ברלנד  מורן פינטו  חיים כהן  אסתי
"בואו בהמוניכם": נתניהו מתנצל בפני הערבים"בואו בהמוניכם": נתניהו מתנצל בפני הערבים
י"ט בתמוז תשעו | 25.07.16
כמעט שנה וחצי אחרי הבחירות לכנסת, נתניהו מתנצל על האמירה לפיה "הערבים נוהרים בכמויות אדירות לקלפיות", ופונה במסר ישיר למגזר הערבי: "למדו בהמוניכם, שגשגו בהמוניכם". צפו בווידאו (חדשות)
מבנה הקבורה היקר שעומד שומם - תחקיר: למה מבנה הקבורה היקר אינו פעיל?תחקיר: למה מבנה הקבורה היקר אינו פעיל?אלי רוטמן
בחברא קדישא ירושלים מציגים גיבוי הלכתי מהרב הראשי הגר"י יוסף למבנה הקבורה היקר שהקימו, אך מקורבי רב העיר הגר"ש עמאר טוענים: פעלו פה בניגוד לדעת הרב וניסו לרמותו (חרדים)
זקן רבני השכונות מחה; זייברט סירב להקשיבזקן רבני השכונות מחה; זייברט סירב להקשיבישראל כהן14
בשעות הצהריים הגיעו רבני שכונת קריית הרצוג בבני ברק להביע את מחאתם הנחרצת על העתקת האולפנה של בנות הציבור הדתי לאומי ממרכז העיר לתוככי שכונת קריית הרצוג (חדשות, חרדים)
אביגדור ליברמן - "איווט יתנגד לביטול הליב"ה?  נחרים הצבעות""איווט יתנגד לביטול הליב"ה? נחרים הצבעות"ישי כהן4
חברי הכנסת החרדים מאיימים להחרים הצבעות בכנסת במידה וישראל ביתנו לא תתמוך בביטול חוק הליבה. "אם הם ימנעו, גם אנחנו נחרים הצבעות במליאה" אמר הערב שר חרדי בכיר (חרדים)
מרטיט: האב הדליק 7 נרות לזכר שבעת ילדיו ע"המרטיט: האב הדליק 7 נרות לזכר שבעת ילדיו ע"הדניאל הרץ4
כמעט שנתיים לאחר האסון, חדר הכנסת אורחים חדש נחנך בקבר דוד המלך על ידי גבריאל ששון, לזכר שבעת ילדיו ע"ה שנשרפו למוות באסון בברוקלין. בטקס המרגש הוא הדליק 7 נרות לזכרם • צפו בתיעוד (חרדים)
עמית סגל, חשף לראשונה את הבדיקה נגד דרעי - חושף פרשת דרעי מעריך: "התיק ייגמר בכלום"חושף פרשת דרעי מעריך: "התיק ייגמר בכלום"ישי כהן6
העיתונאי עמית סגל, מי שחשף לראשונה בחדשות 2 את פרשת דרעי החדשה, מעריך הערב כי הפרשה תסתיים בכלום. "ההנחה שלי שזה יגמר - פחות או יותר - בכלום" ענה לגולש בצ'אט פייסבוק (פוליטי)
מה איחלה שלי יחימוביץ לבעריש פילמר? צפומה איחלה שלי יחימוביץ לבעריש פילמר? צפוישראל כהן6
אין כמעט בחצרות האדמו"רים והרבנים כמו גם בלשכותיהם של נציגי הציבור החרדי מישהו שלא מכיר את בעריש פילמר. חברי הכנסת הפתיעו אותו במסיבה מיוחדת לרגל יום הולדתו (ברנז'ה, אנשים)
שולי רנד נפרד מאמו: "לכי לאבא, תצחקו קצת"שולי רנד נפרד מאמו: "לכי לאבא, תצחקו קצת"יאיר טוקר14
האמן החרדי שולי רנד עוד לא הספיק לסיים את האבל על אביו ז"ל, וכבר מלווה את אמו למנוחות. "לכי לאבא, תשלבו ידיים, תצחקו קצת. תהיו מליצי יושר עלינו" ספד לה בפנים נפולות. צפו בתיעוד (חרדים)
הרב ברלנד בביהמ"ש, היום - השופט: הרב ברלנד ישוחרר ממעצרו בעוד יוםהשופט: הרב ברלנד ישוחרר ממעצרו בעוד יוםאלי רוטמן41
בקשת המשטרה להאריך את מעצר הרב שנחשד במעשים חמורים - שוב נתקלה בסירוב בית המשפט. בחוץ: התקהלות המונית של מעריציו השואגים שלא נענו לבקשת השופט להתפזר (חרדים)
האחים רבי דוד ורבי יצחק - רבי דוד או רבי יצחק? מי 'ממשיך דרכו' של מרן הגר"ע יוסףרבי דוד או רבי יצחק? מי 'ממשיך דרכו' של מרן הגר"ע יוסףאלי רוטמן40
מתחת לפני השטח מתרחש לו מאבק סמוי בין גורמים שונים בקרב מוקירי זכרו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, סביב השאלה הקריטית: מי מבניו - "ממשיך דרכו". מתברר כי יש מי שכבר תפס צד (עיתונות)
האם ושתיים מבנותיה - הבעל מתחנן: "אשתי האהובה במצב אנוש"הבעל מתחנן: "אשתי האהובה במצב אנוש"ישי כהן37
אסתר רינה, אם לשלוש בנות, מהקהילה החרדית במבוא חורון, חשה שלא בטוב לפני כשבועיים, בגופה גילו את המחלה הקשה ומצבה מוגדר אנוש. בעלה מתחנן: תתפללו עליה, בואו לעצרת בכותל (ארץ)
הסתה אנטי חרדית. לנדבר ודרעי - לנדבר תקפה את החרדים, דרעי זעם: 'חוצפה'לנדבר תקפה את החרדים, דרעי זעם: 'חוצפה'ישי כהן24
שרת הקליטה סופה לנדבר הסיתה נגד הציבור החרדי באשדוד, במהלך ישיבת קבינט הדיור ואמרה כי "הם הורסים את הצביון בעיר". בתגובה, ענה לה דרעי בזעם: "זו חוצפה ממדרגה ראשונה" (חרדים)
אילוסטרציה - שישה אנשי חינוך נעצרו בחשד להתעללות בתלמידים חרדיםשישה אנשי חינוך נעצרו בחשד להתעללות בתלמידים חרדיםקובי רוזן43
חמישה אנשי חינוך במוסד חרדי בתל אביב נעצרו בחשד להתעללות בתלמידים בגילאי 6-7 ואחד בחשד לתקיפה אכזרית של עשרות ילדים. כבר לפני מספר שנים עלה חשד לפלילים במוסד (חדשות)
ראשי איגוד הסמינרים עם החכ"ים החרדים. ארכיון - משרד החינוך מקצץ שוב בעובדי ההוראהמשרד החינוך מקצץ שוב בעובדי ההוראהישראל כהן1
באיגוד הסמינרים המייצג את מנהלי הסמינרים הגדולים בציבור החרדי יוצאים למאבק נגד משרד החינוך עקב העובדה שלטענתם זו השנה השלישית שבמשרד מקצצים במכסות עובדי ההוראה (חרדים)
ראש העיר ישראל פרוש - הפרשנית של 'דה מרקר' מפרגנת לעיר החרדיתהפרשנית של 'דה מרקר' מפרגנת לעיר החרדיתישראל כהן15
מירב ארלוזורוב, כתבת ופרשנית כלכלית ב"דה מרקר", ידועה כאחת שכתבותיה לא ממש מתאפיינות ב"אהבת חרדים", עד שהיא הגיעה לביקור בעיר אלעד משם הוציאה דווקא כתבה חיובית (אקטואליה)
אילוסטרציה - טרגדיה בבני ברק: אברך צעיר טבע למוות במקווהטרגדיה בבני ברק: אברך צעיר טבע למוות במקווהקובי רוזן12
במקווה טהרה ברחוב גורדון בבני ברק, טבל לפנות בוקר אברך צעיר, לפני תפילת שחרית, אך התעלף במים וטבע. אזרחים משו אותו כשהוא ללא הכרה ולאחר מאמצי החייאה נקבע מותו במקום (חרדים)
ח"כ יעקב מרגי - ומי תמכה בביטול סעיף האפליה? תנועת ש"סומי תמכה בביטול סעיף האפליה? תנועת ש"סישי כהן33
חוק הליבה שהמפלגות החרדיות חוגגות את ביטולו המסתמן, כולל גם סעיף שנועד למנוע אפלייה של בנות ספרדיות. ח"כ יעקב מרגי מאיים: "אם סעיף האפלייה לא יוסר - כל החוק לא יעבור" (חרדים)
הרב שלוש ושר הדתות - לראשונה: משרד הדתות מבקש להדיח רב עירלראשונה: משרד הדתות מבקש להדיח רב עירישי כהן50
משרד הדתות בראשו עומד שר חרדי, מבקש להדיח את הרב אברהם שלוש בן ה-87, המשמש כרבה של כפר סבא. הסיבה: הוא מתגורר בי-ם. שר הדתות ל"כיכר השבת": לא אתן את ידי (חדשות)
האב, חנה רינה ז"ל והרכב בו נשכחה - האב ששכח את בתו: "הלב מתפוצץ ומפורק"האב ששכח את בתו: "הלב מתפוצץ ומפורק"כיכר השבת69
"הלב מתפוצץ ומפורק לרסיסים, אבל המוח מבין שמדובר בכשל אנושי שיכול לקרות לכל אחד", אומר ידידיה פלדמן, שבתו נפטרה לאחר שנשכחה על ידו ברכב. יפעל לחקיקה בנושא (חדשות, בארץ)
הרב אליעזר ברלנד, ארכיון - הרב ברלנד התעמת עם מתלוננות: "לא היה"הרב ברלנד התעמת עם מתלוננות: "לא היה"כיכר השבת39
מנהיג 'שובו בנים' הרב אליעזר ברלנד עומת הצהריים עם המתלוננות נגדו והכחיש את טענותיהן. "לא היה ולא נברא" אמר. אחת המתלוננות הטיחה בו האשמות. עורכת דינו: הדלפה מכוונת (חרדים)
ישיבת פוניבז', ארכיון - באמצע התפילה: המשגיח מפוניבז' עבר התקףבאמצע התפילה: המשגיח מפוניבז' עבר התקףישראל כהן4
משגיח ישיבת פוניבז' הגאון רבי אליעזר גינזבורג, עבר בשעות האחרונות צנתור בלבו לאחר שחש ברע במהלך תפילת שחרית, בהיכל ישיבת פוניבז'. הוא פונה עצמאית לביה"ח (חדשות, חרדים)
כך התכנית של כחלון תפגע באברכים החרדיםכך התכנית של כחלון תפגע באברכים החרדיםדוד רוזנטל37
תכניתו של שר האוצר להטיל מס של אלפי שקלים בחודש על מי שמחזיק למעלה משלוש דירות תפגע באברכים רבים שאינם עשירים כלל, אלם מחזיקים בדירות להשקעה עבור נישואי ילדיהם (חרדים)
אילוסטרציה - אמא, אל תשלחי את הילד שלך עם אבא שלואמא, אל תשלחי את הילד שלך עם אבא שלואלי רוטמן87
האב החרדי חש עצמו לעתים שייך לדברים נעלים יותר. לא לעבודות ה"שחורות", הפשוטות. אותן הוא יעשה בחיפזון, כלאחר יד, תוך כדי התעסקויות צדדיות שנדמות בעיניו כחשובות יותר (דעה)
בין דרעי לאמת - חיים כהן בחר באמתבין דרעי לאמת - חיים כהן בחר באמתעו"ד דב הלברטל61
דרעי היה אהוב על חיים כהן, אבל האמת אהובה על חיים יותר. מי שהכיר את הרב, יודע לעשות את ההבחנה. אם בידידות כארז הלבנון של חיים נפלה שלהבת זו, דרעי צריך להיות מודאג מאוד (טורים)
יאיר לפיד - מה בעצם המטרה שלך, יאיר?מה בעצם המטרה שלך, יאיר?אברהם דוב גרינבוים11
יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד שיגר לרבנים הראשיים מכתב שכולו 'דאגה' ללימודי הליבה לילדים החרדים. עורך "בקהילה" אברהם דוב גרינבוים מצנן את דאגתו: "חבל על הזמן היקר שלך, לא תשנה אותנו" (טור)
הראיון עם מיכאל שליסל - מיכאל שליסל בראיון: "מעולם לא היינו קנאים"מיכאל שליסל בראיון: "מעולם לא היינו קנאים"אלי רוטמן14
למיכאל קשה לשאת את כאבו על התדמית שנוצרה למשפחתו בעקבות הרצח שביצע ישי אחיו ומעצר השווא שלו עצמו בשבוע שעבר. בראיון ראשון הוא מגנה קשות את פשעי אחיו. צפו (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
אילוסטרציה - אמא, אל תשלחי את הילד שלך עם אבא שלו
אלי רוטמן
אמא, אל תשלחי את הילד שלך עם אבא שלו
י"ח בתמוז תשעו87
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
בין דרעי לאמת - חיים כהן בחר באמת
י"ח בתמוז תשעו61
הנקראים
המדוברים