מוטי..  הרב ברלנד  גד אלבז  מיונז
ונצואלה - מכת חושך: הצעדים שיחסכו לוונצואלה חשמלמכת חושך: ונצואלה תנהיג הפסקות חשמל יזומות של 4 שעות ביום
י"ט בניסן תשעו | 27.04.16
שירות כלכליסט
על אף הצעדים שננקטו להביא לחיסכון בחשמל, חלקם יצירתיים דוגמת קריאה לנשים להפסיק להשתמש במייבשי שיער, נכנעה הממשלה למחסור. הצעד עלול להחריף עוד יותר את המשבר הכלכלי במדינה בעלת שיעור האינפלציה הגבוה בעולם
תדלוק תחנת דלק בנזין - במוצ"ש: מחיר ליטר דלק יעלה באגורהבמוצ"ש: מחיר ליטר דלק יעלה באגורהשירות כלכליסט
לאחר העלייה המחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן נטול עופרת לצרכן בתחנה בשירות עצמי כולל מע"מ לא יעלה על 5.85 שקלים לליטר ובאילת לא יעלה על 5 שקלים
נשיא סין שי ג'ינפינג - חמש חברות מתחרות: מי תזכה בקמפיין החדש של סין?חמש חברות מתחרות: מי תזכה בקמפיין החדש של סין?שירות כלכליסט
חמש חברות יחסי ציבור מערביות ערכו מצגות לשיווק המדינה, בהן התבקשו להתייחס לבעיות החמורות ביותר בדימוי של סין. בכיר באחת החברות: "הם מרגישים שהם זוכים ליחס לא הוגן מצד התקשורת הזרה"
מימין בנימין נתניהו ראש הממשלה ומנכל הליכוד גדי אריאלי - מנכ"ל מכון היצוא יישלח לחו"ל כדי לפנות מקום למנכ"ל הליכודמנכ"ל מכון היצוא יישלח לחו"ל כדי לפנות מקום למנכ"ל הליכודרוני זינגר
ראש הממשלה רוצה למנות את מנכ"ל הליכוד גדי אריאלי למנכ"ל מכון היצוא. כדי לפנות את הכיסא הוא הציע למנכ"ל המכהן עופר זקס את תפקיד הקונסול במינכן. העובדה שהוא מחזיק גם בתיק הכלכלה וגם בתיק החוץ תאפשר לנתניהו את הסיבוב
אלון חסן 1 - שותפיו של חסן הורשעו בעבירות שוחד ומרמהשותפיו של חסן הורשעו בעבירות שוחד ומרמהתומר גנון
ביהמ"ש אישר את הסדר הטיעון עם יניב ואורי בלטר, בעלי דנה לוגיסטיקה, שע"פ כתב האישום סייעו ליו"ר ועד הנמל לשעבר לסחוט חברות שפעלו בו. השניים לא ישמשו עדי תביעה נגד חסן (כלכלה)
עוד בכלכלה
אושר עד. ארכיון - ושוב: מוצרים שפג תוקפם נמכרים ב"אושר עד"
צרכנות נבונהושוב: מוצרים שפג תוקפם נמכרים ב"אושר עד"

רשת "אושר עד" הסירה מהמדפים חלק מהמוצרים שפג תוקפם, אך היום, עשרות בקבוקים שפג תוקפם שבו למדפים. הרשת בתגובה: "עולה החשד כי מדובר בפגיעה מתוך כוונת זדון" (צרכנות נבונה)

כך מוכרים ב"אושר עד" מוצרים שפג תוקפם
צרכנות נבונהכך מוכרים ב"אושר עד" מוצרים שפג תוקפם

חלק מארגזי המשקאות מסוג "קוקה קולה - דיאט" ו"ספרייט", הנמכרים בימים אלו ברשת "אושר עד" בירושלים, מכילים מוצרים שפג תוקפם. הרשת בתגובה: "הנושא ייבדק ויטופל" (צרכנות)

חשד לגניבה בבורסה: יהלומן נחקר במשטרה
כלכלה בארץחשד לגניבה בבורסה: יהלומן נחקר במשטרה

הנהלת בורסת היהלומים הודיעה היום כי היא בודקת תלונה של קבוצת יהלומנים לפיה חברה חייבת להם עשרות מיליוני דולרים עבור סחורות שנקנו מהם. "נגלה אפס סובלנות", נמסר מהנהלת הבורסה

אסף חתן ממושב שתולה מגדל ביצים - "הביצים זה כל מה שיש לנו"
כלכלה בארץ"הביצים זה כל מה שיש לנו"

משה כחלון ואורי אריאל צפויים להגיע היום לצפון כדי לדון עם יצרני ביצים ברפורמה שתחולל מהפכה בענף, ולטענת החקלאים תמוטט את מושבי הצפון. בממשלה מביינם שזה פלונטר חברתי-לאומי (בארץ)

מישל וברק אובמה - אז כמה ברק ומישל אובמה הרוויחו ב-2015?
כלכלה בעולםאז כמה ברק ומישל אובמה הרוויחו ב-2015?

נשיא ארה"ב ברק אובמה ואשתו מישל פרסמו את הצהרת ההון וטפסי החזרי המס השנתיים. על פי המסמכים, ההכנסה הגולמית של הזוג הנשיאותי עמדה ב-2015 על 436,065 דולר (חדשות, בעולם)

אילוסטרציה - דירוג העושר של 185 מדינות העולם: איפה ישראל?
כלכלה בעולםדירוג העושר של 185 מדינות העולם: איפה ישראל?

המגזין Global Finance פרסם את הדרוג השנתי ל-2015 של המדינות העשירות בעולם על פי ההכנסה לנפש בכל מדינה כשהיא מותאמת לכוח הקנייה של התושבים בהתאם לרמת המחירים ולאינפלציה. קבלו את עשרת העשירות ביותר

איקאה - מנורות של איקאה עלולות לגרום להתחשמלות
צרכנותמנורות של איקאה עלולות לגרום להתחשמלות

איקאה פרסמה הודעה על ריקול לשלושה דגמי מנורות של החברה שעל פי החשד עלולים לגרום להתחשמלות במקרים מסויימים. לא ידוע עד כה על בני אדם שנפגעו מהמנורות המסוכנות (כלכלה,צרכנות)

חורף חם: כל הטיפים לאיטום הבית
צרכנותחורף חם: כל הטיפים לאיטום הבית

החורף המבלבל נותן אותותיו, ואם לא נערכתם כראוי ייתכן שחוויתם כבר הצפה אחת או שתיים. קבלו את המדריך שישאיר את הבית שלכם חמים ונעים והכי חשוב אטום למים ולגשמים (בבית)

"מזל וברכה": חשבון הבנק לאנשים עסוקים
שוק ההון"מזל וברכה": חשבון הבנק לאנשים עסוקים

בנק מזרחי טפחות מציג את חשבון "מזל וברכה", חשבון מנהלים עם שירותים והטבות שיעזרו לך להיות שמח בבנק, ומותאם לאנשים שאין להם רגע פנוי לקפוץ לבנק, ויש גם קשר אישי עם בנקאי(שיווק)

ועידה פסגת ת"א 100 ארז ויגודמן טבע - טבע נערכת לרכישת אלרגן: "גייסנו את הסכום שביקשנו"
שוק ההוןטבע נערכת לרכישת אלרגן: "גייסנו את הסכום שביקשנו"

החברה גייסה בסוף השבוע 6.75 מיליארד דולר בהנפקת מניות. את יתרת סכום הרכישה של החטיבה הגנרית, שנקבע על 40.5 מיליארד דולר, תממן טבע באמצעות מניות, הלוואה מ־23 בנקים וגיוס אג"ח

אילוסטרציה - האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
נדל"ןהאמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"

הגיע הזמן להפסיק להתפתות וללכת שולל אחרי כל חברה שהקימו אנשים חסרי ידע ומיומנות רק בגלל הפרסום המושך, המחיר המוזל ושלל ההבטחות • עו"ד מנחם מושקוביץ מזהיר מ'קבוצות רכישה' (טור)

ליאו נואי איש עסקים בריטי - המיליארדר ליאו נואי: מתמודד על פינוי-בינוי בהרצליה
נדל"ןהמיליארדר ליאו נואי: מתמודד על פינוי-בינוי בהרצליה

על רקע דיזלגייט, הארגון האמריקאי להגנת הצרכן, הגיש תביעה נגד החברה על הנזקים שנגרמו למי שרכש את רכבי הדיזל שלה. התביעה שהוגשה בקליפורניה טוענת שהחברה פרסמה בזדון מסר שקרי שהשפיע על כ־550 אלף צרכנים (רכב)

האם הרובל עומד להביס את הדולר?
מטבע חוץהאם הרובל עומד להביס את הדולר?

המערב מאיים על רוסיה בבידוד, אבל בקרמלין לא נבהלים: רוסיה הודיעה על עסקת נפט בהיקף ענק עם איראן שתשבור את הגמוניית הדולר בכלכלה ותגרום למפנה דרמטי (כלכלה)

אושר: פיקוח מוגבר על הצ'יינג'ים
מטבע חוץאושר: פיקוח מוגבר על הצ'יינג'ים

ועדת החוקה של הכנסת אישרה צו חדש לאיסור הלבנת הון ומימון טרור. הצו קובע נהלים חדשים לנותני שירותי מטבע - צ'יינג'ים, באשר לחובת זיהוי לקוחות ורישום פעולות (כלכלה)

ועידת הצמיחה 2015 אבי חסון - חוקי ההייטק חוזרים לכנסת, יעודדו השקעה בחברות צעירות
טכנולוגיהחוקי ההייטק חוזרים לכנסת, יעודדו השקעה בחברות צעירות

ממשלת ישראל נערכת לקידום החוקים שנוגעים לתעשיית הטכנולוגיה בישראל ונבלמו לפני הבחירות האחרונות. במסגרת החוקים צפויה הממשלה להעניק הטבות לגופים שישקיעו בסטארט-אפים צעירים ולתת יותר כוח וגמישות פעולה למשרד המדען הראשי

גל אביב בלנדר Blender - "Blender מחזיר את הקפיטליזם למטרתו המקורית"
טכנולוגיה"Blender מחזיר את הקפיטליזם למטרתו המקורית"

כך מסביר גל אביב, מייסד אתר ההלוואות החברתיות הפופולרי, לקראת כנס הפינטק של "כלכליסט" בשיתוף לאומי-טק -KPMG. הוא מסביר מדוע לא מקימים הבנקים חברות הלוואות כמו שלו ומדוע מתן הלוואות חברתיות הן לא פחות מרנסנס כלכלי

האמר. אילוסטרציה - גם גיבורים נופלים: ריקול לרכבי האמר
רכבגם גיבורים נופלים: ריקול לרכבי האמר

UMI, יבואנית שברולט, הודיעה על ריקול לרכבי השטח של האמר. בקריאה למוסך ייכללו 344 רכבים שיוצרו בין 2008-2006. זאת משום שחלק במזגן עלול להתחמם יתר על המידה (רכב, חדשות)

הלם בסין: גנבו 7.6 מיליארד דולר בהונאת פונזי
רכבהלם בסין: גנבו 7.6 מיליארד דולר בהונאת פונזי

חברת אזובו הסינית (Ezubo) שהפעילה פלטפורמת מסחר שחיברה בין לווים ומלווים, מואשמת על פי הדיווחים בגניבה של מעל 50 מיליארד יואן ממשקיעים קטנים באמצעות הונאת פונזי (כלכליסט)

הרב לאו וראש הות"ת בביקור במכללת מבחר
לימודיםהרב לאו וראש הות"ת בביקור במכללת מבחר

בטקס סיום לבוגרות מסלול לימודי הפרעות בתקשורת במכללת מבחר, נכחו בין היתר רבה הראשי של ת"א הגרי"מ לאו ויו"ר הות"ת במל"ג פרופ' יפה זילברשץ ששיבחה את המכללה (חדשות לימודים)

בוא לרכוש מקצוע מבוקש בחינם!
לימודיםבוא לרכוש מקצוע מבוקש בחינם!

אם אתה מעוניין לרכוש מקצוע מבוקש בתעשייה, עם תמיכה ומימון מלא ולזכות בפרנסה מהיום הראשון, אנו מזמינים אותך להצטרף למסלול שחר. כנס עכשיו ותתחיל להתפרנס בכבוד (לימודים)

כלכלה

כלכלה בכיכר השבת – כל העדכונים הכי חמים מהשוק הפיננסי בארץ ובעולם. התרחשויות בבורסות עדכוני שוק ההון וכל מה שמעניין בעולם העסקים

כיכר facebook
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מנחם מושקוביץ
האמת שרובנו לא יודעים על "קבוצות רכישה"
ה' בניסן תשעו5
מיכאל מלכיאלי
מיכאל מלכיאלי
מלכיאלי עושה סדר: תמ"א 38 מול תב"ע • פרק 4
י"ז באדר ב' תשעו7
הנקראים
המדוברים