פורים  שירי פורים  ישי ריבו  שבאבניקים
"מנקים ומתדלקים בשבת". רכבת ישראל - "אני צריך לנקות את הרכבת בשבת""אני צריך לנקות את הרכבת בשבת"צביקה גרוניך8
רכבת ישראל מציגה: חילול שבת במסגרת "עבודות שוטפות". נוסע מעיד כי לאחר כניסת השבת וכבר לפני צאתה, ישנם עובדים במתחם הרכבת. "מנקים ומתדלקים בשבת" (תחבורה)
מודיעין עילית: שביתת פתע קצרהמודיעין עילית: שביתת פתע קצרהצביקה גרוניך2
עובדי חברת 'קווים' במודיעין עילית ערכו הבוקר שביתה קצרה, החל מהשעה 4:30 ועשה לשעה 8:00, בטענה כי ההנהלה ערכה שינויים בעבודת הנהגים ללא הסכמתם (רכב, תחבורה)
תיעוד מדאיג: נהג מסכן את הנוסעיםתיעוד מדאיג: נהג מסכן את הנוסעיםקובי רוזן33
בתיעוד וידאו שהגיע ל"כיכר השבת" נראה נהג אוטובוס של 'נתיב אקספרס' מרבה להשתמש בסלולרי במהלך הנסיעה, תוך סיכון חמור של הנוסעים • עדות: "הרגשנו פחד" • צפו (רכב)
ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס - תיעוד: הפריצה המחודשת לירושליםתיעוד: הפריצה המחודשת לירושליםשרון מנדל3
לאחר שנים של עבודות נערך טקס פריצת המנהרה האחרונה בקו הרכבת המהירה בין ירושלים לתל אביב. ראש הממשלה: "נדבך מרכזי למהפכה תחבורתית". צפו בפריצה (רכב)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה - מכרז חדש לתחבורה בפתח תקווהמכרז חדש לתחבורה בפתח תקווהצביקה גרוניך3
העיר פתח תקווה יוצאת למכרז חדש בתחבורה הציבורית, שבמסגרתה יבחרו משרד התחבורה וחברי מועצת העירייה את חברת התחבורה שתשרת את תושבי העיר בעוד כשנה (תחבורה)
אילוסטרציה - החרדי ששינה את ההנחיות בתח"צהחרדי ששינה את ההנחיות בתח"צישראל כהן1
משרד התחבורה ישנה בקרוב את ההנחיות בנוגע לכמות הנוסעים העומדים המותרת בתחבורה הציבורית, העומדת כיום על 10 בלבד. מאחורי היוזמה? אברך מאלעד (רכב)
האם גם חולון תתחיל לחלל שבת? "אוטובוס השבת" של מר"ץ - חולון: דורשים תחבורה בשבתחולון: דורשים תחבורה בשבתצביקה גרוניך9
הדרישה מהצד החילוני בחולון לתחבורה ציבורית בשבת, גוברת, והנציגים החרדים בעירייה מאיימים כי יפרשו מהקואליציה. נציג ש"ס בעיר: "הסטטוס קוו יישמר" (חדשות, רכב)
אילוסטרציה - נתיב אקספרס לא תוכל לתת הנחהנתיב אקספרס לא תוכל לתת הנחהצביקה גרוניך2
לאחר הדיווח כי חברת 'נתיב אקספרס' החליטה לתת הנחה לתלמידי ישיבות שיציגו אישור לימודים מתברר כי החברה לא יכולה לתת הנחה שחורגת מההנחה הקבועה (תחבורה)
אילוסטרציה - 'נתיב אקספרס': הנחה לבני ישיבה'נתיב אקספרס': הנחה לבני ישיבהצביקה גרוניך1
אחרי שורת תקלות עם ציבור הנוסעים החרדי, חברת "נתיב אקספרס" מנסה להתקרב לאוכלוסייה החרדית. החברה החליטה להעניק הנחה של 50 אחוז לתלמידי הישיבות (רכב)
חוסמים את האוטובוס, הבוקר - תושבי גני הדר הפגינו נגד חברת 'דן'תושבי גני הדר הפגינו נגד חברת 'דן'צביקה גרוניך3
עשרות מתושבי השכונות 'גני הדר' ו'קריית הבעש"ט' בפתח תקווה חסמו את דרכי הנסיעה של אחד האוטובוסים במחאה על המחסור באוטובוסים שגורם להמתנה ארוכה (חדשות)
הנהגים התאגדו, המחיר התייקרהנהגים התאגדו, המחיר התייקרצביקה גרוניך3
120 נהגים חרדים העובדים בנסיעות מירושלים לבני ברק, התאגדו כדי לעזור אחד לשני, אך לטענתם, מחיר הפרסום ב'מפתח העיר' התייקר. מפתח העיר: "לא העלינו להם שקל" (תחבורה)
התחנה המרכזית בצפת - בצפת מתלוננים נגד 'נתיב אקספרס'בצפת מתלוננים נגד 'נתיב אקספרס'צביקה גרוניך9
תושבי צפת מתלוננים נגד חברת נתיב אקספרס המפעילה את התחבורה בעיר, שלטענתם אינה עומדת בלוחות הזמנים וכי לעתים נהגיה אינם מורידים את הנוסעים בתחנות מסודרות (רכב)
נהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחיםנהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחיםצביקה גרוניך3
במשרד התחבורה לא לוקחים סיכונים והורו על נוהל לפיו נהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחים כדי למנוע פעילות חבלנית עוינת. הנהגים יעברו השתלמות ויקבלו תעודת מאבטח (תחבורה)
רה"מ נתניהו חונך את הרכבת לשדרות - חשש מטילים: אין רכבת לשדרותחשש מטילים: אין רכבת לשדרותיוני גבאי
קו הרכבת מאשקלון לשדרות הושבת בהוראת מערכת הביטחון בשל החשש מירי טילים נגד טנקים לעבר הרכבת מרצועת עזה • במשרד הביטחון דורשים מהרכבת למגן את הקו (רכב)
רכבת ישראל - רכבת ישראל תילחם בנוסעים "חינם"רכבת ישראל תילחם בנוסעים "חינם"צביקה גרוניך
רכבת ישראל הודיעה כי הקימה צוותי פיקוח מיוחדים כדי להיאבק בנוסעים שעולים לרכבת ללא ששילמו על נסיעתם. לדבריהם, מדובר בתופעה שצברה תאוצה לאחרונה (תחבורה)
טרמפיאדה בגוש עציון - בגוש עציון נלחמים בטרמפיםבגוש עציון נלחמים בטרמפיםצביקה גרוניך1
חטיפת ורציחת שלושת תלמידי הישיבה הי"ד העלתה לסדר היום את מצוקת התחבורה הציבורית ביו"ש, כעת יתווספו 200 קווים חדשים שיצמצמו את הנסיעה בטרמפים (רכב, חדשות)
קו חדש ממושב תפרח לבני ברקקו חדש ממושב תפרח לבני ברקצביקה גרוניך3
לאחר סבל של שנים רבות ונסיעה ממושב תפרח וחזרה אליו רק באמצעות הסעות מאורגנות, החל מיום שישי הקרוב יופעל קו חדש, 493, מבני ברק אל המושב וחזרה (רכב)
רכבת ישראל רציף רכבת קרון קטר - 62 קטרים חשמליים במיליארד שקל62 קטרים חשמליים במיליארד שקלליאור גוטמן
רכבת ישראל פרסמה את המכרז הגדול לרכישת קטרים חשמליים, כדי להחליף את הקטרים המבוססים על מנועי דיזל. העלות: כמיליארד שקל ל-62 הקטרים הראשונים (רכב)
חוף הרצליה - בני ברק: הקו לחוף הרצליה יבוטלבני ברק: הקו לחוף הרצליה יבוטלצביקה גרוניך1
האוטובוסים מבני ברק לחוף הרצליה נוסעים ובאים ריקים ככל הנראה בשל חשש התושבים מהמצב הביטחוני, בשל כך הוחלט בעירייה לבטל את הקו הנוסע לחוף (חדשות, תחבורה)
יואל קרסו - יבואנית רנו נכנסת לתחום התחבורה הציבוריתיבואנית רנו נכנסת לתחום התחבורה הציבוריתתומר הדר
קבוצת קרסו, יבואנית רנו וניסאן, נכנסת לתחום ההסעות ותרכוש 50% ממניות נתיב אקספרס. העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים
ממתינים בגשם ובשלג - נוסעים חרדים: "ויאוליה מזלזלת בנו"נוסעים חרדים: "ויאוליה מזלזלת בנו"נסים בן חיים16
חברת 'ויאוליה' החלה לשרת את הציבור החרדי בציר ירושלים בני ברק. למרות הפופולריות של הקווים, החברה מזלזלת בנוסעים, והאוטובוסים לא עומדים בזמנים • תחקיר מיוחד (צרכנות)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים