ישי ריבו  מלך..  נתניהו  חבושה
פקח חנייה. אילוסטרציה - הערים ירושלים וב"ב - שיאניות פקחי החנייההערים ירושלים ובני ברק - שיאניות פקחי החנייה
כ' בשבט תשעח | 05.02.18
הביקוש הגובר למקומות חניה והגידול הרב במספר כלי הרכב החדשים בישראל, משמחים ראשי ערים רבים שהחליטו להפוך מקומות חניה ציבוריים לנדל"ן שמצמיח קנסות ודמי חניה (תחבורה)
הוסרו מחיצות הבנייה מתחנת הרכבת בבנייני האומההוסרו מחיצות הבנייה מתחנת הרכבת בבנייני האומהדניאל הרץ
סקרני ירושלים זכו אתמול להצצה ראשונה לעבר תחנת הרכבת התת-קרקעית החדשה מול בנייני האומה לאחר שנים של בנייה בהן המקום היה מוקף במחיצות בנייה גבוהות (רכב)
מרכז העסקים בשכונת גבעת שאול. הפקקים יחריפו - פקקי התנועה בי-ם יחמירו כבר בזמן הקרובפקקי התנועה בי-ם יחמירו כבר בזמן הקרובאלי רוטמן5
מתווה עבודות הרכבת הקלה בבירה יכנס בעוד מספר שבועות לקצב מואץ, ובשלב מסוים היא תעבור בלב רחוב כנפי נשרים הסואן בה יונחו מסילות לרכבת בין נווה יעקב להר נוף (בארץ)
אילוסטרציה - בקרוב: ייאסר שימוש בכסף מזומן באוטובוסבקרוב: ייאסר שימוש בכסף מזומן באוטובוסכיכר השבת15
משרד התחבורה מקדם מהלך שיימנע שימוש בכסף מזומן באוטובוסים ויצריך את הנוסעים לטעון את כרטיסם במכונות או בעצמם. נהגי אגד מרוצים מהמהלך, הנוסעים פחות (תחבורה)
שר התחבורה ב'נסיעת המבחן' - 'מסילות דוד המלך': הרכבת לי-ם יצאה לדרך'מסילות דוד המלך': הרכבת לי-ם יצאה לדרךקובי רוזן7
שמה של הרכבת מתל אביב לירושלים, שתחל לשמש את אסרחי ישראל כבר בפסח הקרוב, נקבע כ"מסילות דוד המלך". היום חנך שר התחבורה את נסיעת המבחן שלה • גלריה (ארץ)
עבודות אחזקה במסילות הרכבת הקלה בי-םעבודות אחזקה במסילות הרכבת הקלה בי-םכיכר השבת
בחודש הקרוב ייערכו עבודות אחזקה לאורך תוואי מסילת הרכבת הקלה בירושלים. החל מיום חמישי הקרוב, ומדי לילה בשבוע הקרוב, יתבצעו העבודות מפסגת זאב עד משה דיין (תחבורה)
ישראל כץ - כץ: יחוברו מסילות ברזל מסעודיה עד לחיפהכץ: יחוברו מסילות ברזל מסעודיה עד לחיפהליאור גוטמן2
השר כץ: יש ליזום מהלכים עם מנהיגי מדינות ערב ודרכם לבנות ציר כלכלי. לדבריו, אם רבע מהמסחר של סעודיה יעבור כאן, הדבר יניב פעילות של 250 מיליארד דולר בשנה (חדשות)
רכבת ישראל - בקרוב: שש רכבות מהירות ביום מתל אביב לבאר שבעבקרוב: שש רכבות מהירות ביום מתל אביב לבאר שבעדניאל הרץ1
החל מהחודש הבא יפעלו 6 רכבות מהירות ביום, בין באר שבע לתל אביב, שלוש רכבות לכל כיוון. הקווים החדשים יקלו על תושבי הדרום להגיע למרכז הארץ במהירות וביעילות (תחבורה)
החרדים לא זוכים ליהנות משירות תחבורתי ראוי - אלו חברות התחבורה הציבורית הכי גרועותאלו חברות התחבורה הציבורית הכי גרועותאלי רוטמן31
רוב חברות התחבורה הציבורית המשרתות את הציבור החרדי מופיעות בתחתית הרשימה החדשה שהנפיק כעת משרד התחבורה, שמדרגת את הציונים לפעילותן השוטפת (תחבורה)
אילוסטרציה - ננעלו בתא המטען, תבעו את החברה - וזכוננעלו בתא המטען, תבעו את החברה - וזכוכיכר השבת13
אם ובתה התינוקת שנסעו לאלעד באוטובוס של אגד תעבורה ולחרדתן ננעלו בתא המטען, מול עינה של הבת הקטנה שנותרה בתחנה, יפוצו בלא פחות מ-2.1 מיליון ש"ח (תחבורה)
כל הסדרי התחבורה הציבורית להלווית מרןכל הסדרי התחבורה הציבורית להלווית מרןכיכר השבת
פורסמו זמני האוטובוסים והקווים השונים מכל רחבי הארץ להלווייתו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בשעה 12 ברחוב חזון איש בבני ברק. לא תותר כניסת רכבים פרטיים לאזור (תחבורה)
ח"כ מיכאל מלכיאלי - מלכיאלי: לעצור תקציבים למשרד התחבורהמלכיאלי: לעצור תקציבים למשרד התחבורהישי כהן9
ח"כ מיכאל מלכיאלי תקף בדיון בוועדה לפניות הציבור בכנסת את התחבורה הציבורית בשכונות החרדיות נווה יעקב ובית וגן בירושלים וביקש לעצור תקציבים למשרד התחבורה (תחבורה)
גורם ממשלתי בכיר: סיטיפס נוהגת בחזירותגורם ממשלתי בכיר: סיטיפס נוהגת בחזירותדניאל הרץ7
המאבק של תושבי ירושלים נגד חברת סיטיפס נמשך. מובילי המאבק נפגשו השבוע עם שרים וחברי כנסת כדי לדון איתם במדיניות הקנסות של מפעילת הרכבת (תחבורה ציבורית)
