מוטי..  מצות  עוגת שוקלד  זיתים..
שלמה כ"ץ בדרך לאלבום חדש: "ישמח מלך"שלמה כ"ץ בדרך לאלבום חדש: "ישמח מלך"יאיר טוקר3
שלמה כ"ץ, שמזוהה יותר מכל עם שיריו של ר' שלמה קרליבך, עומד לקראת השקת אלבום חדש ומקורי. האזינו ל"ישמח מלך", שיר הנושא מתוך האלבום החדש של כ"ץ (מוזיקה יהודית, סינגלים)
שי ברק מגיש: "אני יהודי" עם קליפ סלפי • צפושי ברק מגיש: "אני יהודי" עם קליפ סלפי • צפויאיר טוקר53
כמעט שנה לאחר פיגוע הטרור ב"היפר כשר" בפריז, המוזיקאי הישראלי שי ברק החליט להפיק קליפ מוזיקלי עם הסלוגן "JE SUIS JUIF" (אני יהודי) בהשתתפות עשרות זמרים • צפו בקליפ (מוזיקה)
עוזיה צדוק בסינגל חדש: פִּסְגּוֹת חייך • האזינועוזיה צדוק בסינגל חדש: פִּסְגּוֹת חייך • האזינוכיכר השבת103
לאחר ההצלחה של עוזיה צדוק בתוכנית הריאליטי "בית הספר למוסיקה" ששודרה בערוץ 2 ובחירתו כ"תלמיד המצטיין", משיק עוזיה סינגל חדש מתוך אלבום שבדרך, שכתב והלחין דורון מדלי (סינגלים)
אמנים חרדים בביצוע מרגש: "הביתה" • צפואמנים חרדים בביצוע מרגש: "הביתה" • צפויאיר טוקר23
לקראת יום השנה לטבח הנורא במרכול היהודי בפריז, מגישים יוחאי כפיר ויהודה קלמן את הקלאסיקה "הביתה" למילים שכתב אהוד מנור, בביצוע מיטב אמני הזמר היהודי • צפו בקליפ המרגש (מוזיקה)
ישי ריבו בסינגל חדש: "מציל אותי כל יום"ישי ריבו בסינגל חדש: "מציל אותי כל יום"יאיר טוקר30
ישי ריבו משיק סינגל שני לקראת האלבום החדש, המדבר על הציפייה לגאולה בשם "מציל אותי כל יום". את המילים כתב ריבו, שגם הלחין ועיבד את השיר יחד עם מאור שושן (מוזיקה, סינגלים)
יצחק מאיר וזאנוויל ויינברגר עם 'השבעתי'. צפויצחק מאיר וזאנוויל ויינברגר עם 'השבעתי'. צפויאיר טוקר3
מקהלת 'מלכות' השתתפה בברית לבן הזמר יצחק מאיר באולמי 'היכל שלמה' בירושלים, שם ביצעו יחד את השיר "השבעתי", עם זאנוויל ווינברג, סולן המקהלה. על הקלידים: מוישי רוט • צפו (מוזיקה)
אודי דוידי - אודי דיוידי מגיש את "שוקי" • האזינואודי דיוידי מגיש את "שוקי" • האזינויאיר טוקר13
אודי דוידי, הזמר והיוצר, מגיש את השיר "שוקי", מתוך האלבום החדש "אורות גבוהים", שכבר הפך ללהיט. "כל ערב אני קובר אותו, את ה'שוקי' שלי וכל בוקר הוא מתעורר לפניי", מספר דוידי (מוזיקה)
JEW2 בקליפ: ביצוע מרענן לניגון הצמח צדקJEW2 בקליפ: ביצוע מרענן לניגון הצמח צדקיאיר טוקר35
חברי להקת האלקטרו JEW2, הרכב מוסיקה יהודית אלקטרונית של נתי שיש, אבירם שוקרון ושי ברק, משחררים ביצוע חדש ומרענן לניגון הצמח צדק (חב"דסקר ניגון) המוכר • צפו בקליפ (מוזיקה)
גד אלבז - גד אלבז מקדיש קליפ חדש לנפגעי הפיגועיםגד אלבז מקדיש קליפ חדש לנפגעי הפיגועיםיאיר טוקר30
בווידאו קליפ החדש שנקרא "אבינו", גד אלבז מעביר בשירתו את התחינה שבליבנו והבקשה להגנה עילאית ולשלום. סיסליה מרגוליס הלחינה וכתבה את המילים. צפו בווידאו (מוזיקה)
אלעד שער משחרר סינגל חדש: "חיפשתי אותך"אלעד שער משחרר סינגל חדש: "חיפשתי אותך"יאיר טוקר5
