אלי ישי  וכתבתם  נעדר  מלך..

קינוחים

"אחרי החגים" כבר כאן: חטיפי אנרגיה ביתיים"אחרי החגים" כבר כאן: חטיפי אנרגיה ביתייםמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת כדורי אנרגיה בריאים, מזינים ומתוקים - "אחרי החגים" כבר כאן, אל תוותרי לעצמך! (מתכונים, אוכל)
עוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפת - עוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפתמתוק לשבתעוגת שכבות בראוניז שוקולד-אגוזים וקצפתבראוניז זה הגרסה הכי כיפית של עוגת השוקולד - כל כך כיפית שהחלטנו להכין שתי תבניות, ולהגיש אותה כעוגת שכבות עם אגוזי פקאן וקצפת באמצע (מתכונים לשבת, אוכל)
מנדיאנט. דיסקיות שוקולד עם פירות יבשים ואגוזים - נשארו לכם פירות יבשים? תכינו את הקינוח המדהים הזהמתוק לשבתנשארו לכם פירות יבשים? תכינו את הקינוח המדהים הזהמתכון למנדיאנט - דיסקיות שוקולד עם פירות יבשים ואגוזים. פינוקים קטנים ופוטוגניים שהם גם פרווה לגמרי ונהדרים כקינוח לשבת או כשרוצים להרשים את האורחים (מתכונים)
בקלוואה לעצלנים - קינוח מדליק לשבת: כוסות בקלוואה מתוקיםלכבוד שבתקינוח מדליק לשבת: כוסות בקלוואה מתוקיםאו נכון יותר: מתכון לבקלוואה - גרסת העצלנים. במקום להסתבך עם שכבות דביקות של פילו ואגוזים, ממלאים את העלים בתבנית שקעים ומשגרים לתנור (מתכונים לשבת)
עוגת תפוחים רכה ומתוקה לשבת חורפית - עוגת תפוחים רכה ומתוקה לשבת חורפיתמתוק לשבתעוגת תפוחים רכה ומתוקה לשבת חורפיתתכננתם להגיש קינוח מופת אבל יום שישי קצר ואין זמן או עצבים? חסכנו לכם: מורן פינטו עם מתכון לעוגת תפוחים בחושה רכה ומתוקה (מתכונים לשבת, אוכל)
עוגת שוקולד בציפוי מוס שוקולד ואגוזים - חצי עוגת שוקולד, חצי מוס שוקולד פרווה מפנק לשבתמתוק לשבתחצי עוגת שוקולד, חצי מוס שוקולד פרווה מפנק לשבתעדיין לא בטוחים מה תגישו בסוף סעודת השבת? חסכנו לכם. מורן פינטו עם אקורד סיום מתוק ומנצח: מתכון לעוגת שוקולד בציפוי מוס שוקולד ואגוזים (מתכונים לשבת, אוכל)
קינוח מוס שוקולד צמחוני - ועדיין מתוק וטעים - פרווה ואפילו בריא: מוס שוקולד מתוק ומפנקמתוק לשבתפרווה ואפילו בריא: מוס שוקולד מתוק ומפנקהוא סמיך, עשיר, מפנק, מתוק - ואפילו בריא! מתכון לקינוח מוס שוקולד פרווה עם אבוקדו. המוס הזה צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות ואם עדיין לא ניסיתם אותו - זה הזמן (אוכל)
פאי תפוחים עם טוויסט ג'לי מדליק - פאי תפוחים עם טוויסט מדליק - מושלם לשבתסלפי אוכלפאי תפוחים עם טוויסט מדליק - מושלם לשבתפרשנות מודרנית לטארט הקלאסי: מתכון לפאי תפוחים עם טוויסט - במקום לאפות את התפוחים בתוך הפאי, מגישים אותם על הקלתית בתור ג'לי מדליק (מתכונים, אוכל)
שושני מרנג ושוקולד ב-30 דקות - צפו: קינוח שושני מרנג ושוקולד לשבת ב-30 דקותמתוק ומהיר לשבתצפו: קינוח שושני מרנג ושוקולד לשבת ב-30 דקותקינוח אלגנטי ומתוחכם שמכינים ב-30 דקות עבודה בסך הכל. מתכון לשושני מרנג פריכות ונמסות בפה, טבולות בשוקולד מפנק - והכל פרווה לחלוטין. מדריך וידאו (מתכונים לשבת)
'Reine Des Abeilles': עוגת מלכת הדבורים עם דבש וקרם אגוזים - עוגת מלכת הדבורים לחג עם דבש וקרם אגוזיםקינוח חגיגיעוגת מלכת הדבורים לחג עם דבש וקרם אגוזיםשף קונדיטור קלוד בן סימון חושף את המתכון מאחורי אחת העוגות הפוטוגניות והמוצלחות ביותר לסוכות: 'Reine Des Abeilles' - עוגת מלכת הדבורים עם דבש וקרם אגוזים (אוכל)
קינוח פרווה לשבת ללא אפייה ב-10 דקות עבודה - קינוח פרווה לשבת ללא אפייה ב-10 דקות עבודהמתוק לשבתקינוח פרווה לשבת ללא אפייה ב-10 דקות עבודהגם פרווה, גם ללא אפייה וגם רק 10 דקות עבודה? ככה אנחנו אוהבים את הקינוחים שלנו. ריבועי חמאת בוטנים ושיבולת שועל בציפוי שוקולד - וזה אפילו בריא! (מתכונים לשבת)
בורקס ענק במילוי תפוחים ושקדים - קינוח לחג: בורקס ענק של תפוחים ושקדיםמיוחד לראש השנהקינוח לחג: בורקס ענק של תפוחים ושקדיםבמקום לעבוד בנפרד על כל מנה, מכינים בורקס אחד ענק עם מילוי נדיב של תפוחי ושקדים ומחלקים לפרוסות לפני ההגשה - כמובן, עם כדור גלידת וניל בצד (מתכונים לחג, אוכל)
פבלובה חגיגית במילוי ג'לי רימונים - פרווה - פבלובה מלכותית עם ג'לי רימונים ופטיסייר - פרווהסלפי אוכלפבלובה מלכותית עם ג'לי רימונים ופטיסייר - פרווההקונדיטורית תמר לוי עם מתכון לקינוח יפהפה לראש השנה: מתכון לפבלובה בצורת רימון ממולאת בג'לי רימונים מענג וקרם פטיסייר קוקוס - וכל הטוב הזה פרווה לגמרי (מתכונים לחג)
פחזניות במילוי קרם תותים וציפוי קרמבל - קינוח לחג: פחזניות עם קרם תותים וקרמבלמתוק בראש השנהקינוח לחג: פחזניות עם קרם תותים וקרמבלמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת פחזניות אווריריות ויפות במילוי קרם תותים וציפוי קרמבל - קינוח פרווה נהדר לחג של הקונדיטורית מלכי אדלר בשיתוף בלו בנד (מתכונים לחג, אוכל)
יגנוב את ההצגה. קינוח טפיוקה עדין עם דובדבנים וקצפת - צפו: קינוח מדליק שיגנוב את ההצגה בחגסעודה חגיגית עם השפיתצפו: קינוח מדליק שיגנוב את ההצגה בחגמתכון לקינוח טפיוקה עדין עם דובדבנים וקצפת של מורן פינטו - שיגנוב את ההצגה בראש השנה ובשרשרת החגים והאירוחים הקרובה. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים לחג)
מאפה שמרים עם קרם לימון ותפוחים ברוטב תות - מאפה שמרים עם קרם לימון ותפוחים ברוטב תותמתוק בראש השנה עם בלו בנדמאפה שמרים עם קרם לימון ותפוחים ברוטב תותקינוח מפנק או פרוסה נהדרת לצד הקפה רגע לפני שיוצאים לבית הכנסת בראש השנה. מתכון למאפה שמרים עם קרם לימון ותפוחים ברוטב תות - פרווה לגמרי (מתכונים לחג)
נשיקות מרנג פרווה שמתאימות לכל קינוח - 4 רכיבים, 20 דקות: נשיקות שהולכות עם כל קינוחקינוח לחג4 רכיבים, 20 דקות: נשיקות שהולכות עם כל קינוחיש לנו יחסי אהבה-שנאה עם מקצפות - או בשמן המוכר יותר "מרנג". אבל לא באמת יכולנו לסרב לדבר הבא: מתכון לנשיקות מרנג פרווה שמתאימות לכל קינוח (מתכונים לחג)
עוגת שוקולד נהדרת עם 2 מרכיבים בלבד - צפו: עוגת שוקולד נהדרת מ-2 מרכיבים בלבדפרווה או חלבי - מה שתבחרוצפו: עוגת שוקולד נהדרת מ-2 מרכיבים בלבדהבונוס? אפשר להכין אותה פרווה או חלבית - ובשתי הגרסאות הטעם פשוט מצוין. אנחנו כבר מסמנים אותה כקינוח המוביל שנכין שוב ושוב בשרשרת החגים הקרובים (מתכונים לשבת)
עוגיות שושנים וינאיות במילוי קרם וריבה - עוגיות שושנים וינאיות במילוי קרם וריבה - פרווהמתוק לשבתעוגיות שושנים וינאיות במילוי קרם וריבה - פרווההקינוח המפורסם ביותר מהמטבח האוסטרי זה השטרודל. אחריו זה העוגיות האלו - אך לא תמיד זוכרים לתת קרדיט לארץ המוצא. מתכון לעוגיות וינאיות במילוי קרם וריבה (אוכל)
אופן הכנת פאי פירות וקרם פטיסייר יפהפה - סוגרים קיץ עם פאי פירות וקרם פטיסייר  - פרווהנפרדים מהקיץסוגרים קיץ עם פאי פירות וקרם פטיסייר - פרווההשפית מורן פינטו עם דרך יפהפייה להיפרד מפירות הקיץ (ומהקיץ הישראלי? פחות). מתכון לפאי פירות וקרם פטיסייר - פרווה לגמרי. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל