גור  אור ישראל  מזג אויר  פדות
מטוס החברה האירית - 'ריינאייר' חושפת מחירים מוזלים ליעדים נוספים'ריינאייר' חושפת מחירים מוזלים ליעדים נוספיםאלי רוטמן1
בין היעדים המוזלים החדשים אליהם תפעיל חברת התעופה האירית טיסות מישראל בעוד מספר חודשים, נמצאים גם שתי ערים בפולין ובריסל בירת בלגיה. יצויין, כי המחירים לא כוללים את כל השירותים (תחבורה)
מחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותמחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותדניאל הרץ
בעקבות הנחיית השר ישראל כץ תחנת רכבת השלום תפתח מחר ב-5 בבוקר, שלושה ימים לפני המועד המתוכנן, בשל ההתקדמות החיובית בעבודות שמאפשרת את ההקדמה (רכב)
העבודות בתחנת הרכבת - מהבוקר: תחנת רכבת השלום בת"א סגורהמהבוקר: תחנת רכבת השלום בת"א סגורהישראל שפירא
התקדמות של חפירות המנהרה הביאה לסגירה מוקדמת מהצפוי של תחנות רכבת בתל אביב. משרד התחבורה העמיד אוטובוסים. נוסעים ברכבת? כל הפרטים בפנים (תחבורה)
התפרעות בטיסה, "תקרית השוקולד" - 'על סף טירוף': נוסע התפרע בטיסה לישראל'על סף טירוף': נוסע התפרע בטיסה לישראלאלי רוטמן
בכנס מיוחד וראשון מסוגו של חברות התעופה המובילות בישראל ונציגי המשטרה, נדונו בהרחבה מקרי השתוללות רבים בטיסות בישראל ואליה. "טיסת השוקולד" כדוגמה (בארץ)
תחנת הרכבת השלום ב תל אביב - מראשון הבא: תחנת רכבת השלום תיסגרמראשון הבא: תחנת רכבת השלום תיסגרליאור גוטמן
רכבת ישראל הנענתה לבקשת חברת נת"ע האחראית על פרוייקטי הרכבת הקלה בתל אביב ותקדים את סגירת תחנת השלום ותאפשר בכך את מעבר מכונת החפירה (תחבורה)
נתיב תח"צ באיילון - אוטובוס של דן נקנס כי... נסע בנתיב תח"צאוטובוס של דן נקנס כי... נסע בנתיב תח"צדניאל הרץ
בחברת התחבורה הציבורית הגדולה דן הופתעו לגלות שנקנסו ב-2000 ש"ח בשל נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית. ה"עבירה" גובתה גם בתמונות ממצלמות האכיפה (תחבורה ציבורית)
חניון אגד בעת השביתה בבירה - הקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתהקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתאלי רוטמן
על רק הודעת ההסתדרות שלשום על כוונתה להשבית את פעילות 'אגד' בעוד חודש, מתברר כי יש בסיס מקומם לתחושת החברה הגדולה והוותיקה כי בסוף תמיד יוותרו לה (תחבורה)
אוטובוסי אגד - יו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדיו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדאלי רוטמן
"לא נעמוד מנגד בשעה שאלפי נהגים לא מצליחים לסגור את החודש בכבוד, והמדינה מצדה ממשיכה לדרדר את ענף ההיסעים לשפל חסר תקדים", טוען יו"ר ההסתדרות (תחבורה)
ח"כ אורי מקלב. ארכיון - "לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות""לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות"ישי כהן1
חבר הכנסת אורי מקלב (דגל התורה) פנה לשר האוצר משה כחלון בדרישה שלא לאשר את ייקור מחיר הנסיעה במוניות בשיעור של ארבעה אחוזים בשל הפגיעה בנוסעים (תחבורה)
אל על - "לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על""לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על"אלי רוטמן
החשש מהשבתה כוללת של מטוסי אל על, בשל השיבושים הבלתי פוסקים וכוונת 8 מפקחים לפרוש מעבודתם, הוסר זמנית על ידי השופטת שלא הסתירה את כעסה: "גנון" (בארץ)
אתר עבודות הכרייה - ביום ראשון תחל כריית הרכבת הקלה. צפוביום ראשון תחל כריית הרכבת הקלה. צפואלי רוטמן
עבודות הכרייה בעומק האדמה מתחת לבני ברק, רמת גן ותל אביב יתבצעו מבלי לגרום לרעידות או הפרעות כלשהם על פני השטח. כך זה יעבוד. צפו בווידאו (חדשות תחבורה, בארץ)
מטוס אל על - אל על מתריעה: ניאלץ להשבית את הטיסותאל על מתריעה: ניאלץ להשבית את הטיסותאלי רוטמן
מאיימים: לקראת כניסתן לתוקף של הודעות התפטרות כמה וכמה מפקחי הטיסה של אל על, מדווחת היום הנהלת החברה כי לא ירחק הזמן וכל מטוסיה יקורקעו (אקטואליה, תחבורה)
נתב"ג - נתב"ג: נמנעה התנגשות בין שני מטוסיםנתב"ג: נמנעה התנגשות בין שני מטוסיםאלי רוטמן
