הרב ברלנד  ברלנד  גד אלבז  מחנה בני..
כותב השורות עם הרב אלבז, במוצ"ש - נופשון עם רשב"י | הרב ישראל גליסנופשון עם רשב"י | הרב ישראל גליס
כ"א באב תשעו | 25.08.16
הרב ישראל גליס יוצא בקריאה לבני הישיבות - אם אתם מבלים בצפון, בואו לסעוד ולשמוח בשבת בחצרו של רבי שמעון בר יוחאי, לרקוד עד אור הבוקר ולשאוב כח לזמן אלול (טור אישי)
הפעילות לילדי מונקאטש: מת שקם לתחייההפעילות לילדי מונקאטש: מת שקם לתחייהישראל כהן9
המחזה שהוצג לילדי החסידות במהלך הנופש הקבוצתי: מת שקם לתחייה ומציע "עולם הבא" או "עולם הזה". "זה ממחיש בפניהם את חשיבות ההשקעה בעולם הזה ברוחניות" (חרדים)
מימדי ההרס באיטליה נחשפים בצילום אווירימימדי ההרס באיטליה נחשפים בצילום אוויריכיכר השבת5
רחפן של כוחות ההצלה באיטליה תיעד את מימדי ההרס בכפרים שנחרבו במרכז המדינה לאחר רעידת האדמה החזקה שפקדה את איטליה לפנות בוקר. צפו בתיעוד (בעולם, חדשות)
דיין בחב"ד מאשים: "רבנים קיבלו שלמונים"דיין בחב"ד מאשים: "רבנים קיבלו שלמונים"ישראל כהן10
הדיין החב"די הרב גדליה אקסלרוד, יוצא במתקפה נגד ההסכם של החסידות מול צה"ל, ומאשים כי התומכים בו "קיבלנו כסף שלמונים". הזהיר: "אסור לחתום על הסרת המעמד" (חרדים)
החיפושים אחר החשוד - בגלל דיווח שווא: מאבטח עצר את תנועת הרכבות בתל אביבבגלל דיווח שווא: מאבטח עצר את תנועת הרכבות בתל אביבאיתי בלומנטל, ynet
בתחילת אוגוסט דיווח מאבטח במימדיון על אדם עם אקדח. כוחות משטרה הוזעקו למקום, תנועת הרכבות הופסקה זמנית ופקקים כבדים נוצרו בגוש דן. בחקירתו הודה המאבטח כי בדה את הסיפור, והוא נחקר באזהרה בחשד למסירת הודעה כוזבת
עוד בחרדים
אילוסטרציה - המזרקה נסגרה: "חרדים הציפו את הפארק"
חדשות חרדיםהמזרקה נסגרה: "חרדים הציפו את הפארק"

מזרקה בפארק ציבורי בחיפה נסגרה, לטענת כלי תקשורת בעיר מאחר והיוותה אטרקציה שמשכה חרדים לפארק למורת רוחם של שכנים חילוניים. יהב: "מסע הסתה פרוע" (חרדים)

עו"ד אביגדור פלדמן - הרכש החדש של הרב ברלנד: עו"ד הצמרת
חדשות חרדיםהרכש החדש של הרב ברלנד: עו"ד הצמרת

עו"ד הצמרת אביגדור פלדמן שייצג את הנשיא לשעבר קצב ואת הרב יאשיהו פינטו, גוייס לצוות ההגנה של הרב אליעזר ברלנד הנאשם במעשים חמורים, יעתור לבג"צ (חרדים, ארץ)

גב' צאפמן נלכדה בבית הבוער ונספתה
הודעות פטירהגב' צאפמן נלכדה בבית הבוער ונספתה

שריפה שפרצה בליל שבת בביתם של הזוג צ'פמן ביוסטון שבטקסס הביאה למותה של האישה ולפציעתו הקשה של הבעל. כוחות הכיבוי חוקרים את נסיבות האירוע (דיין האמת)

ההספד על רבי אריה פינקל זצ"ל | גלריה
הספדיםההספד על רבי אריה פינקל זצ"ל | גלריה

במלאות השבעה לפטירת הגאון רבי אריה פינקל זצ"ל, ראש ישיבת מיר ברכפלד, נערכה בהיכל ישיבת מיר בי-ם עצרת הספד עם הגר"מ שפירא, הגר"ד כהן ורבי נתן צבי פינקל (ארץ)

חרדים כל מה שקורה בכיכר השבת

חרדים - חדשות ותוכן יחודי מהעולם החרדי באתר כיכר השבת - כל מה שקורה בקהילה החרדית, בחדרי חדרים ובגלוי אצלנו באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
הנקראים
המדוברים