חמאס  אדל בניטה  מוטי..
התפללו לרפואתו. רבי יורם אברג'ל, בשבוע שעבר - מורדם ומונשם: החמרה במצבו של הגאון רבי יורם חי אברג'למורדם ומונשם: החמרה במצבו של הגאון רבי יורם חי אברג'ל
כ"ה בתשרי תשעו | 08.10.15
בשעות הערב חלה הידרדרות חמורה במצבו של מנהיג קהילת 'רב פעלים' הגאון רבי יורם מיכאל אברג'ל והוא מורדם ומונשם. נשיא מועצת חכמי התורה הורה להוסיף לו את השם "חי" (חרדים)
הגר"ש בעדני: אין אנשים בכותל המערבי, פחדהגר"ש בעדני: אין אנשים בכותל המערבי, פחדאהרן רבינוביץ2
על רקע גל הטרור, חבר מועצת החכמים הגאון הרב שמעון בעדני אמר הערב: "אני לא רואה דרך להיכנס להר הבית בלי להיכשל. להגיע אל הכותל בקבוצות יחד עם מישהו נושא נשק" (חרדים)
מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן - מרן הגראי"ל על הטרור: "שהקב"ה ירחם"מרן הגראי"ל על הטרור: "שהקב"ה ירחם"ישראל כהן2
מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן התייחס לגל הטרור ששוטף את המדינה בימים האחרונים: "כמה אנשים נענשו בימים האחרונים, הרי זה פחד, פחד, נורא ואיום. שהקב"ה ירחם" (חדשות, חרדים)
"הרב גוגל". הרב ישראל שניאור - הרב גוגל: האברך האלמוני שטוען לכתרהרב גוגל: האברך האלמוני שטוען לכתרישראל כהן78
המעריצים משווים אותו לגאון מוילנה ומברכים "שחלק מחוכמתו" בשם ובמלכות וגאב"ד חניכי הישיבות מתבטל בפניו כ"אסקופה הנדרסת". מיהו האברך האלמוני המכונה "הרב גוגל"? (חרדים)
הראשל"צ הגר"י יוסף - הראשל"צ הכריז על "שבת התעוררות ואחדות"הראשל"צ הכריז על "שבת התעוררות ואחדות"ישי כהן6
בעקבות גל הפיגועים הכריז הראשון לציון והרב הראשי הגאון רבי יצחק יוסף כי השבת הקרובה תהיה "שבת התעוררות ואחדות" וקרא לקריאת שני פרקי תהילים בעת פתיחת ההיכל בשבת (חרדים)
הראב"ד הגר"מ שטרנבוך - "הקומץ שעולים להר הבית - יתנו את הדין""הקומץ שעולים להר הבית - יתנו את הדין"ישראל כהן25
הגאון רבי משה שטרנבוך, ראב"ד 'העדה החרדית', נשא דברים חריפים בפני תלמידי הישיבה שבנשיאותו והאשים את העולים להר הבית בכך ש"גורמים להסתת הישמעאלים להרוג בנו" (אקטואליה)
כינוס ברראשי הישיבות - הגרי"ג אדלשטיין: "לא תעמוד על דם רעך"הגרי"ג אדלשטיין: "לא תעמוד על דם רעך"ישראל כהן4
במהלך כינוס ראשי ישיבות בבני ברק התבטא הגרי"ג אדלשטיין כי על כולם - גברים ונשים - להתחזק בתורה ובמעשים טובים מצד "לא תעמוד על דם רעך" בעקבות גל הטרור ברחבי הארץ (אקטואליה)
הר הבית - פצצה מתקתקת / דעהפצצה מתקתקת / דעההרב דב פוברסקי7
ישנם אירועים שהאופן הכרונולוגי שהם מתרחשים, לא מותירים מקום למחשבה נוספת. כוונתי היא לעלייתם להר הבית - מקום מקדשנו, של יהודים חובשי כיפות, ועטורים בפיאות וציציות מתנפנפות (דעה)
הרב פינטו יעבור ניתוח לניקוז מים ודלקתהרב פינטו יעבור ניתוח לניקוז מים ודלקתכיכר השבת3
בקהילת שובה ישראל מודאגים ממצבו של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו, לאחר שמהלך החגים לא יצא לחסידיו מלבד ביום כיפור, זאת בשל זיהום ממנו הוא סובל בעקבות הניתוחים שעבר (חרדים)
הגר"י יוסף והגר"ש כהן, הערב - עצרת בביתר: שנתיים לפטירת הגר"ע יוסףעצרת בביתר: שנתיים לפטירת הגר"ע יוסףישי כהן25
מאות השתתפו בעצרת בביתר עילית לזכרו של מרן הגאון פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצ"ל. בנו, הראשל"צ הגר"י יוסף נשא דברים, ומלגות חולקו לאברכים ובחורים שחיברו חידושי תורה (חרדים)
מרן הגראי"ל שטיינמן - הגראי"ל שטיינמן הורה: "לקיים את הלימודים בבירה כרגיל"הגראי"ל שטיינמן הורה: "לקיים את הלימודים בבירה כרגיל"ישראל כהן21
חרף הודעת עיריית ירושלים על השבתת הלימודים במוסדות על יסודיים כחלק מהמאבק מול רה"מ, בסמינרים החרדים הלימודים ייערכו כרגיל בהוראת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן (חרדים)
קיצונים חרדים הפגינו מול ביתו של שוטר חרדיקיצונים חרדים הפגינו מול ביתו של שוטר חרדיצביקה גרוניך44
עשרות קיצונים חרדים הפגינו בבית שמש כנגד שוטר חרדי שליווה אנשי הוצאה לפועל בפשיטה על ביתו של אחד מחבריהם. המפגינים קראו: "לא ננוח ולא נשקוט עד שתצא משכונתנו". תיעוד (חרדים)
דרעי הקים צוות היגוי לקראת עצרת הזיכרוןדרעי הקים צוות היגוי לקראת עצרת הזיכרוןישי כהן64
עצרת הזיכרון למרן פוסק הדור הגר"ע יוסף זצוק"ל תיערך בשבוע הבא בבית הכנסת הגדול בירושלים אך מחשש למיעוט משתתפים יו"ר ש"ס אריה דרעי הקים צוות היגוי שיארגן את העצרת (חדשות)
הילד שניצל מהמחבל: "ברחתי לתוך הבית"הילד שניצל מהמחבל: "ברחתי לתוך הבית"קובי רוזן36
"המחבל עבר לידי, ברחתי לתוך הבית, סגרתי את המנעול, עם שולחנות וכיסאות, עד ששמענו יריות והוא מת", כך מתאר ישראל סנגאוי בן העשר את רגעי הדרמה של הפיגוע בקרית גת (האזינו)
הראשל"צ הגר"ש עמאר מברך את הילד, הבוקר - הראשל"צ ביקר את אדל בניטה והיתום הקטןהראשל"צ ביקר את אדל בניטה והיתום הקטןישי כהן13
הראשל"צ ורבה של ירושלים הגר"ש עמאר, הגיע לבית החולים הדסה עין כרם וביקר את אדל בנט שנפצעה בפיגוע הרצחני במוצ"ש ואת בנה. כמו כן נפגש עם שר הבריאות יעקב ליצמן (חרדים)
דרעי ואזולאי - אזולאי ידרוש מדרעי: תקציבים למשרד הדתותאזולאי ידרוש מדרעי: תקציבים למשרד הדתותישי כהן10
שר הדתות דוד אזולאי ייפגש בצהריים עם יו"ר ש"ס, שר הכלכלה, אריה דרעי, יחד עם בכירי משרד הדתות וידרוש העברת תקציבים למשרד הדתות, מתוך התקציבים הקואליציוניים של ש"ס (חדשות)
תיעוד: בחורי ישיבה לומדים במקום הרצחתיעוד: בחורי ישיבה לומדים במקום הרצחכיכר השבת17
למידי ישיבת "זילברמן" ברובע היהודי התיישבו ללמוד תורה לאור נרות שהודלקו במקום הפיגוע בו נרצחו הקדושים אהרון בניטה והרב נחמיה לביא הי"ד לעילוי נשמתם. (צפו)
תיעוד: הקפות שניות בהיכל ישיבת פוניבז'תיעוד: הקפות שניות בהיכל ישיבת פוניבז'ישראל כהן12
בני הישיבה הוציאו את ספרי התורה מארון הקודש המוזהב בשירת "שאו שערים". במרכז הריקודים פיזז ראש הישיבה הגר"ש מרקוביץ עם ספר התורה במשך שעה ארוכה לכבודה של תורה. צפו (חרדים)
הגר"י יוסף ונכדו, היום - צפו: חלאקה לנכדו של הראשל"צ הגר"י יוסףצפו: חלאקה לנכדו של הראשל"צ הגר"י יוסףישי כהן7
היום התקיימה שמחת החלאקה ליהודה דרעי, נכדו המשותף של הראשל"צ ונשיא בית הדין הרבני הגאון רבי יצחק יוסף ורבה של באר שבע הגאון רבי יהודה דרעי, בן לבנו הרב ברוך. תיעוד (חרדים)
כלא מעשיהו. בקטן: האסיר דוד ירון גודלי - אסיר חרדי שובת רעב בכלא מעשיהו: "הסוהרים התעללו בו"אסיר חרדי שובת רעב בכלא מעשיהו: "הסוהרים התעללו בו"ישראל כהן28
דוד ירון גודלי, חרדי המרצה עונש של 3 שנות מאסר בכלא מעשיהו, פתח בשביתת רעב כמחאה על התעללות מצד סוהרים, לטענתו. רעייתו ל"כיכר השבת": בגלל השביתה ההתעללות החריפה (בארץ)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה - פרוש מזהיר: אין באלעד בית שאין בו מתפרוש מזהיר: אין באלעד בית שאין בו מתאהרן רבינוביץ80
רה"ע אלעד ישראל פרוש שיגר מכתב לרב העיר בו הוא מזהיר כי מצב הנוער הנושר באלעד בכי רע: "כמעט אין בית אשר אין שם מת רוחני. בשנה האחרונה אירעו מקרים חמורים. ידיי נקיות" (חרדים)
הראשל"צ הגר"י יוסף והדיינים הנבחרים - בג"צ ממליץ למשוך העתירה נגד מינוי הדייניםבג"צ ממליץ למשוך העתירה נגד מינוי הדייניםישי כהן7
בית המשפט העליון דחה את הבקשה לצו ביניים בנושא מינוי הדיינים, והמליץ לעו"ד מרדכי אייזנברג למשוך את העתירה שהגיש בנושא. לפיכך, השבעת הדיינים החדשים תתקיים במועדה (חדשות)
נציגי 'בני תורה' אצל הרב גרוס - הגר"מ גרוס בהזדהות מוחלטת עם "הפלג"הגר"מ גרוס בהזדהות מוחלטת עם "הפלג"ישראל כהן30
בחג הסוכות הוכיח גאב"ד "חניכי הישיבות" הגאון רבי מרדכי גרוס הזדהות מוחלטת עם "הפלג הירושלמי", החל מאי ביקורו אצל גדולי ישראל כפי שנהג בחגים ועד קבלת נציגי 'בני תורה' בסוכתו (חרדים)
"דולרים לא עושים אתכם גדולים, התורה כן""דולרים לא עושים אתכם גדולים, התורה כן"ישראל כהן3
מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן השתתף במעמד נעילת החג בישיבת 'אורחות תורה' ונשא דברים בפני הבחורים: "אם יש לאדם הרבה דולרים זה לא עושה אותו גדול. תהיו גדולים בתורה" (חרדים)
הרב יורם אברג'ל, בשבוע שעבר - הגר"ד יוסף ערך ביקור אצל הגר"י אברג'להגר"ד יוסף ערך ביקור אצל הגר"י אברג'לישי כהן26
חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף ערך בצהריים ביקור חולים אצל ראש מוסדות 'רב פעלים' הגאון רבי יורם אברג'ל, שחש לאחרונה שלא בטוב. לאחר מכן פקד את ציון הבאבא סאלי (חרדים)
מרן הרב שטיינמן בנעילת החג - תיעוד מיוחד: מרן הרב שטיינמן בנעילת החגתיעוד מיוחד: מרן הרב שטיינמן בנעילת החגישראל כהן
מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן השתתף אמש במעמד נעילת החג בישיבת "ארחות תורה" שבנשיאותו בהשתתפות אלפים מבני הישיבה ובוגריה ומאות מתושבי העיר • צפו (חרדים)

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הרב דב פוברסקי
הרב דב פוברסקי
פצצה מתקתקת / דעה
כ"ה בתשרי תשעו7
יעל מזרחי
יעל מזרחי
יעל מזרחי סולחת לשרה גילה גמליאל
ט' בתשרי תשעו
שלהבת חסדיאל
שלהבת חסדיאל
תשע"ה הולכת - תשע"ו באה
כ"ט באלול תשעה
הנקראים
המדוברים