בעיצומם של ימי החורף הסגריריים, משחרר שער את "חיפשתי אותך" - בלדת תפילה מיוחדת, בנגינת פסנתר מינימליסטית ייחודית ושונה. שמדגישה את ההגשה שיוצאת מנבכי הלב (מוזיקה)
יניב בן משיח - יניב בן משיח בסינגל: "דברים טובים" • האזינויניב בן משיח בסינגל: "דברים טובים" • האזינויאיר טוקר27
הזמר האנרגטי והמצליח יניב בן משיח בשיתוף פעולה מוזיקלי נוסף עם הזמר והיוצר משה פרץ - סינגל דאנס, חדש ומקפיץ - "דברים טובים", שכתב והלחין משה ליניב • האזינו לשיר (מוזיקה, סינגלים)
צבי יוסף הרצוג מפתיע: "ככה זה כן תשובה"צבי יוסף הרצוג מפתיע: "ככה זה כן תשובה"יאיר טוקר
הסינגל החדש "ככה", משלב בין שני מזמורי תהילים "למה יאמרו הגויים" ו"אשרי העם שככה לו", המסכמים את האמונה היהודית בשלוש מילים. האזינו לסינגל בבכורה ב"כיכר השבת" (מוזיקה)
18 נגנים ודודי קאליש אחד • צפו בווידאו מרגש18 נגנים ודודי קאליש אחד • צפו בווידאו מרגשיאיר טוקר3
הזמר דודי קאליש הנעים ערב מיוחד למען מוסדות המאכלסים ילדים בעלי צרכים מיוחדים, יחד עם תזמורת של 18 נגנים ובליווי מקהלת "חסידים". צפו בווידאו מהביצוע של "אמר רבי אליעזר" (מוזיקה)
צפו: יואלי גרינפלד וידידים מבצעים את צוזאמעןצפו: יואלי גרינפלד וידידים מבצעים את צוזאמעןיאיר טוקר2
אחרי שהשיר הפך ללהיט מאז יצא האלבום "זה" של יואלי גרינפלד, עכשיו מגיע הקליפ ל"צוזאמען", בביצוע מיוחד של גרינפלד ומקהלת "ידידים" ו"שיר ושבח". צפו בקליפ המיוחד (מוזיקה, שירים וקליפים)
אבישי רוזן בסינגל חדש: "אחזור" • צפואבישי רוזן בסינגל חדש: "אחזור" • צפויאיר טוקר148
היוצר והזמר אבישי רוזן, 17, משחרר את "אחזור" - סינגל וקליפ חדש לפני האלבום החדש. את הסינגל "אחזור" מלווה קליפ חדש וייחודי, במסגרתו צולם הקליפ בכדור פורח • צפו והאזינו (מוזיקה)
בכורה בכיכר: "הנרות הללו" של בעלי המנגניםבכורה בכיכר: "הנרות הללו" של בעלי המנגניםיאיר טוקר29
המקהלה החסידית הטרייה מגישה ביצוע בכורה ייחודי ומרגש. הקליפ שהוקלט, צולם ונערך במהלך השבוע האחרון, מעביר את אווירת ימי החנוכה תשע"ו בעיר הקודש ירושלים, הכותל המערבי והעיר העתיקה (מוזיקה)
צפו לפני כולם: קליפ חדש לליפא וניצולי השואהצפו לפני כולם: קליפ חדש לליפא וניצולי השואהיאיר טוקר61
יותר מ-80 שנה אחרי שהניגון הבעלזאי פורסם, ליפא שמעלצר חוזר ומבצע אותו יחד עם ניצולי השואה שהיו באותם ימים ילדי בית ספר. צפו בקליפ בבכורה עולמית ב"כיכר השבת" (מוזיקה, קליפים)
מיוחד לחנוכה: ההלל של מקהלת 'מלכות'. צפומיוחד לחנוכה: ההלל של מקהלת 'מלכות'. צפויאיר טוקר1
מקהלת 'מלכות', הסולן ברוך ויזל והקלידן יענקי רובין בביצוע מיוחד ליצירתו של ר' יענק'ל תלמוד ז"ל "הללו את ה' כל גויים" שמתוך תפילת ההלל, מתוך הדינר של חסידות גור • צפו בווידאו (מוזיקה)
עטיפת הסינגל - שמחה פרידמן בסינגל לחג החנוכה: "חשוף"שמחה פרידמן בסינגל לחג החנוכה: "חשוף"יאיר טוקר3
