פורים  יידל ורדיגר  לקפל מצעים  וינרוט
חרדיות בפוליטיקה: אומץ ואיומיםחרדיות בפוליטיקה: אומץ ואיומיםmame1
הפתעת הבחירות ברשויות המקומיות הן ללא ספק חמשת הנשים החרדיות שאזרו אומץ גדול והחליטו לרוץ לבחירות. ארבע נשים בארץ ואחת מקנדה רוצות לקחת את העניינים לידיים
ככה מעירים בפוניבז' - ישיבת פוניבז', עכשיו גם בקולנועישיבת פוניבז', עכשיו גם בקולנוענסים בן חיים29
לראשונה: מצלמות הקולנוע הורשו להיכנס אל היכל הישיבה המובילה בעולם. התוצאה: הצצה נדירה אל חיי תלמידי ישיבת פוניבז' היוקרתית. ניסים בן חיים צפה, ושב עם רשמים (תרבות)
"אני לא כופר, איה. אני מאמין, כמוך""אני לא כופר, איה. אני מאמין, כמוך"כיכר השבת
זהו סיפורה של איה, תינוקת יפהפייה שנולדה לאם יהודיה ואב גוי. סבה היהודי חוטף אותה ועולה ארצה, כדי לגדל אותה כמיטב יכולתו למסורת היהדות. החלק השלישי (משפחה)
עשרות אלפי חרדים ביקרו בתערוכהעשרות אלפי חרדים ביקרו בתערוכהכיכר השבת2
למעלה מ-100,000 איש ובהם כחמישים אחוז חסידים, ביקרו בתערוכה בששת החודשים בהם התקיימה. מחר, יום חמישי, הכניסה לתערוכה תהיה בחינם. אל תפספסו (תרבות)
מתנה לחג מבית 'מילר' - מתנה לחג שהשוויגער שלך תאהבמתנה לחג שהשוויגער שלך תאהבכיכר השבת4
תקופת החגים זו הזדמנות מצויינת להביע את רחשי ליבכם ולהעניק מתנה יפה ומכובדת. מהו טרנד המתנות העכשווי לכבוד החגים? המדריך השלם לבחירת מתנות לחג (משפחה)
בועידת רבני אירופה, לפני 20 שנה - אוריין רייס: הרב ארנברג גידל אותיאוריין רייס: הרב ארנברג גידל אותיאוריין רייס23
מחדר ורוד ונדנדה על גג רמת השרון, למרתפי הנאצים ותחרויות סקי. חלום או סיוט? ואיך קשור הרב ארנברג כ"כ לחיי הצברית. אוריין שולפת תמונות מהאלבום (משפחה, טור אישי)
צפו: הקליפ שישנה לכם את החייםצפו: הקליפ שישנה לכם את החייםיאיר טוקר54
מלח שנשכח בבית שיבש למשפחה שלמה את מצב הרוח בפיקניק. סיפור זה פותח קליפ וידאו מיוחד שישכנע אותכם שהכל טוב בחיים. אתם גם מסכימים עם המסר? צפו. ספרו לנו (תרבות)
בית הכנסת - 'בדיל ויעבור' מגיע גם  לתל-אביב?'בדיל ויעבור' מגיע גם לתל-אביב?אוריין רייס81
דווקא הסליחות, החזירו לחייה את הכפייה החילונית של תל אביב. קעקוע, ראש מגולח למחצה, חור באוזן וחור בנשמה. לכולנו אותו א-ל שמוחל. אוריין מדפדפת בדפי ההיסטוריה
אוריין רייס מגלה הכל - על ההתחלהאוריין רייס מגלה הכל - על ההתחלהאוריין רייס68
הבכי הראשון, הזיכרונות מבין לבין, והרצון לשכוח מהכל ולהתחיל מהתחלה. שוב. הנשואה הטרייה מספרת השבוע - מה מחכה לה מעבר לפינה ולמה השם משועשע? טור אישי
מבחני בגרות בציונות הדתית - למה בחינוך הדתי אין אהבת תורה?למה בחינוך הדתי אין אהבת תורה?סרוגים
