שבאבניקים  מידד טסה  עמירן דביר  הרבי מלעלוב
בעקבות השביתה: 'אגד' תיקנס ב-14 מיליוןבעקבות השביתה: 'אגד' תיקנס ב-14 מיליוןדניאל הרץ9
בעקבות השביתה בירושלים הודיע משרד התחבורה לאגד כי היא תיקנס בסך 14 מיליון שקל זאת בנוסף להפסד סיבסוד כולל של כ-60 מיליון שקל על שירות לקוי (תחבורה ציבורית)
חניון אגד סגור - שביתה ב'אגד': אין אוטובוסים בירושליםשביתה ב'אגד': אין אוטובוסים בירושליםנתנאל לייפר17
ההסתדרות הודיעה אמש כי בשל חוסר הסכמה במשא ומתן בין חברת אגד למשרד האוצר תשבית חברת התחבורה הציבורית את כל קוויה בירושלים רבתי ליממה (תחבורה ציבורית)
הנקמה של הנהלת הרכבת: השבתת תחנותהנקמה של הנהלת הרכבת: השבתת תחנותאלי רוטמן1
זימונם של מנהלי הרכבת לשימוע ממשלתי בשל אי מימוש חובות בסיסיות של שמירה על ערכים סביבתיים, הוציאה מהם את ההחלטה - להשבית בקרוב את הרכבות בגוש דן (תחבורה)
אוטובוס אגד. ארכיון - ביום רביעי: שביתה בחברת 'אגד' בירושליםביום רביעי: שביתה בחברת 'אגד' בירושליםכיכר השבת1
בהסדרות הודיעו כי ביום רביעי הקרוב תושבת חברת אגד בירושלים לשביתת מחאה בת יום אחד במחאה על קיצוץ בשכר הנהגים. בהסתדרות טוענים שהמדינה גוררת רגליים (חדשות)
עבודות לפיתוח הרכבת. ארכיון - עבודות תשתית: תחנות רכבת יסגרו השבועעבודות תשתית: תחנות רכבת יסגרו השבועאלי רוטמן
עבודות התשתית כוללות גם פירוק והרכבה מחדש של המסילות, ועל כן בזמן העבודות לא ניתן יהיה להפעיל רכבות בתוואי הרגיל. כל הפרטים הנחוצים (חדשות, תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה, אילוסטרציה - החל משבוע הבא 'ערך צבור' ברכבת הקלההחל משבוע הבא 'ערך צבור' ברכבת הקלהכיכר השבת
סיטיפס תכניס מהשבוע הבא את הסדר 'ערך צבור' בכרטיסי הרב קו בנסיעה ברכבת הקלה בירושלים. עד כה בשל וויכוח בין המפעילה למדינה התעכב הפעלת ההסדר ברכבת (חדשות)
גלגל של רכבת משא גרם לנזק למסילהגלגל של רכבת משא גרם לנזק למסילהדניאל הרץ1
רכבת משא שסטתה מהמסילה הלילה גרמה נזק למסילה. בשל התיקון, תתבצע תנועת הרכבות באזור על מסילה אחת מתוך שתיים, מה שמצריך שינוי בתנועת הרכבות (תחבורה)
בגלל זיהום: תחבורה ציבורית חינמית בפריזבגלל זיהום: תחבורה ציבורית חינמית בפריזדניאל הרץ
בגלל זיהום אוויר קיצוני, שהושפע ממזג האוויר האביך, בפריז הפכו את כל התחבורה הציבורית לחינמית והגבילו את כניסתם של רכבים לתוך העיר כדי להקל על הזיהום (תחבורה ציבורית)
נתב"ג - קו אוטובוס ישיר יופעל מירושלים לנתב"גקו אוטובוס ישיר יופעל מירושלים לנתב"גדניאל הרץ6
משרד התחבורה מתכנן הפעלה של קו אוטובוס מהתחנה המרכזית בירושלים לעבר נמל התעופה בן גוריון, זאת לאחר שנים ארוכות בהן היו מוניות שירות בלבד (תחבורה ציבורית)
צפו: כך תראה הרכבת הקלה בתל אביבצפו: כך תראה הרכבת הקלה בתל אביבכיכר השבת1
לפחות חמש שנים יעברו עד שתוכלו להתחיל לנסוע ברכבת הקלה בגוש דן שהולכת ונבנית בימים אלו אך חברת נתיבי תחבורה עירוניים מפרסמת סרטון הדמייה של הרכבת המדוברת. צפו (תחבורה)
ברקת: הרכבת הקלה תעבור בעמק רפאיםברקת: הרכבת הקלה תעבור בעמק רפאיםנתנאל לייפר1
"סברנו שהדבר הטוב ביותר לירושלים והנכון ביותר הוא העברת קו הרכבת ברחוב עמק רפאים", אומר ראש העיר ומציין כי התקציבים שיגיעו עם הרכבת יאפשרו פיתוח הרחוב (בארץ)
פקחים ברכבת, למצולמים אין קשר לכתבה - הצעת חוק: יופחת הקנס על אי תיקוף כרטיסהצעת חוק: יופחת הקנס על אי תיקוף כרטיסדניאל הרץ12
הצעת חוק חדשה מבקשת להבחין בין נוסע שלא שילם עבור נסיעה בתחבורה הציבורית לנוסע ששילם אך לא תיקף את כרטיסו, זאת אל מול הנוהל הקיים של סיטיפס (תחבורה)
הנובעים סובלים, הנהגים מפגינים - נהגי 'אגד' מפגינים, הנוסעים - סובליםנהגי 'אגד' מפגינים, הנוסעים - סובליםנתנאל לייפר20
הנהגים מפגינים כחלק מהמאבק של חברת אגד לקבל תוספות בשווי מאות מיליוני שקלים מהמדינה. הסובלים הם כמובן ציבור הנוסעים שנאלצים להמתין בתחנות זמן רב (תחבורה ציבורית)
הנהגים בהפגנה בשנה שעברה על תנאי שכרם - שיבושים קשים: אלפי נהגי 'אגד' יפגינושיבושים קשים: אלפי נהגי 'אגד' יפגינונתנאל לייפר3
אגד הודיעה שנהגי החברה יפגינו מחר בהמוניהם מול הכנסת במחאה על שינויים בהעסקתם, כתוצאה מכך צפויים שיבושים בקווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ (תחבורה ציבורית)
בשורה למתפללים: הרכבת המהירה תגיע לכותלבשורה למתפללים: הרכבת המהירה תגיע לכותלדניאל הרץ3
השר ישראל כץ הנחה את אנשי משרדו להכין בהקדם תכנית להארכת המנהרות של הרכבת מתל אביב עד לכותל המערבי, זאת כדי להקל על המגיעים למקום מחוץ לעיר (תחבורה,בארץ)
אילוסטרציה - נהגי אגד מאיימים: נשבות בעוד שבועייםנהגי אגד מאיימים: נשבות בעוד שבועייםאלי רוטמן4
"פקידי המדינה מנסים לייבש אותנו ולהפוך את הנהגים לסוג של עובדי קבלן" - כך הצהיר היום יושב ראש ההסתדרות אבי ניסנקורן, שמתכונן לתת גיבוי מלא לשביתת הנהגים (בארץ)
אגד דורשת מיליארדים ומאיימת בשביתהאגד דורשת מיליארדים ומאיימת בשביתהדניאל הרץ6
חברת 'אגד' קיבלה בשנים האחרונות מיליארדי שקלים כדי להיערך לתחרות אך בחברה דורשים כעת מיליארדים נוספים וזאת באמצעות איום לשביתה כוללת שתפגע בנוסעים (בארץ)
אילוסטרציה - לקראת שביתה: סכסוך עבודה ב'אגד'לקראת שביתה: סכסוך עבודה ב'אגד'דניאל הרץ3
