מאיר  ירים משה  סמינר מאיר  רכסים
'השבעתי'; דור אסרף אינסטרומנטלי'השבעתי'; דור אסרף אינסטרומנטליכיכר השבת3
אמן הסקסופון היהודי דור אסרף מגיש סנונית ראשונה מתוך אלבום סולו אינסטרומנטלי שייצא בקרוב לאור: "השבעתי" המפורסם של קאליש וחברים, בניחוח אישי ומיוחד (מוזיקה, סינגלים)
עטיפת האלבום - לפני כולם: החדש של מנחם אסףלפני כולם: החדש של מנחם אסףיאיר טוקר
לאחר סינגל הבכורה שלו 'קץ הימים' מתוך האלבום 'בורא נפשות', הזמר מנחם אסף חושף סינגל נוסף - 'וניגש חורש בקוצר', בסגנון הפלמנקו, עם גיטרות סולו • האזינו (מוזיקה)
פרחי ניו יורק בקליפ פורימי • צפופרחי ניו יורק בקליפ פורימי • צפויאיר טוקר2
לקראת חג הפורים יוצא קליפ פורימי מיוחד על-ידי מקהלת "פרחי ניו יורק" ברוח ימי החג, לשיר "ונהפוך הוא" • על הלחן: איצי בולד והעיבוד הוא של שלומי קאופמן • צפו (מוזיקה)
יואלי דיקמן - בכורה: שיר הבחירות של יואלי דיקמןבכורה: שיר הבחירות של יואלי דיקמןיאיר טוקר7
בזמן שכל אבן זועקת בחירות, המעבד והמנצח יואלי דיקמן משיק שיר בחירות מיוחד שעוסק דווקא בנושא האחדות. "כולנו בני איש אחד אנחנו, כולנו אחים, ערבים זה לזה" (סינגלים)
יובל טייב - יובל טייב שר לרבי מחב"ד • האזינויובל טייב שר לרבי מחב"ד • האזינויאיר טוקר16
הזמר האהוב יובל טייב בהמנון יהודי המוקדש למפעלו העצום של הרבי מליובאוויטש ולכל שלוחי חב"ד בכל העולם שמפיצים את הגאולה ואהבת חינם לכל יהודי • האזינו (סינגלים)
חיים ישראל וליאור פרחי - חיים ישראל וליאור פרחי בדואטחיים ישראל וליאור פרחי בדואטיאיר טוקר18
"בוקר טוב לך, הו מדינתנו, הגיע הזמן להתעורר, כשיבוא השלום עלינו נשמח יותר", כך שרים הזמרים ליאור פרחי וחיים ישראל בדואט מחאה א-פוליטי שכתב אופיר כהן (סינגל)
כבכל שנה: אמנים שרים לפוריםכבכל שנה: אמנים שרים לפוריםיאיר טוקר
כמידי שנה לקראת פורים משיקים באדרת מיוזיק אלבום מיוחד, והפעם בהשתתפות מיטב אמני הזמר החסידי מארה"ב מנדי ורדיגר, ישראל ורדיגר ובני פרידמן. האזינו (מוזיקה)
בכורה: הסינגל החדש של הלל פולקבכורה: הסינגל החדש של הלל פולקיאיר טוקר12
הלל פולק, זמר חתונות ומלחין, משיק סינגל חדש ומקפיץ בשם "עמדו צדיקים", למילים "עמדו צדיקים ועסקו בתורה כדי שיהיה שכרכם כפול לעולם הבא" מתוך פרק שירה (סינגלים)
יאיר טוקר - ישראל אדרי בסינגל חדש: "דבש"ישראל אדרי בסינגל חדש: "דבש"יאיר טוקר
הזמר ישראל אדרי, בדרך לאלבום חדש, מוציא שיר בשורה חדש בשם 'דבש' בהפקה מוזיקלית מושקעת של המעבד שמואל אהרון וקטע ראפ חדשני של איש יחסי הציבור יוסי לחיאני (סינגל)
אהרן רזאל - אהרן רזאל בסינגל חדש: "ימי צפת"אהרן רזאל בסינגל חדש: "ימי צפת"יאיר טוקר9
בגיל 40 אהרן רזאל מוציא את אלבומו העשירי ופותח צוהר נוסף באישיותו. ב"ימי צפת", רזאל לוקח אותנו איתו לפינות בעיר העתיקה וחושף אותנו לתחנות משמעותיות בחייו (סינגלים)
קליפ פורימי: "מוכרחים להיות שמח"קליפ פורימי: "מוכרחים להיות שמח"יאיר טוקר17
גדי פיינגולד, מוזיקאי, חזר בתשובה לפני כ-9 שנים, מוציא כעת סינגל שני - "מוכרחים להיות שמח", שיר עכשווי עם מסרים להעצמה המלווה בקליפ אנימציה לכבוד פורים • צפו (קליפים)
בכורה: שפירא שר "אדיר במרום"בכורה: שפירא שר "אדיר במרום"יאיר טוקר5
אהרל'ע שפירא רק בן 18, אבל משיק סינגל בכורה בשם "אדיר במרום", אותו הוא מבצע כדואט יחד עם יואלי קליין שביצע את 'ואפילו בהסתרה' הידוע. השמעת בכורה בכיכר (סינגל)
אברמי רוט שר 'מנוחה ושמחה' • צפואברמי רוט שר 'מנוחה ושמחה' • צפויאיר טוקר14
שיתוף פעולה בין היוצר היהודי ר' מרטין מאיר וידרקר מגרמניה והזמר אברימי רוט יחד עם "מקהלת ידידים" בניצוחו של יעקב רוטבלט בקליפ לשיר "מנוחה ושמחה" • צפו (מוזיקה)
אבישי רוזן - אבישי רוזן שר "טיפות של רוח"אבישי רוזן שר "טיפות של רוח"יאיר טוקר25
אבישי רוזן בן ה-16, עובד בימים אלו על אלבום חדש, שני במספר. ומגיש סינגל ראשון - "טיפות של רוח", בהפקתו המוסיקלית של רמי קליינשטיין שמלווה את האלבום. האזינו (סינגל)
מאיר גרין - קליפ: מאיר גרין עם "האושר הבא"קליפ: מאיר גרין עם "האושר הבא"יאיר טוקר65
הזמר מאיר גרין שנחשף לראשונה עם הקליפ "שיר למעלות", השיק את הסינגל המקורי "האושר הבא". את המילים והלחן כתבו גרין והזמר ישי לפידות • צפו בקליפ (מוזיקה,קליפים)
חיים ישראל - חיים ישראל בסינגל: "רבה רבה"חיים ישראל בסינגל: "רבה רבה"יאיר טוקר21
הזמר חיים ישראל יוצא בבלדה רוחנית חדשה: "רבה רבה", המקשר את האדם הפשוט עם רבו ומורו יחד עם כל הצדיקים האבות והאמהות ובטוח כי כל יהודי יתחבר לשיר • האזינו (סינגל)
יהודה בן-דוד - יהודה בן-דוד בסינגל: 'נרקוד הלילה'יהודה בן-דוד בסינגל: 'נרקוד הלילה'יאיר טוקר18
יהודה בן-דוד, כוכב עולה בשמי המוסיקה הים-תיכונית, מגיש סינגל שני - "נרקוד הלילה", לקראת אלבום בכורה. "נרקוד הלילה", הוא שיר קצבי, שמח ותוסס • האזינו לסינגל (מוזיקה)
שרון אבילחק שר "תהום אל תהום"שרון אבילחק שר "תהום אל תהום"יאיר טוקר4
הזמר והיוצר שרון אבילחק, ממשיך בדרכו אל אלבום הביכורים שלו הכולל יצירות פרי עטו. רגע לפני יציאתו של האלבום, משחרר אבילחק סינגל חדש - "תהום אל תהום" (מוזיקה, סינגל)
מנדי ג'רופי - מנדי ג'רופי מגיש: "היום הוא יבוא"מנדי ג'רופי מגיש: "היום הוא יבוא"יאיר טוקר4
הזמר החסידי מנדי ג'רופי מגיש את אלבומו החדש: "היום הוא יבוא", עליו עבד במשך חמש שנים במיטב האולפנים. האלבום מכיל 12 רצועות. האזינו לשיר 'ואהבת' מהאלבום (סינגל)
עמיר בניון שר על פרשיית הבקבוקיםעמיר בניון שר על פרשיית הבקבוקיםצביקה גרוניך8
בעקבות פרשית הבקבוקים של משפחת נתניהו, הזמר עמיר בניון, פרסם שיר חדש לתמיכה בראש הממשלה ומנגד הוא לועג למתמודד השני לראשות הממשלה, בו'זי הרצוג (מוזיקה)
בכורה: סינגל שני לנהוראי תורג'מןבכורה: סינגל שני לנהוראי תורג'מןכיכר השבת6
ילד הפלא נהוראי תורג'מן, חוזר בסינגל שני "שערי תפילה", מדובר בשיר חופות מרגש. את המילים כתבה קתרין ברכה, על העיבוד והלחן אחראי ציקי זינתי. השמעת בכורה (סינגלים)
"מה רבו" • צפו בקליפ של דוד לעווי"מה רבו" • צפו בקליפ של דוד לעווייאיר טוקר19
דוד לעווי משיק קליפ חדש לשירו 'מה רבו' מתוך אלבום הבכורה שלו. אם לא זיהיתם, בקליפ מתארחים שלמה כץ, ארי גולדוואג ויונתן רזאל וגם המעבד של השיר ג'ף הורביץ (מוזיקה,קליפ)
יצחק מאיר בקליפ: י-ה אכסוף • צפויצחק מאיר בקליפ: י-ה אכסוף • צפויאיר טוקר27
יצחק מאיר ומקהלת מלכות מפתיעים בקליפ מושקע של הפיוט החסידי המזוהה ביותר עם יצירתו: י-ה אכסוף. הפעם, מאיר בחר לאגד את מיטב הלחנים שיצאו במהלך השנים לפיוט
האמן יוסי ג'ייקובס. מבטיח - האם זה הלהיט שיחמם את החורף?האם זה הלהיט שיחמם את החורף?חיה כהן10
כבר 20 שנה שהשיר הזה מתבשל על אש נמוכה וסוף סוף הוא פורץ לפלייליסט: "הראש על הרצפה" - סינגל חדש של האמן יוסי ג'ייקובס בעיבודו של גיל עקיביוב • האזינו (מוזיקה)
בריו חקשור - בריו והאח חוגגים: "מה רבו מעשיך"בריו והאח חוגגים: "מה רבו מעשיך"יאיר טוקר12
בריו חקשור אמנם הצהיר על פרישה מתעשיית המוזיקה החסידית, אבל מה חשבתם, שהוא לא ישיר כשיש לאחיו הזמיר מריו בר מצווה? קבלו את הביצוע ל"מה רבו מעשיך" (סינגלים,מוזיקה)
בסגנון הסיקסטיז: סינגל לחיים דבשבסגנון הסיקסטיז: סינגל לחיים דבשיאיר טוקר8
חיים דבש היה עד היום כותב, מלחין, ומפיק של שמות מוכרים בתעשיית המוזיקה, עכשיו הוא מנסה גם לשיר. האזנה לביצוע הזה כנראה תחזיר אתכם כנראה לשנות השישים (מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע59
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע48
הנקראים
המדוברים