פורים  ישי ריבו  שבאבניקים  עמירן דביר
בשצף קצף  הסתרתי פניי - שיר לשבתבשצף קצף הסתרתי פניי - שיר לשבתנתנאל לייפר2
השבוע בחרתי לבצע את שירו המצוין של אברומי פלאם (לאיפה הוא נעלם?) בלחנו של יואל צליק. בניגוד לפירוש בעברית, בשצף קצף הכוונה בפסוק דווקא למעט כעס (שירים חסידיים)
שיר לשבת: "קול צופייך" גרסת הפסנתרשיר לשבת: "קול צופייך" גרסת הפסנתרנתנאל לייפר2
מתוך הפטרת פרשת שופטים, בלחנו הנפלא של סוקי ברי בגרסת פסנתר אינסטרומנטלית. השיר בוצע במקור על ידי מקהלת הילדים "עמודי שיש" (שירים חסידיים)
נדב בכר ואורן צור בניגון חדש לכבוד שבתנדב בכר ואורן צור בניגון חדש לכבוד שבתנתנאל לייפר
צמד המוזיקאים הווירטואוזים שאחראים לביצועים רבים ואיכותיים בעיקר של ניגוני חב"ד יוצאים בניגון נוסף עם גיטרה וכינור (שירים חסידיים)
מרגש: מוטי שטיינמץ שר את "פנה לעלבון" עם תזמורת פילהרמוניתמרגש: מוטי שטיינמץ שר את "פנה לעלבון" עם תזמורת פילהרמוניתיאיר טוקר11
הזמר החסידי מוטי שטיינמץ, ביצע בחופת משפחת שפירא בווילמסבורג את "פנה לעלבון", בשירה מרגשת במיוחד בליווי התזמורת הפילהרמונית של ר' ישראל לאם. הפקה: ארי טייטלבום (מוזיקה)
האזינו לסינגל: יואל נפחא שר "עוד יזכור לנו"האזינו לסינגל: יואל נפחא שר "עוד יזכור לנו"יאיר טוקר7
יואל נפחא משחרר סינגל חדש למילים "עוד יזכור לנו" בלחנו של רולי אזרחי. על העיבוד אחראי ג'ף הורביץ ועל העיבוד הקולי והמקהלות רולי אזרחי (מוזיקה, סינגל)
הוי כל צמא לכו למים - שיר לשבת ראההוי כל צמא לכו למים - שיר לשבת ראהנתנאל לייפר
שירו המצוין של יידל ורדיגר מתוך אלבומו הרביעי בגרסת פסנתר. השבת לא תקרא הפטרת ראה בגלל ר"ח, אך עדיין ניתן ליהנות מלחנו של אלי לאופר מתוכה (שירים חסידיים)
עמירן דביר מקפיץ עם שמעון טובול • צפועמירן דביר מקפיץ עם שמעון טובול • צפויאיר טוקר5
הזמר שמעון טובול בליווי תזמורתו של עמירן דביר בביצוע מקפיץ במיוחד ללהיט של יעקב שוואקי "הלילה הזה" בחתונת בנו של הרב רפאל כהן מצפת • צפו בווידאו (שירים חסידיים)
צפו: אלי פרידמן ו'ידידים' בביצוע מרגשצפו: אלי פרידמן ו'ידידים' בביצוע מרגשיאיר טוקר
הזמר אלי פרידמן הופיע אמש בשמחת החתונה של החתן שמעון גוטליב שאמו נפטרה יום לפני תאריך החתונה הראשוני. לפרידמן הצטרפו בהתנדבות חברי מקהלת ידידים (מוזיקה)
שיר לשבת: כי ניחם - גרסת הפסנתרשיר לשבת: כי ניחם - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
ביצוע פסנתר אקוסטי לשירו הקלאסי של גרשון פרנקל "כי ניחם" בביצועם המקורי של מקהלת הילדים "צליל וזמר" מתוך הפטרת פרשת השבוע - עקב (שירים חסידיים)