טייס שפעל בניגוד להנחיות פקח הטיסה, כמעט והתנגש במטוס אחר וסיכן את נוסעי שני המטוסים. ברגע האחרון ציית טייס המטוס השני להנחיות וההתנגשות הקשה נמנעה (ארץ)
מטוס אל על - טייסים מאל על הודיעו: ניעדר מחר מטיסותטייסים מאל על הודיעו: ניעדר מחר מטיסותאלי רוטמן1
שוב צפויים שיבושים בטיסות אל עד, מחר בבוקר, לאחר שכמה טייסים הודיעו כי אינם מתכוונים להופיע לטיסות שנקבעו עבורם. בפנים: הרשימה המלאה של הטיסות הבעייתיות (ארץ)
עד היום, היו רק מוניות בטרמינל - מהשבוע הבא: קו ישיר מירושלים לנתב"גמהשבוע הבא: קו ישיר מירושלים לנתב"גאלי רוטמן3
עד כה, האפשרות היחידה שתפקדה כתחבורה ציבורית ישירה בין נמל התעופה לבירה היתה באמצעות מוניות (ספיישל או שירות), ותחבורה לא ישירה - עם שני אוטובוסים (תחבורה)
7 מיליון שקל קנס ל'אגד' על שביתת הנהגים7 מיליון שקל קנס ל'אגד' על שביתת הנהגיםדניאל הרץ1
לפני כחודש שבתו נהגי אגד בירושלים וגרמו לנזקים רבים לתושבי העיר והבאים בשעריה. משרד התחבורה קנס את החברה ב-7 מיליון שקל. החברה צפויה לערער (תחבורה)
נדחתה העתירה נגד הרכבת בעמק רפאיםנדחתה העתירה נגד הרכבת בעמק רפאיםדניאל הרץ1
ביהמ"ש דחה על הסף עתירת תושבים כנגד ההחלטה להעביר את קו הרכבת ברחוב עמק רפאים בירושלים וחייב את העותרים לשלם הוצאות משפט בסך 30,000 ש"ח (תחבורה ציבורית)
מטוס אל על - השופטת חייבה את הטייסים לחזור לעבודההשופטת חייבה את הטייסים לחזור לעבודהאלי רוטמן
"התנהלות שני הצדדים מעלה קושי רב, ומשולבת בה מידה לא מבוטלת של אדישות לנזק הרב שמשלם הציבור", נכתב בצו השיפוטי, כשעיקר הביקורת מופנית לטייסים (חדשות, תחבורה)
שיבושים, נוסעים ממתינים. אילוסטרציה - השיבושים: עוד שש טיסות אל על בוטלו היוםהשיבושים: עוד שש טיסות אל על בוטלו היוםאלי רוטמן
הסכסוך הבלתי פוסק בין הנהלת אל על לטייסי החברה, ממשיך לגבות את מחירו מהנוסעים שהזמינו את טיסותיהם בחברה זו. הפרטים המלאים על שש הטיסות הנוספות שבוטלו היום (ארץ)
אילוסטרציה - התשלום באוטובוס וברכבת - בהוראת קבעהתשלום באוטובוס וברכבת - בהוראת קבעאלי רוטמן
הרשות לתחבורה ציבורית עמלה כבר זמן רב על תוכנית מהפכנית שכעת מתפרסמים עיקר תכניה, שעתידים לשנות את אופן התנהלות הנוסע הישראלי. כל הפרטים (תחבורה)
תחנת האומה בירושלים - החל תכנון קו הרכבת עד לכותל המערביהחל תכנון קו הרכבת עד לכותל המערבידניאל הרץ6
הרכבת לכותל המערבי עוברת לשלב המעשי: רכבת ישראל החלה בתכנון ראשוני של הארכת קו תל־אביב־ירושלים עד לכותל המערבי. העלות הצפויה: 2 מיליארד שקל (תחבורה)
אילוסטרציה - בגלל ההוזלות לחרדים: ייצוגית נגד 'אגד'בגלל ההוזלות לחרדים: ייצוגית נגד 'אגד'כיכר השבת4
בית המשפט בתל אביב אישר הגשת תביעה ייצוגית נגד חברת אגד בטענה שהסתירה מהציבור כי מחירי הנסיעה בקווי מהדרין זולים יותר מאשר בקווים הרגילים (תחבורה ציבורית)
בעקבות השביתה: 'אגד' תיקנס ב-14 מיליוןבעקבות השביתה: 'אגד' תיקנס ב-14 מיליוןדניאל הרץ9
בעקבות השביתה בירושלים הודיע משרד התחבורה לאגד כי היא תיקנס בסך 14 מיליון שקל זאת בנוסף להפסד סיבסוד כולל של כ-60 מיליון שקל על שירות לקוי (תחבורה ציבורית)
חניון אגד סגור - שביתה ב'אגד': אין אוטובוסים בירושליםשביתה ב'אגד': אין אוטובוסים בירושליםנתנאל לייפר17
ההסתדרות הודיעה אמש כי בשל חוסר הסכמה במשא ומתן בין חברת אגד למשרד האוצר תשבית חברת התחבורה הציבורית את כל קוויה בירושלים רבתי ליממה (תחבורה ציבורית)
הנקמה של הנהלת הרכבת: השבתת תחנותהנקמה של הנהלת הרכבת: השבתת תחנותאלי רוטמן1
זימונם של מנהלי הרכבת לשימוע ממשלתי בשל אי מימוש חובות בסיסיות של שמירה על ערכים סביבתיים, הוציאה מהם את ההחלטה - להשבית בקרוב את הרכבות בגוש דן (תחבורה)
אוטובוס אגד. ארכיון - ביום רביעי: שביתה בחברת 'אגד' בירושליםביום רביעי: שביתה בחברת 'אגד' בירושליםכיכר השבת1
בהסדרות הודיעו כי ביום רביעי הקרוב תושבת חברת אגד בירושלים לשביתת מחאה בת יום אחד במחאה על קיצוץ בשכר הנהגים. בהסתדרות טוענים שהמדינה גוררת רגליים (חדשות)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים