ברלנד  טראמפ  חיים ישראל  קיירוס
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה - תופעה חדשה בעולם הישיבות: נשים מועסקות כ"רשמות"תופעה חדשה בעולם הישיבות: נשים מועסקות כ"רשמות"
ז' בכסלו תשעז | 07.12.16
"כיכר השבת" חושף: ישיבות החלו להעסיק נשים כ"רשמות". "הופתענו לקבל שיחה מרשמת" מספר הורה. גורם העוסק בתחום דווקא תומך: "בדורנו לנשים יש השפעה - לא פחות מהגברים" (חדשות)
הגאון רבי יגאל רוזן - לראשונה: ראשי ישיבות יכירו ב"מחוז החרדי"לראשונה: ראשי ישיבות יכירו ב"מחוז החרדי"ישראל כהן3
לאחר החרם היזום על המחוז החרדי במשרד החינוך, ישתתפו מחר בכינוס ראשוני מסוגו ראשי הישיבות הקטנות, שיודרכו על הקלות בהתנהלותם - לטובת תלמידים חלשים (חרדים,חדשות)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבה - פיצוץ בב"ב? הרשמים מצפצפים על הרבניםפיצוץ בב"ב? הרשמים מצפצפים על הרבניםישראל כהן6
למרות הוראת גדולי ישראל שלא לפתוח את הרישום לישיבות הקטנות בבני ברק לפני חודש אדר, הרשמים כבר החלו בפועל לבצע את הרישום. "מטרידים אותנו" מספרים ההורים (חדשות)
כך פיזרה אשה חרדית את הסיקריקים. צפוכך פיזרה אשה חרדית את הסיקריקים. צפואלי רוטמן20
הסיקריקים הגיעו להפגין ליד ביתה, באזור בו מתגורר בכיר במערך הגיוס הצה"לי, והיא - האשה החרדית - לא שתקה. כך היא פיזרה אותם. צפו באומץ שלה ובזרנוק הפרטי (חרדים)
שניאור זלמן עובדיה עם הגר"ש עמאר, בעבר - הורי בן ה-13 שנפצע: "נערוך סעודת הודיה"הורי בן ה-13 שנפצע: "נערוך סעודת הודיה"שאול כהנא2
הוריו של שניאור זלמן עובדיה, הילד בן ה-13 שנפצע בתאונה הקשה בניו יורק, קוראים לציבור להתפלל לרפואתו: "זקוקים לרחמי שמיים מרובים, מקווים לעדכן על סעודת הודיה" (עולם)
מנחם כרמל - יוזמה לחידוש המאבק בכרמל וב'בר כל'יוזמה לחידוש המאבק בכרמל וב'בר כל'ישראל כהן18
גורמים במגזר הליטאי מתכננים לחדש את המערכה נגד איש העסקים מנחם כרמל, בעל רשת 'בר-כל', בטענה כי שובר את החרם הפרסומי נגד 'הפלס'. כרמל: "לא שמעתי מיזה" (חרדים)
"העיסוק בנתניהו אובססיבי; האזרח מפסיד""העיסוק בנתניהו אובססיבי; האזרח מפסיד"ישי כהן32
חוק המואזין - לא יקודם; חוק הכותל - אם 'כולנו' יתנגדו, יש להם גם חוקים; לפיד - מוזמן לקואליציה בכפוף לקווי היסוד; וגם: עמונה, השבת והחלום לעיתון ספרדי. צפו בראיון (חדשות)
חנוך זייברט, ראש העיר - ההסתדרות מאיימת: "נחריף את צעדינו"ההסתדרות מאיימת: "נחריף את צעדינו"כיכר השבת14
לאחר ההכרזה על סכסוך עבודה בעיריית בני ברק בעקבות החלטת ראש העיר חנוך זייברט להעסיק את הסייעות בחנוכה, מודיעה ההסתדרות על החרפת הצעדים מול העירייה (חדשות)
הרבנים הראשיים וחברי מועצת הרבנות הראשית - רפורמה בתחום ההכרה בגיורי רבני חו"לרפורמה בתחום ההכרה בגיורי רבני חו"לכיכר השבת1
הראשון לציון ונשיא בית הדין הגדול החליט לכנס את כלל חברי בית הדין הגדול יחד עם כלל חברי מועצת הרבנות הראשית כדי לדון בקריטריונים להכרה ברבני חו"ל למנוע עוגמת נפש (ארץ)
אילוסטרציה - נתיבות: בן 88 תקף באכזריות ילדים חרדיםנתיבות: בן 88 תקף באכזריות ילדים חרדיםקובי רוזן26
חוקרי המשטרה עצרו אתמול (שלישי) גבר כבן 88 תושב נתיבות בחשד לביצוע עבירות תקיפה חמורות במספר ילדים חרדים בגילאי 8-13. מעצרו הוארך עד יום שישי (אקטואליה)
אילוסטרציה - המקובל שכנע והצעירה נישאה לגבר נשויהמקובל שכנע והצעירה נישאה לגבר נשויישי כהן72
צעירה בת 20 שוכנעה בידי מקובל להתחתן עם גבר נשוי ואב ל-10. בית הדין התערב - לאחר שהמקרה חשף כת פוליגמית דתית דרכה נישאו צעירות רבות והיא קיבלה גט (חדשות בארץ)
שמחת הברית - מרגש: שמחת הברית של משפחת קלצקימרגש: שמחת הברית של משפחת קלצקיישראל כהן4
רבנים וקהל רב השתתפו בשמחת הברית לבנם של נחמן ואסתי קלצקי, שאיבדו את בנם לייבי ז"ל כשנחטף ונרצח באכזריות בבורו פארק. ויקרא שמו בישראל: שמעון (חרדים)
הבהרת החברה - לאחר האיום בחרם צרכנים - 'טעמן' מבהירהלאחר האיום בחרם צרכנים - 'טעמן' מבהירהישראל כהן31
לאחר שספגה איום בחרם צרכנים מצד גורמים ליטאים בשל שבירת חרם הפרסום כביכול על "הפלס", חברת טעמן מודיעה במכתב רשמי: "הפרסום לא נעשה על ידינו" (חדשות, חרדים)
הגר"י אדלשטיין בחג הסוכות האחרון - הגאון רבי יעקב אדלשטיין יעבור הליך רפואיהגאון רבי יעקב אדלשטיין יעבור הליך רפואיישראל כהן3
הגאון רבי יעקב אדלשטיין, רבה של רמת השרון, יעבור היום טיפול רפואי - בהמשך לתקופת ההחלמה לאחר המחלה הקשה ממנה סבל בשנה האחרונה. אחיו ביקש להתפלל עבורו (חרדים)
צפו: כך נראים חיי משפחה חרדית שחיה בצמצוםצפו: כך נראים חיי משפחה חרדית שחיה בצמצוםכיכר השבת35
בסדרת כתבות חדשה של ערוץ 10 בהגשתה של מיה איידן, נסקרים חייהן של של משפחות המסתפקות במועט. הכתבת ליוותה את אם המשפחה והופתעה לגלות כיצד ניתן לכלכל משפחה שלמה באלפי שקלים בודדים של הכנסה בחודש. צפו (חרדים)
אמא כותבת: כשבתי סיפרה לי שנפגעה מתוקף // טוראמא כותבת: כשבתי סיפרה לי שנפגעה מתוקף // טורמאמע
מה אומר לה, לביתי הקטנה, שמאותו היום לא מעיזה לצאת לרחוב לבדה?
אילוסטרציה - בדרך לחיידר: בן 13 נפצע אנושות בניו יורקבדרך לחיידר: בן 13 נפצע אנושות בניו יורקכיכר השבת5
נער כבן 13, חסיד חב"ד, נפצע באורח אנוש בעת שהיה בדרכו לתלמוד תורה בשכונת 'קראון הייטס'. הנער נפגע מרכב חולף בעת שחצה את הכביש בסמוך לתלמוד התורה (חדשות, חרדים)
הרב אליעזר ברלנד - הרב ברלנד הועבר למתקן רפואי בכלא איילוןהרב ברלנד הועבר למתקן רפואי בכלא איילוןכיכר השבת50
שבועיים לאחר שהורשע במעשים חמורים, הרב אליעזר ברלנד פונה לבית החולים אסף הרופא לאחר שחש ברע. לאחר זמן קצר, הועבר הרב למתקן הרפואי של השב"ס ברמלה (חרדים)
אילוסטרציה - מתקפה נגד החרדים בלונדון: "סחטו גרושות"מתקפה נגד החרדים בלונדון: "סחטו גרושות"ישראל כהן41
כתבת ענק שמתפרסמת ברשת BBC הבריטית, מציגה את הקהילה החרדית המקומית כרודפת נשים שעזבו את הדת. הסיבה: המאבק הממושך סביב המשמורת על ילדי המשפחות שהתפרקו (מהעולם)
המקובל ועוזרו ר' מרדכי חסידים במעונו של רבי ברוך אבוחצירא - המקובל ביקר במעונו של האדמו"ר רבי ברוך אבוחציראהמקובל ביקר במעונו של האדמו"ר רבי ברוך אבוחציראכיכר השבת4
ראש ישיבת המקובלים 'נהר שלום' המקובל רבי בניהו שמואלי הגיע היום (שלישי) לביקור במעונו של האדמו"ר רבי ברוך אבוחצירא שבנתיבות ומסר שיחה בפני בחורי המכינה לישיבה שבראשותו, צפו בתיעוד (חרדים)
ח"כ משה גפני - גפני: "תקציב שירותי הדת - חייב להשתנות"גפני: "תקציב שירותי הדת - חייב להשתנות"ישי כהן6
במהלך דיון בוועדת הכספים על תקציב המשרד לשירותי דת, בלטו לעין כל התסכול והזעם על אפליית שירותי הדת בישראל. יו"ר הוועדה גפני הצהיר כי לא יתפשר בנושא עד שהתקציב - ישתנה (חדשות)
בפני רבי דוד: חיים ישראל שר "תניא" • צפובפני רבי דוד: חיים ישראל שר "תניא" • צפויאיר טוקר21
ב'הכנסת ספר תורה' שהתקיימה בנהריה השתתף האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא. הזמר חיים ישראל שנכח במקום שר את "תניא" - של אברהם פריד • צפו בווידאו (חרדים)
השר אריה דרעי - דרעי: "הרפורמים - ההרס של עם ישראל"דרעי: "הרפורמים - ההרס של עם ישראל"ישי כהן25
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי תוקף בחריפות את הרפורמים ואומר כי הם ההרס של עם ישראל והבטיח מלחמה בהם - ללא שום פשרות. "וכי אנחנו יכולים להתפשר על הכותל?" (אקטואליה)
ראש העיר חנוך זייברט - זייברט סירב להיענות לדרישת ההסתדרותזייברט סירב להיענות לדרישת ההסתדרותישראל כהן26
עיריית בני ברק לא יכולה לקבל את ההתנגדות לעבודת סייעות בגני-הילדים בקייטנות בימי חנוכה, כך הבהיר ראש העיר זייברט בפגישה עם נציגי ההסתדרות המאיימים בשביתה (ארץ)
יו"ר 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד - כן יאיר, זו סיבה לגאווה // מאמר מערכתכן יאיר, זו סיבה לגאווה // מאמר מערכתמערכת כיכר השבת18
זוהי מדליה שאנו עונדים על חזנו כאות כבוד: ניפוצו של מתווה "הכותל הרפורמי" עד למסמוסו הסופי בקונצנזוס חרדי מוחלט, שאף ראש הממשלה אולץ לאמצו. תשובה ליאיר לפיד (מאמר)
שר החינוך נפתלי בנט - מנהלים:  משרד החינוך לא מקיים הסכמיםמנהלים: משרד החינוך לא מקיים הסכמיםישראל כהן6
מנהלי מוסדות חרדים טוענים כי סעיפים רבים בתחום החינוך שניתנו למפלגות החרדיות - לא מיושמים. משרד החינוך: "נמצאים במגעים כל העת עם מנהיגי הציבור החרדי" (בארץ)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יו"ר 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד - כן יאיר, זו סיבה לגאווה // מאמר מערכת
מערכת כיכר השבת
כן יאיר, זו סיבה לגאווה // מאמר מערכת
ו' בכסלו תשעז18
הנקראים
המדוברים