הזמר החסידי שמחה פרידמן עם סינגל חדש לחג החנוכה - "חשוף זרוע קדשך", מתוך האלבום "המעוררים 2" של אליעזר שוובר. מילות השיר מתוך הפיוט "מעוז צור" הנאמר לאחר ההדלקה (סינגלים)
"אך לאלוקים דומי נפשי" • צפו בביצוע מרגש"אך לאלוקים דומי נפשי" • צפו בביצוע מרגשיאיר טוקר3
במהלך חגיגות י"ט כסלו בראשות הגאון רבי בערל לאזאר בהשתתפות כאלפיים איש, מקהלת "שירה", הזמר אהרל'ה סמט ורובי בנט סחפו בביצוע מרגש ל"אך לאלוקים דומי נפשי" (מוזיקה)
אודי דוידי; - אודי דוידי בסינגל חדש: "אורות גבוהים"אודי דוידי בסינגל חדש: "אורות גבוהים"יאיר טוקר12
אודי דוידי, מהקולות האהובים של השנים האחרונות, מוציא סינגל חדש - "אורות גבוהים", שיר הנושא מתוך אלבום חדש ושביעי. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראים אבי טל ואודי דוידי (סינגלים)
יוהן מיכאל בסינגל בכורה מקפיץ: "אחכה לו"יוהן מיכאל בסינגל בכורה מקפיץ: "אחכה לו"יאיר טוקר5
הזמר צרפתי, יוהן מיכאל, משיק סינגל בכורה מקפיץ ומלא אמונה, על המילים הכל-כך יהודיות "ואף על פי שהתמהמה אחכה לו - משיח". על הלחן והעיבוד הופקד משה לאופר. האזינו בבכורה (מוזיקה)
ארכיון - ישי לפידות בסינגל חדש: "הילדים הללו"ישי לפידות בסינגל חדש: "הילדים הללו"יאיר טוקר20
הזמר והיוצר ישי לפידות יוצא בסינגל חדש - "הילדים הללו", בו הוא מארח את ילדי בית ספר למוזיקה. ישי לפידות: "זהו שיר שכל זוג הורים ימצא שם את עצמו ואת תפילותיו" • האזינו לסינגל (מוזיקה)
נהוראי תורג'מן - נהוראי תורג'מן שר: "לך בורא עולם" • האזינונהוראי תורג'מן שר: "לך בורא עולם" • האזינויאיר טוקר17
ילד הפלא נהוראי תורג'מן, בן 11 בלבד, ממשיך לעבר אלבום הבכורה וכעת עם סינגל חדש - "לך בורא עולם", שכתב יוסי גיספן והלחין עדי לאון. הסינגל הוא הוקרת תודה לבורא עולם (סינגלים)
צפו לפני כולם: הקליפ החדש של ארי גולדוואגצפו לפני כולם: הקליפ החדש של ארי גולדוואגכיכר השבת24
אחד הנושאים של האלבום הוא "תהיה חבר!", שהוא הרעיון מאחורי הקליפ ללהיט "שיר ושבחה", המציג 'משימת ריגול' בה גולדוואג מטיל על הילדים להיות חברים ולדאוג ולעזור לחברים ולזולת. צפו (מוזיקה)
גדי פיינגולד - גדי פיינגולד בסינגל חדש: "עד סוף העולם"גדי פיינגולד בסינגל חדש: "עד סוף העולם"יאיר טוקר8
גדי פיינגולד, זמר, יוצר, נגן ומפיק מוסיקלי ותיק, מסיים בימים אלו את הקלטת אלבום הבכורה שלו ומגיש סינגל נוסף - "עד סוף העולם" - שיר סיפורי בין נסיכה שמחכה לגיבור שלה • האזינו (סינגלים)

סינגלים וקליפים

באו להתעדכן בשירים, סינגלים, קליפים ולהיטים מעולמות של מוזיקה חסידית או מזרחית. כל מה שחדש בתעשיית המוזיקה היהודית מגיע קודם כל לכאן. האזינו לפני כולם.

כיכר facebook
מנחם  טוקר
מנחם טוקר
השנה הגרועה במוזיקה החסידית
כ"ו באלול תשע59
יחיאל פליישמן
יחיאל פליישמן
יעקב שוואקי ענק, אבל איפה הכריזמה?
י"ט באב תשע48
הנקראים
המדוברים