רוב  הרב יצחק..  יסודות  חיים ישראל
הגר"ש עמאר והגר"י יוסף. ארכיון - הרב עמאר: "מוכן לשבת עם הרב יצחק יוסף, בכבוד הראוי לו"הרב עמאר: "מוכן לשבת עם הרב יצחק יוסף, בכבוד הראוי לו"
א' באדר א' תשעו | 10.02.16
הראשל"צ הגר"ש עמאר מצהיר כי הוא מוכן לשבת עם הראשון לציון הגר"י יוסף בכדי לדון בסוגיית 'הכותל הרפורמי'. "מוכן לשבת עם הרב יצחק, לשאת ודבר אתם בכבוד הראוי להם" (אקטואליה)
דרעי וגפני מתפייסים - דרעי לגואטה: "טוב שהגבת"; גפני: "בדיחה"דרעי לגואטה: "טוב שהגבת"; גפני: "בדיחה"ישי כהן
דברי גפני נגד מריבת הקרדיט בין דרעי לביבי שנחשפה ב"כיכר השבת", מעסיקה את הפרשנים. ב"קו עיתונות" דווח כי גפני הסביר שזו היתה אמירה מבודחת ודרעי החמיא לגואטה על תגובתו (בארץ)
אילוסטרציה - איש עסקים חרדי הותקף ברחובות בורו פארקאיש עסקים חרדי הותקף ברחובות בורו פארקישראל כהן
איש עסקים חרדי בן 50, צעד אמש לביתו ברחוב 38 בבורו פארק כשלפתע ארבעה צעירים תקפו אותו באלימות קשה , הכו אותו בכל חלקי גופו ולאחר שלקחו את כספו נמלטו מהמקום (חדשות, בעולם)
מתגרים באומות? נטורי קרתא הפגינו נגד רוביומתגרים באומות? נטורי קרתא הפגינו נגד רוביויוסי נכטיגל6
פעילים של נטורי קרתא קיימו בימים האחרונים הפגנות מול אירועים של המועמד הרפובליקני מרקו רוביו, וזאת בשל תמיכתו הלא מסוייגת בישראל. "השם נגד מדינת ישראל, הוא אוסר עלינו לכבוש" (חרדים)
הרב סורוצקין - הרב סורוצקין איבד שליטה בישיבות הספרדיותהרב סורוצקין איבד שליטה בישיבות הספרדיותחיים אבני32
מפלה בביהמ"ש לגרש"ב סורוצקין: בית המשפט החליט להשאיר על כנו את הצו שמבטל שינויים בעמותת "תורה ושלום". המשמעות: ההנהלה הוותיקה תנהל את הישיבות ותחתום על המחאות (חרדים)
צפו בחבר המועצת: רפורמים - דת של חקייניםצפו בחבר המועצת: רפורמים - דת של חקייניםישי כהן2
חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף תקף את הזרמים הקונסרבטיבים והרפורמים בטקס הענקת פרס שר הדתות ברמת גן. "זו לא יהדות, זו דת שמנסה קצת להיות דומה ליהדות" (חרדים)
מרן הגר"ח קנייבסקי - מרן נשאל: מה גרם לפטירת התינוקות החרדיםמרן נשאל: מה גרם לפטירת התינוקות החרדיםישראל כהן9
לאחר מספר רב של מקרי מוות פתאומיים של תינוקות במגזר, הפנו יהודים שמנהלים פעוטון בביתם שאלה למרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי: "על מה ולמה באה מכה זו, איך ניתן להתחזק?" (חרדים)
הרב ציון בוארון - הרב בוארון נגד המפלגות החרדיות והרפורמיםהרב בוארון נגד המפלגות החרדיות והרפורמיםישי כהן9
במכתב חריף במיוחד, תוקף הדיין הרב ציון בוארון את הרפורמים ואת המפלגות החרדיות שאפשרו את הסכם הפשרה ברחבת הכותל. "מדובר בתופעות של חוסר צניעות מבהיל" נכתב (חרדים, חדשות)
דוד אזולאי - ברגע האחרון: בוטלה השביתה במשרד הדתותברגע האחרון: בוטלה השביתה במשרד הדתותישי כהן
בהתערבות של שר הדתות דוד אזולאי, הוחלט לפני שעה קלה על ביטול הקיצוץ בתקציבי העובדים במשרד הדתות, מה שמביא לאלתר לביטול השביתה שתוכננה להיפתח ממחר בבוקר (חדשות, חרדים)
הרב אברהם לייזרזון, החרים את הביקור - פרוש סייר, לייזרזון החרים: "ההוראה שונתה?"פרוש סייר, לייזרזון החרים: "ההוראה שונתה?"ישראל כהן9
יו"ר החינוך העצמאי הרב אברהם לייזרזון החליט להחרים את ביקורו של שר החינוך ומנהל המחוז החרדי בחיידר ביבנה. "אם הרבנים היו משנים את דעתם - לא הייתי יודע מזה?" הוא אומר (חדשות, חרדים)
אריה דרעי - דרעי מסרב להיפגש עם הרפורמים בצרפתדרעי מסרב להיפגש עם הרפורמים בצרפתישי כהן33
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי צפוי לצאת מחר לביקור בצרפת, במהלכו ייפגש עם ראשי הקהילה היהודית. ל"כיכר השבת" נודע כי גם נציגי הקהילה הרפורמית ביקשו להשתתף, אך דרעי סירב (חרדים)
בפלג הירושלמי תוקפים: הייתה הלשנה חרדיתבפלג הירושלמי תוקפים: הייתה הלשנה חרדיתישראל כהן16
בפלג הירושלמי מתייחסים להתפרעות האלימה נגד החיילים ואומרים כי אינם מעודדים בחורים ללכת כשה לכלא וכי "טבעי שהרוחות יתלהמו". לטענתם, גורמים חרדים הלשינו על העריקים (חרדים)
דיון מכריע: הסלולרי של 'חברון' ייאסר לשיווק?דיון מכריע: הסלולרי של 'חברון' ייאסר לשיווק?ישראל כהן9
היום תערך פגישה מערכת בנושא הסלולרי הכשר של ישיבת חברון, בהשתתפות הגר"ב סולובייצ'יק ועסקני התקשורת. בסוף השבוע צפוי הגר"ב לעלות את השאלה למרן הגראי"ל שטיינמן (חרדים)
לזכר הסבא מסלבודקה: הגרמ"ה הירש בחברוןלזכר הסבא מסלבודקה: הגרמ"ה הירש בחברוןישראל כהן3
לרגל היארצייט לסבא מסלבודקה הזמינו ראשי ישיבת חברון את ראש ישיבת סלבודקה הגרמ"ה הירש, לשאת שיחה מיוחדת בפני התלמידים. הגרמ"ה עמד בדברים על חשיבות גדלות האדם (חרדים)
יארצייט: הרב כהנמן עבר לפני העמוד בפוניבז'יארצייט: הרב כהנמן עבר לפני העמוד בפוניבז'ישראל כהן6
נשיא ישיבת פוניבז' הגאון רבי אליעזר כהנמן, עבר הבוקר לפני התיבה בישיבת פוניבז', לרגל היארצייט לאביו הגאון רבי אברהם כהנמן, ששימש גם הוא כנשיא הישיבה. צפו בתיעוד (חרדים)
בנט: "מגיע לילדים החרדים שוויון ולא אפליות"בנט: "מגיע לילדים החרדים שוויון ולא אפליות"ישי כהן13
ה"חרם" הוסר? שר החינוך נפתלי בנט וסגנו מאיר פרוש סיירו יחד עם מנהל המחוז החרדי ומנכ"ל החינוך העצמאי, במוסדות חרדים ביבנה. בנט תקף את שי פירון והצהיר "אין אפליות". צפו (חרדים)
הרפורמים הפסידו בקרב על הכותל/ דעההרפורמים הפסידו בקרב על הכותל/ דעההרב פנחס גולדשמידט9
"בית המקדש השלישי טרם נבנה, אבל העם היהודי כבר התחיל לנהל מאבקים על צורתו ואופיו". הרב פנחס גולדשמידט, מסביר מדוע המאבק נגד הכותל הרפורמי, הוא בעצם מלחמה על הבית (דעות)
יתד: "מי שהגיע לצבא הוא נחות יותר, סוג ג'"יתד: "מי שהגיע לצבא הוא נחות יותר, סוג ג'"ישראל כהן28
מאמר המערכת של 'יתד נאמן', תוקף הבוקר בחריפות את סרטון הקמפיין ל'נצח יהודה' ומכנה אותו "לעג לאינטליגנציה". "כל חרדי יודע שמי שהגיע לצבא, הוא עלה שנשר בשלכת התקופה" (חרדים)
המהומות באשדוד - חרדים סיכלו באלימות ניסיונות מעצר עריקיםחרדים סיכלו באלימות ניסיונות מעצר עריקיםישראל כהן51
שלושה ניסיונות מעצר של עריקים חרדים נערכו הלילה על ידי המשטרה הצבאית אולם הם נחלו כישלון לאור התפרעויות אלימות. במשטרה מבטיחים למצות את הדין עם המתפרעים (חדשות)
ש"ס הכחישה שצבי עמר הוזמן? הנה ההזמנהש"ס הכחישה שצבי עמר הוזמן? הנה ההזמנהישי כהן71
שעות לאחר שצבי עמר מבעלי "קול ברמה" הנמצא בסכסוך עם ש"ס הודיע שיחרים מפגש עם השר אריה דרעי, טענו במפלגה כי עמר כלל לא הוזמן. ומה האמת? צפו בהזמנה ושפטו בעצמכם (ברנז'ה)
הרב יאשיהו פינטו - על חוסר הצדק בפרשת הרב פינטו / ישראל כהןעל חוסר הצדק בפרשת הרב פינטו / ישראל כהןישראל כהן21
השופטים לא התחשבו במחלה, הפרקליטות סירבה להציג לו חומרי חקירה משל היה מדובר בתיק ביטחוני רגיש. כל מי שמכיר את פרטי פרשת הרב פינטו לא יכול שלא לשאול: להיכן נעלם הצדק? (טורים)
סוף להתגוששות? דרעי וגפני שוחחו בכנסתסוף להתגוששות? דרעי וגפני שוחחו בכנסתישי כהן26
לאחר חשיפת "כיכר השבת" על דברי גפני נגד דרעי שעוררה מהומה, השניים מיישרים את ההדורים: גפני לא התנצל, אבל הצדדים הוציאו הודעה משותפת לפיה ישובו לעבוד ביחד (חדשות)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - מנהל ועורך 'קו ההגנה' שוחרר ללא תנאיםמנהל ועורך 'קו ההגנה' שוחרר ללא תנאיםישראל כהן11
מנהל ועורך 'קו ההגנה', דב בלוי, שהתייצב אמש לחקירה, לאחר שבועות, שוחרר בצהריים בהוראת בית המשפט השלום בירושלים ללא תנאים והגבלות, זאת בניגוד לעמדת המשטרה (חרדים, בארץ)
"איך לא מצאו חרדי שמתאים להיות דירקטור?""איך לא מצאו חרדי שמתאים להיות דירקטור?"ישראל כהן17
יו"ר ועדת הכספים, חבר-הכנסת משה גפני, תקף הבוקר (שני) בדיון על הדירקטורים את העובדה שמתוך 500 מועמדים אין ולו חרדי אחד. "המציאות הזאת לא תימשך. לא יהיה דבר כזה", אמר (בארץ)
הרב סורוצקין - תלמידים ספרדים הוחתמו נגד הרב סורוצקיןתלמידים ספרדים הוחתמו נגד הרב סורוצקיןחיים אבני164
תלמידים ספרדים מישיבת "שערי תבונה" הוחתמו על קריאה נגד הרב שלום בער סורוצקין בשל סכסוך השליטה בעמותה, פרסום המכתב הוקפא לאור הליכי המו"מ שחודשו בימים האחרונים (חרדים)
גואטה ממשיך לתקוף: "גפני חיקוי של דרעי"גואטה ממשיך לתקוף: "גפני חיקוי של דרעי"כיכר השבת109
ח"כ יגאל גואטה ממשיך לתקוף את ח"כ גפני, בעקבות פרסום דבריו ב"כיכר השבת" נגד השר דרעי. בראיון למהדורת הבוקר אמר: "צריך לומר את האמת בפנים תפסיקו להתנשא עלינו". האזינו (פוליטי)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב פנחס גולדשמידט
הרב פנחס גולדשמידט
הרפורמים הפסידו בקרב על הכותל/ דעה
ל' בשבט תשעו9