ההסתדרות הודיעה כי תוך 8 ימים 6000 מעובדי אגד ישבתו במחאה על אי כיבוד הסכם הסבסוד בין המדינה לחברת התחבורה. המשמעות - שביתת ענק בחגים (תחבורה ציבורית)
גידול במספר משתמשי התחבורה הציבוריתגידול במספר משתמשי התחבורה הציבוריתדניאל הרץ1
משרד התחבורה מדווח על גידול משמעותי של 7% במספר המשתמשים בתחבורה ציבורית החל מתחילת שנת 2016. הסיבה לטענת המשרד הרפורמה במחירי הנסיעות (תח"צ)
מחיר הנסיעה במונית צפוי לרדת בקרובמחיר הנסיעה במונית צפוי לרדת בקרובדניאל הרץ1
הוועדה הורתה להוריד את המחירים כבר לפני חצי שנה אך שר התחבורה, ישראל כץ, התעכב וגרם לציבור לשלם עשרות מיליוני שקלים לשווא. האם עכשיו יעודכן המחיר? (תח"צ)
אוטובוס של חברת הבת של אגד - אגד רכשה מאות אוטובוסים מאיציק קויפמןאגד רכשה מאות אוטובוסים מאיציק קויפמןדניאל הרץ6
האוטובוסים הסינים חודרים לשוק הישראלי במהירות כשענקית התחבורה הישראלית, אגד הזמינה השבוע 340 אוטובוסים בין עירוניים סיניים מאיש העסקים החרדי איציק קויפמן (תחבורה ציבורית)
האוטובוס החשמלי - דן תפעיל אוטובוסים חשמליים בתל אביבדן תפעיל אוטובוסים חשמליים בתל אביבדניאל הרץ
לאחר כשנה פיילוט, קיבלה חברת דן אישור להפעיל את קו 4 בעיר באמצעות האוטובוס החשמלי שאמור להיות בטיחותי וזול יותר. האוטובוס ייטען בתחנת המוצא שלו (תחבורה ציבורית)
רכבת העמק לא תתחיל לפעול בשל סכסוךרכבת העמק לא תתחיל לפעול בשל סכסוךדניאל הרץ1
עובדי רכבת ישראל הודיעו אתמול כי לא יפעילו את הקו החדש וזאת בשל רצונם בפיצוי כספי של 15 אלף שקל לשלושה עובדים שמקום עבודתם הועבר למרכז חדש בחיפה (תח"צ)
קרונות רכבת מהירה של CRRC - הסינים מאיימים לפרוש, המחירים יקפצוהסינים מאיימים לפרוש, המחירים יקפצודניאל הרץ2
הסינים שהתכוונו להתמודד במכרז של רכבת ישראל הודיעו כי יפרשו מהמכרז בשל העדפה שניתנת לדבריהם לאירופאים. כתוצאה מכך המחירים צפויים לעלות משמעותית (רכב, תח"צ)
תחנת רכבת - מרבית תחנות הרכבת בת"א ייסגרו  ל-8 ימיםמרבית תחנות הרכבת בת"א ייסגרו ל-8 ימיםליאור גוטמן1
קווי הרכבת בת"א יושבתו לעבודות תשתית החל מיום ראשון הקרוב. תנועת הרכבות מדרום תיעצר בתחנת תל אביב ההגנה, ואילו מצפון - בתחנת הרצליה | כל המידע (תחבורה)
רכבת ישראל: נתניהו אישר לנו לעבוד בשבתרכבת ישראל: נתניהו אישר לנו לעבוד בשבתדניאל הרץ3
הרכבת שהשיבה היום לעתירה בבג"צ בנושא האשימה את נתניהו בזגזוג וטענה כי הוא היה זה שאישר לה לעבוד בשבת בניגוד לרצונו של שר הכלכלה דאז אריה דרעי (רכב ותחבורה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים