אשדוד  אודי דוידי  סלפאיש  חרדית..
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר - המחנך החרדי מסקווירא שהואשם בהתעללות - זוכהבית משפט בניו יורק זיכה את המחנך משה טאומבנפלד מסקווירא מהאשמות על התעללות בתלמיד
י"ד באב תשעה | 30.07.15
המחנך החסידי משה טאומבנפלד הואשם בהתעללות שנמשכה על פני שנים כנגד תלמיד, אולם בית המשפט בניו יורק החליט לזכות אותו מכל האישומים. משפחתו: "שמחים שהאמת יצאה לאור" (עולם)
הראשל"צ הגר"ש עמאר - הרב עמאר: מגנה אלימות; להתרחק מתועבההרב עמאר: מגנה אלימות; להתרחק מתועבהישי כהן
רבה של ירושלים הראשל"צ הגאון רבי שלמה משה עמאר גינה "כל גילוי של מעשה אלימות מילולית וכל שכן פיזית". הוסיף תפילה: "להתרחק מכל תועבה ומכל סטיה מדרך ה׳ ותורתו" (חדשות, חרדים)
פינוי הפצועים מהזירה - כן, זו תועבה ולא גאווהכן, זו תועבה ולא גאווהמערכת כיכר השבת66
'כיכר השבת' מגנה כמובן את המעשה הנפשע של הפסיכופט שליסל. עם זאת, הצועדים, לפי התורה, לא ראויים לגאווה. הם מוגדרים על-ידה כ"תועבה". הגדרת המצעד כ"תועבה" אינה הסתה (מאמר)
זירת הדקירה - מצלמת הרייטינג מופעלת  / שלהבת חסדיאלמצלמת הרייטינג מופעלת / שלהבת חסדיאלשלהבת חסדיאל13
עכשיו זה הזמן של הפוליטיקאים ואנשי ציבור החרדים. הם כבר הספיקו לגנות. מצלמת הרייטינג מופעלת, וחופש הפרסום גדול, אז הם נעמדים שם, מתנערים מלכלוך שהדביקו לעצמם (טור דעה)
ישי שליסל, היום - שליסל, החודש: מחאה זה טוב, אבל לא מספיקשליסל, החודש: מחאה זה טוב, אבל לא מספיקאהרן רבינוביץ27
בראיון שהעניק עם שחרורו התייחס הדוקר ישי שליסל למצעד שנערך השנה ואמר כי "המטרה - לעצור אותו. מחאה זה טוב, אבל זה לא מספיק". על הדקירה ב-2005: "לא הצטערתי על זה" (חדשות)
הרבנים מתנערים: מדובר ברוצח, מעשה חמורהרבנים מתנערים: מדובר ברוצח, מעשה חמורישי כהן60
הרבנים הראשיים לישראל מגנים בחריפות את דקירת 6 משתתפים במצעד התועבה בירושלים על ידי ישי שליסל: "דינו כדין כל רוצח ואף חמור מכך. מתפלל מעומק ליבי להחלמתם של הפצועים" (חדשות)
אברך נפצע אנוש, הנהגים המשיכו בנסיעהאברך נפצע אנוש, הנהגים המשיכו בנסיעהקובי רוזן72
אברך אב לילדים קטנים, התהפך אמש עם רכבו בדרך עוזי נרקיס בירושלים • מצלמת אבטחה תיעדה את רגע התאונה וחשפה עובדה מזעזעת: נהגים המשיכו בנסיעתם למרות התאונה המחרידה (בארץ)
בחור ישיבה לצד מודעות נגד חיילים חרדים - הח"כים החרדים החרימו דיון על "החרדקים"הח"כים החרדים החרימו דיון על "החרדקים"ישי כהן17
ועדת משנה של ועדת חוץ והביטחון התכנסה לדון בתקיפתם של חיילים חרדים, דרוזים ונוצרים, המשרתים בצה"ל אך חברי הכנסת החרדים, בחרו להחרים את הדיון ולא לקחת בו חלק (חרדים, צבא)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לנאמר בכתבה - סנקציות פליליות לסגירת סמינר "זלזניק"סנקציות פליליות לסגירת סמינר "זלזניק"ישי כהן65
משרד החינוך החליט לנקוט בצעדים דרמטיים בשערוריית הסמינרים באלעד, כך נודע ל"כיכר השבת". מורות בזלזניק יוזמנו לשימוע לפני שלילת אישור הוראה, התקציב יפסק ויתכנו אף מעצרים (חרדים)
החינוך החרדי: האפליה - חותמת איכות לסמינר - החינוך החרדי: אפליה - חותמת איכות לסמינרהחינוך החרדי: אפליה - חותמת איכות לסמינרנחמה דינה שור
בממ"ד מתפארים שהגיעו לאוכלוסיות קשות, וקידמו אותם בהישגים ובהתנהגות. ואילו אצלנו מתפארים בזריקת כמה שיותר ילדים לרחוב, ותיוגם כבלתי ראויים • איפה טעינו? (אקטואליה)
גליק עם הגר"א עפג'ין - הנגיד החרדי ישווק בלעדית סוכר בסרי לנקההנגיד החרדי ישווק בלעדית סוכר בסרי לנקהישראל כהן8
הנגיד החרדי חסיד בעלזא, מנדי גליק, המקורב למקובל הגר"א עפג'ין חתם על עסקת ענק בשווי 110 מיליון דולר, עם ממשלת סרי לנקה, ורכש את הזיכיון לשיווק בלעדי של סוכר במדינה. (חרדים)
אילוסטרציה. למצולמת אין קשר לנאמר בכתבה - אופקים: זוג הורים נעצרו בחשד לתקיפת בתםאופקים: זוג הורים נעצרו בחשד לתקיפת בתםצביקה גרוניך8
זוג הורים נעצרו אמש, לאחר שהגיעו לבית החולים סורוקה עם בתם בת השנה וחצי שסבלה מחבלות, מאחר שהסברם לא תאם את החבלות הוזעקה המשטרה והם נחקרו. יובאו להארכת מעצר (ארץ)
מאיר פרוש ויעקב אשר - יעקב אשר בדרך לכנסת? תלוי בסגן השר מאיר פרושיעקב אשר בדרך לכנסת? תלוי בסגן השר מאיר פרושישראל כהן23
אישור החוק הנורבגי ברוב של 64 ח"כים משרה קורת רוח ב'דגל התורה' שם מצפים לשובו של יעקב אשר אך עלולים לגלות כי משימה לא פשוטה בפניהם • ההערכה: אשר ייכנס • סיקור מיוחד (חרדים)
לשכת גיוס, ארכיון - י-ם: בן ישיבה נעצר כשהגיע ללשכת הגיוסי-ם: בן ישיבה נעצר כשהגיע ללשכת הגיוסאהרן רבינוביץ7
שמואל אייזיק הלר, תלמיד ישיבה מירושלים בן 19, לא התייצב בלשכת הגיוס למרות אזהרות הצבא. כאשר החליט בסופו של דבר להסדיר את מעמדו בניסיון לקבל פטור נפשי - הוא נעצר (חדשות)
למצולמות אין קשר לכתבה - ועדת החינוך תדון באי קבלתן של 100 בנות לסמינרים באלעדועדת החינוך תדון באי קבלתן של 100 בנות לסמינרים באלעדישי כהן15
בעקבות חשיפת כיכר השבת על אי קבלת למעלה מ-100 בנות לסמינרים באלעד, יו"ר ועדת החינוך של הכנסת הורה לקיים דיון בנושא. סגן שר החינוך ח"כ מאיר פרוש ישתתף בדיון? (חרדים, בארץ)
תיעוד: אלפים פתחו את "ישיבות בין הזמנים"תיעוד: אלפים פתחו את "ישיבות בין הזמנים"ישי כהן6
במעמד אלפי בחורי ישיבה, פתחו נשיא מועצת חכמי התורה הגאון רבי שלום כהן וראש ישיבת עטרת ישראל הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי את ישיבות בין הזמנים. צפו בתיעוד מהאירוע (חדשות, חרדים)
"...אלה בסוסים ואנחנו בשם ה'""...אלה בסוסים ואנחנו בשם ה'"מנחם מן5
העמידה האיתנה נדרשת לא רק מול המוסלמי המחייך מפרס, היא נחוצה כל כך גם עתה, מול אותם מתקוממים הקמים עלינו לכלותינו מתוך ערינו ומדינתנו בעילת חילול הקודש והתייהדות הארץ (מאמר)
נשים חרדיות. אילוסטרציה, למצולמות אין קשר לכתבה - דיון על הנשים החרדיות ללא הח"כים החרדיםדיון על הנשים החרדיות ללא הח"כים החרדיםישי כהן11
הוועדה לקידום מעמד האישה התכנסה לדיון אך חברי הכנסת החרדים נעדרו ומציגים שלל הסברים ותירוצים: החל מהלו"ז העמוס ועד לכך שיו"ר הוועדה לא מכירה את הציבור החרדי (אקטואליה)
ח"כ משה גפני - "לא יודע אם ההוראה לרוץ עם אגודה תימשך""לא יודע אם ההוראה לרוץ עם אגודה תימשך"ישראל כהן41
במהלך סימפוזיון של "תודעה", עלה ח"כ משה גפני להתקפה נגד אגודת ישראל והריצה המשותפת, תוכנית החיסכון של ליצמן, חנוך זייברט ואי ההצבעה של חסידים ליהדות התורה • האזינו (חרדים)
הרב אוירבך על חיידר 'בני תורה': "פיקוח נפש"הרב אוירבך על חיידר 'בני תורה': "פיקוח נפש"ישראל כהן39
אנשי 'הפלג הירושלמי' מקימים חיידר חדש בבני ברק בשם "תפארת יעקב", עבור כל הגילאים והכיתות. בכנס היסוד, הסביר הגר"ש אוירבך כי "זה פיקוח נפש של כל היהדות" • וידאו (חדשות, חרדים)
סגן השר מאיר פרוש - "לא נסבול כל פגיעה  בתקציב החינוך החרדי""לא נסבול כל פגיעה בתקציב החינוך החרדי"ישראל כהן4
סגן שר החינוך ח"כ מאיר פרוש, נועד עם מנהלי מוסדות חינוך במסגרת ההיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים והבהיר כי "לא נסבול כל פגיעה כעת ובעתיד בתקציב החינוך החרדי" (חרדים)
ישראל פרוש וצורי קריספל - קריספל קורא: "לסגור את שני הסמינרים"קריספל קורא: "לסגור את שני הסמינרים"ישי כהן33
"יש פה קרבות רחוב על חשבון דמעות ההורים", כך אומר סגן ראש העיר אלעד צוריאל קריספל בעקבות אי קבלת למעלה ממאה בנות לסמינרים. קריספל מוסיף וקורא לפרוש לקחת אחריות (חרדים)
ליצמן בדיון לילי עם מנכ"ל משרד רוה"מ ובכירי האוצר - המועצת החסידית אישרה את המתווה החדש בקצבאות הילדיםהמועצת החסידית אישרה את המתווה החדש בקצבאות הילדיםישראל כהן5
מועצת גדולי התורה של "אגודת ישראל" אישרה את המתווה החדש של האוצר בקצבאות הילדים • הרבי מבעלזא: "תוכנית טובה" • ב'דגל התורה' עדיין חוששים מההצעה ל"תוכנית חיסכון" (חרדים)
משמאל: אנשי 'יהדות התורה' אברמי יוסטמן ואברהם ובר בוועדת הבחירות - 'דגל' ניצחה את 'אגודה' בוועדת הבחירות'דגל' ניצחה את 'אגודה' בוועדת הבחירותישראל כהן6
בצל העימותים הבלתי פוסקים ב'יהדות התורה', הצליחה 'דגל התורה' לנצח את 'אגודת ישראל' לאחר שאברהם ובר, איש 'דגל התורה', נבחר לייצג את המפלגה בוועדת הבחירות המרכזית (ארץ)
למצולמות אין קשר לכתבה - כמאה 'בנות יתומות', ואיש לא שם לב אליהןכמאה 'בנות יתומות', ואיש לא שם לב אליהןכיכר השבת
טוב, הן לא יתומות. יש להן אבא וכנראה גם אמא נואשת. אבא שלהן אפילו מגלה אחריות ומפרנס את משפחתו. הופה, אמרת עובד? בעיה. יש מי שיקשיב לקול שאינו נשמע? (מאמע, טורים אישיים)
יואלי יצא עם משפחתו לנופש ונהרג בתאונהיואלי יצא עם משפחתו לנופש ונהרג בתאונהישראל כהן6
יואלי טירנוייר, אברך חסיד סאטמר מאנטוורפן, נהרג בתאונת דרכים קשה בדרכו לנופש עם בני משפחתו. "אסון טראגי וקשה עבור בני הקהילה, מדובר באברך ידוע ומוכר" מסרו חבריו (חדשות, חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
פינוי הפצועים מהזירה - כן, זו תועבה ולא גאווה
מערכת כיכר השבת
כן, זו תועבה ולא גאווה
י"ד באב תשעה66
שלהבת חסדיאל
שלהבת חסדיאל
מצלמת הרייטינג מופעלת / שלהבת חסדיאל
י"ד באב תשעה13
"...אלה בסוסים ואנחנו בשם ה'"
מנחם מן
"...אלה בסוסים ואנחנו בשם ה'"
י"ג באב תשעה5
הנקראים
המדוברים