מלך..  שבאבניקים  סקר  ויזניץ
ברנהולץ בסינגל בכורה: 'צמאה נפשי'ברנהולץ בסינגל בכורה: 'צמאה נפשי'יאיר טוקר7
על מילות הפסוק "צמאה נפשי לק-ל חי, המתאים לימי אלול, מוציא זמר החתונות שלום ברנהולץ סינגל בכורה בלחנו ובהפקתו של הזמר והיוצר יהודה דים; האזינו (מוזיקה,שירים)
ארי גולדוואג - ארי גולדוואג בסינגל שני: "רק הוא"ארי גולדוואג בסינגל שני: "רק הוא"יאיר טוקר
ארי גולדוואג משחרר את "רק הוא" סינגל שני מתוך האלבום החדש שייצא לקראת החגים. "רק הוא" ניחן בעיבוד קופצני וקייצי, והוא עוסק בתקופות חשוכות בחייו של כל אדם (סינגלים)
עונג ערב שבת: משדר מוזיקלי תוססעונג ערב שבת: משדר מוזיקלי תוססיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (מוזיקה)
אל תפספסו: משדר מוזיקלי מקפיץאל תפספסו: משדר מוזיקלי מקפיץיאיר טוקר5
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
מתכוננים לשבת עם מוזיקה מקפיצהמתכוננים לשבת עם מוזיקה מקפיצהיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו (מוזיקה חסידית)
אסף שפר - 'חזקו ידיים רפות', עכשיו גם בווקאלי'חזקו ידיים רפות', עכשיו גם בווקאלייאיר טוקר7
ימים ספורים לפני תשעה באב: הזמר אסף שפר מציג ביצוע חדש ווקאלי לשיר 'חזקו ידיים רפות' אותו הלחין למילים מתוך תפילת תשעה באב ומספר ישעיהו • האזינו לביצוע המיוחד (מוזיקה)
בריו חקשור - בריו חקשור מציג: "לב טהור" ווקאליבריו חקשור מציג: "לב טהור" ווקאלייאיר טוקר10
גם בימי בין המצרים יש מה לשמוע: הזמר בריו חקשור מציג ביצוע ווקאלי מיוחד לשיר 'לב טהור' שהופיע באלבומו הראשון. על העיבוד הווקאלי: אודי דמארי ומקהלת ידידים • האזינו (מוזיקה)
מקבלים שבת עם מוזיקה תוססתמקבלים שבת עם מוזיקה תוססתיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו (שיר חסידי)
מקבלים שבת עם מוזיקה מצוינתמקבלים שבת עם מוזיקה מצוינתיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו (שירים חסידיים)
מקבלים שבת: משדר מוזיקלי תוססמקבלים שבת: משדר מוזיקלי תוססיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו (במוזיקה)
מוזיקה לשבת - ערב שבת מעולם לא היה שמח כל כךערב שבת מעולם לא היה שמח כל כךיאיר טוקר10
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
חתונת בעלזא: הניגונים נחשפיםחתונת בעלזא: הניגונים נחשפיםיאיר טוקר2
הרב יוסף משה כהנא מ'לחיים' הפקות יוצא בפרויקט ענק: "א חתונה אין בעלזא" – כל הלהיטים החדשים מבית בעלזא. ניגוני שמחה וריקוד לצד ניגוני רגש ויצירות פאר (שיר חסידי)
מוזיקה לשבת - משדר מוזיקלי: עונג ערב שבתמשדר מוזיקלי: עונג ערב שבתיאיר טוקר6
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (מוזיקה)
מידד טסה - מידד טסה: התורה חכמה ומושלמתמידד טסה: התורה חכמה ומושלמתיאיר טוקר57
ערב חג השבועות, מגיש מידד טסה סינגל חדש שכולו דביקות בתורה הקדושה. ליצירה קוראים "חכמה ומושלמת", והיא מהווה סינגל רביעי מתוך האלבום השמיני שבדרך (שירים חסידיים)
עטיפת האלבום - חדש לזילבר: העטלף והתרנגולחדש לזילבר: העטלף והתרנגוליאיר טוקר
אריאל זילבר פותח את העונה המוסיקלית החדשה עם אלבום חדש – העטלף והתרנגול. למרות השם המטעה קצת, האלבום מלא וגדוש במילים מהמקורות (מוזיקה חסידית)
הווקאלי שלפני הל"ג: משדר לשבתהווקאלי שלפני הל"ג: משדר לשבתיאיר טוקר7
רגע לפני שחוזרים לשגרה המוזיקלית, כיכר השבת מגיש משדר ווקאלי שמח לשבת. בכל שבוע, ביום שישי, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. בואו להאזין (מוזיקה חסידית)
זְמַן חֵרוּתֵנוּ: משדר מוזיקלי לפסחזְמַן חֵרוּתֵנוּ: משדר מוזיקלי לפסחמערכת "כיכר השבת"1
"כיכר השבת" - האתר החרדי המוביל, מתכבד להגיש משדר חג מיוחד לקראת הפסח: שעתיים של שירים מכל הסגנונות והשנים, שיכניסו אתכם לאווירת החג. אל תפספסו (במוזיקה)
"הניגון האבוד" לא באמת אבוד"הניגון האבוד" לא באמת אבודיאיר טוקר3
הניגון המיוחד שכובש את החצרות החסידיות זכה במספר מקומות לתואר "הניגון האבוד". בעל המנגן החסידי מבהיר: "מדובר בטעות, הניגון איננו אבוד" • הסיפור המלא (מוזיקה)
צפו: מה פריד חושב על מרדכי בן דודצפו: מה פריד חושב על מרדכי בן דודישראל כהן, שמוליק קמינקר10
גדול הזמר החסידי, אברהם פריד, בראיון פורימי מיוחד לכיכר השבת: אלבום חדש ובו שירים בשפת האידיש, וגם: מזמין את מרדכי בן דוד להופעה משותפת בישראל (מוזיקה)
מאיר אדלר - מאיר אדלר בשיר על גזירת הגיוסמאיר אדלר בשיר על גזירת הגיוסישראל כהן22
החרדה העצומה מפני גזירת הגיוס הביאה את בעל המנגן מאיר אדלר להלחין שיר מיוחד בנושא, אליו צירף את המילים ממגילת אסתר: ,רווח והצלה יעמוד ליהודים". האזינו (מוזיקה)
התגעגעתם? דודי קאליש חוזרהתגעגעתם? דודי קאליש חוזריאיר טוקר9
דודי קאליש, מי שהוסיף למוזיקה החסידית האוטנטית צבע וריח, מגיח עם אלבום ובו ניגוני שבת מרגשים ומלהיבים, כמו בפרויקטים הקודמים, גם לזה שותף אבי סינגולדה (מוזיקה)
איציק אורלב - בקצב הדאנס: אורלב שר נה נה נהבקצב הדאנס: אורלב שר נה נה נהיאיר טוקר31
איציק אורלב מקבל את פני חודש אדר בשיר שמח שמתאים לאירועי פורים. השיר "אל האור" מבקש להעביר את מסר האמונה ועושה זאת בדרכו הייחודית של אורלב. האזינו (שיר חסידי)
קליפ ראשון לתגלית של משה לאופרקליפ ראשון לתגלית של משה לאופריאיר טוקר23
דוד שמחה, זמר צעיר בתחילת דרכו, הפך לבן חסותו של המוזיקאי החסידי המוערך, משה לאופר. אחרי שהוציא את "שנית", מוצג הקליפ הרשמי הראשון של הזמר שצול בפריז (שירים)
גד אלבז. עוד להיט - החורף של גד אלבזהחורף של גד אלבזיאיר טוקר64
גד אלבז מנצל את הפופולריות של שירו "כבתחילה" ומשיק סינגל חדש - "לכל מי". שירו האחרון חצה גבולות ומגזרים והפך מושמע גם בתחנות רדיו חילוניות. האזינו (מוזיקה חסידית)
אל תפספסו: משדר מוזיקלי מיוחדאל תפספסו: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר5
"שעשה ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה": "כיכר השבת" מתכבד להגיש לכם מקבץ שירי חנוכה, לנר ראשון. כל שירי החנוכה, התוססים והרגועים מכל הזמנים • חובה להאזין (מוזיקה)
עטיפת האלבום - שרולי ורדיגר בדיסק חדש 'אודה לקל'שרולי ורדיגר בדיסק חדש 'אודה לקל'יאיר טוקר6
הזמר החסידי שרולי ורדיגר ממשיך להפתיע ומשיק אלבום חדש ובו 12 שירים מלחניהם של מוטי אילוביץ' הלל פלאי ופינקי וובר, שזכו לעיבוד מיהושע פריד ויענקי בריסקמן (מוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים