גד אלבז  שירי חנוכה  שטיינמן  ניר בן ארצי
חנוכה במיני ישראל. אילוסטרציה - חנוכה: מגוון פעילויות לכל המשפחה במיני ישראלחנוכה: מגוון פעילויות לכל המשפחה במיני ישראל
כ"ו בכסלו תשעח | 14.12.17
שבע שנות איירופלוט בישראל. - איירופלוט מציינת שבע שנות פעילות בישראלאיירופלוט מציינת שבע שנות פעילות בישראלkikar.co.il בשיתוף איירופלוט5
במהלך 2017 החברה הטיסה כ-900 אלף נוסעים בקו תל אביב מוסקבה, אחד מהקווים המצליחים ביותר של חברת התעופה הלאומית של רוסיה. החברה מציעה חמש טיסות יומיות בקו עם 137 יעדי המשך (תיירות, שיווקי)
הרכבל החדש - מקצרים הליכים: בדרך לאישור הרכבל לכותלמקצרים הליכים: בדרך לאישור הרכבל לכותלכיכר השבת3
המסלול יעבור בעיקר דרך שטחים ציבוריים; האישור ידון בוועדה מיוחדת - כך מתכננת המדינה לקדם את פרויקט הרכבל לכותל במינימום הזמן האפשרי, כ'פרויקט תיירותי' (ארץ)
פאסו פרדוי - מסע מצולם להרי הדולמיטים בצפון איטליהמסע מצולם להרי הדולמיטים בצפון איטליהכיכר השבת8
נופים מרהיבים במיוחד בהרי הדולמיטים הגבוהים שבצפון איטליה במסע מצולם ייחודי ומרתק. העיירות הציוריות לצד ההרים הרמים והמרשימים (תיירות בעולם)
אילוסטרציה - השכירו את הדירה ויצאו לטיול משפחתי בן 3 שניםהשכירו את הדירה ויצאו לטיול משפחתי בן 3 שניםכיכר השבת6
הבעל הפנסיונר לקח את אשתו ואת שני ילדיהם לטיול מסביב לעולם על גבי יאכטה מאובזרת, ומציג הספק מרשים עד כה - ביקור ב-20 מדינות במהלך חצי שנה בלבד (טיולים)
נתב"ג - מתחילת השנה עברו בנתב"ג 18.8 מיליון נוסעים
תיירות בארץמתחילת השנה עברו בנתב"ג 18.8 מיליון נוסעים

אל על היא החברה המובילה בנתב"ג, עם 5.2 מיליון נוסעים. במקום השני נמצאת טורקיש איירליינס עם 937 אלף נוסעים מתחילת השנה ובמקום השלישי איירופלוט, עם 749 אלף נוסעים (תיירות)

מישהו עוקב אחריכם. אילוסטרציה - המופע שהופך את החיים שלכם לסרט מתח
תיירות בארץהמופע שהופך את החיים שלכם לסרט מתח

האם תצליחו לפתור את התעלומה המסתורית שמחכה לכם? האם תצליחו להבחין בין מציאות לדמיון? חוויה בלתי נשכחת שתיקח אתכם לתוך מופע שהוא גם משחק וגם אטרקציה, לא בתוך חדר חשוך ולא מול מסכים, אלא באור יום, ברחובות, כאשר כל אחד יכול להיות החשוד...(אטרקציות, שיווקי)

ביקור באזור הר מרמולדה בהרי הדולומיטים
תיירות בעולםביקור באזור הר מרמולדה בהרי הדולומיטים

טיול מרהיב במיוחד דרך עדשת המצלמה לנופים הקסומים של הרי הדולמיטים הגבוהים שבצפון איטליה ובמיוחד באזור הר מרמולדה וקניון סוטוגודה הצבעוני (תיירות בעולם)

מראנו - סיור בערים הקסומות בולזאנו ומראנו בצפון איטליה
תיירות בעולםסיור בערים הקסומות בולזאנו ומראנו בצפון איטליה

עריה של איטליה מכילות הפתעות רבות, צפו בסיור מצולם בערים בולזאנו (בולצאנו) בה רבים עדיין דוברים גרמנית ומארנו שבצפון איטליה, הנהרות היפיפיים והגנים הקסומים (תיירות)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74
הנקראים
המדוברים