אלי ישי  יעקב שוואקי  אמנון יצחק  איציק אשל
גפני - "אנחנו מתגאים שהילדות שלנו לומדות יחד עם הספרדיות""אנחנו מתגאים שהילדות שלנו לומדות יחד עם הספרדיות"
ט"ו באלול תשעה | 30.08.15
ח"כ משה גפני תוקף בחריפות את פתיחת בית הספר של חסידות סלונים בביתר עילית ותוהה: "למה? אי אפשר להתחנך יחד?" • האדמו"ר מסלונים לחסידיו: "הנעלבין ואינן עולבין" • האזינו (חרדים, בארץ)
תיעוד: ניחום אבלים בבית משפחת שעשועתיעוד: ניחום אבלים בבית משפחת שעשועכיכר השבת10
אישי ציבור ורבנים ניחמו בימים האחרונים את יו"ר תנועת "יחד" וח"כ לשעבר אלי ישי על פטירת אחותו הרבנית יעל שעשוע ע"ה שהתגוררה בחולון. צפו בתיעוד מהניחום (חדשות,חרדים)
אריה דרעי - "ציפינו מדרעי שיסייר בי-ם ויתמוך בבנות""ציפינו מדרעי שיסייר בי-ם ויתמוך בבנות"ישי כהן7
גורם בש"ס ירושלים מתח ביקורת על החלטתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי לפתוח את שנת הלימודים בביתר ולא בירושלים שם מנהלת ש"ס מאבק קשה נגד מוסדות שמסרבים לקבל בנות ספרדיות (ארץ)
"הלב נקרע, הבת שלך בוכה ואין לך איך לעזור""הלב נקרע, הבת שלך בוכה ואין לך איך לעזור"ישי כהן28
אביה של אחת מעשרות הבנות הירושלמיות שלא יפתחו מחר את שנת הלימודים, מספר בשיחה עם "כיכר השבת" על הסיוט והחיים שנהרסו: "היא בכתה כל החופש, מסתגרת בחדר ומתפללת" (בארץ)
פרוש מברך: הוזלה בתשלום לצהרונים החרדיםפרוש מברך: הוזלה בתשלום לצהרונים החרדיםישראל כהן12
בניגוד לשנה שעברה, הפעם נראה כי הצהרונים החרדים ייפתחו בזמן. השנה המחיר לדמי השתתפות לצהרונים ירד מ-60 ש"ח ל-40 ש"ח, כפי שסוכם בהסכם הקואליציוני עם יהדות התורה (חרדים)
סמינר הישן - ירושלים: 21 תלמידות יישארו היום בביתירושלים: 21 תלמידות יישארו היום בביתישי כהן16
2,600 תלמידות חרדיות יחלו הבוקר את לימודיהן בתיכונים חרדים בירושלים, לעומתן, אם לא יחול שינוי של הרגע האחרון, 21 בנות יישארו בבית בגלל הסירוב לקבלן. בדרך לערכאות? (חרדים)
זירת האירוע - פיצוץ אדיר אירע בבניין בבני ברק; אין נפגעיםפיצוץ אדיר אירע בבניין בבני ברק; אין נפגעיםאהרן רבינוביץ1
פיצוץ אדיר נשמע לפני זמן קצר בדירה ברחוב עמק יזראל בבני ברק. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום הופתעו לגלות כי בנס לא היו נפגעים: "למרות שנגרם נזק רב, לא היו נפגעים בנפש" (תיעוד)
גלריה: יום עיון במשנתו של ה"אביר יעקב"גלריה: יום עיון במשנתו של ה"אביר יעקב"כיכר השבת1
בנתיבות נערך אמש (חמישי) יום העיון השנתי במשנתו והגותו של האדמו"ר רבי יעקב אבוחצירא זיע"א שעל-ידי ישיבת בבא סאלי בנשיאות האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא • צפו בגלריה (חרדם)
ליצמן, הצהריים - פרסום ראשון: מכתב "המועצת" שמאשר לליצמן להפוך לשרפרסום ראשון: מכתב "המועצת" שמאשר לליצמן להפוך לשרישראל כהן34
לידי "כיכר השבת" הגיע המכתב הרשמי, בו מודיעה מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל לסגן שר הבריאות יעקב ליצמן כי החליטה לאפשר לו להפוך לשר: "עושה עבודת קודש" (חדשות, חרדים)
הרב כהן וברקת - ברקת לשליח הגר"ש כהן: הסטטוס קוו יישמרברקת לשליח הגר"ש כהן: הסטטוס קוו יישמרישי כהן10
הגאון הרב זמיר כהן, נציגו של נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס לנושא מאבק השבת בירושלים, נפגש עם ראש העיר ניר ברקת כדי לבדוק את הטענות. ברקת התחייב: "הסטטוס קוו יישמר" (חדשות)
דרעי מנחם את ישי, הצהריים - תיעוד: אריה דרעי מנחם את אלי ישיתיעוד: אריה דרעי מנחם את אלי ישיישי כהן92
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הגיע לנחם את יריבו ח"כ לשעבר אלי ישי היושב שבעה על מות אחותו הרבנית יעל שעשוע. יחד עם דרעי הגיע גם רבה של חולון הרב אברהם יוסף (חרדים)
הדיין רבי צבי ברוורמן: "לדחות פתיחת כיתות א' ליום שלישי"הדיין רבי צבי ברוורמן: "לדחות פתיחת כיתות א' ליום שלישי"ישי כהן9
יו"ר ועדת השיבוץ בביתר עילית, הגאון רבי צבי ברוורמן, דורש לדחות את פתיחת שנת הלימודים ליום שלישי בכדי לדאוג לעשרות הבנות שטרם שובצו בבתי הספר השונים ברחבי העיר (חדשות, חרדים)
חנוכת הבית לביהכ"נ "עטרת יצחק" • גלריהחנוכת הבית לביהכ"נ "עטרת יצחק" • גלריהכיכר השבת
במעמד מפואר ובראשות גדולי ישראל נחוגה חנוכת הבית לבית הכנסת ובית המדרש 'עטרת יצחק', שהוקם במרכז הרוחני 'ממזרח שמש', בליווי שמחת הכנסת ספר תורה • צפו בגלריה (חדשות)
הורים שכרו עו"ד: "לכנס את ועדת הערר"הורים שכרו עו"ד: "לכנס את ועדת הערר"ישי כהן5
למעלה מעשרה הורים חרדים שבנותיהם לא שובצו בסמינרים בעיר אלעד שכרו עו"ד שיפעל מול משרד החינוך כדי לכנס בדחיפות את ועדת הערר נגד החלטות ועדת השיבוץ של עיריית אלעד (חדשות)
השר המיועד יעקב ליצמן - ליצמן: "סגן שר במעמד שר כמוהו כשר"ליצמן: "סגן שר במעמד שר כמוהו כשר"כיכר השבת5
חבר הכנסת יעקב ליצמן, שר הבריאות המיועד, הגיב להחלטת מועצת גדולי התורה כי ימונה לשר ואמר כי מבחינתו אין כל שינוי בתפקיד. "סגן שר במעמד שר, כמוהו כשר בריאות לכל דבר" (ארץ)
הגר"י יוסף - "לא צריכים - לא טלפון כשר ולא לא כשר""לא צריכים - לא טלפון כשר ולא לא כשר"ישי כהן9
בשיחת חיזוק לבחורי ישיבה, פסק הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף כי אינם צריכים - לא טלפון כשר ולא טלפון לא כשר והפנה אותם לטלפון ציבורי כשהוא מציין כי כך הנהיג גם ב'חזון עובדיה' (חרדים)
"היא ברחה מבושה... נכנסתי לחדר ובכיתי""היא ברחה מבושה... נכנסתי לחדר ובכיתי"ישי כהן119
דוד, חרדי ספרדי מאלעד, מתמודד עם אי קבלת בתו לסמינר - ללא שום סיבה מוצדקת! בקול חנוק ובדמעות, הוא מגולל בפני "כיכר השבת" עדות מסעירה על השבר והכאב. לקרוא ולבכות (חרדים)
מרן הרב שטיינמן - הסגולה של מרן הרב שטיינמן לזיווג לבחורההסגולה של מרן הרב שטיינמן לזיווג לבחורהישראל כהן5
בחורה מבוגרת שביקשה ברכה לזיווג ממרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן נענתה בתשובה מפתיעה. וגם: למה בחורי הישיבות צריכים "לעשות תשובה" וכיצד הגיב לפרשת רצועות התפילין? (חרדים)
הרב יאשיהו פינטו - הניתוח עבר בהצלחה: "הרופאים שבעי רצון"הניתוח עבר בהצלחה: "הרופאים שבעי רצון"יוסי נכטיגל6
הרב יאשיהו פינטו סיים לפני זמן קצר את הניתוח המסובך שנועד לטפל במחלת הסרטן ממנה הוא סובל בשנה האחרונה. חסידיו עדכנו כי הרב שוהה בחדר ההתאוששות, "הרופאים שבעי רצון" (חדשות)
גלריה: ספרי תורה הוכנסו לבית הכנסת הגדולגלריה: ספרי תורה הוכנסו לבית הכנסת הגדולצילום: ישראל ברדוגו3
בית הכנסת הגדול בתל אביב חגג 90 שנה להיווסדו בטקס בהשתתפות תושבי העיר ורבניה. במהלך החגיגות, הוכנסו ארבעה ספרי תורה אשכנזים ואחד ספרדי. צפו בגלריה מרהיבה (חרדים)
ערב פתיחת שנה"ל: 60 בנות ללא בית ספרערב פתיחת שנה"ל: 60 בנות ללא בית ספרישי כהן35
לא תאמינו: ימים ספורים לפני פתיחת שנת הלימודים, וקרוב ל-60 בנות לא יודעות באיזה בית ספר הן אמורות ללמוד. קרוב ל-30 מהבנות, עתידות לעלות השנה לכיתה א'. חלום כיתה א' (חדשות)
מרן הגר"ח קנייבסקי, ארכיון - מדוע הגר"ח לא אומר 'שבת שלום' לאחר מנחהמדוע הגר"ח לא אומר 'שבת שלום' לאחר מנחהישראל כהן13
מרן הגר"ח קנייבסקי נוהג שלא להשיב בברכת "שבת שלום" למתפללים העוברים לפניו לאחר תפילת מנחה בשבת. כעת נחשפת הסיבה: ג' צדיקים שנפטרו מהעולם בזמן זה (חדשות, חרדים)
סמינר הישן - משרד החינוך למנהל 'הישן': 44 תלמידות בכיתה - סביר ומידתימשרד החינוך למנהל 'הישן': 44 תלמידות בכיתה - סביר ומידתיישי כהן8
מנהל המחוז החרדי במשרד החינוך במכתב למנהל סמינר הישן מכריח את קבלת 21 התלמידות כפי ששיבצה העירייה ודוחה את טענותיו למחסור במקום בכיתות: "סביר ומידתי בנסיבות העניין" (בארץ)
הגרב,מ אזרחי במסע לליטא - רבי ברוך מרדכי אזרחי עבר אירוע מוחי קלרבי ברוך מרדכי אזרחי עבר אירוע מוחי קלישראל כהן7
חבר מועצת גדולי התורה, ראש ישיבת "עטרת ישראל", הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי, פונה לבית החולים 'הדסה עין כרם' שם הוחלט לאשפזו לטפול לאחר שהוברר כי עבר אירוע מוחי קל (חרדים, בארץ)
סילבן שלום: רוצה לראות את ליצמן בממשלהסילבן שלום: רוצה לראות את ליצמן בממשלהישראל כהן2
שר הפנים סילבן שלום ביקר בבני ברק וחנך לשכת אוכלוסין חדשה. בראיון ל"כיכר השבת" הוא משבח את השותפות החרדית בממשלה ומציין כי רוצה לראות את יעקב ליצמן בשר בממשלה. צפו (חרדים)
הרב יאשיהו פינטו מוקף בחסידים - בשעה זו: הרב פינטו עובר ניתוח מסובך בגופובשעה זו: הרב פינטו עובר ניתוח מסובך בגופויוסי נכטיגל31
לאחר שהפרקליטות כפתה עליו לחזור לארץ ועיכבה במשך חודשים את הטיפולים בסרטן שתקף אותו, הרב יאשיהו פינטו עובר בשעה זו ניתוח סבוך במנהטן. החסידים רותחים: "נעשה כאן רצח!" (חסידים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
עו"ד דב הלברטל
עו"ד דב הלברטל
בחור ישיבה? אין לך שום זכות לסכן חיילי צה"ל
ח' באלול תשעה188
חיים כהן
חיים כהן
למה כשספרדיות הופלו גפני שתק?
ה' באלול תשעה36
חיים קליגר
חיים קליגר
ישראל פרוש, אל תירא מעיתונאים קטנים
ד' באלול תשעה31
הנקראים
המדוברים