אברהם פריד  הרב אמנון..  זמני היום  שוואקי
צפו בתיעוד: כך נראה הקעמפ של ה"צולים"צפו בתמונות: כך נראה הקעמפ של ה"צולים"
כ"ג באב תשעו | 27.08.16
קעמפ מיוחד וחריג נערך בימים אלו בירוחם שבדרום, בו נופשים בחורים בעלי שאיפות החפצים לנפוש מתוך אווירה תורנית השקפתית. בין המשתתפים בפאנלים: ראשי ישיבות (חרדים)
הנציגים החרדים - ש"ס ויהדות התורה דורשות:  פגישה עם ביביש"ס ויהדות התורה דורשות: פגישה עם ביביישי כהן6
רה"מ נתניהו יכול להיות רגוע: במפלגות החרדיות לא מאיימים במשבר קואליציוני בעקבות חילול השבת בתחנת השלום בתל אביב, אבל מכוונים את האש נגד השר ישראל כץ (חדשות,ארץ)
ישראל כץ - שר התחבורה מאשר: החרדים תמכו בקיום העבודות בשבתשר התחבורה מאשר: החרדים תמכו בקיום העבודות בשבתישי כהן21
חברי הכנסת החרדים תמכו בקיום העבודות בתחנת השלום בתל אביב תוך חילול שבת? כך טוען שר התחבורה ישראל כץ. ח"כ משה גפני: "כנראה שהשקר הוא חלק מהמקצוע של ישראל כץ" (חדשות)
שער ידיעות ירושלים לצד קמפיין החרד"קים - מלוחם בשלטי החרד"קים לעו"ד של עריקיםמלוחם בשלטי החרד"קים לעו"ד של עריקיםכיכר השבת4
עורך הדין מנחם שטאובר, מגדולי הלוחמים לשעבר בקמפיין החרד"קים, החל לייצג בחורי ישיבות שהסתבכו עם הצבא. "לבחורי ישיבות אין מה לחפש בצבא" התבטא בראיון (חדשות)
הפסקת חשמל, אילוסטרציה - משפחות נותקו מחשמל - ועברו לגור ברכבתמשפחות נותקו מחשמל - ועברו לגור ברכבתחיים אבני7
משפחות חרדיות המתגוררות במתחם צ'רנוביל בכפר חב"ד, נותקו מחשמל לאחר שחברת החשמל לא קיבלה תשלום; "כל היום ברכבת בשביל מזגן, עסקנים רוצים לפנות אותנו" (בארץ)
שר התחבורה, ראש הממשלה ושר הבריאות - נתניהו:  רק עבודות מסכנות חיים יעשו בשבתנתניהו: רק עבודות מסכנות חיים יעשו בשבתישי כהן18
לאחר מחאה של החרדים, ראש הממשלה התערב במשבר העבודות בשבת והודיע שרק עבודות שמסכנות חיי אדם יבוצעו בשבת. גורמים בכירים: בוודאי לא מדובר ב'ניצחון חרדי' (חדשות)
גפני מאיים: לא נמשיך להתנהל כפי שהיהגפני מאיים: לא נמשיך להתנהל כפי שהיהישראל כהן7
המאבק על עבודות הרכבת בשבת מחריף, החרדים מבינים שמדובר בעובדה מוגמרת ועוברים לשלב האיומים. ח"כ גפני מצהיר על שינוי וביתד נאמן מחריפים את המאבק (חרדים)
מעמד הכנסת ספר תורה של ילדי ישראל בכותל - מעמד הכנסת ספר תורה של ילדי ישראל בכותלמעמד הכנסת ספר תורה של ילדי ישראל בכותלכיכר השבת6
אתמול, באירוע רב רושם שנערך בכותל, הסתיימה כתיבתו של ספר התורה השישי של ילדי ישראל - הכולל 304,805 אותיות וכל אחת מהן נמכרה לילד אחר. צפו בגלריית הענק (חרדים)
המהומות בכיכר פושקינה - מכות באומן: "לא יהיה פה ראש השנה יותר"מכות באומן: "לא יהיה פה ראש השנה יותר"יוסי נכטיגל32
שני חסידי ברסלב נעצרו במהלך התפרעויות סמוך לקברו של רבי נחמן מברסלב באוקראינה בגלל פינוי דוכן לא חוקי. לדברי החסידים, השוטרים איימו ש"לא יהיה פה ראש השנה" (בעולם)
מנהיג חסידות חב"ד, הרבי מליובאוויטש זצ"ל - חשיפה: זה המתווה לגיוס חב"דניקים שנגנזחשיפה: זה המתווה לגיוס חב"דניקים שנגנזישראל כהן23
"כיכר השבת" חושף: המתווה אותו הציעה בשעתו הנהלת ישיבת תומכי תמימים המרכזית לרשויות צה"ל - אך לא התקבל בסופו של דבר. היוזם: ראש המתנגדים להסכם הנוכחי (חרדים)
נס: אוטובוס התהפך בצפת, שלושה נפגעו קל בלבדנס: אוטובוס התהפך בצפת, שלושה נפגעו קל בלבדכיכר השבת1
אוטובוס פרטי שנסע ברחוב קרן היסוד בצפת, התהפך מסיבה לא ברורה. הנהג, בן 36, ושני נוסעים בני 13 ו-17 נפצעו באורח קל בלבד והועברו על ידי מד"א לטיפול בבית החולים זיו בצפת (חדשות)
רבי שלמה קרליבך - האזינו: השיר הראשון ששלמה קרליבך הלחיןהאזינו: השיר הראשון ששלמה קרליבך הלחיןארנון יהל ויוסי קלאר
פרוייקט מיוחד: מהו השיר הראשון שהלחין רבי שלמה קרליבך? איזה שיר זכה במקום השני בפסטיבל הזמר החסידי בשנת תשל"ג ואיזו מתנה הביא רבי שלמה קרליבך לחתונת חברו? לכל השאלות תשובה אחת, בכתבה בפנים (מוזיקה)
הרבנית בכתה; "השם, קח אותי במקום מרן"הרבנית בכתה; "השם, קח אותי במקום מרן"הרבנית יהודית יוסף11
תפילתה של הרבנית ע"ה שהעניקה למרן זצ"ל 20 שנות חיים • מדוע סירב מרן להתפנות לבית החולים • וגם: כך הפכה הרבנית למיילדת. הרבנית יהודית כותבת על חמותה (חרדים)
הח"כים החרדים נגד הממשלה: 'הופכת את השבת למרמס'הח"כים החרדים נגד הממשלה: 'הופכת את השבת למרמס'ישי כהן9
במפלגות החרדיות מחריפים את האש נגד עבודות הרכבת בשבת בתל אביב. במכתב משותף לנתניהו עליו חתמו ראשי המפלגות החרדיות נאמר כי מדובר ב"הפרה בוטה של הסטטוס קוו" (חרדים, בארץ)
בגלל החופש: עומסים ונהלי גבייה מסורבליםבגלל החופש: עומסים ונהלי גבייה מסורבליםחיים אבני8
עומסים כבדים, נהגים שלא עוצרים בתחנות ונהלי גבייה מסורבלים: נוסעים חרדים רבים מתלוננים על עומסים וקשיים בתחבורה הציבורית. "אגד": "זה הנוהל בזמני עומס" (חדשות)
השר ישראל כץ - החרדים לכץ: בטל את עבודות הרכבת בשבתהחרדים לכץ: בטל את עבודות הרכבת בשבתישי כהן4
השרים דרעי וליצמן וח"כ גפני שוחחו עם שר התחבורה כץ והודיעו לו כי מבחינתם הוא האחראי על עבודות הרכבת המתוכננות בשבת הקרובה ודרשו ממנו למנוע זאת (חרדים)
ליצמן, דרעי וגפני - המפלגות החרדיות לנתניהו: להחזיר סמכויות השבת לדרעיהמפלגות החרדיות לנתניהו: להחזיר סמכויות השבת לדרעיישי כהן9
ראשי המפלגות החרדיות דורשים מראש הממשלה להשיב את הסמכויות בנושא השבת לשר הפנים אריה דרעי, כבעבר. הסיבה: הצפי להמלצות לחילולי שבת נרחבים ע"י ועדת המנכ"לים (אקטואליה)
תלמידות חרדיות. אילוסטרציה - הורי התלמידות מאיימים על ברקת בשביתההורי התלמידות מאיימים על ברקת בשביתהישי כהן9
וועד ההורים של בית הספר 'נוות בת שבע' בשכונת נווה יעקב המתחרדת בירושלים שיגרו מכתב חריף לראש העיר ברקת בו מאיימים להשבית את הלימודים בשל מצוקת כיתות (חדשות)
הגאון ריב בן ציון מוצפי - טיסות נשים לאומן? "פריצות וטירוף"טיסות נשים לאומן? "פריצות וטירוף"ישי כהן55
הגאון רבי בן ציון מוצפי תוקף התארגנויות להטסת קבוצות נשים לאומן ואומר כי מדובר ב"טירוף מערכות". בנוסף, יוצא חוצץ נגד רבניות הדורשות מאנשים לשנות את שמם (חרדים)
מרן הרב שטיינמן - כך הגראי"ל שכנע בחור ליהנות מהתורהכך הגראי"ל שכנע בחור ליהנות מהתורהישראל כהן13
כבר בגיל צעיר התבטא החזון איש כי צריך להגיד על מרן הרב שטיינמן - "הגאון הצדיק". הרב ראובן קרלנשטיין סיפר כיצד הגראי"ל הצליח לשכנע בחור ליהנות מלימוד התורה (חרדים)
הרבנית ברש והרב אמנון יצחק - קטרוגים ודינים: נשות 'פז' נגד הרבנית ברשקטרוגים ודינים: נשות 'פז' נגד הרבנית ברשקובי רוזן90
נשות קהילת 'פז' של הרב אמנון יצחק שלחו מכתב לרבנית הפופולרית רונית ברש בו הן מתריעות בפניה כי היא מחטיאה את בנות ישראל ומושכת לעצמה דינים וקטרוגים (אקטואליה)
כותב השורות עם הרב אלבז, במוצ"ש - נופשון עם רשב"י | הרב ישראל גליסנופשון עם רשב"י | הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס3
הרב ישראל גליס יוצא בקריאה לבני הישיבות - אם אתם מבלים בצפון, בואו לסעוד ולשמוח בשבת בחצרו של רבי שמעון בר יוחאי, לרקוד עד אור הבוקר ולשאוב כח לזמן אלול (טור אישי)
הפעילות לילדי מונקאטש: מת שקם לתחייההפעילות לילדי מונקאטש: מת שקם לתחייהישראל כהן47
המחזה שהוצג לילדי החסידות במהלך הנופש הקבוצתי: מת שקם לתחייה ומציע "עולם הבא" או "עולם הזה". "זה ממחיש בפניהם את חשיבות ההשקעה בעולם הזה ברוחניות" (חרדים)
מימדי ההרס באיטליה נחשפים בצילום אווירימימדי ההרס באיטליה נחשפים בצילום אוויריכיכר השבת8
רחפן של כוחות ההצלה באיטליה תיעד את מימדי ההרס בכפרים שנחרבו במרכז המדינה לאחר רעידת האדמה החזקה שפקדה את איטליה לפנות בוקר. צפו בתיעוד (בעולם, חדשות)
דיין בחב"ד מאשים: "רבנים קיבלו שלמונים"דיין בחב"ד מאשים: "רבנים קיבלו שלמונים"ישראל כהן27
הדיין החב"די הרב גדליה אקסלרוד, יוצא במתקפה נגד ההסכם של החסידות מול צה"ל, ומאשים כי התומכים בו "קיבלנו כסף שלמונים". הזהיר: "אסור לחתום על הסרת המעמד" (חרדים)
החיפושים אחר החשוד - בגלל דיווח שווא: מאבטח עצר את תנועת הרכבות בתל אביבבגלל דיווח שווא: מאבטח עצר את תנועת הרכבות בתל אביבאיתי בלומנטל, ynet
בתחילת אוגוסט דיווח מאבטח במימדיון על אדם עם אקדח. כוחות משטרה הוזעקו למקום, תנועת הרכבות הופסקה זמנית ופקקים כבדים נוצרו בגוש דן. בחקירתו הודה המאבטח כי בדה את הסיפור, והוא נחקר באזהרה בחשד למסירת הודעה כוזבת

חדשות חרדים

חדשות על חרדים בכיכר השבת - החדשות הכי חמות על המגזר החרדי, תחקירים, סיקור שוטף ואיכותי המספק הצצה מרתקת לחיי חרדים באתר המוביל של החרדים - כיכר השבת.

כיכר facebook
הנקראים
המדוברים