אסתי..  חנן בן ארי  ישי ריבו  מורן פינטו
היטלר ולהבדיל בן גוריון - הרב שטרנבוך: בן גוריון היה יותר גרוע מהיטלרהרב שטרנבוך: בן גוריון היה יותר גרוע מהיטלר
י"ז בתמוז תשעו | 23.07.16
ראב"ד העדה החרדית התייחס לפרסום ב"כיכר השבת" לפיו רבה של רמת השרון הביע זעזוע מההשוואה בין היטלר לבן גוריון, ורתח מזעם: "היטלר רק שרף את הגוף, בן גוריון שרף הנשמה" (חדשות)
המאבק החדש של סאטמר: נשים עם מטפחותהמאבק החדש של סאטמר: נשים עם מטפחותישראל כהן32
האדמו"רים מסאטמר ופאפא הכריזו מלחמה נגד נשים שחובשות מטפחות או בנדנות. הסיבה: גורמות לנשים לחדול מלגלח את שיער ראשן - מה שמוגדר שם כ"עקרונות הדת ויסודות החסידות" (חסידים)
הערעור התקבל: מעצרו של הרב ברלנד הוארך עד יום ראשוןהערעור התקבל: מעצרו של הרב ברלנד הוארך עד יום ראשוןחיים אבני32
בית המשפט קיבל את ערעור המשטרה, האריך את מעצרו של הרב אליעזר ברלנד עד יום ראשון וביטל את החלטת בית המשפט הקודמת לשחררו למעצר בית בערבות לקראת השבת (חרדים)
אילוסטרציה - אסון: נפטרה הפעוטה שנשכחה ברכב נעול בביתר עיליתאסון: נפטרה הפעוטה שנשכחה ברכב נעול בביתר עיליתדניאל הרץ28
חנה רינה פלדמן בת השנה וחצי, נשכחה היום בצהריים ברכב נעול ברחוב המגיד ממעזריטש בעיר ביתר עילית. המתנדבים ניסו להציל את חייה - אך לשווא. נסיבות האירוע בבדיקה (חרדים)
חדר המדרגות שהושחת בספריי שחור - דלת ביתו של הגר"נ קרליץ רוססה במהלך הלילה בספריי שחורדלת ביתו של הגר"נ קרליץ רוססה במהלך הלילה בספריי שחורישראל כהן19
הגר"נ קרליץ שוהה כעת בבית בנו, הרב מרדכי קרליץ. הלילה, הושחתו דלת הבית וחדר המדרגות. המשטרה פתחה בחקירה. שכנים: "מדובר בחציית קו אדום. אסור לעבור על כך בשתיקה" (חרדים)
אריה דרעי והספר, אמש - העתק ראשון של ה'אור החיים' בידיו של דרעיהעתק ראשון של ה'אור החיים' בידיו של דרעייאיר טוקר38
במהלך הילולת ה'אור החיים' הקדוש הוצג בפני יו"ר ש"ס השר אריה דרעי העתק של המהדורה הראשונה של ספר ה'אור החיים', צפו בתיעוד מההילולה (חרדים)
אירועי השבוע בחצרות אדמו"ריםאירועי השבוע בחצרות אדמו"ריםיהודה פריד
רגע לפני שאתם מתכננים את השבוע הקרוב, קבלו הזדמנות מיוחדת להתעטף בעונג של קדושה. השבת, התפילות והשמחות, ובעצם כל מה שאתם צריכים לדעת על מה ואיך (חדשות, חסידים)
חסידי הרב ברלנד התאספו במערת המכפלהחסידי הרב ברלנד התאספו במערת המכפלהדניאל הרץ11
חסידיו של הרב ברלנד הגיעו הלילה למערת המכפלה כשעל פי הערכות מנהלת מערת המכפלה הגיעו למקום כעשרת אלפים בני אדם שנשאו תפילה בקברם של האבות הקדושים (חרדים)
גלריה: כך נראית החופשה של הרבי מסקוויראגלריה: כך נראית החופשה של הרבי מסקוויראישראל כהן1
בימים אלו שוהה האדמו"ר מסקווירא בחופשה השנתית בעיירה פרשבורג שבהונגריה. לצד האדמו"ר שוהים מספר מצומצם של בני משפחה וגבאים כמו גם נגידים שמגיעים לקראת השבת (חרדים)
הרב אליעזר ברלנד, ארכיון - חרף ההסגרה: ראש צוות החקירה של הרב ברלנד יצא לחופשהחרף ההסגרה: ראש צוות החקירה של הרב ברלנד יצא לחופשהחיים אבני28
רפ"ק יובל רביבו, ראש צוות החקירה המיוחד לפרשת הרב ברלנד, יצא לחופשה ולא שב ממנה למרות הסגרת הרב. גורם משפטי בכיר טוען: "המשטרה הפסידה בדיונים בגלל היעדרותו" (חדשות, בארץ)
"ספגנו קללות ויריקות": חיילים חרדים בראיון"ספגנו קללות ויריקות": חיילים חרדים בראיוןכיכר השבת
"לא פשוט לעזוב את הישיבה ולהתגייס לצבא, להיקרא 'חרד"ק' ועוד כל מיני כינויי חיבה כאלו ואחרים". חמישה חיילים חרדים חושפים את הקשיים, הגעגועים והתהליך שבמעבר מהישיבה אל הצבא (מאמע)
האב הלא-גאה, אליעזר - האבא, אליעזר שליסל: "'לא תרצח' - לפני הכל"האבא, אליעזר שליסל: "'לא תרצח' - לפני הכל"אלי רוטמן13
אליעזר שליסל, שבנו ישי רצח באכזריות את שירה בנקי במצעד לפני שנה, מתמודד כעת מול מעצר של בן נוסף, מיכאל ומדבר לראשונה: "הייתי רוצה לחבק ולנשק את אבא של שירה בנקי ז"ל" (אקטואליה)
ישי שליסל, היום - מה היא קנאות אמיתית? | הרב ישראל גליסמה היא קנאות אמיתית? | הרב ישראל גליסהרב ישראל גליס1
מפרשתנו, פרשת פנחס, יש הטועים ללמוד כי ניתן להוציא לפועל מעשי קנאות על חשבון הזולת ועל דעת עצמם בלבד. הרב ישראל גליס מגלה: האדמו"ר מסאטמר ידע מהי קנאות אמיתית (דעות)
הרב אליעזר ברלנד - אנשי הרב ברלנד חוגגים:  "הרב קודש קודשים"אנשי הרב ברלנד חוגגים: "הרב קודש קודשים"נחמן שטרהנץ39
בית המשפט החליט להאריך את מעצר הרב אליעזר ברלנד ביממה בלבד, כדי לאפשר עימות בינו למתלוננות נגדו, אך אסר עליו לצאת מהארץ לחצי שנה. חסידיו כבר חוגגים: "הרב קודש קודשים" (חרדים)
חיים כהן: דרעי מפקיר את בני התורה הספרדיםחיים כהן: דרעי מפקיר את בני התורה הספרדיםישי כהן86
חיים כהן, מי שהיה אחד האנשים הקרובים ליו"ר ש"ס אריה דרעי, מותח עליו ביקורת חריפה: "האמנתי ברעיון שהוא מייצג, היום כבר לא; זה לא אישי, זה אידיאולגי" • אריה דרעי: "גיבובי הבל" (חרדים)
הברכה המרגשת של מרן הרב שטיינמן לילדיםהברכה המרגשת של מרן הרב שטיינמן לילדיםישראל כהן7
תלמידי חיידר "דרכי אבותינו" במודיעין עילית העולים לישיבה קטנה נכנסו להתברך אצל מרן הרב שטיינמן • "ברוך השם ילדים, אתם גומרים עכשיו חיידר, כל אחד יכול להיות תלמיד חכם גדול" (חרדים)
מעצר הרב ברלנד והמשבר בברסלב • צפומעצר הרב ברלנד והמשבר בברסלב • צפוכיכר השבת10
כתב "כיכר השבת" ישראל כהן התארח באולפן ערוץ 10 והסביר על המשבר הפנימי שפוקד את חסידות ברסלב לאור הפרשה הקשה סביב הסגרתו ומעצרו של הרב אליעזר ברלנד • צפו (חסידים, בארץ)
הרב אליעזר ברלנד, ארכיון - המטרה: מניעת מפגש בין הרב ברלנד לחסידיוהמטרה: מניעת מפגש בין הרב ברלנד לחסידיושאול כהנא8
המשטרה הפתיעה את חסידי הרב אליעזר ברלנד ומיהרה להגיש ערעור על הארכת מעצרו. לטענתם, היא ביקשה לנצל את אשפוזו ולהאריך את מעצרו מבלי שייפגש עם חסידיו - אך נכשלה (חדשות)
תיעוד: חברי המועצת הגיעו לחזק את רכסיםתיעוד: חברי המועצת הגיעו לחזק את רכסיםישראל כהן
חברי המועצת, זקן המשגיחים הגר"ד יפה, ראש ישיבת קמניץ הגר"י שיינר וראש ישיבת חברון הגר"ד כהן הגיעו אמש לרכסים לחזק את הכולל הגדול באזור הצפון, כולל "נר ישראל" • צפו בגלריה (חרדים)
נפטר הילד רפאל חיים כותה שטבע בצימרנפטר הילד רפאל חיים כותה שטבע בצימרדניאל הרץ4
לאחר כמעט שבוע בו נאבקו הרופאים על חייו של הילד רפאל חיים בן ה-3.5 שטבע בבריכה בצימר בישוב יבנאל והוא אושפז במצב אנוש לאחר החייאה, בית החולים מודיע בצער על פטירתו (דיין האמת)
עוד בחרדים

חרדים

חרדים - חדשות ותוכן יחודי של חרדים. כאן תקראו מה קורה אצל חרדים בישראל, בחדרי חדרים ובגלוי בקהילות של חרדים.

כיכר facebook