח פרווה אדיר לראש השנהראש השנהטריקולד: קינוח פרווה אדיר לראש השנהשלוש שכבות מפנקות של בראוניז שוקולד, מוס וקצפת בעוגה אחת מתוקה. מתכון הטריקולד האהוב בגרסת פרווה קלה, קינוח מרשים גם אחרי ארוחה בשרית (מתכונים, אוכל)
ארטיק סנגריה לבנה עם פירות - קינוח לשבת: ארטיק סנגריה לבנה עם פירותלכבוד שבתקינוח לשבת: ארטיק סנגריה לבנה עם פירותסנגריה היא קוקטייל ספרדי צונן של יין אדום ופירות שמגיע מספרד. כאן היא מקבלת טוויסט על טוויסט (מתכונים לשבת)
גלידה ברוטב דובדבנים על אננס בגריל - וואו: גלידה ברוטב דובדבנים על אננס בגרילפחות משעהוואו: גלידה ברוטב דובדבנים על אננס בגרילוזה טוב בדיוק כמו שזה נשמע. צליית האננס מעניקה לו קרום קרמלי ממכר שמשתדך נהדר עם הגלידה ורוטב הדובדבנים הביתי (מתכונים, אוכל)
בראוניז שוקולד ריבת חלב - אף אחד לא יאמין לכם שהקינוח הזה פרווהלכבוד שבתאף אחד לא יאמין לכם שהקינוח הזה פרווהמה תגישו לקינוח בשולחן השבת? בראוניז שוקולד ריבת חלב פרווה לגמרי, כמובן (מתכונים, אוכל)
גלידת שוקולד פרווה - קינוח לשבת שרבית: גלידת שוקולד פרווהמתוק לשבתקינוח לשבת שרבית: גלידת שוקולד פרווהפרווה - אבל אף אחד לא יעלה על זה. קינוח מושלם כשהטמפרטורות נוסקות שם בחוץ מ-3 רכיבים בלבד ואחד מהם מפתיע במיוחד (מתכונים לשבת, אוכל)
"אחרי החגים" כבר כאן: חטיפי אנרגיה ביתיים"אחרי החגים" כבר כאן: חטיפי אנרגיה ביתייםמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת כדורי אנרגיה בריאים, מזינים ומתוקים - "אחרי החגים" כבר כאן, אל תוותרי לעצמך! (מתכונים, אוכל)
עוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפת - עוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפתמתוק לשבתעוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפתבראוניז זה הגרסה הכי כיפית של עוגת השוקולד - כל כך כיפית שהחלטנו להכין שתי תבניות, ולהגיש אותה כעוגת שכבות עם אגוזי פקאן וקצפת באמצע (מתכונים לשבת, אוכל)
מנדיאנט. דיסקיות שוקולד עם פירות יבשים ואגוזים - נשארו לכם פירות יבשים? תכינו את הקינוח המדהים הזהמתוק לשבתנשארו לכם פירות יבשים? תכינו את הקינוח המדהים הזהמתכון למנדיאנט - דיסקיות שוקולד עם פירות יבשים ואגוזים. פינוקים קטנים ופוטוגניים שהם גם פרווה לגמרי ונהדרים כקינוח לשבת או כשרוצים להרשים את האורחים (מתכונים)
בקלוואה לעצלנים - קינוח מדליק לשבת: כוסות בקלוואה מתוקיםלכבוד שבתקינוח מדליק לשבת: כוסות בקלוואה מתוקיםאו נכון יותר: מתכון לבקלוואה - גרסת העצלנים. במקום להסתבך עם שכבות דביקות של פילו ואגוזים, ממלאים את העלים בתבנית שקעים ומשגרים לתנור (מתכונים לשבת)
עוגת תפוחים רכה ומתוקה לשבת חורפית - עוגת תפוחים רכה ומתוקה לשבת חורפיתמתוק לשבתעוגת תפוחים רכה ומתוקה לשבת חורפיתתכננתם להגיש קינוח מופת אבל יום שישי קצר ואין זמן או עצבים? חסכנו לכם: מורן פינטו עם מתכון לעוגת תפוחים בחושה רכה ומתוקה (מתכונים לשבת, אוכל)
עוגת שוקולד בציפוי מוס שוקולד ואגוזים - חצי עוגת שוקולד, חצי מוס שוקולד פרווה מפנק לשבתמתוק לשבתחצי עוגת שוקולד, חצי מוס שוקולד פרווה מפנק לשבתעדיין לא בטוחים מה תגישו בסוף סעודת השבת? חסכנו לכם. מורן פינטו עם אקורד סיום מתוק ומנצח: מתכון לעוגת שוקולד בציפוי מוס שוקולד ואגוזים (מתכונים לשבת, אוכל)
קינוח מוס שוקולד צמחוני - ועדיין מתוק וטעים - פרווה ואפילו בריא: מוס שוקולד מתוק ומפנקמתוק לשבתפרווה ואפילו בריא: מוס שוקולד מתוק ומפנקהוא סמיך, עשיר, מפנק, מתוק - ואפילו בריא! מתכון לקינוח מוס שוקולד פרווה עם אבוקדו. המוס הזה צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות ואם עדיין לא ניסיתם אותו - זה הזמן (אוכל)
פאי תפוחים עם טוויסט ג'לי מדליק - פאי תפוחים עם טוויסט מדליק - מושלם לשבתסלפי אוכלפאי תפוחים עם טוויסט מדליק - מושלם לשבתפרשנות מודרנית לטארט הקלאסי: מתכון לפאי תפוחים עם טוויסט - במקום לאפות את התפוחים בתוך הפאי, מגישים אותם על הקלתית בתור ג'לי מדליק (מתכונים, אוכל)
שושני מרנג ושוקולד ב-30 דקות - צפו: קינוח שושני מרנג ושוקולד לשבת ב-30 דקותמתוק ומהיר לשבתצפו: קינוח שושני מרנג ושוקולד לשבת ב-30 דקותקינוח אלגנטי ומתוחכם שמכינים ב-30 דקות עבודה בסך הכל. מתכון לשושני מרנג פריכות ונמסות בפה, טבולות בשוקולד מפנק - והכל פרווה לחלוטין. מדריך וידאו (מתכונים לשבת)
'Reine Des Abeilles': עוגת מלכת הדבורים עם דבש וקרם אגוזים - עוגת מלכת הדבורים לחג עם דבש וקרם אגוזיםקינוח חגיגיעוגת מלכת הדבורים לחג עם דבש וקרם אגוזיםשף קונדיטור קלוד בן סימון חושף את המתכון מאחורי אחת העוגות הפוטוגניות והמוצלחות ביותר לסוכות: 'Reine Des Abeilles' - עוגת מלכת הדבורים עם דבש וקרם אגוזים (אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים