הרב אמנון..  שירי חנוכה  הרב שטיינמן  סוכת הרב..
עטיפת הסינגל - מידד טסה וגד אלבז עם "מלך אחד"מידד טסה וגד אלבז עם "מלך אחד"יאיר טוקר25
הזמר מידד טסה מארח את הזמר גד אלבז לדואט משותף לשיר "מלך אחד" - שיר דאנס ים תיכוני קצבי וסוחף, מתוך פרוייקט חדש של מידד טסה שיראה אור בקרוב • האזינו (מוזיקה)
אייל טויטו - המחרוזת החסידית של אייל טויטוהמחרוזת החסידית של אייל טויטויאיר טוקר11
עם תחילתה של עונת אירועי הקיץ מגיש אייל טויטו מחרוזת חסידית עם מיטב הלהיטים העכשוויים בעיבודים מקפיצים וסוחפים אותם מבצע עם המעבד אשר גבאי • האזינו (מוזיקה)
אודי דוידי בקליפ "ראו באורי". צפואודי דוידי בקליפ "ראו באורי". צפויאיר טוקר94
מה קורה כשדתיים, חילונים, צעירים, מבוגרים ואודי דוידי הולכים ושרים יחד ברחובות ירושלים? התוצאה המקפיצה והמרגשת בקליפ החדש של דוידי לשיר "ראו באור" (מוזיקה)
חיים קניג בסינגל ראשון: טוב להודותחיים קניג בסינגל ראשון: טוב להודותיאיר טוקר7
אחרי שנים בתעשיית המוזיקה, החליט הזמר הצעיר חיים קניג להוציא סינגל ראשון, בשם "טוב להודות". "חשבתי לנכון שסינגל ראשון חייב להיות על העניין הודאה לקב"ה" (מוזיקה)
צבי זלבסקי - צבי זלבסקי ויצחק מאיר: 'ליבי ובשרי'צבי זלבסקי ויצחק מאיר: 'ליבי ובשרי'יאיר טוקר1
צבי זלבסקי, אומן ותיק במוזיקה היהודית משיק בימים אלה את אלבומו העשירי - "והנה הבית מואר" במכיל 12 ניגונים • האזינו לשיר "ליבי ובשרי" אותו מבצע יחד עם יצחק מאיר (מוזיקה)
איציק אורלב - איציק אורלב בשיר חדש: 'יש מסיבה'איציק אורלב בשיר חדש: 'יש מסיבה'יאיר טוקר25
איציק אורלב, אחד השמות החמים בליווי חתנים וכלות לחופה, משחרר כעת את "יש מסיבה", סינגל עם מקצב ים תיכוני משולב בדאנס וצליל אוריינטלי • בפנים: 2 גרסאות • האזינו (מוזיקה)
יניב בן משיח - יניב בן משיח שר "שבוע טוב"יניב בן משיח שר "שבוע טוב"יאיר טוקר19
רגע לפני המופע הגדול שלו - "בשורות טובות" משחרר הזמר יניב בן משיח סינגל חדש שהלחין - "שבוע טוב". את המילים כתב רמי לב. על העיבוד אחראי אילן לב. האזינו (מוזיקה)
בכורה: רפאל דוד שר "משהו חדש"בכורה: רפאל דוד שר "משהו חדש"יאיר טוקר3
"משהו חדש", הוא סינגל הביכורים של רפאל דוד. שכתב והלחין המוזיקאי והיוצר שרון אבילחק עם מילים הנוגעות ומדברות לכל אחד ואחת. האזינו בהשמעת בכורה עולמית (שירים)
אבישי רוזן שר: "הייתי בורח"אבישי רוזן שר: "הייתי בורח"יאיר טוקר33
הזמר והיוצר אבישי רוזן משיק סינגל שני - "הייתי בורח", מתוך האלבום החדש, הוא הוא חוזר לשתף פעולה עם המעבד והמפיק המוסיקלי אבי טל • האזינו לסינגל (מוזיקה)
אודי דוידי - אודי דוידי בלהיט חדש: "ראו באורי"אודי דוידי בלהיט חדש: "ראו באורי"יאיר טוקר41
קצת יותר משנה אחרי האלבום "מחכה לשקט", הזמר והיוצר אודי דוידי כבר בדרך לאלבום שביעי חדש ומשיק שיר קצבי וסוחף - "ראו באורי" • האזינו ללהיט בבכורה עולמית (סינגל)
​הלהיט​ שכובש את החופות בברזיל​הלהיט​ שכובש את החופות בברזיליאיר טוקר61
​אחד הרגעים הגורליים והמרגשים אצל כל אדם, הוא ללא ספק רגע כניסתו לחופה. לרגע הזה יש קול חדש - אליהו מנשעייה שמו שכובש את ברזיל עם הלהיט בדרך לחופה • האזינו (סינגל)
מקהלת 'מלכות': "אל הנער הזה"מקהלת 'מלכות': "אל הנער הזה"יאיר טוקר15
במהלך שמחת ברית מילה בה הופיעה מקהלת 'מלכות' בעל השמחה ביקש את השיר "אל הנער הזה התפללתי" תוך שהוא מבקש פתורן לבית השני של השיר • צפו בביצוע (מוזיקה)
מיוחד: ביצוע מחודש ל"אם אשכחך"מיוחד: ביצוע מחודש ל"אם אשכחך"יאיר טוקר15
נתי שיש ואבירם שוקרון, חברי ההרכב הווקאלי מפתח סול, אשר מלווה את הזמר אברהם פריד בכל הופעותיו, מעניקים ביצוע מיוחד ושונה ללהיט של יעקב שוואקי "אם אשכחך" (מוזיקה)
בכורה: הקליפ החדש של חיים גולדבכורה: הקליפ החדש של חיים גולדיאיר טוקר30
"מי שהיינו" הינו הסינגל הרביעי של חיים גולד, שכתב והלחין את השיר מיד אחרי ראש השנה האחרון, אותו חגג בציונו של רבי נחמן מברסלב. את הסינגל מלווה קליפ מיוחד. צפו בו (מוזיקה)
בשטריימל: קליפ ל'יום ירושלים'בשטריימל: קליפ ל'יום ירושלים'יאיר טוקר9
היוצר אהרן דנין מציג קליפ מעניין ומפתיע לכבוד "יום ירושלים", בשם "קרייה נאמנה". "הלחן ותוכן המילים לירושלים פרצו מתוכי ומהווים עוד ביטוי לתקווה ולאחדות" (סינגלים)
חיים ישראל מקפיץ עם "הלב צמא"חיים ישראל מקפיץ עם "הלב צמא"יאיר טוקר45
חיים ישראל פותח את עונת החתונות בלהיט רחבות קייצי "הלב צמא" המילים של איציק אשל שגם הלחין יחד עם דוד ביתן שהפיק מוזיקלית. הסינגל הוא חלק מדיסק שיצא בר"ה (מוזיקה)
תחרות גיורים: 'אש התורה' או six13 - צפו ודרגו: מי "המגייר" הכי מקצועי?צפו ודרגו: מי "המגייר" הכי מקצועי?חיה כהן76
קצת לפני פסח, הוציאו שתי הלהקות six13 ו'אש התורה' קאבר מגוייר ללהיט הבינלאומי Uptown Funk והפכו אותו לפארודיה חרדית • אז מי גייר טוב יותר? אתם תחליטו (מוזיקה)
"נודה לך": עמירן דביר שר חסידית"נודה לך": עמירן דביר שר חסידיתיאיר טוקר7
המילים של "נודה לך" לקוחות מתוך ברכת ההודאה בתפילה, הלחן: עמירן דביר ובהפקה המוזיקלית חובר אליו עדי נתנאלי. ויש חידוש: עמירן דביר מבצע את השיר ב'חסידית' (שירים)
אהרן רזאל - אהרן רזאל שר: "הי אחי, יש'ך אש?"אהרן רזאל שר: "הי אחי, יש'ך אש?"יאיר טוקר8
אהרן רזאל ממשיך להוכיח שהוא לא רק הרוקר דוס הכי קול שיש, הוא גם רגיש. בלהיט חדש מתוך האלבום העשירי, שר רזאל: "הי אחי, יש'ך אש?", אותו כתב לפני שנים רבות (סינגל)
בכורה ב"כיכר": קליפ לשלמה ברונרבכורה ב"כיכר": קליפ לשלמה ברונריאיר טוקר6
שלמה ברונר, מזמרי החתונות הגדולים במגזר, פותח את עונת הקיץ עם קליפ חדש ומקפיץ "זה היום". "הקליפ ממחיש את הרגעים המיוחדים ומרוממים, אחרי שבירת הכוס" (מוזיקה,קליפים)
עטיפת הסינגל - עובדיה חממה מארח את גד אלבזעובדיה חממה מארח את גד אלבזיאיר טוקר
"הורני ה' דרכיך, הדריכני באמיתך כל רצוני לעשות רצונך", את מילות השיר כתב תלמיד ישיבה בן 27, עובדיה חממה הלחין והפיק ושר אותו בדואט סוחף עם גד אלבז. האזינו (מוזיקה)
עטיפת הסינגל - הראל טל שר: "אני העבד"הראל טל שר: "אני העבד"יאיר טוקר6
הראל טל, מתקדם אל עבר אלבום הבכורה ומוציא כעת סינגל שני: "אני העבד". את המילים כתב לא אחר מאשר עוזי חיטמן והראל טל מגיש ביצוע ולחן חדש לשיר. האזינו (סינגלים)
שלמה כהן, ארכיון - סינגל חדש לשלמה כהן: דע לך בניסינגל חדש לשלמה כהן: דע לך בנייאיר טוקר9
ימי האבל על מות תלמידי רבי עקיבא מאחורינו וזה הזמן לשוב ולהאזין למוזיקה חסידית: הזמר שלמה כהן משיק סינגל חדש למילים "דע לך בני". על ההפקה והעיבוד: עמי כהן (מוזיקה)
'המנגנים' עם מחרוזת ניגוני מירון'המנגנים' עם מחרוזת ניגוני מירוןיאיר טוקר5
לרגל הילולת התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי, תזמורת "המנגנים" מציגה מחרוזת ניגוני מירון וכלייזמר מתוך פרויקט "קומטאנץ 1" • על הקלרינט האמן נחמן צוקר • וידאו (מוזיקה)
קליפ: "נרננה" ומוטי שטיינמץ ווקאליקליפ: "נרננה" ומוטי שטיינמץ ווקאלייאיר טוקר37
מקהלת "נרננה" והסולן מוטי שטיינמץ בביצוע ווקאלי מרגש במיוחד לשיר "שימני כחותם", המתאים גם לימי ספירת העומר בהם נהוג שלא להאזין לכלי נגינה. צפו בקליפ (מוזיקה, קליפים)
קליפ מרגש לזכר שלום שרקי הי"דקליפ מרגש לזכר שלום שרקי הי"דיאיר טוקר18
חבריו של שלום יוחאי שרקי הי"ד, שנרצח בפיגוע הדריסה בירושלים לפני כשבוע, הכינו קליפ מרגש לזכרו עם השיר "ציון תמתי". הקליפ עלה לרשת וזכה לאלפי צפיות • צפו (מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע59
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע48
הנקראים
המדוברים