למה להקים דור שלם של לימוד תורה בדיעבד? הפתרון פשוט, אבל דורש מהפך בחשיבה שלנו ובמה שהורגלנו עד כה ודורש את ביטולן של הבגרויות במקצועות הקודש (דעה, סרוגים)
מחול הספדים לאשכנזיה שבימחול הספדים לאשכנזיה שביאוריין רייס178
הזמרת וכוכבת הבלוג הפופולארי, התחרדה כשכתר אשכנזי לראשה. גם אירוחים אצל המיוחסים ביותר, לא הכינו אותה לשהתרחש למחרת חתונתה עם בן-עדות המזרח. טור אישי
למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה - טיפים: כך תעברו את הנסיעה בשלוםטיפים: כך תעברו את הנסיעה בשלוםמישאל לוי
עם בוא הקיץ יש מאפיינים המכבידים על הנהיגה. הכרת המאפיינים והדרכים להתמודדות איתם יסייעו לעבור את הקיץ בשלום. שורת טיפים שאסור לפספס (משפחה)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - מחשבות שליליות גורמות לכם להיכשלמחשבות שליליות גורמות לכם להיכשלבת-שבע ברטמן11
המציאות כשלעצמה אינה מונעת ממנו להיות מאושרים, אלו התפיסות השליליות שלנו את המציאות שגורמות לצער ולקושי. בת-שבע ממליצה: תחשבו חיובי (בבית)
מסתכלים במראה ומתעבים את עצמכם? כך תשנו זאת - הדרך לשינוי: מספיק עם השנאה העצמיתהדרך לשינוי: מספיק עם השנאה העצמיתחגית אמאייב22
אם אנו לא מסוגלים לאהוב את עצמנו, איך בכלל ניתן לצפות שמישהו אחר יאהב אותנו או להבחין כשהוא אכן עושה זאת? חגית אמאייב במאמר מאלף (תרבות, בית)
חוויות משבת: אל תחשבו רק על האוכלחוויות משבת: אל תחשבו רק על האוכלנוגה רוזן2
כאן הפנייה שלי לכל הנשים שסובלות מאותה תופעת מזוכיזם נפוצה. הקשבנה! היה מדהים! לא היה חסר מאום! התשבחות היו מכאן ועד לבר מצווה הבאה
כותב השורות - אתם באמת יכולים לשנות את חייכםאתם באמת יכולים לשנות את חייכםמנחם זיגלבוים3
כאשר יוצאים ל'עונה' חדשה, מקננת לא פעם תחושה של רצון לעשיה ולפעולה, אך לא יודעים מאיפה להתחיל, מה לעשות ומדוע. מנחם זיגלבוים מסביר איך עושים זאת
פסח - לצאת לחירות, זה בידיים שלכםלצאת לחירות, זה בידיים שלכםבת-שבע ברטמן6
איפה נמצאת החירות ביומיום? האם אנו אכן בני חורין? ה' נתן לנו את המתנה הגדולה מהכל, ברא אותנו בצלמו ונתן לנו את האפשרות ליצור, לתת ולבחור (במשפחה)
מנחם זיגלבוים - אימון אישי: הדרך לגמישות מחשבתיתאימון אישי: הדרך לגמישות מחשבתיתמנחם זיגלבוים4
וכשהבועה מתנפצת, עולה טעם מר במעלה הגרון. ואז מגיעה ובאה השיפוטיות: למה זה לא מצליח לי?‬ איפה נכשלתי? מנחם זיגלבוים בטור חובה (משפחה, בבית)
פורים - עשרת הדיברות לשנורר המתחילעשרת הדיברות לשנורר המתחילנוגה רוזן32
הקציבו גיל הולם לתפקיד, אל תקטלגו את כיסנו לפי שם המשפחה, תנו לילדים שלנו להירדם בשקט ללא צלצולי פעמון. נוגה רוזן כותבת לשנוררים המתחילים (משפחה)