מקפיץ: שלומי טויסיג ו'שירה' עם להקת EvanAlמקפיץ: שלומי טויסיג ו'שירה' עם להקת EvanAlיאיר טוקר1
בעל המנגן שלומי טויסיג עם מקהלת שירה ולהקת EvanAl של אריה קונסטלר, אלי לקס ויעקב פרידמן במחרוזת חתונה לריקודים שניים, מקפיצה ומרשימה במיוחד (שירים חסידיים)
"נחמו עמי" שלמה קרליבך - גרסת הפסנתר"נחמו עמי" שלמה קרליבך - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
שירו הידוע של הרבי המרקד, ר' שלמה קרליבך ז"ל, אחד משיריו האהובים והמוכרים בגרסת פסנתר אקוסטית במיוחד לגולשי כיכר השבת (שירים חסידיים)
אורן צור ונדב בכר - אורן צור ונדב בכר - ניגון חב"ד 137אורן צור ונדב בכר - ניגון חב"ד 137נתנאל לייפר
צמד הוירטואוזים, אור צור על הכינור והויולה ונדב בכר על הגיטרה הקלאסית בביצוע נוסף לניגון חב"ד. והפעם בשילוב כלי ההמונד של שחר קאופמן (שירים חסידיים)
אהרל'ה וינטרוב מגיש: יצחק אלחנן שמאלהאהרל'ה וינטרוב מגיש: יצחק אלחנן שמאלהכיכר השבת2
הסיפור המרגש והעוצמתי שנוהג ראש ישיבת "עטרת ישראל" לספר לתלמידיו לקראת זמן אלול, זוכה לביצוע של אהרל'ה וינטרוב בלחנו של פנחס מרדכי וובר. אל תפספסו (מוזיקה)
"ציון במר תבכה": ביצוע ווקאלי לקראת תשעה באב"ציון במר תבכה": ביצוע ווקאלי לקראת תשעה באביאיר טוקר5
מקהלת מלכות יחד עם הסולם זאנוויל ויינברגר מבצעים את הלחן הבלתי נשכח 'על כן ציון במר תבכה' שמתוך תפילת 'נחם' לתשעה באב בלחנו של פינקי וובר (שירים חסידיים)
מותר להאזין גם באבל: ביצוע מרגש ל"מזמור לדוד"מותר להאזין גם באבל: ביצוע מרגש ל"מזמור לדוד"כיכר השבת5
מותר להאזנה גם בימי האבל של שלושת השבועות: ביצוע ווקאלי ועוצר נשימה ל"מזמור לדוד" שהלחין ר' יוסל'ה מנדלבאום ומבצע ר' מרדכי לנדאו יחד עם ילד הפלא שימיל'ה לנדאו ומקהלת ידידים בדינר לארגון הצלת חיים בבורו פארק (מוזיקה)
מיוחד: יארצייט למחבר הלהיט "הנני בידך"מיוחד: יארצייט למחבר הלהיט "הנני בידך"דניאל הרץ2
תפילתו של הצדיק מאפטא שמופיעה בפתח ספרו הפכה למוכרת במיוחד בשנה האחרונה לאחר הביצוע של גדול הזמר החסידי אברהם פריד • האזינו לביצועים ווקאליים לתפילה המרגשת (מוזיקה)
לייבלה ליפסקר ושמחה פרידמן בעיבוד חדשני לניגון בן 90לייבלה ליפסקר ושמחה פרידמן בעיבוד חדשני לניגון בן 90יאיר טוקר5
הנגן החסידי לייבל'ה ליפסקר והזמר החסידי שמחה פרידמן בביצוע מיוחד ומרגש לניגון עתיק בן 90 שנה, ניגון חב"די שהולחן ע"י החסיד ר' אהרן חריטונוב. צפו בקליפ (מוזיקה חסידית)
ניגון לשבת: מה טובו אוהליך יעקבניגון לשבת: מה טובו אוהליך יעקבנתנאל לייפר
פינה מוזיקלית חדשה, ביצוע אינסטרומנטלי במיוחד עבור גולשי כיכר השבת ברוח הימים. והפעם ביצוע לשירו המצוין של שטרייכר - מה טובו מתוך הפרשה (חדשות המוזיקה)
"נפשי חולה אהבתיך": הקליפ של לוי פאלקוביץ"נפשי חולה אהבתיך": הקליפ של לוי פאלקוביץכיכר השבת13
לוי פאלקוביץ נפגש לערב גיבוש עם חבריו ממקהלת שירה, הם ביצעו את "נפשי חולת אהבתיך" ושאלו את עצמם למה לא לעשות מזה קליפ? אז הנה, יש קליפ (מוזיקה)
הזמר מנדי וייס בסינגל חדש: "ויעזור"הזמר מנדי וייס בסינגל חדש: "ויעזור"יאיר טוקר8
מנדי וייס חבר למלחין החסידי ר' משולם גרינברגר ולמעבדים יואלי דיקמן, יענקי כהן ופינחס ביכלר לסינגל חדש ומקפיץ • האזינו (מוזיקה חסידית)
הביצוע המרגש ל"הנני בידך" - צפו: כשהאוקראינים שרו את הלהיט "הנני בידך"צפו: כשהאוקראינים שרו את הלהיט "הנני בידך"יאיר טוקר30
זמרים לא יהודים מאוקראינה ביצעו את הלהיט ההיסטרי של אברהם פריד "הנני בידך" וקאבר יפהפה ל"אל הנער הזה" שמבצע שטיינמץ עם מקהלת שירה - התוצאה מרגשת ומפתיעה (מוזיקה)
שבועות - כל שירי שבועות במשדר אחדכל שירי שבועות במשדר אחדיאיר טוקר19
"כיכר השבת" מתכבד להגיש משדר מוזיקלי מיוחד לקראת חג-השבועות, בעריכת toker.fm. עם מיטב השירים, מכל הזמנים ומכל העדות - כאיש אחד בלב אחד (שירים חסידיים, מיוחד)
"איתך אני": האזינו לאלבום החדש של אברהם פריד"איתך אני": האזינו לאלבום החדש של אברהם פרידיאיר טוקר27
לאחר ציפייה ארוכה, ענק הזמר החסידי אברהם פריד משחרר היום (שני) את אלבומו החדש "אוצר של יראת שמיים" ובאנגלית "Bring the house down". האזינו לשיר מתוך האלבום החדש (מוזיקה)
איזה יוסי: כשיוסי גיל הדהים את יוסי גרין. צפואיזה יוסי: כשיוסי גיל הדהים את יוסי גרין. צפוכיכר השבת6
איש הרדיו והמוזיקה החסידית יוסי גיל, המבקר בימים אלו בארה"ב, פגש אתמול את גדול המלחינים יוסי גרין, ובמשך מספר שעות ישבו השניים על יד הפסנתר והעלו זכרונות. צפו בווידאו (מוזיקה, וידאו)
האזינו: משדר מקפיץ לערב "שביעי של פסח"האזינו: משדר מקפיץ לערב "שביעי של פסח"יאיר טוקר
רגע לפני "הספירה" אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים מקפיצים שיכניסו אתכם לחג בשמחה (שירים חסידיים)
מרדכי בן דוד ועוזיה צדוק בדואט חוצה יבשותמרדכי בן דוד ועוזיה צדוק בדואט חוצה יבשותיאיר טוקר14
למרות מרחק של אלפי קילומטרים שהפרידו בן ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד לכוכב העולה עוזיה צדוק, עלו השניים לבמה ווירטואלית וביצעו את השיר "והיא שעמדה" לעיני העשירון העליון

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים