הרב ברלנד  מיונז  קארלסבורג  מאמין..
נציגי ש"ס הקבילו את פני הגר"ש כהן בלודנציגי ש"ס הקבילו את פני הגר"ש כהן בלוד
כ' בניסן תשעו | 28.04.16
חברי הכנסת ושרי ש"ס עלו הבוקר ללוד שם שוהה ראש מועצת החכמים חכם שלום כהן לקיים מצוות הקבלת פני רבו ברגל. "עליכם מוטלת החובה למלא את תפקידכם בנאמנות ובמסירות ולסייע לכל אדם ובכל זמן" (חרדים)
תיעוד: בית הכנסת נשרף, הספרים ניצלותיעוד: בית הכנסת נשרף, הספרים ניצלויהודה לוינגר
באלעד פרצה היום שרפה בקראוון המשמש כבית כנסת לחסידי ברסלב. אזרחים מקומיים החלו לכבות את האש עם צינורות מים עד להגעת צוותי הכיבוי שאף חילצו את ספרי התורה (חרדים)
הרב ברלנד בבית המשפט היום - ביהמ"ש הכריע: הרב ברלנד יישאר במעצר עד להחלטה בעניינוביהמ"ש הכריע: הרב ברלנד יישאר במעצר עד להחלטה בעניינוישראל כהן10
בית המשפט בדרום אפריקה הכריע כי הרב ברלנד יישאר במעצר עד להחלטת שר המשפטים במדינה אם להסגירו. תלמידיו: "כואב לנו, שורף לנו אבל נמשיך להתפלל למענו כמו שלימד אותנו" (חרדים)
הנהג פגע בפעוט החרדי ונמלט מהזירההנהג פגע בפעוט החרדי ונמלט מהזירהיהודה לוינגר1
בקריית מלאכי נפצע קשה אתמול פעוט חרדי בן 3 לאחר תאונת פגע וברח. מצלמות פרטיות הובילו לצעיר תושב העיר. המשטרה חושדת שנהג בשלילת רישיון ובמהירות מופרזת (חדשות, חרדים)
דרעי הגיע להתברך אצל גדולי ישראל בבני ברקדרעי הגיע להתברך אצל גדולי ישראל בבני ברקישראל כהן12
יושב ראש מפלגת ש"ס, אריה דרעי, הגיע להתברך אצל גדולי ישראל מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הגר"ח קנייבסקי, נשיא מועצת החכמים הגר"ש כהן והגר"ש בעדני • צפו בתיעוד הבלעדי (חרדים)
עוד בחרדים
הרופא איחל "לשנה הבאה", מרן הרב שטיינמן הפתיע
חדשות חרדיםהרופא איחל "לשנה הבאה", מרן הרב שטיינמן הפתיע

בין הבאים להתברך אצל מרן הגראי"ל שטיננמן היה גם הרופא ד"ר הרב מנחם ברייאר שאיחל למרן כי גם בשנה הבאה יזכה לעלות ולהתברך מפיו, כך הגיב מרן לאיחול הרופא (חרדים)

לא לשכוח: לפני החג יש לעשות עירוב תבשילין
חדשות חרדיםלא לשכוח: לפני החג יש לעשות עירוב תבשילין

שביעי של פסח חל בערב שבת, מה שמצריך אותנו להכין 'עירוב תבשילין', כדי שאפשר יהיה להכין אוכל מהחג לשבת. מה עושים ומה מברכים? כל הפרטים (פסח)

ראש הישיבה, האדמו"ר וסגן השר ממתינים לארון הנגיד
הספדיםראש הישיבה, האדמו"ר וסגן השר ממתינים לארון הנגיד

האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא, הגאון רבי משה הלל הירש, סגן השר מאיר פרוש ומשב״ק בעלזא שמעון וולף קליין הגיעו בשעה האחרונה לנמל התעופה בן גריון לקראת הגעת ארונו של הנגיד יחיאל מיכל קארפינקל ז"ל (דיין האמת)

ברוך דיין האמת: הרב יחיאל מיכל קארפינקל ז"ל
הודעות פטירהברוך דיין האמת: הרב יחיאל מיכל קארפינקל ז"ל

הנגיד התורם, הרב קארפינקל ז"ל הלך לעולמו אתמול בלילה. הצליח בעסקיו ופיזר מהונו למטרות צדקה וחסד "נתן מעצמו למטרות של תורה מתוך מאור פנים לצד צניעות וענווה" (דיין האמת)

חרדים

חרדים - חדשות ותוכן יחודי של חרדים. כאן תקראו מה קורה אצל חרדים בישראל, בחדרי חדרים ובגלוי בקהילות של חרדים.

כיכר facebook
חיים קליגר
חיים קליגר
מי מסוגל לשתוק? / חיים קליגר
י"ז בניסן תשעו4
הרב עמיהוד סלומון
הרב עמיהוד סלומון
שאלה רֵטוֹרִית
י"ד בניסן תשעו4