נפתלי מקלב  אמנון יצחק  הרב ברלנד  מקלב
נגידת בנק ישראל קרנית פלוג - הנגידה פלוג: ההשכלה החרדית לא  אפקטיביתנגידת בנק ישראל קרנית פלוג: ההשכלה החרדית לא אפקטיבית
י"ז באייר תשעו | 25.05.16
נגידת בנק ישראל קרנית פלוג מזהירה כי "האפקטיביות של ההשכלה במערכת החינוך בקרב בנים חרדים לא מקנה את הכישורים הנדרשים לשוק העבודה במידה מספקת" (חרדים, בארץ)
ל"ג בעומר במירון. ארכיון - נוסעים למירון? אלו צירי התנועה החסומיםנוסעים למירון? אלו צירי התנועה החסומיםקובי רוזן
מאות אלפים יגיעו החל מהיום לציון התנא רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון בכדי להשתתף בהילולת ל"ג בעומר. בשל העומסים הצפויים המשטרה סוגרת לתנועה צירי תנועה רבים • מפת החסימות (בארץ)
כינוס ועד הישיבות, אמש - ראשי הישיבות המשיכו את הוראת מרן הרב שך; 'הפלס' תוקףראשי הישיבות המשיכו את הוראת מרן הרב שך; 'הפלס' תוקףישראל כהן
הנחיית ראשי הישיבות בכינוס 'ועד הישיבות' על ההקפדה במתן דיחוי 'תורתו אומנותו' רק למי שעמל בתורה "זוכה" להתקפה מרומזת בעיתון "הפלס", למרות שזו בעצם הוראת מרן הרב שך (חרדים)
הגאון רבי אברהם יוסף - המבקר נגד המינוי של הרב אברהם יוסףהמבקר נגד המינוי של הרב אברהם יוסףישי כהן
הרבנות הראשית מינתה את הגאון רבי אברהם יוסף לרב הפוסק לענייני שמיטה, בניגוד לעמדת היועץ המשפטי לרבנות, כעת מבקר המדינה יוסף שפירא מותח ביקורת חריפה על המינוי (חרדים, בארץ)
שחקני "העילויים" - הבימאי שלכלך עלינו יביים סדרה על... חרדיםהבימאי שלכלך עלינו יביים סדרה על... חרדיםיאיר טוקר1
התסריטאי החילוני מאור זגורי, שלפני כמה חודשים עורר את זעמם של חרדים רבים לאחר שהשתלח במגזר בבוטות מעל גבי טורו ב"ידיעות אחרונות", יביים סדרה שתעסוק ב... בחורי ישיבה (אנשים)
מלכיאלי - מלכיאלי זועם: יהודי מחלק קנסות למחללי שבתמלכיאלי זועם: יהודי מחלק קנסות למחללי שבתישי כהן15
פקח יהודי הצטרף לצוות הפקחים של העירייה המחלקים התראות וקנסות לחנויות הפורצות את גבולות שמירת השבת, חבר המועצה החרדי זועם (חדשות, חרדים)
הרב המתחזה מפולין - המערכת של הרבנות שחושפת את כל הנוכליםהמערכת של הרבנות שחושפת את כל הנוכליםדוד פריד2
מצעיר שגילה כי אינו יהודי ועד רב שגייר תמורת בצע כסף: הכירו את המערכת החדשה של הרבנות שמנסה לחשוף נוכלים. "מהיום כל רב שאינו עומד בתלם ייחשף - במוקדם או במאוחר". חשיפה (חדשות)
ניר ברקת - 'בזכות' החרדים: שוב אושר המימון לספורטק'בזכות' החרדים: שוב אושר המימון לספורטקחיים אבני3
בישיבת וועדת הכספים בעיריית ירושלים, אושרה היום (שלישי) בין היתר העברת תקציב של שישה מיליון שקלים שהגיעו כתרומה ממשפחת קראפט - לספורטק, זאת בשל הימנעות החרדים (חדשות)
חברי המועצת ושר האוצר דנו במשבר הדיורחברי המועצת ושר האוצר דנו במשבר הדיורישראל כהן
הערב (שלישי) התקיים מפגש מיוחד בין ראשי ישיבות, שר האוצר משה כחלון וראש מטה הדיור במשרד האוצר אביגדור יצחקי, שעסק בנושא משבר הדיור במגזר החרדי. צפו בתמונות (חרדים)
הרב עמרמי - בחורים סולקו, אב הכלה תוקף: "אוי לדור הזה"בחורים סולקו, אב הכלה תוקף: "אוי לדור הזה"יוסי גרברצ'יק48
בעקבות הפרסום ב"כיכר השבת" על סילוקם של 15 בחורים מישיבת "באר התלמוד" בגלל שהשתתפו באירוסים של חבר שהתחתן בגיל צעיר, אב הכלה, הרב איל עמרמי, במתקפה חריפה. ראיון (חרדים)
ראש עיריית ביתר עילית נגד 'נתיב אקספרס'ראש עיריית ביתר עילית נגד 'נתיב אקספרס'דב רוזנר5
התנהלותה של חברת 'נתיב אקספרס' בתפקוד מערך ההסעות מהעיר ביתר עילית למירון בל"ג בעומר, מקוממת את ראש העיר מאיר רובינשטיין ששלח מכתב בנדון להנהלת החברה (חדשות)
עוד רב מסתבך? כתב אישום נגד הרב וולפאעוד רב מסתבך? כתב אישום נגד הרב וולפאדב רוזנר3
כתב אישום הוגש נגד הרב יהודה דוד וולפא, רבה הראששי של העיר ראשון לציון, בגין הטרדת עד באמצעים שונים - כולל הפסקת חתימה על תעודות כשרות שהנפיק לעד (חדשות, חרדים)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה - "המשגיח פגע בי" • המתלונן מדבר"המשגיח פגע בי" • המתלונן מדברחיים אבני וישראל כהן61
משגיח מישיבה חרדית מוכרת נעלם מהארץ לאחר טענות נגדו על פגיעה בבחורים. אחד מהם מדבר לראשונה עם "כיכר השבת": "אמרו לי 'אם המשגיח עושה משהו כנראה שהוא יודע'" (חרדים)
"התקשורת ידעה על השוטר שתקף חרדי והסתירה""התקשורת ידעה על השוטר שתקף חרדי והסתירה"ישי כהן2
ח"כ ישראל אייכלר תקף הצהריים את הצביעות התקשורתית המסקרת את מעצר הערבי בתל אביב אך מתעלמת ממעצר החרדי בבית שמש ומשליפת האקדח במהלך הפגנת 'הפלג' בירושלים (פוליטי)
ארכיון - הגיע הזמן להחזיר את הרשב"י למערה / דעההגיע הזמן להחזיר את הרשב"י למערה / דעהעו"ד דב הלברטל12
את רשב"י ניתן היה שוב להחזיר למערה. בגלל ל"ג בעומר. הוא לא היה עומד בהילולא. כאיש האמת האולטימטיבי, שהטיח ללא מורא ביקורת נגד השלטון והסתכן בהוצאתו להורג, וכאיש הלימוד הצרוף, ההילולא היא סתירה מוחלטת להווייתו – עוזבים חיי עולם ומתמכרים לחיי שעה (דעות)
בגיל 102: הלך לעולמו הרב שמואל אוירבך ז"לבגיל 102: הלך לעולמו הרב שמואל אוירבך ז"לכיכר השבת
בגיל 102 נפטר הר' שמואל אויערבך ז"ל, מנהלה הראשון של הישיבה התיכונית כפר הרא"ה, מחמ"ד אזור הדרום ויקיר העיר באר שבע. נכדו הוא חבר הכנסת לשעבר אבי וורצמן (חרדים)
שרקי מסביר: איך אריה דרעי הגיע לנקודת שפל?שרקי מסביר: איך אריה דרעי הגיע לנקודת שפל?כיכר השבת15
להחזיר עטרה ליושנה זו הסיסמא הנצחית של מפלגת ש"ס, אבל לא לעטרה הזו דרעי התכוון. השנה הזו, כמו כל הקריירה הפוליטית שלו, הייתה סוג של רכבת הרים. יאיר שרקי על השנה של דרעי (חרדים)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה - השתתפו באירוסין של חברם - וסולקו מהישיבההשתתפו באירוסין של חברם - וסולקו מהישיבהיוסי גרברצ'יק45
בחור מישיבת "באר התלמוד" סגר ווארט, בתגובה - הנהלת הישיבה סילקה את חבריו שהגיעו לשמוח איתו. רב מצוות הישיבה: "מאוד מקווה שיחזירו את הבחורים, להבנתי זו השעיה זמנית" (חרדים,ארץ)
חגיגות ל"ג בעומר במירון - הלפרין מגיב: "להכניס גברים לחדרי ההנקה?"הלפרין מגיב: "להכניס גברים לחדרי ההנקה?"קובי רוזן6
בתגובה למכתב היועמ"ש של משרד הדתות הקובע כי 'דרך מהדרין' במירון איננה פרטית ועל כן יש לאפשר לנשים לעבור בה, יו"ר ועד הישוב מגיב: "מורים לאפשר כניסת גברים למתחם הנשים?" (בארץ)
הגרי"ג אדלשטיין - ועד הישיבות: לא לתת דיחוי למי שאינו בן תורהועד הישיבות: לא לתת דיחוי למי שאינו בן תורהישראל כהן6
נשיאות ועד הישיבות קבעה בכינוס בביתו של הגרי"ג אדלשטיין כי בנושא הגיוס הכל צריך להישאר כפי שהיה בעבר. חברי הוועד אף הורו שלא לתת דיחוי של תורתו אומנותו למי שאינו בן תורה (חרדים)
גפני ופרוש - מדוע התעכבה פגישת גפני ופרוש בכנסת?מדוע התעכבה פגישת גפני ופרוש בכנסת?ישראל כהן1
במשך שעה ארוכה התעכבה פגישת ראשי 'דגל התורה' עם ראשי 'אגודת ישראל' לדיון על הרוטציה בעיריית ירושלים, עד שהסכימו להיפגש בחדר הישיבות של סיעת 'יהדות התורה' (חרדים, בארץ)
נשיא המועצת הגר"ש כהן - נשיא המועצת: "ללא פשרות בנושא הגיוס"נשיא המועצת: "ללא פשרות בנושא הגיוס"ישראל כהן9
בבית הגרי"ג אדלשטיין נערך כינוס ועד הישיבות בנושא חוק הגיוס. נשיא המועצת ראש הישיבה הגר"ש כהן שיגר מכתב לכינוס בו דרש שלא לעשות פשרות כלל בנושא הגיוס • פרסום ראשון (חרדים)
הרב שלום ארוש - 25 שנה למוסדות 'חוט של חסד' • צפו באירוע25 שנה למוסדות 'חוט של חסד' • צפו באירועיאיר טוקר6
המונים הגיעו להשתתף באירוע לציון 25 שנה למוסדות 'חוט של חסד' בראשות הגאון רבי שלום ארוש, מגדולי רבני חסידות ברסלב. האברכים ערכו סיום הש"ס ובכך התאפשרה שמיעת מוזיקה (חרדים)
'דרך מהדרין' במירון - היועמ"ש: 'דרך מהדרין' במירון אינה שטח פרטיהיועמ"ש: 'דרך מהדרין' במירון אינה שטח פרטיישי כהן14
היועץ המשפטי למשרד הדתות ישראל פת הודיע ליו"ר ועד מירון מרדכי הלפרין כי אין לו סמכות לקבוע שנשים לא יוכלו לעבור ב'דרך מהדרין' בל"ג בעומר, למרות טענתו שהשטח נמצא בחזקתו (בארץ)
ליצמן: "מחצית מהמפלגה שלי הם ליטאים"ליצמן: "מחצית מהמפלגה שלי הם ליטאים"כיכר השבת2
שר הבריאות ליצמן משתתף בעצרת השנתית של ארגון הבריאות העולמי. בפני עמיתו הליטאי התבטא ליצמן כי יש לו במפלגה ליטאים ובמהלך נאומו מתח ביקורת חריפה נגד הנציג הפלסטיני (חדשות)
שוטרים בברוקלין. אילוסטרציה - 150 פעמים: 6,000 דולר עבור רישיון נשק150 פעמים: 6,000 דולר עבור רישיון נשקישראל כהן
שעייה ליכטנשטיין, מראשי ארגון 'השומרים', מכחיש את החשדות נגדו למתן שוחד וטובות הנאה לשוטרים תמורת זירוז מתן אישורי נשיאת נשק למקורביו. מנגד, התובע הכללי טוען כי יש ראיות (עולם)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
הנשים החרדיות שמפחידות את דב הלברטל
י"ד באייר תשעו164
כותב השורות - אזעקת אמת בעקבות 'המשגיח התוקף'
הרב בצלאל כהן
אזעקת אמת בעקבות 'המשגיח התוקף'
י"ד באייר תשעו62
הרב אליהו ישראלי
הרב אליהו ישראלי
כששתי השיטות נטרפות / טור
י"ד באייר תשעו6
הנקראים
המדוברים