מלך..  גד אלבז  קינדרלעך  עמירן דביר
מלון כינר על שפת כנרת. אילוסטרציה - על שפת הכנרת: מלון כינר בשפע אטרקציות למשפחהמלון 'כינר' חודש ושודרג בשפע אטרקציות לכל המשפחה
כ"ה באב תשעז | 17.08.17
ימי הקיץ של בין הזמנים בעיצומם, ואת המבינים בציבור החרדי שמחפשים לשלב בין כשרות והידור לשפע חוויות והנאה, תמצאו בימים אלו נופשים ונהנים במלון 'כינר – גליל' שחידש את פניו בקיץ האחרון, והוסיף ושדרג לטובת הנופשים עוד מגוון עצום של אטרקציות וחווית לכל המשפחה (תיירות, שיווקי)
יעקב שוואקי וישי ריבו באשקלון. - לראשונה: שוואקי וישי ריבו באמפי באשקלוןלראשונה: שוואקי וישי ריבו באמפי באשקלוןkikar.co.il בשיתוף עיריית אשקלון1
הגן הלאומי באשקלון שהוא האמפי הגדול ביותר בארץ, נחצה לראשונה על-ידי מחיצות כשרות למהדרין ואכלס בתוכו מעל 4500 צופים שהגיעו מכל רחבי הארץ לצפות במופע שהוכתר 'הענק של הקיץ' (תיירות, שיווקי)
סיור בעיירה היפה אנסי דרך עדשת המצלמהסיור בעיירה היפה אנסי דרך עדשת המצלמהכיכר השבת3
הקלידן דוידי נחשון הנמצא בימים אלו בחופשה בהרי האלפים הצרפתים ביקר בעיירה אנסי הניצבת על גדות האגם ומרושתת בתעלות מים מרהיבות וציוריות. צפו בתיעוד המרהיב (תיירות)
מיני ישראל. - פעילויות לכל המשפחה כל הקיץ במיני ישראלפעילויות לכל המשפחה כל הקיץ במיני ישראלkikar.co.il בשיתוף מיני ישראל
טיול בוורשא הפולנית דרך עדשת המצלמהטיול בוורשא הפולנית דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
וורשא עיר הבירה הפולנית היא אחת הערים הגדולות באיחוד האירופי. הצלמת מרים אלסטר תיעדה את הרחובות שבעבר יהודים רבים התגוררו בהם טרם ימי הזעם הנורא (תיירות)
מלון בשוויץ: "יהודים תתקלחו לפני הבריכה"
תיירות בארץמלון בשוויץ: "יהודים תתקלחו לפני הבריכה"

אורחי המלון החרדים נדהמו לראות שלטים עם גוון אנטישמי המזהירים את האורחים היהודים להתקלח לפני הכניסה לבריכה וכן אוסרים שימוש במקרר בחלק מהשעות (תיירות)

הטעו ונקנסו: קנס 2.5 מיליון ש"ח לאתר בוקינג
תיירות בארץהטעו ונקנסו: קנס 2.5 מיליון ש"ח לאתר בוקינג

חברת התיירות 'בוקינג' המפעילה אתר לרכישת חופשות במלונות נקנסה בסכום של 2.5 מיליון שקלים לאחר הטעיית הצרכנים עם מחיר שונה מהמחיר שנדרש מהם במלון (תיירות)

הרי האלפים הצרפתים דרך עדשת המצלמה
תיירות בעולםהרי האלפים הצרפתים דרך עדשת המצלמה

המראות המרהיבים של הרי האלפים הצרפתיים עוצרי נשימה. הקלידן המוכשר דוידי נחשון שנופש בימים אלו באזור תיעד את הרי הענק המושלגים ואת הנופים מעוררי ההשתאות (תיירות)

52 תמונות שמציגות את הווי החיים היהודי באי ג'רבה
תיירות בעולם52 תמונות שמציגות את הווי החיים היהודי באי ג'רבה

אחת לכמה חודשים מתפרסמת אזהרת מסע לאי ג'רבה, בו קיימת קהילה יהודית תוססת המשמרת את מסורת אבותיה בדקדקנות. הצלם מאיר אלפסי ביקר במקום ומגיש גלריה (בעולם)

לא נעים לצפייה - הבריכה היפהפייה במדבר יהודה - כבר לא כזו
דרום הארץהבריכה היפהפייה במדבר יהודה - כבר לא כזו

כשמטיילים עושים פיקניקים וזורקים דברים למים, והפיקוח הרשמי של האחראים לכך לא מבוצע הלכה למעשה - התוצאה: אחת משכיות החמדה במדבר יהודה, כבר לא כזו (תיירות)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74