שואה  יום השואה  מלך..  מלכי
ארי גולדוואג בביצוע א-קאפלה למיילךארי גולדוואג בביצוע א-קאפלה למיילך קאהן
א' באייר תשעז | 27.04.17
הזמר והיוצר ארי גולדוואג בגרסה ווקאלית וקליפ ללהיט של מיילך קאהן. השיר מתוך אלבום א-קאפלה חדש בהפקתו וביצועו של גולדוואג: "A Cappella Soul 4" (סינגלים וקליפים)
שמחה ליינר בביצוע ווקאלי - "והנה השם"שמחה ליינר בביצוע ווקאלי - "והנה השם"יאיר טוקר6
שמחה ליינר בביצוע ווקאלי ללהיטי הרגש "והנה השם" של האחים דסקל ונשמה של הזמר שלומי גרטנר. הקליפ צולם במיקום משעשע - מכון ניקוי הרכב בערב חג (סינגלים וקליפים)
שלומי גרטנר מתוך "שירי פנחס 2" - ווקאלישלומי גרטנר מתוך "שירי פנחס 2" - ווקאליכיכר השבת
הזמר הבריטי שלומי גרטנר בביצוע ווקאלי לשיר "וזכיני" מתוך האלבום "שירי פנחס 2" של המלחין פנחס וולף. העיבוד הווקאלי כמו גם הרגיל שייך למעבד דני גרוס (סינגלים וקליפים)
ווקאלי: אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני ה''ווקאלי: אלעד ורפאל דניאל כהן - 'רפאני ה''יאיר טוקר1
לא מזמן יצא הזמר אלעד כהן בדואט עם בנו רפאל דניאל נ"י, העונה לשם "רפאני" השיר ריגש רבים וזכה לתגובות נלהבות. כעת יוצא השיר בגירסא הווקאלית לימי הספירה (סינגלים)
יוסף עבאדי בגרסה ווקאלית  - "דרך מנצחת"יוסף עבאדי בגרסה ווקאלית - "דרך מנצחת"יאיר טוקר3
בעיצומם של ימי ספירת העומר, משיק הזמר יוסף עבאדי גרסה ווקאלית לשירו "דרך מנצחת". על הלחן, העיבוד, ההפקה הווקאלית וביצוע הקולות מופקד המוסיקאי יוני קיסר (סינגלים)
"נכספה" - נתנאל גנץ גם בגרסה הווקאלית
סינגלים וקליפים"נכספה" - נתנאל גנץ גם בגרסה הווקאלית

נכספה, סינגל הביכורים של הזמר הצעיר נתנאל גנץ, נכתב על ידי הזמר והיוצר שולי רנד שפגש את גנץ ואהב את שירתו. עכשיו בשל ימי הספירה הוא יוצא גם בגרסה ווקאלית (סינגלים)

ר' שלמה טויסיג - "אין גדולה": גרסה ווקאלית
סינגלים וקליפיםר' שלמה טויסיג - "אין גדולה": גרסה ווקאלית

לפני חודש יצא השיר "אין גדולה כגדולתך" של בעל המנגן ר' שלמה טויסיג, שיר שהלחין ר' משולם גרינברגר, וזוכה כעת לגרסה ווקאלית לימי העומר בעיבודו של מוישי קרויס (סינגלים)

אביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורת
מגזיןאביתר בנאי יורה "לשונות של אש" - ביקורת

הוא נחשף באלבום החדש באומץ רב ולא מפסיק לעבור תהליכים פנימיים אבל האם הוא אכן פונה גם לציבור חרדי? בנאי באלבום חדש או מדויק יותר בשני חצאי אלבום (מוזיקה)

כיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'
מגזיןכיכר השבת באלבום חג מתנה: 'פסנתר הלל'

פסנתר הכנף האיכותי של אולפני OOV פגש את הפסנתרן נתנאל לייפר ושירי ההלל לאלבום חג אינסטרומנטלי קליל ונעים עם מיטב מנגינות ההלל המוכרות והאהובות (מוזיקה)

זה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדי
מצעד כיכרזה השיר הכי מושמע בחול המועד ברדיו החרדי

"דיינו" של אודי דוידי, הוא השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו "קול חי" ו"קול ברמה" במהלך ימי חול המועד פסח. מי נכנס לעשירייה הראשונה? הדירוג המלא (מצעד כיכר)

אברהם פריד, יעקב שוואקי, חיים ישראל, בני פרידמן ושלומי גרטנר - הכי משומעים ברדיו - דירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדית
מצעד כיכרדירוג: אלו השירים והאמנים הכי מושמעים במדיה החרדית

לראשונה במוזיקה היהודית: מצעד מיוחד לסיכום החורף שחלף בתחנות הרדיו החרדיות. מי הם 10 הזמרים המושמעים ביותר? מהם 10 השירים המושמעים ביותר? כל הנתונים בדירוג מיוחד (מוזיקה)

אלבום חדש לחזן דניאל כל טוב - 'שים שלום'
חזנותאלבום חדש לחזן דניאל כל טוב - 'שים שלום'

החזן דניאל כל טוב משיק אלבום בכורה המשלב חזנות מגוונת ומוזיקה קלה יותר, לחנים מוכרים וישנים לצד יצירות מקוריות שנכתבו עבור האלבום. עיבודים ריימונד גולדשטיין (חזנות)

שלושה כובעים בסינגל אחד: חזנות, חינוך, וגראמען
חזנותשלושה כובעים בסינגל אחד: חזנות, חינוך, וגראמען

החזן, המחנך, והגראמער אברהם זייבלד נכנס לראשונה אל אולפן ההקלטות לצורך הקלטת אלבום חדש. האזינו לסנונית הראשונה מתוך האלבום - "כולי-כולו" (מוזיקה)

מוזיקה

מוזיקה יהודית, חסידית ומזרחית בכיכר השבת, חדשות על כל המתרחש בתעשיית המוזיקה, חרדית ודתית: קטעי וידאו לצפייה, קליפים, סינגלים ואלבומים חדשים.

כיכר facebook
ר' שלמה קרליבך - הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
זלמן שטוב
הרב'ה רב׳ שלמה חי // זלמן שטוב
ט"ז בחשוון תשעז11
שמעון  ברייטקופף
שמעון ברייטקופף
'חסידות הגנבים' של קרליבך תלך ותתעצם
ט"ז בחשוון תשעז24
הנקראים
המדוברים