י-ם: עשרות הפגינו נגד האלימות ברכבתי-ם: עשרות הפגינו נגד האלימות ברכבתכיכר השבת4
האלימות האחרונה ברכבת הקלה בירושלים בהם קנסו פקחי סיטיפס נוסעים תמימים או נהגו בצורה אלימה מעוררים תסיסה והתארגנות של תושבים נגד החברה (תחבורה ציבורית)
רכבל - מהפכת תחבורה: רכבלים יוקמו בכל הארץמהפכת תחבורה: רכבלים יוקמו בכל הארץאלי רוטמן11
מאחר ופתרון מושלם לעומס בכבישים לא נראה באופק, וגם סלילת מסילות רכבת נמשכת זמן רב, מקדם משרד התחבורה פתרון מפתיע, כדי להקל על המצב: רכבל - בכל הארץ (בארץ)
לעיני ילדיו: חרדי הוכה ברכבת הקלה • צפולעיני ילדיו: חרדי הוכה ברכבת הקלה • צפוקובי רוזן73
מאבטחי עיריית ירושלים ומספר שוטרים הפגינו אלימות קשה ומזעזעת כלפי אברך חסיד ברסלב, לעיני ילדיו הקטנים והבוכיים - רק בשל ויכוח בינו לבין פקחי הרכבת • צפו (חדשות)
אילוסטרציה - הפיצוי של 'סופרבוס' על איחור: 5,000 שקלהפיצוי של 'סופרבוס' על איחור: 5,000 שקלכיכר השבת4
בית המשפט לתביעות קטנות פסק לטובת הנוסע החרדי 5000 שקל פיצויים בגין 12 מקרים בהם סופרבוס לא הוציאה את קו האוטובוס מירושלים לקרית יערים (תחבורה ציבורית)
קרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוקרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוכיכר השבת2
רוצים לנסוע בקרונות חדשים? בקרוב יחוברו שמונת הקרונות החדשים שנפרקו בנמל חיפה בנוסף לעוד שישה שהגיעו זה מכבר. הקרונות נגררים לבאר שבע שם יוכנו לשימוש (רכבת)
הרכבת הקלה בירושלים, ארכיון - תחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיורתחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיורכיכר השבת
סקר חדש שנערך בקרב משתמשי התחבורה הציבורית מגלה כי מחירי הדיור בישראל מושפעים מהתחבורה הציבורית. וגם: אלו הערים בהם משתמשים יותר בתחבורה הציבורית (רכב)
ארכיון, התאונה לפני שבועיים - רכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבתרכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבתכיכר השבת3
בפעם השנייה החודש: רכב פרטי ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת הקלה. פעולת הרכבות הוגבלה כמה שעות בשל התאונה רק עד גבעת התחמושת בלבד (תחבורה ציבורית)
כך זה ייראה - תחנה מרכזית חדשה מוקמת כעת בירושליםתחנה מרכזית חדשה מוקמת כעת בירושליםאלי רוטמן6
במחלף גולדה, סמוך לשכונת רמות בירושלים, החלה לאחרונה הקמתה של תחנה מרכזית חדשה ועדכנית. הדבר עשוי להשפיע גם על הפקקים הקשים בכביש העמוס (חדשות, ארץ)
השר ישראל כץ - משרד התחבורה נגד חברות שמחללות שבתמשרד התחבורה נגד חברות שמחללות שבתישי כהן5
משרד התחבורה פנה במכתב רשמי לחברות שמחללות את השבת בהפעלת קווי תחבורה ציבורית והודיע להן כי הן מפרות את החוק באמצעות מערך הגבייה שלהן (תחבורה ציבורית)
נתניהו וכץ בנסיעת הרכבת - קו הרכבת מכרמיאל לתל אביב הושק הבוקרקו הרכבת מכרמיאל לתל אביב הושק הבוקרדניאל הרץ6
הקו החדש הושק בהשתתפות שר התקשורת וראש הממשלה שהגיעו לחנוך את הקו שיחבר את כרמיאל לתל אביב. בשלב הראשון יוכלו תושבי האזור לנסוע בחינם מהתחנה (תחבורה)
העיר אלעד - הוזלה במחירי התחבורה הציבורית באלעדהוזלה במחירי התחבורה הציבורית באלעדכיכר השבת6
לאחר שהחברה המפעילה את התחבורה הציבורית בעיר אלעד הוחלפה, חברת 'קווים' מעדכנת את מחירי הנסיעות • זו מפת המחירים החדשה בתחבורה לתושבי אלעד (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציה - בגלל חג הקורבן: חשש משיבושים בתחבורהבגלל חג הקורבן: חשש משיבושים בתחבורהכיכר השבת1
החל מיום שישי ועד יום שני הבא שיבושים רבים בתחבורה הציבורית וזאת מאחר שבימים אלו מציינים המוסלמים את חג הקרבן והנהגים המוסלמים יוצאים לחופשה לכבוד החג (רכב)
בדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםבדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםנתנאל לייפר1
בבדיקות פתע שנערכו בתל אביב - 9 מתוך 40 אוטובוסים הורדו מהכביש בשל צמיגים תקולים ותקלות אחרות שמסכנות את ציבור הנוסעים באוטובוסים ובכבישים לידם (תחבורה ציבורית)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים