פורים  ישי ריבו  שבאבניקים  מידד טסה
להיט החתונות הבא? האזינו ל"חתן ישמח בכלה"להיט החתונות הבא? האזינו ל"חתן ישמח בכלה"יאיר טוקר14
"חתן ישמח בכלה" הולחן ועובד על ידי שמואל יפת לכבוד חתונתו של המנהל המוזיקלי וסולן "המנגנים" מוישי רוט. זה הלהיט הבא של תעשיית החתונות? האזינו וטקבקו (מוזיקה)
סינגל חדש: מאיר יחיאל המר שר "רפאנו ה'"סינגל חדש: מאיר יחיאל המר שר "רפאנו ה'"יאיר טוקר5
מאיר יחיאל המר - צעיר בן 25 שהחל את דרכו המוזיקלית כילד במקהלות הקעמפים בלונדון, משחרר סינגל ראשון: "החלום שלי הוא להופיע בקונצרטים לכל הקהלים" (חדשות המוזיקה)
"הנני בידך"; כל הגרסאות ללהיט החסידי הענק"הנני בידך"; כל הגרסאות ללהיט החסידי הענקיאיר טוקר27
הוא שוחרר לראשונה בביצוע של ר' פנחס ברייער, אבל פרץ לחיינו רק לאחר שבוצע על ידי אברהם פריד. מאז, יש לו עשרות גרסאות שהציפו את הרשת. קבלו: המיטב של 'ריבון העולמים' (מוזיקה,וידאו)
LIVE: פריד ופריישטט מבצעים את 'ריבון העולמים'LIVE: פריד ופריישטט מבצעים את 'ריבון העולמים'יאיר טוקר5
הלהיט הזה זכה לעשרות גירסאות, אבל לשמוע את המבצע המקורי ענק הזמר החסידי אברהם פריד מבצע את זה בחתונה, כנראה שלא יצא לכם. אמש בחתונה יוקרתית בניו יורק, בהפקת אהרן טייטילבום זה קרה. צפו בפריד בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט ומקהלת ידידים מבצעים את "ריבון העולמים" (מוזיקה)
צפו בקליפ: אורי דוידי מקפיץ עם "לא ימלט"צפו בקליפ: אורי דוידי מקפיץ עם "לא ימלט"יאיר טוקר5
"לא ימלט" של ברוך שלום בלסופסקי כבר הפך ללהיט של ממש בסצנת החתונות בארצות הברית. כעת, מתפרסמת הגרסה של אורי דוידי ולהקת "Sympinny" לשיר, וזה בהחלט מקפיץ (מוזיקה)
הנה זה בא: האזינו לחדש של מוטי שטיינמץהנה זה בא: האזינו לחדש של מוטי שטיינמץכיכר השבת17
ר' חיים בנט, מגדולי המלחינים במוזיקה החסידית, חוזר עם אלבום חדש בו שותפים מיטב המעבדים ובעלי המנגנים. האזינו לסנונית ראשונה: מוטי שטיינמץ שר "שופכים לב כמים" (מוזיקה חסידית)
צפו: הגר"ש אליטוב ו'נרננה' בניגון שהחזיר בתשובהצפו: הגר"ש אליטוב ו'נרננה' בניגון שהחזיר בתשובהכיכר השבת8
במהלך מסיבת יום הולדת משפחתית לגאון רבי שמעון אליטוב, חבר מועצת הרבנות הראשית, שר הרב עם מקהלת נרננה, את ניגון "אויפן פריפעטשיק", איתו החזיר מאות בתשובה בדרום אמריקה (מוזיקה)
עטיפת הסינגל - מלא עוצמה: האזינו ל״בו דבקים״מלא עוצמה: האזינו ל״בו דבקים״יאיר טוקר6
"בו דבקים" - כך נפגשו לראשונה מקהלת ויז׳ניץ, יואלי קליין וארי רייך בסינגל חדש. בכורה באתר ״כיכר השבת״ (מוזיקה, סינגלים ושירים חסידיים)
צפו לפני כולם: "הנני בידך" המרגש - גם בעבריתצפו לפני כולם: "הנני בידך" המרגש - גם בעבריתיאיר טוקר37
הלחן המדהים שאברהם פריד ביצע כבש את המגזר החסידי, אבל לא הצליח לחלחל לציבור הדתי כולו. מי שלוקחת את המשימה להביא את בשורת השיר למגזר הדתי היא להקת "להבה", שמשיקה ביצוע מיוחד לשיר - בעברית. צפו בקליפ לפני כולם (מוזיקה)
רבי שלמה קרליבך - שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"הנה מה טוב"שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"הנה מה טוב"יאיר טוקר
בדרך כלל רבי שלמה נהג לשיר שירים שהוא עצמו הלחין, אך עם זאת נרשמו לא מעט מקרים בהם הוא ביצע שירים שמלחינים אחרים הלחינו והיה מוסיף להם בחן את הנופך האישי שלו. כמו במקרה הזה (מוזיקה)
שטיינמץ התרגש באמצע השירה והזיל דמעותשטיינמץ התרגש באמצע השירה והזיל דמעותיאיר טוקר23
באירוע מרגש שהתקיים השבוע, התכבד אמן הרגש מוטי שטיינמץ לשיר מחרוזת ניגונים חסידיים. בשלב מסויים התרגש שטיינמץ יחד עם קהל המשתתפים ואף הזיל בעצמו דמעה. צפו בתיעוד (מוזיקה)
אברהם פריד, ארכיון - המסמר האחרון בארון הקבורה של המוזיקה החסידיתהמסמר האחרון בארון הקבורה של המוזיקה החסידיתאלי שפירא75
האם פריד, מאחרוני השרידים שמגישים לנו על מגש של זהב מוסיקה מזוקקת ומשובחת, נכנע גם הוא למשאת הנפש הפושה בקרב זמרינו להיות טרנדי ומגניב? הטור של אלי שפירא (ביקורת, מוזיקה)
האלבום החדש של דודי קאליש וידידים. האזינוהאלבום החדש של דודי קאליש וידידים. האזינויאיר טוקר1
האלבום החדש של דודי קאליש ומקהלת ידידים, או ביידיש: ״דודי קאליש מיט ידידים", נחת בישראל. האלבום בן 12 שירים, ש-9 מתוכם הלחין קאליש. האזינו בהשמעת בכורה ללהיט 'הטוב' (שירים)
מכורים לאברהם פריד? בואו לבדוק עד כמהמכורים לאברהם פריד? בואו לבדוק עד כמהכיכר השבת28
בואו לבדוק כמה אתם מכירים את השירים של אברהם פריד: אספנו קטעים מעשרה שירים בולטים של ענק הזמר החסידי, חושבים שתצליחו להשלים את המשפטים? ענו על השאלון והאזינו (מוזיקה)
דודי קאליש - אחרי שלוש שנים: אלבום חדש לדודי קאלישאחרי שלוש שנים: אלבום חדש לדודי קאלישיאיר טוקר3
שלוש שנים לאחר הצלחת האלבום הראשון, חוזרים המוזיקאי ובעל המנגן דודי קאליש ומקהלת "ידידים" מארה"ב לשתף פעולה באלבום חדש. האזינו למיקס מהאלבום החדש (מוזיקה חסידית)
צפו בקליפ: הניגון של בעל התניא עם קלרינטצפו בקליפ: הניגון של בעל התניא עם קלרינטיאיר טוקר8
לרגל כ"ד טבת, יום ההילולא של בעל ה'תניא' רבי שניאור זלמן מלאדי זצ"ל, השיק נגן הקלרינט מענדי שם-טוב קליפ מיוחד בו הוא מבצע את ד' בבות בקלרינט יחד עם תלמידי ישיבה (מוזיקה,קליפים)
Yoely Lebowitz Sings at Keiravtuni ConventionYoely Lebowitz Sings at Keiravtuni Conventionכיכר השבת
Badchen Yoely Lebowitz sings a ballad in Yiddish on the very heart-wrenching topic of parental alienation * Badchen Yoely Lebowitz sings a ballad in Yiddish on the very heart-wrenching topic of parental alienation
ר' שלמה קרליבך ז"ל - שלוימל'ה ליום השבת: קרליבך שר "התעוררי"שלוימל'ה ליום השבת: קרליבך שר "התעוררי"יאיר טוקר6
למרות החשיפה הרבה לה זכה, את מרבית שיריו של ר' שלמה קרליבך הכירו רק חסידיו ההדוקים ביותר. בשנים האחרונות הם נחשפים ברשת יוטיוב. מהשבוע: שיר שבועי בכיכר השבת (מוזיקה)
ברוך לוין - יונתן רזאל וברוך לוין עם "קום והתהלך בארץ"יונתן רזאל וברוך לוין עם "קום והתהלך בארץ"יאיר טוקר2
על רקע המצב השורר בארץ - הזמר החסידי ברוך לוין מארח את יונתן רזאל לדואט "קום התהלך בארץ" מתוך האלבום החדש "בנים אתם" בהשמעת בכורה ב"כיכר השבת". האזינו (מוזיקה)
צפו: יוסף חיים שוואקי ו'ידידים' שרים הרב נריהצפו: יוסף חיים שוואקי ו'ידידים' שרים הרב נריהיאיר טוקר11
20 שנה לפטירתו של הרב משה צבי נריה זצ"ל, נערך טקס אזכרה מיוחד בישיבה התיכונית ברמת גן. צפו בביצוע של יוסף חיים שוואקי ל"קדושה", שכתב הרב נריה בעצמו (מוזיקה, וידאו)
עטיפת הסינגל - בכורה: השיר שנכתב למשפחת ליטמן-בייגלבכורה: השיר שנכתב למשפחת ליטמן-בייגליאיר טוקר20
נער הפלא דניאל לוי מקדיש באלבום הבכורה שלו 'קדוש קדוש' שיר לבני הזוג ליטמן&ביגל. האזינו ל"בואי בשלום", שילווה את בני הזוג בחייהם החדשים (מוזיקה)
יואלי גרינפלד - יואלי גרינפלד משיק את "זה" • האזינו למיקסיואלי גרינפלד משיק את "זה" • האזינו למיקסיאיר טוקר6
הזמר מארה"ב יואלי גרינפלד, משיק את אלבומו השלישי "זה", שיכלול 11 שירים חדשים, שהולחנו ועובדו בידי מיטב המומחים במוזיקה החסידית. האזינו ל"טעימות" מהאלבום החדש (מוזיקה)
אחרי פסק זמן ממושך: יוסף משה כהנא חוזראחרי פסק זמן ממושך: יוסף משה כהנא חוזריאיר טוקר
המפיק החסידי יוסף משה כהנא, חוזר לזירת המוסיקה החסידית לאחר פסק זמן מוזיקלי שארך שלוש שנים וישיק בשבוע הקרוב את "לחיים קומזיץ 2" בהשתתפות בעלי מנגנים מובילים בז'אנר (מוזיקה)
"שירי בכייה הפכו ללהיטים, אני אשנה כיוון""שירי בכייה הפכו ללהיטים, אני אשנה כיוון"יאיר טוקר4
היוצר החסידי ר' משולם גרינברגר משחרר סינגל חדש ומנסה להבין למה כל הלהיטים האחרונים הם רק שירי בכיות: "די לבכות. הגיע הזמן לשמוח ולהודות לקב"ה על כל הטוב" (מוזיקה חסידית)
צפו: פריד ודדיה מבצעים את "רחם" של שוואקיצפו: פריד ודדיה מבצעים את "רחם" של שוואקייאיר טוקר6
אמש במהלך הופעה משותפת בחתונה בתל אביב, של ענק הזמר החסידי אברהם פריד ואיציק דדיה ביצעו השנים את "רחם", בליווי הרכב FDD Live של 24 נגנים. המנצח: גרשון פריישטט (מוזיקה)
צפו בתיעוד: קומזיץ עם שלמה יהודה רכניץצפו בתיעוד: קומזיץ עם שלמה יהודה רכניץיאיר טוקר11
מדי שנה בשנה, עורך הנגיד שלמה יהודה רכניץ שמחת בית השואבה בסוכתו. שרו האמנים שהגיעו לאירוע את שירי האלבום של רכניץ שיצא בשנה שעברה. צפו בתיעוד (מוזיקה חסידית)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים