הקפות  הרב אמנון..  בעלזא  אליקם בוטה..
נהוראי תורג'מן בסינגל חדש -  "נחמן מאומן"נהוראי תורג'מן בסינגל חדש - "נחמן מאומן"יאיר טוקר7
ילד הפלא מחדרה בסינגל חדש לקראת ראש השנה בו נוסעים רבים לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן. הלחן של מוטי אוחיון ואילו על העיבוד אחראי ציקי זנתי (סינגלים וקליפים)
עידן דוד בסינגל בכורה - "תפילות"עידן דוד בסינגל בכורה - "תפילות"נתנאל לייפר
הזמר עידן דוד עובד כבר תקופה ארוכה על אלבום הבכורה שלו. הוא אחראי ללחן והמילים בסיועו של שולי רנד ואילו על ההפקה המוזיקלית אחראי המפיק נועם עקרבי (סינגלים)
איפה? באומן! חיים מאיר ערפס בסינגל חדשאיפה? באומן! חיים מאיר ערפס בסינגל חדשיאיר טוקר2
הזמר חיים מאיר ערפס פותח את עונת שירי אומן עם שיר אותו כתב והלחין בעצמו בעיבודו האלקטרוני של אברומי ברקו המתאים לרוח האירועים לקראת ראש השנה באומן (סינגלים)
דוד גבאי בסינגל קליפ חדש - "הכל לטובה"דוד גבאי בסינגל קליפ חדש - "הכל לטובה"יאיר טוקר6
הזמר דוד גבאי משחרר קליפ חדש לשיר הנושא מתוך אלבומו האחרון "הכל לטובה" בלחנו של מרדכי ברזל ובעיבודו של יוני אליאב. מילים בעברית, מירי ישראלי (סינגלים וקליפים)
אדיר בכר עם רוק-סליחות מלהיב: "בן אדם"אדיר בכר עם רוק-סליחות מלהיב: "בן אדם"נתנאל לייפר
המוזיקאי אדיר בכר בסינגל נוסף מתוך אלבום הבכורה שלו המוקדש לפיוטים וסליחות בסגנון מוזיקלי מרתק המשלב מזרח ומערב לכדי יצירה חדשה ומסקרנת (סינגלים וקליפים)
שאולי וולדנר בסינגל חדש - "מי שברך"שאולי וולדנר בסינגל חדש - "מי שברך"יאיר טוקר
הזמר שאולי וולדנר בשיר חדש ליום פטירתו של בעל התוספות יו"ט על התפילה שכתב "מי שברך". על הלחן מוטי אילוביץ' ועל העיבוד רולי אזרחי בליווי המזמרים (סינגלים וקליפים)
הזמר מוטי רוטמן מפתיע: "עשה למענך"הזמר מוטי רוטמן מפתיע: "עשה למענך"יאיר טוקר16
רוטמן כבר לא "הקול הבא" לאחר שהחליט לעבוד באופן עצמאי על אלבום הבכורה המקורי שלו ממנו יוצא הסינגל הראשון בהפקתו של יהושע פריד (סינגלים וקליפים)
נועם מיכאל ובניה ברבי - "אם זה דולק"נועם מיכאל ובניה ברבי - "אם זה דולק"נתנאל לייפר7
"כל זמן שהנר דולק אפשר לתקן" זה המסר מאחורי הדואט החדש של הזמר נועם מיכאל ובניה ברבי מתוך אלבום הבכורה של מיכאל בהפקתו המוזיקלית של טל פורר (סינגלים וקליפים)
יאמנסאלה - שוהם שמחי מבצע ניגוני תימןיאמנסאלה - שוהם שמחי מבצע ניגוני תימןיאיר טוקר4
שוהם שמחי בביצוע ייחודי למנגינות יהודי תימן המשלב בין הניגונים העתיקים לבין מוזיקה מודרנית אלקטרונית שמכבדת את המסורת ולוקחת אותה לדור הצעיר (סינגלים וקליפים)
גבריאל טומבק בשיר חופה  - בואי כלהגבריאל טומבק בשיר חופה - בואי כלהיאיר טוקר10
הזמר מצרפת בעל הקול המיוחד בסינגל חופה חדש, קאבר מתוך פסקול סרט ילדים פופלארי (פרוזן) שטומבק הדביק ללחן את המילים מהמקורות (סינגלים וקליפים)
צפו: הדואט של הזמר החסידי והשדכן השחורצפו: הדואט של הזמר החסידי והשדכן השחורדניאל הרץ2
איש ההגברה המשעשע נולן ג'קסון הנוהג להסתובב עם חולצות "שדכן מורשה" הצטרף השבוע לזמר אורי דוידי לביצוע הלהיט "ה' מלך" של גד אלבז (מוזיקה)
צפו במיכה גמרמן - מאין יבוא עזריצפו במיכה גמרמן - מאין יבוא עזרייאיר טוקר1
הזמיר מברזיל חוזר בסינגל חדש "מאין לבוא עזרי" בלחנו של ר' פנחס וולף כשעל מלאכת העיבודים אחראים הצמד אלי קליין ואיצי ברי (סינגלים וקליפים)
15,000 ילדים וישראל אדלר שרו: "תינוקות של בית רבן"15,000 ילדים וישראל אדלר שרו: "תינוקות של בית רבן"ישראל כהן2
אז איך זה נשמע כש-15,000 ילדים, ישראל אדלר ותזמורתו של המאסטרו יואלי דיקמן שרים יחד את הלהיט "תינוקות של בית רבן"? צפו בתיעוד מיוחד (מוזיקה, קליפים)
גד אלבז בסינגל חדש - מאיפה להתחילגד אלבז בסינגל חדש - מאיפה להתחילנתנאל לייפר17
ישי ריבו כתב הלחין ועיבד גד אלבז מבצע. הסינגל החדש של הזמיר הבינלאומי שעומד בפני יציאת האלבום הבינלאומי שלו בחודש הקרוב עם להיטים באנגלית וספרדית (סינגלים)
הזמר שוקי בסינגל חדש - "כולם רוקדים"הזמר שוקי בסינגל חדש - "כולם רוקדים"יאיר טוקר
כוכב הזמר היהודי מפלורידה שוקי, השיק לא מכבר את אלבום הבכורה "ימים באים". כעת הוא יוצא בסינגל חדש, בהפקת אודי דמארי שאף הלחין וכתב את המילים (סינגלים וקליפים)
ישי ריבו בשיר אהבת התורה: "אור החיים"ישי ריבו בשיר אהבת התורה: "אור החיים"יאיר טוקר14
הזמר והיוצר ישי ריבו, בסינגל חדש הפותח את אלבומו השני "פחד גבהים". השיר נכתב על לימוד התורה ומשוחרר לכבוד פתיחת זמן אלול בישיבות ובתלמודי התורה (סינגלים וקליפים)
צמד ילד בסינגל חדש - אעופה אשכונהצמד ילד בסינגל חדש - אעופה אשכונהיאיר טוקר33
צמד ילד ב"המשמרת החדשה" בסינגל ראשון יחד - רועי אלקיים ויונתן זיו מבצעים מחדש את הפיוט האהוב "אעופה אשכונה". עיבוד שרולי ברונכר (סינגלים וקליפים)
"אודה" - יוני Z ודיג'יי לויטיקוס ברמיקס חדש"אודה" - יוני Z ודיג'יי לויטיקוס ברמיקס חדשיאיר טוקר
הזמר יוני זיגלבוים המכונה יוני Z הוציא את הסינגל ״אודה״ בתחילת החורף, עכשיו זיגלבוים ודיג׳י לויטיקוס משחררים גרסת רמיקס מושקעת ביותר לסוף החופש הגדול (סינגלים)
נלחם בקליפות, עם קליפים: צפו בר' מענדל ראטהנלחם בקליפות, עם קליפים: צפו בר' מענדל ראטהיאיר טוקר13
ר' מענדל ראטה, בן האדמו"ר משומרי אמונים, נועז בדרכו וייחודי בגישתו ובדרך השפעתו על צעירי הצאן. כעת הוא משחרר קליפ ווידאו מרגש, בו הוא נראה שר עם עשרות בחורים שירי רגש ונשמה שהיו ללהיטים בתקופה האחרונה. צפו (מוזיקה)
אייל טויטו בקליפ חסידי - "העולם הזה"אייל טויטו בקליפ חסידי - "העולם הזה"יאיר טוקר11
הזמר אייל טויטו משיק וידיאו קליפ חדש לסינגל החסידי שלו "העולם הזה" אשר צולם במספר לוקיישנים מרהיבים. בליווי המנהל המוסיקלי ישראל סוסנה, והלהקה (סינגלים וקליפים)
הזמר אלי ביגון בסינגל חדש - שבת היוםהזמר אלי ביגון בסינגל חדש - שבת היוםיאיר טוקר2
הבן של... בסינגל שני מתוך אלבום הבכורה עליו הוא עובד בימים אלו. אלי ביגון אחראי על הלחן ואילו אחיו חנניה על העיבוד בשיתוף עם אפרים ברקוביץ' (סינגלים וקליפים)
ישי שלר בסינגל הודאה חדש - "אשר טוב"ישי שלר בסינגל הודאה חדש - "אשר טוב"יאיר טוקר2
הזמר ישי שלר נתקל במילים המעניינות לאחר שהודה לקב"ה על בשורה טובה שקיבל בנוגע לבריאותו. הוא הלחין אותם על המקום כשעל העיבוד מופקד לירן אלקובי (סינגלים וקליפים)
לארי ברנד ונדב בכר באלבום זמירות שבתלארי ברנד ונדב בכר באלבום זמירות שבתיאיר טוקר3
הכנר לארי ברנד הגיטריסט נדב בכר באלבום זמירות שבת אינסטרומנטלי ייחודי "מעין עולם הבא" בו משלבים השניים מיכולותיהם הווירטואוזיות (סינגלים וקליפים)
דודי קאליש וידידים בסינגל קליפ חדש  • צפודודי קאליש וידידים בסינגל קליפ חדש • צפויאיר טוקר2
הבעל מנגן והמלחין, דודי קאליש בסינגל קליפ חדש יחד עם מקהלת ידידים והפעם בסגנון קומזיץ ייחודי. קאליש אחראי כרגיל על הלחן והעיבוד (סינגלים וקליפים)
"השם אחד" - צפו בישי בן צבי בסינגל חדש"השם אחד" - צפו בישי בן צבי בסינגל חדשיאיר טוקר6
ישי בן צבי, בסינגל קליפ חדש לקראת אלבום הבכורה עליו הוא עובד בימים אלו. את המילים כתבה מירי ישראלי על הלחן אחראי אחיה אשר כהן אלורו ועדי חייט על העיבוד (קליפים)
החיילים שלא נפרדים לעולם - סוף החופש: החיילים שלא נפרדים לעולםסוף החופש: החיילים שלא נפרדים לעולםכיכר השבת29
במחנה הזה החניכים הם 'חיילים', המדריכים הם 'מפקדים' ומטרת ה'צבא': להביא את הגאולה. או: הקליפ שחושף - ככה מייצרים חב"דניקים בלתי נלאים • צפו (קליפים, מוזיקה)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

עדכונים
כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע62
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע49
הנקראים
המדוברים