שער הספר - "שלישי באשמורת" - הספר של הרבנית"שלישי באשמורת" - הספר של הרבניתכיכר השבת
"שלישי באשמורת" הוא ספר של הרבנית קנייבסקי ע"ה. "שלישי באשמורת" , זכה לתגובות נלהבות ביותר מכל חלקי הציבור. הנה לכם משלוח מנות איכותי (תרבות)
כותב השורות - אימון אישי: למה קשה לנו לשמוחאימון אישי: למה קשה לנו לשמוחמנחם זיגלבוים6
למה באמת רוב האנשים אינם שמחים? מה תוקע אותם בעצבות ומונע מהם להיות שמחים אם זה הרצון האמתי שלהם? ובאמת, מי מאתנו kt רוצה להיות שמח? (טור)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה - כיצד נגרום לביטחון העצמי שלנו לעלותכיצד נגרום לביטחון העצמי שלנו לעלותבת-שבע ברטמן10
אתם יכולים לשנות את הגישה שלילית לחיים, תחושת מתמשכת של חוסר הערך, זלזול בעצמי, ביישנות וחוסר ההעזה. בת-שבע ברטמן למען חסרי הביטחון (משפחה)
הרבנית ימימה מזרחי - ימימה מזרחי מסבירה: מי הבלעבוסטעימימה מזרחי מסבירה: מי הבלעבוסטעכיכר השבת17
הרבנית ימימה מזרחי הפרישה חלה במהלך האירוע הגדול לנשים, בלעבוסטע, שנערך בבני-ברק. "כולן נראו כמו פטיפורים, ורק אני נראיתי כמו טבעול תירס", אמרה
בלעבוסטע ‫71 רגעים תשע"ב‬בלעבוסטע ‫71 רגעים תשע"ב‬צילומים: ישראל ברדוגו24
אלפי נשים גדשו אמש את אולמי כתר הרימון בבני ברק לרגל תערוכת "בלעבוסטע" - אירוע הבישול של השנה המתקיים זו השנה השנייה ברציפות. צפו בגלריה (ארץ)
מנחם זיגלבוים - אסור להרים ידייםאסור להרים ידייםמנחם זיגלבוים3
לא פעם המאמן צריך למצוא דרכים יצירתיות ומפתיעות כיצד לפרוץ את הדרך. לעתים זה צריך להיות יצירתי כמו קריעת ים סוף, לסלול דרך. טור אישי מיוחד (במשפחה)
מנחם זיגלבוים - עבודת מצרים תשע"בעבודת מצרים תשע"במנחם זיגלבוים3
רוב מכריע של מתאמנים מגיע לתהליך של האימון האישי רק מתוך מצב של מצוקה ואין בררה, כאשר הקושי מגיע לשיאים. מנחם זיגלבוים טוען: אפשר גם אחרת (בבית)

תרבות

בילויים, לייף סטייל ותרבות יהודית למשפחה החרדית אינם דבר של מה בכך, מדור תרבות בכיכר השבת עוקב אחר המתרחש ומביא לכם את הטרנדים החמים מעולם של תרבות חרדית

עדכונים
כיכר facebook
משתתף בתכנית, באמירה ישירה וכנה - חתונה ממבט ראשון או "עד שיראנה"? / טור
הרב נחמיה היילברון
חתונה ממבט ראשון או "עד שיראנה"? / טור
י"א בחשוון תשעח26
נועה ירון דיין - קולה של האמת המורכבת // נועה ירון דיין
נועה ירון דיין
קולה של האמת המורכבת // נועה ירון דיין
ד' בתמוז תשעז89
מתיקות התורה מיועדת גם למרירים שבנינו
הרבנית חדווה קנפלמכר
מתיקות התורה מיועדת גם למרירים שבנינו
ד' בסיון תשעו
הנקראים
המדוברים